Reference

Reference

Dovolená Dinarobine

Mauritius , datum dovolené: 09. 03. 2023 - 18. 03. 2023, hodnocení ze dne: 22. 03. 2023

Dovolená ve Victorii

Mauritius , datum dovolené: 26. 02. 2023 - 15. 03. 2023, hodnocení ze dne: 21. 03. 2023

Dobrý večer,

Musím konštatovať, že sme boli po všetkých stránkach spokojný, servis z Vašej strany bol skvelý a dovolenka splnila naše očakávania.

Ďakujem.

R.V.

View more

Svatební cesta Maurícius Exte

Mauritius , datum dovolené: 09. 01. 2023 - 20. 01. 2023, hodnocení ze dne: 17. 03. 2023

Dobrý den paní Bernátová,

dovolená byla naprosto úchvatná. Přiznám se, že jsem byl první den trochu nervózní zda bude vše jako jsme si to vysnili.
Přešlo mě to na letišti na Mauriciu. Vaši kolegové z Mautourko byli výborní a delegát Michal je opravdu člověk na svém místě.
Naše setkání bylo obohacující, vše nám vysvětlil a zařídil nám úchvatný výlet. Přiznám se, že z velké části na tom má podíl i průvodce Baggoo.
Nechci Vás dlouho zdržovat. 
Chci Vám z celého srdce poděkovat. Prožili jsme s manželkou nádherné dva týdny. Úžasné od první do poslední chvíle.
Největší poděkování ale patří Vám Jani. Vaše pomoc byla neocenitelná. Ještě jednou moc děkujeme.
S manželkou jsme se shodli, že jsme konečně našli cestovní kancelář, která jen neslibuje, ale opravdu plní očekávání.
Rozhodně vaše služby využijeme znova.
Na vašich stránkách dovolenou určitě ohodnotíme.
S pozdravem a přáním úspěšného roku
P.V.
View more

Canonnier Beachcomber

Mauritius , datum dovolené: 04. 02. 2023 - 16. 02. 2023, hodnocení ze dne: 17. 03. 2023
Dobrý den,
děkujeme za zprostředkování naší dovolené.
Mám osobně několik výtek.
Letadlo bylo tak pohodlné, že jsem skoro celou cestu prospal nebo sledoval něco na displeji a nestačil jsem se koukat z okna.
V ubytování každý den uklízeli, na což nejsem z domovy zvyklý.
Nejhorší bylo stravování, protože jak ke snídani, tak k večeři (polopenze) byl takový výběr, že jsem nevěděl co dřív. Kvůli této stravě jsem přibral 3 kg.
Moře bylo slané a teplé.
Takto bych mohl pokračovat, ale jistě jste pochopila, že je to jen taková legrace.
Zájezd byl z vaší strany perfektně připravený, vše klapalo jak mělo a ve skutečnosti nemáme žádnou výtku. Dokonce nám hotel nabídl k výročí naší zlaté svatby na výběr několik hodnotných dárků. My jsme si vybrali celodenní výlet katamaranem na severní ostrovy s obědem. 
Ještě jednou děkujeme. Byli jsme tři generace a všichni byli spokojeni.
Vaši kancelář budu doporučovat a pokud se ještě někdy v našem věku rozhodneme pro podobný zájezd, určitě použijeme vaše služby.
Přeji pohodový den.
M.S.
View more

Dovolená Chorvatsko hotel Lone

Croatia , datum dovolené: 26. 07. 2022 - 03. 08. 2022, hodnocení ze dne: 17. 03. 2023

K dovolené jako takové nemám co bych vytkla všechno bylo super, až jsem se sama divila, že

to proběhlo tak dobře - znáte to většinou se vždycky něco přihodí .....

Recenzi na Vašich stránkách jdu vyplnit následně.

 Služby v hotelu super, tak rychle ubytovaní jsme v životě nebyli od příjezdu před hotel jsme byli

na pokoji za neuvěřitelých 15 minut včetně bagáže, hotel sám fakt pěkný, čistý, snídaně moc

dobré.

 Ještě jednou Vám chci poděkovat za super služby Vaší CK, určitě Vaše služby využijeme i nadále, takto

by to mělo fungovat.

L.O.

View more

Dovolená na Maledivách v Constance Halaveli

Maldives , datum dovolené: 14. 01. 2023 - 26. 01. 2023, hodnocení ze dne: 15. 03. 2023

Dobrý den,

Omlouvám se za delší čas bez odpovědi.

Myslím, ze jsme si dovolenou užili a zatím můžeme říci, ze byla nejlepší. Hotel je opravdu hezky a služby hotelu na vysoké úrovni, jen jediná věc je jídlo pro děti. Většina jídel je trochu pálivá, ale hotel nabízí dětské menu a tak je možno vybrat z toho.
Co bych u hotelu vyzdvihl je ochota personálu a jejich přístup k dětem, při večeři či obědě jim ukazovali různé skládačky z ubrousku a nebo je jinak zabavili abychom se my mohli v klidu najíst.

Dále dětský koutek, kam děti i rádi šli, jelikož se jim celou dobu někdo věnoval a my jako dospěli mohli jít na masaz do Spa, které bylo naprosto bezchybné a tak jsme ho využili vícekrát.

A v neposlední radě cesta na ostrov, z které máme nejlepší zážitky. Cesta hydroplanem je rychla, a čekání na ni v hotelovém salónku, vám vůbec nevadí, ba naopak se po příletu a kontrolách osvěžite a můžete se prevleknout.
Při odletu jsme přiletěli na hlavní letiště dvě hodinu dopředu a rovnou šli na odbavení a do letadla. Tím nám dopadlo dlouhé čekání, které jsme měli loni.

Tímto bych Vám chtěl za dovolenou poděkovat.

Děkuji Sixta

View more

Rodinná dovolená na Kuredu 2023

Maldives , datum dovolené: 02. 03. 2023 - 11. 03. 2023, hodnocení ze dne: 14. 03. 2023

Dobrý den, celá rodina se z pobytu vrátila nadšená.

Vše proběhlo bez problémů a dovolenou jsme si užili zcela podle našich představ. Ubytovali nás v jazucci vilách, prý jako poděkování, že je nás tolik (ale podle personálu byl rezort naplněn z poloviny, takže to pro ně nebyl problém). Byli jsme za to ale moc vděčni, jazucci jsme sice nevyužívali, ale jižní pláž je o mnoho krásnější a na koupání a šnorchlování daleko lepší, než kdybychom byli ubytováni na severní či východní straně. Tam se nám nelíbilo ubytování ani pláž a koupání.  Letadla na naší prosluněné straně nám vůbec nevadila. Užili jsme si šnorchlování mezi menšími žraloky, rejnoky, želvami, rybami. Malých tam bylo málo, korály jsou zničené. Výlet za mantami se nám nevyvedl (cestou začal velký déšť, takže jsme nic neviděli a zpáteční cestu strávili v podpalubí), ale místo toho nám nabídli jako kompenzaci výlet za šnorchlováním na 3 místech, a to už se moc povedlo, spousty malých barevných rybiček mezi korály. Personál velmi milý, jídlo a pití výborné, všude čisto. Zpátky do ponožek a bot se nám taky vůbec nechtělo.
Ačkoliv někde v pokynech píší, že po odhlášení ve 12 hod. už si musíte občerstvení platit, není to tak. Pásky nám odebrali, ale každému dali lístky na oběd i nápoje použitelné neomezeně až do doby odletu. Možná to ale byla výjimka pro nás.
Jediná věc, která byla nepříjemná, že jsme odlétali z ostrova v 15 hod. (tedy ve skutečnosti ve 14 hod., protože na Kuredu mají svůj čas o 1 hod. posunutý proti Malé) a do Dubaje odlétali až ve 23 hod. A hydroplány každý den odlétaly z ostrova nejméně do 18 hod. To jsme však nemohli nijak ovlivnit, čas nám řekli až večer před odletem. Smůla. Ale zvládli jsme to. 
Ještě jednou  děkujeme za zařízení dovolené a pokud nám zdraví a síly budou sloužit, rádi se na Vás opět obrátíme.
View more

Po páté na Maledivách

Maldives , datum dovolené: 13. 02. 2023 - 23. 02. 2023, hodnocení ze dne: 27. 02. 2023

Zdravím Pavlíno, děkujeme za přivítání a zprostředkování opět skvělé dovolené. Na Maledivách jsme byly již po 5. tak si myslím, že máme s čím srovnávat.

Hotel Pullman byl jednoznačně nejlepší, co se týká servisu, jídla a pití. Krásný větší ostrov /a zároveň vše bylo blízko/ s naprosto skvělou původní džunglí. Stručné hodnocení jsem vyplnila i do formuláře na vašich stránkách.

Ubytování

Poloha beach villy byla jedna z nejlepších na ostrově a jako bonus ještě s bazénem. Celkově z ubytování jsme byly nadšené - velmi prostorná a čistá vilka, obří koupelna a bezkonkurenční venkovní terasa s množstvím typu posezení, lehátky a opravdu velkým bazénem. Dvakrát denně doplňovaný minibar. Stropní chlazení, nikoliv pouze klimatizační jednotka, která fučí na jedno místo.

Gastronomie

Ani tady nemáme co vytknout. Jídlo skvělé vč. hlavní bufetové restaurace, kde podávali každý den sushi, čerstvě úžasně ochucené grilované ryby a masa, lokální speciality a další. Kvalitní vína, sice menší výběr než na Moofushi, ale dostačující. Vína nepodávali po lahvích, pouze rozlévaně, ale z celého svého sortimentu. Takže zase jsme toho mohly více zdegustovat :-) Na koktejly moc nejsme, ale tady jsme neodolaly. Velmi chutné, dobře promyšlené z čerstvých surovin. Hodně jsme si dávaly ty nealkoholické, které byly mega osvěžující. Nic přeslazeného. A ta káva...mňam. Od espressa až po Ice caffe latte. Kvalitní čaje a mooc chutná shisha.

Pláž, moře

Pláž krásná, vč. sandbanků. Bohužel byla, ale velmi dlouho mělčina a plno vystupujících řas - což nám nevadilo, vím, že je nechávají pro zachování biodiverzity, ale při odlivu byla opravdu hodně dlouhá souš. Vykoupat se dalo jen díky pár hlubším lagunám. Při přílivu vše ok. Ale na šnorchlování k reefu jsme se brodily v ploutvích dobrých 20 min a místy jsme musely opravdu chodit, nikoliv plavat. Šnorchlování bylo jediné zklamání. Viděly jsme sice dost želv, hodně druhů rejnoků a několik žraloků...ale barevná oáza jako např. na Moofushi to nebyla. Kladně hodnotíme absenci vlnolamů nebo dalších ostrovů v okolí, takže celkový dojem se nám líbil.

Zábava, sport, relax

Denně živá hudba u hlavní restaurace, DJ v sunset baru, ikdyž tam jsme si hlavně užívaly výhled a možnost lehnout do sítě nad moře. Profesionálně vedená jóga, včetně floating jogy v bazénu při východu slunce. Paddle board, jet ski, šnorchlovací výlety na volné moře v rámci all in. Famózní SPA. Nejlepší masáž, na které jsem kdy byla. A i tu jsme měly v rámci balíčku All in. Cesta byla dost dlouhá, ale hlavně kvůli zpoždění vnitrostátní linky. Ten přestup nám nevadil, ale to čekání, kdy vám nedokážou říct jak dlouhé zpoždění bude, je nekonečné :-D Díky a těšíme se na další společný výběr dovolené ;-) Denisa

View more

Dovolená v OBLU SELECT at Sangeli

Maldives , datum dovolené: 02. 02. 2023 - 10. 02. 2023, hodnocení ze dne: 13. 02. 2023

Dobry den, pane Svetliku,

dekuji za zpravu. Za nas musim rict, ze jsme byli absolutne nadseni! Dovolena byla skutecne uzasna! Ostrov je nadherny az to dojima! Sluzby resortu perfektni od uzasneho privitani, skvely servis az po rozlouceni. Plazova vilka taktez nadherna, moderni a plne vybavena.
Dali jsme rybareni i snorkeling a moc jsme si to uzili!
Do toho nam pralo i pocasi - cely tyden prijemne, slunecno - nadhera.
Jedine nedorozumeni jsem mel hned prvni den a to neprekvapive s jinym ceskym turistou, ktery nam sebral z plaze pred vilkou lehatko (!) ale nakonec ho vratil. 
Ze strany Deluxea taky zadny problem - vse bezelo dle domluvy, pani delegatka nas na priletu uvitala.
Celkove tedy - za me 5* z 5 ! Uz premyslime kam pristi rok a jestli se tam treba nevratime!
Kazdopadne rad se na vas opet obratim!
Mejte se hezky a jeste jednou diky za vse!
D. V.
View more

Silvestrovská dovolená na Cocoon Maldives

Maldives , datum dovolené: 25. 12. 2022 - 01. 01. 2023, hodnocení ze dne: 05. 01. 2023

Dobrý den pane Světlík,

ano už jsme bohužel doma a musím přiznat že tato dovolená patřila opravdu k top zážitkům a určitě se tam velice rádi zase vrátíme. Vše proběhlo naprosto bez problémů v pohodě a vždy s úsměvem, to člověka v dnešní době opravdu potěší.
Děkuji ještě jednou  za zajištění super dovolené a přeji hezký den.
D.C.
View more

Recenzia od klientov hotela Constance Tsarabanjina Madagaskar

Madagascar , datum dovolené: 03. 10. 2022 - 14. 10. 2022, hodnocení ze dne: 20. 10. 2022

Dobry den,

Ako som slubila, pisem a posielam aj par fotiek z Tsarabanjiny na Madagaskare.
Sedime v aute z Viedne, tak sa chcem podakovat za uuuzasnu dovolenku.
Neskutocne tam bolo.
Jedno z naj miest, kde som bola a to som dost bola :)
Tak krasny, komplexne uzasny ostrov
Sluzby, vylety, ludia, priroda, more...naozaj ako stroskotanci v Modrej lagune.
Cele dni sme len hladeli na tie prirodne  fototapety. 
Uplne nas to tam dostalo, napriek tomu, ze nebol to luxus najvyssej urovne, tam to akosi nevadilo, lebo luxusom bola ta priroda a personal.
Niektori ludia tam pracuju ze vraj od zaciatku, taka ta stara skola ucty a slusnosti k hostom, neskutocne, to som dlho nevidela!
Ten pocit, ze ste na plazi sami, v mori sami, jete, co si aj sami ulovite, vsetko cerstve, chutne pripravene.
Proste, fantasticka skusenost, mozem Tsarabanjinu iba doporucit.
Len nie tym, ktori miluju turecke preplnene svedske stoly a bary s pretekajucim pitim.
Tuto je to o inom, mozno uz pre "pokrocilych", co ocenia veci, ktore spominam.
Este raz velka vdaka, hladajte v cestovke viac takychto raritiek, hned mi dajte vediet, keby nieco neokukane bolo :)
Antimalarika sme nebrali, mala som ich pre pripadnu stand by liecbu.
Zatial sme v pohode, aj ked dostipani teda riadne, ale ze to nie su malaricke komare :)
Inak ziadne potiaze, skor som bola v dobrom prekvapena, aj batozina v poriadku prisla :)
Majte sa pekne a nech sa vam dari.
Pozdravuju
Milota a Patrik Bohunicki
No...pripojila som tolko fotiek, ze to neslo poslat, tak aspon takto....
View more

Le Meridien - Maurícius, léto 2022

Mauritius , datum dovolené: 03. 07. 2022 - 16. 07. 2022, hodnocení ze dne: 20. 07. 2022

Dobrý deň,

dovolenka bola krásna, začiatok bol celkom náročný vzhľadom k tomu, že to počasie bolo špatné v deň nášho príletu a i deň po tom a pršalo a bolo málo stupňov, takže trochu depka :) 

Ale potom sa to zlepšilo a bolo to naprosto skvelé a hrozne moc sme si to užili a vôbec sa nám nechcelo odchádzať. Vďaka príjemnému počasiu a málo turistov sme mali šancu toho veľa precestovať a boli sme nadšení, tiež i kúpanie v oceáne bolo skvelé. Pláž bola moc fajn, ale asi jak ste písal, že ak niekto očakáva nejakú extra krásnu bielu pláž ako na Maledivách, tak to tam nenájde, aspoň nie v tom našom hoteli, no napriek tomu to bolo skvelé a na pláži sme strávili dosť času.
Chcela by som veľmi vyzdvihnúť šoféra Voma z Vašej partnerskej cestovky Emotions, vďaka nemu sme spoznali ostrov. Skúsili sme i nejaký taxík mimo cestovku,ktorý sme našli pred hotelom a to nebol nmoc pekný zážitok, keď nás vyhodili v Port Louis, tam potkany a zvláštne uličky, v ktorých sme sa moc necítili atd :) Takže pán Vom má rozhodne obrovský podiel na tom, že sme prišli z dovolenky v takom úžasnom rozpoložení a ak máte možnosť i vzdialene vyzdvihnúť jeho služby, tak to určite urobte :)
Ďakujem za sprostredkovanie našej svadobnej cesty,
Krásny deň,
Katarína
View more

Dovolená na Mauriciu

Mauritius , datum dovolené: 25. 04. 2022 - 07. 05. 2022, hodnocení ze dne: 31. 05. 2022

Dobrý den paní Kudelová.

Dovolena na Mauriciu byla opravdu  krásná. S výběrem hotelu jsme byli moc spokojeni, krásne prostředí skoro jako v botanické zahrade. Naše suite bylo ideální variantou ubytování. Byli jsme blízko pláže i bazénu i když radši se koupeme v moři. Vylety a služby delegátky taky vyborne. Byli jsme na třech vyletech ( sever ostrova, jih ostrova a výlet lodi na východní pobřeží ) a všechny se nám moc líbily. Líbilo se nám i ze se hotel snaží nevytvářet spoustu plastového odpadu a dělající  to dobre. Nikde jinde jsme se s podobným přístupem nesetkali   Jedine asi co bych vytkl hotelu je ze se do all inclusive nevztahují drinky a freshe v hotelových všech což v této kategorii hotelu obvykle bývá zahrnuto. Byli jsme třeba v Mexiku v podobném hotelu a toto bylo v ceně. Vylety jsou taky docela nákladné tak se výdaj za dovolenou o něco povýšil ale když už někam letime vždycky se snažíme poznávat nejen prostředí hotelu ale vše co s danou lokalitou souvisí.

View more

SVATBA V RÁJI v hotelu Four Seasons Anahita

Mauritius , datum dovolené: 25. 03. 2022 - 16. 04. 2022, hodnocení ze dne: 11. 05. 2022

Dobrý den, 

hotel Four Seasons Anahita je umístěn na krásném místě s pěknou okolní přírodou. Vše je velmi čisté a upravené. Služby jsou královské. Jídlo famózní. Největší radost jsme měli s přátelského jednání hotelového personálu. Naprostá spokojenost.

Jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem ing. Lucie Krapítkové. Vše pro nás bylo srozumitelně a precizně připraveno a vždy jsme měli okamžitou reakci na naše dotazy. Dále oceňujeme s manželkou a dcerou, že jsme se nemuseli téměř o nic starat. Vše za nás bylo vyřízeno do nejmenších detailů a my jsme si bez starostí užívali naši krásnou svatbu a s tím spojenou dovolenou.

Moc děkujeme

View more

SVATBA V RÁJI v hotelu Trou aux Biches

Mauritius , datum dovolené: 11. 12. 2021 - 22. 12. 2021, hodnocení ze dne: 11. 05. 2022

Dobrý den, 

hotel Trou aux Biches opravdu předčil naše očekávání. Vynikající servis, degustační zážitky, krásná pláž a průzračné moře. Se vším jsme byli nad míru spokojeni.

Svatební obřad proběhl bez problémů - o vše se starala naše svatební koordinátorka, což bylo vše na 100%. Svatbu jsme si tak mohli užít bez stresu z průběhu a organizace. Byl to opravdu ten nejkrásnější den našeho života, a můžu 100% doporučit. Vše bylo perfektní. Fotografa jsme neměli, ale měli jsme videografa - bylo vidět, že jsou profesionálové a těšíme se na výsledek.

Deluxea se o vše postarala, tak jsme s dovolenou neměli téměř žádné starosti. Rozhodně doporučuji.

View more

SVATBA V RÁJI v hotelu Victoria

Mauritius , datum dovolené: 13. 03. 2022 - 22. 03. 2022, hodnocení ze dne: 11. 05. 2022

Dobrý den,

na Mauriciu bylo vše super????
Cesta proběhla naprosto v pořádku, v hotelu o nás bylo řádně postaráno. Obědy jsme měli v ceně i s dětmi, dokonce jsme dostali oběd zdarma v den odjezdu na který jsme už neměli nárok???? Svatební překladatelka Míša odvedla skvělou práci ???? stejně jako koordinátorka Marisa???? Svatební obřad byl skutečným nevšedním zážitkem ????
Děkuji Vám za přípravu exotické dovolené s obřadem na míru..... výborná práce ????
Už teď přemýšlím kam vyrazit příště. 
Ještě jednou děkuji ????
Martin, Iva, Nikola a Patrik K.
View more

Dovolená v Karibiku

Dominican Republic , datum dovolené: 16. 03. 2022 - 27. 03. 2022, hodnocení ze dne: 18. 04. 2022

Na začátku roku 2022 jsem si zajišťovala dovolenou v Dominikánské republice. Rozhodla jsme se oslovit cestovní kancelář Deluxea a můžu říct, že tato volba byl dobrý tah. Dovolená byla nádherná bez sebemenší chybičky. Cestovní kancelář Deluxea má v Dominikánské republice úžasné delegáty, kteří se zajímají o své svěřence po celou dobu pobytu. 

Nemůžu ani slovy vyjádřit, jak naše dovolená byla úžasná, skvělá, nádherná, prostě super.

Touto cestou bych chtěla také vyslovit velké poděkovaní paní ing. Vendule Kudelové, která mi pomáhala se zajištěním dovolené. Jsem velmi náročná klientka a nalezení vhodného termínu dovolené a rezervace letenek je se mnou běh na dlouhou trať. Paní inženýrka však komunikaci se mnou zvládala na jedničku a obratem mi vždy ochotně zasílala nově vytvořené kalkulace a hledala nové možnosti. Nutno dodat, že paní Kudelová se mnou komunikovala v režimu 24/7, což je obdivuhodné. Byla jsem velmi mile překvapená, když se se mnou po příletu z dovolené paní Vendula spojila a zajímala se o průběh dovolené a možnostech zlepšení. V tomto případě nemůžu připojit žádné připomínky, neboť dovolená byla dokonalá. Další dovolenou budu plánovat už je s cestovní kanceláří Deluxea a paní ing. Vendulou Kudelovou. 

View more

Sun Island 2022

Maldives , datum dovolené: 15. 03. 2022 - 25. 03. 2022, hodnocení ze dne: 07. 04. 2022

Dobrý den, paní Zbořilová,

S pobytem v destinaci Maledivy hotelu Sun Island Resort & Spa jsme byli velmi spokojeni. 
V resortu panovala klidná atmosféra a setkávali jsme se  jen s vřelým a příjemným jednáním veškerého  personálu.
Zejména nás překvapilo (a to velmi příjemně), že obsazenost pláže před naším bungalovem, kde jsme byli ubytováni, byla vcelku minimální, takže během dne jsme tam byli vcelku sami a potkali jsme tak max 6-8 lidí.
Nevíme, zda to bylo termínem, který jsme si pro dovolenou v této lokalitě zvolili, ale bylo to velmi příjemné.
Podmínky stravování a veškerých služeb v resortu byly naprosto prvotřídní - vyzkoušeli jsme i procedúru ve SPA - taky na jedničku !!
V podstatě k celému pobytu nemáme co vytknout a rádi se s Vaší kanceláří do takovéto nebo podobné lokality zase podíváme.
Veškeré časy letu a návaznosti byly v pořádku. Trošku jsme znejistěli při cestě tam při nástupu na místní leteckou linku v Male, kde panoval opravdu velký "mumraj", ale nakonec jsme v pořádku a bez problémů docestovali do resortu.
Místní přeprava lodí na ostrov taky perfektně zvládnutá.
Jen u zpáteční cesty jsme byli přece jen více unaveni z velkých časových odstupů mezi návaznými lety. (v Male 5,5 hod a Dubaji 6 hod., ale Lounge Key to nakonec jistil =:)))
Určitě rádi napíšeme recenzi na Vaše stránky dle Vašich dispozic. 
Pokud by se Vám hodila vložit i nějaká naše fotka z dané lokality, o fotky s krásnými přírodními záběry nemáme nouzi - dejte vědět...
Takže na závěr moc děkujeme, že jste nám takovou nádhernou dovolenou zprostředkovali a jak už jsme psali výše, rádi s Vámi zase někam vyrazíme - buď na podzim nebo na jaře v příštím roce.
Určitě se ozveme s prosbou o nabídku.
Mějte se moc fajn,
D.
View more

Dovolená na hotelu Ambre

Mauritius , datum dovolené: 06. 03. 2022 - 17. 03. 2022, hodnocení ze dne: 21. 03. 2022

Dobrý den Lucie,

děkujeme za přivítání z dovolené, ještě jsme plní zážitků a pomalu si začínáme zvykat na běžný život v Česku.

Dovolená byla báječná, potřebovali jsme si odpočinout, „vypnout a dobít baterky“, poznat zase nový kousek světa a tohle naše očekávání pobyt na Mauriciu dokonale naplnil.

 Pokud jde o služby vaší cestovní kanceláře, tak byly profesionální – od sjednávání dovolené až po Váš dnešní e-mail. Nenarazili jsme na žádný problém a vše klaplo tak jak bylo domluveno.

Zvláště oceňujeme vaši flexibilitu ohledně termínů a délky pobytu ve vybrané destinaci, to nám maximálně vyhovovalo.  

Také výběr letecké společnosti EMIRATES byl skvělý – i když let trvá celkem cca 12,5 hod, tak s přestupem a cca dvouhodinovou přestávkou v Dubaji zhruba v polovině cesty to byla dobrá volba.

Připojujeme i vyhodnocení pobytu v hotelu AMBRE RESORT & SPA **** na vašich internetových stránkách. Velmi pěkný hotel, zajímavé vstupní prostory s bazény a výhledem na moře, ubytování ve dvoupatrových budovách v krásně zelených zahradách s palmami. Personál byl velmi ochotný a milý, strava pestrá, hodně ovoce a zeleniny, denně několik druhů masa, ryb a dezertů, výborné místní víno i míchané nápoje. U hotelu je krásná úzká pláž s bílým pískem a moře čisté a velmi teplé. Využili jsme možnosti zajímavých výletů a s ohledem na rozlohu ostrova jsme během 2 dnů viděli většinu zajímavostí.

Ještě jednou moc děkujeme za zprostředkování super dovolené a věříme, že vaše služby využijeme i v budoucnu.

Hezký den.

View more

Dhigali 2022

Maldives , datum dovolené: 07. 03. 2022 - 16. 03. 2022, hodnocení ze dne: 17. 03. 2022

Dobrý den, paní Paseková,


tímto bychom Vám chtěly moc poděkovat za zprostředkování naší úžasné a krásné dovolené na Maledivách.


Nelze ani slovy popsat, jak moc se nám v resortu líbilo. Doslova ráj na zemi.

Služby byly nad naše očekávání. Chování personálu bylo diskrétní a milejší než kdekoliv jinde, kde jsme byly. Všichni byli milí a úslužní.

Celý komplex je veden v souladu s místní faunou a flórou a celkový dojem z resortu na mne působil velmi udržitelně.


Jsem mile překvapená také z Vašeho delegáta, pana Hynka, který s námi udržoval kontakt během pobytu a kdykoliv jsem měla nějaký dotaz, reagoval téměř okamžitě, člověk se pak cítí bezpečně na cizím místě.


Po této zkušenosti již teď víme a mohu říct, že další dovolená jistě proběhne opět „pod vašimi křídly”.


Jste borci a profíci ve svém oboru. Děkuji osobně také přímo Vám, za klidný přístup při všech dotazech, které jsme před dovolenou měly.


Skvělá práce, týmu Deluxea a týmu komplexu Dhigali.


Zdravíme a ještě jednou děkujeme.

Bára

View more

We traveled the world. We will give you our personal advice.