Abu Dhabí

Golf

 

Yas Links Golf Course

Hřiště se nachází na ostrově, který samotný představuje bohatý ekosystém ptactva a mořského života, což vytváří ideální podmínky pro krásné prostředí pro hráče. Dokonale splývá s přírodou a splní i ta nejvyšší očekávání.  Celý resort se rozkládá na ploše 5750 m2, má vlastní akademii a novou luxusní klubovnu. Designéři se zde snažili nenarušit místní plantáže a zároveň vytvořit linksové hřiště. Na hřišti je 144 bunkrů. 8 jamek vede přímo podél pobřeží. Hřiště se momentálně řadí k nejlepším hřištím na světě. Zároveň se umístilo na 5. místě v žebříčku TOP 10 nejlepších nových golfových hřišť pro rok 2010.

Nabízí možnost tréninku jak pro členy v soukromém oddělení, tak pro hosty. Driving range a další tréninkové prostory jsou ve stínu.

Saadiyat Beach Golf Club

Úchvatný projekt golfové legendy Gary Playera. Hřiště bylo navrženo s cílem uspokojit touhy i těch největších golfových milovníků z celého světa. I když hřiště hostí mnoho mistrovských klání, jeho greeny jsou vhodné pro golfisty všech výkonnostních úrovní.

Mnoho jamek se táhne podél pobřeží, nabízí tak výhled na oceán a pláže, kde je možné spatřit i líhnoucí se želvy.

The Abu Dhabi Golf Club

Domovem pro golfové šampionáty konané v Abu Dhabi je právě Abu Dhabi Golf Club, nejluxusnější resort na středním východě. Nabízí 27 jamek, ale i nehráči jsou vítání v řadě restaurací a barů.

Jednotlivé jamky jsou zvlněné, obklíčené bunkery, deserty a vodními překážkami. Hřiště je mezi profesionálními hráči považováno za obtížné ale zároveň za spravedlivé. Osmnácté jamce vévodí impozantní clubhouse ve tvaru sokola. Klub také disponuje nejlepším tréninkovým zázemím v této oblasti. 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.