• Golfová dovolená


  Hrajte golf i v zimě 
  Na golf se specializujeme a rádi Vám poradíme. 

  Golfová dovolená
 • Golf v zahraničí

  Bílý písek, vyhřáté moře a zelené trávníky. 
  To je golfová dovolená s námi. 

  Golf v zahraničí
 • Za golfem do tepla

  Skvělé zázemí, profesionální trenéři a výborné restaurace 
  Kvalitní greeny a sezóna celý rok 

  Za golfem do tepla
 • Golfové pobyty v exotice

  Výhledy na oceán, krásné pláže a ideální teploty. 
  To vše najdete na zeleném Mauríciu. 

  Golfové pobyty v exotice
 • Golfový zájezd na míru

  Poznejte golfová hřiště v Dubaji 
  Hráli jsme zde a rádi Vám poradíme. 

  Golfový zájezd na míru

Golfová dovolená v zahraničí - prověřené hotely s golfem v exotice

Vyznáváte styl zelených trávníků, bílých pólo triček a nebesky modrého nebe? My Vám k těmto obrazům můžeme přidat ještě šepot palem, vroucí sluneční paprsky a nekonečné vody oceánu. I tak může vypadat prostředí, které obklopuje golfové hřiště. V Indickém oceánu nebo Dubaji golfová sezóna nikdy nekončí. Golfoví nadšenci zde najdou nejen sportovní zážitky, ale i dokonalou dovolenou.

Hrajte golf od října do dubna, bez ohledu na počasí a přímo u oceánu

Zařídíme Vám hru na těch nejznámějších hřištích. Zahrajete si na místech, kde často soutěží hvězdy evropské PGA tour. Zážitek z odehraného kola Vám zpříjemní perfektní tréninková centra, zapůjčení buggy, vybavené golf shopy nebo pětihvězdičkové restaurace. Ať už vyrazíte do Dubaje na noční golf, nebo se během své golfové dovolené budete kochat výhledem do krajiny na Mauríciu či Seychelách, budete nadšení.

Poradíme Vám a golfovou dovolenou připravíme na míru

Nabízené destinace a hotely jsme osobně navštívili a proto Vám dokážeme upřímně poradit. Zařídíme Vám nejen letenky a ubytování, ale i dopravu na hřiště (bude-li nutná) a rezervujeme Vám tee time. V případě jakýchkoliv otázek neváhejte kontaktovat náš zkušený tým Deluxea specialistek. Rády si vyslechneme všechna vaše přání a zařídíme, aby vaše golfová dovolená proběhla jednoduše a snadně. Dovolenou s golfem Vám zařídíme na míru, v průběhu celého roku.

Osobní zkušenost Karolíny s golfem na Mauríciu

"Není lehké vybrat nejkrásnější hřiště ostrova, všechny Vás totiž uchvátí výhledem na oceán a zelené stráně. K srdci mi ale nejvíce přirostla dvě místa - Heritage Golf Course a Ile aux Cerfs. Heritage je více kopcovité a rozhodně oceňuji zapůjčení buggy. Ile aux Cerfs se naopak zdá na první pohled jako odpočinkových 18-jamek zasazených do krásné přírody ostrůvku, vzdáleného asi 5 minut lodí od pevniny. Hned po prvním odpalu ale zjistíte, že výzvou budou především vodní překážky. I přes ztrátu spousty míčků se zamilujete do privátního prostředí a okolních pláží. Ráda slyším i zpětně od našich klientů slova nadšení a chvály mauricijských golfových hřišť, vynikající kvality a jedinečné atmosféry, kdy Vás při odpalu ze všech stran obklopuje oceán."
Více zážitků najdete ve zprávě z cesty po Mauríciu. 

Základní doporučení k výběru golfové dovolené v exotice

 • Hotely půjčují kvalitní sety holí, nemusíte si tak vozit vlastní vybavení.
 • Toužíte-li po každodenní hře, vybereme společně hotel s vlastním golfovým hřištěm, kde budete hrát zcela zdarma nebo za mírný poplatek 20 euro. Plná cena green fee se pohybuje okolo 150 euro.
 • Při delším pobytu můžete kombinovat více golfových hotelů.
 • Na mauricijských hřištích si vystačíte s handicapem 54, pouze na Heritage Golf Course, Belle Mare Links a Belle Mare The Legend vyžadují hcp 36.
 • Ostrov Maurícius není nijak velký, rádi Vám zařídíme transfery na všechna hřiště. I při pobytu na východě tak můžete objevovat kouzla hřiště Paradis u hory Le Morne. 

Exotika v kombinaci se zelenými greeny

Ve kterých destinacích se dovolená snů spojuje se zeleným horizontem? V písečné Dubaji, ale i na zeleném Mauríciu. Několik jamek nabízí i Maledivy či Seychely. K největším lákadlům posledních let patří Vietnam, kde najdete vysokou kvalitu a především nadstandardní služby. Golfová dovolená ale není jen o hře. Můžete navštívit luxusní restaurace, podniknout mnoho výletů do přírody nebo vyrazit na nákupy. Sami si zvolíte, kolikrát se na golf vydáte, kolik zde strávíte času, nebo jaká hřiště navštívíte. Se vším Vám rádi poradíme, vybereme klub podle vašich požadavků, předáme co nejvíce informací o hře.

Maurícius – golf v exotice a teple po celý rok

Hledáte bezpečnou exotiku s dokonalým vyvážením oddechu na pláži, poznávání a golfové hry, kde se díky srdečným lidem budete cítit jako doma? V tom případě neváhejte ani chvilku a leťte s námi na Maurícius! Dech vám určitě, mimo jiné, vyrazí sedm profesionálních 18 jamkových hřišť. Nacházejí se tu uznávané golfové resorty s vlastními golfovými hřištěmi.

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa *****

Perfektní únik, pokud hledáte klid a relax.

Lokalita: Maurícius, Le Morne | Mapa

Inspekce: 2018, Simona Zrnová, 724 065 775

Elegantní hotel Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa se nachází na poloostrově na jihozápadním pobřeží ostrova, jemuž dominuje majestátní hora Le Morne, která je zapsána na seznamu světového dědictví... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Le Paradis at le Morne

Lokalita: Maurícius, Bel Ombre | Mapa

Hřiště Paradis & Dinarobin Golf Course se rozkládá mezi těmito unikátními hotely pod majestátní horou Le Morne. Hosté ubytovaní v kterémkoliv hotelu řetězce Beachcomber mají green fee zdarma anebo za snížený poplatek (v závislosti na sezóně).

 

ZOBRAZIT

 

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Koloniální noblesa mezi pláží a golfovým hřištěm.

Lokalita: Maurícius, Bel Ombre | Mapa

Inspekce: 2018, Simona Zrnová, 724 065 775

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort je pětihvězdičkový hotel situovaný v Domaine de Bel Ombre na jihu ostrova. Tento exkluzivní resort se znovu otvírá po rozsáhlé rekonstrukci a nabízí dokonalé zázemí pro... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Hřiště Bel Ombre Golf Course

 

Lokalita: Maurícius, Bel Ombre | Mapa

Hřiště Bel Ombre Golf Course (Golf du Château) je pro hosty obou hotelu zcela zdarma. Le Golf du Château má par 72 a široké, mírně zvlněné fairwaye, které prochází plantáží cukrové třtiny.  Technickou náročností uspokojí i hráče single handicapů, trápit se zde ale nebudou ani ty vyšší. 

 

ZOBRAZIT

 

 

Constance Belle Mare Plage Resort *****

Constance Belle Mare Plage Resort *****

Aktivní odpočinek pro náročné a okouzlující pláž.

Lokalita: Maurícius, Belle Mare | Mapa

Inspekce: 2018, Vendula Pilátová, 724 730 016

Hotel Belle Mare Plage se řadí k výjimečným hotelům luxusního řetězce Constance. Nachází se na východním pobřeží ostrova Mauricius a lemuje jej krásná písčitá pláž. Hotel obklopuje všudypřítomná... více o hotelu

9.6 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Belle Mare Plage Course

 

Lokalita: Maurícius, Belle Mare | Mapa

Hřiště se skládá ze dvou osmnáctek a nachází se přímo v hotelovém resortu. Nejstarší osmnáctka na Mauríciu, privátní hřiště Legend Golf Course  (jen pro hosty hotelů Constance), pochází už z roku 1994. Novější hřiště s názvem Links Golf Course, par 71 pochází z roku 2002 a jeho design vytvořil Rodney Wright a Peter Allis.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa *****

Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa *****

Únik ve stylu Robinsona Crusoe. Jeden z nejromantičtějších resortů na Zemi.

Lokalita: Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Mapa

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Luxusní pěti-hvězdičkový hotel Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa prošel kompletní rekonstrukcí a byl slavnostně otevřen 1. listopadu 2015. Resort je esencí modernosti, elegance a kulturního ducha exotického... více o hotelu

9.7 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Le Touessrok Golf Course

 

Lokalita: Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Mapa

Le Touessrok se pyšní jedinečným hřištěm Ile Aux Cerf na vlastním ostrově s překrásnými plážemi a korálovými lagunami, které patří k nejzajímavějším na světě. Pro hosty hotelu je green fee zdarma.

 

ZOBRAZIT

 

 

Golf v hotelu Four Seasons Resort

Golfové hřiště: The Anahita Golf Course 

 

Lokalita: Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Mapa

Hřiště Four Seasons Golf Club Mauritius, pro hosty hotelu je green fee zdarma. Nabízí výhled na oceán, hory, ale i mnoho golfových zkoušek. Především vodní překážky a zvlněný terén prověří přesnost ran. 

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

Více o golfu na Mauríciu

 

Mistrovské golfové hřiště na Seychelách

Prestižní golfovou dovolenou v objetí panenské přírody a nejkrásnějších pláží světa zažijete na Seychelách v jediném resortu s 18 jamkovým golfovým hřištěm.

Constance Lémuria Resort *****

Constance Lémuria Resort *****

Pokud jste někdy snili o ráji, jste na správném místě

Lokalita: Seychely, Praslin | Mapa

Inspekce: 2017, Jana Höferová (Tóthová), 724 730 012

Hotel Constance Lemuria***** na ostrově Praslin je luxusní oázou klidu, kde budou spokojení i ti nejnáročnější. Přímo v areálu najdete 3 fantastické pláže, jediné 18jamkové golfové hřiště na Seychelách, 5... více o hotelu

9.6 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Constance Lémuria Resort 

 

Lokalita: Seychely, Praslin | Mapa

Jediné 18 jamkové hřiště na Seychelách patří k těm nejkrásnějším na světě. Otevřeno bylo v roce 2002 a o neuvěřitelný design se postaral Rodney Wright. Okolo se rozprostírají pláže a bujná vegetace. Druhá devítka je zvlněná a hustě zalesněná. Kopce zaručují výhledy na okolní krajinu a oceán. Hřiště je plné vodních překážek. Handicap 54 je vyžadován.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxusní hřiště v Dubaji pro náročné

Pokud nemáte v oblibě dlouhé lety, doporučujeme Vám dobře známou orientální exotiku, kterou jsou Spojené Arabské Emiráty. Ty vešly ve známost díky neustálému posouvání hranic a hesla, že i nemožné se může stát skutečným. Přesto jsou i oblíbenou plážovou destinací s bílým pískem a vyhřátým mořem. Golfová hřiště jsou tu velmi honosná a jedinečná, konečně, jako celá Dubaj.

Atlantis The Palm *****

Atlantis The Palm *****

Odpočinek pro dospělé a nekončící zábava pro děti

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Inspekce: 2017, Kateřina Marečková, 724 730 019

Bájným ztraceným kontinentem Atlantidou inspirovaný ikonický hotelový rezort se nachází na vrcholu uměle vytvořeného poloostrova Palm Jumeirah v Dubaji. Rezort byl navržen k tomu, aby své hosty ohromil a zabavil a... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Emirates Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Dějiště turnaje Dubai Dessert Classic, kterého se účastní i takové hvězdy, jako je světová jednička Rory McIlroy. Výrazným a nejznámějším prvkem hřiště je clubhouse ve tvaru tradičních beduínských stanů. 

 

 

 

Jumeirah Beach Hotel *****

Jumeirah Beach Hotel *****

Nekonečná zábava pro celou rodinu

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Myslíte si, že luxusní dovolenou nelze sloučit s rodinnou dovolenou? Že můžete mít buď jedno, nebo druhé, ale obojí nikoliv? Omyl! Na světě se nachází několik destinací, které splňují vysoké nároky luxusní... více o hotelu

9.7 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Jumeirah Golf Estate 

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Jedinečný resort obsahující dvě mistrovská 18 jamková hřiště. První osmnáctka z roku 2009 se jménem Earth je lehce zvlněná a lemována keři, stromy a jezery. Vytváří tak dojem parkovéhohřiště. Druhá osmnáctka má příznačný název Fire – fairwaye lemují bunkery a deserty s charakteristickým červeným pískem. Další dvě hřiště s názvy Water a Wind jsou v přípravě.

 

 

 

Hilton Jumeirah Resort *****

Hilton Jumeirah Resort *****

Plážový resort pro náročné

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Čtvrť Jumeirah je nejmodernější a nejluxusnější čtvrtí Dubaje. Je to místo, kde bydlí nejvyšší vrstvy obyvatel a kde se tyčí nejpřepychovější hotely včetně proslulého hotelu Burj Al Arab. Oblast se táhne... více o hotelu

9.3 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Arabian Ranches Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Unikátní hřiště postavené přímo uprostřed pouště, využívá přírodní zakřivení krajiny a podepsal se pod něj Ian Baker-Finch z Nicklaus design. Hlavní budova postavena ve španělském koloniálním stylu nabízí krásný výhled z terasy na hřiště a okolní poušť. Pro začátečníky resort nabízí nenáročnou akademii par 3. 

 

 

 

Jumeirah Zabeel Saray *****

Jumeirah Zabeel Saray *****

Bezkonkurenční luxus na dubajské palmě

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Zlatý věk se navrací v podobě luxusního hotelu Jumeirah Zabeel Saray, který se inspiruje císařskými paláci Osmanské doby. Nachází se v exkluzivní lokalitě, na západním půlměsíci kultovní Palm Jumeirah. Už... více o hotelu

Golfové hřiště: Al Badia Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Golfové hřiště, které hostí řadu profesionálních turnajů a je označováno za nejlepší v Dubaji. Nabízí vodní překážky v podobě 11 jezer a mnoho písečných řek. Nezbytná je předchozí rezervace..

 

 

 

Park Regis Kris Kin *****

Park Regis Kris Kin *****

Skvělá poloha, služby na vysoké úrovni a přijatelná cena

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Cílem hotelu Park Regis Kris Kin je potěšit každého hosta. Postarat se o jeho přání a potřeby, aby zde strávený čas byl pro každého hosta zcela nezapomenutelný. K tomu přispívá už samotná lokalita. Hotel se... více o hotelu

Golfové hřiště: Dubai Creek Golf & Yacht Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Sportovní areál na břehu řeky Creek nabízí mistrovské 18- jamkové hřiště paru 71. Naleznete zde krásné výhledy, mnoho vodních překážek a také 9- jamkovou akademii pro začátečníky. 

 

 

 

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa *****

Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa *****

Dopřejte si unikátní a luxusní pobyt na jedinečném ostrově v Dubaji

Lokalita: Dubaj, Dubaj | Mapa

Buďte mezi těmi, kterým se dostane příležitosti objevit unikátní a luxusní pětihvězdičkový hotel Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa na dubajském ostrově Palm Jumeirah. Budete nadšeni z prosluněné... více o hotelu

9.5 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: The Montgomerie

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Dubaj| Mapa

Toto golfové hřiště je skvělým příkladem úspěšné spolupráce mezi golfovým šampionem Colin Montgomerie a architektem golfových hřišť Desmond Muirhead. Výsledkem je 200 akrové hřiště s 14 jezery a 72 pevnůstkami. Nachází se v prestižní čtvrti Emirates Hills Residential Estate. Svojí charakteristikou je výzvou pro hráče všech úrovní.

 

 

 

 

Více o golfu v Dubaji

 

Golfová dovolená v pohádkovém Abú Dhabí

Jen pár kilometrů od Dubaje se nachází další golfový ráj, Abu Dhabi. Hlavní město Spojených Arabských Emirátů a především další místo, kde nic není nemožné. Navštivte zde památky z minulosti  - mešity, muzea nebo tradiční tržiště,  súky.  Zahrát si můžete na udržovaných hřištích nejvyšší kvality, projektovaných těmi největšími golfovými legendami.

Golfové hřiště: Yas Links Golf Course

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Abú Dhabí| Mapa

Hřiště se nachází se na ostrově, který samotný představuje bohatý ekosystém ptactva a mořského života, což vytváří ideální podmínky pro krásné prostředí pro hráče. Nabízí možnost tréninku jak pro členy v soukromém oddělení, tak pro hosty. Driving range a další tréninkové prostory jsou ve stínu.

 


  

 

 

 

 

 

 

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas *****

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel and Villas *****

Exkluzivní útočiště pro volnočasovou i obchodní dovolenou

Lokalita: Abu Dhabí, Abú Dhabí | Mapa

Inspekce: 2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Park Hyatt Abu Dhabi Hotel ve Spojených Arabských Emirátech je exkluzivním útočištěm pro obchodní i volnočasové cestovatele a nachází se na devítikilometrovém úseku ekologicky chráněné pláže na ostrově... více o hotelu

9.3 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Saadiyat Beach Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Abú Dhabí| Mapa

Úchvatný projekt golfové legendy Gary Playera. Hřiště bylo navrženo s cílem uspokojit touhy i těch největších golfových milovníků z celého světa. I když hřiště hostí mnoho mistrovských klání, jeho greeny jsou vhodné pro golfisty všech výkonnostních úrovní. 

 


  

 

 

 

 

 

 

 

Více o golfu v Abú Dhabí

 

Cesty za golfem do Ras Al Khaimah

Pouhou hodinu jízdy z Dubaje leží nejsevernější emirát Ras Al Khaimah. Nabízí klidnější dovolenou ale i golfové zážitky. Naleznete zde několik výborných golfových resortů. Vyznačují se především výhledy na vyprahlé Hajarské hory.

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa *****

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa *****

Klid, relaxace a soukromí v plážových vilách

Lokalita: Ras Al Khaimah, Rás al-Khaimah | Mapa

Inspekce: 2018, Martina Melková, 724 730 002

Situován ve svěžím a na zeleň bohatém soukromém zálivu na severním výběžku Arabského poloostrova má úžasný výhled na třpytící se Arabské moře. Uvolněte své tělo i duši v luxusních lázních, jež... více o hotelu

8.8 / 10

ZOBRAZIT

Golfové hřiště: Tower Links Golf Club

 

Lokalita: Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah| Mapa

Hřiště v emirátu Ras al Khaimah se nachází v krásné přírodní rezervaci jen něco přes hodinu cesty z Dubaje. Nabízí jak 18- jamkové hřiště, tak výborné tréninkové podmínky, včetně 9- jamkové akademie par 3.

 


  

 

 

 

 

 

Orientální golfová dovolená ve Vietnamu

Kombinace moře, odpočinku, poznávání a golfu? To vše najdete v dosud skoro neobjeveném golfovém ráji, který nabízí Vietnam. Odlišné podnebí na severu a jihu země zaručuje jedinečnost každého ze skoro 20 hřišť. Najdete zde linksová hřiště, ale i americké typy parkových hřišť se vzrostlými borovicemi.

Furama Resort *****

Furama Resort *****

Jedinečný resort na krásné pláži

Lokalita: Vietnam, Da Nang | Mapa

Luxusní Furama Resort se nachází v oblasti města Danang, které je pravou ikonou vietnamského turismu. Resort je pětihvězdičkovým rájem na zemi, nejlepším a nejprestižnějším hotelem na území této exotické... více o hotelu

Golfové hřiště: The Danang Golf Club 

 

Lokalita: Vietnam, Da Nang | Mapa

Hřiště z pera designové společnosti Grega Normana je dalším klasickým linksovým hřištěm v oblasti. Široké fairwaye jsou zde lemovány vzrostlými borovicemi.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

Golfové hřiště: Montgomerie Links 

 

Lokalita: Vietnam, Da Nang | Mapa

Montgomerie Links se nachází pět minut cesty od hotelu Furama, je nejstarším golfovým klubem ve Vietnamu, o jeho design se postaral Colin Montgomerie. Podle mnohých je nejkrásnější ve Vietnamu.

 


  

 

 

 

Vinpearl *****

Vinpearl *****

Zábava pro každého

Lokalita: Vietnam, Nha Trang | Mapa

Vinpearl resort je luxusním, idylickým, romantickým a velmi atraktivním letoviskem s modrým mořem, bílým pískem, jasným sluncem a svěžími kokosovými palmami. Zároveň zůstává stylovým resortem, který se stal... více o hotelu

Golfové hřiště: Vinpearl Golf Club Nha Trang 

 

Lokalita: Vietnam, Nha Trang | Mapa

Mistrovské hřiště paru 71 se nachází na ostrově Hon Tre, v jedné z nejkrásnějších zátok na světě. Zaujme nejen moderní design hřiště s mnoha členitými jezírky, výhledy z každého odpaliště, výborné tréninkové podmínky a vybavení, ale i kvalita servisu. 

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

 

Sea Links Beach Hotel *****

Sea Links Beach Hotel *****

Elegantní vietnamský komplex v nedotčené zátoce Mui Ne

Lokalita: Vietnam, Mui Ne | Mapa

Sea Links Beach Hotel je prvním vietnamským resortním komplexem, který je začleněn do Sea Links City. Nabízí 188 elegantních pokojů a suit, čtyři palácové bazény, restaurace a bary, lázně, rekreační vybavení a... více o hotelu

Golfové hřiště: Ocean Dunes Golf Club 

 

Lokalita: Vietnam | Mapa

Vynikající hřiště podepsané vítězem Masters Nickem Faldem, oceněné jako jedno z 10 nejkrásnějších v celé Asii a určitě jedno z nejlepších. Po celý rok je resort ve skvělé kondici, široké fairwaye vyhovují i méně zdatným hráčům.   

 


  

 

 

 

 

Více o golfu ve Vietnamu

 

Golf v pouštní oáze v Maroku

V jedinečném pětihvězdičkovém resortu Royal Palm Marrakech objevíte kouzlo golfu uprostřed pouště, s výhledy na horské masivy a nekonečné olivové háje. Maroko se pomalu ale jistě stává oblíbenou golfovou destinací. 

Golfové hřiště: Royal Palm Marrakech 

 

Lokalita: Maroko, Marrakech| Mapa

Nádherné výhledy na pohoří Atlas, skvělé souznění s přírodou a okolí v čistě marockém duchu. Hřiště paru 72 je navrženo tak, aby vyhovovalo hráčům všech kategorií. Poseto je mnoha stromy olivovníků a bylo vystavěno s maximálním ohleduplností k místní přírodě a na základě trvalé udržitelnosti krajiny.

 

ZOBRAZIT

 

 

 

 

 

 

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.