Proč cestovat s námi

Proč cestovat s cestovní kanceláří DELUXEA

 

Proč cestovat s cestovní kanceláří DELUXEA

Cestovní kancelář DELUXEA a.s., se od svého založení v roce 1995 (tehdy pod názvem Travel & Business Centre) specializuje na přípravu zájezdů do exotiky, na romantická místa a nejkrásnější ostrovy světa. Destinace i hotely v zahraničí známe dokonale z osobních návštěv. Zaměřujeme se na nejvyšší kvalitu služeb, která uspokojí i Vás, náročné klienty. Všechny zájezdy připravujeme na klíč, podle požadavků a představ klientů. S každým z Vás jednáme individuálně a splníme všechna Vaše přání. V průběhu Vaší dovolené se o Vás postaráme. Naší nejlepší referencí jsou tisíce zorganizovaných pobytů, svateb a svatebních cest na míru.

Cena zájezdu je konečná a s garancí

DELUXEA Vám účtuje konečnou cenu zájezdu. Nad rámec naší nabídky nemusíte mít žádné další výdaje. Nepožadujeme žádnou platbu při poptávce. Termíny plateb Vám sdělíme po Vašem souhlasu s nabídkou. U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Více o garanci nejnižší ceny

Služby nekupujeme u žádné německé cestovní kanceláře. Při cestování nebudete členy německé skupiny. Zájezd objednává naše cestovní kancelář přímo v destinaci. Případné změny a Vaše přání vyřídíme rychle přímo v hotelu.

  

 

Sami si můžete vybrat parametry Vaší dovolené

 • Den odletu : Odletět můžete každý den
 • Délku pobytu : Může být libovolně dlouhý (5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 atd. nocí)
 • Odletové letiště : Praha nebo Vídeň (případně Mnichov či jiné)
 • Leteckou společnost : záleží dle destinace : Emirates (volí většina klientů), Singapore´s, Qatar Airways, Air New Zealand, Air Mauritius, Air France, British Airways, Etihad Airways, Swiss, Austrian
 • Hotel : Široký výběr mezi 3***, 4****, 5***** i 6****** hotely a privátní vily
 • Formu transferu do resortu: mikrobus, osobní auto, limuzína, rychloloď, hydroplán, helikoptéra
 • Early check-in, pokud přiletíte brzo ráno nebo nebo Late check-out, pokud odlétáte pozdě v noci
 • Zvýhodněné parkování v Praze, Vídni i Mnichově
 • Transfer na letiště v Praze nebo Vídni luxusní limuzínou (pro některé odlety v business class)
 • Služby českého delegáta ve vybraných destinacích
 • Širokou nabídku exkursí – potápění, výlety lodí za západem slunce, průzkum ostrova
 • Svatbu v ráji (právně platnou), svatební cestu, zájezd k výročí svatby nebo obnovení manželského slibu
 • Na několik dnů se můžete zastavit v Dubaji
 • Můžete spojit více destinací do jedné cesty a to i včetně cesty kolem světa
 dlx-web-004.jpg
 

 

Rádi pro Vás zajistíme i extra služby

V naší cestovní kanceláři Vám všechno sestavíme podle Vašich přání. Připravíme Vám individuální kalkulaci na míru, a s ochotou Vám vyjdeme vstříc při její optimalizaci, aby Vám maximálně vyhovovala. Cenová nabídka bude konečná a zahrne všechny náklady Vaší cesty. Zájezd bude připravený tak, abyste se nemuseli na dovolené o nic starat. Pracujeme rychle a odletět můžete třeba i druhý den po Vaší objednávce. Doporučujeme Vám rezervovat dovolenou co nejdříve a získáte nejvýhodnější cenu zájezdu díky možnostem slev a výhod. Rovněž letenky jsou nejlevnější při větším předstihu před odletem.

Přečtěte si: Proč necestovat s rakouskými CK

Podrobné informace při odbavení před cestou

Při zakoupení dovolené (zájezd na klíč, svatba v ráji nebo svatební cesta) v naší cestovní kanceláři od nás dostanete všechny potřebné podklady k vycestování (letenky a vouchery na ubytování i služby) včetně osobních rad. Máme zájem, abyste cestovali maximálně připraveni, předáme Vám i detailní Informace před cestou a Informace o destinaci s tipy, která místa navštívit. Naši zaměstnanci nabízené destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Rádi Vám vždy s maximální ochotou odevzdají své zkušenosti. Vybrat si můžete odbavení osobně v naší kanceláři v Praze, Brně nebo Bratislavě, případně Vám je zašleme poštovním kurýrem. V případě nečekané události v průběhu Vašeho pobytu jsme neustále na telefonu. Po návratu Vám zavoláme a prověříme, zda vše proběhlo podle Vašich představ.

  

 

Specializace cestovní kanceláře DELUXEA a.s.

Cestovní kancelář DELUXEA a.s. se zaměřuje na poskytování Zájezdů na klíč v exotických krajinách, na těch nejkrásnějších a okouzlujících ostrovech a místech v ráji. Destinace, na které se specializujeme, jsou Maurícius, Seychely, Maledivy, Polynésie, Bali, Fiji, Srí Lanka, Spojené Arabské Emiráty, Brazílie, Thajsko, Vietnam, Karibik, JAR, Zanzibar, Tanzanie, Botswana, Zimbabwe a Evropa a la Luxus. „Zájezd na klíč“ je naší registrovanou ochrannou známkou pro námi připravené zájezdy na míru.

Platnou koncesi cestovní kanceláře vlastníme již 29 let v České republice a 12 let na Slovensku. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. a Europäische Reiseversicherung AG na Slovensku. Zda se Vám jedná o dovolenou či svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se našimi stránkami k rozhodnutí, že si zasloužíte poznat rajská místa naší planety. Vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život. 

 

 dlx-web-001.jpg 
 

 

DELUXEA v médiích

Rozhovor s Pavlínou v Cosmopolitanu

Práce v cestovní kancelář Deluxea je velice rozmanitá. „Důležité je pracovat s vášní, umět se vcítit do klientů a neustále si rozšiřovat své obzory“. To jsou slova Ing. Pavlíny Zbořilové, která v cestovní kanceláři Deluxea pracuje od roku 2011. Co naše práce obnáší a jaké přináší radosti a odpovědnost? Přečtěte si více v exkluzivním rozhovoru, který poskytla vedoucí pražské pobočky Ing. Pavlína Zbořilová pro časopis Cosmopolitan v listopadu 2015. Celý článek k přečtení zde.

 

Rozhovor s Jindřiskou o svatbách v zahraničí v pořadu Sama doma

Pořád můžete shlédnout zde (od 24. minuta). 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.