Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdů

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí svým klientům cestovní pojištění od ERV Evropská pojišťovna, a. s. Dle našeho názoru je ERV Evropská pojišťovna, a. s. nejlepším a nejspolehlivějším partnerem v cestovním pojištění, protože:

  • po 24 hodin denně poskytuje klientům aktivní asistenci prostřednictvím vlastní asistenční centrály v Praze s komunikací v češtině
  • celosvětová síť Euro-Center, řízená koncernem Evropská, umí pomoci přímo na místě ve všech hlavních turistických destinacích
  • nabízí nejširší spektrum produktů na českém trhu určené pro každý typ klienta
  • služby vycházejí z důkladné znalosti českého trhu, ale i z více než 100 let mezinárodních zkušeností celé naší skupiny pojišťoven
  • likvidace škody do 7 dnů on-line i po telefonu

Pojistný program pro dovolenou nabízí:

  • pojištění léčebných výloh i všech dalších hlavních rizik
  • možnost rozšíření o pojištění proti stornu (zrušení zájezdu před odletem z důvodů nemoci či úrazu)
  • speciální pojištění pro rizikové sporty
  • speciální tarify Sbaleno pro osoby mladší 28 let

Cestovní pojištění od ERV Evropská pojišťovna, a. s. uzavřeme v naší cestovní kanceláři

Cestovní pojištění Vám uzavřeme na počkání. Platit můžete v rámci faktury za zájezd nebo samostatně jen za pojistku. Turistům doporučujeme pojistku Sbaleno Za poznáním vč. balíčku ERV Plus a Připojištění storna (dle ceny zájezdu).

V případě zájmu o cestovní pojištění nám prosím sdělte plná jména, rodná čísla a kontaktní adresu všech osob, které mají být pojištěny plus typ pojištění, který jste si vybrali. Údaje nám prosím pošlete na email zajezdy@deluxea.cz nebo kontaktujte osobu, která Vám připravuje zájezd.

Pojištění „storna" lze sjednat nejpozději 3 dny po uhrazení poslední splátky ceny zájezdu, a to pouze u CK, která zájezd prodává. Spoluúčast při zrušení cesty je 20% z vyměřených stornopoplatků a 30% u letenky. Je-li pojištění sjednáno méně než 14 dní před zahájením cesty, krátí se plnění na polovinu.

Cestovní pojištění Sbaleno

Kompletní pojištění Sbaleno je určeno pro ty, kteří vyžadují optimální pojistnou ochranu proti většině rizik, jež je mohou potkat na cestách kamkoli do světa. Pojištění do celého světa si můžete vybrat ve variantě S batohem do 28, K moři, Za poznáním, Na lyže, Na maximum.

Pojistné podmínky ke stažení zde. Pojistné podmínky storno zájezdu ke stažení zde.

Cestovní pojištění Multi Trip

Pokud často cestujete během roku nabízíme Vám pojištění MultiTrip. Počet cest není omezen a maximální délka jedné cesty do zahraničí je až 45 dnů. Výhodně můžete pojistit sebe, ale také rodinné příslušníky, kteří mohou cestovat i samostatně.

Pojistné podmínky ke stažení zde.

Co pojištěním získáte?

1) lepší ochranu Vašeho zdraví

Víte, že onemocnění je nejčastější nepříjemností na cestách? Díky kvalitnímu pojištění se však výdaje na léčení vůbec nedotknou vaší peněženky. Můžete počítat prakticky s neomezeným plněním i s aktivní asistencí českého lékaře. K uzdravení při delší hospitalizaci navíc jistě přispěje přítomnost vašich nejbližších. Jejich pobyt ve vaší blízkosti nejen zajistí ERV Evropská pojišťovna, a. s., ale i uhradí. A při trvalém poškození zdraví či úmrtí následkem úrazu vyplatí alespoň nezanedbatelnou finanční náhradu.

2) dobrý pocit v zahraničí

Ocitnout se na dovolené bez vhodného oblečení a osobních věcí nemusí být takový problém, víte-li, že při zpoždění zavazadel si můžete pořídit alespoň to nejnutnější! Při odcizení zavazadel Vám určitě pomůže náhrada až do výše 30 000 Kč.

3) ochranu rodinných financí

Víte, že způsobíte-li v zahraničí škodu na zdraví či majetku, poškozený obvykle požaduje zaplatit velmi vysokou náhradu? ERV Evropská pojišťovna, a. s. ji za Vás z pojištění odpovědnosti uhradí a nabídne i kvalifikovanou pomoc.

4) ochranu proti nečekaným starostem

Abyste nepřišli o peníze zrušením zájezdu či letenky v důsledku nenadálého onemocnění či jiné události, stačí myslet na pojištění stornopoplatků. Ani zmeškání odjezdu do zahraničí či zpoždění odletu nemusí nutně znamenat konec dovolené, máte-li u ERV Evropská pojišťovna, a. s. sjednáno vhodné pojištění.

Nevydařila se dovolená?

Absolutní novinkou na našem trhu je kompenzace až 20 000 Kč, která Vám bude vyplacena, budete-li v zahraničí hospitalizováni, a přijdete tak o skutečné zážitky z Vaší dovolené.

Musíte zrušit cestu?

Proplacení stornopoplatků si nejvýhodněji zajistíte už se základním pojištěním Single Trip Standard. Pojištění storna lze sjednat nejpozději v den uhrazení poslední splátky zájezdu, a to pouze v cestovní kanceláři kde jste zakoupili zájezd. Rozsah pojistné ochrany je uvedený v přehledu druhů pojistek. Rádi Vám poradíme s výběrem a optimální variantou pro Vaši cestu.

Co není pojištěno?

Vztahy s klienty buduje ERV Evropská pojišťovna, a. s. na vzájemné důvěře a informovanosti. Pojišťovna nemá tedy potřebu skrývat okolnosti, kdy neposkytne pojistné plnění. Proto se vždy dobře seznamte s výlukami z pojištění, jež jsou navíc zvýrazněny v pojistných podmínkách. Žádné cestovní pojištění Vám například neuhradí léčení onemocnění, které bylo známo už při jeho sjednání či před odjezdem do zahraničí. Podrobnosti o všech výlukách Vám vždy rádi poskytneme.

Nejčastější dotazy klientů

Mám platební kartu, která pojištění už obsahuje. Potřebuji ještě cestovní pojistku?

Platební karty nejsou prvotně určeny k pojištění na cesty. Cestovní pojištění je pouze „doplněk" platební karty, a často mívá omezené krytí. V případě pojistné události je často nezbytné reagovat rychle, tedy rychle spojit pojišťovnu a nemocnici, která bude provádět zdravotnický úkon. Víte jako majitel platební karty, na jaké číslo budete volat? Jako klient ERV Evropská pojišťovna, a. s. dostanete kartičku s číslem Vaší pojistky a nonstop telefonem do pojišťovny.

Jsem už v zahraničí a zapomněl jsem se pojistit?

V tomto případě není možné pojistku vystavit, protože existuje riziko případné škody, která mohla klientovi v zahraničí nastat.

Dnes odjíždím a chci být pojištěn?

Pojištění se nedá sjednat s okamžitou platností. Vždy platí až následující den po sjednání a uhrazení pojistného.

Emergency telefon – EuroAlarm – Celosvětová aktivní asistence klientům

ERV Evropská pojišťovna, a. s. provozuje vlastní asistenční službu, kterou je dceřiná společnost EuroAlarm. Celosvětová aktivní asistence poskytovaná 24 hodin denně je významnou předností našeho pojištění. Kvalifikovaný tým této centrály je připraven poskytnout Vám pomoc v jakékoli nouzové situaci během pobytu v zahraničí

EuroAlarm Assistance Prague, s.r.o.,Křižíkova 36a, 186 00 Praha 8,

tel.: + (420) 221 860 606, fax: +(420) 221 860 600, help@euro-alarm.cz

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.