Reference

Reference

Norsko, Polární expedice Spitsbergen Explorer: Wildlife Capital of the Arctic

Polární expedice , datum dovolené: 28. 05. 2024 - 09. 06. 2024, hodnocení ze dne: 11. 06. 2024

Polární expedice Spitsbergen Explorer: Wildlife Capital of the Arctic: Expedice byla naprosto dokonalá, skvěle zorganizovaná bez sebemenšího problému. Program byl aktivní, zaměřený na spotování zvířat a průvodci se snažili nám každý den ukázat něco nového. Ubytování na lodi předčilo očekávání - dostatek místa, skvělé jídlo.
Finsko, Hilton Helsinki Airport: Standardní kvalita hotelu Hilton, skvělá poloha na letišti. Oceňuji fittness a saunu. Vysoká kvalita personálu.

Z.P.

Zobrazit více

Krásná dovolená na Mauríciu

Datum dovolené: 24. 05. 2024 - 01. 06. 2024, hodnocení ze dne: 11. 06. 2024

Dobrý den, paní Klevetová,

V první řadě bychom chtěli poděkovat za krásný týden strávený na Mauriciu 

Dovolená proběhla bez jediného problému a lépe než bylo očekávání. Ani počasí nás neodradilo a nezkazilo dovolenou. Delegátka paní Martina byla taktéž skvělá a komunikace probíhala bez jediného problému. Setkali jsme se ihned po příletu, krásně vše vysvětlila (v českém jazyce to bylo pro mamku perfektní!), a domluvila nám výlety. Díky ní jsme obdrželi všechny potřebné informace, rady a doporučení. Navíc s řidičem/průvodcem Vomem, kterého nám taktéž zařídili, jsme strávili nezapomenutelný den na jihu ostrova a mohli jsme poznat i Voma, který se nám zapsal do života 

Za doporučení tohoto hotelu také velmi děkujeme, hotel nás okouzlil nejen vizuálně, ale i svým záměrem a potenciálem a smyslem pro ekologii. Hotel byl velmi rodinný a všichni si nás pamatovali a snažili se nám zajistit vše pro maximální pohodlí a spokojenost, což se jim povedlo. Nic zde nebyl problém.

Dovolenou s vámi doporučuji a budu dále doporučovat všem. Chystám je napsat recenze na různé stránky, protože takovýto servis jsme do této dovolené nezažili. Od procesu zajištění dovolené až po přílet z Mauricia jste nám byli k dispozici a zasílali veškeré informace, za což moc děkujeme 

Dovolená byla bez jediné chyby a dokonalá a to především díky vám. Do budoucna se na Mauricius určitě plánuji vrátit a pokud to jen bude možné, opět se obrátím na vás 

Zobrazit více

Nádherný pobyt na Maledivách

Maledivy , datum dovolené: 03. 05. 2024 - 12. 05. 2024, hodnocení ze dne: 14. 05. 2024

Vážená paní Zbořilová, 

hlásím se po příjezdu a chtěl bych Vám moc poděkovat za zprostředkování úžasné dovolené na Maledivách. 
Vše proběhlo naprosto hladce, díky Vašim instrukcím jsme to bez problémů zvládli. 
Dovolím si trochu popsat resort Brennia Kottefaru, pro případné dotazy klientů. Resort je krásný, moderní, dostatečně vybavený. Úžasný personál se o nás staral s úsměvem na rtech, nezažili jsme nikoho, kdo by se mračil nebo by snad byl nepříjemný. Každý druhý den se u nás zastavil manažer s dotazem, jestli něco nepotřebujeme, jak jsme spokojeni apod. Úklid pokoje na jedničku, výměna ručníků a županu někdy i 2x denně. Od brzkého rána parta zaměstnanců hrabe chodníčky od listí, pláže od naplavených korálů apod., a to celý den až do večera. Všude uklizeno a čisto. 
Jídlo velmi chutné, každý si najde to své. Stála nabídka italských těstovin a indické a arabské kuchyně. Ostatní dle denní nabídky, polévky i ke snídani, úžasný výběr salátů, čerstvého ovoce, zeleniny, dezertů apod. S obsluhou v části restaurace, kam jsme chodili, jsme si udělali přátelské vztahy, dokonce si vyměnili kontakty,  takže na servis si nemohu stěžovat. 
Vila na pláži byla skvělá, dovolím si tvrdit, že na nejlepším místě na ostrově. Pláž jsme měli téměř privátní, nejlepší místo na šnorchlování s úžasným množstvím ryb (včetně žraloků), korálů apod. Dokonce se k nám na pláž do jedné z vilek nechal přestěhovat francouzský pár, který byl původně ubytovaný ve vodní vile. Byli jsme se navzájem podívat ve vilkách a oni nám záviděli.
Mimochodem, ty vilky nad vodou za to, dle mého názoru, nestojí. 
Nebudu vás už více obtěžovat zdlouhavou recenzí, za nás všechno na 120% , doporučujeme. 
Ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další cesty, které rádi s vaší pomocí podnikneme.
S přáním hezkého dne 
Jiří Jandera 
 
Zobrazit více

Mauritius zase nezklamal

Maurícius , datum dovolené: 06. 04. 2024 - 16. 04. 2024, hodnocení ze dne: 23. 04. 2024

Letos jsme se na hotel Constance Belle Mare Plage Resort vypravili už podruhé a vzali jsme s sebou naše dlouholeté známé. Patříme všichni do kategorie 55+ takže hledáme kvalitní hotely v ne příliš exponovaných lokalitách, s přírodním prostředím a kvalitními službami.
Musíme říci, že tento hotel tyto požadavky naplňuje dokonale. Četl jsem některé reference z roku 2023 – pokud se v nich vyskytovala některá negativa, tak musím říci, že jsme s nimi (až na jedno) letos již nesetkali.
Byli jsme ubytovaní na pokoji typu Prestige Room. Neměl chybičku, jak z hlediska vybavení tak z hlediska úklidu pokojového tak nápojového servisu.
Hotel se nachází na krásné pláži, v určité části je spíše kamenitá, takže doporučujeme boty do vody s sebou. Ale velká část je i písečná s krásným bílým korálovým pískem. Lehátka na pláži zdarma a v dostatečném množství, ručníkový celodenní servis – to nemělo chybu.
Velice milý a úslužný personál od příjezdu do hotelu až do konce pobytu. Při večerním odjezdu úschovna zavazadel a možnost využití služeb hotelu celý den včetně sprch a servisu při odjezdu.
All Inn servis bez chybičky - s obsluhou na pláži a možnosti konzumace i většiny zahraničních alkoholických nápojů. Hojnost restaurací s bohatým výběrem jídel lokálních i mezinárodních, včetně opakovaných „rybích dnů“ a kvalitních salátů mořských plodů a dostatku ovoce různých druhů.
Služby lokální delegátky jsme nevyužili, ikdyž na schůzce jsme se s ní seznámili. Absolvovali jsme také celodenní výlet za krásami ostrova s pomocí lokální průvodkyně.
Cestovní servis z letiště a na odlet proběhl přesně podle plánu a spolehlivě.
Jediné negativum bylo, že po deštích s bouřkami v březnu se do laguny dostaly mořské řasy, které se denně vyplavovaly na břeh – hotelový personál je ale denně likvidoval. Nebylo to nic zásadního a závadného – čistá zelená řasa, která nebránila plavání v hluboké vodě.
Celkové hodnocení hotelu je velice pozitivní, určitě se do podobného hotelu s kvalitními službami s Vaší kanceláří vypravíme i v příštím roce!!

Zobrazit více

Svatba na Mauríciu

Maurícius , datum dovolené: 02. 04. 2024 - 11. 04. 2024, hodnocení ze dne: 17. 04. 2024

Vše bylo naprosto DOKONALÉ!???? co se týče zpracování zájezdu/svatby vše bylo perfektní. Veškerá komunikace. Hotel doporučuji na 1000%. Všichni byli milý, vstřícní hodní naprosto úžasní. Jídlo bylo famózní!???? Určitě bychom si přáli se vrátit jednou. Moc moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek. ♥️ Jestli váháte, tak neváhejte. Nelituji ničeho a byla to ta nejhezčí svatba, jakou jsme si mohli přát. Koordinátorka byla perfektní a vyhověla nám ve všem. Náš den byl absolutně dokonalý.????♥️

Zobrazit více

Dovolená na Emerald Faarufushi Resort

Maledivy , datum dovolené: 01. 03. 2024 - 12. 03. 2024, hodnocení ze dne: 19. 03. 2024

Dobrý den paní Kudelová,

děkuji Vám za e-mail.
Dovolená se velmi vydařila. Po celou dobu nás provázelo krásné počasí. Resort je to krásný, služby prémiové.
Hlavní centrální bazén je úžasný. Atmosféra hotelu je velmi klidná. Velikost resortu je zcela vyhovující. 
Výtky a doporučení nemám. Jenom nás překvapilo, že přeprava hydroplánem je často s mezipřistáním = nikoliv 45 až 50 minut, ale klidně i 1 hod. a 15 minut.
Jakmile budeme plánovat další dovolenou, dovolím si Vás opět oslovit.
Přeji Vám hezký den!
JP
Zobrazit více

Maledivy a resort VARU by Atmosphere

Maledivy , datum dovolené: 31. 01. 2024 - 10. 02. 2024, hodnocení ze dne: 28. 02. 2024

Dobrý večer,

Dovolená proběhla naprosto v pořádku, cesta, hotel, pláž, šnorchlování, vlastní ubytování a moře skvělé, úžasný zážitek ve všech směrech. Já si myslím, že není co vytknout. Jako vinař a degustátor bych určitě vyzvednul nabídku kvalitních světových tichých a perlivých vín, skvělá možnost výběru. Vůbec celý program all inclusive s možností využití tematických restaurací byl gurmánským zážitkem. Personál hotelu velmi příjemný a snaživý, snažil se plnit naše každé přání. Hotel vyšel vstříc i s přáním lokalizace vilky (chtěli jsme 210 nebo poblíž a dostali jsme 209). Tato pláž s vilkami na pláži s bazénem (západní orientace) je subjektivně asi z celého ostrova nejlepší, takže jsem rád, že to tak dopadlo, dobrá volba. Vilky bez bazénu jsou orientovány severně, laguna malá a neútulná a výhled pouze na protější ostrov. Jižní pláž je hodně návětrná, vhodná zejména pro milovníky vln. Na východní straně pláž také moc pěkná, ale jsou zde jen vilky vyšší kategorie. U vilek nad vodou je vstup do moře po poměrně příkrém a relativně nebezpečném žebříku.
Snad ještě jedna drobnost - doporučení pro možné budoucí klienty tohoto hotelu, stáhnout si předem aplikaci hotelu Varu do mobilu (pro android například z google play) a připravit check-in předem, navíc v aplikaci se dá následně najít a dělat vše potřebné včetně časů rezervací služeb a jednotlivých restaurací. My dělali check-in komplikovaně v mobilu na doporučení doprovodu až při transferu lodí na hotel, protože jsme o této možnosti předem nevěděli.
Určitě bych doporučil boty do vody, my je vzali víceméně co kdyby náhodou a docela se hodily, je zde ve všech lagunách docela dost ostrých úlomků korálů a kamínků. Kolem ostrova jsou dost silné proudy (ale zase obráceně dají se výhodně využít při šnorchlu).
Takže opravdu moc moc děkuji za spolupráci při zajištění úžasné dovolené a snad zase někdy příště :-)
S pozdravem
Radek Kučera
Zobrazit více

Symbolická svatba na Maledivách

Maledivy , datum dovolené: 25. 09. 2023 - 07. 10. 2023, hodnocení ze dne: 23. 02. 2024

Dobrý den paní Paseková,

je to již několik měsíců, co jsme se vrátili z dovolené snů na Maledivách, kde proběhla i symbolická svatba...

Ráda bych Vám, ikdyž pozdě, ještě jednou poděkovala za Váš přístup, doporučení a přípravu celého zájezdu. Rovněž také za snahu vyřešit malé nesrovnalosti, které se na začátku našeho pobytu vyskytly.

Dny strávené ve Vilamendhoo neměly chybu! Řekla bych, že doposud žijeme z načerpané energie a ze zážitků, kterých se nám na ostrově dostalo. 

Ať jde o samotný ostrov, šnorchlování, ceremonii svatby a nebo gastronomické požitky. Celý personál byl neskutečně milý a velmi vstřícný!

Nenašla jsem opravdu žádné mínus. Naprosto nic se nedalo vytknout.

Jíž po našem návratu jsme věděli, že to nebyla jediná cesta, kterou jsme na toto místo podnikli.

Snad brzy zase!

K.K.

Zobrazit více

Dovolená na Mauríciu

Datum dovolené: 11. 02. 2024 - 20. 02. 2024, hodnocení ze dne: 22. 02. 2024

Perfektně zajištěny zájezd od samého začátku včetně delegátky pani Martiny na Mauriciu, velice ochotna, milá, zajištěné výlety po ostrově včetně letu vrtulníkem, strava velice pestrá chutná, ubytování pekne v přízemí s terasou a výhledem na oceán v krasne zahradě . Sluzby zajištěné CK Deluxea na úrovni Rakouska, které jsem opakovane navštívila. Jeste dekuji pani Klevetove, která me podrobné informovala o zájezdu. Na zájezdu jsem byla sama. Mela jsem trochu obavu z přestupu v Dubaji, nicméně mají to dobre značené jak je informace o zájezdu, ale již dříve jsem prestupovala na letišti Ben Gurion v israeli, takže každý muže být bez obav. Jeste jednou dekuji CK Deluxea za krasne zážitky.

Zobrazit více

Maurícius, Heritage Telfair

Datum dovolené: 15. 11. 2023 - 24. 11. 2023, hodnocení ze dne: 22. 02. 2024

Rádi bychom Vám co nejsrdečněji poděkovali za skvěle připravenou dovolenou na Mauriciu z vaší strany i ze strany spolupracujíci agentury Emotions na ostrově.
Vaše doporučení, komunikace, připrava cestovních dokumentů, 
lety s Emirates, s přesnými časy odletů, skvěle zvolená sedadla v letadlech, osobní servis bez jakékoliv prodlevy na letišti, soukromý taxi transfer přímo do hotelu, byli dokonalé.
Hotel Heritage le Telfair v Bel Ombre nás naprosro uchvátil svou architekturou v typickém koloniálním stylu , s “ překrásnou ”, rozlehlou zahradou s golfovým hřištěm. Oslnil nás svou vřelou srdečnou atmosférou, o kterou se s úsměvem na tvářich starají všichni zaměstnanci hotelu.
Zvláště si vážíme přístupu osobní asistentky Sanjuli , která se o nás starala s typickou mauricijskou pohostiností a srdcem na dlani.
Hotel má výtečnou kuchyni v několika restauracích různých stylů, vkusně vybavené rozlehlé pokoje, výborné wellnes i activity služby a krásnou pláž se servisem.
Zvláště si vážíme zajištění možnosti, strávit během pobytu 1x noc v Le Chateau v zahradách hotelu , která byla překvapením pro mého manžela - nezapomenutelný jedinečný zážitek, který vřele doporučujeme!!! 
Díky ostrovní fauně, flóře a srdečnosti místních lidí, byl pro nás každý den dovolené plný překvapení a zážitků, které budeme ještě dlouho vstřebávat.
O Mauriciu se říká, že:
“Bůh stvořil Mauricius a teprve potom ráj…”
A my připojujeme, že:
Každému, koho máme rádi, bychom ze srdce přáli,
aby mohl navštívit fascinující Mauricius a nasát tu nepředatelnou atmosféru
hotelu Heritage le Telfaire….., jak jinak, 
než s dokonalými službami společnosti DELUXEA ;-))
Vřelé díky za delikátní zážitky….

Zobrazit více

Dominikánská republika, Grand Bavaro Princess

Dominikánská republika , datum dovolené: 25. 11. 2023 - 07. 12. 2023, hodnocení ze dne: 14. 12. 2023

Dobrý den paní inženýrko, 

touto cetou bych Vám ráda poděkovala za opět velmi hezkou dovolenou, kterou jste nám pomohla vybrat. Hotel Gran Baváro Princess byl velmi hezký, obsluha příjemná a ochotná, má nadherně udržovanou zahradu, zeleň a navíc měl spoustu zvířat, které se pohybovaly v rámci rezortu. Velkým přínosem byla široká písčitá pláž, která byly v případě potřeby i několikkrát denně uklízená traktorem (vyplavené řasy a trávy mořem). Bonusem byl ekologický pás v resortu, který byl udělán jako naučná stezka se spoustou zeleně a zvířat. Dále bych chtěla moc pochválit naší delegátku Míšu, byla opravdu skvělá, komunikace s ní byla vyborná a vše, co jsme potřebovali nám bryskně pomohla zařídit (v podsatě byla na telefonu 24/7), s takovým přístupem delegáta jsme se ještě nesetkali.

Přejeme Vám hezké předvánoční dny

manželé Martiniakovi 

Zobrazit více

Dovolená na Zanzibaru

Tanzánie , datum dovolené: 20. 11. 2023 - 29. 11. 2023, hodnocení ze dne: 10. 12. 2023

Dobrý večer, paní Kudelová,
dovolená se nám moc líbila. Služby , jídlo a presonál hotelu byly bez chyby. Koupání bylo pěkné i s ohledem na rozdíl příliv-odliv, ale na útesech vedle pláže krásné šnorchlování, možnost výletu na protější ostrov s místními průvodci. Nabídka výletů na hotelu byla pěkná, ale možná by stálo za zvážení doplnit nějaké i další kontakty na místní agentury mimo hotel, kde se ceny řádově lišily v podstatě za stejné služby. Určitě se na Zanzibar někdy vrátíme v kombinaci se safari na pevnině.

Zobrazit více

Indonésie, Papua Paradise Eco Resort

Bali , datum dovolené: 19. 11. 2023 - 06. 12. 2023, hodnocení ze dne: 07. 12. 2023

Byla to prostě úžasná, dokonalá a bez jediné chybičky skvěle připravená dovolená! Moc děkujeme týmu Deluxea a hlavně ing. Jana Paseková za určitě náročnou přípravu naší cesty do Papua Paradise Eco Resort, která ale neměla jediný zádrhel. Všechny přestupy, přesuny na naší 12 000km dlouhé cestě navazovaly přesně podle plánu a cíl naší cesty stál rozhodně za to - malý kus ráje uprostřed nádherné přírody, přátelský a ochotný personál resortu, vždy připravený splnit jakékoliv naše přání.

Zobrazit více

Cocoon Maldives

Maledivy , datum dovolené: 10. 11. 2023 - 19. 11. 2023, hodnocení ze dne: 27. 11. 2023

Dobrý den, paní Kudelová, 

děkuji za Váš email. Jak jsem již psal z dovolené. Musíme říct, že toto byla nejlepší dovolená. Super resort, super služby, nejlepší jídlo co jsme zažili. Myslím, že nemáme žádnou připomínku. Jediné co tam chybělo byl house reef, ale 2x jsme byli šnorchlovat na lodi a bylo to super. Již teď se těšíme na další dovolenou:-) 
Zobrazit více

Pobyt v Grand Baváro Princess

Dominikánská republika , datum dovolené: 23. 10. 2023 - 02. 11. 2023, hodnocení ze dne: 08. 11. 2023
Dobrý den,

Dovolená byla moc fajn, hotel Grand Bávaro Princess je velmi rozlehlý, dobře udržovaný komplex s řadou restaurací, včetně coffe shopu. Poskytované služby byly v pořádku, pouze připojení k volné, hotelové wi-fi bylo problematické, docházelo k jejím častým výpadkům i přímo v kompexu hotelu.Resort nebyl plně obsazen, což kvitujeme jako plus. Služby Vaší partnerské CK byly rovněž na úrovni a byli jsme spokojeni.

Zobrazit více

Dovolená The Manta Resort

Tanzánie , datum dovolené: 26. 10. 2023 - 04. 11. 2023, hodnocení ze dne: 08. 11. 2023

Dobrý den,

děkuji za pozdrav.

Dovolená předčila očekávání, doporučuji pro klienty, kteří hledají útěk od lidí a civilizace s pětí hvězdičkovými službami .

Jediné mínus, dlouhý přesun, ale s tím se počítalo.

Díky za zorganizování a také přeji hezký den.

A.A.

Zobrazit více

Dovolená v Park Hyatt Maldives Hadahaa

Maledivy , datum dovolené: 19. 10. 2023 - 29. 10. 2023, hodnocení ze dne: 03. 11. 2023

Dobrý den,

Dovolená splnila naše očekávání hlavně co se týká moře, bylo opravdu živější, průzračnější, než na severu, opravdu nádhera!
Vše ostatní bylo také skvělé, my sice dáváme přednost bufetu, ale je pochopitelné,že tady vzhledem k velikosti ostrova a počtu vil bufet nebyl. Jídlo bylo ale skvělé a personál milý a ochotný, takže za nás zatím nejhezčí dovolená na Maledivách.
Tomuto resortu nemáme co vytknout.
Děkujeme a přejeme krásný den.
IO
Zobrazit více

Zanzibar pro dva

Tanzánie , datum dovolené: 23. 09. 2023 - 05. 10. 2023, hodnocení ze dne: 13. 10. 2023
Dobrý den,
 námět na zlepšení opět nemam, nebot jste nam vse vzorne zaridila, nikde jsme necekali a ani nic dodatecne narychlo neresili. Stejne jako vy nam vzorne zaridila dvoudenni vylet do Tanzanie i vase mistni delegatka na Zanzibaru, kterou jste nam doporucila. Moc vam dekuji a tesim se na priste.
Zobrazit více

Zářijová dovolená na Cocoon Maldives

Maledivy , datum dovolené: 03. 09. 2023 - 12. 09. 2023, hodnocení ze dne: 14. 09. 2023

Chtěla bych Vám moc poděkovat, dovolená byla fantastická! Je to opravdu ráj na zemi, užili jsme si teplo, moře, šnorchlování, výborné jídlo, skvělou obsluhu, prostě všechno. Počasí bylo fajn, 2 dny úplně slunečno, jinak oblačno, pršelo většinou v noci, vedro a dusno. Cesta taky bez problémů, hydroplán super! Bohužel jsme nebyli na žádném výletě, protože bylo málo zájemců, tak jenom lodí na útesu, ale všechno zajímavé jsme viděli ( želvy i manty přímo u mola)… jenom to strašně rychle uteklo! Ale máme spoustu krásných vzpomínek a zážitků.

Zobrazit více

Itálie, San´t Elmo Beach Hotel**** 2023

Sardinie , datum dovolené: 06. 07. 2023 - 13. 07. 2023, hodnocení ze dne: 17. 07. 2023

Pokud hledáte moderní ubytování známé ze špičkových asijských hotelů, výběr ze stovky jídel všech světových kuchyní a moře omývající vstup do recepce, San´t Elmo Beach Hotel určitě není pro vás. Nicméně my jsme tu zažili jednoznačně nejlepší dovolenou v životě. Hotelový areál působí malým a útulným dojmem a hlavně toto je skutečná Sardinie! V rámci plné penze byly (kromě obrovského výběru předkrmů, těstovin, ovoce, zeleniny a dezertů) jen tři hlavní chody, ale vždy byly skvěle připravené a hlavně stoprocentně místní. Je libo na tenké plátky pečené hovězí s omáčkou z vína cannonau, pečené sele na grilu, grilované krevety nebo ryby na různé způsoby? Pak určitě nebudete litovat. Navíc vše podtrhuje neuvěřitelně milý a vstřícný personál, kterému úsměvy a dobrou náladu skutečně věříte. Co na tom, že většina zaměstnanců mluví pouze italsky. Vždy se s vámi chtějí domluvit a udělají vše pro to, abyste byli spokojeni. Autentický zážitek pak jen podtrhnul fakt, že drtivá většina klientely jsou Italové - velmi milé a úsměvné bylo, když jsem hned při druhé návštěvě plážového baru nemusel hlásit číslo pokoje: slečna mi s úsměvem řekla, že si mě pamatuje, protože jsem jeden ze dvou hotelových hostů, který na ni mluví anglicky. Mohl bych přidat ještě detaily, jako že při pohodovém jižanském životním stylu byla ještě v 10 dopoledne obsazena maximálně tři lehátka u bazénu, že máte po celou dobu pobytu přidělený jen a jen váš slunečník na pláži nebo stůl v restauraci s vašim číšníkem. Ale bylo by to jen nošení dříví do lesa, stejně jako to, že cca třistametrová procházka na pláž (mimochodem jde o luxusní pláž s bílým pískem v malebné zátoce, která snese smělé srovnání s Mauriciem) vede stezkou přes louku, na které se pase stádo ovcí, o které se vzorně starají dva ovčáčtí psi. Za sebe tedy mohu jen a jen poděkovat za skvělé zorganizování této výjimečné dovolené, díky které jsme poznali skutečnou Sardinii s autentickým italským nádechem.

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.