Reference

Krásná dovolená na Seychelách

Seychely – kombinace ostrovů

Dobry vecer pani Zbořilová,

vcera jsme se vratili z dovolene na Seychelskych ostrovech. Chtel bych vam touto cestou podekovat za perfektni organizaci celeho naseho pobytu. Dovezli jsme si jen ty nejlepsi vzpominky na nadherny tyden v tropicke prirode, nadherne more a perfektni sluzby.

Jeste jednou dekuji!

Zdravi

P.M.

Zobrazit více

Trou aux Biches 2016

Maurícius

Dobrý den, paní Mlejnská,

ještě teď si užíváme vzpomínky na krásnou dovolenou. Opravdu velice elegantní a luxusní hotel, myslím, že ve větším pokoji než Junior Suite bychom se už nenašli. Vše klaplo skvěle, i sekt na pokoji měl ideální teplotu :-)
Děkujeme za výbornou organizaci, na místě byli na nás připraveni a velice pozorní. Rádi Vaši kancelář doporučíme dál.
Zobrazit více

Merville Beach, listopad 2016

Maurícius

Dobrý den paní Mlejnská,

právě jsem vyplnila formulář a dovoluji si napsat ještě pár řádek.

Můžu říct , že jsme byli velmi spokojeni s vašimi službami. Zejména oceňuji Vaši ochotu ohledně pomoci výběru hotelu, rad a celkové komunikaci , odpovídala jste vždy rychle a ochotně.

Dále oceňuji služby delegátky Pavly Nem. Je milá , ochotná, udělala nám zájezd na míru dle našich zájmů. Jela s námi a řekla nám plno zajímavých věcí o Mauriciu , místních lidech , které člověk nikde nevyčte.  Dala plno užitečných rad ohledně nákupů,  rychle zodpovídala dotazy přes email. Pavla je pravdu velmi dobrá delegátka ( srovnávám s jinými delegátkami, co jsme se setkali na dovolených) , člověk se na ni může obrátit s čímkoliv.

Hotel Mervill Beach byl skvělý výběr, pláž v malé zátoce je skvělá, člověk ocení, že zde tolik nefouká vítr a je umístěno tak, že zde kromě hotelových hostů nechodí jiní lidé.

Dovolím si jen malou připomínku k dokonalosti.

Ubytování jsme měli od 14 hodin tzn. v tento čas začaly i služby all inklusive tj. strava. Obědy jsou v tomto hotelu do 15 hodin, takže jsme měli už oběd. Ale služby končili v den odjezdu už ve 12 hodin , náš odjezd na letiště byl v 19 hodin. Pokud v čase od 12 do 19 hodin chce klient stravu, musí si zaplatit hotově. Ano,  o tomto bylo předem informováno . Ale vzhledem k tomu , že v letadlech Emirates je opravdu dostatek jídla a pití dávám na zvážení tuto variantu: hotel by stravu all inklusive poskytl až po čase obědu ( po 15 hodině) a v den odjezdu by klient mohl jít ještě na oběd ( tedy služby all inklusive do 15 hodin) .  Ve většině hotelů platí služby all inklusive až do odjezdu z hotelu.

Bylo by pro pohodlnější strávení dovolené.

Prosím o přeposlání velké pochvaly a poděkování za služby jmenovitě Vás  paní Mlejnská a paní Pavly Nem majiteli cestovní kanceláře

Zobrazit více

Reunion a Mauritius

Vážená paní Zbořilová,

včera jsme se s manželkou vrátili z dovolené, kterou jste nám pomohla zajistit. Velice rádi bychom Vám poděkovali za - Návrh se zastavit i na Réunionu, kde se nám hodně-hodně líbilo (… Piton Maïdo, Cirque de Cilaos i Cirque de Salazie byly 100 % zážitky, podobně jako Piton de la Fournaise … let helikoptérou nám počasí zkrátilo z celého Réunionu pouze na Cirque de Mafate a Cirque de Cilaos, ale i tak stál za to …) - Zajištění letenek, včetně konkrétních míst (letěli jsme poprvé AIRBUSem A380, což byl sám o sobě zážitek …) - Návrh i harmonogram trasy na Réunionu, konkrétních míst k vidění i hotelů k přenocování (obzvlášť pak Diana Dea Lodge …) - Pomoc s výběrem místa ubytovaní na Mauriciu ( … hora Le Morne je úchvatná - dokonce jsme se vydali na její vrchol … v Lux le Morne jsme oceňovali klid, pláž i oceán - manželku jsem nakonec „ukecal“ kromě výletu na horu Le Morne i na výlet za potápěním s delfíny, co se jí nesmírně líbilo a ani nechtěla skončit … dokonce to chvíli vypadalo, že si výlet dáme ještě jednou … a to obecně nemusí plavbu na lodích, i když já sám mám kapitánské zkoušky a každé léto se jí snažím ve Francii dostat aspoň jeden den na malou plavbu pronajatou lodí …) , včetně typu (bydlení bylo luxusní … venkovní sprcha nás oba nadchla … a často jsme ji užívali …), samostatnou kapitolou pak byl velice příjemný a pozorný personál celého hotelu - Perfektní zajištění všech voucherů, které vždy bezchybně zafungovali … - Celkové pohodové, rychlé, efektivní i příjemné jednání s Vámi … S přátelským pozdravem Julo a Naďa Štullerovi

Zobrazit více

Svatba na Mauríciu

Maurícius

Krásný podvečer slečno Mlejnská,

děkuji za Vaše okamžité informování k doručení oddacího listu.

Po návratu se na nás trochu navalila práce a jiné povinnosti, ikdyž již milejšího charakteru, spojené s informováním rodin apod. :) 

Přílohou Vám posílám malý výběr svatebních fotek a jestli je budete chtít umístit na firemní web, tak se zlobit nebudeme.

Volba svatebního fotografa v osobě Daniela byl skvělým krokem a nezklamal! Sice trochu zápasí s timemanagementem, ale jeho fotky jsou umění. Jelikož nestíhal upravit většinu fotek, tak jsem mu zasílal ke korekci 64 fotek, kde jsou osoby na pláži apod.

 Delegátka paní Renata byla také výborná a její servis byl perfektní. Celkově servis a profesionalita agentury Emotions naplnila naše očekávání, kdy zvláště svatební procedury byly více specifické.

Svatební koordinátorku jsme měli Sandy. Byla velmi milá a dokonce i emotivní :) Jen opět ten timemanagement. Ale, když se na to podívám s nadhledem, tak jsme byli na ostrově a tam ten čas ubíhá asi jinak...

Připlatili jsme si i slavnostní večeři pro dva, v romantickém prostoru nad klubem.

První 3 dny foukal silnější vítr a honil mraky, ale pak se začalo ohlašovat léto a jeho příchod byl skvělýý.

Překvapil nás systém neustálého podepisování dokladu za konzumaci drinků, ikdyž měl nulovou hodnotu. Ale asi opět lokální specifikum, jelikož jsme se s tím doposud nikde nesetkali.

Celkově jsme udělali asi 3 000 fotek (Daniel 1 000 a to kvantum pak zredukoval na 470 ks), tak nás čeká maraton prohlížení a selekce.

Lokalita, Emirates a úroveň resortu byla perfektivní. A to hlavní, jak do detailu jste nám, za Deluxea, zpracovala všechny podklady a s osobním přístupem naplánovala tak, že jsme se nemuseli s ničím extra starat! :) 

Na jaře bychom rádi letěli do romantických Malediv, tak se možná opět setkáme...

Zobrazit více

Svatba Mauricius-Le Canonnier

Maurícius

Hotel jsme si vybrali z důvodu oblíbenosti pro svatby a příznivé ceny. Zažili jsme naprosto úžasnou svatbu, líbánky i pobyt. Hotelový resort je nádherný, personál milý a jídlo výtečné a rozmanité. Spousta vodních aktivit je v ceně pobytu.

Zobrazit více

Maledivy 2016

Maledivy

Jednalo se o jednu z našich nejkrásnějších dovolených. Ráda poděkovala paní Ing. Kláře Borutové za velmi vstřícné a profesionální jednání. Hotel naprosto vyhovoval našim nárokům a požadavkům, vyzdvihujeme kvalitu stravy a šíroký výběr i pro nejnáročnější klientelu. Personál byl velmi milý, ochotný, vždy připraven pomoci a splnit veškeré přání.

Zobrazit více

Líbánky na Vilamendhoo

Maledivy

Dobrý deň, všetko prebehlo super, naprostá spokojenost :) Dosť nám pršalo pár dní, asi sme chytili aj podľa delegáta niečo neobvyklé ale aj tak to bolo super. Ubytovanie tiež super, starali sa o nás a mali sme vilu otočenú na západ ako sme chceli, strava pestrá a každý si vyberie. Reef na Vilamendhoo úžasný. Nič okrem prestojov pri návrate sa tomu nedá vytknúť. Ani nič luxusnejšie by sme inokedy nechceli, toto bolo presne akurát. :) Ďakujeme aj za dort v letadle.:) To bolo poriadne prekvapenie. S pozdravom, Saša

Zobrazit více

Maurícius + Reunion

Maurícius

Vážená paní Fronová,

 

byla to nádherná dovolená, a to i Vaším přičiněním, neboť vše klaplo u vašich partnerských cestovních kanceláří a ubytování jak na Mauriciu, tak i na ostrově Reunion bylo vynikající. Ostrov sám je malebný, krásná příroda, úžasné vodopády ………….

 

Manželka se u Vás ještě zastaví a vše Vám vylíčí.

 

Moc Vám děkuji za nás oba a přeji krásný den.

 

Milan Kocourek

Zobrazit více

Dovolená v Zilwě

Maurícius

Dobrý den

Pobyt byl velice příjemný a splnil naše očekávání. Služby plně odpovídaly popisům v nabídce. Personál je velice ochotný a vstřícný. Vše bylo plně funkční včetně WiFi připojení. Pro koupání v moři je vhodné si pohlídat příliv. Velice chválíme delegátku Pavlu, spolehlivě zajistí všechna přání. Asistence při příletu a odletu byla velice příjemná. Celkově velmi pěkný pobyt s možnostmi dalších sportovních aktivit a účasti na každodenních kulturních akcích.

Určitě bych mohl všem zájemcům tuto destinaci doporučit.

 

Děkujeme za Vaše služby a není vyloučeno že se na Vás opět v budoucnu obrátíme.

 

Pěkný den

Libuše a Pavel

Zobrazit více

Svatba Maurícius

Maurícius

Dobrý den,

 

děkujeme za zprostředkování krásné dovolené. Vše se odehrálo podle našich představ a musím obzvlášť pochválit práci delegátek Pavli a Renaty a svatební koordinátorky Nathali, které se o vše postaraly na výbornou. Veškeré svatební přípravy proběhly velmi rychle a hladce a my jsme si díky jejich skvělé práci mohli užívat nerušenou a pohodovou dovolenou. Ještě jednou děkuji:) Personál hotelu - neskutečně přívetíví, ochotní a pracovití lidé, kteří velkou měrou přispěli k pohodovosti a hladkému průběhu maší svatební dovolené.

 

S pozdravem

 

Jana Kaderová

Zobrazit více

Dovolená Maurícius

Dobrý den
 
Dovolena byla úžasná , plno skvělých zážitku at delfíni nebo prochazka se lvi interakce s tygratky
Lodní vylet vše bylo naprosto super. Delegáta Pavla byla taky super a ochotna absolvovala s námi některé výlety 
Co se tyče vaši cestovky nenarazili jsme na nic co by byl problém a vše proběhlo v pořádku 
takže mohu jen doporučit. Hotel byl super personální ochotný a příjemný. Uvidíme kdy se z časových 
důvodu dostaneme zase na dovolenou ale rádi využijeme znovu vaše sluzby. 
Děkujeme moc bylo to super. 
 
Adam a Lucka Borkovi
Zobrazit více

Maledivy, jaro 2016

Maledivy

Dovolená se nám líbila, je to opravdu jiný svět a jenom škoda, že čas tam utíká asi rychleji než jinde.. :-). Dovolená naše očekávání splnila a v mnohém předčila. Vážně jsme si to moc užili, děkujeme moc. V budoucnu se na Vás zase rádi obrátíme. Hezké léto ať se daří..

Zobrazit více

Ravenala Attitude, Maurícius

Maurícius

Od výběru dovolené, přes pobyt a návrat, bylo vše úžasné. Velké poděkování paní Kláře Borutové, která na nás měla trpělivost při výběru dovolené (a že to neměla s náma jednoduché). Moc děkujeme. Hotel Ravenala a vůbec celý Mauricius je krásným zážitkem, určitě všem vřele doporučuji. Nádherné místo, nádherné výlety, jak na moři, tak vnitrozemí. Prostě hodně vydařená dovolená. Personál neskutečný - v dobrém smyslu - kdo nezažije neuvěří. Za vše velké díky.

Pláž u hotelu: očekávání průzračného moře s lagunama je zde zbytečné. Ovšem po projdutí okolí zjistíte, že jste rádi, že tuto pláž máte. Pokud je hezky a není rozvodněná řeka je moře příjemné, zkalené jen pískem a i přesto průzračné. Dá se v něm plavat a určitě super pro rodiny s dětma. Je zde část hlubší a mělčí, postupně se vše svažuje. Pláž byla udržována, každý den uklízena, ale jen částečně. Přístup k molu a část pláže se udržovala jen občas. Kolem lehátek apod. bylo však vždy čisto

Veronika Daušová

 

Zobrazit více

Dovolená Maledivy 2016

Maledivy

Dovolená byla úžasná. Nemáme absolutně žádné výhrady. Služby byly skvělé a personál srdečný a velmi příjemný. Místo bylo nádherné, koupání a šnorchlování bezkonkurenční. Byly to dva týdny v absolutní ráji :-) Určitě pojedeme znovu.

Zobrazit více

Royal Island, duben 2016

Maledivy
Dobrý den,
dovolená byla krásná, ještě teď jsme plní dojmů.
Na tohle budeme dlouho vzpomínat a doufám, že se se tam ještě někdy podíváme.
Vše proběhlo naprosto bez chyby, ubytování bylo podle našeho přání v chatkách s pláží.
Je pravda, že pokud by jsme měli bydlet na spodní straně ostrova, asi by jsme byli trochu smutní, tam se nám to moc nelíbilo.
Jinak bych vám chtěl velmi poděkovat za krásnou dovolenou a určitě se na Vás obrátím s výběrem další exotické dovolené.
Dotazník vyplním, jak budu mít trochu času.
Přeji krásný den.
S pozdravem
 
Zobrazit více

Holiday Island, březen 2016

Maledivy

Dobrý den, paní Mlejnská,

dovolená byla báječná. Maledivy jsou vskutku nádherné, přesně takové jako na obrázcích.
Ubytováni jsme byli v bungalovu č.178 a úplně nám to vyhovovalo. Voda byla klidnější, než v části u mola a my mohli v klidu sledovat a krmit rybky, kterých bylo kolem korálů dost :-) 
Jídlo bylo moc dobré, nemáme vůbec žádné výhrady. A domorodci jsou přátelští a hodní.
Pro odpočinkovou dovolenou značka ideál. Já celou dobu nevěděla ani datum, ani co je za den.
Akorát ta zdlouhavá cesta, ta není moc příjemná. Ale na místě si člověk všechno vynahradí.
Všem bych vřele doporučovala.
Mnohokrát děkujeme za zařízení.
 
Hezký den
Zobrazit více

Royal Island - únor

Maledivy

Dobrý den,

jak cesta tam, tak i zpet probehla v poradku. Ubytovani jsme byli okamzite po prijezdu na hotel. Byli jsem ubytovani na jizni plazi v bungaluvu, ktery byl vzdy perfektne uklizeny. Strava byla v optimalnim rozsahu a skladbe - neni mozno si stezovat. Delegat nas cekal jak pri prijezdu, tak i pri odletu. Prostě byla to pro nas optimalni dovolena.

Dekuji za pripravu a organizaci.

Zobrazit více

Royal Island - únor 2016

Maledivy
Dobrý den,
 
zdravím Vás po návratu z Malediv. Vše bylo v pořádku a fajn.  Nevím, jestli to byla náhoda nebo jste to nějak sama vybojovala, ale měli jsme bezpochyby nejlepší domek na celém ostrově (pokud nepočítám soukromou vilu, která stále hned vedle).   Číslo 133 je určitě to pravé, 134 a 135 by taky ještě ušlo...
 
Ještě jednou díky,
TR
Zobrazit více

Kihaad

Maledivy

Dobrý den paní Zbořilová,

Předně bych Vám chtěla moc poděkovat, Kihaad byl pro naše účely dokonalý. Díky Vám anebo shodou okolností jsme dostali ubytování v první řadě (306) na velké klidné pláži kousek  od restaurace, baru, tenisu, herny. Tato strana ostrova má klidné moře, pláž mezi restaurací a water-villas je dokonalá pro plavaní dospělých a perfektní přístup do moře pro děti. Bonusem jsou korály u water-villas rozseté v bílém písku v mělkém moři, tedy náš 4,5letý syn si dle svého tempa mezi nimi plaval a šnorchloval a sledoval barevné rybičky. Udělali jsme 1 výlet, privátní fishing, zážitek byl pro nás i syna velký, manžel chytil 4 krásné ryby, místní průvodce žraloka, jednu z ryb nám poté restaurace nachystala na večeři.

Celkově si myslím, že je ostrov moc krásný, má 2 tváře., Jednu divokou, jednu klidnou a to vše je propojené krásně udržovanou tropickou zahradou. Ostrov je klidný, žádné zbytečné atrakce pro turisty. Příjemně nás také překvapilo stravování, denně ryby na grilu, exotická kuchyně a pro děti dokonalé těstoviny chystané pouze pro vás na pánvi.

Servis na letišti v Male od Vašich kolegů perfektní.

Moc děkujeme za krásnou dovolenou, mohu Vás jen doporučit!

S pozdravem,

HN

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.