Reference

Maledivy, Sun Island, květen 2017

Maledivy

Dobrý den,

omlouváme se, že odpovídáme se zpožděním, ale po dovolené prostě není čas na nic. Doháněli jsme vše, co těch 14 dní čekalo.
Děkujeme za Váš e-mail a zájem, jak jsme byli spokojeni. Dovolená byla super, přesně tak, jak jsme si to představovali. Pokud jde o nadvodní vilu na SUN, měla svá pozitiva i negativa, ale s tím jsme do toho šli. Pozitivum byla samozřejmě terasa nad vodou, stálý výhled na moře a přímý vstup do vody. Jako mírné negativum je třeba uvést trochu starší vnitřní vybavení vilky (zejm. koupelna by stála za renovaci), dále jsme měli problém s elektrickými zásuvkami a hlavně celodenní "ohřev" vilky přímým sluncem, kdy ani klimatizace úplně nestíhala (ale i toto jsme tak trochu předpokládali). Neznamená to, že bychom si chtěli stěžovat, s pobytem jsme byli spokojeni.
Váš druhý dotaz směřoval na náš let s Flydubai. Musíme opět uvést, že jsme byli naprosto spokojeni. V business třídě bylo dostatek místa na sezení, sedadla pohodlná, jídlo a pití naprosto v pohodě jak co do kvality tak i do množství, extra odvoz k letadlu a od letadla v Dubaji. Navíc bonus v podobě možnosti využít salonky při odletu v Praze, přestupu v Dubaji i odletu z Male byl k nezaplacení - pohoda, jídlo, pití, čisté sociální zařízení. Myslíme, že jsme zvolili správnou variantu z pohledu poměru cena-služby. Jen kdyby ta cesta nebyla tak dlouhá. Zajímavé je, že cesta na Maledivy nás tak neunavila jako cesta zpět.
Celkově musíme zopakovat naši naprostou spokojenost. Tímto Vám chceme poděkovat za Vaši pomoc a péči při plánování a zajištění naší dovolené. Díky naší již druhé skvělé zkušenosti s CK Deluxea, a to je konkrétně Vaší zásluhou, propagujeme Vaší CK při každé příležitosti a všem svým známým doporučujeme při promítání fotek, aby se v případě plánování dovolené na Maledivy obraceli právě na Vás.
Ještě jednou mockrát děkujeme
Hanka a Petr Vosykovi
Zobrazit více

Poznávací dovolená na Srí Lance, únor 2017

Srí Lanka
Dobrý den,
 
včera jsme se v pořádku vrátili z dovolené, byla skvělá, přesně podle našich představ. Hodnocení je veskrze pozitivní, měli jsme veliké štěstí na řidiče/průvodce Sudatha, který byl příjemný, empatický a nápomocný. Ukázal nám ještě víc, než bylo v plánu. Program byl navržen naprosto perfektně, střídaly se prohlídky památek se zážitky v přírodě, všechno jsme bez problému stíhali a nikde nebyly zbytečné prodlevy. Zažila jsem několik podobných zájezdů s řidičem/průvodcem a mohu bez zaváhání říct, že tenhle byl nejlépe zorganizovaný. 
 
Pro Vaši partnerskou cestovku na Srí Lance jsme vyplnili hodnocení všech hotelů, v nichž jsme bydleli. Předávali jsme ho Sudathovi při příjezdu do posledního hotelu Long Beach Resort v Koggalle, který jsme tudíž v tu chvíli ještě nehodnotili. Popravdě řečeno právě ten poslední hotel byl nejhorší ze všech, které jsme cestou zažili - velmi hlučný, příliš velký s neosobním personálem a nedobrým jídlem a opravdu špinavý. Možná jsme byli příliš zhýčkáni předchozími hotely, které byly skvělé. 
 
V přiloženém formuláři, který jste mi poslal, je prostor pro hodnocení hotelu, ale my jsme jich za cestu vystřídali několik. Pokud by Vám pomohlo hodnocení všech hotelů, dejte mi vědět, ráda Vám ho pošlu, dokud mám vše v paměti. 
 
Děkuji Vám za pomoc a profesionalitu od samého počátku naší komunikace. Jestli můžete předat naše díky i partnerské cestovce a jmenovitě našemu průvodci, budu ráda. 
 
Přeji příjemný den,
 
I.K.
 
Zobrazit více

Svatba na Mauríciu duben 2017

Maurícius

Dobrý den,

Mockrát děkujeme jak CK Deluxea, tak Resortu Ambre, neskutečná péče a profesionalita, můžeme jen doporučit. Byla to pro nás oba nejkrásnější dovolená.

Zobrazit více

Dinarobin, duben 2017

Maurícius

Dobrý den,

právě jsme se vrátili z ráje!

Chtěli bychom vám moc poděkovat, vám i vaši cestovní kanceláři, za perfektní zorganizování zájezdu! Všechny služby byly na úrovni, vše, jak jste doporučovala, jsme tam našli, dovolená byla excelentní!

Určitě budeme doporučovat vaše služby i našim známým a těšíme se snad někdy v blízké budoucnosti zase s vámi na senzační prázdniny!:-)

Zobrazit více

Výročí svatby na Maledivách

Maledivy

Náš pobyt na Maledivách překonal naše představy a je to zážitek na celý život.
Byli jsme nadmíru spokojeni jak s dopravou, tak i prostředím na ostrově
a přístupem veškerého personálu k nám.
Chtěli bychom Vám osobně poděkovat za zprostředkování našeho skvělého
pobytu na Maledivách a přejeme Vám mnoho úspěchů v osobním životě.
Zobrazit více

Dinarobin, únor 2017

Maurícius

Dobrý den, paní Mlejnská,

Je to dva měsíce, co jsme se vrátili z dovolené a nestačila jsem Vám PODĚKOVAT za dobrý tip na dovolenou a skvělý servis. Byli jsme nadšeni! Lokalita skvělá! Ubytování (až na ještěrky - gekony…) vynikající, vstřícný personál, málo lidí, velmi dobrý servis při přijezdu i odjezdu. Opravdu skoro žádné problémy (až na ty ještěrky - gekony))

Určitě budeme chtít počátkem roku jet znovu, takže se na Vás opět obrátím.

Ještě jednou moc děkuji a přeji stejně spokojené klienty jako jsme byli my.

Zobrazit více

Maledivy v kombinaci se Srí Lankou, březen 2017

Dobrý den,

Vše proběhlo podle plánu. Vše zafungovalo a organizačně nebyl žádný problém.

Maledivy pěkné, šnorchlování s podvodním životem nádherné , vila na moři splnila naše představy o soukromí, výhledu na moře a celkovém moderním zařízení celé vily.

Mínus asi trochu bylo ,že v programu all inklusive nebylo aspoň pivo ve vile zdarma, jen určité nealko a zbytek byl zdarma u bazénového baru, včetně piva a alkoholických kotejlů. Všechny ostatní nápoje v baru byly nabídkou zdarma na kvalitní úrovni i u značkových nápojů.

Strava byla kvalitní a dobrá , akorát v poměru cena výkon bych očekával trochu více. Chybělo více ryb a mořských věcí. Jídlo bylo více zaměřeno na evropská jídla - španělská paella ,italská pizza a těstoviny ,řecké jídlo, německé  a dokonce i český salát.

Srí Lanka byla pěkná, průvodce byl ochotný a obětavý i nad rámec našeho plánovaného programu, hotely neměly taky žádný problém. Chtělo to mít aspoň o dva dny více, ale to byla naše volba. Transfery zafungovaly v pohodě.

Děkujeme za poradenství při výběru a celkové zajištění naši dovolené.

Celkový dojem byl určitě pozitivní a dovolená se nám líbila.

S pozdravem

T. S.

Zobrazit více

Mauritius, 2017

Maurícius

Dobrý den paní Zbořilová,

 

… takže dovolená na Mauriciu je za námi a já cítím potřebu sdělit Vám ve stručnosti malou zpětnou vazbu:

 

Hotel … výborný výběr lokality, kromě několika drobných zmatků při platbě extra služeb dobře fungující organizace. Příjemný personál, skvělé úklidové služby, pestrá a slušná kuchyně. Velmi dobře fungující hotelové sportovní aktivity.

Počasí … naprosto žádné drama, počasí se měnilo každou chvíli, příjemné spršky střídalo Slunce s kupovitou oblačností, takže super na focení i prevenci proti spálení. Cyklony se nevyskytovaly, takže březen, jako rizikový měsíc, byl bez problémů.

Destinace … plno kontrastů ve srovnání s Mahé, plno kulturních i přírodních kontrastů i v rámci ostrova, místní autobusová doprava strašná. Silnější turistické zaměření ostrova nebylo na závadu. Nejpropagovanější pláže na Mauriciu se nemohly rovnat plážím na Therese, ale pláže obecně měly své kouzlo. Půjčení auta byl super tah, jednoznačně se to vyplatilo ze všech úhlů pohledu.

Delegátka … Pavla, naprosto pohodová, úplně jiná třída než ta protivná paní z Mahé. Když jsem u auta urazil zrcátko (resp. bylo mi uraženo), pomohla nám obratem se zajištěním opravy abychom nemuseli řešit pojištění.

Aktivity … hlavně šnorchlování bylo lepší než na Mahé, paradoxně přímo u hotelu, a to nejen na hraně korálového útesu. Výlet katamaránem byl o poznání zajímavější, místo pro 100 lidí byl jen pro 10 a dokonce levnější. Bezva byly i hotelové lázně i výšlapy do hor. Doporučujte aktivním klientům, ať si kromě plavek zabalí také pohory a hůlky, jinak je to jen obtížně bezpečně schůdné především kvůli strmosti svahů a bahnu.

 

Stručně řečeno, spokojenost.

 

Děkujeme.

Zobrazit více

Rodinná dovolená na Mauríciu, únor 2017

Maurícius

Dobry den.

Dovolena se vydarila, vse probihala bez problemu a dekuji za organizaci. Jak uz jsem napsal v hodnoceni, na letisti nas cekalo mile privitani a doprava do hotelu 10min je opravdu velka vyhoda. Poloha u letiste byla spise zpestreni, protoze jsem koukali na letadla :-) (hluk nevadil)
Hotel i pokoj pekny, s klimatizaci v noci jsem si poradil viz hodnoceni
Restaurace, bary a celkovy servis na vysoke urovni a vse v poradku. Velke pozitivum nabidka vina v ramci all inclusive. Bohaty vyber a dobra kvalita.
Tri plaze jsou velkou vyhodou a radi jsme vyuzili vsechny tri.
Jelikoz to byla nase druha navsteva ostrova, navstivili jsme jen farmu/zoo se zelvami v La Vanille - moc pekne pro deti.
 
Jeste jednou dekuji za organizaci a celkovy servis, vse bylo naprosto v poradku a dle domluvy. Doufam, ze v budoucnu na tuto spolupraci navazeme :-)
 
Preji hezky den a dekuji
Zobrazit více

Svatba na Mauríciu, březen 2017

Maurícius

Dobrý den,

 
děkujeme za milé přivítání a také Vám moc děkujeme a perfektně nachystanou dovolenou. Dovolená byla úžasná a krásně jsme si odpočinuli. 
 
Všechno probíhalo v naprostém pořádku, všechny služby na ostrově byly vynikající a bezkonkurenční, nedošlo k žádným problémům. 
Personál na hotelu a pracovníci z cestovní kanceláře emotions byli milí, přátelští, velmi ochotní, usměvaví a vždy dobře naladěni, ať už se jedno o obsluhu u večeře, o svatební koordinátorku nebo řidiče. Svoji práci všichni odváděli na 200%. Svatba proběhla podle plánů a byla úžasná. Počasí nám také přálo, sem tam zapršelo, ale jinak bylo krásně slunečno. Hotel a pláž byly přesně jako na obrázku strašně krásné.
 
Byli jsme se vším maximálně spokojeni a velmi mile překvapeni, s takovým úžasným přístupem jsme se ještě nikde nesetkali.
 
Měla bych ještě jednu otázku, už máme oddací list ověřený apostilou, nevíte jestli bude potřeba překlad do češtiny nebo bude stačit originál doložit na matriku nebo krajský úřad v Brně?
 
Ještě jednou Vám za všechno moc děkujeme.
Zobrazit více

Rodinná dovolená, únor 2017

Maurícius

Dobry den Ondro,

dekujeme za privitani a musim konstatovat, ze dovolena byla uplne perfektni, vsechno probehlo tak, jak bylo domluveno a melo byt. Hotel byl super, obsluha, jidlo, atmosfera, all inclusive program, vse bylo perfektni.

Cyklon nas zase tak moc neovlivnil, jeden den prselo a foukalo, dva dny bylo vic pod mrakem a obcas sprchlo. Nakonec ten samotny cyklon byl uplne v poho, horsi bylo, ze kdyz vydaji varovani, je vsechno zavrene, popr. omezene (detsky klub, vodni sporty, nektere restaurace, atd.), ale nastesti to bylo opravdu jen par dni a zbytek dovolene bylo pocasi uzasne.

Dekujeme jeste jednou za Vase sluzby a zprostredkovani teto uzasne dovolene.

H.K.

Zobrazit více

Měsíc na Mauríciu, únor 2017

Maurícius

Dobrý den paní Mlejnská,

ráda bych Vám poděkovala za perfektní organizaci naší dovolené. Vše klaplo naprosto dokonale. Dovolená se nám oběma moc líbila. Ubytování bylo bez chyby, chování personálu úžasně milé. 
Určitě Vaši cestovní kancelář budeme doporučovat svým známým a přátelům. Snad někdy v budoucnu opět využijeme Vašich služeb pro naši další dovolenou.

Zobrazit více

Shandrani s přáteli, březen 2017

Maurícius

Dobry den, predbehla jste me. Chtela jsem vam napsat, ale navrat do reality byl prilis rychly:-((( Mauricius nadherny, vse uzasne zarizene, i odvoz z letiste. I pujceni auta - sofer byl super. Delagatka Renata take prijemna. Cesta zpet probehla perfektne, na letisti jiz na nas cekali a v sli jsme z letadla rovnou do hotelu. Jsem nadsena. Mate muj obrovsky dik. Nasi zbyli 4 kamaradi, kteri si stejny zajezd ve stejnem terminu zaridili jinde, takove stesti nemeli - na letisti se odvozu nedockali apod. Leto travime v Evrope. Ale v listopadu se budeme chtit ohrat, tak vas pokud to bude mozne, rada kontaktuji - verim ze uz pro celou nasi skupinu:-) jeste jednou velke diky. GF

Zobrazit více

Dubai, Atlantis The Palm

Ajman

Dobrý den paní  Mlejnská,

Děkuji za Váš dotaz, chtěl jsem Vám napsat sám, ale nějak není čas.

Musím uznat, že vše z vaší strany bylo na absolutně profesionální úrovni, vše klapalo jak mělo, spokojenost z naší strany byla maximální, takže až budeme vybírat opět dovolenou, rádi se na vás obrátíme.

Jak váš přístup, tak i delegáta přímo na místě byl vzorový, je třeba vás pochválit.

Díky a pěkný zbytek víkendu

 

M.S.

Zobrazit více

Krásná dovolená na Seychelách

Seychely – kombinace ostrovů

Dobry vecer pani Zbořilová,

vcera jsme se vratili z dovolene na Seychelskych ostrovech. Chtel bych vam touto cestou podekovat za perfektni organizaci celeho naseho pobytu. Dovezli jsme si jen ty nejlepsi vzpominky na nadherny tyden v tropicke prirode, nadherne more a perfektni sluzby.

Jeste jednou dekuji!

Zdravi

P.M.

Zobrazit více

Trou aux Biches 2016

Maurícius

Dobrý den, paní Mlejnská,

ještě teď si užíváme vzpomínky na krásnou dovolenou. Opravdu velice elegantní a luxusní hotel, myslím, že ve větším pokoji než Junior Suite bychom se už nenašli. Vše klaplo skvěle, i sekt na pokoji měl ideální teplotu :-)
Děkujeme za výbornou organizaci, na místě byli na nás připraveni a velice pozorní. Rádi Vaši kancelář doporučíme dál.
Zobrazit více

Merville Beach, listopad 2016

Maurícius

Dobrý den paní Mlejnská,

právě jsem vyplnila formulář a dovoluji si napsat ještě pár řádek.

Můžu říct , že jsme byli velmi spokojeni s vašimi službami. Zejména oceňuji Vaši ochotu ohledně pomoci výběru hotelu, rad a celkové komunikaci , odpovídala jste vždy rychle a ochotně.

Dále oceňuji služby delegátky Pavly Nem. Je milá , ochotná, udělala nám zájezd na míru dle našich zájmů. Jela s námi a řekla nám plno zajímavých věcí o Mauriciu , místních lidech , které člověk nikde nevyčte.  Dala plno užitečných rad ohledně nákupů,  rychle zodpovídala dotazy přes email. Pavla je pravdu velmi dobrá delegátka ( srovnávám s jinými delegátkami, co jsme se setkali na dovolených) , člověk se na ni může obrátit s čímkoliv.

Hotel Mervill Beach byl skvělý výběr, pláž v malé zátoce je skvělá, člověk ocení, že zde tolik nefouká vítr a je umístěno tak, že zde kromě hotelových hostů nechodí jiní lidé.

Dovolím si jen malou připomínku k dokonalosti.

Ubytování jsme měli od 14 hodin tzn. v tento čas začaly i služby all inklusive tj. strava. Obědy jsou v tomto hotelu do 15 hodin, takže jsme měli už oběd. Ale služby končili v den odjezdu už ve 12 hodin , náš odjezd na letiště byl v 19 hodin. Pokud v čase od 12 do 19 hodin chce klient stravu, musí si zaplatit hotově. Ano,  o tomto bylo předem informováno . Ale vzhledem k tomu , že v letadlech Emirates je opravdu dostatek jídla a pití dávám na zvážení tuto variantu: hotel by stravu all inklusive poskytl až po čase obědu ( po 15 hodině) a v den odjezdu by klient mohl jít ještě na oběd ( tedy služby all inklusive do 15 hodin) .  Ve většině hotelů platí služby all inklusive až do odjezdu z hotelu.

Bylo by pro pohodlnější strávení dovolené.

Prosím o přeposlání velké pochvaly a poděkování za služby jmenovitě Vás  paní Mlejnská a paní Pavly Nem majiteli cestovní kanceláře

Zobrazit více

Reunion a Mauritius

Vážená paní Zbořilová,

včera jsme se s manželkou vrátili z dovolené, kterou jste nám pomohla zajistit. Velice rádi bychom Vám poděkovali za - Návrh se zastavit i na Réunionu, kde se nám hodně-hodně líbilo (… Piton Maïdo, Cirque de Cilaos i Cirque de Salazie byly 100 % zážitky, podobně jako Piton de la Fournaise … let helikoptérou nám počasí zkrátilo z celého Réunionu pouze na Cirque de Mafate a Cirque de Cilaos, ale i tak stál za to …) - Zajištění letenek, včetně konkrétních míst (letěli jsme poprvé AIRBUSem A380, což byl sám o sobě zážitek …) - Návrh i harmonogram trasy na Réunionu, konkrétních míst k vidění i hotelů k přenocování (obzvlášť pak Diana Dea Lodge …) - Pomoc s výběrem místa ubytovaní na Mauriciu ( … hora Le Morne je úchvatná - dokonce jsme se vydali na její vrchol … v Lux le Morne jsme oceňovali klid, pláž i oceán - manželku jsem nakonec „ukecal“ kromě výletu na horu Le Morne i na výlet za potápěním s delfíny, co se jí nesmírně líbilo a ani nechtěla skončit … dokonce to chvíli vypadalo, že si výlet dáme ještě jednou … a to obecně nemusí plavbu na lodích, i když já sám mám kapitánské zkoušky a každé léto se jí snažím ve Francii dostat aspoň jeden den na malou plavbu pronajatou lodí …) , včetně typu (bydlení bylo luxusní … venkovní sprcha nás oba nadchla … a často jsme ji užívali …), samostatnou kapitolou pak byl velice příjemný a pozorný personál celého hotelu - Perfektní zajištění všech voucherů, které vždy bezchybně zafungovali … - Celkové pohodové, rychlé, efektivní i příjemné jednání s Vámi … S přátelským pozdravem Julo a Naďa Štullerovi

Zobrazit více

Svatba na Mauríciu

Maurícius

Krásný podvečer slečno Mlejnská,

děkuji za Vaše okamžité informování k doručení oddacího listu.

Po návratu se na nás trochu navalila práce a jiné povinnosti, ikdyž již milejšího charakteru, spojené s informováním rodin apod. :) 

Přílohou Vám posílám malý výběr svatebních fotek a jestli je budete chtít umístit na firemní web, tak se zlobit nebudeme.

Volba svatebního fotografa v osobě Daniela byl skvělým krokem a nezklamal! Sice trochu zápasí s timemanagementem, ale jeho fotky jsou umění. Jelikož nestíhal upravit většinu fotek, tak jsem mu zasílal ke korekci 64 fotek, kde jsou osoby na pláži apod.

 Delegátka paní Renata byla také výborná a její servis byl perfektní. Celkově servis a profesionalita agentury Emotions naplnila naše očekávání, kdy zvláště svatební procedury byly více specifické.

Svatební koordinátorku jsme měli Sandy. Byla velmi milá a dokonce i emotivní :) Jen opět ten timemanagement. Ale, když se na to podívám s nadhledem, tak jsme byli na ostrově a tam ten čas ubíhá asi jinak...

Připlatili jsme si i slavnostní večeři pro dva, v romantickém prostoru nad klubem.

První 3 dny foukal silnější vítr a honil mraky, ale pak se začalo ohlašovat léto a jeho příchod byl skvělýý.

Překvapil nás systém neustálého podepisování dokladu za konzumaci drinků, ikdyž měl nulovou hodnotu. Ale asi opět lokální specifikum, jelikož jsme se s tím doposud nikde nesetkali.

Celkově jsme udělali asi 3 000 fotek (Daniel 1 000 a to kvantum pak zredukoval na 470 ks), tak nás čeká maraton prohlížení a selekce.

Lokalita, Emirates a úroveň resortu byla perfektivní. A to hlavní, jak do detailu jste nám, za Deluxea, zpracovala všechny podklady a s osobním přístupem naplánovala tak, že jsme se nemuseli s ničím extra starat! :) 

Na jaře bychom rádi letěli do romantických Malediv, tak se možná opět setkáme...

Zobrazit více

Svatba Mauricius-Le Canonnier

Maurícius

Hotel jsme si vybrali z důvodu oblíbenosti pro svatby a příznivé ceny. Zažili jsme naprosto úžasnou svatbu, líbánky i pobyt. Hotelový resort je nádherný, personál milý a jídlo výtečné a rozmanité. Spousta vodních aktivit je v ceně pobytu.

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.