Dovolená ve Španělsku

Datum dovolené: 08. 07. 2021 - 15. 07. 2021, hodnocení ze dne 21. 07. 2021
Dobrý den paní Krapítková,
 
návraty z dovolených jsou vždy trochu náročné, ale jsme krásně odpočatí a nadšení. Pobyt byl plný krásných zážitků.
 Hotel jsme každý den obdivovali opravdu od příletu do konce pobytu. V každém detailu dokonalost, počínaje mezinárodními restauracemi s úžasnými pokrmy až po půjčovnu kol, díky které jsme mohli prozkoumat okolní městečka podél pobřeží. Servis na hotelovém pokoji byl dokonalý. Opravdu nemáme co vytknout..snad mě teď napadá jen maličkost, která mě občas obtěžovala. 
Při vstupu do restaurací, kde jídelní lístek najdete jen po načtení QR kódu v mobilním telefonu, kde jsem měla na telefonu čtečku jen já, tak jsem musela předčítat z malinkých písmenek celému stolu jídelní lístky od předkrmů až po dezerty a nápojové lístky. 
Ale vše jsme nakonec zvládli s úsměvem a návrat domů byl šťastný. 
 
Budeme se těšit na další spolupráci s vaší cestovní kanceláří. Je to radost! 
 
Děkuji a přeji pěkný den.
Zobrazit více

Dovolená na Kudafushi 2021

Maledivy , datum dovolené: 28. 02. 2021 - 12. 03. 2021, hodnocení ze dne 29. 03. 2021

Dobrý den,

Dovolená byla úžasná. Se vším jsme byli nadmíru spokojeni. Ubytování, jídlo i servis všech zaměstnanců bylo bez chybičky. Všechno bylo skvělé a my si to užili na maximum.

Děkujeme za zařízení naší nejlepší dovolené. 

S pozdravem,

 

H.N.

Zobrazit více

Pobyt na Sun Island podruhé

Maledivy , datum dovolené: 03. 03. 2021 - 15. 03. 2021, hodnocení ze dne 19. 03. 2021

Dobrý den, paní Kudelová,

 
než odpovím, ráda bych Vám poblahopřála, protože vzhledem k tomu, že mi píšete Vy a ne Váš kolega (který Vás vzorně astupoval), předpokládám, že už jste spokojená doma z porodnice... :)
 
Pokud jde o pobyt samotný, všechno bylo naprosto fantastické a dovolenou jsme si užili snad ještě víc než loni! A to díky ubytování, které jsme dostali, jak jsme si přáli, tj. na severní části ostrva. Sice neměli volná přesně ta čísla pokojů, která jsem původně psala, ale ubytovali nás nejblíž, jak jen z kapacitních důvodů mohli. A bylo to vážně skvělé!
Tak celkově jsem byla mile překvapená, jak moc tento resort vnímá ty takzvané "repeators" - opravdu se nám dostala skvělá péče, která se projevovala v drobnostech - vzali nás přednostně na loď, v jídelně jsme dostali skvělý stůl s výhledem na moře, omlouvali se, že nemají přesně ten bungalow, který bychom chtěli, ale že jakmile odjede další várka hostů a uvolní se, tak nás tam rádi přesunou - což jsme tedy nevyužili, protože ten náš byl báječný, karta věrného návštěvníka na příští rok, abychom se jim tím opět připomněli, a podobně. Zkrátka takové milé maličkosti, které celý pobyt už tak perfektní dělaly ještě hezčí.
 
Paní delegátka nás vzorně vyzvedla na letišti v Male a poskytla veškeré info, ačkoli už jsem vlastně byli všeho znalí z loňska, ale i tak to bylo příjemné.
 
No jedním slovem krása! A pokud to situace dovolí, strašně rádi poletíme za rok zase a opět s Vámi! Kudy chodím, tudy Vás jako agenturu chválím, protože nabízíte za skvělé ceny opravdu hrozně příjemný lidský servis!
 
Mockrát Vám děkuji za sebe i za manžela a budeme se těšit zase za rok!! :)
 
Lenka
Zobrazit více

Báječná dovolená na Kudafushi

Maledivy , datum dovolené: 05. 02. 2021 - 16. 02. 2021, hodnocení ze dne 09. 03. 2021

Ráda bych vyjádřila naší naprostou spokojenost nejen s resortem a jeho službami, ale také se službami cestovní kanceláře. Veškeré informace, které jsme k cestě potřebovali, nám byla poskytnuta k naší naprosté spokojenosti. Zejména chci ocenit přístup Ing. Jindřišky Jelínkové, která přes mé časté "doplňující" dotazy vždy reagovala obratem, trpělivě a vždy s velkým pochopením a profesionálním přístupem. Její jednání rozhodně vždy posílilo naše přesvědčení, že jsme volili správně. Děkuji

Zobrazit více

Rodinná dovolená Kudafushi

Maledivy , datum dovolené: 13. 02. 2021 - 26. 02. 2021, hodnocení ze dne 02. 03. 2021

Dobrý den, paní Paseková, 

 
děkuji za Váš e-mail. 
Dovolenou jsme si užili na 1000%. Je to jedním slovem ráj na zemi bez slova Koronavirus. Vše proběhlo dle plánu, toho papírování je na 6 osob tedy opravdu hodně, ale není to žádná velká překážka. Přímý let z Vídně byl skvělý, opravdu rychlovka, ale místa v economy pomálu, servis nebyl nijak omezený. Na hydroplán jsme bohužel čekali 3 hodiny a ještě navíc jsme po cestě zastavovali v jiném rezortu, ale vše bylo po vystoupení zapomenuto :-). 
Dostali jsme dvě propojené vily, polohou si troufám říct snad nejlepší z celého rezortu. Kuchyň vynikající. Opravdu stojí za návštěvu restaurace a la carte. Reef u hotelu je nádherný, jeli jsme i na výlet za šnorchlováním a nebylo to vůbec tak pěkné. Možná jsme měli opravdu štěstí, ale viděli jsme u hotelu snad vše přes různé barevné rybičky, žraloky, karety až po delfíny, kteří nám připlouvali přímo k hotelu. 
 
Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za celou rodinu za veškerou organizaci. Dokonce jsme plánovali si dovolenou ještě o týden prodloužit, ale vzhledem k pracovním povinnostem jsme museli domů. Maledivy nás dostaly a určitě se plánujeme vrátit. 
 
Chtěl bych Vás požádat, plánujeme s přítelkyní v létě svatbu, takže bychom poté chtěli vyrazit na svatební cestu. Vím, že nabízíte i výhodné svatební balíčky pro novomanžele, takže kdyby jste měli nějakou výhodnou akci právě na Maledivy, budeme moc rádi, kdyby jste si na nás vzpomněla a dala nám vědět, jen pro info. :-)
S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni a určitě zůstaneme věrni CK Deluxea. 
 
Přeji krásný víkend. 
 
S pozdravem, 
Huňka Dominik. 
Zobrazit více

Svatba na hotelu Oblu Sangeli

Maledivy , datum dovolené: 13. 11. 2020 - 22. 11. 2020, hodnocení ze dne 22. 02. 2021

Dobrý večer, paní Krapítková,

 
Vše proběhlo nad očekávání jak úroveň hotelu, servis, jídlo tak svatební obřad vše na jedničku s hvezdičkou, ještě jednou Vám mockrát děkujeme.
 
Zasílám nějaké fotky z obřadu.
 
Přeji pěkný zbytek dne a určitě služby cestovní kanceláře Deluxea využijeme i příště
Zobrazit více

Dokonalý relax na Maledivách

Maledivy , datum dovolené: 15. 01. 2021 - 27. 01. 2021, hodnocení ze dne 28. 01. 2021

Milá paní Zbořilová, chci Vám ještě jednou poděkovat za zprostředkování úchvatné dovolené! Vše bylo dokonalé, jako z katalogu ????

Jsem zvyklá na aktivní dovolené a takovouto dovolenou bych si dřív normálně nevybrala. Teď v podstatě nebylo zbytí, pokud jsme chtěly někam vycestovat, a já si až na Maledivách uvědomila, jak jsem vlastně vyčerpaná. Kuramathi Island bylo přesně místo, které jsem potřebovala na psychickou regeneraci. Všechno tak dokonale plynulo - lidé jsou tam nesmírně milí, ačkoliv muslimové, není to jako v arabském světe, kde stále někdo obtěžuje a očekává bakšiš, personál byl všude a nikde, prostě opravdový ráj! 
I ubytování bylo naprosto dokonalé - ne všechny chatičky byly umístěny tak, jak jsme měly štěstí my s dcerou. Krásná pláž, na kterou šlo celý den sluníčko, opravdu pár kroků, přitom chatka byla schovaná v zeleni, stranou od cesty, takže jsme měly dokonalé soukromí i na terase. 
Délka pobytu byla také skvělá - kdybychom bývaly jely jen na týden, vůbec bychom si to tak neužily a nezregenerovaly. 
 
A ještě děkuji za radu ohledně hotelu na letišti v Dubaji. Letěla jsem přes Dubaj mnohokrát a často jsme mnoho nekonečných hodin čekali. Nějak mě tato možnost nikdy nenapadla, zvlášť jsem netušila, že lze hotel zaplatit třeba jen na 6 hodin. Myslím, že spánek mezi jednotlivými lety způsobil, že jsme přiletěly naprosto svěží a odpočinuté, nikoliv zbité jako obvykle z každého dlouhého letu, a ještě jsme se tím lépe srovnaly s časovým posunem. 
 
Prostě to bylo krásné a budeme dlouho vzpomínat!
 
Přeji krásné dny a mnoho spokojených klientů. A
Zobrazit více

Maledivy - spojení dovolené a home office v ráji

Maledivy , datum dovolené: 08. 01. 2021 - 20. 01. 2021, hodnocení ze dne 21. 01. 2021

Dobrý den,

děkuji Vám za milý email.
Byli jsme nadšení. Ostrov je překrásný, ubytování na 1s* a zlepšovat není nic třeba. Jídlo bylo také skvělé - dokonce jsme našli i skvělou symbiózu s mými alergiemi na potraviny. Informace pro Vás ještě, protože vím, že to bylo těžké sehnat - internet je na tomto ostrově rychlý (asi na to má vliv i cca 1/3 obsazenost resortu), takže pro práci nám opravdu bohatě stačil. A i "fitness villa" byla perfektní - klimatizovaná, skvěle vybavená a také s fascinujícími výhledy. Toto byla první dovolená v mém životě kdy mi bylo opravdu líto, že odjíždím a vážně se mi nechtělo. Máme hodně nacestováno, ale toto místo mě velmi mile překvapilo. Všechno bylo perfektní a od prvního okamžiku do poslední vteřiny, kdy se s námi všichni vřele rozloučili a ještě nám i mávali, když už jsme byli v letadle.
Hodnocení udělím později, např. v polovině února - teď nechci dráždit kolegy.
Děkuji za pochopení a ještě jednou velmi děkujeme za zprostředkování.
Zobrazit více

Fantastická dovolená v Tulii s rodinou - Vánoce 2020

Tanzánie , datum dovolené: 23. 12. 2020 - 03. 01. 2021, hodnocení ze dne 14. 01. 2021

Dobrý den Pavlíno,


přestože jsme měli původně jiné plány, nakonec nás ostrov Zanzibar a především resort Tulia naprosto ohromil a nadchnul!
Resort disponuje nádhernou zahradou, ve které jsou rozesety bungalovy a vilky. Každý typ ubytování má vlastní soukromý prostor. My jsme si 10 dní užívali Garden vilu, která kromě výjimečných vnitřních prostor nabízí velkou zahradu s jacuzzi a obrovskou terasu (pozn. prodejce - Royal Garden villa with jaccuzzi). 
Po celou dobu pobytu se o nás staral skvělý personál, který nám doslova plnil, co nám na očích viděl. Užili jsme si masáže, lekce jógy, uspořádali pro nás soukromou večeři v zahradě a mezitím se postarali o naše 3 děti. Dětem uspořádali kurz vaření pod vedením šéfkuchaře.
Jídlo v Tulii bylo vynikající a nejvíce nás ohromily snídaně. Kromě čerstvého ovoce, vypěstovaného na místní farmě a pečiva upečeného místní pekařkou, vám připraví v podstatě cokoli.
V Tulii jsme strávili nejen Štědrý večer, ale i příchod Nového roku, který byl s připraveným programem a tancem Masajů naprosto magický.
Velmi se nám líbil opakující se příliv a odliv, na který jsme byli předem upozorněni, že některým hostům nevyhovuje. Při odlivu jsme na pláži trávili hodiny procházením se v místech, kde před pár hodinami bylo moře, sbíráním mušlí a pozorováním ryb, ježků a mořských hvězdic.
Dovolená zkrátka předčila naše očekávání a věříme, že se do Tulie brzy vrátíme!

Děkujeme. S.

Zobrazit více

Skvělý pobyt na Lily Beach

Maledivy , datum dovolené: 25. 11. 2020 - 09. 12. 2020, hodnocení ze dne 11. 12. 2020

Dobrý den paní Zbořilová,

Dovolená byla perfektní. Jídlo, služby, potápění i umístění vilek bylo na nejlepší straně ostrova – měli jsme čísla 127 a 128 a ty měly opravdu krásnou širokou pláž a dostatek sluníčka. Druhá rodina řešila pouze menší prostor v koupelně a v pokoji. Prohlédli jsme si také beach suite a ty jsou opravdu krásné, ale ne všechny jsou dobře umístěny, proto jsme si fotili i čísla domečků. Spousta z nich nemá prakticky dopoledne pláž při přílivu, který odebírá i písek z kořenů palem a místní zaměstnanci ho tam poté každý den zaváží zpět. Lehátka proto musí být ve stínu. Jinak komárů moc nebylo a počasí oproti loňsku bylo perfektní. Posilovna dostačující, kurt perfektní a fotbálek s místními uvítal zejména náš synátor na hřišti futsalu. Jídlo opravdu výtečné a rozmanité, že ani po týdnu, kdy se turnus opakuje, jsme se nenabažili... Výborná je i mobilní aplikace rezortu Lilly beach, kde máte vše pohromadě, včetně vašeho programu nasmlouvaného dopředu a i každodenního účtu – doporučuji... Let s Qatar nás mile překvapil – výborné jídlo a dostatečný výběr. Možná jeden problém pro nás pracující – dost slabá wifi a při větším zatížení ostatních lidí na rezortu, prakticky nemožná práce a přijímání a odesílání emailů..

Závěrem – společné konstatování nás všech – zatím nejlepší resort na Maledivách, kde jsme byli..

S díky a pozdravem

M.V.

Zobrazit více

Oslava narozenin v Tulii

Tanzánie , datum dovolené: 27. 11. 2020 - 06. 12. 2020, hodnocení ze dne 07. 12. 2020
Dobrý den paní Zbořilová,

jen pro Vaši informaci lehké shrnutí - nejlepší dovolená našeho života! Úžasné místo, úžasný resort, úžasní lidé. To, co dokáží vytvořit za atmosféru, jak se starají o hosty, jídlo!!! Prostředí, nádherná zahrada. Zmínili jsme se, že jsme si pobyt nadělili k narozeninám. Připravili nám nádhernou soukromou večeři s humrem, šampaňským a privátní obsluhou. Když nám ke konci všichni z personálu přišli zazpívat a zatančit, já byla tak dojatá, že jsem i slzu uronila. Jsme naprosto unešení a určitě se chceme vrátit. Odliv, který byl někde prezentovaný jako vada na kráse, byl naprosto úchvatný. Každé ráno jsme se na to těšili, jak se projdeme mořem. Mohla bych tady vypisovat sáhodlouze jen superlativy, ale nebudu Vás tím unavovat. Jediná vada, kterou cítíme, je to, že jsme se museli vrátit. 
 
 
 
Zobrazit více

Zuri Zanzibar

Tanzánie , datum dovolené: 26. 10. 2020 - 06. 11. 2020, hodnocení ze dne 16. 11. 2020

Dobrý den, paní Pilátová, 

omlouvám se za otálení s odpovědí, ale po návratu z dovolené jsem byla trošku nachlazená a navíc “tato” situace okolo mě dost paralyzovala.
 
Co se týká naší dovolené na Zanzibaru: 
 
* služby Deluxea s Vaší pomocí - vyřídit, vysvětlit, vytisknout materiály, dodat, doladit, navnadit, vše na výbornou 
* letecká společnost Qatar airways - milá obsluha, dva lety ze čtyř velmi pohodlné při obsazenosti letadla okolo 30-ti %, vše v pořádku 
* rezort Zuri - služby hotelu, strava, čistota, pláž, možnost zařízení výletů a jiných aktivit, bezpečí v rezortu, individuální přístup ke klientovi a všudypřítomný milý personál, vše na výbornou 
 
Závěrem už jen dodám, kombinace těchto tří je top.
Přeji příjemný pracovní týden. 
Lucie Adamusová 
Zobrazit více

Svatební cesta na Maledivy - OBLU Select at Sangeli, říjen 2020

Maledivy , datum dovolené: 04. 10. 2020 - 14. 10. 2020, hodnocení ze dne 19. 10. 2020

Dobrý den pane Světlík,

 
dovolená proběhla bez komplikací, všechno bylo tak, jak jsme si představovali. :)
V hotelu byli moc milí, starali se o nás hezky. Po pár dnech už nám někteří říkali jménem. Spoustu času jsme trávili na terase té naší vilky, koupali se v moři a šnorchlovali přímo tam. To bylo za nás super, že jsme nemuseli nikam daleko a měli jsme to opravdu přímo "pod nosem". U té naší vilky byl dost klid, šlo opravdu poznat, že hotel není aktuálně plně obsazený. To nám samozřejmě vyhovovalo. Jeden večer jsme si povídali s paní, co pracovala v restauraci, a říkala nám, že máme vilku na "lepší" straně, jelikož na té druhé byl více méně jen písek a neměli tam moc těch korálů a rybek.
Nám tam pořád plavaly rybky kolem naší vilky a párkrát nám tam zavítal i menší žralok. :)
 
Počasí nám na štěstí vyšlo, co jsem si psala s paní, která byla v hotelu Amari Havodda, kam jsme měli jet původně my, než nám to ta cestovka zrušila, tak jim asi 2/3 dovolené propršelo. Tak si říkáme, že to byl asi osud. Nám pršelo ve třech dnech, z toho dva dny to byla jen přeháňka, která trvala asi půl hodiny a jeden den pršelo nějak do 14 hodin a pak už taky dobré, takže my jsme byli spokojení. Býval sice silný vítr, ale v tom horku to vůbec nevadilo. 
 
Ubytování nové, všechno moc pěkné. Každý den chodili uklízet, doplňovat minibar a ještě vždycky navečer se zastavili a ptali se, jestli máme všechno. Trochu jsme měli obavu, aby nebyl teď v této koronavirové době omezen výběr jídla, ale bylo to úplně v pohodě, bufet fungoval normálně, jen jsme si jídlo nebrali sami, ale řekli jsme si, co chceme, a oni nám naložili na talíř. Jídlo bylo výborné, všechno nám chutnalo. Venku byl vždy stánek, kde se grilovalo (dělali hodně steaky a ryby) nebo tam dělali burgery, tortilly a všechno možné další. Fungovaly i obě restaurace a la carte bez omezení. Při příjezdu jsme dostali "program", kde jsme měli uvedenou otvírací dobu všech zařízení, dále rozpis dvou výletů (Guided snorkeling a Sunset fishing) a 4 večeře - 3 večeře byly v a la carte restauracích a 1 večeře Honeymoon dinner na pláži. To jsme ani nečekali a bylo to teda super. Guided snorkeling nás nadchlo, trvalo to něco přes hodinu a tam jsme viděli opravdu nespočet různých druhů ryb, žraloky i želvu jsme viděli. Želva sice byla asi 4 metry pod námi, ale pán nám vzal kameru a natočil nám ji i zblízka. 
 
Taky jsme byli rádi, že opravdu byla ta cesta tím rychločlunem za hodinu vybavená. Ta paní mi říkala, že na to Amari Havodda se letělo a pak ještě jelo nějakou malou lodí a říkala, že vždycky půl dne pryč, museli čekat a cesta nic moc. Také oceňujeme, že nás poslední den ve vilce nechali až do 15:15, ještě jsme se celé dopoledne koupali, v klidu se najedli oběda, dobalili, to bylo super. Jen teda nám to hrozně rychle uteklo, příště bychom tak 2 dny přidali. :-)
 
Jinak zkušenosti aktuálně s cestováním (třeba pro Vaše další zákazníky) - ten dotazník Health Declaration jsme museli mít vyplněný už před odbavením. Chtěli jsme si to udělat až po odbavení na letišti, až budeme v klidu čekat, ale od Qataru to chtěli vidět hned. Jinak chtěli předložit výsledky testů a rezervaci hotelu. Pak v Male na letišti se nás jen zeptali, jestli jsme vyplnili Health Declaration, pán si to tam rozkliknul, chtěl vidět výsledky testů a to bylo vše. 

Recenzi určitě přidáme. :) My vždycky píšeme i na Tripadvisor. To je asi tak v kostce všechno, co mě teď napadá. Tak Vám děkujeme za pomoc s naplánováním naší dovolené a příště zase rádi využijeme služeb Vaší CK. :)
 
S pozdravem, Doležálkovi
Zobrazit více

Zanzibar - Sandies Baobab

Tanzánie , datum dovolené: 29. 02. 2020 - 07. 03. 2020, hodnocení ze dne 06. 03. 2020

Zdravíme z hotelu Baobab Beach Zanzibar. V zahradě rezortu skutečně rostou nádherné obrovské baobaby. Ubytování je příjemné, pokoje prostorné, mají velkou šatnu, trezor na peněženky, koupelna je vybavena dvěma umyvadly, wc , bidetem a velkou sprchou. Ručníky mění každý den při úklidu. Je tady nádherně umístěná restaurace, stoluje se přímo nad mořem, výhled je úžasný . Kuchyně místní a italská, jihoafrická vína.
Hotel má dvě pláže, jednu vyvýšenou, ta je hlídaná, aby zde neobtěžovali prodejci, druhá je pod ní s pozvolným vstupem do moře. Koupání je zde úžasné. Z hotelového baru je přes bazén krásný pohled na moře. Všichni si odtud nebo z pláže fotí západ slunce. Škoda, že nemůžeme zůstat déle.

Zobrazit více

Dovolená na Zanzibaru

Tanzánie , hodnocení ze dne 03. 02. 2020

Když jsme se rozhodovali o letošní zimní dovolené, byl nám doporučen Zanzibar, a to konkrétně hotel La Gemma dell East.  Při přemýšlení, na kterou cestovní kancelář se obrátit, jelikož nejsme příznivci masově organizovaných dovolených, padla volba na Deluxea v Brně. Samozřejmě, že jsme o existenci uvedené cestovní kanceláře věděli již delší dobu, ale neměli jsme s ní žádnou zkušenost. Proto možná zpočátku určitá nejistota, co lze očekávat od jejich služeb. Ujala se nás Ing. Vendula Pilátová, která nás pomyslně doprovázela po celou dobu příprav dovolené a získala si nás svým naprosto profesionálním, ale i lidským přístupem a zvláště tím, že byla schopna odpovědět na naše množství doplňujících otázek. Takže už teď víme, že příště se opět obrátíme na ni.  A teď k samotné dovolené. 

Preferujte let s Qatar Airways díky příjemnému čekání při obou cestách nepřevyšujícím tři hodiny. 

A hotel La Gemma dell East? Každý bude mít tu tendenci obrátit se na Booking či Tripadvisor a pročítat různé názory a komentáře, ale nevěřte všemu, co kdo píše. Představte si krásnou, rozlehlou a pečlivě udržovanou botanickou zahradu plnou tropických rostlin a květů v relativně mírném svahu, do které je velmi citlivě zasazen celý hotel.  Hotel nás získal svou absolutní čistotou a naprosto kulinářskou kuchyní, která v sobě mísí prvky svahilské a středomořské kuchyně. Stravování samo o sobě bylo chuťovým i vizuálním zážitkem. A bylo podtrženo dvěma restauracemi a la carte s neomezeným množství vstupů. Pokrytí wifi celého areálu je samozřejmostí. Co se týče ubytování doporučujeme junior suity, ze kterých lze z terasy pozorovat úchvatné západy slunce.  A to vše bychom uzavřeli milým s usměvavým personálem, který se s Vámi bude vždy snažit komunikovat anglicky a snažit se Vám ve všem vyhovět. Výlety může koupit přímo v hotelu a určitě doporučujeme Stone town a návštěvu farmy koření. Navíc řadu výletů, suvenýrů atd. nabízejí i různí prodejci na pláži. Jsou usměvaví a pokud jim odpovíte na pozdrav a dáte najevo svůj nezájem, nemusíte se obávat jakéhokoliv obtěžování.  Nelze opomenout ani širokou pláž s bílým pískem na které lze dlouze bloumat v obou směrech. Boty do vody nejsou vyloženě potřeba, ale v některých částech pláže je písek smíchán s mušličkami a tam se boty hodí. Na pláži je dostatek lehátek, takže nemusíte absolvovat to, co možná znáte z Karibiku, a to je to nešťastné obsazování lehátek hned brzy po ránu. A nezapomeňte na krémy aspoň s faktorem 30-50, přeci jenom jste pod rovníkem slunce dokáže agresivně opalovat.

A kdybychom to měli shrnout. Zanzibar a hotel předčily naše očekávání, a to jsme docela nároční a už nějaké cestovatelské zkušenosti máme. A cestovní kancelář Deluxea bude skvělá volba pro naši příští dovolenou.


Zobrazit více

Sun Island přes Vánoce 2019

Maledivy , hodnocení ze dne 12. 01. 2020

Dobrý den, paní Zbořilová,

děkujeme za zajištění naprosto skvělé dovolené. 
Destinace Maledivy byl dobrý výběr. Byli jsme velmi spokojeni, a to ve všech směrech.
Doprava tam i zpět, přestože bylo několik přestupů, proběhla bez sebemenších problémů.
Celý pobyt předčil naše očekáván. Hotel Sun Island je velmi příjemný resort - byli jsme skutečně velmi spokojeni - ubytování  perfektní na západní straně ostrova, všude čisto, personál milí, ochotný, jidlo naprosto luxusní, spousta sportovního vyžití .
Naší nejoblíbenější aktivitou bylo pozorování krmení rejnoků na pláži, krmení žraloků u thajské restaurace a pozorování mant u italské restaurace.
Teplota vody , bílý písek a azurové moře to byl velký luxus.
Delegát Šimon je muž na správném místě - milí, ochotný.
Sousední ostrov - Holiday Island - chudý příbuzný Sun Islandu jsme rádi, že jsme tam jeli jenom na výlet. 
Shrnutí - velmi vydařená dovolená, místo, kam se určitě ještě alespoň jednou vrátíme.
 
Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. 
JN
Zobrazit více

Oblu Sangeli

Maledivy , hodnocení ze dne 23. 12. 2019

Dobrý den, paní Zbořilová,

 

Na dovolenou na Maledivách stále vzpomínáme, bylo to tam nádherné. Občas pršelo, ale každý den jsme se mohli koupat.

Plážový bungalov byl nádherný. Kdybychom sem jeli znova, tak zase do plážového bungalovu.

Nadvodní vily nás vůbec neoslovily, nemají pláž, koupat se chodí po vysokém žebříku do moře plného kamenů a korálů což je dobré jen pro šnorchlování za přílivu.

Při odlivu se tam nedá ani pořádně šnorchlovat (Měli jsme sebou vlastní paddleboard pro dva a jezdili jsme okolo ostrova i nadvodních vil a za odlivu jsme museli dávat velký pozor, abychom se vyhnuli korálům).

Na druhé straně ostrova byly plážové vily s bazénem. Dle našeho pohledu měly pláž také hezkou jako my, výhled měly na oceán a vlnolam, ale měly tam více větrno než my.

Naše pláž měla výhled na sousední dva ostrovy a bokem na nadvodní vily a druhý menší ostrov. Bylo stále co sledovat, pláž byla nádherná, dalo se pohodlně plavat a když jsme se vydali dál, tak i šnorchlovat.

Většina personálu byla vždy usměvavá a milá. Neplatí to jen o pracovnících nemotorizovaných vodních sportů, tam sloužili jen bubáci, ještě že jsme si vzali vlastní paddleboard.

Měli tam na půjčení i windsurfing, ale nedovedu si představit tam surfovat. Vyhrazené místo bylo malé a plné lodí. Muselo by se dále do oceánu, ale tam by nás nepustili. Také lidé nemotorizované sporty moc nevyužívali.

Ostrov nabízel v rámci all in i výlety místními loděmi za delfíny, rybařením, šnorchlování... Nějak jsme si to uvědomili až když jsme odjížděli, takže jsme to nevyužili.

Stále jsme se totiž kochali pláží, za delfíny jsme byli na Mauriciu a 50 minutová jízda rychlolodí na resort nám stačila.

Ostatní hosté toho využívali hojně, několikrát denně odjížděly docela obsazené lodě za těmito různými aktivitami.  

My si se synem dopřáli hodinový výlet na vodním skútru s průvodcem na opuštěný malinký ostrov v oceánu a pak jsme se ještě snažili najít delfíny, ale to se nepodařilo. Ale zážitek to byl náramný. Na skútru uprostřed oceánu.

Toto nebylo součástí all in a platili jsme si to. Jinak si skútry si hosté téměř nepůjčovali.

Stravování bylo v pořádku, na nic jsme si nemohli stěžovat. Kuchyně každý den vařila nějaké speciality ze světa či místní.

Využívali jsme jen hlavní restauraci. Pro jídla jsme si chodili do klimatizovaných prostor, ale jídelny by 4 menší s otevřenými stěnami a výhledem na pláž a oceán, prostě pohádka.

Ještě jsme byli často v baru na západě ostrova. Chodili jsme tam sledovat malé žraloky a večer i západ slunce.

Vždy však byla velká oblačnost, takže nám slunce do oceánu nikdy nezapadlo. Na ostrově byla taková pohoda, že to snad ani nikomu nevadilo a další den to šel zkusit znova.  

Co se týče komárů, tak je skoro každý den místní pracovníci chodili vykuřovat, jinak jsme o komárech téměř nevěděli.

Toliko k naší nádherné dovolené na Meledivách.

Moc Vám děkujeme za pomoc při výběru resortu, který se velice povedl. VH

Zobrazit více

Dovolená Maledivy Varu by Atmosphere, listopad-prosinec 2019

Maledivy , hodnocení ze dne 11. 12. 2019

Ano stálo za to opravdu všechno. I kvůli poučení.  Já hloupě vybírala co nejkatší let. To už nikdy neudělám. Jinak nám tam opravdu říkali, že s Italama létat je nekonečný příběh. (Ale kamádka, která létá většinou privátem, říkala, že kufry nedostala businessem mockrát ...)

V hotelu byli opravdu úžasní a vstřícní. Když nám nepřišli kurfy věnovali nám ta jejich pracovní reklamní trička a sárí a my v nich chodili. Nabídli nám také zadarmo odvoz do Male, abychom si mohli nakoupit. Prostě se o nás dobře starali. Pak už nás všichni znali a nevím, jeslti to bylo právě díky tomu, nebo díky tomu, že resort teprve otevírali, nebo díky tomu, že je manžel tak komunikativní, nebože jsme byli na dlouhou dobu, nebo že s CK Deluxea mají dobré zkušenosti, nevím...ale za námi všichni pořád chodili, jestli jsme spokojeni a něco nepotřebujeme.

Tajně mám dělali a nosili "lobstry" a jiné pochoutky, které nám šéfkuchař posílal i do normální restaurace, no prostě jsme si žili. Byl to všechno úžasný zážitek. Děkuji CK Deluxea za asistenci s kufry. To moc pomohlo i od stresu. A vidět manžela, jak zvažuje, jeslti jít na pláž či na večeri v lakovkách, byl opravdu škodolibý zážitek.

My jsme trochu nevděční hosti. Pořád něco vymýšlíme, tedy manžel. Nechce v minibaru coca coly, chce jen vody, chce víc bílého vína v minibaru...a proč vaří ty knedlíčky otevřené a ne zavřené a ne napůl, .... A přesto byli všichni milí a všechno šlo zařídit. Měli jsme osobní manažerku, které psal ve dne i pozdě večer.. a všechni bylo hned zařízeno. A my měli pocit, že jsou tam všichni pro nás.

Takže pokud se týká referencí, opravdu super. SUPER.

V resortu jsou zatím jen hosté spíš z Asie na tři dny. Proto jsme byli spíš za exoty my. Číňani, co tam byli plavat neumí, takže ve vodě jsme byli skoro sami. Klienti z Asie byli opravdu bohatí manažeři a podnikatelé a svatební dvojice, každý den dvě tři.... ( Z Evropy s námi byli v resortu pouze jedni Češi, jedni Němci a Holanďané, ale to se může časem změnit). Pláže bílé. Je tam dost úlomků od korálů, ale pláže u baru pořád čistili. A i jinde se dalo do vody bez bot. Ostrov je nový, zřejmně celý udělaný, takže vegetace sotva zasazená..... Ale všude zeleno. Manažeři a někteří zaměstnanci jsou staženi z jiných Atmosphere resortů a zbytek je nově přijat. (Jelikož resort dělá i zázemí pro zaměstnance, mohli by být docela spokojeni. Většina zaměstnanců není Maledivců a ani muslimů... takže pohoda. Filipínci, Egypťani, Rusové, Nepálec, Indové, kluk z Malawi......)

Vodní vily jsou opravdu všechny ve vodě, a ne jako se v jiných resortech dočítáte, že jsou „na suchu“. Ve vodě bylo dost proudů, ale to je prý na Maledivách normální. V tu dobu jsme chodili plavat na pláž, kde je voda klidná, zářivá a stačíte. To ostatně stačíte skoro všude v laguně - nemyslím vodu po kolena, ale po krk.

Bungalovy na pláži.... jsou pěkné. Někdy je mezi bungalovy s bazénem i nějaký bez bazénu. Já bych řekla, že je větší soukromí ve vodních vilách. Ony jsou vlastně co pokoj to vila a mezi vámi jsou dřevěné boky vily (tedy i balkonku) a voda,  zatímco v beach vilách trochu ležíte "vedle sebe", protože ty terásky nemají bočnice.  Ovšem všechny vilky mají privátní  pláže. (Na plážích je prázdno,  jen jednou jsem potkala fotící se dvojici).  Dvě plážové vilky byly blízko alternátoru nebo čeho to, ale jejich čísla nevím. Také bych moc nedoporučovala vilky  - u recepce. Jsou sice na krásné pláži, ale je to návětrná část, kde je víc vln.

Pokoje jsou opravdu krásné, nové, lehátka na terase houpací, luxus. Vinný bar i minibar nealko. Kávovar.... atd.

Jídlo- řeknu upřímně:  Prostě jsou zaměřeni na turisty z Asie, kteří přijedou na tři dny. Ale vše vyrovnávali tím, že se nás pořád se ptali.  „Co se Vám líbí, co myslíte, že by bylo lepší....“ a manžel ... jak jsem psala…. všechno napřímo říkal.  A šup hned to bylo na stole. Tak za námi pořád nějací manažeři chodili..... a ptali se na nápady... tak nevím, myslím, že to bude lepší a lepší. Právě říkali, že třídenní turisté prostě snědí všechno. Jinak - mě chutnalo moc a všechno a manželovi také.  Prostě ve varnách mají spíš asijská jídla a čínské nudle, ale mají vždy čerstvý gril a mořské plody, ryby.... opravdu na pětihvězdu velice dobré.... A navíc pak zjistili, co nám chutná a nosili nám dobroty na stůl, ať se jedlo v jakékoliv restauraci - a to ten dolar na stole nechalo asi víc lidí.....

Pak dostanete vouchery na jiné restaurace. My měli 4 a všechny jsme užili v seafood restauraci. Výběr z menu byl pořád stejný, ale my experimentovali a kuchař byl úžasný. Takže zaměření na 3 denní turisty, ( tak trochu stejné..), ale to se změní s Evropany. Je to začátek.

Dostali jsme vouchery na dva výlety – západ slunce a rybaření. Na rybaření manžel přemlouval ostatní turisty, kteří něco chytli, aby mu to prodali a on následně ryby zase vypouštěl. Také jsme měli 3x masáže. Při masáži místo do země koukáte do proskleného okénka v podlaze na ryby a moře. Hudba hraje a vy si opravdu užíváte.

Kdybych posuzovala hotel s Evropou, tak bych napsala jídlo  - mezi lepší a v seafoodu mezi excelentí  pětihvězdičkové evropské hotely (nebylo moc ovoce, ale ... ), ubytování jakbysmet a služby a vstřícnost..... opravdu v Evropě i jinde nevídaná....... (Jak na Maledivách nevím, byla jsem poprvé.)

 Absolutně dokonalé je to, címž se hotel chce lišit a to je to ALL. Navíc nikde nic nepodepisujete. Nikde se neklepete, že Vám to víno dají naúčtovat, protože zrovna tohle je za dvěstědolarů, že zrovna tato káva je mimo all atd, ..... Nikde nepodepisujete, jestli jste vypila jednu nebo dvě vody (což jsem také  zažila.)

Na Varu by Atmosphere jsem měla pocit nejen, že jsem v jiném světě, ale že všichni kolem jsou tam jenom pro mě. Měla jsem sen o Maledivách a on se kupodivu opravdu vyplnil. Tak zase příště….

Třeba Vám informace pomohou při radění klientům.

Zobrazit více

Sun Siyam Irufuhi - rodinná dovolená s dětmi

Maledivy , hodnocení ze dne 08. 12. 2019

Dobrý den paní Zbořilová,

Včera jsme se vrátili z naší dovolené. Chtěli bychom vám moc poděkovat za krásné zážitky a dovoluji si vám jako zpětnou vazbu zaslat pár postřehů..:

Co se týká služeb vaší či nasmlouvané CK, tak všechno klaplo na jedničku dle plánu. Ubytování jak na Maledivách tak bylo perfektní.

Na Maledivách to s jídlem nebylo tak perfektní, nakonec jsme chodili jen do bufetové restaurace, která měla největší výběr jídel,(pouze snídaně a večere, přes oběd byla zavřená), neboť ostatní restaurace nabízeli velmi omezený výběr z jídelníčku. U nás byla chyba, že jsem synovi nezaplatili dospělé porce, protože pro něj byla porce přeci jen nedostačující jako pro dítě např 5ti leté..

Potápění bylo na Maledivách perfektní a byly jsme až překvapeni pestrostí korálů a mořských živočichů přímo před naší vilou v moři. Zdarma a ochotně nám půjčili vybavení pro šnorchlování, které jsme využili. Bohužel jsme měli přiděleny jen dvě lehátka, což pro 4členou rodinu není zrovna optimální..

Každodenní večerní krmení žraloků a ryb byl také velký zážitek s přihlédnutím, že jsme se mohli se žraloky v té chvíli potápět a pozorovat je při jejich hodech..(pokud budete mít zájem o videa, můžeme vám zaslat)

Na ostrově kromě tenisových kurtů je i malé fotbalové hřiště, které jsme večer využili na fotbálek s místním personálem.

Bohužel velké mínus bylo počasí na ostrově, kdy nám každý den pršelo (někdy i celý den) a skoro jsme se vůbec neopálili. V této chvíli není moc šancí co na ostrově dělat, kurty podmáčené (koberec, který je nacucaný vodou, dva kulečníkové stoly a malá posilovna)..S tím spojené nájezdy komárů, kdy chybí nad postelí nějaká moskytiéra. Přípravek proti komárům do zásuvky byl za každodenní vysoký poplatek v případě použití.. Počasí bohužel poněkud zchladilo naše nadšení z jinak krásného rezortu, ve kterém v případě příjemného počasí musí být pohodová dovolená.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký zbytek víkendu.

M.Vlk

 

Zobrazit více

Oblu Sangeli

Maledivy , hodnocení ze dne 12. 11. 2019

Dobrý den, paní Pilátová,

včera jsme se vrátili z naší dovolené a chtěli jsme Vám ještě jednou poděkovat za Vaši trpělivost a rady. Dovolená byla skvělá a především resort OBLU Select at Sangeli předčil naše veškerá očekávání. Byl to ráj se super servisem, přístupem všech zaměstnanců a skvělou organizací. 
Již teď plánujeme termín další dovolené…

S pozdravem,
Švubovi

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.