Reference

Vilamendhoo, listopad 2018

Maledivy

Dobré ráno,paní Mlejnská,
dovolená byla úžasná a realita předčila naše představy - děkujeme!!!! Ráj na zemi....
Vila č.205 dle požadavků na severní straně měla výbornou polohu, jídlo fantastické, podmořský svět překrásný a ti malí žraločci u pláže!!!!
Delegátka Pavla Wolfová se snažila moc, přestože byla na Maledivách chvíli.

Jen pro upřesnění Vašich informací pitná voda v lahvích (2-3l) ve vile dvakrát denně doplňována
a při konzumaci jídla také zdarma neomezené množství.
I k plné penzi bylo možno využít kávovar - denně 4 kapsle.
Úklid vily 2x denně včetně výměny ručníků a osušek, povlečení obden. Komára jsme neviděli, prováděli jedenkrát chemický postřik stromů,
ještěrka na zdi v koupelně byla milá.

Recenzi na stránky napíšu během víkendu. Budete-li se chtít ještě na něco zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Ještě jednou díky za všechno.

Zobrazit více

Santhiya Koh Yao Yai listopad 2018

Thajsko

Dobrý den, paní Víšková,

děkujeme za přivítání. Dovolená proběhla dle představ, destinace i ubytování bylo super, byli jsme spokojeni. Jediné co nás vyčerpalo, byla cesta:) Vila s bazénem je dokonalá, úplné soukromí, s hotelovými službami nebyl žádný problém.
Zobrazit více

Svatba na Seychelách

Seychely – kombinace ostrovů
Dobrý den, paní Mlejnská,
 
děkuji Vám za přivítání zpět v ČR. Seychely nás okouzlily a svatbu samotnou jsme si moc užili, všechno proběhlo podle plánu a všechno bylo perfektní (včetně počasí - hurá)! Zaměstnanci hotelu i svatební koordinátorka se o nás moc pěkně starali (koordinátorka byla moc milá a zajistila vše, co bylo třeba, v hotelu nám bez problémů vyhověli, když jsme chtěli mít svatbu na vedlejší pláži, která se nám více líbila, byla zde krásná květinová výzdoba, výborné občerstvení v podobě zmrzlinového poháru, ovoce a přípitku, slavnostní stůl k večeři). Samotný obřad byl krásný, oddávající moc milá paní. Moc se nám líbil i hotel (podle mě nejhezčí na La Digue - ostatní hotely neměly zdaleka tak hezké okolní prostředí). Takže můžeme jen chválit! Chtěla bych Vám proto velmi poděkovat, že jste nám zajistila vše potřebné. Nemůžeme být spokojenější :-)
Zobrazit více

Sugar beach v září 2018

Maurícius

Dobrý den paní Zbořilová,

děkujeme. Vše bylo v nejlepším pořádku. Hotel byl fantastický, a to včetně nádherné pláže a skvěle vybrané lokalitě pokoje. Služby Emotions byly též skvělé, byli jsme s nimi na celodenním výletu na jižní straně ostrova a na jejich doporučení s firmou Adriens Dream na dopoledním šnorchlování s delfíny, jak výlet tak šnorchlování s delfíny byly krásnými zážitky. Za celou dobu dovolené jsme nebyli s ničím nespokojeni a vše si krásně užívali. Děkujeme tedy mnohokrát za perfektně naplánovanou dovolenou na Mauriciu, máme v plánu se jednou na ostrov určitě vrátit. 

S pozdravem, JB

 

Zobrazit více

svatba na Seychelách

Seychely – kombinace ostrovů

Milá paní Jelínková,

 
děkujeme velmi za zprostředkování nádherné svatby. Místo bylo skvélé, personál úžasný, jídlo hříšně dobré a organizace bez chyby. Nemáme jedinou připomínku, krom toho, že se nám skutečně odjíždělo nelehko. Svatební obřad proběhl výborně , jen nám lehce zapršelo po ceremoniálu a mně slehly vlny na focení..., ale nic to na užasném zážitku nezměnilo. Rezort je skutečně pro mladé / duchem ;-) / a i nám vyhovovala divoká voda v moři. Příroda je tam fantastická, budeme určitě doporučovat.
    Srdečně Vám s manželem děkujeme za skvělou organizaci, budeme určitě v kontaktu na další cesty, exotiku jsme si tedy zamilovali!
   Se šťastnými pozdravy z Itálie Jitka a Maurizio! 
Zobrazit více

Constance Ephelia, srpen 2018

Seychely – kombinace ostrovů

Vážená paní Mlejnská, 

 děkuji za Váš e-mail, dovolená proběhla  podle představ, které jsme před dovolenou mohli mít a  očekávat.  A to mimo jiné také díky Vámi poskytnutým informacím a doporučením. Vždy oceníme, když takové informace jsou  skutečně relevantní a rady a doporučení praktické.

 Dovolenou jsme si užili, ať co do odpočinku tak co do poznání těch míst, která jsme chtěli a mohli navštívit v časovém úseku, který jsme na ostrovech strávili. Po organizační stránce pak nebylo žádných problémů ať již s dopravou do destinace a zpět, tak ani s ubytováním, výlety apod.

 Takže děkujeme Vám osobně, tak CK DELUXEA.

 Následně zašleme i hodnocení hotelu dle Vašeho odkazu.   Námi uvedené bodové hodnocení lze doplnit pouze tím, že hotel je fakt v pěkné lokalitě, v zeleni,  existence dvou pláží je fajn stejně tak spa a doplňkové zájmové činnosti taktéž,  lidé a personál velmi ochotní a vstřícní, jídlo pak vynikající.   Snad jen stěny  mezi  sousedícími  suitami nejsou z nejsilnějších, ale to je skutečně jen dílčí detail.

 Ještě jednou díky a máme za to, že si dovolíme využít Vašich služeb i v budoucnu.

 

Zobrazit více

Maurícius - 30. výročí svatby

Maurícius

Dobrý den paní Jelínková.

 
Děkuji za přivítání.
Co se týče zájezdu, tak musím konstatovat, že vše splnilo mé očekávání na 100% a někdy i více.  
Po příletu na Mauritius nás čekali zástupci agentury Emotion a byli velmi milí a vstřícní. Vůz s řidičem čekal před letištěm a cesta na hotel byla  příjemná a pohodlná.
Po příjezdu na hotel nás uvítal milý a usměvavý manager, se vším nás seznámil a ihned nás ubytoval. V odpoledních hodinách za námi přijela Vaše delegátka paní Pavla, se kterou jsme strávili příjemnou půlhodinu u kávy a dala nám na sebe kontakt pro případ potřeby. Den před odjezdem nám poslala itinerář našeho odjezdu.
Musím velmi pochválit celý personál hotelu za vstřícnost, ochotu, vystupování a přátelskou až rodinnou atmosféru. Strava v hotelu byla velmi pestrá a skvělá a nestalo se, že by se po celou dobu našeho pobytu se opakovala. Všude byl pořádek a čistota odpovídající té nejvyšší kvalitě. 
Pokoje byly uklízeny 2x denně a vždy na 1. Hotelová pláž byla každé ráno a večer uklízena a koupání fantastické. Též jsem dvakrát podnikl výlet na moře spojený s rybolovem a splnil si další z mých rybářských snů. Chytil jsem Dorado přes 10kg a tři tuňáky žlutoploutvé. Tuňáky pruhované jsem nepočítal. ( doporučuji všem nadšencům pro rybolov )
Zkrátka musím konstatovat, že i když jsem procestoval velkou část světa, tak Mauritius je země, kde bych chtěl žít. Tak snad v příštím životě. 
Ještě jednou Vám a Vaší cestovní kanceláři děkuji za zprostředkování naší svatební cesty po 30 letech. 
 
S pozdravem
 
Robin Neusser s manželkou 
Zobrazit více

Léto na Maledivách

Maledivy

Dobrý den paní Zbořilová,

vyplněný dotazník jsem před chvílí odeslal. V souladu s ním uvádím, že jsme byli velice spokojeni a za celou dobu jsme nemuseli řešit žádné problémy.  Několik doplňujících komentářů:

- Jsem rád, že jsme letěli s Emirates, jsou spolehliví a profesionální.

- Velkým zjednodušením pro řešení všech otázek bylo, že hned na příletovém molu na Irufushi se k nám přihlásila jejich zaměstnankyně (cizinka ubytovaná na ostrově) a osobně nás ubytovala a do všeho zasvětila. Pak se nám průběžně hlásila a podporovala nás až do opětovného nástupu do hydroplánu.

- Restaurace Iru byla již v provozu i pro večeře. Je tam nově otevřená restaurace Sinbad, kde se též podávají obědy.

- To, že jsme zvolili plnou penzi a ne all inclusive, byla dobrá volba. Byť jsou tam nápoje drahé, víc 50 USD na osobu denně nepropijete, pokud nekonzumujete víno ve velkém. Navíc voda, káva a čaj jsou ve vilách doplňovány zdarma.

- K Vašemu info materiálu předanému před cestou snad jen poznámku, že vstup do Male i Dubaje přes tamní pasové úředníky byl snazší a rychlejší než bývá při příletu na Ruzyni a nebo třeba i v New Yorku. Z letadla proto není třeba se tlačit mezi prvními.

Děkujeme Vám paní Zbořilová za Váš profesionální a vždy velice operativní přístup a za Vaší podporu. Tak zase někdy příště...

S pozdravem

JH

Zobrazit více

Svatba v La Pirogue

Maurícius
Dobrý den paní Jelínková, 
 
děkuji za Váš dotaz a nejprve bych se chtěla omluvit za to, že jsme Vás rušili na dovolené a poděkovat za Vaši pomoc. Cokoliv z toho, co píši budete chtít uveřejnit na své stránky apod. máte mé svolení. Na FB na svém profilu „Katka Urbanová“ (bez fotky) mám i pár foto, pokud by jste chtěli některé použít, stačí napsat, pošlu. 
Feedback:
  1. Obřad a vše okolo:
Jedním slovem profesionální. Po příletu na M na nás na letišti čekaly informace o tom, kdy pojedeme následující den do Port Louis vyřizovat všechny náležitosti stran obřadu. Řidič nás následující den vyzvedl, odvezl do PL, kde na náš čekala (já mám hroznou paměť na jména) milá paní (Odette možná , která nám pomohla oběhnout všechny kanceláře (vše proběhlo velmi rychle) a dala nám další instrukce. Následovala návštěva místního úřadu, kvůli zveřejnění obřadu na úř. desce a dojednání detailů s oddávajícím + stanovení času obřadu.
Odpo jsme měli schůzku s delegátkou paní Renátou, která je skvělá. Milá, komunikativní, sympatická. Dala nám tip na svatebního fotografa, dokonce mu zavolala a dojednala s ním termín. Také nám dojednala termín setkání s  hotelovou svat. koordinátorkou. 
Den poté jsme měli schůzku s Vanessou, naší svat. koordinátkou, která se zároveň při obřadu zhostila i role jednoho ze svědků. Jde vidět, že hotel má velmi svat. služby profesionalizované a na vysoké úrovni. Dojednali jsme během krátké chvíle vše, co se obřadu, občerstvení, účesu, večeře apod. týče. 
Toť vše kolem přípravy. Když pominu cestu do PL, která paradoxně zabrala nejvíce času, tak vyřizování formalit celkem 1 hodina času, schůzka s Vanessou max. 1 hodina času. Za mě spokojenost, nezabralo nám to moc času z dovolené, aniž by to jakkoliv snížilo kvalitu služeb, a to bylo pro nás hlavní.
Den obřadu: luxus! Od Vanessy jsme dostali itinerář, co/kam/v kolik a vše šlapalo jako dokonale namazaný stroj. Ráno nám vyzvedli šaty k žehlení, my šli na pláž. Odpoledne jsem měla objed. kadeřníka a make up v místním SPA. Poté mě Vanessa vyzvedla a odvezla na pokoj, donesli kytku a ozdoby do klop šatů muže a syna. Přesně ve sjednanou hodinu nás všechny vyzvedli a odvezli do svat. gazeba, kde již na nás čekal oddávající a fotograf. Po obřadu (cca 20 minut – oddávající měl krásný proslov) nám udělali místo na krájení dortu a přípitek. My se šli poté fotit a po setmění na večeři, kterou nám Vanessa domluvila, a to včetně menu. Na pokoji bylo romanticky rozestláno (což náš syn ocenil) a láhev sektu. Ráno snídaně na pokoj. 
Jsem člověk, který rád dostane „co si zaplatí“ a opravdu bych nenašla na celé akci jedinou chybičku. Rozhodně by jste měli svatební balíček zdražit, nám se po zkušenosti z Čech zdálo, že „za málo peněz bylo hodně muziky“. 
Pokud bych to měla shrnout do pár slov: z Vaší strany bylo splněno vše, co jste avizovali a vše bylo perfektně připraveno a navazovalo na sebe. Ze strany hotelu je vidět, že mají s obřady mnoho zkušeností, profesionálové. Vše přitom bylo milé, v klidu a bez stresu, obřad intimní, bez zbytečných ceremonií, přesto člověk neměl pocit, že by to bylo odfláknuté. Svat. gazebo je umístěno na klidném místě, v zeleni. 
 
Vezli jsme si s sebou jen šaty a prstýnky, o nic jiného jsme se nemuseli starat, přesto byl náš obřad perfektní, a to je opravdu k nezaplacení. 
  1. Hotel a služby: 
Procestovali jsme už řadu zemí a hotelů a tady velmi oceňujeme lidský přístup, kdy zaměstnanci jsou všímaví, milí, pozorní. Všímají si, co vám chybí, předvídají vaše potřeby. K dětem jsou velmi pozorní. Měli jsme ubytování v bungalovech s výhledem na moře, kousek na pláž, dál od hlavní restaurace, což nám vyhovovalo. Pokoj super, bez připomínek. 
Jednoznačně nejlepší zážitek měl syn z plavání s delfíny, které šlo objednat přímo v hotelu. Pokud někoho nebaví válet se na pláži, hotel nabízí i spoustu aktivit, krom zmíněného plavání s delfíny také potápění, rybaření, v hotelu je několik hřišť, velké šachy, minigolf, ping-pong…
Pláž je úžasná, jemný písek, uklizená, čistá. Lehátka pohodlná, ručníky se dají vyměnit každý den. 
Hotelový komplex je obklopen vzrostlými stromy, které dotváří celkovou atmosféru a poskytují stín, je zde spousta zeleně a květin.
Jídlo: snídaně rozmanité, jídlo chutné. Nemají, pokud je někdo zvyklý, zvlášť koutek pro dětské jídlo, někomu to může vadit, nám to nevadilo. Na obědy chodíte do jedné z několika místních restaurací, což jsme přivítali, protože každá z nich je jinak tématicky zaměřena a jdete tam, na co zrovna máte chuť. Italská, místní speciality, mořské plody….Taktéž je zde možno zajít na večeři. Večeře v hlavní budově nebyly úplně 100%, proto bych doporučovala chodit i večer do místních, resortových restaurací. Měli, tuším, jiné menu na oběd a na večeři, nabídka se neopakovala. V hl. budově byly večeře dobré, chutné, pokulhával výběr jídel. Krom tematických večerů - to bylo jídlo vynikající i tam. 
Co jsme ocenili velmi: resort má svoji mob. aplikaci, přes kterou si můžete pohodlně objednat snídani, rezervaci na večeři v některé z restaurací, služby na pokoj, objednání prádelny, opravy v pokoji apod. Aplikace funguje skvěle, zaměstnanci reagují promptně, a to včetně potvrzení rezervací. Objednala jsem v 5.20 snídani na pokoj na 8. hodinu a také tam v 8 byla apod. 
Mám zkušenost, která doufám, ostatní klienty mine, a to s lékařským ošetřením. Zdrav. sestra byla u mě v pokoji krátce po nahlášení zdrav. problému, zkontrolovala můj zdrav. stav a objednala lékaře. Ten přijel ve sjednaný čas, vyšetřil mě, perfektně vysvětlil užívání léků. Sestra mi volala ještě jednou ten den a i následující ráno, aby si ověřila, jak mi je, což velmi oceňuji. Platit úhradu za lékaře jsem mohli na hotelový účet, což bylo fajn, neměli jsme s sebou tolik hotovosti. Takže za mě i tako zkušenost, která byla ze strany hotelu zvládnuta perfektně. Dokonce za námi byl manažer hotelu, aby nás ujistil, že v pokoji můžeme zůstat, jak dlouho potřebujeme.
Pokud by Vás zajímalo něco jiného dejte vědět. Rozhodně vás budeme doporučovat dále, stejně tak i vybraný hotel a rozhodně to není naše poslední návštěva tam. Až budeme plánovat další cestu, ozvu se.
 
Ještě jednou děkuji za bezvadnou spolupráci a přeji Vám mnoho úspěchů.
 
Katka Švecová (Urbanová)
Zobrazit více

Oslava výročí na Kudafushi

Maledivy

Dobrý den paní Zbořilová,
 
chtěla jsem Vám poděkovat, za pomoc s výběrem dovolené na Maledivách.
Minulý týden jsme se s manželem vrátili z Kuda Fushi Resort Spa a byli jsme opravdu nadmíru spokojeni.
Manžel si pochvaloval šnorchlování přímo u ostrova a celkově se dovolená vydařila na výbornou. Opravdu krásný ostrůvek ke ztrávení klidné dovolené ve dvou.
Splnila jsem manželovi ke dvacátému výročí svatby jeho sen opět vidět podmořský svět a užít si klidu a relaxace.
 
Ještě jednou tedy dovolte moc děkovat  za pomoc s výběrem a teké doporučení tohoto resortu.
 
Hezký zbytek dne a třeba zase příště u výběru dovolené nashledanou.
 
S pozdravem, HM

Zobrazit více

Krásná rodinná dovolená s St, Regis, Mauritius

Maurícius

Dobrý den Pavlíno, omlouvám se za mírnou prodlevu s odpovědí, recenzi jsem vyplnila a již se těším na další nabídku. :) 

Místo, které jste nám doporučila pod horou Le Morne bylo asi to nejlepší, co jsme mohli pro první návštěvu ostrova zvolit. Vůbec nám nevadilo, že jsme mimo dění… naopak!

(Navíc jste se přesně trefila do termínu mezi dvěma cyklóny… )

Výběru hotelu jsem se zprvu trochu obávala. Jakkoliv má skvělé jméno, přece jen je to nadnárodní hotelový řetězec …. byla jsem tedy trochu připravena na sterilní budovu, kuchyni bez nadšení a personál s nepřítomným pohledem a „checklisty“ v ruce.., Ale jedeme tam přece k moři, cena v dané kategorii více než příznivá, tak co… Nicméně hned za vraty nás (mě) zcela vyvedli z omylu. Opravdu se jedná až o komorní hotel s neskutečně milým a vstřícným personálem a spoustou drobností, které udělají pobyt příjemnější (ovoce a víno na pokoji, roznáška drobností po pláži, ochutnávky, nevtíravý program, atd..). Prostě nemohli jste nám vybrat lépe a opět se Vám podařilo přesně se trefit do našeho zadání, děkujeme!

Pro rodiny toužící po aktivnějším vyžití by byl asi lepší vedlejší LUX, tam to opravdu žilo, ale my jsme jeli spíše za klidem a západem slunce, což bylo pravdu neskutečné. Večeře v restauraci u pláže tak začínaly  úžasným představením, aniž by nám museli vřískat u stolu mariacchi..:)

Občasný program byl distinguovaný a profi. Trpělivost s dětmi měl personál větší než my, za což jsme opravdu moc rádi.

V recenzi jsem dala pláži 9, protože stejně jsem dala na Maledivách a to by nebylo nespravedlivé. Ale tady je moře jiné. Laguna mění barvu, korály občas při odlivu vystoupí z vody a když chcete, máte kolem sebe doslova akvárium s rybičkami… takže zde mají občasné korály naopak přidanou hodnotu a pokud někomu vadí hrubší korálový písek, boty do vody jsou za pár korun v hotelovém butiku. Rovněž tak jako šnorchlovací výbava a vůbec všechno co jste doma zapomněli. Pro fajnšmekry se dá za 700 MUR dojet do nejbližšího městečka, kde je superprofi kite-surfingový obchod s posledními modely všeho vybavení.

Kuchyni jsem taky ohodnotila „pouze“ 9, ale to spíše pro to, že kuchaři se sice fakt snažili, ale když nám občas k večeři donesl číšník jakoby mimoděk domácí salát, který v menu nebyl, museli jsme ocenit, že jejich lidové jídlo je nad všechny finesy jinak velmi dobré až excelentní kuchyně. No, asi jak tam je všude ovoce a kafe a sušenky, prostě jsme si rádi občas pochutnali na syrové zelenině s jemnou zálivkou…  doporučila bych hotelu přidat tuto pochoutku na menu, klidně na úkor hamburgerů a jiné americky orientované stravy (ale na druhou stranu, je to ten americký hotelový řetězec, takže asi nemůžou přijít o jejich běžnou klientelu, to chápu a amíci se mohli po jejich superburgrech utlouct, to je taky pravda.. takže si vlastně všichni přišli na své 

Pokoj jsme vybrali Beachfront, a to dle Vaší poznámky, že má větší terasu. Protože jakmile to jde, trávíme venku všechen čas i v našich klimatických podmínkách, zvolili jsme Beachfront suite a příplatek stál opravdu za to. Pokoj byl v prvním patře, takže na terase jsme měli úplné soukromí a výhled přímo do koruny s kokosáky a na de facto privátní pláž před námi. Luxusní rána i večery. Obdobně založeným hostům bych doporučila si připlatit. Běžné Ocean suites jsou sice stejně velké, ale terasa je spíše lodžie. Nicméně všechny domečky (většinou vilky se 4mi suites) jsou pár metrů od moře a místa na lehátkách u moře i bazénu bylo vždy spoustu (pár frankofonních jedinců sice mělo tendenci obsadit si je již před snídaní, ale personál jim jemně naznačil… a těm inteligentnějším to i došlo ). Ne, zde není třeba lehátka rezervovat. Všechna jsou v první řadě u moře, ze všech je bezva výhled a je jich vždycky dost, abyste mohli být separé pod palmou nebo ve skupince u bazénu. Bazén je vyhřívaný. Při 30 ti stupních  venkovní teploty tedy spíše pocit jako ve vířivce. Ale to mi taky vlastně vyhovovalo . Oba hotelové bazény hodnotím, přiznávám, zcela subjektivně všemi superlativy. Mj. asi také tím, že naše dítě se zde naučilo plavat (uff, konečně )

K architektuře hotelu jsem se vyjádřila už v recenzi. Ležérní koloniální styl a nádherný kontrast ke stále častějšímu minimalistickému pojetí nových hotelů této kategorie. Příjemná změna. Navíc pocit, že sem to prostě takhle patří. Tečka.

Praktické rady? Vybrat si více peněz na letišti nebo cestou. Nejbližší bankomat 20 min jízdy za 700 MUR. Maximální částka výběru z většiny bankomatů 10000 MUR na den. Počet bankomatů v okolí (tj asi do hodiny jízdy) jeden. Tudíž v době, když bylo několik dní státních svátků za sebou, bankomat zcela vybrán. Fronta ubrečených turistů před prázdným bankomatem bez možnosti vybrat si peníze (někteří už objeli půlku ostrova, prý byly vybrány všechny…) nás ubezpečila, že příště se vybavíme alespoň papírovými dolary či eury. Naši nepřipravenost však decentně kompenzovala hotelová consierge a částku na výlet nám nabídli napsat na hotelový účet, i když se jednalo o externí službu.

Další poznatek se týká jízdy do této oblasti. Tak nějak je ostrov prostě malá, frankofonní Indie. Se 75ti procenty různých indických kultur tedy není divu, že když jedete místním taxi, zápach z motorů všeho druhu, otevřená okénka a absence nebo neúčinnost klimatizace  (ano, přesně jak píšete ve svých propozicích….) je v kombinaci se serpentinami, různými retardéry, pobíhajícími zvířaty a stylem jízdy místních, byť hotelových taxikářů celkem vražedná kombinace… Dítě se nám na několika posledních kilometrech poblinkalo celkem dvakrát (jednou to bylo na památném místě, tak doufám, že si nikdo nevšiml). A ani my jsme k tomu neměli daleko. Cesta s Emotions (standartní transfer), byla oproti taxi v opravdu klimatizovaném autě, navíc  s výkladem od zkušeného průvodce a veškerým komfortem s milými pozornostmi. Asi jsme zhýčkaná populace, ale opravdu jsme to ocenili, zejména v kontrastu s tím taxi. Na druhou stranu musím i toho taxikáře pochválit, protože totálně poblinkané auto utřel a dal nám, nevybaveným rodičům, i igelitový pytlík na zbytek cesty…). Výlet lodí za delfíny i na Ile aux Cerf však za to stál. Privátní člun jsme ocenili. Nikoho jsme neobtěžovali a nikdo neobtěžoval nás. Pohoda a relax. Jen při obědě na ostrově, který je jinak golfové hřiště, se můj golfově založený muž z plastové stoličky těsně u jamky číslo 13. omluvným pohledem koukal na hrající golfisty, kteří se domnívali, že jsou také na soukromém ostrově, jak jim jejich hotelové propozice zmiňovaly. Ale na Mauritiu pláže patří všem, takže tento soukromý ostrov se vždy přes poledne obloží plastovým a jiným nábytkem, přes den umně ukrytým v křoví a cestovní agentury sem zavezou klidu chtivé turisty. Tudíž chvíli se ty dvě skupiny přetahují, ochranka sundá ze stromu pár negolfových turistů, co si chtějí udělat fotku u té krásně zelené travičky a přitom zničí pár bunkrů, ale nakonec my si vychutnali skvělého čerstvého humra a golfisti byli rádi, že v tom vedru popojeli buginkou jinam, nejspíš na bar . A můj muž si pochvaloval, že to má místo Race to Dubai, o který díky dovolené těsně přišel… 

Pavlíno, chtěla bych Vám tentokrát tlumočit zejména poděkování mé rodiny za servis Vaší partnerské agentury. Vzhledem k výše uvedené nově objevené nauzee mého syna jsme už nechtěli riskovat podobný zážitek před cestou zpět a den před odletem jsme poprosili o zpáteční transfer helikoptérou. Paní průvodkyně jen lehce zmínila, že to sice ještě nezařizovala, ale že to zajistí. Během chvilky nám přišlo potvrzení, vše vybavené a náš let zpět tak byl umocněn o nádherný zážitek. Ochota, rychlost a pečlivost, s jakou se nám věnovali, byla neskutečná. Do helikoptéry nám dali i stevarda, pilot vše komentoval a po zhruba 15 ti minutách jsme přistáli na heliportu přímo na letištní ploše. Vedle Airbusu 380 byla ta helikoptéra docela malá, ale myslím, že jinak už bych po tomhle ostrově cestovat nechtěla. Zástupce Emotions nám pomohl s kompletním celním odbavení, včetně tax free a diskuse o nadměrném zavazadle. Super VIP servis. Příště si objednáme jejich službu heli-lounge i na cestu do hotelu. Stojí to za to a cenově úplně jinde než třeba v Monaku nebo Nice.  

Skvělý servis opět potvrdila i Emirates. Letenky jsme měli tentokrát od vás a ocenili jsme zajištění Chauffer drive service (jediný úsek transferu, který jsme si objednali sami přes aplikaci se nepovedl, ty od vás byly zaregistrovány správně ). Na takto koncipovaném letu (2x 6 hodin jedna cesta) jsme velmi ocenili bussiness class. Navíc cena, za kterou jste ji zajistili, byla mnohem nižší, než samostatná letenka pouze Praha-Dubaj. A stála za to. Na horní palubě bylo z Prahy poloprázdno, zatímco dole naopak zcela plno a dost „nervózně“. Letušky tak byly nahoře taky klidnější a profesionální a zatímco já se obávala, co tam mladší syn po 6ti hodinách zase provede, slečna z palubního personálu to jen chápavě okomentovala „však on je iba ako z divokých vajec…“ a dala mu lízátko. Oproti vzteklé Francouzce na minulém Air France, jejíž ostré „make him seated!“ po 15ti hodinovém letu mě tenkrát utvrdilo v tom,  že když mi dítě nesedí na klíně a nepojídá vařenou mrkev, tak jsem strašná matka… :( Zde bylo vše v naprostém pořádku.

Ještě jednou moc děkuji a těším se na příště.

 

B.Č.

Zobrazit více

Měsíc v Dubaji

Ajman

Dobrý den paní magistro, 

omlouvám se za prodlení s touto reakcí, ale po návratu z Dubaje jsme měli spoustu práce ve firmě. Už v Dubaji jsme plánovali, že Vám musíme oficiální cestou poděkovat, vše proběhlo zcela podle našich představ. Až budeme plánovat příští dovolenou, určitě se obrátíme na firmu DELUXEA. Všem našim přátelům doporučujeme vaši cestovní kancelář jako maximálně spolehlivou. Co však v nás zanechalo nejlepší dojem, byl přístup Vašich spoluoracovnic přímo v Dubaji, a to paní Marušky, Lenky i Krystýny. Chtěla bych Vás touto cestou poprosit o oficiální poděkování také jim!  Jejich přístupem jsme byli absolutně nadšeni po všech stránkách. Vše co jsme dohodli, platilo zcela bez vyjímky. Myslím si, že pro nás udělaly výrazně víc, než je v jejich pracovních povinnostech.  Všechny byly velmi vstřícné, ochotné, samy se zajímaly, co by pro nás mohly ještě udělat. Moc prosím o zaslání oficiálního poděkování - pochvaly jejich nadřízenému.

Zobrazit více

Obnovení manželského slibu na Maledivách

Maledivy
Moc Vám děkujeme za zorganizování pobytu a obnovení manželského slibu na kouzelném ostrově Kudafushi.
Vše bylo naprosto perfektní.
Obřad obnovení manželského slibu byl výborně připravený a vše, co bylo nabízeno  ve "svatebním balíčku"  bylo nadstandardně splněno. 
Opravdu jsme si odnášeli nádherný, úžasný, krásný zážitek. Nikdy nezapomeneme na ten super romantický den.
Jestli se chcete podívat na průběh obřadu, tak tady je odkaz na krátké video: https://youtu.be/_v2dXIZS07U
Přikládám pár fotek, můžete je zveřejnit na Vašich stránkách pro Vaše klienty.
Zobrazit více

Lemuria resort - dovolená s golfem, leden 2018

Seychely – kombinace ostrovů

Chtěl bych Vám moc poděkovat za skvělou organizaci a zajištění naší dovolené. Byly jsme po celou dobu pobytu nadšení a moc spokojení. Ještě jednou velké poděkování, jste skvělá!

Malý komentář k dovolené na Seychelách:

- je to skutečně Ráj na zemi, neskutečná přírodní krása

- let na dovolenou byl skvělý, Austrian již máme ověřený, navíc noční dlouhý let nám velmi vyhovuje

- rychlé odbavení na letišti zafungovalo skvěle (děkuji) a loď jsme stihli i přes mírně pozdější přílet Austrianu (cca 15 min.)

- Loď super, ale bylo to dost dlouhé, docela velké vlny, jeli jsme to 1:15

- Uvítání v resortu bylo skvělé, ocitli jsme se v nádherném prostředí a ve společnosti úžasných lidí – super servis!!!

- Mě samozřejmě navíc úplně očaroval místní golf course (a to jsem již viděl hodně hřišť po světě)

- Počasí jsme si asi vyprosili, jelikož mimo neděle kdy dost pršelo, jsme měli vážné skvělé počasí, většinou polojasno, občas i úplně azuro, ale rychlost změn je tam velká. Zažili jsme i tropický slejvák po večeři, kdy nás rozváželi do apartmánů, ale i to bylo super zážit. Nejkrásněji bylo teď poslední dva dny (úterý a středa) a včera ráno při odjezdu opět lilo jako z konve, což nám ovšem již vůbec nevadilo.

- Golf jsme hráli 4x a nebyli jsme se schopni nabažit těch nádherných a zároveň velmi náročných jamek. Všem golfistům moc doporučujte!!!

- Cesta zpět malým letadlem za deště byla trošku adrenalin, ale jednoznačně lepší volba než loď. Navíc měli asi 20 minut zpoždění, tak mi trochu zatrnulo a hned jsem si vzpomněl na Vaše varováníJ

- Každopádně jsme Austriana na Mahé stihli z velkou rezervou a odletěli v pořádku domů.

- Golfový bag jsme platili pouze Austrianu tam 100 Euro a zpět 2154 Rupií, loď ani malé letadlo nic nechtěli.

- Let zpět byl samozřejmě dlouhý přes den, ale to je úděl exotických dovolenýchL

Na závěr abych nezapomněl. lidé od místní cestovky „Maisons“ byly skvělý, patří jim také velké poděkování.

Největší poděkování ale patří Vám, tak že ještě moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou.

Zobrazit více

Nezapomenutelná dovolená v Lux le Morne pod magickou horou Le Morne

Maurícius

Dobrý den, paní Jelínková,

hodnocení i pro Vaši CK, stejně jako pro Emotions i hotel Lux Le Morne, odesláno.

K odeslanému hodnocení netřeba dodat víc než že i tento pobyt na MAU se zařadí

mezi naše nezapomenutelné dovolené. A zážitek z ranního výstupu na Le Morne

a výhled od vrcholového kříže na "vodopády" asi jen tak něco v dohledné době

nepřekoná. 

P.S. A jako tomu bylo u pobytu v r. 2013, i tento se ve více detailech a s příslušnou

fotodokumentací objeví na našem rodinném blogu, kde zatím je jen pár fotografií.

Ještě dodám, že před 4 roky to byla také Renata, která se tam o nás starala, a co se

týká řidiče na naše výlety, tak na 90% máme stejný pocit. Takže jsme si tam skoro

připadali jako "staří známí". Jinak Renatě jsme slíbili, že se na naše postřehy bude

moc podívat a některé fotografie i využít. S tou z vrcholu Le Morne už v nabízení

výletů pracuje.

 

Ještě jednou s díky a pozdravem

Ivan a Irena Machalovi

http://i2m-ovi.blogspot.cz/2017/11/lux-le-morne-mauritius-2017-top-17-1.html

Zobrazit více

Za teplem na Kuredu - 2017

Maledivy

Dobrý večer.
Vše bylo super. Počasí vyšlo. Trochu nám i s prchlo.
Vodní vila oproti plážové vile je úžasnější zážitek. Od roku 2014 se nám žraloci zvětšili a je jich tam víc. Je tam více rejnoků. Kvůli mojí indispozici jsme vynechali potápění .Trochu se to změnilo , ale pořád výborné. Jinak business velmi dobré. Co vždycky ze světa přiletíme unavení z cesty, bylo teď v poho. 


 Děkujeme.

Zobrazit více

Dovolená v Abú Dhabí 2017

Ajman
Dobrý večer paní Zbořilová
 
V Abu Dhabí se nám líbilo. Hotel byl pěkný a návštěvníci vesměs na úrovni. Nepěkné bylo, že zde zrovna rekonstruovali plážovou restauraci a povětšinou bouchali sbíječky. Dále u vedlejšího hotelu dělali kanalizaci do moře, zatloukali celé dny štětové stěny /larseny/ do moře. Bohužel jsme to zrovna chytli. Ale docela jsme si zvykli.
Správné bylo vzít si jen snídani. Ráno jsme chodili na pláž plavat a chodit, na snídaně pak až v 10 hodin. Se západem slunce jsme si v Pulbaru dávali saláty k večeři. Přes den nějaký drink. Celkem jsme utratili mimo cca 18 tis. Kč. To včetně pití, které bychom zaplatili stejně zvlášť a které činilo větší část útraty.
Tento režim nám v tom teple zcela stačil, přijeli jsme poprvé se stejnou váhou jako při odjezdu.
Podnikli jsme 3 výlety, do centra a na Conisch, mešitu šejka Zajeda a nově otevřenou galerii Louvre. Výlety byly super. Jezdili jsme večer, mohli jsme vyrazit dříve a nečekat na čas večeře. Tak to bylo super.
 
VB
Zobrazit více

Svatební obřad v Zilwa Atittude

Maurícius

Vážená paní Pilátová, 

měli jsme se báječně, moc jsme si to užili a vůbec se nám nechtělo domů. Nejprve bych Vám a vašim kolegům chtěla poděkovat za skvělé služby a profesionální přístup. 

Vše bylo dle Vámi zaslaných precizně připravených pokynů. Všechny lety byly pohodové a s variantou s přestupem v Amstrdamu a Londýně jsme byli spokojeni. Na letišti si nás vyzvedl řidič, který byl hrozně milý a komunikativní, takže nám cesta na hotel rychle utekla. Na hotelu nás hned přivítali, bohužel nebyl volný pokoj, tak jsme čekali do 14 h než nás ubytují, ale sdělili nám, že již můžeme využívat all inclusive. Mezitím jsme se sešli s naší delegátkou Pavlou, domluvili jsme si výlety a s naší svatební koordinátorkou, se kterou jsme domluvili detaily obřadu. Služby byly opět skvělé a obě dámy byli velmi příjemné. Druhý den jsme měli svatební obřad, vše proběhlo dle domluvy a bylo to skutečně nádherné, od rána svítilo sluníčko, nepršelo, ale odpoledne začal foukat docela silný vítr (to byla asi jediná chybička, pokud se to dá chybičkou vůbec nazvat :) ). Obřad byl dokonalý, hrála nám mauricijská hudba, oddávala nás sympatická Elodie, která měla krásný proslov a bylo to neskutečně romantické, opravdu jsme si to moc užili. Vše bylo podle našich představ. Byl to skutečně jeden z nejkrásnějších dní, který jsem dosud zažila. Byli jsme nadšení z fotografa Daniela, který byl tak pečlivý, že se nám věnoval od 15 h až do 19 h a výsledek stojí opravdu za to. Fotky se povedly a každému (kdo je zatím viděl) se moc líbí. :)

S hotelem jsme byli spokojení. Počasí se také vydařilo, když jsme přijeli, tak bylo trochu zataženo a chvíli i sprchlo, ale pak bylo po celý pobyt krásně a zatáhlo se až zase v den odjezdu a ráno chvíli pršelo (opět perfektně načasované :) ).

Byli jsme na dvou výletech (výlet s řidičem - na jihu ostrova, výlet lodí) a pak jsme se i sami vydali do Port Luis. :) Vše bylo skvělé. 

Svatbu i dovolenou jsem si maximálně užili a se vším jsme byli spokojeni, jsme moc rádi, že jsem se rozhodli pro vaši agenturu a že vše perfektně fungovalo. Byl to opravdový ráj - absolutní pohoda, vše bylo zařízeno a my jsme si tak krásně mohli užít náš velký den bez stresu a hlavně užít si jeden druhého. 

Ještě jednou děkuji :)

S přáním hezkého dne,
novomanželé Satrapovi :) 

Zobrazit více

Luxusní dovolená na Dusit Thani - Water Villa with pool

Maledivy

Dobrý den Pavlíno,

 
za nás nádhera. Shodli jsme se všichni, že je to lepší než Moofushi. 
 
PLUS
 
1) Super ubytování. Velké vily s bazénem (Water Villa with pool) a vstupem přímo do moře. V podstatě z terasy jste přímo nad atolem. 
2) Nádherný šnorchlování i potápění. Spousta ryb, chobotnic, sepií, želv. Nádhera.
3) Baa Atol hned za rohem cca 15 minut lodí a jste na nejlepším místě na světě na potápění s manta rejnoky. Pokud je neuvidíte vracejí Vám peníze (tohle na moofushi neexistuje).
4) Jídlo je vynikající. Neměl jsem průměrné jídlo. Vše čerstvé, chutné, nádherně prezentované. A ty steaky …. neskutečný.
5) Neskutečně příjemní zaměstnanci. K dispozici máte Butlera 24/7. Cokoliv potřebujete zařídí.
6) K dispozici retro kola. Bomba. Holku jsme z nej nemohli odlepit!
7) Vynikající kids club. Individuální přístup, super aktivity a příjemní lidé. Pro ně bylo vidět že je to zábava raději než práce. Umějí si vybudovat vztah k dětem.
 
 
Jediná nevýhoda je, že nemají pláž. Ta se podle přílivu a datumu stěhuje kolem ostrova. Ale s tím jsem ochotný žít :-)
 
Děkujeme moc za neskutečnou dovolenou.
 
DB
Zobrazit více

Svadobná cesta na Maldivách / Sun Island - september 2017

Maledivy

Dobrý deň prajem pani Zjavková,
 
chceli by sme sa Vám s manželkou veľmi poďakovať za nepochybne najkrajšiu dovolenku, v našom prípade svadobnú cestu. Naš zájazd bol naozaj perfektný aj napriek tomu, že sme mali iba polpenziu. Pláž, izba, stravovanie či služby hotela boli naozaj vynikajúce. Boli sme maximálne spokojný. Maledivy sú ozaj rajom na tejto zemi :) Aj keď sme mali počas pobytu 2dni zamračené, oceán bol napriek tomu teplý a takisto vonku bolo veľmi príjemne teplo. Dokonca sme sa v tento hneď prvý deň pod mrakom opálili :D V budúcnosti určite si vyberieme zájazd opäť s vami a všetkým môžme odporučiť vaše služby :) Ešte raz veľmi ďakujeme a v prílohe posielame zopár fotiek z našej "svadobnej cesty".
 
S pozdravom a prianim pekného dňa
 
Michaela a Lukáš T.

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.