Reference

Reference

Zářijová dovolená na Cocoon Maldives

Maledivy , datum dovolené: 03. 09. 2023 - 12. 09. 2023, hodnocení ze dne: 14. 09. 2023

Chtěla bych Vám moc poděkovat, dovolená byla fantastická! Je to opravdu ráj na zemi, užili jsme si teplo, moře, šnorchlování, výborné jídlo, skvělou obsluhu, prostě všechno. Počasí bylo fajn, 2 dny úplně slunečno, jinak oblačno, pršelo většinou v noci, vedro a dusno. Cesta taky bez problémů, hydroplán super! Bohužel jsme nebyli na žádném výletě, protože bylo málo zájemců, tak jenom lodí na útesu, ale všechno zajímavé jsme viděli ( želvy i manty přímo u mola)… jenom to strašně rychle uteklo! Ale máme spoustu krásných vzpomínek a zážitků.

Zobrazit více

Itálie, San´t Elmo Beach Hotel**** 2023

Sardínie , datum dovolené: 06. 07. 2023 - 13. 07. 2023, hodnocení ze dne: 17. 07. 2023

Pokud hledáte moderní ubytování známé ze špičkových asijských hotelů, výběr ze stovky jídel všech světových kuchyní a moře omývající vstup do recepce, San´t Elmo Beach Hotel určitě není pro vás. Nicméně my jsme tu zažili jednoznačně nejlepší dovolenou v životě. Hotelový areál působí malým a útulným dojmem a hlavně toto je skutečná Sardinie! V rámci plné penze byly (kromě obrovského výběru předkrmů, těstovin, ovoce, zeleniny a dezertů) jen tři hlavní chody, ale vždy byly skvěle připravené a hlavně stoprocentně místní. Je libo na tenké plátky pečené hovězí s omáčkou z vína cannonau, pečené sele na grilu, grilované krevety nebo ryby na různé způsoby? Pak určitě nebudete litovat. Navíc vše podtrhuje neuvěřitelně milý a vstřícný personál, kterému úsměvy a dobrou náladu skutečně věříte. Co na tom, že většina zaměstnanců mluví pouze italsky. Vždy se s vámi chtějí domluvit a udělají vše pro to, abyste byli spokojeni. Autentický zážitek pak jen podtrhnul fakt, že drtivá většina klientely jsou Italové - velmi milé a úsměvné bylo, když jsem hned při druhé návštěvě plážového baru nemusel hlásit číslo pokoje: slečna mi s úsměvem řekla, že si mě pamatuje, protože jsem jeden ze dvou hotelových hostů, který na ni mluví anglicky. Mohl bych přidat ještě detaily, jako že při pohodovém jižanském životním stylu byla ještě v 10 dopoledne obsazena maximálně tři lehátka u bazénu, že máte po celou dobu pobytu přidělený jen a jen váš slunečník na pláži nebo stůl v restauraci s vašim číšníkem. Ale bylo by to jen nošení dříví do lesa, stejně jako to, že cca třistametrová procházka na pláž (mimochodem jde o luxusní pláž s bílým pískem v malebné zátoce, která snese smělé srovnání s Mauriciem) vede stezkou přes louku, na které se pase stádo ovcí, o které se vzorně starají dva ovčáčtí psi. Za sebe tedy mohu jen a jen poděkovat za skvělé zorganizování této výjimečné dovolené, díky které jsme poznali skutečnou Sardinii s autentickým italským nádechem.

Zobrazit více

Rodinná dovolená v Iru Fushi

Datum dovolené: 08. 05. 2023 - 18. 05. 2023, hodnocení ze dne: 01. 06. 2023

Dobrý den paní Bernátová,

my jsme žádné očekávání neměli,absolutně jsme si neuměli představit co nás čeká.Byla to taková nádhera,že nám tam došla slova.Se vším jsme byli víc než spokojení,nikdy jsme nic takového nezažili.Dokonce jsme ještě tam přemýšleli,že Vám zavoláme a prodloužíme pobyt,jenže okolnosti nám to bohužel nedovolily.Takže velmi Vám děkujeme za takovou dovolenou,ještě jsme se z toho nevzpamatovali,duchem jsme stále tam.
Krásný den
Zobrazit více

50té výročí svatby

Maledivy , datum dovolené: 12. 04. 2023 - 22. 04. 2023, hodnocení ze dne: 24. 04. 2023

Dobrý den paní Bernátová,

právě jsem vám chtěla napsat, že jsme se vrátili z dovolené moc spokojeni. Setkali jsme se tam s jedním českým manželským párem z Prahy, kterým cestu zajišťovala jiná cestovní kancelář. Byli v údivu jak jsme měli od vás všechny informace o kterých se jim ta jejich CK vůbec nezmínila. Takže jsme jim samozřejmě doporučili pro další jejich cestování vaši Deluxeu. Jinak na ostrově bylo všechno v pořádku, personál usměvavý a příjemný, jídlo skvělé, nemáme si na co stěžovat. Šnorchlování také pěkné. A taky jsme byli rádi, že jste nám doporučila tu vilu s bazénem. To jsme hodně využívali, protože tam bylo tentokrát opravdu mimořádné horko, 32 st. a pocitová teplota až 39 st., nezafoukal vůbec žádný větřík, takže bazén byl pro nás záchrana i ve večerních hodinách. I to připomenutí našeho výročí bylo velmi milé. Ještě jednou moc děkujeme a zdravíme.
Zobrazit více

Mauritius

Maurícius , datum dovolené: 02. 04. 2023 - 11. 04. 2023, hodnocení ze dne: 17. 04. 2023

Dobrý večer paní inženýrko,
Jak jsem slíbil, ozývám se s reakcí na naši dovolenou na Mauriciu ... =:)))
Jak už jsem psal, dovolená se vydařia náramně, vnoučata byla nadšená z prostředí hotelu a hlavně z bazénů a moře, které během dne pravidelně střídali.
Resort Constance je stejně krásný jako na Seychelách, velice příjemné prostředí, všude čisto a perfektní služby.
Pro hodnocení bych mohl vlastně opsat svůj komentář jako na hotel Ephelia na Seychelách, velice ochotný personál, výborná strava, jak na bufetech večer, tak během dne na oběd a různých svačinkách pro děti. Zmrzliny nadmíru, no prostě pohádková dovolená pro děti.....
Udělali jsme si taky jednodenní výlet na jižní stranu ostrova do 4 turistických lokalit.
Navštívili jsme i místní čajovou plantáž s ochutnávkou čajů a místních rumů.....
Vyšlo nám i počasí, takže ani jeden den přes den nepršelo, poze v noci a nad ránem byly několikrát drobné dešťové přeháňky, ale to bylo do deseti ráno zase slunečno a krásných 25 st.C - v poledne 29-31.
Po pravdě řečeno, kdybychom si měli vybýrat mezi těmi třemi lokalitami, které jsme s Vaší kanceláří navštívili (Maledivy- Seychely - Mauricius), vybrali bychom si asi na první místo Maledivy.
Samozřejmě ostrov, kde jsme byli na Maledivách byl daleko menší, ale tak jaksi exoticky malebnější.
O Mauriciu jsem měl představu o bujnější subtropické vegetaci. Ve finále to byly hlavně plantáže cukrové třtiny .. =:)))
To se netýká prostředí hotelu Belle Mare, kde to bylo jak v botanické zahradě.
Nebudu se už více moc rozepisovat, protože bych se asi už opakoval.

Zobrazit více

Dovolená v Dubaji - Rixos The Palm

Dubaj , datum dovolené: 25. 03. 2023 - 01. 04. 2023, hodnocení ze dne: 04. 04. 2023

Dobrý den, 

díky za dotaz, dovolená proběhla zcela bez komplikací, za nás velká spokojenost. Všechno klaplo dle plánu, včetně transferů z/na letiště, dokonce nám upgradovali zdarma pokoj, náměty na zlepšení služeb nemáme, se vším jsem byli spokojeni. Rádi v budoucnu služeb vaší CK zase využijeme. 
JK
Zobrazit více

Obnova slibu v Paradis Beachcomber

Maurícius , datum dovolené: 08. 03. 2023 - 18. 03. 2023, hodnocení ze dne: 30. 03. 2023

Krasny den,urcite muzete fotografie pouzit.

Kvetiny jsem zvolila mistni ostrovni a byla to opravdu ta spravna volba.
Co se tyce svatebniho balicku-vse bylo opravdu tak mile a nic nebyl problem.Na vyber byla dve mista,ktere mi koordinatorka Anshinee ukazala,dortik udelali bezlaktozy,jak jsme chteli,vse bylo doprovazeno s ochotou a usmevem.
Jeste jednou tedy mohu co se recenze tyce uvest urcite to,ze dekujeme za splnění snu při obnovení slibu k výročí 10. let od naší svatby. Vše bylo kouzelné a dojemné a byl to jedem z nejhezčích dnů,co jsme prožili i s našimi dvěma syny.
I pan fotograf byl uzasny.
Co se tyce pokoju,vubec nam nic nevadilo,vse bylo kousinek a cely areal hotelu byl pohadka a nazev Paradis odpovida dokonale. V Dinarobinu vedle jsme byli parkrat na veceri,ale Paradis byl mnohem kouzelnejsi.
S pozdravem a podekovanim

A. S.
Zobrazit více

Dovolená La Pirogue Maurícius

Maurícius , datum dovolené: 11. 03. 2023 - 19. 03. 2023, hodnocení ze dne: 28. 03. 2023

Dobrý den,

bohužel náměty na zlepšení asi nemáme  Dovolená předčila naše očekávání. Služby i resort byly skvělé a celou dobu jsme měli pocit, že všichni se staraji jen o to, abychom si to v pohodě užili . 
Děkujeme moc za zprostředkování, na tuto dovolenou bude dlouho velmi rádi vzpomínat.
Vaši cestovní kancelář teď rádi doporučujeme hlavně těm přátelům, kteří mají obavy se "odhodlat" k cestě za oceán .
Ať se Vám daří. A ještě jednou velké diky.
P.S. Ráda bych vyzdvihla strukturu a obsah Vašich webových stránek. Mezi cestovnimi kancelářemi je i tato služba opravdu perfektni a byla důvodem výběru Vaší cestovní kanceláře.
Zobrazit více

Dovolená na Mauríciu, hotel Sunrise Attitude

Maurícius , datum dovolené: 05. 03. 2023 - 14. 03. 2023, hodnocení ze dne: 28. 03. 2023

Vážená paní Iveto,

Chtěli bychom Vám i CK Modrý Maurícius ještě jednou poděkovat za nádherný zájezd na Maurícius ve dnech 5. – 13. 3 2023.

Byli jsme opravdu velmi spokojeni s celým pobytem a hlavně Vaší zásluhou skvěle doporučeným resortem Sunrise Attitude, kde nás čekal krásný pokoj, delikátní stravování a profesionální služby všeho, na co jsme si jen vzpomněli.

V resortu se nám často osobně a nadmíru vstřícně věnoval manažer Mr. Sunny, se kterým jsme se poznali už v resortu Tropical Attitude před 8 lety, který jsme navštívili rovněž s Vaší CK.

Také Vaše kolegyně p. Martina ze společnosti Emotions nám výborně spojila do jednoho dne dva fakultativní výlety na koupání s delfíny a zážitky s šelmami v přírodním parku Casela. Byly to naprosto nezapomenutelné zážitky!

S vděčností bychom uvítali, kdyby Vaše společnost těmto dvěma Vašim skvělým kolegům i za nás osobně poděkovala a tlumočila naši maximální spokojenost.

Budeme Vás všem vřele doporučovat!

Připojujeme pár foto koláží k dokreslení našeho nadšení. Pokud by Vaše CK měla zájem o nějaké, dle našeho soudu, pěkné fotky v plné kvalitě, můžeme je poslat. V parku Casela nás fotil tamní fotograf a fotky nám pak poslali emailem.

Se srdečným pozdravem

Dagmar a Břetislav Žáčkovi.

Zobrazit více

Dovolená Dinarobine

Maurícius , datum dovolené: 09. 03. 2023 - 18. 03. 2023, hodnocení ze dne: 22. 03. 2023

Dovolená ve Victorii

Maurícius , datum dovolené: 26. 02. 2023 - 15. 03. 2023, hodnocení ze dne: 21. 03. 2023

Dobrý večer,

Musím konštatovať, že sme boli po všetkých stránkach spokojný, servis z Vašej strany bol skvelý a dovolenka splnila naše očakávania.

Ďakujem.

R.V.

Zobrazit více

Svatební cesta Maurícius Exte

Maurícius , datum dovolené: 09. 01. 2023 - 20. 01. 2023, hodnocení ze dne: 17. 03. 2023

Dobrý den paní Bernátová,

dovolená byla naprosto úchvatná. Přiznám se, že jsem byl první den trochu nervózní zda bude vše jako jsme si to vysnili.
Přešlo mě to na letišti na Mauriciu. Vaši kolegové z Mautourko byli výborní a delegát Michal je opravdu člověk na svém místě.
Naše setkání bylo obohacující, vše nám vysvětlil a zařídil nám úchvatný výlet. Přiznám se, že z velké části na tom má podíl i průvodce Baggoo.
Nechci Vás dlouho zdržovat. 
Chci Vám z celého srdce poděkovat. Prožili jsme s manželkou nádherné dva týdny. Úžasné od první do poslední chvíle.
Největší poděkování ale patří Vám Jani. Vaše pomoc byla neocenitelná. Ještě jednou moc děkujeme.
S manželkou jsme se shodli, že jsme konečně našli cestovní kancelář, která jen neslibuje, ale opravdu plní očekávání.
Rozhodně vaše služby využijeme znova.
Na vašich stránkách dovolenou určitě ohodnotíme.
S pozdravem a přáním úspěšného roku
P.V.
Zobrazit více

Canonnier Beachcomber

Maurícius , datum dovolené: 04. 02. 2023 - 16. 02. 2023, hodnocení ze dne: 17. 03. 2023
Dobrý den,
děkujeme za zprostředkování naší dovolené.
Mám osobně několik výtek.
Letadlo bylo tak pohodlné, že jsem skoro celou cestu prospal nebo sledoval něco na displeji a nestačil jsem se koukat z okna.
V ubytování každý den uklízeli, na což nejsem z domovy zvyklý.
Nejhorší bylo stravování, protože jak ke snídani, tak k večeři (polopenze) byl takový výběr, že jsem nevěděl co dřív. Kvůli této stravě jsem přibral 3 kg.
Moře bylo slané a teplé.
Takto bych mohl pokračovat, ale jistě jste pochopila, že je to jen taková legrace.
Zájezd byl z vaší strany perfektně připravený, vše klapalo jak mělo a ve skutečnosti nemáme žádnou výtku. Dokonce nám hotel nabídl k výročí naší zlaté svatby na výběr několik hodnotných dárků. My jsme si vybrali celodenní výlet katamaranem na severní ostrovy s obědem. 
Ještě jednou děkujeme. Byli jsme tři generace a všichni byli spokojeni.
Vaši kancelář budu doporučovat a pokud se ještě někdy v našem věku rozhodneme pro podobný zájezd, určitě použijeme vaše služby.
Přeji pohodový den.
M.S.
Zobrazit více

Dovolená Chorvatsko hotel Lone

Chorvatsko , datum dovolené: 26. 07. 2022 - 03. 08. 2022, hodnocení ze dne: 17. 03. 2023

K dovolené jako takové nemám co bych vytkla všechno bylo super, až jsem se sama divila, že

to proběhlo tak dobře - znáte to většinou se vždycky něco přihodí .....

Recenzi na Vašich stránkách jdu vyplnit následně.

 Služby v hotelu super, tak rychle ubytovaní jsme v životě nebyli od příjezdu před hotel jsme byli

na pokoji za neuvěřitelých 15 minut včetně bagáže, hotel sám fakt pěkný, čistý, snídaně moc

dobré.

 Ještě jednou Vám chci poděkovat za super služby Vaší CK, určitě Vaše služby využijeme i nadále, takto

by to mělo fungovat.

L.O.

Zobrazit více

Dovolená na Maledivách v Constance Halaveli

Maledivy , datum dovolené: 14. 01. 2023 - 26. 01. 2023, hodnocení ze dne: 15. 03. 2023

Dobrý den,

Omlouvám se za delší čas bez odpovědi.

Myslím, ze jsme si dovolenou užili a zatím můžeme říci, ze byla nejlepší. Hotel je opravdu hezky a služby hotelu na vysoké úrovni, jen jediná věc je jídlo pro děti. Většina jídel je trochu pálivá, ale hotel nabízí dětské menu a tak je možno vybrat z toho.
Co bych u hotelu vyzdvihl je ochota personálu a jejich přístup k dětem, při večeři či obědě jim ukazovali různé skládačky z ubrousku a nebo je jinak zabavili abychom se my mohli v klidu najíst.

Dále dětský koutek, kam děti i rádi šli, jelikož se jim celou dobu někdo věnoval a my jako dospěli mohli jít na masaz do Spa, které bylo naprosto bezchybné a tak jsme ho využili vícekrát.

A v neposlední radě cesta na ostrov, z které máme nejlepší zážitky. Cesta hydroplanem je rychla, a čekání na ni v hotelovém salónku, vám vůbec nevadí, ba naopak se po příletu a kontrolách osvěžite a můžete se prevleknout.
Při odletu jsme přiletěli na hlavní letiště dvě hodinu dopředu a rovnou šli na odbavení a do letadla. Tím nám dopadlo dlouhé čekání, které jsme měli loni.

Tímto bych Vám chtěl za dovolenou poděkovat.

Děkuji Sixta

Zobrazit více

Rodinná dovolená na Kuredu 2023

Maledivy , datum dovolené: 02. 03. 2023 - 11. 03. 2023, hodnocení ze dne: 14. 03. 2023

Dobrý den, celá rodina se z pobytu vrátila nadšená.

Vše proběhlo bez problémů a dovolenou jsme si užili zcela podle našich představ. Ubytovali nás v jazucci vilách, prý jako poděkování, že je nás tolik (ale podle personálu byl rezort naplněn z poloviny, takže to pro ně nebyl problém). Byli jsme za to ale moc vděčni, jazucci jsme sice nevyužívali, ale jižní pláž je o mnoho krásnější a na koupání a šnorchlování daleko lepší, než kdybychom byli ubytováni na severní či východní straně. Tam se nám nelíbilo ubytování ani pláž a koupání.  Letadla na naší prosluněné straně nám vůbec nevadila. Užili jsme si šnorchlování mezi menšími žraloky, rejnoky, želvami, rybami. Malých tam bylo málo, korály jsou zničené. Výlet za mantami se nám nevyvedl (cestou začal velký déšť, takže jsme nic neviděli a zpáteční cestu strávili v podpalubí), ale místo toho nám nabídli jako kompenzaci výlet za šnorchlováním na 3 místech, a to už se moc povedlo, spousty malých barevných rybiček mezi korály. Personál velmi milý, jídlo a pití výborné, všude čisto. Zpátky do ponožek a bot se nám taky vůbec nechtělo.
Ačkoliv někde v pokynech píší, že po odhlášení ve 12 hod. už si musíte občerstvení platit, není to tak. Pásky nám odebrali, ale každému dali lístky na oběd i nápoje použitelné neomezeně až do doby odletu. Možná to ale byla výjimka pro nás.
Jediná věc, která byla nepříjemná, že jsme odlétali z ostrova v 15 hod. (tedy ve skutečnosti ve 14 hod., protože na Kuredu mají svůj čas o 1 hod. posunutý proti Malé) a do Dubaje odlétali až ve 23 hod. A hydroplány každý den odlétaly z ostrova nejméně do 18 hod. To jsme však nemohli nijak ovlivnit, čas nám řekli až večer před odletem. Smůla. Ale zvládli jsme to. 
Ještě jednou  děkujeme za zařízení dovolené a pokud nám zdraví a síly budou sloužit, rádi se na Vás opět obrátíme.
Zobrazit více

Po páté na Maledivách

Maledivy , datum dovolené: 13. 02. 2023 - 23. 02. 2023, hodnocení ze dne: 27. 02. 2023

Zdravím Pavlíno, děkujeme za přivítání a zprostředkování opět skvělé dovolené. Na Maledivách jsme byly již po 5. tak si myslím, že máme s čím srovnávat.

Hotel Pullman byl jednoznačně nejlepší, co se týká servisu, jídla a pití. Krásný větší ostrov /a zároveň vše bylo blízko/ s naprosto skvělou původní džunglí. Stručné hodnocení jsem vyplnila i do formuláře na vašich stránkách.

Ubytování

Poloha beach villy byla jedna z nejlepších na ostrově a jako bonus ještě s bazénem. Celkově z ubytování jsme byly nadšené - velmi prostorná a čistá vilka, obří koupelna a bezkonkurenční venkovní terasa s množstvím typu posezení, lehátky a opravdu velkým bazénem. Dvakrát denně doplňovaný minibar. Stropní chlazení, nikoliv pouze klimatizační jednotka, která fučí na jedno místo.

Gastronomie

Ani tady nemáme co vytknout. Jídlo skvělé vč. hlavní bufetové restaurace, kde podávali každý den sushi, čerstvě úžasně ochucené grilované ryby a masa, lokální speciality a další. Kvalitní vína, sice menší výběr než na Moofushi, ale dostačující. Vína nepodávali po lahvích, pouze rozlévaně, ale z celého svého sortimentu. Takže zase jsme toho mohly více zdegustovat :-) Na koktejly moc nejsme, ale tady jsme neodolaly. Velmi chutné, dobře promyšlené z čerstvých surovin. Hodně jsme si dávaly ty nealkoholické, které byly mega osvěžující. Nic přeslazeného. A ta káva...mňam. Od espressa až po Ice caffe latte. Kvalitní čaje a mooc chutná shisha.

Pláž, moře

Pláž krásná, vč. sandbanků. Bohužel byla, ale velmi dlouho mělčina a plno vystupujících řas - což nám nevadilo, vím, že je nechávají pro zachování biodiverzity, ale při odlivu byla opravdu hodně dlouhá souš. Vykoupat se dalo jen díky pár hlubším lagunám. Při přílivu vše ok. Ale na šnorchlování k reefu jsme se brodily v ploutvích dobrých 20 min a místy jsme musely opravdu chodit, nikoliv plavat. Šnorchlování bylo jediné zklamání. Viděly jsme sice dost želv, hodně druhů rejnoků a několik žraloků...ale barevná oáza jako např. na Moofushi to nebyla. Kladně hodnotíme absenci vlnolamů nebo dalších ostrovů v okolí, takže celkový dojem se nám líbil.

Zábava, sport, relax

Denně živá hudba u hlavní restaurace, DJ v sunset baru, ikdyž tam jsme si hlavně užívaly výhled a možnost lehnout do sítě nad moře. Profesionálně vedená jóga, včetně floating jogy v bazénu při východu slunce. Paddle board, jet ski, šnorchlovací výlety na volné moře v rámci all in. Famózní SPA. Nejlepší masáž, na které jsem kdy byla. A i tu jsme měly v rámci balíčku All in. Cesta byla dost dlouhá, ale hlavně kvůli zpoždění vnitrostátní linky. Ten přestup nám nevadil, ale to čekání, kdy vám nedokážou říct jak dlouhé zpoždění bude, je nekonečné :-D Díky a těšíme se na další společný výběr dovolené ;-) Denisa

Zobrazit více

Dovolená v OBLU SELECT at Sangeli

Maledivy , datum dovolené: 02. 02. 2023 - 10. 02. 2023, hodnocení ze dne: 13. 02. 2023

Dobry den, pane Svetliku,

dekuji za zpravu. Za nas musim rict, ze jsme byli absolutne nadseni! Dovolena byla skutecne uzasna! Ostrov je nadherny az to dojima! Sluzby resortu perfektni od uzasneho privitani, skvely servis az po rozlouceni. Plazova vilka taktez nadherna, moderni a plne vybavena.
Dali jsme rybareni i snorkeling a moc jsme si to uzili!
Do toho nam pralo i pocasi - cely tyden prijemne, slunecno - nadhera.
Jedine nedorozumeni jsem mel hned prvni den a to neprekvapive s jinym ceskym turistou, ktery nam sebral z plaze pred vilkou lehatko (!) ale nakonec ho vratil. 
Ze strany Deluxea taky zadny problem - vse bezelo dle domluvy, pani delegatka nas na priletu uvitala.
Celkove tedy - za me 5* z 5 ! Uz premyslime kam pristi rok a jestli se tam treba nevratime!
Kazdopadne rad se na vas opet obratim!
Mejte se hezky a jeste jednou diky za vse!
D. V.
Zobrazit více

Silvestrovská dovolená na Cocoon Maldives

Maledivy , datum dovolené: 25. 12. 2022 - 01. 01. 2023, hodnocení ze dne: 05. 01. 2023

Dobrý den pane Světlík,

ano už jsme bohužel doma a musím přiznat že tato dovolená patřila opravdu k top zážitkům a určitě se tam velice rádi zase vrátíme. Vše proběhlo naprosto bez problémů v pohodě a vždy s úsměvem, to člověka v dnešní době opravdu potěší.
Děkuji ještě jednou  za zajištění super dovolené a přeji hezký den.
D.C.
Zobrazit více

Recenzia od klientov hotela Constance Tsarabanjina Madagaskar

Madagaskar , datum dovolené: 03. 10. 2022 - 14. 10. 2022, hodnocení ze dne: 20. 10. 2022

Dobry den,

Ako som slubila, pisem a posielam aj par fotiek z Tsarabanjiny na Madagaskare.
Sedime v aute z Viedne, tak sa chcem podakovat za uuuzasnu dovolenku.
Neskutocne tam bolo.
Jedno z naj miest, kde som bola a to som dost bola :)
Tak krasny, komplexne uzasny ostrov
Sluzby, vylety, ludia, priroda, more...naozaj ako stroskotanci v Modrej lagune.
Cele dni sme len hladeli na tie prirodne  fototapety. 
Uplne nas to tam dostalo, napriek tomu, ze nebol to luxus najvyssej urovne, tam to akosi nevadilo, lebo luxusom bola ta priroda a personal.
Niektori ludia tam pracuju ze vraj od zaciatku, taka ta stara skola ucty a slusnosti k hostom, neskutocne, to som dlho nevidela!
Ten pocit, ze ste na plazi sami, v mori sami, jete, co si aj sami ulovite, vsetko cerstve, chutne pripravene.
Proste, fantasticka skusenost, mozem Tsarabanjinu iba doporucit.
Len nie tym, ktori miluju turecke preplnene svedske stoly a bary s pretekajucim pitim.
Tuto je to o inom, mozno uz pre "pokrocilych", co ocenia veci, ktore spominam.
Este raz velka vdaka, hladajte v cestovke viac takychto raritiek, hned mi dajte vediet, keby nieco neokukane bolo :)
Antimalarika sme nebrali, mala som ich pre pripadnu stand by liecbu.
Zatial sme v pohode, aj ked dostipani teda riadne, ale ze to nie su malaricke komare :)
Inak ziadne potiaze, skor som bola v dobrom prekvapena, aj batozina v poriadku prisla :)
Majte sa pekne a nech sa vam dari.
Pozdravuju
Milota a Patrik Bohunicki
No...pripojila som tolko fotiek, ze to neslo poslat, tak aspon takto....
Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.