Reference

Svatba Mauricius-Le Canonnier

Maurícius

Hotel jsme si vybrali z důvodu oblíbenosti pro svatby a příznivé ceny. Zažili jsme naprosto úžasnou svatbu, líbánky i pobyt. Hotelový resort je nádherný, personál milý a jídlo výtečné a rozmanité. Spousta vodních aktivit je v ceně pobytu.

Zobrazit více

Maledivy 2016

Maledivy

Jednalo se o jednu z našich nejkrásnějších dovolených. Ráda poděkovala paní Ing. Kláře Borutové za velmi vstřícné a profesionální jednání. Hotel naprosto vyhovoval našim nárokům a požadavkům, vyzdvihujeme kvalitu stravy a šíroký výběr i pro nejnáročnější klientelu. Personál byl velmi milý, ochotný, vždy připraven pomoci a splnit veškeré přání.

Zobrazit více

Líbánky na Vilamendhoo

Maledivy

Dobrý deň, všetko prebehlo super, naprostá spokojenost :) Dosť nám pršalo pár dní, asi sme chytili aj podľa delegáta niečo neobvyklé ale aj tak to bolo super. Ubytovanie tiež super, starali sa o nás a mali sme vilu otočenú na západ ako sme chceli, strava pestrá a každý si vyberie. Reef na Vilamendhoo úžasný. Nič okrem prestojov pri návrate sa tomu nedá vytknúť. Ani nič luxusnejšie by sme inokedy nechceli, toto bolo presne akurát. :) Ďakujeme aj za dort v letadle.:) To bolo poriadne prekvapenie. S pozdravom, Saša

Zobrazit více

Maurícius + Reunion

Maurícius

Vážená paní Fronová,

 

byla to nádherná dovolená, a to i Vaším přičiněním, neboť vše klaplo u vašich partnerských cestovních kanceláří a ubytování jak na Mauriciu, tak i na ostrově Reunion bylo vynikající. Ostrov sám je malebný, krásná příroda, úžasné vodopády ………….

 

Manželka se u Vás ještě zastaví a vše Vám vylíčí.

 

Moc Vám děkuji za nás oba a přeji krásný den.

 

Milan Kocourek

Zobrazit více

Dovolená v Zilwě

Maurícius

Dobrý den

Pobyt byl velice příjemný a splnil naše očekávání. Služby plně odpovídaly popisům v nabídce. Personál je velice ochotný a vstřícný. Vše bylo plně funkční včetně WiFi připojení. Pro koupání v moři je vhodné si pohlídat příliv. Velice chválíme delegátku Pavlu, spolehlivě zajistí všechna přání. Asistence při příletu a odletu byla velice příjemná. Celkově velmi pěkný pobyt s možnostmi dalších sportovních aktivit a účasti na každodenních kulturních akcích.

Určitě bych mohl všem zájemcům tuto destinaci doporučit.

 

Děkujeme za Vaše služby a není vyloučeno že se na Vás opět v budoucnu obrátíme.

 

Pěkný den

Libuše a Pavel

Zobrazit více

Svatba Maurícius

Maurícius

Dobrý den,

 

děkujeme za zprostředkování krásné dovolené. Vše se odehrálo podle našich představ a musím obzvlášť pochválit práci delegátek Pavli a Renaty a svatební koordinátorky Nathali, které se o vše postaraly na výbornou. Veškeré svatební přípravy proběhly velmi rychle a hladce a my jsme si díky jejich skvělé práci mohli užívat nerušenou a pohodovou dovolenou. Ještě jednou děkuji:) Personál hotelu - neskutečně přívetíví, ochotní a pracovití lidé, kteří velkou měrou přispěli k pohodovosti a hladkému průběhu maší svatební dovolené.

 

S pozdravem

 

Jana Kaderová

Zobrazit více

Dovolená Maurícius

Dobrý den
 
Dovolena byla úžasná , plno skvělých zážitku at delfíni nebo prochazka se lvi interakce s tygratky
Lodní vylet vše bylo naprosto super. Delegáta Pavla byla taky super a ochotna absolvovala s námi některé výlety 
Co se tyče vaši cestovky nenarazili jsme na nic co by byl problém a vše proběhlo v pořádku 
takže mohu jen doporučit. Hotel byl super personální ochotný a příjemný. Uvidíme kdy se z časových 
důvodu dostaneme zase na dovolenou ale rádi využijeme znovu vaše sluzby. 
Děkujeme moc bylo to super. 
 
Adam a Lucka Borkovi
Zobrazit více

Maledivy, jaro 2016

Maledivy

Dovolená se nám líbila, je to opravdu jiný svět a jenom škoda, že čas tam utíká asi rychleji než jinde.. :-). Dovolená naše očekávání splnila a v mnohém předčila. Vážně jsme si to moc užili, děkujeme moc. V budoucnu se na Vás zase rádi obrátíme. Hezké léto ať se daří..

Zobrazit více

Ravenala Attitude, Maurícius

Maurícius

Od výběru dovolené, přes pobyt a návrat, bylo vše úžasné. Velké poděkování paní Kláře Borutové, která na nás měla trpělivost při výběru dovolené (a že to neměla s náma jednoduché). Moc děkujeme. Hotel Ravenala a vůbec celý Mauricius je krásným zážitkem, určitě všem vřele doporučuji. Nádherné místo, nádherné výlety, jak na moři, tak vnitrozemí. Prostě hodně vydařená dovolená. Personál neskutečný - v dobrém smyslu - kdo nezažije neuvěří. Za vše velké díky.

Pláž u hotelu: očekávání průzračného moře s lagunama je zde zbytečné. Ovšem po projdutí okolí zjistíte, že jste rádi, že tuto pláž máte. Pokud je hezky a není rozvodněná řeka je moře příjemné, zkalené jen pískem a i přesto průzračné. Dá se v něm plavat a určitě super pro rodiny s dětma. Je zde část hlubší a mělčí, postupně se vše svažuje. Pláž byla udržována, každý den uklízena, ale jen částečně. Přístup k molu a část pláže se udržovala jen občas. Kolem lehátek apod. bylo však vždy čisto

Veronika Daušová

 

Zobrazit více

Dovolená Maledivy 2016

Maledivy

Dovolená byla úžasná. Nemáme absolutně žádné výhrady. Služby byly skvělé a personál srdečný a velmi příjemný. Místo bylo nádherné, koupání a šnorchlování bezkonkurenční. Byly to dva týdny v absolutní ráji :-) Určitě pojedeme znovu.

Zobrazit více

Royal Island, duben 2016

Maledivy
Dobrý den,
dovolená byla krásná, ještě teď jsme plní dojmů.
Na tohle budeme dlouho vzpomínat a doufám, že se se tam ještě někdy podíváme.
Vše proběhlo naprosto bez chyby, ubytování bylo podle našeho přání v chatkách s pláží.
Je pravda, že pokud by jsme měli bydlet na spodní straně ostrova, asi by jsme byli trochu smutní, tam se nám to moc nelíbilo.
Jinak bych vám chtěl velmi poděkovat za krásnou dovolenou a určitě se na Vás obrátím s výběrem další exotické dovolené.
Dotazník vyplním, jak budu mít trochu času.
Přeji krásný den.
S pozdravem
 
Zobrazit více

Holiday Island, březen 2016

Maledivy

Dobrý den, paní Mlejnská,

dovolená byla báječná. Maledivy jsou vskutku nádherné, přesně takové jako na obrázcích.
Ubytováni jsme byli v bungalovu č.178 a úplně nám to vyhovovalo. Voda byla klidnější, než v části u mola a my mohli v klidu sledovat a krmit rybky, kterých bylo kolem korálů dost :-) 
Jídlo bylo moc dobré, nemáme vůbec žádné výhrady. A domorodci jsou přátelští a hodní.
Pro odpočinkovou dovolenou značka ideál. Já celou dobu nevěděla ani datum, ani co je za den.
Akorát ta zdlouhavá cesta, ta není moc příjemná. Ale na místě si člověk všechno vynahradí.
Všem bych vřele doporučovala.
Mnohokrát děkujeme za zařízení.
 
Hezký den
Zobrazit více

Royal Island - únor

Maledivy

Dobrý den,

jak cesta tam, tak i zpet probehla v poradku. Ubytovani jsme byli okamzite po prijezdu na hotel. Byli jsem ubytovani na jizni plazi v bungaluvu, ktery byl vzdy perfektne uklizeny. Strava byla v optimalnim rozsahu a skladbe - neni mozno si stezovat. Delegat nas cekal jak pri prijezdu, tak i pri odletu. Prostě byla to pro nas optimalni dovolena.

Dekuji za pripravu a organizaci.

Zobrazit více

Royal Island - únor 2016

Maledivy
Dobrý den,
 
zdravím Vás po návratu z Malediv. Vše bylo v pořádku a fajn.  Nevím, jestli to byla náhoda nebo jste to nějak sama vybojovala, ale měli jsme bezpochyby nejlepší domek na celém ostrově (pokud nepočítám soukromou vilu, která stále hned vedle).   Číslo 133 je určitě to pravé, 134 a 135 by taky ještě ušlo...
 
Ještě jednou díky,
TR
Zobrazit více

Kihaad

Maledivy

Dobrý den paní Zbořilová,

Předně bych Vám chtěla moc poděkovat, Kihaad byl pro naše účely dokonalý. Díky Vám anebo shodou okolností jsme dostali ubytování v první řadě (306) na velké klidné pláži kousek  od restaurace, baru, tenisu, herny. Tato strana ostrova má klidné moře, pláž mezi restaurací a water-villas je dokonalá pro plavaní dospělých a perfektní přístup do moře pro děti. Bonusem jsou korály u water-villas rozseté v bílém písku v mělkém moři, tedy náš 4,5letý syn si dle svého tempa mezi nimi plaval a šnorchloval a sledoval barevné rybičky. Udělali jsme 1 výlet, privátní fishing, zážitek byl pro nás i syna velký, manžel chytil 4 krásné ryby, místní průvodce žraloka, jednu z ryb nám poté restaurace nachystala na večeři.

Celkově si myslím, že je ostrov moc krásný, má 2 tváře., Jednu divokou, jednu klidnou a to vše je propojené krásně udržovanou tropickou zahradou. Ostrov je klidný, žádné zbytečné atrakce pro turisty. Příjemně nás také překvapilo stravování, denně ryby na grilu, exotická kuchyně a pro děti dokonalé těstoviny chystané pouze pro vás na pánvi.

Servis na letišti v Male od Vašich kolegů perfektní.

Moc děkujeme za krásnou dovolenou, mohu Vás jen doporučit!

S pozdravem,

HN

Zobrazit více

Atmosphere Kanifushi a Dubaj

Maledivy

Milá Pavlíno, děkuji Vám za zprávu a nejprve přeji vše nejlepší v novém roce, hlavně zdraví, štěstí a ať se Vám vydaří vše, co je pro Vás důležité!  

Na dovolenou jsme nakonec v pořádku odjeli, maminka byla již z nemocnice doma a zatím se jí daří dobře, děkuji za optání.

Hodnocení k Maledivám na vašem webu jsem vyplnila, byli jsme maximálně spokojeni (vše ohodnoceno 10/10, jedinou 9/10 jsem dala za pláž, ale jen proto, že tam občas byly zbytky korálů, takže citlivější povahy mohou preferovat boty do vody (které však byly na pokoji k dispozici), my je ale nepotřebovali, takže ta 9 za pláž je možná příliš přísná a už teď se za ni trochu stydím…).

Musím však hlavně ocenit Vaši práci, neboť jsme nám skutečně doporučila resort, který našim potřebám maximálně vyhovoval.

Jak jsem psala i v hodnocení, vše je tak dobře rozmístěné a organizované, že ani jako rodina s malým, aktivním dítětem jsme si nepřipadali, že bychom rušili ostatní hosty na líbánkách či že by např. nějaké hlučnější skupinky rušili nás. Skvělé vyžití i pro puberťáka (výlety na šnorchlování bezvadné!). Vzhledem k velikosti ostrova i manželův pravidelný ranní běh měl přes 5km a nemusel se pohybovat „ v kruhu“ J.

Personál byl kultivovaný a velmi příjemný. Je vidět, že management odvádí výbornou práci.

Vynikající byla rovněž kuchyně včetně nabídky nápojů (francouzské šampaňské příjemně překvapilo).  

Kvalita ubytování a údržba celého resortu je na velmi vysoké úrovni, ocenili jsme smysl pro detail.

Za nevýhodu považuji pouze to, že celková kvalita služeb i ubytování nasadila poměrně vysokou laťku a bude se nám tudíž  - i v konkurenci hotelů SLH, které jsem dosud preferovali  - složitě srovnávat J .  (Jak jste mne i upozornila předem, ano, kvalita pláže v Dubaji je odlišná od Malediv.

Jako reminder pro další hosty bych doporučila nepodcenit zásobu opalovacích krémů. Jakkoliv se na ostrově dá vše základní dokoupit a např. obchůdek se sportovními potřebami či hračkami pro děti je v běžných intencích cen gift shopů 5ti hvězdičkových hotelů, opalovací krém ohodnotili na 80USD (SPF50), případně 45USD (SPF30, ale ten nedoporučuji, ten pálil a museli jsme ho vyhodit.. J). Takže zkušenost, že prevence a ochrana pokožky není levná záležitost a není dobré ji podceňovat! J (pro doplnění, malý krém s SPF 30 je k dispozici i v rámci kosmetiky na pokoji, ale množství na rodinnou potřebu nevystačí).

Pro nadšené schnorchlisty bych zvážila, zda raději nevolit hotel přímo na reefu, kde není třeba jezdit na schnorchelling organizovaně lodí (nám to naopak velmi vyhovovalo! Průvodci jsou zkušení nadšenci a doslova vyhánějí ryby z děr, abychom viděli co nejvíce a ke všemu dávají poutavý výklad).

Z výletů jsem absolvovali Picnic Island, což je cca půldenní výlet na protější ostrov s korálovou laboratoří (dva chlapíci žijí sami na ostrově s několika kuřaty, občas změří korály, občas jim tam přivezou sendviče a šampaňské s několika turisty…ideální job! J). Šnorchlování i koupání zde nemělo chybu, i když popravdě, zas až tak se nelišilo od toho, co jsme měli přímo před vilkou…čímž jsme si potvrdili, že jsme opravdu v ráji J

Transfer hydroplánem zcela bez problémů. Arrival lounge jsme nevyzkoušeli, transfer hned navazoval na přílet letadla z Dubaje (možná škoda, že nedali trochu více času na přestup, asi to nevyšlo organizačně a transferu zdarma v ceně zájezdu na timing nehleď…nicméně přechod ze zimy do vedra by býval chtěl pro nás tak o cca 30 minut času navíc, abychom z příručního kufru stačili vše přehodit a spící, následně vřískající dítě převléknout jinde než na záchodcích v běhu na gate hydroplánu. Také si příště zorganizujeme jinak příruční zavazadla, protože příruční kufr velikosti cabin lugagge do hydroplánu jako příruční zavazadlo nevezmou a odbaví ho hned při příletu do Male (na nezbytný obsah kufru, kterého se nechce vzdát, vám však dají ochotně menší tašku). Takže oblečení na dítě si příště ponese dítě samo v batůžku, jako každý běžný cestovatel J ).

Let Emirates můžeme jen doporučit, máme srovnání s většinou velkých i malých aerolinek. Economy třída prostorná, s dobře polohovatelnými sedačkami a pro let do 5-6ti hod pro většinu populace zcela komfortní. Na delší cesty bych volila business, která je velikostí sedaček srovnatelná s AF/KLM i jinými dopravci. (Suites ve first class jsme bohužel nevyzkoušeli L).

 

Dubaj zajímavá, určitě stálo za to ji vidět a prozkoumat, ale pokud budu mít příležitost, dám příště na Vaši radu – Dubaj na stopover zpět opět využiji, ale pobyt v destinaci prodloužím, v Dubaji zkrátím. V Dubaji pak nebudu řešit umístění ubytování (pláž/nepláž), ale nechám si doporučit Vámi vyzkoušené hotely. Zcela určitě se zase rádi sejdeme s průvodkyní Emou. Byla bezvadná, flexibilní, milá, ochotná a díky ní máme nyní o Dubaji jistě širší pohled než z no-name průvodců či skupinových zájezdů. Moc děkujeme za tip!

K hodnocení golfového hřiště jsem vyzvala manžela se synem (já jsem v době jejich tee time prozkoumávala dětská hřiště v Dubajské marině, mohu kdyžtak také poslat hodnocení J).

Zážitek pro golfisty Dubaj určitě je, pouze jsem se dozvěděla, že hřiště (Montgomerie) bylo v opravě, nemělo avizovaný par a všude kolem probíhala rekonstrukce okolních vilek. Ale panorama mrakodrapů na fotkách z greenu vypadá úžasně, takže jen asi příště zkusíme i jiné hřiště, kde si ověříme, zda je v rekonstrukci či plně funkční. .

Takže ještě jednou moc děkujeme za Vaše profesionální služby, rádi se na Vás opět obrátíme.

 

B.Č.

 

P.S.Vaše cestovní kancelář byla velmi dobře hodnocena jak resortem na Maledivách, tak Emou v Dubaji. Kdykoliv jsme zmínili, že jsme klienti Vaší cestovky, viděli jsme, že jste respektovaný partner, gratulujeme!

Zobrazit více

Silvestr v Dubaji

Ajman

Dobrý den,

 

Dovolená byla skvělá, moc krátká. Hotel byl optimální svou velikostí a službami. Opravdu moc pěkné místo k odpočinku. Do centra jsme také vyjeli na Burj Khalifa. Do Dubaj mall, což je opravdu zážitek, až na velké množství lidí je to něco co hned tak nevidíte.

Silvestrovská oslava byla důstojná, posílám Vám fotku celé naší rodinky, za tu jedinou jsme dopláceli.  Za večeři jsme už nic nedopláceli, dostali jsme voucher na šampaňské, které jsme si vyzvedli na pláži v úhledné plastové kabelce naplněnou ledem a dvěma skleničkami. Což mě úplně dostalo. V každé restauraci živá hudba a na pláži bylo podium a kapela. Moc pěkné.

Jenom jsme se nepotkali s delegátkou, jelikož při příletu bussinesem nás delegát poslal autem od emirátů a nic nám nedal. Tím pádem jsme se minuli. Ale vůbec  to nijak nevadilo.

Na požár hotelu Address jsme neviděli, byl daleko a ohňostroj na pláži Jumeraih byl krásný paralelní, dva úplně stejné najednou. No prostě Dubaj.

Takže jsme byli moc spokojeni. 

S pozdravem J.Č.

Zobrazit více

Tamassa - svatební cesta

Maurícius

Dobrý den, paní Zbořilová,

nejprve bychom Vám chtěli s manželkou poděkovat za zajištění naší dovolené a hlavně za trpělivost při výběru hotelového resortu.

Dovolenou na Mauríciu jsme si krásně užili. Byli jsme uchváceni nádherným prostředím ostrova s krásnými lagunami a úžasnou přírodou. Překvapilo nás příjemné a přátelské chování místních obyvatel, hlavně v jižní části ostrova. V průběhu naší dovolené jsme objeli téměř celý ostrov. Ať už to bylo s řidiči ze společnosti Emotions, s jejichž službami jsme byli spokojeni, nebo s autem, které jsme si zapůjčili. Dle vyjádření konzulátu v Berlíně stačí, pro řízení vozidla na Mauríciu, jakýkoliv mezinárodní řídičský průkaz. Na ostrově jsme ujeli pětset kilometrů s vypůjčeným vozem a musím uznat, že to byl místy docela adrenalin. Místní řidiči jezdí evidentně podle nálady a to, že má člověk přednost podle pravidel neznamená, že ji dostane. Je potřeba být obezřetný. Ale za celou dobu jsme na ostrově neviděli žádnou nehodu. Jeden den jsme si udělali příjemný cyklovýlet na poloostrov Le Morne, který byl kousek od našeho hotelu Tamassa. Pláže pod ikonickou horou Brabant jsou prostě dokonalé. Další den jsme strávili na člunu, na kterém jsme propluli Blue Bay a následně zamířili k ostrůvkům Aigrettes, Fouquets a Cerfs. Od majáku na ostrově Fouquets jsou to skvělá panoramata směrem k Mauriciu a je velká škoda, že není možné vyjít na vrchol majáku, čímž by byl rozhled daleko zajímavější.

Při naší cestě ostrovem jsme obdivovali krásné a liduprázdné pláže jako byla Belle Mare nebo naopak místními obyvateli zaplněnou pláž ve Flic n Flac, neskutečné vůně na pondělním trhu v Mahebourgu, šumění vodopádů Rochester nebo jen tak koukat na zelené kopce s nádherným údolím z vyhlídky v Black River Gorges Parku. Romantické bylo sledovat svatbu u kostelíku Notre Dame v Cap Malheureux nebo si prohlédnout koloniální vilu Eureku s procházkou ke kaskádě vodopádů.

Samostatnou kapitolou je oblast Chamarel v jižní části ostrova. Uklidňující šumění vodopádu, sedm barev Země, ananasové plantáže, vyhlídka na ostrov Benitiers a horu Brabant z restaurace Le Chamarel s výbornou kuchyní nebo návštěva místní Rhumérie.

Vzhledem k tomu, že se nám v průběhu pobytu podařilo projet téměř celý ostrov, tak jsme byli rádi, že jsme si vybrali hotel Tamassa v klidné jižní části ostrova. Grand Baie by opravdu nebylo pro nás. S hotelem Tamassa jsme byli maximálně spokojeni ve všech směrech – služby, personál, gastronomie a mně osobně se líbila architektura hotelu s panoramaty náhorní plošiny. V katalogu bylo uvedeno, že jsou na pláži u hotelu kameny. Pár jich tam je, ale dá se tam krásně rekreačně zaplavat. Vlastně díky nádherným korálům je lepší kolem ostrova spíše šnorchlovat. Po celou dobu pobytu na hotelu jsme nemuseli řešit žádnou komplikaci, nedostatek nebo nepříjemnost. Navíc s námi personál oslavil moje narozeniny, popřáli mi, obdarovali mě dortíkama a příjemnou maličkostí ze strany hotelu. Opravdu vynikající.

Let se společností Emirates byl absolutně bez výhrad. Osmihodinové čekání v Dubaji po cestě na Maurícius relativně rychle uteklo a člověk měl opět možnost poznat věci z jiného úhlu pohledu. Navíc, jak jste říkala, letiště je velké a nějaký čas nám zabralo, než jsme jej prošli. Co se týká Stopoveru v Dubaji po cestě zpět, tak dvě noci byly pro nás plně dostačující. Prošli jsme si Bastakiyi, zlatý trh v Deiře a metrem jsme zamířili do nové Dubaje na Burj Khalifu. Bylo hezké to vidět, ale už bychom tam víckrát nemuseli. Každopádně je zajímavé vidět během chvilky kontrast dvou světů, kterým je poklidný život na Mauriciu a obchodní život v Dubaji.

Ještě jednou Vám, paní Zbořilová, děkujeme za perfektní servis ze strany společnosti Deluxea. Ať už to byl výběr místa a resortu včetně osobních doporučení z Vaší strany nebo předání potřebných i praktických dokumentů, zajištění transferů na letiště / z letiště a další maličkosti, tak vše bylo v pořádku a byli jsme s manželkou velice spokojeni.

Pouze upozorním na jednu komplikaci, kterou jsme zažili s maurícijským taxikářem. I přes předem dohodnutou cenu se po jízdě domáhal vyšší částky. Nebyla to žádná tragédie, ale díky předchozím a velice pozitivním zkušenostem s lidmi na ostrově to zamrzelo. Upozorněte na to, prosím Vás, Vaše klienty před cestou na Maurícius.

S pozdravem

Manželé P.

Zobrazit více

Lux Le Morne - oslava výročí

Maurícius

Dobrý den paní Zbořilová,
dovolená s Vaší kanceláří byla perfektní po všech stránkách a za všech okolností. Dubaj i paní Ema nebyly výjimkou. Nemáme, co bychom dodali - snad jen, že Vás můžeme všem s klidným srdcem doporučit.
Rádi se k Vám zase vrátíme.
Děkujeme.
D.

Zobrazit více

Krásná dovolená na Atmosphere Kanifushi

Maledivy

Děkujeme moc paní Zbořilové za zařízení krásné dovolené na Atmosphere Kanifushi. Dovolenou jsme si užili plnými doušky. Počasí bylo perfektní, na plážích i v restauracích málo lidí. Byli jsme i šnorchlovat, navštívili vegetariánskou restauraci, využili masáže...

Byla to jedna z našich nejlepších dovolených.

 

O&A

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.