Reference

Nezapomenutelná dovolená v Lux le Morne pod magickou horou Le Morne

Maurícius

Dobrý den, paní Jelínková,

hodnocení i pro Vaši CK, stejně jako pro Emotions i hotel Lux Le Morne, odesláno.

K odeslanému hodnocení netřeba dodat víc než že i tento pobyt na MAU se zařadí

mezi naše nezapomenutelné dovolené. A zážitek z ranního výstupu na Le Morne

a výhled od vrcholového kříže na "vodopády" asi jen tak něco v dohledné době

nepřekoná. 

P.S. A jako tomu bylo u pobytu v r. 2013, i tento se ve více detailech a s příslušnou

fotodokumentací objeví na našem rodinném blogu, kde zatím je jen pár fotografií.

Ještě dodám, že před 4 roky to byla také Renata, která se tam o nás starala, a co se

týká řidiče na naše výlety, tak na 90% máme stejný pocit. Takže jsme si tam skoro

připadali jako "staří známí". Jinak Renatě jsme slíbili, že se na naše postřehy bude

moc podívat a některé fotografie i využít. S tou z vrcholu Le Morne už v nabízení

výletů pracuje.

 

Ještě jednou s díky a pozdravem

Ivan a Irena Machalovi

http://i2m-ovi.blogspot.cz/2017/11/lux-le-morne-mauritius-2017-top-17-1.html

Zobrazit více

Za teplem na Kuredu - 2017

Maledivy

Dobrý večer.
Vše bylo super. Počasí vyšlo. Trochu nám i s prchlo.
Vodní vila oproti plážové vile je úžasnější zážitek. Od roku 2014 se nám žraloci zvětšili a je jich tam víc. Je tam více rejnoků. Kvůli mojí indispozici jsme vynechali potápění .Trochu se to změnilo , ale pořád výborné. Jinak business velmi dobré. Co vždycky ze světa přiletíme unavení z cesty, bylo teď v poho. 


 Děkujeme.

Zobrazit více

Dovolená v Abú Dhabí 2017

Ajman
Dobrý večer paní Zbořilová
 
V Abu Dhabí se nám líbilo. Hotel byl pěkný a návštěvníci vesměs na úrovni. Nepěkné bylo, že zde zrovna rekonstruovali plážovou restauraci a povětšinou bouchali sbíječky. Dále u vedlejšího hotelu dělali kanalizaci do moře, zatloukali celé dny štětové stěny /larseny/ do moře. Bohužel jsme to zrovna chytli. Ale docela jsme si zvykli.
Správné bylo vzít si jen snídani. Ráno jsme chodili na pláž plavat a chodit, na snídaně pak až v 10 hodin. Se západem slunce jsme si v Pulbaru dávali saláty k večeři. Přes den nějaký drink. Celkem jsme utratili mimo cca 18 tis. Kč. To včetně pití, které bychom zaplatili stejně zvlášť a které činilo větší část útraty.
Tento režim nám v tom teple zcela stačil, přijeli jsme poprvé se stejnou váhou jako při odjezdu.
Podnikli jsme 3 výlety, do centra a na Conisch, mešitu šejka Zajeda a nově otevřenou galerii Louvre. Výlety byly super. Jezdili jsme večer, mohli jsme vyrazit dříve a nečekat na čas večeře. Tak to bylo super.
 
VB
Zobrazit více

Svatební obřad v Zilwa Atittude

Maurícius

Vážená paní Pilátová, 

měli jsme se báječně, moc jsme si to užili a vůbec se nám nechtělo domů. Nejprve bych Vám a vašim kolegům chtěla poděkovat za skvělé služby a profesionální přístup. 

Vše bylo dle Vámi zaslaných precizně připravených pokynů. Všechny lety byly pohodové a s variantou s přestupem v Amstrdamu a Londýně jsme byli spokojeni. Na letišti si nás vyzvedl řidič, který byl hrozně milý a komunikativní, takže nám cesta na hotel rychle utekla. Na hotelu nás hned přivítali, bohužel nebyl volný pokoj, tak jsme čekali do 14 h než nás ubytují, ale sdělili nám, že již můžeme využívat all inclusive. Mezitím jsme se sešli s naší delegátkou Pavlou, domluvili jsme si výlety a s naší svatební koordinátorkou, se kterou jsme domluvili detaily obřadu. Služby byly opět skvělé a obě dámy byli velmi příjemné. Druhý den jsme měli svatební obřad, vše proběhlo dle domluvy a bylo to skutečně nádherné, od rána svítilo sluníčko, nepršelo, ale odpoledne začal foukat docela silný vítr (to byla asi jediná chybička, pokud se to dá chybičkou vůbec nazvat :) ). Obřad byl dokonalý, hrála nám mauricijská hudba, oddávala nás sympatická Elodie, která měla krásný proslov a bylo to neskutečně romantické, opravdu jsme si to moc užili. Vše bylo podle našich představ. Byl to skutečně jeden z nejkrásnějších dní, který jsem dosud zažila. Byli jsme nadšení z fotografa Daniela, který byl tak pečlivý, že se nám věnoval od 15 h až do 19 h a výsledek stojí opravdu za to. Fotky se povedly a každému (kdo je zatím viděl) se moc líbí. :)

S hotelem jsme byli spokojení. Počasí se také vydařilo, když jsme přijeli, tak bylo trochu zataženo a chvíli i sprchlo, ale pak bylo po celý pobyt krásně a zatáhlo se až zase v den odjezdu a ráno chvíli pršelo (opět perfektně načasované :) ).

Byli jsme na dvou výletech (výlet s řidičem - na jihu ostrova, výlet lodí) a pak jsme se i sami vydali do Port Luis. :) Vše bylo skvělé. 

Svatbu i dovolenou jsem si maximálně užili a se vším jsme byli spokojeni, jsme moc rádi, že jsem se rozhodli pro vaši agenturu a že vše perfektně fungovalo. Byl to opravdový ráj - absolutní pohoda, vše bylo zařízeno a my jsme si tak krásně mohli užít náš velký den bez stresu a hlavně užít si jeden druhého. 

Ještě jednou děkuji :)

S přáním hezkého dne,
novomanželé Satrapovi :) 

Zobrazit více

Luxusní dovolená na Dusit Thani - Water Villa with pool

Maledivy

Dobrý den Pavlíno,

 
za nás nádhera. Shodli jsme se všichni, že je to lepší než Moofushi. 
 
PLUS
 
1) Super ubytování. Velké vily s bazénem (Water Villa with pool) a vstupem přímo do moře. V podstatě z terasy jste přímo nad atolem. 
2) Nádherný šnorchlování i potápění. Spousta ryb, chobotnic, sepií, želv. Nádhera.
3) Baa Atol hned za rohem cca 15 minut lodí a jste na nejlepším místě na světě na potápění s manta rejnoky. Pokud je neuvidíte vracejí Vám peníze (tohle na moofushi neexistuje).
4) Jídlo je vynikající. Neměl jsem průměrné jídlo. Vše čerstvé, chutné, nádherně prezentované. A ty steaky …. neskutečný.
5) Neskutečně příjemní zaměstnanci. K dispozici máte Butlera 24/7. Cokoliv potřebujete zařídí.
6) K dispozici retro kola. Bomba. Holku jsme z nej nemohli odlepit!
7) Vynikající kids club. Individuální přístup, super aktivity a příjemní lidé. Pro ně bylo vidět že je to zábava raději než práce. Umějí si vybudovat vztah k dětem.
 
 
Jediná nevýhoda je, že nemají pláž. Ta se podle přílivu a datumu stěhuje kolem ostrova. Ale s tím jsem ochotný žít :-)
 
Děkujeme moc za neskutečnou dovolenou.
 
DB
Zobrazit více

Svadobná cesta na Maldivách / Sun Island - september 2017

Maledivy

Dobrý deň prajem pani Zjavková,
 
chceli by sme sa Vám s manželkou veľmi poďakovať za nepochybne najkrajšiu dovolenku, v našom prípade svadobnú cestu. Naš zájazd bol naozaj perfektný aj napriek tomu, že sme mali iba polpenziu. Pláž, izba, stravovanie či služby hotela boli naozaj vynikajúce. Boli sme maximálne spokojný. Maledivy sú ozaj rajom na tejto zemi :) Aj keď sme mali počas pobytu 2dni zamračené, oceán bol napriek tomu teplý a takisto vonku bolo veľmi príjemne teplo. Dokonca sme sa v tento hneď prvý deň pod mrakom opálili :D V budúcnosti určite si vyberieme zájazd opäť s vami a všetkým môžme odporučiť vaše služby :) Ešte raz veľmi ďakujeme a v prílohe posielame zopár fotiek z našej "svadobnej cesty".
 
S pozdravom a prianim pekného dňa
 
Michaela a Lukáš T.

Zobrazit více

St. Regis Sa

Ajman

Dobrý den paní Melková, 
dovolená jako pokaždé s vaší cestovní kanceláří krásná a bezproblémová. Největší strach jsme měli z volby letecké společnosti Travel Service, ale nakonec jsme to zhodnotili jako dobrou volbu vzhledem k času, který jsme získali navíc. Vše bylo bez sebemenších potíží. Tranfer do hotelu velmi komfortní, poloha hotelu na klidném místě, moře naprosto fantastické a úžasně teplé. Koupání jsme si nyní vynahradili za Dubaj, kde jsme byli minulý rok v únoru. Bohužel jsme prve nevěděli, že voda v tomto období ještě není prohřátá, tak nyní to bylo na jistotu. :-) Hotel byl obsazen převážně ruskou klientelou s malými dětmi, protože ale vyhledávali jiné služby než my (např. čas trávili spíše u bazénu, nebo využívali večeře v hlavní bufetové restauraci, kde je to s dětmi samozřejmě praktičtější), tak to vůbec nevadilo.

Děkujeme a těšíme se, že brzy zase využijeme Vašich služeb.

Zobrazit více

Srí Lanka & Vilamendhoo duben 2017

Dobrý den paní Melková.

 

Úvodem se musím omluvit, že jsem Vám nenapsal již dříve, ale byl jsem trochu více pracovně zaneprázdněný.

 

Na naší dovolené proběhlo vše v naprostém pořádku, za což Vám tímto velice děkujeme .Myslím si, že mohu hovořit za všechny účastníky zájezdu, všichni jsme byli  spokojeni .

Náš průvodce „ Tonda“ byl výborný a velice jsme si rozuměli.

I následný transfer a pobyt na Maledivách proběhl zcela bez problémů a musíme říci, že kvalita resortu a služby byly excelentní.

 

Měli jsme jeden malý problém, a to byla bolest zubu u mé manželky. Takže jsme museli ihned po příletu do Kolomba vyhledat zubaře a manželka si nechala zub vytrhnout a bylo po bolesti a tím i po problému. Manželčina zubařka jí ten zub již delší dobu léčila a stále bez úspěchu a tak vytržení bylo lepší řešení.

 

Ještě jednou Vám chci jménem celé skupiny poděkovat za takto zorganizovanou dovolenou a budeme se těšit na příští.

Zobrazit více

Patatran Village - Seychely 2017

Seychely – kombinace ostrovů
Dobrý den paní Zbořilová,
 
dovolená byla perfektní.
Vydařilo se nám i počasí, což se nám obvykle moc nestává, takže jsme si to báječně užili :-). Kromě celodenního lodního výletu jsme byli ještě celý den na Praslinu, který je také krásný, ale La Digue má ještě něco navíc a tím je ještě krásnější a jsme moc rádi, že jsme právě La Digue zvolili jako místo naší dovolené.
Jediné, co bylo míň příjemné, byli komáři na ostrově Cousin. Repelenty proti nim nezabírají a tak jsme byli dost poštípaní a usoudili jsme, že by to chtělo skafandr :-).
Z dovolené jsme si kromě suvenýrů a fotek odvezli spoustu krásných zážitků a vzpomínek :-).
 
Moc děkujeme za Vaši pomoc i za pomoc paní Nádvorníkové při organizaci této úžasné dovolené a jsme moc rádi, že jsme si i pro tuto dovolenou zvolili opět vás.
LJ
Zobrazit více

Maledivy, Sun Island, květen 2017

Maledivy

Dobrý den,

omlouváme se, že odpovídáme se zpožděním, ale po dovolené prostě není čas na nic. Doháněli jsme vše, co těch 14 dní čekalo.
Děkujeme za Váš e-mail a zájem, jak jsme byli spokojeni. Dovolená byla super, přesně tak, jak jsme si to představovali. Pokud jde o nadvodní vilu na SUN, měla svá pozitiva i negativa, ale s tím jsme do toho šli. Pozitivum byla samozřejmě terasa nad vodou, stálý výhled na moře a přímý vstup do vody. Jako mírné negativum je třeba uvést trochu starší vnitřní vybavení vilky (zejm. koupelna by stála za renovaci), dále jsme měli problém s elektrickými zásuvkami a hlavně celodenní "ohřev" vilky přímým sluncem, kdy ani klimatizace úplně nestíhala (ale i toto jsme tak trochu předpokládali). Neznamená to, že bychom si chtěli stěžovat, s pobytem jsme byli spokojeni.
Váš druhý dotaz směřoval na náš let s Flydubai. Musíme opět uvést, že jsme byli naprosto spokojeni. V business třídě bylo dostatek místa na sezení, sedadla pohodlná, jídlo a pití naprosto v pohodě jak co do kvality tak i do množství, extra odvoz k letadlu a od letadla v Dubaji. Navíc bonus v podobě možnosti využít salonky při odletu v Praze, přestupu v Dubaji i odletu z Male byl k nezaplacení - pohoda, jídlo, pití, čisté sociální zařízení. Myslíme, že jsme zvolili správnou variantu z pohledu poměru cena-služby. Jen kdyby ta cesta nebyla tak dlouhá. Zajímavé je, že cesta na Maledivy nás tak neunavila jako cesta zpět.
Celkově musíme zopakovat naši naprostou spokojenost. Tímto Vám chceme poděkovat za Vaši pomoc a péči při plánování a zajištění naší dovolené. Díky naší již druhé skvělé zkušenosti s CK Deluxea, a to je konkrétně Vaší zásluhou, propagujeme Vaší CK při každé příležitosti a všem svým známým doporučujeme při promítání fotek, aby se v případě plánování dovolené na Maledivy obraceli právě na Vás.
Ještě jednou mockrát děkujeme
Hanka a Petr Vosykovi
Zobrazit více

Poznávací dovolená na Srí Lance, únor 2017

Srí Lanka
Dobrý den,
 
včera jsme se v pořádku vrátili z dovolené, byla skvělá, přesně podle našich představ. Hodnocení je veskrze pozitivní, měli jsme veliké štěstí na řidiče/průvodce Sudatha, který byl příjemný, empatický a nápomocný. Ukázal nám ještě víc, než bylo v plánu. Program byl navržen naprosto perfektně, střídaly se prohlídky památek se zážitky v přírodě, všechno jsme bez problému stíhali a nikde nebyly zbytečné prodlevy. Zažila jsem několik podobných zájezdů s řidičem/průvodcem a mohu bez zaváhání říct, že tenhle byl nejlépe zorganizovaný. 
 
Pro Vaši partnerskou cestovku na Srí Lance jsme vyplnili hodnocení všech hotelů, v nichž jsme bydleli. Předávali jsme ho Sudathovi při příjezdu do posledního hotelu Long Beach Resort v Koggalle, který jsme tudíž v tu chvíli ještě nehodnotili. Popravdě řečeno právě ten poslední hotel byl nejhorší ze všech, které jsme cestou zažili - velmi hlučný, příliš velký s neosobním personálem a nedobrým jídlem a opravdu špinavý. Možná jsme byli příliš zhýčkáni předchozími hotely, které byly skvělé. 
 
V přiloženém formuláři, který jste mi poslal, je prostor pro hodnocení hotelu, ale my jsme jich za cestu vystřídali několik. Pokud by Vám pomohlo hodnocení všech hotelů, dejte mi vědět, ráda Vám ho pošlu, dokud mám vše v paměti. 
 
Děkuji Vám za pomoc a profesionalitu od samého počátku naší komunikace. Jestli můžete předat naše díky i partnerské cestovce a jmenovitě našemu průvodci, budu ráda. 
 
Přeji příjemný den,
 
I.K.
 
Zobrazit více

Svatba na Mauríciu duben 2017

Maurícius

Dobrý den,

Mockrát děkujeme jak CK Deluxea, tak Resortu Ambre, neskutečná péče a profesionalita, můžeme jen doporučit. Byla to pro nás oba nejkrásnější dovolená.

Zobrazit více

Dinarobin, duben 2017

Maurícius

Dobrý den,

právě jsme se vrátili z ráje!

Chtěli bychom vám moc poděkovat, vám i vaši cestovní kanceláři, za perfektní zorganizování zájezdu! Všechny služby byly na úrovni, vše, jak jste doporučovala, jsme tam našli, dovolená byla excelentní!

Určitě budeme doporučovat vaše služby i našim známým a těšíme se snad někdy v blízké budoucnosti zase s vámi na senzační prázdniny!:-)

Zobrazit více

Výročí svatby na Maledivách

Maledivy

Náš pobyt na Maledivách překonal naše představy a je to zážitek na celý život.
Byli jsme nadmíru spokojeni jak s dopravou, tak i prostředím na ostrově
a přístupem veškerého personálu k nám.
Chtěli bychom Vám osobně poděkovat za zprostředkování našeho skvělého
pobytu na Maledivách a přejeme Vám mnoho úspěchů v osobním životě.
Zobrazit více

Dinarobin, únor 2017

Maurícius

Dobrý den, paní Mlejnská,

Je to dva měsíce, co jsme se vrátili z dovolené a nestačila jsem Vám PODĚKOVAT za dobrý tip na dovolenou a skvělý servis. Byli jsme nadšeni! Lokalita skvělá! Ubytování (až na ještěrky - gekony…) vynikající, vstřícný personál, málo lidí, velmi dobrý servis při přijezdu i odjezdu. Opravdu skoro žádné problémy (až na ty ještěrky - gekony))

Určitě budeme chtít počátkem roku jet znovu, takže se na Vás opět obrátím.

Ještě jednou moc děkuji a přeji stejně spokojené klienty jako jsme byli my.

Zobrazit více

Maledivy v kombinaci se Srí Lankou, březen 2017

Dobrý den,

Vše proběhlo podle plánu. Vše zafungovalo a organizačně nebyl žádný problém.

Maledivy pěkné, šnorchlování s podvodním životem nádherné , vila na moři splnila naše představy o soukromí, výhledu na moře a celkovém moderním zařízení celé vily.

Mínus asi trochu bylo ,že v programu all inklusive nebylo aspoň pivo ve vile zdarma, jen určité nealko a zbytek byl zdarma u bazénového baru, včetně piva a alkoholických kotejlů. Všechny ostatní nápoje v baru byly nabídkou zdarma na kvalitní úrovni i u značkových nápojů.

Strava byla kvalitní a dobrá , akorát v poměru cena výkon bych očekával trochu více. Chybělo více ryb a mořských věcí. Jídlo bylo více zaměřeno na evropská jídla - španělská paella ,italská pizza a těstoviny ,řecké jídlo, německé  a dokonce i český salát.

Srí Lanka byla pěkná, průvodce byl ochotný a obětavý i nad rámec našeho plánovaného programu, hotely neměly taky žádný problém. Chtělo to mít aspoň o dva dny více, ale to byla naše volba. Transfery zafungovaly v pohodě.

Děkujeme za poradenství při výběru a celkové zajištění naši dovolené.

Celkový dojem byl určitě pozitivní a dovolená se nám líbila.

S pozdravem

T. S.

Zobrazit více

Mauritius, 2017

Maurícius

Dobrý den paní Zbořilová,

 

… takže dovolená na Mauriciu je za námi a já cítím potřebu sdělit Vám ve stručnosti malou zpětnou vazbu:

 

Hotel … výborný výběr lokality, kromě několika drobných zmatků při platbě extra služeb dobře fungující organizace. Příjemný personál, skvělé úklidové služby, pestrá a slušná kuchyně. Velmi dobře fungující hotelové sportovní aktivity.

Počasí … naprosto žádné drama, počasí se měnilo každou chvíli, příjemné spršky střídalo Slunce s kupovitou oblačností, takže super na focení i prevenci proti spálení. Cyklony se nevyskytovaly, takže březen, jako rizikový měsíc, byl bez problémů.

Destinace … plno kontrastů ve srovnání s Mahé, plno kulturních i přírodních kontrastů i v rámci ostrova, místní autobusová doprava strašná. Silnější turistické zaměření ostrova nebylo na závadu. Nejpropagovanější pláže na Mauriciu se nemohly rovnat plážím na Therese, ale pláže obecně měly své kouzlo. Půjčení auta byl super tah, jednoznačně se to vyplatilo ze všech úhlů pohledu.

Delegátka … Pavla, naprosto pohodová, úplně jiná třída než ta protivná paní z Mahé. Když jsem u auta urazil zrcátko (resp. bylo mi uraženo), pomohla nám obratem se zajištěním opravy abychom nemuseli řešit pojištění.

Aktivity … hlavně šnorchlování bylo lepší než na Mahé, paradoxně přímo u hotelu, a to nejen na hraně korálového útesu. Výlet katamaránem byl o poznání zajímavější, místo pro 100 lidí byl jen pro 10 a dokonce levnější. Bezva byly i hotelové lázně i výšlapy do hor. Doporučujte aktivním klientům, ať si kromě plavek zabalí také pohory a hůlky, jinak je to jen obtížně bezpečně schůdné především kvůli strmosti svahů a bahnu.

 

Stručně řečeno, spokojenost.

 

Děkujeme.

Zobrazit více

Rodinná dovolená na Mauríciu, únor 2017

Maurícius

Dobry den.

Dovolena se vydarila, vse probihala bez problemu a dekuji za organizaci. Jak uz jsem napsal v hodnoceni, na letisti nas cekalo mile privitani a doprava do hotelu 10min je opravdu velka vyhoda. Poloha u letiste byla spise zpestreni, protoze jsem koukali na letadla :-) (hluk nevadil)
Hotel i pokoj pekny, s klimatizaci v noci jsem si poradil viz hodnoceni
Restaurace, bary a celkovy servis na vysoke urovni a vse v poradku. Velke pozitivum nabidka vina v ramci all inclusive. Bohaty vyber a dobra kvalita.
Tri plaze jsou velkou vyhodou a radi jsme vyuzili vsechny tri.
Jelikoz to byla nase druha navsteva ostrova, navstivili jsme jen farmu/zoo se zelvami v La Vanille - moc pekne pro deti.
 
Jeste jednou dekuji za organizaci a celkovy servis, vse bylo naprosto v poradku a dle domluvy. Doufam, ze v budoucnu na tuto spolupraci navazeme :-)
 
Preji hezky den a dekuji
Zobrazit více

Svatba na Mauríciu, březen 2017

Maurícius

Dobrý den,

 
děkujeme za milé přivítání a také Vám moc děkujeme a perfektně nachystanou dovolenou. Dovolená byla úžasná a krásně jsme si odpočinuli. 
 
Všechno probíhalo v naprostém pořádku, všechny služby na ostrově byly vynikající a bezkonkurenční, nedošlo k žádným problémům. 
Personál na hotelu a pracovníci z cestovní kanceláře emotions byli milí, přátelští, velmi ochotní, usměvaví a vždy dobře naladěni, ať už se jedno o obsluhu u večeře, o svatební koordinátorku nebo řidiče. Svoji práci všichni odváděli na 200%. Svatba proběhla podle plánů a byla úžasná. Počasí nám také přálo, sem tam zapršelo, ale jinak bylo krásně slunečno. Hotel a pláž byly přesně jako na obrázku strašně krásné.
 
Byli jsme se vším maximálně spokojeni a velmi mile překvapeni, s takovým úžasným přístupem jsme se ještě nikde nesetkali.
 
Měla bych ještě jednu otázku, už máme oddací list ověřený apostilou, nevíte jestli bude potřeba překlad do češtiny nebo bude stačit originál doložit na matriku nebo krajský úřad v Brně?
 
Ještě jednou Vám za všechno moc děkujeme.
Zobrazit více

Rodinná dovolená, únor 2017

Maurícius

Dobry den Ondro,

dekujeme za privitani a musim konstatovat, ze dovolena byla uplne perfektni, vsechno probehlo tak, jak bylo domluveno a melo byt. Hotel byl super, obsluha, jidlo, atmosfera, all inclusive program, vse bylo perfektni.

Cyklon nas zase tak moc neovlivnil, jeden den prselo a foukalo, dva dny bylo vic pod mrakem a obcas sprchlo. Nakonec ten samotny cyklon byl uplne v poho, horsi bylo, ze kdyz vydaji varovani, je vsechno zavrene, popr. omezene (detsky klub, vodni sporty, nektere restaurace, atd.), ale nastesti to bylo opravdu jen par dni a zbytek dovolene bylo pocasi uzasne.

Dekujeme jeste jednou za Vase sluzby a zprostredkovani teto uzasne dovolene.

H.K.

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.