stranky-novy-web-012.jpg

Promítáte si občas za zavřenýma očima obrázky ze vzdálených míst? Sníte o druhém konci světa, kde budete jen vy, v klidu a míru, daleko od všech povinností a starostí? Nabízíme vám návštěvu destinací, které snad ani nepocházejí z tohoto světa. Daleko od civilizace, uprostřed exotiky, s dokonalým servisem. Zde najdete harmonii, kterou si budete následně ve svém životě uchovávat po celá léta. 

  

Maledivy

Symbol romantické dovolené, úchvatné místo obdařené stovkami úchvatných koralových ostrovů. Maledivské ostrovy jsou omývány tyrkysový mořem, které nenajdete nikde jinde na světě. Slunce, jemný bílý písek, kokosové palmy a podmořský svět překypující životem, to jsou ingredience, které jsou klíčem ke štěstí a harmonii.

Six Senses Laamu *****

Cena na vyžádání

Lokalita: Maledivy, Laamu atoll | Mapa

Strava: Snídaně, Polopenze, Plná penze

Inspekce: 2024, Jana Paseková, 724 065 779

Perfektní volba pro nezapomenutelnou romantickou dovolenou

 

ZOBRAZIT

Seychely

Tyto tropické ostrovy jsou důkladně chráněným přírodním bohatstvím naší planety. Každého návštěvníka ohromí rozmanitým a krásným prostředím s bílými plážemi a průzračnými vodami Indického oceánu. Dovolená na Seychelách se nese ve znamení úniku před ruchem moderní civilizace a vrací nás zpátky ke kořenům.

Řecko

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem. To vše a ještě mnohem více můžete najít v Řecku. Díky dovolené v této úchvatné zemi si nejenom odpočinete, ale zároveň se můžete nechat přenést do doby antické, kdy na Řecko z hory Olymp dohlížel bůh Zeus.

Dubaj

Každého návštěvníka ohromí luxusem, fantastickými stavbami a pobřežím s bílým pískem. Dovolená v Dubaji může být ve znamená nákupů, zábavy, ale i oddychu daleko od ruchu velkoměsta uprostřed pouště anebo na opuštěném ostrově Sir Bani Yas Island.

Sir Bani Yas Island

Sir Bani Yas Island je přírodní rezervace kousek od Abu Dhabi, nacházející se na pouštním ostrově. Jejím účelem je chránit a rozmnožovat ohrožené druhy zvířat. Kdekoliv na ostrově můžete potkat volně žijící žirafy, muflony, několik druhů gazel, hyeny nebo vzácného přímorožce arabského. Safari na ostrově je skutečným zážitkem. Vydejte se na Sir Bani Yas Island, do oázy klidu uprostřed nekonečných vod Arabského zálivu.

Desert Islands Resort *****

Cena na vyžádání

Lokalita: Abu Dhabí, Abú Dhabí, Sir Bani Yas | Mapa

Strava: Polopenze

Luxusní resort, jehož špičkové služby vyzkoušeli i králové

 

ZOBRAZIT

Bali

Dovolená vašich snů na ostrově Bali, který též bývá označován za ostrov Bohů. Čeká vás tu pobyt ve stínu palem na pláži, průzračné azurové vody nejvýchodnější části Indického oceánu, výlety do přírody, pozorování východu slunce na vrcholu aktivní sopky a rýžové terasy jako vystřižené z přírodopisných dokumentů. Bali prostě musíte navštívit!

Thajsko

Thajsko je země úsměvů. Jen těžko najdete na světě destinaci, která je zároveň exotická, přívětivá, plná přírodních krás a historických památek. Thajsko je skutečně jedinečné a v mnohých směrech originální. Zveme vás na dovolenou na sněhobílých plážích ve stínu palem. Zaplavte si v tyrkysových lagunách s průzračnou vodou. Thajsko si zamilujete.

Hotel Rayavadee *****

Cena od 5 899 os./noc

Lokalita: Thajsko, Krabi, Phra Nang Beach | Mapa

Strava: Snídaně, Polopenze, Plná penze

Inspekce: 2024, Hana Nádvorníková, 724 730 005

Exotický resort v přírodním stylu

9.5 / 10

ZOBRAZIT
Banyan Tree Samui *****

Cena na vyžádání

Lokalita: Thajsko, Koh Samui, Lamai Beach | Mapa

Strava: Snídaně

Útěk do soukromého ráje na jednom z nejhezčích thajských ostrovů.

 

ZOBRAZIT
 

Polynésie

Francouzská Polynésie je klenotem mezi exotickými destinacemi, který čeká na objevení. Ostrovy vás uchvátí hned od prvního okamžiku. Dovolená ve Francouzské Polynésii osvěží vaše tělo i duši. Ostrov Moorea splní všechny vaše představy o tajemném ostrově v jižních mořích. Bora Bora se nachází v křišťálově modré laguně, která je považována za jednu z nejkrásnějších na světě. Ostrov se nazývá perlou Polynésie a představuje místo snů.

 

Fidži

Souostroví Fidži je skutečným zhmotněním ráje na zemi. Teplé moře, bílé pláže, palmy, to vše v popředí strmých vulkánů pokrytých zelenou džunglí. Navíc tu najdete skvělé podmínky k potápění. Výlet do nedalekých hornatých oblastí bude též nezapomenutelným zážitkem, stejně jako návštěva odlehlých domorodých osad.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.