Naši specialisté na destinaci Polární expedice

Dovolená Polární expedice 2024 - zájezdy na klíč

Máte pocit, že jste na vaší dovolené zažili už jakékoliv možné dobrodružství? Rádi byste poznali další kout světa? Máme pro vás skvělé řešení! Vydejte se na polární expedici na Antarktidu či Arktidu a vkročte tam, kde člověk ještě nezanechal skoro žádné stopy. Jsme si jisti, že vám tato expedice změní život! Zažijte tak dosud nepoznané dobrodružství a poznejte, jaké to je setkat se v tváří v tvář s tučňáky, tuleni či velrybami!

Antarktida i Arktida nabízejí nepřeberné množství dosud nepoznaných zážitků. Během expedice budete mít možnost seznámit se nejen s historií těchto dvou výjimečných oblastí, jejich jedinečnými zvířecími obyvateli, ale také budete moci zkusit pokořit jeden z antarktických vrcholů či na vlastní oči spatřit jedinečnou arktickou polární zář.

Naši zaměstnanci se nejedné polární expedice účastnili a rádi vám sdělí vlastní zkušenosti a doporučení při sestavování programu expedice. Můžete očekávat profesionální přístup a služby poskytované na vysoké úrovni od počátku plánování expedice až po návrat domů.

 

galerie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.

Bc. Petra Melková

Brno

Vídeňská 546/55
Bc. Petra Melková
petra@deluxea.cz
+420 724 065 777
ONLINE zítra
zítra 21.07. od 10:00 do 12:00 a od 18:00 do 20:00