Výročí svatby: zařídíme vám oslavu na romantickém ostrově

Zájezd na oslavu výročí svatby se slevou až 60%

Na svůj svatební den pravděpodobně vzpomínáte s láskou. Rádi si prohlížíte fotografie, ty nejpovedenější máte možná vystavené a jsou vám denně na očích. Možná se od vašeho svatebního dne hodně změnilo a ať už jste si prošli prvními problémy či se stále cítíte jako čerstvě zamilovaní, výročí svatby je důvodem k oslavě.

Připomeňte si svůj den D i všechny důvody, proč jste se rozhodli vstoupit do manželství. Nastal čas návratu k nejkrásnějším vzpomínkám vašeho dosavadního vztahu. A víte, kde se vám bude nejlépe vzpomínat? Přece v ráji, kde budete jen vy dva.

Výročí svatby s výhodami

Naše cestovní kancelář vám s radostí připraví výročí svatby podle vašich přání. Poradíme vám s výběrem destinace i hotelu. Naše specialistky jsou odbornicemi na slovo vzaté, destinace opakovaně navštívily a mohou vám tak vytvořit zájezd na míru.

Nabízíme zvýhodněné zájezdy pro manželské páry oslavující každé páté výročí svatby. Termín zájezdu musí být maximálně před či po datu výročí (bez ohledu na místo svatby). Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 - 12 měsíců před až do 6 -12  měsíců po výročí svatby v závisloti na hotelu. Slevy od naší cestovní kanceláře platí do vybraných hotelů na Mauritiu a Seychelách po celý rok (mimo období Silvestra).

svatby-026.jpgsvatby-041.jpg

Výhody na zájezdy na výročí svatby na Maurícius

Maurícius je překrásný ostrov uprostřed Indického oceánu, který nabízí všechna kouzla exotiky. Může se pochlubit rozmanitou krajinou, pohádkovými plážemi obklopenými korálovými útesy, průzračně modrými lagunami, stylovými hotely, delikátní kuchyní 

a usměvavým personálem, který poskytuje služby špičkové kvality.

My vám zajistíme slevu na zájezd až 60 % z ceny pobytu pro ženu. Muž platí běžnou cenu.

Výhody na zájezdy na výročí svatby na Seychely

Seychelské ostrovy nabízí flóru a faunu, kterou nenajdete nikde jinde na zemi, pohádkové pláže s bílým pískem i průzračnou vodou Indického oceánu. Největším zázrakem je však klid 

a panenská příroda. Věřte, že veškeré představy se jen sotva vyrovnají skutečné kráse Seychelského souostroví.

I v této destinaci vám rádi zařídíme slevu na zájezd až 60 % z ceny pobytu pro ženu. Muž platí běžnou cenu.

Výročí svatby vám připravíme na klíč a postaráme se o Vás

Toužíte po pobytu v chatičce s doškovou střechou, francouzském stylu uprostřed exotiky, či troše koloniálního luxusu? Najdeme vám místo, které splní vaše představy. Můžete volit od půvabných 4* hotelů až po exklusivní 6* resorty. Své ANO si můžete také připomenout symbolickým svatebním obřadem v romantickém svatebním altánku, v písku na pláži nebo pod hladinou moře obklopeni množstvím korálů a barevných ryb.

Připravíme vám nezapomenutelný pobyt k oslavě vašeho výročí na těchto místech: Maurícius, Seychely, Maledivy, Bali, Srí Lanka, Francouzská Polynésie, Fidži a řadě dalších.

O slevu na vzpomínkovou svatební cestu ke každému pátému výročí vaší svatby nám řekněte před vytvořením kalkulace a objednávky. Manželé se také musí v naší cestovní kanceláři
i v hotelu prokázat oddacím listem.
 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.