Monte Mulini Rovinj *****

Chorvatsko

Chlouba Istrie nedaleko středověkého městečka Rovinj

Hotel Monte Mulini Rovinj *****

Lokalita Chorvatsko, Istrie, Rovinj | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Oblázková pláž vhodná pro děti Vyhlášená gastronomie Vhodné pro páry i rodiny s dětmi

Popis hotelu Monte Mulini Rovinj ***** Chorvatsko

Hotel Monte Mulini najdete na poloostrově Istrie v západním Chorvatsku. Je situován na malém kopci, díky čemuž nabízí nádherný výhled na Jaderské moře. Je obklopen bujnou přírodou blízkého lesoparku Punta Corrente a nachází se hned u klidné zátoky a krásné oblázkovo-kamenité pláže. Tato kombinace zátoky a nádherné přírody je přímo stvořena pro milovníky klidu a pohody.

Navzdory blízké přírodě je hotel vzdálen pouze 15 minut chůze od historického centra města Rovinj, které si dosud uchovalo historický ráz středověkých a renesančních benátských měst.

Vedle lázní s možností využití různorodých procedur k relaxaci těla i duše hotel nabízí úchvatný bazénový komplex skládající se ze čtyř venkovních bazénů. Během koupání se můžete osvěžit v bazénovém baru, který je otevřen v období od května do října.

Hotel nabízí také nezapomenutelnou kuchyni nejen ve vyhlášené á la carte restauraci Wine Vault, ve které vinný lístek obsahuje neuvěřitelných 550 značek chorvatských i celosvětových vín.

 

Řetězec:  Maistra
Lokalita: Rovinj, Chorvatsko

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Premium

Premium

Premium pokoje (39 m2) jsou umístěny v přízemí hotelu. Nabízí terasu nebo balkón s výhledem na moře částečně zastřeným zelení...

Executive

Executive

Pokoje Executive typu se pyšní výhledem na moře, jelikož jsou umístěny ve vyšších patrech. Vybavením i rozlohou (39 m2) jsou srovnatelné s pokoji typu Premium...

Deluxe

Deluxe

Pokoje Deluxe jsou umístěny v horních patrech hotelu a umožňují tak přímý výhled na moře. Vybavením i velikostí odpovídají pokoji typu Premium...

Family

Family

Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny s dětmi, jelikož umožňuje dětem i rodičům (2 dospělí a 2 děti nebo 1 dospělý a 3 děti) bydlet společně ve dvou spojených pokojích typu Prem..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Monte Mulini nabízí gastronomické zážitky ve vícero restauracích. Jídla jsou chystaná pod dohledem renomovaných šéfkuchařů a vína jsou vybírána mezinárodně uznávanými sommeliéry, čímž se restaurace hotelu stávají vyhlášenými v regionu.

Á la carte restaurace Wine Vault

Tato restaurace, jak název napovídá, nabízí enogastronomický zážitek vycházející ze spojení tradiční francouzské kuchyně a excelentních vín z lístku čítajícím více než 550 značek z Chorvatska i celého světa.

Restaurant Mediterraneo

Elegantní restaurant Mediterraneo nabízí unikátní kombinaci tradičních středomořských receptů zasazených do současných gastronomických trendů s využitím lokálních sezónních ingrediencí. Důraz je kladen na čerstvé ryby a mořské plody od místních dodavatelů. Vedle gastronomického zážitku budete nadšeni i z nádherného výhledu na moře a malebnou zátoku.

Restaurace Amatis

Nejmenší restaurace se nachází na hotelové terase a nabízí romantické večeře pro dva s výhledem na pobřeží.

Lobby bar

Lobby bar je ideálním místem pro posezení během dne s nápojem či kávou a jednohubkami. K večeru se pak toto místo mění na ideální prostor pro večer strávený s hudbou a drinkem.

Mulini Beach bar

Plážový bar je ideálním místem pro pozdní snídani či oběd. Během dne nabízí také koktejly ke zpříjemnění relaxace na pláži.

Kategorie a vybavení pokojů Monte Mulini Rovinj

Všechny pokoje a suity kombinují přírodní materiály s pohodlným vybavením v luxusním stylu. Každý pokoj i suita disponuje balkónem nebo terasou s úchvatným výhledem. Hotel poskytuje 24hodinovou pokojovou službu a bezplatnou wi-fi.

Všechny pokoje a suity jsou vybaveny: klimatizací, SOS alarmem, telefonem, LCD TV, minibarem, trezorem, vanou a sprchou a fénem. Na žádost bude poskytnuta také dětská postýlka.

 

Nabídka pokojů

Premium

Premium

Premium pokoje (39 m2) jsou umístěny v přízemí hotelu. Nabízí terasu nebo balkón s výhledem na moře částečně zastřeným zelení. Pokoje jsou zařízeny vybavením z přírodních materiálů a stylizované do teplých tónů. Pokoje nabízí buď manželskou postel a červený otoman nebo dvě samostatná lůžka s pohodlným křeslem. V koupelně naleznete dvojumyvadlo, vanu a oddělený sprchový kout. V rámci tohoto typu ubytování budete při příjezdu potěšeni místními sladkostmi domácí výroby a následně každodenní lahví minerální vody. Domácí mazlíčky je možné ubytovat za příplatek.

Executive

Executive

Pokoje Executive typu se pyšní výhledem na moře, jelikož jsou umístěny ve vyšších patrech. Vybavením i rozlohou (39 m2) jsou srovnatelné s pokoji typu Premium. I v rámci tohoto ubytování budete potěšeni každodenní láhví minerální vody a sladkostmi při příjezdu. Kromě zmíněného budete mít možnost zúčastnit se během svého pobytu ochutnávky vína a olivového oleje.

Deluxe

Deluxe

Pokoje Deluxe jsou umístěny v horních patrech hotelu a umožňují tak přímý výhled na moře. Vybavením i velikostí odpovídají pokoji typu Premium. Dva pokoje tohoto typu jsou upraveny pro invalidní osoby. Pokud si vyberete tento typ ubytování, budou Vás při příjezdu čekat ručně vyrobené čokoládové pralinky. Potěší Vás také možnost zúčastnit se ochutnávky olivového oleje a vína a 20minutová procedura v hotelových lázních. Dále můžete jednorázově vyzkoušet elektro kolo, pokud bude k dispozici. Navíc od hotelu obdržíte dárek. Kromě výše uvedeného budete mít každý den bezplatně k dispozici láhev minerální vody.

Family

Family

Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny s dětmi, jelikož umožňuje dětem i rodičům (2 dospělí a 2 děti nebo 1 dospělý a 3 děti) bydlet společně ve dvou spojených pokojích typu Premium za zvýhodněnou cenu. Jeden pokoj je vybaven manželskou postelí a červeným otomanem a druhý dvěmi samostatnými lůžky a pohodlným křeslem. Nejen děti jistě potěší místní ručně vyrobené sladkosti, které ubytovaní v tomto typu pokoje obdrží při příjezdu. Kromě toho budete mít každý den bezplatně k dispozici láhev minerální vody.

Junior Suita

Junior Suita

Junior suita (56 m2) se skládá z hlavní ložnice, luxusně vybavené koupelny s vanou i sprchovým koutem, kuchyně vybavené kávovarem, mikrovlnnou troubou, sporákem, lednicí a varnou konvicí, pohodlného světlého a vzdušného obývacího prostoru s jídelnou a koupelnou pro hosty se sprchovým koutem. Samozřejmostí je velký balkón či terasa s výhledem na moře a zátoku. Tento typ ubytování je vhodný pro dva dospělé, kteří si chtějí užít dovolenou ve větším prostoru s dostatkem soukromí. Jedna Junior suita se nachází v hlavní budově hotelu a nedisponuje kuchyní. Výhodou tohoto typu ubytování je vedle každodenní láhve minerální vody i možnost bezplatného použití kávovaru Illy, který je každý den doplňován. Při příjezdu hosté ubytovaní v Junior suitách obdrží ručně vyrobené lokální sladkosti a čokoládové pralinky. Potěší je také možnost účasti na ochutnávce olivového oleje a vína a 20minutová procedura v hotelových lázních. Dále je možné jednorázově vyzkoušet elektro kolo, pokud bude k dispozici. Navíc hotel poskytuje dárkový šek v hodnotě 75 EUR, který je možné využít v hotelových á la carte restauracích. Vedle toho hotel poskytuje ubytovaným v Junior suitách i dárek.

Executive Suita

Executive Suita

Executive suita nabízí podobné vybavení jako Junior suita, ale v mnohem větším prostoru (65 m2). Naleznete zde hlavní ložnici, luxusně vybavenou koupelnu s vanou i sprchovým koutem, kuchyň vybavenou kávovarem, mikrovlnnou troubou, sporákem, lednicí a varnou konvicí, pohodlný světlý a vzdušný obývací prostor s jídelnou a koupelnu pro hosty se sprchovým koutem. Samozřejmostí je velký balkón či terasa s výhledem na moře a zátoku. Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny s dětmi (2 dospělí a 2 děti). Dvě Executive suity se nachází v hlavní budově hotelu a nedisponují kuchyní. I v tomto typu ubytování je vedle každodenní láhve minerální vody samozřejmostí i možnost bezplatného použití kávovaru Illy, který je každý den doplňován. Při příjezdu hosté ubytovaní v Executive suitách obdrží ručně vyrobené lokální sladkosti a čokoládové pralinky. Budou také potěšeni možností zúčastnit se ochutnávky olivového oleje a vína a 20minutové procedury v hotelových lázních. Dále hosté mohou jednorázově vyzkoušet elektro kolo, pokud bude k dispozici. Dále hotel poskytuje dárkový šek v hodnotě 75 EUR, který je možné využít v hotelových á la carte restauracích. Hosté ubytovaní v Executive suitách obdrží od hotelu i dárek.

Deluxe Suita

Deluxe Suita

Nejprostornějším typem ubytování je Deluxe suita (84 m2) skládající se ze dvou prostorných ložnic a přilehlých koupelen s vanou i sprchovým koutem, dále z obývacího prostoru spojeného s jídelnou, kuchyně vybavené kávovarem, mikrovlnnou troubou, sporákem, lednicí a varnou konvicí, koupelny pro hosty se sprchovým koutem a rozlehlým balkónem či terasou. Volba na tento typ ubytování by měla padnout náročným hostům (jednotlivcům i rodinám), kteří vyhledávají soukromí, prostor a vynikající služby. Může se zde ubytovat až 5 dospělých osob nebo dva dospělí se dvěmi dětmi. I v rámci tohoto typu ubytování je možné čerpat následující výhody: - Každodenní láhev minerální vody. - Bezplatné použití kávovaru Illy, který je každý den doplňován. - Jednorázové poskytnutí ručně vyrobených lokální sladkostí a čokoládových pralinek při příjezdu. - Možnost účasti na ochutnávce olivového oleje a vína. - Vyzkoušení 20minutové procedury v hotelových lázních - Jednorázová možnost vyzkoušet elektro kolo, pokud bude k dispozici. - Dárkový šek v hodnotě 75 EUR, který je možné využít v hotelových á la carte restauracích. - Dárek od hotelu.

Pláž a moře

Oblázková pláž se nachází pouze pár metrů od hotelu a představuje kombinaci současného luxusu a místních tradic a dědictví. Je obklopena krystalicky čistým mořem. U skalnatějšícho vstupu do moře je k dispozici i molo. K relaxaci na lehátkách je možné využít i travnatý prostor u bazénů.

U pláže naleznete: plážový klub, koktejlový bar, sprchy a převlékací prostory, toalety, stůl s ručníky a miniobchod.

Použití ručníků, lehátek a slunečníků je u některých hostů zahrnuto v ceně.

Online cena a slevy Monte Mulini Rovinj *****

Profi foto hotelu Monte Mulini *****

Gastronomie a hotelové restaurace Monte Mulini Rovinj

Hotel Monte Mulini nabízí gastronomické zážitky ve vícero restauracích. Jídla jsou chystaná pod dohledem renomovaných šéfkuchařů a vína jsou vybírána mezinárodně uznávanými sommeliéry, čímž se restaurace hotelu stávají vyhlášenými v regionu.

Á la carte restaurace Wine Vault

Tato restaurace, jak název napovídá, nabízí enogastronomický zážitek vycházející ze spojení tradiční francouzské kuchyně a excelentních vín z lístku čítajícím více než 550 značek z Chorvatska i celého světa.

Restaurant Mediterraneo

Elegantní restaurant Mediterraneo nabízí unikátní kombinaci tradičních středomořských receptů zasazených do současných gastronomických trendů s využitím lokálních sezónních ingrediencí. Důraz je kladen na čerstvé ryby a mořské plody od místních dodavatelů. Vedle gastronomického zážitku budete nadšeni i z nádherného výhledu na moře a malebnou zátoku.

Restaurace Amatis

Nejmenší restaurace se nachází na hotelové terase a nabízí romantické večeře pro dva s výhledem na pobřeží.

Lobby bar

Lobby bar je ideálním místem pro posezení během dne s nápojem či kávou a jednohubkami. K večeru se pak toto místo mění na ideální prostor pro večer strávený s hudbou a drinkem.

Mulini Beach bar

Plážový bar je ideálním místem pro pozdní snídani či oběd. Během dne nabízí také koktejly ke zpříjemnění relaxace na pláži.

Sport a wellness hotelu Monte Mulini *****

Lážně hotelu Monte Mulini využívají léčebné účinky středomořských rostlin a mořských esencí k zajištění odpočinku mysli, těla i duše.

Vedle wellness prostorů můžete využít i sauny (finskou saunu, tureckou koupel), menší vnitřní bazén, masáže, kosmetiku, relaxační místnosti, parní lázeň a vířivku.

Hosté hotelu Monte Mulini mohou využít také kapacity přilehlého Lone Wellness & Spa Centre, které nabízí vedle sauny, whirpoolu, relaxační zóny, bazénu i tělocvičnu.

Jelikož je hotel vzdálen od centra města Rovinj pouze 15 minut chůze, je ideálním výchozím bodem pro procházky pro promenádě. Opačným směrem se je možné dojít ke chráněnému lesoparku, který je ideální pro procházky, jízdy na kole či horolezectví. Kola je možné si bezplatně půjčit v hotelu.

Hosté hotelu Monte Mulini mají k dispozici animační program pro děti a dospělé v sousedním hotelu Lone. V blízkosti je také možné zahrát si tenis na jednom z osmi venkovních tenisových kurtů ve sportovním centru hotelu Eden.

Mapa - Monte Mulini Rovinj *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Chorvatska do hotelu Monte Mulini Rovinj *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Monte Mulini Rovinj *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Monte Mulini Rovinj *****

Letová spojení do Chorvatska

Ing. Jana Paseková
Monte Mulini Rovinj
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.