Barceló Bávaro Palace *****

Dominikánská republika

Nezapomenutelná dovolená na jedné z nejhezčích pláží světa

Hotel Barceló Bávaro Palace *****

Hodnocení 9.2 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dominikánská republika, Punta Cana, Bavaro | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii

Popis hotelu Barceló Bávaro Palace ***** Dominikánská republika

Vyražte na dovolenou do jednoho z nejlepších resortů v Punta Cana, oblíbeném turistickém letovisku v nejvýchodnější provincii Dominikánské republiky, La Altagracia. Hotel je jako stvořený pro lidi, kteří milují sluníčko, zvuk karibského vánku v korunách palem a moře s korálovými útesy a křišťálově čistými vodami. Resort se nachází na jedné z deseti nejhezčích pláží světa (podle žebříčků National Geographic a TripAdvisor). Resort nabízí pokoje s nádhernými výhledy, kde bude o váš odpočinek a relaxaci postaráno: najdete v nich nejnovější technologie a absolutní komfort. Barceló Bávaro Palace se nachází přímo na pláži a je obklopen hustým palmovým hájem, který poskytuje příjemný stín v celém hotelovém areálu. Mezinárodní letiště Punta Cana je 18 km daleko.

 

Široká nabídka jednoho z nejlepších all inclusive hotelů v Dominikánské republice umožňuje hostům naplno si užívat dovolené a zažít nevšední dobrodružství: můžete si zkusit různé vodní sporty jako potápění, šnorchlování, kajak a windsurfing. Barceló Bávaro Palace nadchne svou pestrou nabídkou jak sportovní nadšence, tak i milovníky wellness ale i noční sovy. Užívejte si naplno svěho volného času v 24/24 kasinu, ve dvou nočních klubech, na golfovém hřišti The Lakes, v místnosti na únikové hry, v nákupním centru, na profesionálním fotbalovém hřišti, poloprofesionálním baseballovém hřišti nebo noční show.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room

Nové pokoje o velikosti 36,84m2 s vysoce kvalitním vybavením a nábytkem nabízí všechny hlavní služby Barceló Bávaro Palace. Výhled z těchto pokojů směřuje na golfové hřiště...

Junior Suite

Junior Suite

Apartmány Junior o velikosti 47,54 m2 nabízí výhled na moře a/nebo do zahrad z balkónu či terasy, a také vybavení a nábytek nejvyšší kvality...

Family Duplex

Family Duplex

Pokoje jsou velké 55,13m2, mají dvě patra a pyšní se prvotřídním vybavením a nábytkem. Výhled je na nové golfové hřiště...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelové restaurace a bary nabízejí rozsáhlý výběr místních i mezinárodních pokrmů, které uspokojí chutě každého hosta. Všechny Barceló restaurace vám poskytnou unikátní gurmánské zážitky. Barceló Bávaro Palace má osm restaurací a la carte, tři bufety, čtrnáct barů a dva soukromé vinné sklípky. Zažijte gastronomickou cestu kolem světa ve skvělých hotelových restauracích, které vás přenesou do různých částí světa: od minimalistické japonské pokrmy přes unikátní chuťové vjemy italské nebo španělské kuchyně po fascinující chutě Mexika. Nebojte se vrhnout se do víru zábavy a živé atmosféry steak housu, nebo do osobitosti mořských plodů, stejně jako do tajů vybraných dominikánských pokrmů a do působivé různorodosti mezinárodního bufetu. Za příplatek si taktéž můžete dopřát jedinečné chvilky elegance a majestátnosti skvostné francouzské restaurace, La Comédie. Pokud jste ale Premium Level hosté, máte vstup do této restaurace zahrnut v ceně vašeho pobytu. Hotel dále nabízí vinné sklípky, tzv. cavas, které jsou jako stvořené pro soukromé večeře (za příplatek), skvěle doplňující různorodou kuchyni. Zkrátka není jiných karibských restaurací, které by se vyrovnaly těm v Barceló Bávaro Palace. Máte nárok na čtyři a la carte večeře na každý týden vašeho pobytu. Další a la carte večeře jsou možné jen dle dostupnosti (kromě pro Premium Level hosty, kteří mají nárok na neomezené večeře). Rezervace musíte dělat během vašeho pobytu, a la carte rezervace nelze udělat před vaším příjezdem (kromě Premium Level hostům).

Pro Premium Level hosty: můžete si zarezervovat stůl ve všech restauracích ještě před příjezdem posláním emailu na adresu bavaro.palace.premiumlevel@barcelo.com. Během vašeho pobytu můžete dělat rezervace neomezeně.

V resortu najdete dva bufety: Miramar (mezinárodní kuchyně) a Bohío Dominicano (dominikánská kuchyně). V obou platí neformální dress code a jsou otevřeny v době snídaně (mezi 7:00 a 10:30), oběda (od 12:30 do 16:30) a večeře (mezi 18:30 a 23:00).

 

Dále máte velký výběr a la carte restaurací:

Kyoto

Japonská kuchyně, 18:00 až 23:00

 

La Comédie

Francouzská kuchyně, příplatek pro host, kteří nemají Premium Level služby, 18:00 až 23:00

 

La Fuente

Španělská kuchyně, 18:00 až 23:00

 

El Coral Seafood

Ryby a mořské plody, 18:00 až 23:00

 

Santa Fe Steak House

masové speciality, 18:00 až 22:30

 

La Dolce Vita

Italská kuchyně, 18:00 až 23:00

 

México Lindo

Mexická kuchyně, 18:00 až 23:00

 

Strikers Sports Bar

Snack bar, občerstvení, Americký styl.

 

Hoyo 19 Golf Bar

Americký styl, v části golfového hřiště, 19:00 až 23:00

 

Vinné sklípky

Santa Fe Steak House, El Coral Seafood, La Fuente a La Comédie, za poplatek. Ideální pro soukromé večeře a la carte, pro maximálně 14 porcí v Santa Fe a El Coral, předchozí rezervace nutná, pro maximálně 8 porcí v La Fuente a La Comédie.

 

Dress code

Neformální: jsou povoleny formální kraťasy nebo bermudy, triko nebo tričko s dlouhým rukávem a sandály (ne z gumy). Plavky nejsou povoleny.

Platí v kasinu (zákaz nošení klobouků), nočních klubech, na snídaních a večeřích v bufetech a restauraci Hoyo 19.

 

Formální:

Páni: dlouhé kalhoty, triko s rukávem a boty nebo sandály (ne z gumy). Plavky a žabky/kroksy nejsou povoleny. Platí ve všech a la carte restauracích kromě Hoyo 19, Santa Fe a Coral. Je třeba udělat rezervaci předem v zákaznickém centru (Customer Service) nebo Premium Level Lounge.

 

Poloformální:

Páni: formální kraťasy nebo bermudy, triko s dlouhým rukávem a sandály (ne z gumy). Plavky a žabky/kroksy nejsou povoleny. Platí v a la carte restauracích Hoyo 19, Sante Fe a Coral. Je třeba udělat rezervaci předem v zákaznickém centru (Customer Service) nebo Premium Level Lounge.

 

Hosté Barceló Bávaro Palace kromě Premium Level hostů musí platit dodatečný poplatek na osobu za den, chtějí-li mít přístup k aktivitám „jen pro dospělé“.

 

Bary

Bar Carey v hlavní hale (klimatizován).

Bar/Coffee Lounge, rum a doutníky (nad 18 let), za poplatek

Bar Coco a Bar Taino u bazénu

Bar Cielo u bazénu pro dospělé (nad 18 let)

Bar Bambú u klubového bazénu Barcy (část pro rodiny)

Strikers Sports Bar, otevřeno 24/24

Hoyo 19 Golf Bar

Bávaro Disco Bar, otevřeno od 23:00 do 3:00, nad 18 let

Disco bar The Xone, pro teenagery, nealko nápoje (13-17 let)

Black Jack Bar (kasino), otevřeno 24/24, nad 18 let

Bar Las Olas

Divadelní bary (2)

Kategorie a vybavení pokojů Barceló Bávaro Palace

Hotel nabízí deset typů pokojů, z nichž některé patří do kategorie Premium Level a jejich hosté tak mají nárok na speciální služby a vybavení. 80% pokojů má výhled na moře a pyšní se venkovní vířivkou. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room

Nové pokoje o velikosti 36,84m2 s vysoce kvalitním vybavením a nábytkem nabízí všechny hlavní služby Barceló Bávaro Palace. Výhled z těchto pokojů směřuje na golfové hřiště. Pokoje se nachází v třípatrových budovách a najdete v nich manželskou postel velikosti king nebo dvě jednolůžka s vrchní matrací a jeden gauč. Všechny pokoje mají terasu nebo balkón, klimatizaci a větrák, minibar, 32“ LCD TV, budík s iPod přípojkami, Wi-Fi (zpoplatněno), trezor, kávovar, žehličku a žehlicí prkno. Součástí pokoje je i plně vybavená koupelna s fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower). Maximální kapacita pokoje jsou tři hosté (dva dospělí a jedno dítě nebo tři dospělí).

Junior Suite

Junior Suite

Apartmány Junior o velikosti 47,54 m2 nabízí výhled na moře a/nebo do zahrad z balkónu či terasy, a také vybavení a nábytek nejvyšší kvality. Pokoje najdete ve čtyřpatrových budovách s výtahem. Každý pokoj má manželskou postel (velikost king) nebo dvě jednolůžka s vrchní matrací a jednu nebo dvě válendy, terasu či balkón s venkovní masážní vanou pro dva, klimatizaci a větrák, minibar, 32“ LCD TV, budík s iPod přípojkami, Wi-Fi (zpoplatněno), osvětlení na sensor, trezor, kávovar, žehličku a žehlicí prkno. Součástí pokoje je i plně vybavená koupelna s fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower). Maximální kapacita pokoje jsou čtyři hosté (dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě, popřípadě čtyři dospělí).

Family Duplex

Family Duplex

Pokoje jsou velké 55,13m2, mají dvě patra a pyšní se prvotřídním vybavením a nábytkem. Výhled je na nové golfové hřiště. Nachází se v třípatrových budovách, mají jednu manželskou postel v patře a dvě jednolůžka v dolní části, vše s vrchní matrací. Každý pokoj má terasu nebo balkón, klimatizaci a větrák, rodinný minibar, mikrovlnnou troubu a 32“LCD TV. Dále je vybaven budíkem s iPod přípojkami, Wi-Fi (zpoplatněno), trezorem, kávovarem, žehličkou a žehlicím prknem. Součástí pokoje jsou i dvě plně vybavené koupelny s fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower). Maximální kapacita pokoje jsou čtyři hosté (dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě, popřípadě čtyři dospělí). Minimální kapacita jsou tři dospělí.

Family Room

Family Room

Pokoje jsou velké 59,45m2, jsou součástí devíti pětipatrových budov a disponují vybavením a nábytkem nejvyšší kvality. První ložnice má manželskou postel velikosti king a válendu a je propojena s druhou ložnicí, ve které najdete dvě jednolůžka. Všechny postele mají vrchní matraci. Obě ložnice mají výhled do zahrad nebo na golfové hřiště a balkón nebo terasu. Dále v tomto pokoji najdete venkovní masážní vanu pro dva na terase nebo balkóně ložnice s manželskou postelí, klimatizaci a větrák, rodinný minibar, a 32“LCD TV. Také je vybaven budíkem s iPod přípojkami, Wi-Fi (zpoplatněno), osvětlením na sensor, trezorem, kávovarem, mikrovlnnou troubou, žehličkou a žehlicím prknem. Součástí pokoje je i plně vybavená koupelna s fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower). Maximální kapacita pokoje je pět hostů (čtyři dospělí a jedno dítě nebo tři dospělí a dvě děti, popřípadě dva dospělí a tři děti). Minimální kapacita jsou tři hosté.

Family Junior Suite – Premium Level

Family Junior Suite – Premium Level

Pokoje jsou velké 97,06 m2 a pyšní se výhledy na moře nebo do zahrad. Jsou zařízeny prvotřídním nábytkem a vybavením, nachází se ve čtyřpatrových budovách s výtahem. V apartmánu najdete jednu ložnici s manželskou postelí velikosti king, která je propojená s druhou ložnicí s dvěma jednolůžkovými postelemi s vrchní matrací a jednou válendou. Dále v tomto pokoji najdete venkovní masážní vanu pro dva na terase nebo balkóně, klimatizaci a větrák, rodinný minibar, a 32“LCD TV v každém pokoji. Také je vybaven budíkem s iPod přípojkami, Wi-Fi, osvětlením na sensor, trezorem, kávovarem, mikrovlnnou troubou, žehličkou a žehlicím prknem. Součástí apartmánu jsou i dvě plně vybavené koupelny s fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower). Ve Family Junior Suite máte nárok na exkluzivní výhody a Premium Level služby. Maximální kapacita pokoje je šest hostů (čtyři dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a tři děti, popřípadě dva dospělí a čtyři děti). Minimální kapacita jsou čtyři hosté.

Junior Suite Ocean Front – Premium Level

Junior Suite Ocean Front – Premium Level

Apartmány o velikosti 52,88m2 a 59,44m2 jsou navrženy k tomu, aby rozmazlovaly své hosty překrásnými výhledy na Karibské moře. Nachází se ve dvoupatrových a čtyřpatrových budovách s výtahem. Jejich součástí je manželská postel velikosti king nebo dvě jednolůžkové postele s vrchní matrací, jedna válenda, terasa se soukromou zahradou nebo balkón s hydromasážní vanou pro dva, klimatizace a větrák, minibar, 42“LCD TV. Apartmány jsou dále vybaveny budíkem s rádiem a s iPod přípojkami, Wi-Fi, osvětlením na sensor, trezorem, kávovarem, žehličkou a žehlicím prknem. K apartmánu patří i plně vybavená koupelna s fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower). S Junior Suite Ocean Front máte také nárok na exkluzivní výhody a Premium Level služby. Maimální kapacita jsou čtyři hosté (dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě, popřípadě čtyři dospělí).

Suite Ocean Front – Premium Level

Suite Ocean Front – Premium Level

Dvacet čtyři apartmány velké 117,91m2 se pyšní výhledem na pláž a nekonečně modrý horizont. Užijte si relaxační koupel v hydromasážní vaně přímo na vaší terase nebo balkónu. Tyto luxusní apartmány mají klimatizaci a stropní větrák a zajišťují vám prvotřídní odpočinek či spánek na manželské posteli velikosti king s vrchní matrací nebo v prostorné obývací části s dvěma gauči. Dále se můžete těšit na dvě koupelny, minibar, dvě 42“ LCD TV, Wi-Fi a budík s iPod přípojkami. Koupelny jsou plně vybaveny fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower). Suite Ocean Front má také trezor, kávovar, mikrovlnnou troubu a žehličku a žehlicím prkno. V tomto apartmánu máte nárok na exkluzivní výhody a Premium Level služby. Maximální kapacita jsou čtyři hosté (dva dospělí a dvě děti).

Panoramic Suite Ocean Front – Premium Level

Panoramic Suite Ocean Front – Premium Level

Devatenáct apartmánů velikosti 127,02m2 se nachází přímo na pláži. Dopřejte si relaxační koupel v hydromasážní vaně na vaší vlastní terase nebo balkónu! Tyto apartmány jsou klimatizovány, mají stropní větrák a zajišťují vám dokonalý odpočinek či spánek na manželské posteli velikosti king s vrchní matrací nebo v prostorné obývací části s dvěma gauči. Dále se můžete těšit na dvě koupelny, minibar, dvě 42“ LCD TV, Wi-Fi a budík s iPod přípojkami. Koupelny jsou plně vybaveny fénem, velkým zrcadlem, pantofli, župany a relaxační sprchou. Panoramic Suite Ocean Front má také trezor, kávovar, mikrovlnnou troubu a žehličku s žehlicím prknem. V tomto apartmánu máte nárok na exkluzivní výhody a Premium Level služby. Maximální kapacita jsou čtyři hosté (dva dospělí a dvě děti).

Master Suite Ocean Front – Premium Level

Master Suite Ocean Front – Premium Level

Nechte se rozmazlovat v luxusních prostorných apartmánech, které mají 181,3m2 a nabízejí dech beroucí výhled na moře. Je to více než pouhý hotelový pokoj: v ložnici s manželskou postelí velikosti king, v krásně vybaveném obývacím pokoj a jídelně velké 70m2 si budete připadat jako na zámku! K vybavení patří klimatizace a stropní větrák, dvě 42“ LCD TV, kávovar, minibar, mikrovlnná trouba, varná deska, hodiny s iPod přípojkami, stůl s počítačem a tiskárnou, žehlička s žehlicím prknem a trezor. Dále se můžete těšit na jednu plně vybavenou koupelnu a jednu koupelnu bez toalety s relaxační sprchou, fénem, velkým zrcadlem, pantofli a župany. Také budete moci využívat dvě hydromasážní vany: jednu v koupelně a jednu na terase. K tomuto apartmánu patří i exkluzivní výhody a Premium Level služby. Maximální kapacita jsou dva dospělí.

Presidential Suite Ocean Front – Premium Level

Presidential Suite Ocean Front – Premium Level

Zvolte si největší luxus, jaký Barceló Bávaro Palace nabízí: prezidentský apartmán o rozloze více než kilometr čtvereční (1011,37m2) vám poskytne nekonečný výhled na moře ze všech koutů apartmánu. Majestátní prezidentský apartmán má tří ložnice: hlavní ložnici s manželskou postelí (velikost king) a hydromasážní vanou, druhou ložnici s manželskou postelí (king) a třetí ložnici s dvěma jednolůžky. Všechny ložnice mají svou vlastní koupelnu, relaxační sprchu a vše, co potřebujete k tomu, abyste se cítili jako doma: fén, velké zrcadlo, pantofle a župany. Také zde naleznete studovnu/pracovnu s psacím stolem, počítačem a tiskárnou, jídelnu a obývací pokoj, v němž si můžete odpočinout v exkluzivním komfortu. Užijete si také 66m2 velký soukromý bazén a terasu. Klimatizace a stropní větrák vás budou osvěžovat, zatímco se budete dívat na jednu ze čtyř 42“ LCD TV. Prezidentský apartmán dále zahrnuje kávovar, mikrovlnnou troubu, lednici, minibar, Wi-Fi, budík s rádiem a iPod přípojkami, žehličku, žehlicí prkno, trezor a úklidový pokoj. Do apartmánu máte přímý přístup díky výtahu nebo schodům. Majordomus na vyžádání. Společně s prvotřídním ubytováním získáte exkluzivní výhody a Premium Level služby. Maximální kapacita apartmánu je šest hostů (dva dospělí a čtyři děti nebo tři dospělí a tři děti, nebo čtyři dospělí a dvě děti, popřípadě šest dospělých).

Pláž a moře

Hotel Barceló Bávaro Palace se nachází přímo na pláži. Nemusíte tak udělat ani krok, abyste mohli vdechovat plnými doušky svěží mořský vánek, nebo se vyhřívali na karibském slunci. 

Online cena a slevy Barceló Bávaro Palace *****

Profi foto hotelu Barceló Bávaro Palace *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Barceló Bávaro Palace

Hotelové restaurace a bary nabízejí rozsáhlý výběr místních i mezinárodních pokrmů, které uspokojí chutě každého hosta. Všechny Barceló restaurace vám poskytnou unikátní gurmánské zážitky. Barceló Bávaro Palace má osm restaurací a la carte, tři bufety, čtrnáct barů a dva soukromé vinné sklípky. Zažijte gastronomickou cestu kolem světa ve skvělých hotelových restauracích, které vás přenesou do různých částí světa: od minimalistické japonské pokrmy přes unikátní chuťové vjemy italské nebo španělské kuchyně po fascinující chutě Mexika. Nebojte se vrhnout se do víru zábavy a živé atmosféry steak housu, nebo do osobitosti mořských plodů, stejně jako do tajů vybraných dominikánských pokrmů a do působivé různorodosti mezinárodního bufetu. Za příplatek si taktéž můžete dopřát jedinečné chvilky elegance a majestátnosti skvostné francouzské restaurace, La Comédie. Pokud jste ale Premium Level hosté, máte vstup do této restaurace zahrnut v ceně vašeho pobytu. Hotel dále nabízí vinné sklípky, tzv. cavas, které jsou jako stvořené pro soukromé večeře (za příplatek), skvěle doplňující různorodou kuchyni. Zkrátka není jiných karibských restaurací, které by se vyrovnaly těm v Barceló Bávaro Palace. Máte nárok na čtyři a la carte večeře na každý týden vašeho pobytu. Další a la carte večeře jsou možné jen dle dostupnosti (kromě pro Premium Level hosty, kteří mají nárok na neomezené večeře). Rezervace musíte dělat během vašeho pobytu, a la carte rezervace nelze udělat před vaším příjezdem (kromě Premium Level hostům).

Pro Premium Level hosty: můžete si zarezervovat stůl ve všech restauracích ještě před příjezdem posláním emailu na adresu bavaro.palace.premiumlevel@barcelo.com. Během vašeho pobytu můžete dělat rezervace neomezeně.

V resortu najdete dva bufety: Miramar (mezinárodní kuchyně) a Bohío Dominicano (dominikánská kuchyně). V obou platí neformální dress code a jsou otevřeny v době snídaně (mezi 7:00 a 10:30), oběda (od 12:30 do 16:30) a večeře (mezi 18:30 a 23:00).

 

Dále máte velký výběr a la carte restaurací:

Kyoto

Japonská kuchyně, 18:00 až 23:00

 

La Comédie

Francouzská kuchyně, příplatek pro host, kteří nemají Premium Level služby, 18:00 až 23:00

 

La Fuente

Španělská kuchyně, 18:00 až 23:00

 

El Coral Seafood

Ryby a mořské plody, 18:00 až 23:00

 

Santa Fe Steak House

masové speciality, 18:00 až 22:30

 

La Dolce Vita

Italská kuchyně, 18:00 až 23:00

 

México Lindo

Mexická kuchyně, 18:00 až 23:00

 

Strikers Sports Bar

Snack bar, občerstvení, Americký styl.

 

Hoyo 19 Golf Bar

Americký styl, v části golfového hřiště, 19:00 až 23:00

 

Vinné sklípky

Santa Fe Steak House, El Coral Seafood, La Fuente a La Comédie, za poplatek. Ideální pro soukromé večeře a la carte, pro maximálně 14 porcí v Santa Fe a El Coral, předchozí rezervace nutná, pro maximálně 8 porcí v La Fuente a La Comédie.

 

Dress code

Neformální: jsou povoleny formální kraťasy nebo bermudy, triko nebo tričko s dlouhým rukávem a sandály (ne z gumy). Plavky nejsou povoleny.

Platí v kasinu (zákaz nošení klobouků), nočních klubech, na snídaních a večeřích v bufetech a restauraci Hoyo 19.

 

Formální:

Páni: dlouhé kalhoty, triko s rukávem a boty nebo sandály (ne z gumy). Plavky a žabky/kroksy nejsou povoleny. Platí ve všech a la carte restauracích kromě Hoyo 19, Santa Fe a Coral. Je třeba udělat rezervaci předem v zákaznickém centru (Customer Service) nebo Premium Level Lounge.

 

Poloformální:

Páni: formální kraťasy nebo bermudy, triko s dlouhým rukávem a sandály (ne z gumy). Plavky a žabky/kroksy nejsou povoleny. Platí v a la carte restauracích Hoyo 19, Sante Fe a Coral. Je třeba udělat rezervaci předem v zákaznickém centru (Customer Service) nebo Premium Level Lounge.

 

Hosté Barceló Bávaro Palace kromě Premium Level hostů musí platit dodatečný poplatek na osobu za den, chtějí-li mít přístup k aktivitám „jen pro dospělé“.

 

Bary

Bar Carey v hlavní hale (klimatizován).

Bar/Coffee Lounge, rum a doutníky (nad 18 let), za poplatek

Bar Coco a Bar Taino u bazénu

Bar Cielo u bazénu pro dospělé (nad 18 let)

Bar Bambú u klubového bazénu Barcy (část pro rodiny)

Strikers Sports Bar, otevřeno 24/24

Hoyo 19 Golf Bar

Bávaro Disco Bar, otevřeno od 23:00 do 3:00, nad 18 let

Disco bar The Xone, pro teenagery, nealko nápoje (13-17 let)

Black Jack Bar (kasino), otevřeno 24/24, nad 18 let

Bar Las Olas

Divadelní bary (2)

All Inclusive

Premium Level hosté mají možnost využít speciálních VIP služeb a aktivit:

 • Personalizovaná registrace a odhlášení z hotelu v exkluzivním Premium Level salonku.
 • Exkluzivní recepční služby v Premium Level salonku a personalizovaný přístup ve dvou mini halách
 • Snídaně formou bufetu, jednohubky a prvotřídní nápoje v salonku.
 • Mezinárodní noviny, knihy, stolní hry, CD a DVD a Internet v salonku.
 • 24/24 VIP pokojský servis
 • Lahev rumu na uvítanou
 • Výběr polštářů (tzv. pillow menu) a výběr aromaterapie
 • exkluzivní zařízení a minibar
 • Wi-Fi zdarma na pokoji
 • Express praní bez poplatků
 • Exkluzivní koktejl od manažera jednou týdně
 • Volný vstup do aquaparku Pirates Island
 • Suvenýr z hotelového obchodu a dárek s překvapením pro děti do 12 let
 • Přístup ke všem zařízením a službám v Barceló Bávaro Beach hotelu (pouze pro dospělé)
 • Přístup do všech restaurací a la carte bez poplatků a bez omezení.
 • Přednostní rezervace v restauracích a la carte, na golfové hřiště, do spa, na masáže na pláži, soukromé večeře, do zařízení pro společenské akce a na výlety.
 • Vstup do U Spa s hydroterapií a 10% sleva na U Spa služby
 • 10% sleva na vnitrozemní výlety (s omezeními)
 • pozdní check out (dle dostupnosti)
 • možnost rezervace restaurací před vaším příjezdem přes email a neomezené rezervace během pobytu

Golf v hotelu Barceló Bávaro Palace

Resort se může pochlubit rozlehlým a moderním golfovým hřištěm The Lakes, které bylo zrenovováno v roce 2010 známým architektem P.B. Dye. Hřiště se nachází mezi listnatým mangrovovým porostem a 25 přilehlými jezery a 122 dobře umístěnými bunkry, které ho chrání. Design golfového hřiště sází na přírodní krásu okolí Bávaro resortu a nechává prostor místním rostlinám a živočichům okolo zelených, pečlivě udržovaných herních polí, čímž zajišťuje nejlepší herní plochy odpovídající nadstandartním požadavkům. Ve vzdálenosti 6 655 yardů od profesionálních odpališť, osmnáctijamkové, par-72 mistrovské hřiště je nejnovější a nejpopulárnější hřiště v oblasti Bávaro-Punta Cana.

 

Služby

 • Vyzvednutí na pokoji (pouze pro hosty)
 • klubové uskladnění golfové výbavy a čištění
 • skříňky a sprchy
 • půjčovna výbavy (Callaway)
 • odpalovací a skóre karta
 • studené ručníky
 • tréninkové zóny (za příplatek)
 • nápojové služby na hřišti
 • restaurace a bar Hoyo 19
 • golfové kurzy
 • golfový obchod
 • rezervace pro návštěvníky
 • skupinová koordinace a turnaje

 

Je třeba dodržovat dress code za každých okolností. Musí se jezdit golfovými vozítky, není dovoleno chodit po hřišti. Golfové kolo zahrnuje: 18 holí, jídlo a pití, košík míčků na rozehřátí, úložný prostor na výbavu zdarma, odvoz z pokoje na hřiště, skříňky, sprchy a místní poplatky. Zelené poplatky, které jsou zahrnuty ve vašem pobytu, se liší podle typu smlouvy. Informace a rezervace: bavaro.golf@barcelo.com, web: www.barcelobavarogolf.net

 

Dress Code: páni: polo tričko s rukávy a límečkem, bermudy nebo kalhoty, golfová obuv s plastovými hroty nebo tenisová obuv. Dámy: blůza s rukávy nebo límečkem, bermudy, delší kraťasy nebo sukně, golfová obuv s plastovými hroty nebo tenisová obuv.

Není dovoleno nosit jakékoliv neformální oblečení jako džíny, plavky, trička, tílka, sportovní oblečení, tříčtvrťáky. Dále se nesmí nosit žádný druh bot, který může být ohrožovat hráče nebo poškodit terén hřiště či tréninkových zón.

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Aktivity

 • Premium VIP Lounge: VIP salonek, za poplatek.
 • Relaxační salonek s výhledem na karibské moře.
 • Čtyři bazény včetně dětského bazénku, bazénu pro dospělé a polo olympický bazén.
 • Aquapark Barcy s vodními hrady, skluzavkami, tobogány a kaskádami v bazénu.
 • Aquapark Pirates Island s bazénem s vlnami, za poplatek, Wi-Fi zdarma.
 • Mini Club pro děti od 3 do 12 let, otevřeno od 9:00 do 0:00.
 • The Xone diskotéka pro nezletilé (13-17 let), nealko nápoje.
 • Denní a večerní zábava pro děti i dospělé.
 • Obchodní centrum, za poplatek.
 • Kasino Bávaro, otevřeno 24/24, nad 18 let, Wi-Fi zdarma
 • Výlety a doprava s Vacaciones Barceló
 
Nové Bowling centrum

Za poplatek, 15 minut Wi-Fi zdarma v internetovém koutku. Užijte si svět bowlingu, ať už jste dítě nebo dospělý! Čtyři moderní dráhy vám zaručí rodinnou zábavu na celé odpoledne. Bowling centrum se nachází vedle Sports baru, a nabízí vám perfektní atmosféru na bezstarostné vrhání koulí.

 

Hry a automaty

Zahrajte si jednu z mnoha elektronických her, kde můžete vyhrát tikety, které potom vyměníte za ceny ve slevové kanceláři (Concession Office). Vyberte si mezi závodními a bojovými hrami, kde se můžete postavit svým oponentům nebo různými sporty, jako například vzdušný hokej (air hockey) a stolní fotbal.

 

Escape Room

Úniková místnost je nová aktivita, kterou do hotelu přivedla skupina Tropical Entreprises. Hosté všech věkových kategorií se mohou pokusit uniknout z jedné ze dvou tematických místností: Ztracený chrám (The Lost Temple) a Černovousova pomsta (Blackbeard´s Revenge). Hráči musí najít indicie a řešit hádanky, aby utekli ze zamčeného pokoje do 60 minut. Hry jsou v angličtině, španělštině nebo ruštině. Otevírací doba je od 10:00 do 0:00 každý den.

 
Barceló Bávaro Convention Center (kongresové centrum)

V resortu najdete také obrovské kongresové centrum, které je největší a nejmodernější v Dominikánské republice. Konal se zde nespočet důležitých společenských akcí a událostí. Centrum se nachází 20km od letiště Punta Cana.

 

Prostory:

 • 1 991 pokojů včetně Premium Level pokojů
 • konferenční sály (maximální kapacita 1 375 lidí)
 • maximální kapacita: 5000 lidí
 • venkovní prostory
 • 13 jednacích místností na skoro 11 500m2, každá místnost má jiné charakteristiky a dá se rozdělit panely, lze tedy vytvořit 24 menších místností
 • nejmodernější audiovisuální vybavení
 • člen ICCA

 

Služby:

internet (Wi-Fi) ve všech jednacích místnostech, 14 restaurací, 16 barů, bazény, posilovna a fitness, spa a noční klub

 

V Barceló Báavaro Palace Club House je 8 nových víceúčelových místností, které lze rozdělit na 13 místností pro všechny typy událostí: koktejly, semináře, kongresy a bankety s širokou škálou cateringu.

 

Svatby a svatební cesty

Představte si svůj den D v destinaci snů, kde se vše bude točit okolo vás a zůstane vám v paměti na celý život! Hotely a resorty Barceló jsou renomovaným lídrem v organizaci perfektních svateb, obzvlášť proto, že se stará o prvotřídní catering a nabízí úžasné výhledy na Karibik. Svatební cesty sem jsou také dokonalé: představte si přípitek s vaší drahou polovičkou při západu slunce na pastelově zbarvené písečné pláži. Zkuste Barceló Bávaro balíček určený pro novomanžele na svatební cestě.

 

Resort nabízí dva balíčky, In Love a Forever in Love. Pro jejich získání je třeba doložit certifikát o svatbě, který nesmí být starší než čtyři měsíce, a ubytovat se na minimálně tři noci.

 

Balíček In Love zahrnuje:

 • vyšší pokojovou kategorii zdarma (dle dostupnosti)
 • přednost při registraci a pozdním odhlášení z hotelu (do 15:00, dle dostupnosti)
 • kontinentální snídaně na pokoj den po příjezdu
 • lahev šumivého vína a koš s malým slaným občerstvením na pokoj
 • trička s potiskem „novomanželé na svatební cestě“ (honeymooners), jedno na osobu
 • 15% sleva na U Spa služby
 • 10% sleva na prohlídky s Vacaciones Barceló
 • jedna vyvolaná fotografie ve foto obchodě

 

Balíček Forever in Love navíc k službám a výhodám In Love obsahuje:

 • romantickou večeři na pláži
 • 25 minutovou relaxační masáž pro páry v duo-wellness kabince v U Spa
 • 10% sleva na hodinu Tropical Pictures

 

Omezení:

 • Na rezervaci a voucherech musí být upřesněno „novomanželé na svatební cestě“ (honeymooners) a název vybraného balíčku. Balíčky jsou k dispozici ve všech hotelech kromě kategorie rodinných pokojů.
 • Slevy na výlety se nevztahují na vzdušné aktivity nebo plavání se zvířaty.
 • Cena „Forever In Love“ balíčku je na osobu.
 • Jiná omezení se mohou vztahovat na uplatnění jednotlivých bodů balíčku.

Sport a wellness hotelu Barceló Bávaro Palace *****

Rozmazlujte se v úžasném spa a wellness, kterými se pyšní Barceló resort. U SPA Barceló Bávaro Grand Resort vás bude hýčkat v ojedinělém prostředí v celé Dominikánské republice. V U SPA poznáte naplno, co znamená duševní pohoda, zdraví a krása, zatímco si budete užívat jednu z mnoha unikátních procedur, relaxovat v lázni s vodní terapií nebo se starat o své tělo a duši ve fitness areálu. A to není vše! U SPA nabízí personalizovaný přístup v relaxačním sofistikovaném prostředí: jemný svit svíček, vlídná odpočinková hudba s příjemnými zvuky přírody, sladké aroma vonných tyčinek a olejů… V U SPA si můžete vybrat mezi kosmetickými procedurami, relaxačními, terapeutickými a sportovními masážemi, vodní lázní s hydroterapií, termálním bazénem, klasickou a parní saunou, Vichy sprchou a hydromasážní vanou s horkou a studenou vodou (pro starší 16 let).

Na zvolenou proceduru je třeba objednat se přes bavaro.uspa-gte@barcelo.com  

 

Sporty
 • Posilovna s vyhrazenými zónami na aerobik a běh na pásu, pro hosty starší 14 let.
 • Čtyři tenisové kurty a dvě víceúčelové hřiště (fotbal, házená, basketbal, volejbal)
 • Profesionální fotbalové hřiště (100x55m), poloprofesionální baseballové hřiště (60x60m)
 • Golfové hřiště s osmnácti jamkami, od 10:00 do 18:00 zdarma, od 18:00 do 23:00 za poplatek
 • Dva kurty na padel
 • Beach volejbal
 • vodní polo
 • ping pong

 

Vodní sporty na pláži

Barceló Bávaro Grand Resort se pyšní největším střediskem vodních aktivit v celé oblasti Punta Cana. Středisko najdete přímo v hotelu Barceló Bávaro Palace. Svěřte se do rukou zkušeným profesionálům, kteří vás zasvětí do tajů vodních sportů!

 

Aktivity zahrnuty v all inclusive balíčku:
 • kajak
 • podvodní kolo
 • šnorchlovací výbava v plavecké části pláže
 • základní výbava na windsurfing
 • plavba plachetnicí Sunfish
 • základní plavba na katamaránu (Hobie Wave)

 

 • Aktivity za dodatečný poplatek:
 • kurzy windsurfingu
 • kurzy plavby na katamaránu a na plachetnici Sunfish
 • výlety na katamaránu
 • profesionální potápěčské kurzy (PADI)
 • profesionální potápění s lahví
 • Okružní plavby lodí
 • Plavby lodí se skleněným dnem
 • Výlety na banánovém člunu
 • Vodní lyžování
 • U-Tube (aquazorbing)
 • Šnorchlování na korálovém útesu
 • Paragliding
 • Jízda motorovým člunem

Děti v hotelu Barceló Bávaro Palace *****

Family Club

Family Club je speciální balíček pro rodiny, který nabízí všem jejím členům exkluzivní možnosti, jak se bavit a prožít úžasnou rodinnou dovolenou.

 

Rodinné pokoje
 • Pokoje s dvěma ložnicemi, které vytvoří oddělené prostory dětem a dospělým.
 • 180 rodinných pokojů
 • 44 apartmánů Family Junior
 • 64 rodinných duplexů
 • speciální rodinný minibar s džusy, cereáliemi a mlékem, mikrovlnná trouba na pokoji

 

Barcy Club a Barcy Card

Barcy Club je místo jako stvořené po ty nejmenší! Upoutá jejich pozornost a vtáhne je do světa nekončící zábavy díky široké nabídce celodenních programů. S Barcy Card děti získavájí body pokaždé, když se účastní nějakého programu, a následně je mohou vyměnit za úžasné ceny v Barcy klubu.

 

Navíc hotel nabízí Barceló Kids Beach Kit (Barceló plážovou výbavu pro děti), která obsahuje mini plážovou tašku, tričko s potiskem Barcy a mini opalovací krém. Také vám umožňuje využít službu stlaní jen pro děti. Všechny aktivity jsou pod dozorem kvalifikovaných animátorů. Jeden volný vstup do aquaparku Pirates Islands na dítě a na pobyt trvající minimálně 4 dny.

Doprava do hotelu Barceló Bávaro Palace

Resort je vzdálený 18 km od mezinárodního letiště Punta Cana a cesta automobilem trvá asi 20 minut.

Mapa - Barceló Bávaro Palace *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dominikánské republiky do hotelu Barceló Bávaro Palace *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Barceló Bávaro Palace *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Barceló Bávaro Palace *****

Letová spojení do Dominikánské republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.