DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Emirates. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Cenově dostupnější alternativou letu s Emirates je nově letové spojení s leteckou společností Smartwings, která létá pravidelně 7x týdně z Prahy a 3x týdně z Bratislavy. Letenky Vám rádi zajistíme.

Dubaj

Česky mluvící reprezentant v Dubaji

 

Během Vašeho pobytu V Dubaji se Vám bude věnovat jeden z našich českých delegátů. Všichni v Dubaji žijí a velmi dobře znají místní poměry, kulturu a zvyklosti. 

Kontakt na našeho delegáta získáte již před odletem na Vaši dovolenou, abyste ho mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na letiště v Dubaji na Vás bude čekat anglicky mluvící delegát spolu s řidičem, který Vás posléze odveze do hotelu. Přímo na letišti obdržíte uvítací balíček s potřebnými informacemi včetně času návštěvy česky hovořícího delegáta. Pokud preferujete přivítání na letišti v rodném jazyce, zajistíme Vám VIP službu Přivítání českým delegátem, případně asistenci při check-inu v českém nebo slovenském jazyce.

Je-li Váš pobyt delší než 3 noci, navštíví Vás český nebo slovenský delegát druhý den po příletu přímo v hotelu a zkontroluje, zda jste se vším spokojeni. K dispozici Vám bude nonstop help linka (v češtině), na kterou se můžete obrátit v případě jakýchkoli obtíží nebo žádostí o radu. V případě kontaktování delegáta doporučujeme využít telefonování zdarma z recepce hotelu, volání z pokojů je účtováno dle speciálních tarifů a hotel je neproplácí.

Asistenční služba návštěvy českého nebo slovenského delegáta jsou poskytovány v emirátech Dubaj, Ajman a Ras Al Khaimah. S ohledem na velkou dojezdovou vzdálenost nelze zajistit delegáta v emirátech Abu Dhabi a Fujairah, naši klienti jsou kontaktováni telefonicky a mohou využít nonstop telefonní linky na jednoho z českých delegátů.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.