Svatby v zahraničí

Svatby v zahraničí

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Nocí v hotelu
Destinace
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Svatební balíček
Svatební fotograf
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena se
svatbou v ráji
- /osoba
Cena na vyžádání
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Svatba v zahraničí přesně podle Vašich přání: Svatba v ráji ®

Hledáte to nejlepší místo pro svatbu v zahraničí? Řekněte si svoje ANO ve stínu kokosových palem na pohádkové písečné pláži s bílým pískem při šumu tyrkysového moře. Začněte svoji společnou cestu životem na místech, které jsou oprávněně označovány za ráj. Právně platný sňatek můžete prožít na ostrovech MauriciusSeychely, v Polynésii na Tahiti, Moorea či Bora Bora, na Fiji nebo Srí Lance. Romantický svatební obřad bez právní platnosti si užijete na Maledivách. Zabezpečíme pro Vás ty nejlepší služby a celou svatbu v zahraničí zorganizujeme za Vás. Rádi byste bydleli v doškové chaloupce jako z pohádky, v nadvodním bungalovu nebo v luxusním hotelu pár kroků od oceánu? Vše pro Vás s radostí připravíme a postaráme se o Vás.

Svatbu v zahraničí jsme sami prožili a poskytneme Vám osobní rady

První svatbu v exotice jsme uspořádali v roce 1998 na Seychelách a v roce 2000 na Mauríciu, jako první v České republice. Máme za sebou více než 1000 svateb v ráji a každý rok jich přibývá více než 100. Poradenství a přípravu sňatku v zahraničí bereme odpovědně, je daleko složitější než nákup běžného zájezdu. Svatbu Vám připraví team 20 specialistů, kteří mají zkušenosti se stovkami snoubenců. Znají možnosti v destinacích i hotelech, které pravidelně navštěvují. U několika svateb našich klientů jsme byli osobně. Naše specialistky zažily svatbu v zahraničí na vlastní kůži. Zuzana a Petra se vdávaly na Mauríciu, Jindřiška dokonce na Srí Lance.

Zájezd na klíč se svatbou přesně podle Vašich přání

Za dlouhé roky víme, co svatba v cizině obnáší, a proto se věnujeme všem detailům spojeným s její organizací. Vy jen dodáte potřebné dokumenty. Vyhnete se dlouhodobým časově i finančně vyčerpávajícím přípravám, nervozitě a shonu, které doprovází svatby v kruhu rodinném. Budete mít něco extra a navíc v klidu. Celou přípravu svatby v zahraničí zařídíme na klíč za Vás. Na začátku se snažíme zjistit, co od vysněné pohádkové svatby očekáváte. Z toho vychází naše doporučení na výběr termínu a destinace. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky. Za dobu naší specializace dobře známe poptávku náročných klientů z České i Slovenské republiky. Zážitky a zkušenosti párů, které svatbu v zahraničí absolvovali, Vám rádi předáme. 

České i Slovenské páry dávají stále více přednost svatbám v ráji. V čem spočívají výhody Svatby v ráji ®?

  • budete originální a překvapíte své okolí
  • prožijete svůj den zcela bez stresu, vše zařídí svatební koordinátorka
  • veškeré formality vyřídíme za vás, vy jen dodáte potřebné dokumenty k nám do cestovní kanceláře
  • obřad se může uskutečnit již za dva týdny na Seychelách nebo za čtyři týdny na Mauritiu (od dodání dokumentů)
  • jestliže chcete romantický únik jen ve dvou, zařídíme vám svědky
  • zajistíme vám zajímavé slevy na letenky i ubytování a spoustu dalších výhod
  • zážitky si sestavíte sami – může to být poklidná dovolená na pláži, akční dobrodružství či cesta za poznáním
  • dopřejete si kulinářské speciality místní kuchyně
  • zažijete žhavé líbánky pod tropickým sluncem

Destinace, které se stanou vaším soukromým rájem

Svatební obřad vám s potěšením zprostředkujeme v následujících tropických destinacích: na ostrově Mauritius, na Seychelských ostrovech, v Polynésii, na Maledivách, na Fidži nebo na Srí Lance. Každá destinace má svou specifickou atmosféru, a pokud se nemůžete rozhodnout, rádi vám poradíme. Naše specialistky každou z destinací osobně navštívily
a navrhnou vám místa, která předčí i vaše sny o dokonalé svatbě v zahraničí.

Svatba v zahraničí na ostrově Maurícius

Tento nádherný ostrov vulkanického původu se rozprostírá uprostřed Indického oceánu. Má všechna kouzla exotických míst, nenajdete tu žádné vysoké budovy, zástupy turistů ani stopy po znečištění. Jen panenské pláže obklopené korálovými útesy, blýskavé mořské laguny, nádhernou tropickou přírodu, hotely, které jsou v souladu s okolním prostředím a přesto se vyznačují luxusem a komfortem. Lidé na Mauritiu jsou usměvaví, zdvořilí, rádi vám poradí i doporučí ta nejlepší místa.

Moře je ideální ke koupání, šnorchlování i vodnímu lyžování, které je ve většině hotelů zdarma. Pláže patří k nejcennějším pokladům a jsou pro svou kvalitu vyhledávané na celém světě. Ve vnitrozemí objevíte hory, krátery, husté pralesy, potůčky, řeky, vodopády, vesničky ztrácející se v hojné místní vegetaci, města ve starém koloniálním stylu, exotické květiny a stromy rostoucí z červené půdy a všudypřítomná pole s cukrovou třtinou.

Na ostrově Maurícius jsme připravili svatbu i redaktorce iDNES Sylvii Špačkové. Více informací se můžete dočíst v tomto odkaze. 

Svatba v zahraničí na Seychelských ostrovech

Seychelské souostroví se vyznačuje především florou a faunou, kterou jinde na světě nenajdete. Nachází se v Indickém oceánu a tvoří jej celkem čtyřicet jedna ostrovů, některé jsou lidskou rukou nedotčené. Hlavním ostrovem je Mahé, živý a turisty oblíbený. Nachází se tu nejmenší hlavní město na světě. Ostrov Praslin je romantickým úkrytem s božským údolím Vallée de Mai a nádhernými plážemi. Svatou trojici Seychel uzavírá La Digue, fotogenický ostrov s jedinečnou rezervací L’Union, pirátským hřbitovem a pohádkovými plážemi s žulovými kameny.

Rozhodně můžeme doporučit kombinaci několika ostrovů – i těch méně známých, kde není nikdy více než 50 turistů. Dopravu mezi ostrovy zajišťují malá letadla, vrtulníky či lodě.

Seychely ohromí každého milovníka přírodních krás. Seychelská vláda omezila počet lůžek pro turisty a vydala nařízení, že žádná stavba nesmí být vyšší než palma. Tak zaručila, že přírodní bohatství těchto panenských ostrovů zůstane uchováno.

Svatba v zahraničí v Polynesii (Tahiti, Moorea & Bora Bora)

Nevšední krásou oplývají i ostrovy Francouzské Polynésie. Celkem Polynésii tvoří 118 ostrovů a atolů, z nichž každý má své specifické kouzlo. Vynikají především svou rozmanitostí, najdete tu hory, jejichž vrcholky se skrývají v mracích, bujnou vegetaci i jemné pláže a křišťálově čisté laguny.

Největším ostrovem Polynésie je Tahiti, které láká cestovatele z celého světa. Jedná se tak o rušnější prostředí, kde o zábavu a dobrodružství není nouze. Dlouze představovat nemusíme ani ostrov Bora Bora, který je proslulý krásou své exotické přírody. Za návštěvu rozhodně stojí i ostrov Moorea, který vás ohromí horami i divokou přírodou. Pokud toužíte po soukromí, vydejte se na ostrov Rangiroa, jeden z největších atolů na světě. 

Polynésie v sobě rozhodně ukrývá množství romantických míst, která jsou ke vstupu do manželského života jako stvořená. Jen pozor, aby byl váš svatební obřad platný, je nutné jej uspořádat na ostrovech Tahiti, Moorea či Bora Bora a to v budovách místních radnic. Oslavu si pak můžete užít na pláži nebo na jednom z menších ostrůvků.

Svatba v zahraničí na Maledivách (Maldives)

O krásách Maledivského souostroví by se daly skládat básně. Představují všechny vaše představy o dávno ztraceném a znovu nalezeném ráji. Bílý písek, tyrkysová laguna, tropická příroda, nebe bez mráčku, kamenné domečky s doškovou střechou. Proč se nevrátit ke kořenům a neoslavit svou lásku jako Adam a Eva v božském ráji?

Maledivské ostrůvky si plují v Indickém oceánu, obklopují je korálové útesy a bohatý podmořský život. Kokosové palmy a tropické květiny jsou všudypřítomné. Díky poloze v rovníkovém pásmu jsou Maledivy perfektní destinací pro Vaši zaslouženou dovolenou, svatbu v zahraničí nebo svatební cestu téměř po celý rok. Nepotřebujete zde žádné vstupní vízum ani očkování.

Svatební obřad si tu můžete užít přímo na pláži, v tropické zahradě, u bazénu nebo třeba na molu, které se vznáší nad lagunou. Maledivy také slibují úžasné líbánky. Mnoho resortů nabízí ubytování, které je čerstvým novomanželům ušité na míru.

Svatba v zahraničí na ostrově Fidži

Souostroví Fidži se pyšní takovou krásou, že ohromuje nejen cestovatele z nejrůznějších koutů Země, ale i filmaře. Na jednom z ostrovů se natáčel film Trosečník, na jiném zase Modrá laguna. Tyto ostrovy se vyznačují panenskou přírodou, která skutečně evokuje zapomenutá místa, kam lidská noha nevkročila.

Fidži je proslulé svými nekonečnými plážemi, bílým pískem, průzračnou vodou a barevnými mořskými korály. Ostrovy lákají potápěče z celého světa, kteří zde obdivují neuvěřitelně bohatý podmořský život. Potápění a šnorchlování patří na Fidži mezi nejoblíbenější vodní sporty.

Na své si zde ale nepřijdou jen sportovní nadšenci, ale i milovníci romantiky. Zdejší osamělé pláže mohou být skvělým místem k uspořádání soukromého obřadu, jen vy, palmy, písek a oceán. Co víc si přát?

Svatba v zahraničí na Srí Lance

Nádherná Srí Lanka spojuje to nejlepší z východních kultur, tradic i náboženství. Vzniká zde něco zcela výjimečného, co má duši – i místní příroda jakoby dýchala a nutila vás chtít poznat víc z tohoto krásného ostrova.

Jedná se o ostrovní stát, který se nachází v blízkosti Indického poloostrova. Nejspíše budete znát i název Cejlon, tak se totiž Srí Lanka až do roku 1972 oficiálně jmenovala.

Srí Lanka, to je rozmanitost. Vysoké kopce poseté čajovými plantážemi, nekonečné pláže a především národní parky, kde se potkáte se slony, divokými šelmami, opicemi, krokodýli 
i exotickými ptáky.

Tradice je v tomto kraji silně zakořeněná, svatební obřad si tu tak užijí zejména ti, co rádi objevují kulturní tradice cizích zemí.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.