JA The Resort - JA Beach Hotel *****

Dubaj

Ráj odpočinku, ale i exkluzivních aktivit. Jeden z mála plážových hotelů v Dubaji nabízející all inclusive.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel JA The Resort - JA Beach Hotel *****

Hodnocení 8.8 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jebel Ali | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů All inclusive Široký výběr aktivit včetně golfu Děti zdarma

Popis hotelu JA The Resort - JA Beach Hotel ***** Dubaj

Tento plážový resort na ploše s rozlohou 128 akrů s vlastní soukromou pláží v délce 800 metrů je držitelem řady ocenění. Hosté, kteří si potrpí na luxus, výjimečný servis a komplexní relaxaci, zde najdou skutečný ráj. Je vhodný pro všechny typy turistů, s výběrem z více než padesáti každodenních aktivit se vy, vaše rodina, děti ani obchodní partneři nebudete nikdy nudit. Pokud jste si do hotelu Jebel Ali Beach přijeli zejména odpočinout, jistě vás potěší komplex nádherných zahrad, jenž představuje opravdový balzám na duši. Hotel je vzdálen 40 minut od dubajského letiště nebo 55 minut od letiště v Abu Dhabi.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k JA The Resort - JA Beach Hotel

Jebel Ali Beach je jediným plážovým hotelem s All inclusive v Dubaji. Je postaven v krásných zelených zahradách, po kterých se prochází pávi, je tak velkým kontrastem k městským hotelům u rušných silnic, kde se neustále něco staví a není zde místo ani pro kousek zeleně.

Hotel leží asi třicet minut cesty autem od Dubaje, a tak si jej užijí ti, co touží po odpočinku od ruchu velkoměsta a přitom chtějí být zábavě nadosah.

Ke všem hlavním atrakcím města a do nákupních center vás zdarma dopraví kyvadlová doprava.

Hotel nabízí velké množství aktivit jako je golf, různé sporty, lázně, projížďky na koni, atd. Oblíbíte si i dlouhou písčitou pláž.

 
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Premium One Bedroom Suite

Premium One Bedroom Suite

Premium One Bedroom Suite jsou exkluzivní rodinné suity o rozloze 122 m2. Vstupní hala vede do velké ložnice s postelí o velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky a obývacího pokoje chlu..

One bedroom Suite

One bedroom Suite

Suity One Bedroom Suite o rozloze 64 m2 se nachází ve čtvrtém a pátém patře hotelu a obsahují privátní balkón...

Two Sea View Connecting Room

Two Sea View Connecting Room

Pokoje Two Sea View Connecting Room o rozloze 64 m2 jsou klenotem mezi nabízeným ubytováním. Najdete v nich hned dva menší balkóny poskytující malebné výhledy na moře a dva prostorné poko..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Jebel Ali Beach je jediný plážový hotel v Dubaji, který nabízí populární možnost stravování All inclusive. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů, z Jebel Ali Golf Resort & Spa a hotelu Palm Tree Court & Spa. Hosté hotelu mohou využívat restaurací v obou hotelech. Celkem resort nabízí patnáct restaurací, barů a salónků.

V hotelu Jebel Ali Beach můžete zavítat do sedmi restaurací a tří barů.

Mezinárodní kuchyně se vaří v restauraci Ibn Majed Restaurant, večeře jsou tematické, snídaně se podávají formou bufetu. Na lístku najdete pokrmy Atlantiku, Středomoří, Středního Východu a Číny.

Sladkou Itálii přináší restaurace La Traviata. Pokrmy jsou tu kořeněné srdečností, jednoduchostí a krásou. Podávají se zde pouze večeře. Restaurace kromě vnitřního prostoru disponuje i venkovní terasou.

Milovníci steaků jistě ocení restauraci Shooters, kromě masitých pokrmů se tu podávají i drinky.

Po cvičení nebo lekci golfu se vydejte do Sports Café. Je odtud skvělý výhled na soukromý přístav
a podávají se tu obědy i večeře.

Máte chuť na něco malého a nechce se vám odcházet z pláště? Tak si skočte do restaurace a baru na pobřeží Captain’s.

Golfoví nadšenci si mohou hru zpříjemnit malou svačinkou v Oasis Lodge.

A to nejlepší na konec – vynikající mořské plody a ryby si vychutnáte ve výjimečné restauraci Divaz. Kromě výborného jídla tu na vás čeká i skvělá noční zábava.

Na skleničku se můžete vydat do tří hotelových barů, které nesou názvy: Sunset Lounge, Palmito Pool Bar a Mushref Bar.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů JA The Resort - JA Beach Hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Premium One Bedroom Suite

Premium One Bedroom Suite

Premium One Bedroom Suite jsou exkluzivní rodinné suity o rozloze 122 m2. Vstupní hala vede do velké ložnice s postelí o velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky a obývacího pokoje chlubícího se prostorností a moderním designem. Dále zde najdete salónek, privátní balkón, koupelnu a soukromý bazén, který je ideálním místem na odpolední opalování s osvěžujícím nápojem v ruce. Vybavení a služby zahrnují připojení k internetu, minibar, parkovací místo, zařízení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizi, DVD přehrávač, sejf, koupelnové doplňky a přístup do salónku „Peacock“. Pokoj je vhodný pro 2 dospělý, 3 děti (do 6 let) a 1 kojenec.

One bedroom Suite

One bedroom Suite

Suity One Bedroom Suite o rozloze 64 m2 se nachází ve čtvrtém a pátém patře hotelu a obsahují privátní balkón. Právě díky této kombinaci vám budou nabídnuty jedny z nejlepších výhledů na Perský záliv a jeho okolí. V suitách dále najdete hlavní ložnici obsahující dvě oddělená lůžka nebo postel o velikosti king, koupelnu a prostorný obývací pokoj. Vybavení a služby zahrnují připojení k internetu, minibar, parkovací místo, zařízení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizi, DVD přehrávač, sejf, koupelnové doplňky a přístup do salónku „Peacock“. Pokoj je vhodný pro 2 dospělý, 3 děti (do 6 let) a 1 kojenec.

Two Sea View Connecting Room

Two Sea View Connecting Room

Pokoje Two Sea View Connecting Room o rozloze 64 m2 jsou klenotem mezi nabízeným ubytováním. Najdete v nich hned dva menší balkóny poskytující malebné výhledy na moře a dva prostorné pokoje, které jsou propojené tak, aby rodinám poskytovali dostatečné prostory na poklidné prožití dovolené. Dále se zde nachází rovnou dvě koupelny a dvě oddělené lůžka nebo postel o velikosti king. Služby a vybavení zahrnují připojení k internetu, minibar, parkovací místo, zařízení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizi, DVD přehrávač, sejf a koupelnové doplňky. Pokoj je vhodný pro 2 dospělý a 3 děti (do 6 let).

Resort View Junior Suite

Resort View Junior Suite

Suity Resort View Junior o rozloze 64 m2 se nachází v pátém patře hotelu a bezpochyby patří mezi nejlepší rodinné ubytování v Dubaji. Interiér je plný přírodního světla, moderní a obsahuje elegantní nábytek z tmavého dřeva a velkou šatní skříň poskytující dostatek úložného prostoru. Dále se zde nachází ložnice se dvěma oddělenými lůžky či postelí o velikosti king, dvě koupelny a dva menší balkóny. Služby a vybavení zahrnují připojení k internetu, minibar, parkovací místo, zařízení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizi, DVD přehrávač, sejf a koupelnové doplňky. Pokoj je vhodný pro 2 dospělý, 2 děti (do 6 let) 1 novorozence

Deluxe Sea View Room

Deluxe Sea View Room

Pokoje Deluxe Sea View o rozloze 38 m2 najdete v přízemím a v prvním patře hotelu. Jejich unikátním prvkem je soukromá terasa s výhledy na azurové vody Perského zálivu či zelené zahrady resortu. Hlavní ložnice obsahuje postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka. Služby a vybavení zahrnují připojení k internetu, minibar, parkovací místo, zařízení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizi, DVD přehrávač, sejf a koupelnové doplňky. Pokoj je vhodný pro 2 dospělý, 1 dítě (do 6 let).

Sea View Room

Sea View Room

Pokoje Sea View o rozloze 32 m2 se nachází v prvních čtyřech patrech hotelu a chlubí se balkónem nabízejícím okouzlující výhledy na klidný oceán. Dále v nich najdete koupelnu a ložnici s postelí o velikosti king či dvěma oddělenými lůžky. Vybavení zahrnuje připojení k internetu, minibar, parkovací místo, zařízení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizi, DVD přehrávač, sejf a doplňky. Pokoj je vhodný pro 2 dospělý, 1 dítě (do 6 let) a 1 novorozence

Resort View Room

Resort View Room

Pokoje Resort View o velikosti 32 m2 se nacházejí v prvních čtyřech patrech a nabízejí výhledy na okolní přírodní scenérie. Útulný balkón a stylový interiér vytváří dokonalou atmosféru vhodnou pro rodinnou dovolenou. V pokoji na vás čeká hlavní ložnice obsahující postel o velikosti king či dvě oddělená lůžka a koupelna. Služby a vybavení zahrnují připojení k internetu, minibar, parkovací místo, zařízení pro přípravu kávy a čaje, LCD televizi, DVD přehrávač, sejf a koupelnové doplňky. Pokoj je vhodný pro 2 dospělý, 1 dítě (do 6 let) a 1 novorozence

Pláž a moře

V těsné blízkosti hotelu se nachází osmi set metrová pláž pokrytá jemným bílým pískem. Láká k odpočinku i aktivitě. Co takhle se podél pobřeží projet na koni? I to je v Jebel Ali Beach možné.

Online cena a slevy JA The Resort - JA Beach Hotel *****

Profi foto hotelu JA Beach Hotel *****

Naše foto hotelu JA Beach Hotel *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace JA The Resort - JA Beach Hotel

Hotel Jebel Ali Beach je jediný plážový hotel v Dubaji, který nabízí populární možnost stravování All inclusive. Hotelový komplex se skládá ze dvou hotelů, z Jebel Ali Golf Resort & Spa a hotelu Palm Tree Court & Spa. Hosté hotelu mohou využívat restaurací v obou hotelech. Celkem resort nabízí patnáct restaurací, barů a salónků.

V hotelu Jebel Ali Beach můžete zavítat do sedmi restaurací a tří barů.

Mezinárodní kuchyně se vaří v restauraci Ibn Majed Restaurant, večeře jsou tematické, snídaně se podávají formou bufetu. Na lístku najdete pokrmy Atlantiku, Středomoří, Středního Východu a Číny.

Sladkou Itálii přináší restaurace La Traviata. Pokrmy jsou tu kořeněné srdečností, jednoduchostí a krásou. Podávají se zde pouze večeře. Restaurace kromě vnitřního prostoru disponuje i venkovní terasou.

Milovníci steaků jistě ocení restauraci Shooters, kromě masitých pokrmů se tu podávají i drinky.

Po cvičení nebo lekci golfu se vydejte do Sports Café. Je odtud skvělý výhled na soukromý přístav
a podávají se tu obědy i večeře.

Máte chuť na něco malého a nechce se vám odcházet z pláště? Tak si skočte do restaurace a baru na pobřeží Captain’s.

Golfoví nadšenci si mohou hru zpříjemnit malou svačinkou v Oasis Lodge.

A to nejlepší na konec – vynikající mořské plody a ryby si vychutnáte ve výjimečné restauraci Divaz. Kromě výborného jídla tu na vás čeká i skvělá noční zábava.

Na skleničku se můžete vydat do tří hotelových barů, které nesou názvy: Sunset Lounge, Palmito Pool Bar a Mushref Bar.

Golf v hotelu JA The Resort - JA Beach Hotel

Golfové hřiště nabízí nádhernou krajinu, kde budete hrát ve stínech stromů a keřů a budete obklopeni mnoho druhy exotických ptáků, jako je páv, křepelka či perlička. Hřiště v sobě snoubí výborné golfové vybavení spolu s pohostinností a řadou dalších volno časových aktivit. Nabízí devíti jamkové hřiště na 3 201 yardech. Pět jamek je krásně zakomponováno do prostředí solného jezera se třemi dřevěnými mosty. Mezi další vybavení klubu patří obchod s profesionálním vybavením, video analýza švihu a osm restaurací. Návštěvníci jsou vítáni a mohou platit na bázi pay-as-you-play. Golfový hráči s licencí či oficiálním handicapem jsou vítání pro hru na hřišti, začátečníkům není dovolena hra na hřišti, ale mohou si zakoupit lekce nebo používat zkušební příslušenství. Golfové oblečení je vyžadováno a předchozí rezervace jsou nezbytné.

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Aktivity

V resortu JA Beach Hotel se rozhodně nebudete nudit. Svůj den můžete strávit na golfovém hřišti, v jezdeckém klubu, na tenisovém kurtu, zkoušením nového vodního sportu, na pláži či u bazénu. 

JA Jezdecké centrum

Milovníci koní jistě zbystří, jakmile se zmíní jezdecké centrum. To zahrnuje klimatizované stáje, výběh a instruktory připravené pomoct vám zvládnout jízdu na koni či na poníkovi.

Bazény

Resort JA Lake View nabízí čtyři bazény, z nichž každý se pyšní vybranou teplotou a unikátním prostředím.

Hydroplán

Poznejte město Dubaj z ptačí perspektivy! Hydroplán resortu JA Lake View s vámi vzlétne ze soukromého přístavu hotelu a přeletí s vámi všechny ikonické části města i magického pobřeží.

JA Střelecký klub

JA Střelecký klub nabízí venkovní i kryté prostory určené pro zábavu celé rodiny či party přátel. Vyberte si tak svého soupeře a vyzvěte ho k soutěži ve střelbě pistolí na cíl nebo vyzkoušejte, jak pevnou máte ruku v lučištnictví.

Vodní sporty

Vyzkoušejte nejnovější vodní sporty v centru Water-cooled. Ať už milujete vodní lyžování, wake boarding, plachtění na katamaránu či praktikování jógy na paddle boardu, tak si zde najdete aktivitu, která pro vás bude tou pravou.

JA Tenisová akademie

Resort nabízí čtyři osvícené tenisové a jeden squashový kurt společně s profesionálními trenéry s certifikací ATP.

Rybaření 

Vydejte se na rybářský výlet se zkušeným týmem, který vás dovede na místa s hojným výskytem ryb a jiných mořských živočichů.

Minigolf

Minigolf je již dlouhá léta populární hrou a není tak divu, že v resortu se silnou golfovou tradicí najdete i tuto verzi. Přijďte si zahrát s rodinou či přáteli a postavte se výzvě různých zatáček a myších děr na cestě dopravit devět míčků do cíle.

JA Přístav

Tento pětihvězdičkový hotel je speciální i díky svému vlastnímu přístavu plném různorodých lodí a luxusních jachet. Přístav JA Marina byl postaven v roce 1981 a od té doby je domovem velkého množství lodí, díky kterým se budete moci vydat na klidný výlet plachetnicí nebo na dobrodružnou cestu za velkým rybím úlovkem.

JA Centrum excelence

Pokud jste příznivci fotbalu a chcete trénovat i na dovolené, pak je pro vás JA centrum excelence tím pravým místem. Mimo prvotřídních zařízení pro trénink se zde můžete těšit také na fotbalové kurzy.

Sport a wellness hotelu JA Beach Hotel *****

Jebel Ali Beach Hotel je místem aktivního trávení dovolené. Hosté mají k dispozici výborně vybavenou tělocvičnu, dále tenisové kurty, hřiště na squash, badminton, kroket, volejbal, fotbal, pétanque, pólo a vodní pólo. Široká je i nabídka vodních aktivit. Hotel má vlastní marinu a nabízí i pestrou škálu motorových sportů.

Po sportovním výkonu se můžete jít prohřát do sauny nebo uvolnit svaly v jacuzzi.

Potěchu těla i duše najdete v hotelových lázních. Slibují výhled na Arabský záliv a nepřekonatelnou cestu plnou holistické pohody. Jedná se o prvotřídní wellness zařízení s nabídkou více než čtyřiceti inovativních ošetření obličeje a těla, jejichž cílem je omladit tělo, mysl i ducha. Po léčbě se můžete usadit do relaxační místnosti a vychutnat si bylinné čaje, ovocné šťávy a čerstvé ovoce.

Děti v hotelu JA Beach Hotel *****

Zdarma vstup do CoolZone Kid’s Club, který pořádá aktivity jako tancování, umění, puzzle, stolní hry, výroba náramků, výroba pohlednic, malování, PlayStation 3, večerní aktivity a večeře formou bufetu. Dále nabízí poznávání přírody ve zvířecím koutku – jízdy na velbloudech, krmení ryb, pozorování ptáků, aktivity spojené s bio zahradou. Děti se mohou vyřádit ve dvou pouze jim určených bazénech. Za příplatek je možná jízda na poníkovi pro děti mezi 4–7 lety a také hlídání dětí.

 

Mapa - JA The Resort - JA Beach Hotel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu JA The Resort - JA Beach Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem JA The Resort - JA Beach Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu JA The Resort - JA Beach Hotel *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.