Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Jediný pětihvězdičkový resort v idylické zátoce Natadola Bay

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Hodnocení 8.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Fidži, Coral Coast, Natadola | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nejlepší resort na Viti Levu Jedinečná pláž Natadola Bay Golfové hřiště
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Intercontinental Fiji Resort & Spa ***** Fidži

InterContinental Fiji Resort & Spa byl postaven v roce 2009 s cílem poskytnout ten nejlepší zážitek z dovolené na pevnině. Resort, jejž vlastní FNPF a spravuje InterContinental Hotels Group (IHG), nabízí mnohem víc než jen tradiční fidžijskou vřelost a pohostinnost. Umožní vám poznat opravdový život na Fidži. Od svého otevření již InterContinental uvítal množství významných hostů.

Resort je uhnízděn mezi 35 akry tropických zahrad. Nachází se v malebném prostředí Natadola Bay, na hlavním ostrově Fidži, který nese název Viti Levu. Místní pláž Natadola Beach je označována za jednu z nejkrásnějších pláží na světě.

Perfektní dovolenou tu mohou strávit zamilované páry, rodiny s dětmi, milovníci přírody a dobrodružství i golfoví nadšenci, pro které je zde luxusní osmnácti-jamkové golfové hřiště.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Intercontinental Fiji Resort & Spa

Luxusní resort InterContinental díky své velké rozloze nabízí dostatek soukromí a klidu i při vysoké obsazenosti. Je to spíše rodinně zaměřený resort s tím, že běžné pokoje nabízejí možnosti pro ubytování až 2 dospělých a 2 dětí. Unikátní služby, soukromí a ubytování pak nabízejí klubové pokoje, které jsou situovány na vyvýšeném kopci v areálu hotelu. Po resortu můžete využít dopravu buginami a hotelovým minibusem.

Úžasná je také pláž s mělkým mořem u bazénu pro dospělé a s větší hloubkou v části před recepcí. Dospělí určitě ocení „adults only“ bazén hned u moře, zatímco děti s rodinami si užijí spoustu zábavy ve druhém hotelovém bazénu.

Unikátní je zde dětský klub s nabídkou nejrůznějších aktivit dle věku dětí a profesionálním dozorem.

Resort celkově působí velmi příjemným dojmem s tím, že je o něj náležitě pečováno a stále vypadá jako nový. Pro golfisty pak můžeme doporučit 18jamkové golfové hřiště hned u resortu, které je dle mnohých nejlepší na ostrově a pořádá se zde nespočet mezinárodních golfových turnajů.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2017
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden View Room

Garden View Room

Garden View Rooms (63 m²) se nacházejí v prostředí svěží zeleně s výhledem do zahrady a pyšní se komfortním obývacím prostorem pro dovolenou...

Pool View Room

Pool View Room

Pool View Rooms (63 m²) jsou umístěny v samém srdci resortu a mají výhled na prostorný hlavní hotelový bazén. Jen pár kroků je to také k bazénu určenému pouze pro dospělé...

Lagoon View Room

Lagoon View Room

Lagoon View Rooms (63 m²) disponují prostornou ložnici balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou...

Gastronomie a hotelové restaurace

Objevujte a užívejte si jedinečné gurmánské zážitky, které Fidži poskytuje. Své brány hostům otevírá celkem pět restaurací, které rozhodně stojí za návštěvu. Pokud zatoužíte po intimním stolování, ochotný personál vám s radostí připraví romantickou večeři přímo na pláži.

Navo je elegantní restaurace nad lagunou, s výhledem na ostrov Navo. Vaří se tu současná kuchyně inspirovaná mořem a podává se velké množství světových vín. Hostům radíme obléci se s ohledem na noblesní styl restaurace. Prostor nabízí 130 míst, otevřeno je od 17:30 do 23:00.

Restaurace Sansana poblíž vlakové tratě Sugar Cane nabízí snídani formou bufetu, obědy á la carte
a večeře formou tematických bufetů, které jsou každý den jiné. Velmi populární je mezinárodní bufet, v jehož bohaté nabídce najdete ústřice, korýše, místní ryby ulovené u korálového útesu, to nejlepší maso a oblíbené fidžijské pochoutky, jako jsou lovo, tandoori nebo roti. V restauraci Sansana lze pořádat soukromé obědy. Kontinentální snídaně: 5.30 – 7.30. Snídaně formou bufetu: 7.00 – 10.30. Oběd á la carte: 10.30 – 17:30. Večeře formou tematického bufetu: 17:30 – 22:00. Děti musejí mít u večeře dospělý doprovod.

Děti do 12 let v doprovodu dospělého mají v restauraci Sansana v následujících hodinách jídlo zdarma: 5:30 – 07:00 (kontinentální snídaně), 07:00 – 10:30 (snídaně formou bufetu), 17:30 – 22:00 (večeře formou bufetu).

Užívejte si uvolněnou atmosféru restaurace Toba Bar&Grill v samém srdci resortu. Nabízí spoustu možností stravování, včetně pizzy z pece na dřevo nebo dekadentních dezertů. K pohodlí u bazénu zde podávají koktejly a long drinky. Kontinentální snídaně: 8.00 – 11.00. Oběd á la carte: 11.00 – 17:30. Večeře á la carte: 17:30 – 22:00.

Restaurace Kama Lounge nad bílou písečnou pláží a azurově modrou zátokou je ideálním místem
k relaxaci při západu slunce nad Pacifikem. Kama Lounge se specializuje na světové vodky a destiláty, ale nabízí také velký výběr lehkých jídel. Při západu slunce sem přijďte pozorovat ceremoniál rozsvěcení pochodní a tradiční zábavu z Fidži a oblasti Jižního Pacifiku. Otevřeno od 11:00 do 22:30.

Díky své skvělé poloze na vrcholku kopce nabízí restaurace Matadola Bay Clubhouse & Vatulo Bar dech beroucí výhled na hory, golfové hřiště a korálové útesy. Bar a restaurant nabízejí báječná jídla, lehké svačiny a chladné nápoje pro golfisty i ostatní návštěvníky. Můžete zde na vlastní oči sledovat, jak šéfkuchař v otevřené kuchyni připravuje oblíbená fidžijská jídla. Otevřeno od 08:00 do 02:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Intercontinental Fiji Resort & Spa

Hotel InterContinental se může pochlubit označením „největší resort na Fidži“. Nabízí celkem 266 nádherných možností ubytování (216 elegantních pokojů a 50 luxusních suit), které se nacházejí v hlavním hotelovém středisku. Jsou elegantně zařízené, mají velkorysé soukromé terasy či balkony a výhled na západy slunce nad Natadola Bay.

Všechny pokoje disponují tímto standardním vybavením: vysokorychlostní internetové připojení, privátní terasa nebo balkon s lenoškou a koupelí, fén a elektronická váha v koupelně, župany a pantofle, kosmetické produkty Fiji Pure, klimatizace a stropní ventilátor, lednice s mini barem, varná konvice, káva a čaj zdarma, služby čistírny a prádelny, žehlička a žehlicí prkno, privátní sejf přímo v pokoji, telefon s mezinárodním voláním, satelit, filmy (s poplatkem za zhlédnutí), CD/DVD přehrávač a BOSE soundsystem, připojení na iPod, 220V zásuvky, 24h pokojová služba a denní úklid.

Hotel InterContinental také nabízí výhody a speciální ubytování v apartmánech pro členy klubu. Jako host klubu InterContinental můžete využívat oddělenou restauraci a salonek s privátním bazénem, účastnit se zábavy za západu slunce a bydlet v luxusních apartmánech, ve kterých se nenuceně mísí venkovní a vnitřní prostory.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden View Room

Garden View Room fotoGarden View Room

Garden View Rooms (63 m²) se nacházejí v prostředí svěží zeleně s výhledem do zahrady a pyšní se komfortním obývacím prostorem pro dovolenou. Nabízejí buď manželskou postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka. Mají soukromou terasu nebo balkon s venkovní koupelí a denní válendou.

Pool View Room

Pool View Room fotoPool View Room

Pool View Rooms (63 m²) jsou umístěny v samém srdci resortu a mají výhled na prostorný hlavní hotelový bazén. Jen pár kroků je to také k bazénu určenému pouze pro dospělé. Nabízejí buď manželskou postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka. Mají soukromou terasu nebo balkon s venkovní koupelí a denní válendou.

Lagoon View Room

Lagoon View Room fotoLagoon View Room

Lagoon View Rooms (63 m²) disponují prostornou ložnici balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou. Jsou situovány na okraji laguny Navo a nabízejí tak krásné výhledy na okolní vody a ostrov. K dispozici je pohodlná manželská postel.

Lagoon View Suite

Lagoon View Suite fotoLagoon View Suite

Lagoon View Suites (85 m²) se pyšní oddělenou ložnicí a dodatečným obývacím pokojem. Disponují balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou. Jsou situovány na okraji laguny Navo a nabízejí tak krásné výhledy na okolní vody a ostrov. K dispozici je pohodlná manželská postel.

Beachfront View Room

Beachfront View Room fotoBeachfront View Room

Beachfront View Rooms (63 m²) nabízejí panoramatické výhledy na plážovou krajinu Natadola Bay a poskytují přímý přístup k jedné z nejlepších pláží na ostrově. V pokoji najdete pohodlnou manželskou postel. Disponují prostornou ložnici balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou.

Beachfront View Suite

Beachfront View Suite fotoBeachfront View Suite

Beachfront View Suites (85 m²) se pyšní oddělenou ložnicí a dodatečným obývacím pokojem. Nabízejí panoramatické výhledy na plážovou krajinu Natadola Bay a poskytují přímý přístup k jedné z nejlepších pláží na ostrově. Disponují manželskou postelí, balkonem či terasou s denní válendou a venkovní vanou.

One-Bedroom Club Suite

One-Bedroom Club Suite fotoOne-Bedroom Club Suite

One-Bedroom Club Suite Suite (115 m²) nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami. Můžete se těšit na suitu s ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a koupelnou, prostorný obývací pokoj a krásnou terasu či balkon s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v klubové části na v kopci nad hlavní částí resortu.

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool fotoOne-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

One-Bedroom Club Suite with Plunge Pool (115 m²) nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami a pyšní se navíc i vlastním bazénkem. Můžete se těšit na suitu s ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a koupelnou, prostorný obývací pokoj a krásnou terasu s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v přízemí v klubové části na v kopci nad hlavní částí resortu.

Two-Bedroom Club Suite

Two-Bedroom Club Suite fotoTwo-Bedroom Club Suite

Two-Bedroom Club Suite Suite (156 m²) také nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami, které mohou během pobytu využít. Suity disponují hlavní ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a druhou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. Dále zde najdete velký obývací prostor s možností pro stolování, dvě koupelny a balkon s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v klubové části na v kopci nad hlavní částí resortu.

Two-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

Two-Bedroom Club Suite with Plunge Pool fotoTwo-Bedroom Club Suite with Plunge Pool

Two-Bedroom Club Suite Suite with Plunge Pool (156 m²) se pyšní vlastním bazénem a nabízí svým hostům privilegia přístupu do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami, které mohou během pobytu využít. Suity disponují hlavní ložnicí s manželskou postelí o velikosti king a druhou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky. Dále zde najdete velký obývací prostor s možností pro stolování, dvě koupelny a terasu s denní válendou a venkovní vanou. Nachází se v přízemí v klubové části na v kopci nad hlavní částí resortu.

Natadola Suite

Natadola Suite fotoNatadola Suite

Natadola Suite (218 m²) tím nejlepším, co resort v rámci ubytování nabízí. Je situována na kopci v klubové části hotelu a představuje unikátní soukromé útočiště ve stylu velkolepé rezidence. Suita je obklopena svěží zelení a poskytuje krásné panoramatické výhledy na záliv Natadola Bay. Nabízí dvě ložnice, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a soukromý bazén, stejně jako dostatek venkovního prostoru. Hosté suity mají přístup do klubu Club InterContinental s mnoha výhodami (občerstvení, koktejly atd.) pro páry i rodiny s dětmi.

Pláž a moře

Pláž Natadola, chráněná korálovým útesem, byla časopisem Forbes roku 2008 nominována mezi 25 nejlepších pláží světa. Toto označení rozhodně platí až dodnes. Jako dlouhatánský had se vine podél pobřeží a láká k romantickým procházkám v písku. Omývá ji blankytně modrý oceán.

Online cena a slevy Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku AIR NEW ZEALAND z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA a.s. ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA FIDŽI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Intercontinental Fiji Resort *****

Naše foto hotelu Intercontinental Fiji Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Intercontinental Fiji Resort & Spa

Objevujte a užívejte si jedinečné gurmánské zážitky, které Fidži poskytuje. Své brány hostům otevírá celkem pět restaurací, které rozhodně stojí za návštěvu. Pokud zatoužíte po intimním stolování, ochotný personál vám s radostí připraví romantickou večeři přímo na pláži.

Navo je elegantní restaurace nad lagunou, s výhledem na ostrov Navo. Vaří se tu současná kuchyně inspirovaná mořem a podává se velké množství světových vín. Hostům radíme obléci se s ohledem na noblesní styl restaurace. Prostor nabízí 130 míst, otevřeno je od 17:30 do 23:00.

Restaurace Sansana poblíž vlakové tratě Sugar Cane nabízí snídani formou bufetu, obědy á la carte
a večeře formou tematických bufetů, které jsou každý den jiné. Velmi populární je mezinárodní bufet, v jehož bohaté nabídce najdete ústřice, korýše, místní ryby ulovené u korálového útesu, to nejlepší maso a oblíbené fidžijské pochoutky, jako jsou lovo, tandoori nebo roti. V restauraci Sansana lze pořádat soukromé obědy. Kontinentální snídaně: 5.30 – 7.30. Snídaně formou bufetu: 7.00 – 10.30. Oběd á la carte: 10.30 – 17:30. Večeře formou tematického bufetu: 17:30 – 22:00. Děti musejí mít u večeře dospělý doprovod.

Děti do 12 let v doprovodu dospělého mají v restauraci Sansana v následujících hodinách jídlo zdarma: 5:30 – 07:00 (kontinentální snídaně), 07:00 – 10:30 (snídaně formou bufetu), 17:30 – 22:00 (večeře formou bufetu).

Užívejte si uvolněnou atmosféru restaurace Toba Bar&Grill v samém srdci resortu. Nabízí spoustu možností stravování, včetně pizzy z pece na dřevo nebo dekadentních dezertů. K pohodlí u bazénu zde podávají koktejly a long drinky. Kontinentální snídaně: 8.00 – 11.00. Oběd á la carte: 11.00 – 17:30. Večeře á la carte: 17:30 – 22:00.

Restaurace Kama Lounge nad bílou písečnou pláží a azurově modrou zátokou je ideálním místem
k relaxaci při západu slunce nad Pacifikem. Kama Lounge se specializuje na světové vodky a destiláty, ale nabízí také velký výběr lehkých jídel. Při západu slunce sem přijďte pozorovat ceremoniál rozsvěcení pochodní a tradiční zábavu z Fidži a oblasti Jižního Pacifiku. Otevřeno od 11:00 do 22:30.

Díky své skvělé poloze na vrcholku kopce nabízí restaurace Matadola Bay Clubhouse & Vatulo Bar dech beroucí výhled na hory, golfové hřiště a korálové útesy. Bar a restaurant nabízejí báječná jídla, lehké svačiny a chladné nápoje pro golfisty i ostatní návštěvníky. Můžete zde na vlastní oči sledovat, jak šéfkuchař v otevřené kuchyni připravuje oblíbená fidžijská jídla. Otevřeno od 08:00 do 02:00.

Sport a wellness hotelu Intercontinental Fiji Resort *****

Milujete pohyb a nechcete se jej vzdávat ani na dovolené v ráji? Resort InterContinental nabízí širokou škálu aktivit. Navštivte hotelovou posilovnu, která je otevřena 24 hodin denně. Můžete si zacvičit jógu, zahrát si kriket, protáhnout se ve třech plaveckých bazénech, proběhnout se po pláži nebo se vrhnout na tratě určené pro jogging. Nabídka zahrnuje i vodní pólo,rugby, plážový fotbal, kroket, vodní aerobik, pétanque a samozřejmě potápění a vodní sporty. Reef Safari disponuje tréninkovým bazénem pro potápěče a dostatkem kvalifikovaných instruktorů, kteří vás navedou správným směrem. Můžete si vzít základní lekce pro začátečníky nebo absolvovat kompletní kurz potápění.

Resort si oblíbí i milovníci golfu. Profesionální osmnáctijamkové golfové hřiště je umístěno v zadní části resortu. Z patnácti jamek je tak úžasný výhled na Pacifik a korálové útesy, že pro vás nebude lehké udržet pozornost. V golfovém klubu lze uspořádat soukromé akce až pro 95 osob. Pro golfové rezervace se obraťte na tým golfových expertů. Golfový klub nabízí: obchod, 290 metrů tréninkové plochy, lekce golfu (skupinové i soukromé), bar a restauraci.

Po aktivně stráveném dni se vydejte do hotelových lázní. Zažijte zde luxus světové kvality. Nechte se rozmazlovat při unikátních procedurách. Hotelové lázně Spa InterContinental nabízejí nové, exotické vůně produktů Pure Fiji, které pečují o vaše tělo i vaši mysl a pomáhají vám načerpat novou energii a mládí.

Děti v hotelu Intercontinental Fiji Resort *****

Resort InterContinetal myslí i na své malé hosty. Planet Trekkers je název dětského klubu, který má děti pobavit a inspirovat. V Planet Trekkers platí dvě rozdílné věkové skupiny, od 3 do 7 let a od 8 do 12 let. Děti do 4 let do klubu mohou pouze v doprovodu chůvy. Schůzky Planet Trekkers se konají: 9:30 – 13:30 (s obědem) 14:00 – 18:00 (s večeří) 18:30 – 22:30 (s večeří) Během pobytu můžete kdykoliv požádat o hlídání dětí, za které se platí hodinová taxa.

Mapa - Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Intercontinental Fiji Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2017
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Intercontinental Fiji Resort & Spa *****

Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.7
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.7
1 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Intercontinental Fiji Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.