Outrigger Fiji Beach Resort *****

Fidži

Exkluzivní pětihvězdičkový resort na Viti Levu

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Outrigger Fiji Beach Resort *****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Sigatoka | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Rozlehlý 5 * resort ve stylu tradiční fidžijské vesničky Při slavném korálovém pobřeží na hlavním ostrově Viti Levu Romantická kaple na svatbu s úžasným výhledem
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Outrigger Fiji Beach Resort ***** Fidži

Outrigger Fiji Beach Resort je jedním z nejkrásnějších resortů Jižního Pacifiku. Zabírá téměř 40 akrů klidného pobřeží a nachází se v srdci Coral Coast, na hlavním ostrově Viti Levu.

Stylem a pohostinností připomíná tradiční fidžijské vesničky. Moderní klimatizované pokoje a bure (bungalovy) jsou zařízeny k plnému pohodlí hostů. Bure s doškovými střechami se navíc pyšní ručně malovanými ornamenty kolem stropů. Navíc, s pobytem v bure, apartmá a pokojích typu Deluxe Ocean View získáte nárok na unikátní službu, takzvaný Talai service. Jedná se o služby komorníka ve stylu Jižního Pacifiku. Váš Talai vám vybalí a vyžehlí oblečení, doporučí aktivity a výlety, zarezervuje restaurace a každé odpoledne vám bude nosit šampaňské a pochutiny.

Hledáte-li vhodný resort pro dovolenou s dětmi, právě jste jej našli. Outrigger má úžasný tropický bazén a dětský klub s mnoha aktivitami, poskytuje služby chůvy Meimei a nabízí akci „děti jedí zdarma.“

Outrigger on the Lagoon je také úžasnou destinací pro svatbu a líbánky. Představte si úžasnou kapli na vrcholu kopce, procedury v Bebe Spa, prestižní restaurace a spoustu destinací pro romantické výlety.

Profesionály zde vítají konferenční prostory, bezchybný catering, a pokojová služba 24 hodin denně.

Resort je vzdálen 80 kilometrů (hodinu jízdy) od mezinárodního letiště v Nadi (NAN). Doprava z letiště je možná soukromým vozem, taxi i vrtulníkem.

Za pět minut jízdy od resortu se dostanete do bezcelní nákupní zóny ve městě Sigatoka.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Outrigger Fiji Beach Resort

Plážový hotel Outrigger Beach Resort se pyšní skvělou polohou na hlavní ostrově u jemné písečné pláže ideální pro vodní aktivity, šnorchlování i relaxaci. Jedná se o resort vhodný pro rodiny s dětmi či skupinky přátel, ale také páry si zde najdou své. Určitě oceníte tradiční fijijskou pohostinnost a přátelský personál.

Ubytování je opravdu rozmanité – od pokojů v hlavních budovách (2 dospělí + 2 děti) až po tradiční doškové vilky v zahradě či u pláže (vhodné pro páry i pro rodiny).

Rozmanité jsou také možnosti při výběru restaurace či baru a k oceňovaným místům patří lázně Bebe na vyvýšeném kopci nad resortem.

Své děti můžete bez starostí nechat v dětském klubu se zkušeným personálem a teenageři se pak mohou těšit na různé animační programy. K dispozici jsou pak dva bazény – jeden rodinný a druhý určený výlučně pro dospělé.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Nabídka pokojů

Superior Resort View

Superior Resort View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) vám nabídnou postel velikosti king a pohovku nebo dvě oddělená lůžka. Koupelna je vybavena vanou a sprchou...

Deluxe Ocean View

Deluxe Ocean View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se od předchozí kategorie odlišují výhledem na oceán, který si užijete z vlastního balkonu...

1-Bedroom Ocean Breeze Suite

Ocean Breeze 1 Bedroom Suite (87 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 2 dospělí a 3 děti) mají manželskou postel velikosti king a pohovku, na které se pohodlně vysp..

Plantation Bure

Plantation Bure (50 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) disponují verandou s výhledem do tropické zahrady. Koupelny některých bungalovů nabízejí pouze sprchu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Ivy Restaurant je skvělým místem pro večeři ve dvou nebo formální příležitosti. Nachází se v blízkosti stoletého stromu Ivy a podává kreativní pacifickou kuchyni. Zažijte opravdu neopakovatelné večeře ve fidžijském stylu. Nedoporučuje se vstup dětem do 13 let. Večeře se zde podávají od 18:00 do 22:30.

Vale Ni Kana představuje působivý bungalov uprostřed resortu, kde se podávají ty nejlepší snídaně na Korálovém pobřeží, lehké obědy a tematické večeře s živou zábavou. Rodinná restaurace Vale Ni Kana vám zprostředkuje jak večer v Itálii, tak tradiční fidžijskou slavnost s Meke. Snídaně se podávají od 6:30 do 10:30, obědy od 12:00 do 16:30 a večeře od 18:00 do 22:30.

Na břehu oceánu se jen pár kroků od pláže nachází Sundowner bar, kde si můžete dopřát pohodový oběd, elegantní večeři a osvěžující večerní koktejl. V Sundower baru mají široký výběr grilovaných steaků ze šťavnatého australského hovězího, množství mořských plodů a skvělou pizzu z pece na dřevo. Otevřeno denně od 11:00 do 23:00.

Baravi Bar a Restaurant se nachází u bazénu a vezme vás na kulinářskou cestu do Indie, Thajska, Singapuru a Číny. Vychutnejte si spojení exotické tradice a moderního způsobu přípravy pokrmů přímo u bazénu. Otevřeno má denně od 12:00 do 21:30. Baravi Bar je živé místo, kde můžete sledovat sportovní zápasy nebo poslouchat tradiční fidžijské melodie. Zajít sem můžete denně od 10:00 do 22:00.

Kavárnu Takia obklopují klidná jezírka s lekníny. Je to pravé místo pro šálek dobré kávy, lehkou svačinu nebo jednoduchý oběd. Na místě je internetové připojení a nabídka denního tisku.

Vakavanua Lounge vám umožní sejít se u večerního drinku a chutného tapas. Po večeři bar rozpohybuje rytmická hudba a příliv speciálních koktejlů. Otevřeno má od 17:00 do pozdních večerních hodin.

Kalokalo Bar se nachází na vrcholku kopce, z něhož uvidíte celý resort. Dokonalý servis doplňuje úžasný výhled na oceán. Užijte si zde odpolední čaj, moderní koktejly, tapas a šampaňské s ústřicemi při západu slunce. Dětem vstup zakázán. Odpolední čaj se servíruje od 14:00 do 16:00, koktejly s sebou a tapas od 12:00 do 20:00. Otevřeno denně od 09:00 do 21:00.

Speciální nabídka:

  • nevstávejte s plážového lehátka a objednejte si oběd z Poolside menu nebo Asií inspirované z nabídky restaurace Baravi.
  • přímo v hotelovém lobby vám připraví kávu s sebou a zabalí sendvič nebo dobrou bagetu na cestu. Využijte přístup na internet nebo se kochejte výhledem na pobřeží.
  • po dni plném opalování a koupání si zasloužíte odpočinek. Pokojová služba vám přinese jídlo 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Meke a Lovo (fidžijská hostina s tradičním tancem) - vybírejte si pochutiny z bufetu ve fidžijském stylu, poslouchejte tradiční hudbu a sledujte talentované tanečníky z okolních vesnic. Meke se koná každé úterý a každou sobotu, Lovo a procházení ohněm pouze v úterý.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Outrigger Fiji Beach Resort

Outrigger Fiji Beach Resort se skládá z hlavní budovy, která je z každé strany chráněna dvěma dalšími budovami, ve kterých se skrývají pokoje. Po resortu jsou pak v bujné tropické zeleni roztroušeny bungalovy. Některé se nachází přímo na pláži.

Vybavení pokojů a bungalovů zahrnuje klimatizaci, stropní ventilátory, budík, TV, trezor, příslušenství k přípravě čaje a kávy, telefon, fén, mini-bar, žehličku a žehlicí prkno. Za poplatek se můžete připojit k bezdrátové WiFi síti. Na vyžádání je možné přidat dětskou postýlku.

Pokoje a bungalovy jsou k dispozici i pro hosty s pohybovými omezeními.

Nabídka pokojů

Superior Resort View

Superior Resort View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) vám nabídnou postel velikosti king a pohovku nebo dvě oddělená lůžka. Koupelna je vybavena vanou a sprchou. K dispozici budete mít i vlastní balkon.

Deluxe Ocean View

Deluxe Ocean View (47 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se od předchozí kategorie odlišují výhledem na oceán, který si užijete z vlastního balkonu.

1-Bedroom Ocean Breeze Suite

Ocean Breeze 1 Bedroom Suite (87 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 2 dospělí a 3 děti) mají manželskou postel velikosti king a pohovku, na které se pohodlně vyspí další osoba nebo dvě děti. Potěší vás balkonem a luxusní koupelnou s vanou a sprchou. K lenošení vám poslouží venkovní houpací síť.

Plantation Bure

Plantation Bure (50 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) disponují verandou s výhledem do tropické zahrady. Koupelny některých bungalovů nabízejí pouze sprchu. O sladké chvilky nicnedělání se postará houpací síť.

Plantation Family Bure

Plantation Family Bure (116 m², max. 4 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 3 dospělí a 3 děti do 12 let) vám nabídnou ještě více prostoru s ložnicí, koupelnou a verandou. Ložnice je vybavena postelí king, dvěma oddělenými lůžky a dvěma pohovkami. Některé koupelny disponují pouze sprchou.

Ocean Breeze Bure

Ocean Breeze Bure (50 m², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se stanou vaším skvostným tropickým příbytkem s verandou, houpací sítí, ložnicí a koupelnou s vanou a sprchou nebo v některých případech pouze se sprchou. Ukrývají se za bungalovy Beachfront, a tak to na pláž budete mít jen pár kroků.

Beachfront Bure

Beachfront Bure (50², max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let) se pyšní polohou přímo na pláži. Mají verandu, houpací síť, ložnici s postelí king a pohovkou a koupelnu se sprchou.

Pláž a moře

Krásná písčitá pláž se vine podél celého resortu a láká k lenošení i aktivnímu vyžití. Na pláži si můžete zapůjčit kajaky, paddle boards a šnorchlovací vybavení.

Online cena a slevy Outrigger Fiji Beach Resort *****

Profi foto hotelu Outrigger Fiji Beach Resort *****

Naše foto hotelu Outrigger Fiji Beach Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Outrigger Fiji Beach Resort

Ivy Restaurant je skvělým místem pro večeři ve dvou nebo formální příležitosti. Nachází se v blízkosti stoletého stromu Ivy a podává kreativní pacifickou kuchyni. Zažijte opravdu neopakovatelné večeře ve fidžijském stylu. Nedoporučuje se vstup dětem do 13 let. Večeře se zde podávají od 18:00 do 22:30.

Vale Ni Kana představuje působivý bungalov uprostřed resortu, kde se podávají ty nejlepší snídaně na Korálovém pobřeží, lehké obědy a tematické večeře s živou zábavou. Rodinná restaurace Vale Ni Kana vám zprostředkuje jak večer v Itálii, tak tradiční fidžijskou slavnost s Meke. Snídaně se podávají od 6:30 do 10:30, obědy od 12:00 do 16:30 a večeře od 18:00 do 22:30.

Na břehu oceánu se jen pár kroků od pláže nachází Sundowner bar, kde si můžete dopřát pohodový oběd, elegantní večeři a osvěžující večerní koktejl. V Sundower baru mají široký výběr grilovaných steaků ze šťavnatého australského hovězího, množství mořských plodů a skvělou pizzu z pece na dřevo. Otevřeno denně od 11:00 do 23:00.

Baravi Bar a Restaurant se nachází u bazénu a vezme vás na kulinářskou cestu do Indie, Thajska, Singapuru a Číny. Vychutnejte si spojení exotické tradice a moderního způsobu přípravy pokrmů přímo u bazénu. Otevřeno má denně od 12:00 do 21:30. Baravi Bar je živé místo, kde můžete sledovat sportovní zápasy nebo poslouchat tradiční fidžijské melodie. Zajít sem můžete denně od 10:00 do 22:00.

Kavárnu Takia obklopují klidná jezírka s lekníny. Je to pravé místo pro šálek dobré kávy, lehkou svačinu nebo jednoduchý oběd. Na místě je internetové připojení a nabídka denního tisku.

Vakavanua Lounge vám umožní sejít se u večerního drinku a chutného tapas. Po večeři bar rozpohybuje rytmická hudba a příliv speciálních koktejlů. Otevřeno má od 17:00 do pozdních večerních hodin.

Kalokalo Bar se nachází na vrcholku kopce, z něhož uvidíte celý resort. Dokonalý servis doplňuje úžasný výhled na oceán. Užijte si zde odpolední čaj, moderní koktejly, tapas a šampaňské s ústřicemi při západu slunce. Dětem vstup zakázán. Odpolední čaj se servíruje od 14:00 do 16:00, koktejly s sebou a tapas od 12:00 do 20:00. Otevřeno denně od 09:00 do 21:00.

Speciální nabídka:

  • nevstávejte s plážového lehátka a objednejte si oběd z Poolside menu nebo Asií inspirované z nabídky restaurace Baravi.
  • přímo v hotelovém lobby vám připraví kávu s sebou a zabalí sendvič nebo dobrou bagetu na cestu. Využijte přístup na internet nebo se kochejte výhledem na pobřeží.
  • po dni plném opalování a koupání si zasloužíte odpočinek. Pokojová služba vám přinese jídlo 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Meke a Lovo (fidžijská hostina s tradičním tancem) - vybírejte si pochutiny z bufetu ve fidžijském stylu, poslouchejte tradiční hudbu a sledujte talentované tanečníky z okolních vesnic. Meke se koná každé úterý a každou sobotu, Lovo a procházení ohněm pouze v úterý.

Sport a wellness hotelu Outrigger Fiji Beach Resort *****

Ostrov Viti Levu je vyhledávanou potápěčskou destinací. V resortu proto budete mít k dispozici Diveaway Fiji, obchod s potápěčským vybavením, který organizuje i potápěčské kurzy pro začátečníky i pokročilé. Kurzy pořádají PADI certifikovaní instruktoři.

Pokud se radši držíte země, můžete si vyzkoušet, jak se hraje golf v tropickém ráji. Zbrusu nové tréninkové odpaliště a zařízení pro výuku golfu leží jen kousíček od resortu. K dispozici je i dětský green. Na místo můžete dojít pěšky nebo se nechat odvézt golfovým vozíkem.

Sportovnímu vyžití je zasvěceno fitness centrum, které je otevřeno 24 hodin denně.

Na své si přijdou i milovníci umění, kteří si mohou užít fidžijské rukodělné práce od umělkyň z místních vesnic.

Bebe Spa jsou dokonalým únikem do světa zdraví a pohodlí. Hydroterapie, aromaterapie a originální procedury za použití tradičních fidžijských technik jsou tu jen pro vaše potěšení. Produkty Pevonia Botanica vám dodají pocit luxusu a výjimečnosti. Hotelové lázně poskytují celou řadu čistících tělových masek, osvěžujících masáží, úžasných zábalů, krémů stárnutí pleti a péčí o ruce a nehty. To vše na vrcholku kopce.

Děti v hotelu Outrigger Fiji Beach Resort *****

Resort nabízí pro malé i vetší návštěvníky dva kluby s bohatým volnočasovým programem, do kterého je začleněn i oběd a večeře. Jeden klub je určen pro děti od 3 do 7 let, druhý od 8 do 12 let. Kluby jsou otevřeny denně od 9:00 do 21:00.

Dostupné jsou i aktivity pro děti starší 13 let.

V resortu je také možné domluvit hlídání pro děti od 6 měsíců do 12 let.

Mapa - Outrigger Fiji Beach Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Outrigger Fiji Beach Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Outrigger Fiji Beach Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Outrigger Fiji Beach Resort *****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.