Po návštěvě krásného resortu Bijal jsem se rozhodla ještě v Turecku zůstat a vyzkoušet hotel Kaya Palazoo Golf Resort v Beleku. V hotelu jsem vybrala základní pokoj Superior s bočním výhledem na moře v hlavní budově, ale je zde třeba i možnost pokojů s přímým vstupem do bazénu. Pokoj byl hezký, i když jde vidět, že není úplně nejnovější. Pro klienty, kteří preferují moderní styl ubytování doporučuji Luxury Lagoon Suite s bazénem.

Areál hotelu je krásný, s několika bazény, bary či restauracemi. Je zde velmi příjemná atmosféra a každý si najde svůj klid. V rámci stravování je k dispozici hlavní bufetová restaurace, plážová restaurace na obědy, street food (snack) , ala carte restaurace za poplatek - italská, steak, sushi a středomořská. My jsme vyzkoušeli sushi a jídlo zde bylo vynikající, všem milovníkům asijské kuchyně doporučuji vyzkoušet.

Písčitá pláž je dlouhá, široká a se spoustou pohodlných lehátek. Celý den funguje plážový servis a obsluha nosí drinky až k lehátku. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro děti. Pro ně je v rámci zábavy možné využít mini klub nebo tobogany. Dospělí zase mohou navštívit bazén s mořskou vodou přístupný od 16 let a více, v restauraci je část také pouze pro dospělé. Večer při posezení v baru hraje živá hudba nebo je večerní show v amfiteátru.

Hotel bych doporučila jak rodinám s dětmi (od 2 let), tak párům. Pro děti do dvou let, bych volila raději jiný hotel, protože zde není moc možností na procházky s kočárkem. Jedná se spíše o klidnější místo, během dne sice mohou klienti navštívit nějaké aktivity jako třeba volejbal, ale spíše je v hotelu pohoda a klid. Služby, stravování a celkové zázemí je na vysoké úrovni. 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.