Anantara Kihavah *****

Maledivy

Luxusní tropické útočiště s krásnou lagunou a úžasným šnorchlováním

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Anantara Kihavah *****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Baa atoll | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Prvotřídní resort s dokonalými službami Úžasný podmořský svět v biosferické rezervaci Ideální pro rodiny i páry
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Anantara Kihavah ***** Maledivy

Objevte nedotčené pláže atolu Baa patřící do souostroví Maledivy. Využijte možnosti potápět se u korálových útesů spadajících do seznamu chráněných oblastí UNESCO. Prozkoumejte neobydlené ostrovy a odpočiňte si na privátní plavbě při západu slunce.

Anantara Kihavah má k dokonalosti tak blízko, jak jen to je možné. Tento fakt potvrzuje velké množství prestižních ocenění, kterými se resort pyšní. Vyberte si z nabídky vil s unikátní lokací, zažijte trochu adrenalinu při rozmanitých vodních sportech nebo si odpočiňte a naberte energii ve zdejších lázních Anantara.

Ostrov Kihavah, na kterém se hotel nachází, je obklopen tyrkysovou lagunou volně přecházející do safírově zbarveného oceánu. Čistě bíla pláž slouží jako vstupní brána do ráje plného kokosovníků a mangovníků. Po staletí byl tento ostrov využíván jako útočiště pro arabské obchodníky, kteří sem byli přilákáni pohostinností okolního oceánu.

Ostrovy samotné byly zformovány díky prehistorické sopečné aktivitě. Příroda je tu ve stavu, v jakém si sama usmyslela a jednotlivá ubytování jsou stavena s úmyslem zachovat tyto rozmanité přírodní scenérie. Mezi aktivity patří šnorchlování s karetami pravými a mantami, sledování hvězd a stolování na pláži či pod hladinou oceánu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa o rozloze 258 m2 se nachází přímo na pláži, díky čemuž budete jen pár kroků od jemného a bílého písku...

Sunset Beach Pool Villa

Sunset Beach Pool Villa

O západech slunce na Maledivách se mluví jako o nejlepších na celém světě. Díky bazénu s nekonečným okrajem si právě tuto scenérii budete moci užít každý den...

Family Beach Pool Villa

Family Beach Pool Villa

Family Beach Pool Villa tvoří dvě propojené vily o celkové rozloze 412 m2, které mezi sebou sdílejí terasu a bazén...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stolování v resortu Anantara Kihavah je opravdovým kulinářským zážitkem. Restaurace se pyšní unikátním umístěním například pod hladinou moře nebo přímo nad lagunou. Rozmanité menu obsahují maledivské i mezinárodní jídla, na kterých si můžete pochutnat v restauracích Sea, Fire, Salt a Sky představující naturální živly i přírodní scenérie.

Sea

Poznejte světově první vinný sklípek umístěný pod hladinou moře. Stolovací prostory jsou obklopeny mořem a skýtají tak příležitost pochutnat si na maledivských a mezinárodních specialitách, zatímco budete pozorovat barevný podvodní život žraloků, želv a tropických ryb.

Na opravdové gurmány zde čekají speciality jako je například maledivský humr či na pánvi připravené japonské wagyu.

Fire

V restauraci Fire budete mít každý večer příležitost pozorovat šéfkuchaře v akci. Vyberte si čerstvého humra přímo z moře a sledujte, jak vám ho před očima připraví. Speciality zahrnují například japonské sashimi, čaj a sladké saké nebo ohněm políbený steak ze svíčkové.

Salt

Užijte si širokou paletu asijských chutí v unikátní restauraci s doškovou střechou Salt. Vybraná jídla jsou dokonale dochucena místním guru. Mezi speciality patří křehké jehněčí maso vařené na kostce himálajské soli a tradiční Thai tom yum kombinující koření jako je galangal a voňatka.

Sky

Restaurace Sky je jedinečná pro svůj silný teleskop, díky kterému budete moci pozorovat noční oblohu nad Maledivami. Místní guru zabývající se konstelacemi a planetami s vámi bude rád sdílet své znalosti. K tomuto spektakulárnímu zážitku si můžete dopřát skvěle namixované koktejly a lehká jídla.

Plates

V restauraci Plates vám před vašima očima místní šéfkuchaři připraví gurmánské snídaně formou á la carte společně s vychlazeným šampaňským. Začněte svůj den čerstvě uvařenou kávou či osvěžujícím džusem nebo si vychutnejte večeři při svíčkách za doprovodu zvuků moře. Dále se můžete těšit na maledivské barbecue speciality, bufet se smělými pokrmy a tematické večery.

Manzaru

V restauraci Manzaru na vás čekají jak osvěžující nápoje a svačiny, tak i večerní stolování v kombinaci s kvalitními víny. Servírují zde jídla z oblasti Středomoří, jako jsou například čerstvé plody moře, italské pokrmy nebo chutné dezerty.

Dining by Design

Dining by design je nabídka speciálního privátního stolování ve vybraném prostředí jako je například pláž či soukromá jachta. K jídlu vám místní šéfkuchař připraví maledivské a fusion pokrmy z organických a čerstvých surovin.

In-Villa Dining

Díky privátnímu stolování ve vile si budete moci užít snídani v pohodlí svého ubytování například jako piknik u bazénu, čas doručení si vybíráte sami. Menu zahrnuje široký výběr z oblíbených pokrmů a vyhovuje se také speciálním požadavkům.

Spice Spoons

Spice Spoons je unikátní restaurací, ve které si za pomoci kuchaře uvaříte vlastní pokrmy, na nichž si posléze pochutnáte. Lekce vaření se soustřeďují na maledivskou, thajskou a mezinárodní kuchyni a díkynabytým zkušenostem uděláte velký dojem na svou rodinu i přátele. Stolování jde ruku v ruce s dobrým vínem a přírodními krásami okolí.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Anantara Kihavah

VIly

Vily v hotelu Anantara Kihavah pro vás budou soukromým rájem u azurových vod, ze kterého to je jen pár kroků od písečných pláží. Užijte si velkolepé západy slunce při plavání v privátním bazénu nebo při lenošení v houpající posteli.

Ve všech vilách na vás čeká moderní vybavení, jako je například iPad asistent, dokovací stanice pro iPod a zvukový systém Bose. Užijte si důraz na detaily ve formě výběru z nabídky polštářů a mýdel, plážové tašky se sandály a naplněného vinného sklípku. Navíc vám bude 24 hodin denně k dispozici místní komorník určený jen pro vás.

Rezidence

Rezidence hotelu Anantara Kihavah na vás zapůsobí kombinací luxusního vybavení a skvělých služeb. Mohou být umístěny v bohatém tropickém prostředí, na bílých písečných plážích nebo nad klidnou lagunou. Všechny rezidence obsahují nejmodernější technologie a to včetně iPad asistenta, dokovací stanice pro iPod a zvukového systému Bose. Užijte si promyšlené detaily, jako je výběr z nabídky polštářů a mýdel, lázeňské vybavení značky Elemis, vinný sklípek a mnohé další. Jako bonus vám bude 24 hodin denně k dispozici místní komorník.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Beach Pool Villa

Beach Pool Villa foto

Beach Pool Villa o rozloze 258 m2 se nachází přímo na pláži, díky čemuž budete jen pár kroků od jemného a bílého písku. Svůj den můžete strávit koupáním v soukromém bazénu s nekonečným okrajem, stolováním v altánku „sala“ nebo ochutnávkou různorodých vín z vašeho soukromého sklípku. Koupelna ve stylu „al fresco“ obsahuje venkovní i vnitřní dešťovou sprchu, které jsou přístupné ze šatní místnosti. Pokud máte zrovna chuť na koupel, tak vás jistě potěší luxusní vana pro dva. Vila je vhodná pro ubytování dvou dospělých a dvou dětí, nebo tří dospělých. V ložnici najdete postel o velikosti king. Další vybavení zahrnuje lednici na víno, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose, výběr z nabídky polštářů a mýdel a služby zaměstnance připraveného vám pomoct 24 hodin denně.

Sunset Beach Pool Villa

Sunset Beach Pool Villa foto

O západech slunce na Maledivách se mluví jako o nejlepších na celém světě. Díky bazénu s nekonečným okrajem si právě tuto scenérii budete moci užít každý den. Sunset Beach Pool Villa o rozloze 258 m2 se nachází jen pár kroků od bílé písečné pláže, ze které je možné pozorovat malé korálové žraloky. Pokud máte chuť trávit čas odpočinkem, tak si můžete například přečíst knihu v houpací síti a dát si k tomu vychlazené víno z vašeho soukromého vinného sklípku. Další aktivity a vybavení zahrnují soukromou terasu, altánek „sala“, koupelnu s vanou, šatní místnost, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose, výběr z nabídky polštářů a mýdel a 24 hodin dostupného komorníka, jenž splní všechna vaše přání.

Family Beach Pool Villa

Family Beach Pool Villa foto

Family Beach Pool Villa tvoří dvě propojené vily o celkové rozloze 412 m2, které mezi sebou sdílejí terasu a bazén. V hlavní ložnici najdete postel o velikosti king a vanu ve stylu „al fresco“, zatímco vedlejší ložnice obsahuje dvě jednolůžkové postele, venkovní i vnitřní dešťovou sprchu a zázemí pro děti. Užijte si snídani na terase, následovanou koupáním v bazénu nebo hrátkami na písečné pláži. Další vybavení zahrnuje lednici na víno, altánek „sala“, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose, výběr z nabídky polštářů a mýdel a dětské hračky na pláž. K dispozici vám bude přidělený komorník, který bude připravený splnit každé vaše přání, a to 24 hodin denně.

Over Water Pool Villa

Over Water Pool Villa foto

Over Water Pool Villa o rozloze 267 m2 nabízí skvostné výhledy na oceán. Francouzské posuvné dveře slouží jako vchod do soukromého bazénu s nekonečným okrajem a k houpacím sítím. Dále se vám díky schodům vedoucím z privátní terasy přímo do laguny a prosklenému dnu vany naskytne jedinečná příležitost poznávat podmořský život Malediv. Vybavení zahrnuje lednici na vína, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose a výběr z nabídky polštářů a mýdel. K dispozici vám bude také služba místního komorníka určeného jen pro vás.

Sunset Over Water Pool Villa

Sunset Over Water Pool Villa foto

Sunset Over Water Pool Villa o rozloze 267 m2 je jedinečná svou orientací na západ. Na verandě tak můžete trávit romantické večery s jídlem a exkluzivními výhledy na kouzelné panoráma zacházejícího slunce. Lednice na víno zajistí, že vždy bude z čeho vybírat. V rámci pozorování hvězdného nebe a živého prostředí oceánu je pro vás připravena vana pro dva s proskleným dnem. Ke klidnému a příjemnému spánku vám dopomůže postel o velikosti king s výběrovými polštáři a prostěradly z jemné egyptské bavlny.

Two Bedroom Beach Pool Residence

Two Bedroom Beach Pool Residence foto

Two Bedroom Beach Pool Residence se pyšní rozlohou 786 m2. Obývací a venkovní prostory jsou sdílené, avšak jednotlivé ložnice jsou oddělené a nabízejí tak potřebné soukromí. Ve dvou hlavních ložnicích najdete postel o velikosti king, zatímco vedlejší obsahuje dvě oddělené postele. Vysoké stropy a dřevěné podlahy vytváří příjemnou atmosféru v interiéru, ve kterém se můžete schovat před slunečními paprsky. Prostorná terasa přímo vyzývá k odpolední svačince, a v zapuštěné vaně s koupelnovými doplňky Elemis si dopřejete kvalitního odpočinku. Dále zde najdete soukromý bazén, spíž, lednici na víno, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose a výběr z nabídky polštářů a mýdel. Pokud budete potřebovat cokoliv zařídit, tak vám bude 24 hodin denně k dispozici místní komorník.

Three Bedroom Beach Pool Residence

Three Bedroom Beach Pool Residence foto

V Three Bedroom Beach Pool Residence o velikosti 2736 m2 na vás čeká přímý vstup na pláž a tři ložnice, které jsou volně rozprostřené mezi bohatou zelení. V hlavních ložnicích se nachází postele o velikosti king a ve vedlejších samostatná lůžka. Stolování vám zpříjemní prostorný altánek „sala“ a příjemný odpočinek si dopřejete v soukromých lázních, které jsou ideálním prostorem pro masáže. Vybavení zahrnuje houpací síť pro dva, lednici na víno, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose a koupelnové přípravky Elemis. Jako bonus vám bude k dispozici služba místního komorníka, připraveného splnit vaše přání a to 24 hodin denně.

Four Bedroom Beach Pool Residence

Four Bedroom Beach Pool Residence foto

Největší rezidence na ostrově je kombinací Three Bedroom Residence a Beach Pool Villa, pyšní se rozlohou 2994 m2 a nazývá se Four Bedroom Beach Pool Residence. Najdete v ní velký bazén, terasu, vířivku značky Jacuzzi, houpací síť, připravený gril či altánek „sala“. Díky své prostornosti je rezidence schopná pojmout až 12 dospělých osob. V jednotlivých ložnicích se nachází tři postele o velikosti king a dvě dvojlůžka. Další vybavení zahrnuje lednici na víno, spíž, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose a koupelnové přípravky Elemis. V rámci 24 hodinové službě vám bude vždy k dispozici komorník, který se postará o vaše potřeby.

Two Bedroom Over Water Pool Residence

Two Bedroom Over Water Pool Residence foto

Two Bedroom Over Water Pool Residence o rozloze 872 m2 bude vaším soukromým palácem nad vodní hladinou. Díky umístění na konci dřevěného mola budete mít exkluzivní výhledy na otevřený oceán. Každá ložnice se pyšní vlastními obývacími prostory, a zatímco hlavní ložnice obsahuje postel o velikosti king, tak ve vedlejší ložnici najdete dvě oddělené postele. Dokonale odpočinout si můžete v bazénu s nekonečným okrajem nebo ve stínu na válendě v altánku „sala“. Skrze skleněné panely na podlaze se vám naskytne příležitost pozorovat podmořský život. Další vybavení zahrnuje terasu, houpací sítě, spíž, koupelnu se zapuštěnou vanou ve stylu „al fresco“, prosklenou vanu, lednici na víno, iPad asistenta, dokovací stanici pro iPod, zvukový systém Bose a služby místního komorníka, který vám bude 24 hodin denně k dispozici.

Deluxe Spa Pool Villa

Deluxe Spa Pool Villa foto

Vila Deluxe Spa Pool Villa se oproti předešlé chlubí soukromými lázněmi, větším bazénem, terasou, zahradou a expanzivnější rozlohou (382 m2). V cenami ověnčeném menu najdete rozmanité spa procedury, které jsou vám k dispozici neomezeně. Další vybavení zahrnuje postel o velikosti king, houpací síť, lednici na víno a další.

Online cena a slevy Anantara Kihavah *****

Profi foto hotelu Anantara Kihavah *****

Naše foto hotelu Anantara Kihavah *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Anantara Kihavah

Stolování v resortu Anantara Kihavah je opravdovým kulinářským zážitkem. Restaurace se pyšní unikátním umístěním například pod hladinou moře nebo přímo nad lagunou. Rozmanité menu obsahují maledivské i mezinárodní jídla, na kterých si můžete pochutnat v restauracích Sea, Fire, Salt a Sky představující naturální živly i přírodní scenérie.

Sea

Poznejte světově první vinný sklípek umístěný pod hladinou moře. Stolovací prostory jsou obklopeny mořem a skýtají tak příležitost pochutnat si na maledivských a mezinárodních specialitách, zatímco budete pozorovat barevný podvodní život žraloků, želv a tropických ryb.

Na opravdové gurmány zde čekají speciality jako je například maledivský humr či na pánvi připravené japonské wagyu.

Fire

V restauraci Fire budete mít každý večer příležitost pozorovat šéfkuchaře v akci. Vyberte si čerstvého humra přímo z moře a sledujte, jak vám ho před očima připraví. Speciality zahrnují například japonské sashimi, čaj a sladké saké nebo ohněm políbený steak ze svíčkové.

Salt

Užijte si širokou paletu asijských chutí v unikátní restauraci s doškovou střechou Salt. Vybraná jídla jsou dokonale dochucena místním guru. Mezi speciality patří křehké jehněčí maso vařené na kostce himálajské soli a tradiční Thai tom yum kombinující koření jako je galangal a voňatka.

Sky

Restaurace Sky je jedinečná pro svůj silný teleskop, díky kterému budete moci pozorovat noční oblohu nad Maledivami. Místní guru zabývající se konstelacemi a planetami s vámi bude rád sdílet své znalosti. K tomuto spektakulárnímu zážitku si můžete dopřát skvěle namixované koktejly a lehká jídla.

Plates

V restauraci Plates vám před vašima očima místní šéfkuchaři připraví gurmánské snídaně formou á la carte společně s vychlazeným šampaňským. Začněte svůj den čerstvě uvařenou kávou či osvěžujícím džusem nebo si vychutnejte večeři při svíčkách za doprovodu zvuků moře. Dále se můžete těšit na maledivské barbecue speciality, bufet se smělými pokrmy a tematické večery.

Manzaru

V restauraci Manzaru na vás čekají jak osvěžující nápoje a svačiny, tak i večerní stolování v kombinaci s kvalitními víny. Servírují zde jídla z oblasti Středomoří, jako jsou například čerstvé plody moře, italské pokrmy nebo chutné dezerty.

Dining by Design

Dining by design je nabídka speciálního privátního stolování ve vybraném prostředí jako je například pláž či soukromá jachta. K jídlu vám místní šéfkuchař připraví maledivské a fusion pokrmy z organických a čerstvých surovin.

In-Villa Dining

Díky privátnímu stolování ve vile si budete moci užít snídani v pohodlí svého ubytování například jako piknik u bazénu, čas doručení si vybíráte sami. Menu zahrnuje široký výběr z oblíbených pokrmů a vyhovuje se také speciálním požadavkům.

Spice Spoons

Spice Spoons je unikátní restaurací, ve které si za pomoci kuchaře uvaříte vlastní pokrmy, na nichž si posléze pochutnáte. Lekce vaření se soustřeďují na maledivskou, thajskou a mezinárodní kuchyni a díkynabytým zkušenostem uděláte velký dojem na svou rodinu i přátele. Stolování jde ruku v ruce s dobrým vínem a přírodními krásami okolí.

Aktivity

Ve dnech strávených v resortu Anantara Kihavah můžete být tak aktivní jak jen si zvolíte. Díky široké nabídce lekcí či výletů si každý host přijde na své. V rámci odpočinku si můžete zajít například na jógu nebo do lázní Anantara. Pokud máte zájem se naučit něco nového, tak vás určitě potěší velká nabídka lekcí zabývající se masážemi, kávou, koktejly a vařením. Dále zde najdete potápění, jízdu na vodním skútru, půjčení vodního jetpacku, výlet soukromým tryskáčem, dětský klub Thithiboli a večerní kino.

Potápění u korálových útesů

Poznejte na vlastní oči život mořských ryb, majestátních karet pravých a korálů hrajících všemi barvami. Zdejší obyvatelé mají pro místní útesy vystihující přezdívku zlatá zeď.

Vypůjčení luxusní jachty

Nastupte na luxusní 24 metrovou jachtu Ocean Whisperer a nechte se unášet na vlnách při západu slunce. Lodí se dostanete do zajímavých míst, jako jsou například schované laguny a opuštěné ostrovy, na nichž se nachází skvělá místa pro opalování a koupání. Díky dostupnosti exkluzivního balíčku si užijete personalizované stolování a zábavu. Plavby se dělí podle doby a nabídka zahrnuje Sunset Cruise, Day Charter, Overnight Cruise a Private Afternoon Dive.

Pozorování vesmíru

Rozšiřte si své znalosti o vesmíru v první maledivské observatoři situované nad vodou. Obsahuje nejsilnější teleskop na Maledivách, jenž vám umožní pozorovat například žluté prstence Saturnu a hvězdokupy Omega Centauri a Messier 13. Lehněte si na pohovku a pozorujte třpytící se hvězdy nad hlavou, k tomu s vámi bude místní SKY Guru sdílet své znalosti o konstelacích a planetách.

Šnorchlování s mantami

Zátoka Hanifaru Bay je chráněná oblast, ve které můžete při úplňku spatřit více než 100 mant. Tyto fascinující paryby z čeledi mantovitých v dospělosti dosahují rozpětí ploutví v rámci až několika metrů. Šnorchlovat s mantami je možné od května do listopadu.

Ochutnávky vína pod mořskou hladinou

V cenami ověnčeném vinném sklípku s unikátní lokací pod mořskou hladinou najdete přes 450 lahví vína pocházející z více než dvaceti zemí z celého světa. Místní specialista vám doporučí odrůdy, které vám budou šité na míru.

Honba za želvami

Resort Anantara Kihavah je obklopen korálovými útesy, které jsou domovem mořských želv a mnoha dalších živočichů. Užijte si šnorchlování v krásném prostředí a poznejte v něm přátelské karety pravé.

Výlet za delfíny

Atol Baa je jedno z nejlepších míst na světě pro pozorování delfínů. Díky organizovaným plavbám na lodi se vám naskytne příležitost pozorovat tyto mimořádné savce při každodenních aktivitách.

Spací guru

V resortu se nachází spací guru, díky jehož schopnostem a znalostem zažijete ten nejlepší spánek vašeho života. Procedura se provádí v soukromí vaší vily a začíná se teplou mléčnou vanou za doprovodu speciálně zvolené muziky a vonných svíček.

Rybolov na lodi Dhoni

Vyjeďte si na soukromý rybolov autentickou lodí Dhoni. Kapitán s jeho posádkou vás provedou nejlepšími místy nacházející se kolem atolu Baa.

Lov velkých ryb

Big game fishing je půl denní exkurze motorovým člunem. Tato aktivita je mezi místními obyvateli velmi populární. Naučíte se jak lovit zdejší ryby, mezi které zapadají barakudy, tuňáci, zlak nachový a kranas obrovský.

Poznání okolních ostrovů

Poznejte okolní ostrovy a přírodou zformované malé písčité ostrůvky. Zaplavte si s tropickými rybami v klidné laguně nebo zakuste vesnický život zdejších obyvatel.

Umělecké studio a galerie

V uměleckém studiu mohou hosté využít svůj talent a vyjádřit krásy ostrovního prostředí na plátno.

Butik

Milovníky nákupů potěší místní butik, ve kterém najdou módní plavky, drahokamy, luxusní šperky, a rozmanité suvenýry.

Bazén

Bazén v resortu Anantara Kihavah je perfektní místo pro lehké odpolední plávání. K dispozici vám budou místní zaměstnanci, kteří vám na požádání přinesou osvěžující džusy a vychlazené ručníky. Kvalitní odpočinek a opalování u bazénu si můžete zpříjemnit poslechem hudby ze zapůjčeného iPodu.

Rekreační centrum

V hotelu Anantara Kihavah se nikdy nebudete nudit. Díky široké nabídce zájmových aktivit si každý host přijde na své. Zábavu si užijete například při hře velkého šachu, kulečníku, badmintonu, volejbalu, tenisu nebo stavění věže Jenga.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Deluxea mohou během pobytu na Maledivách  využívat služby českého delegátů. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na delegáta (v případě objednání jeho služby) získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste jej mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vám delegát bude v případě potřeby opět k dispozici na telefonu. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře Colours of Maldives. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém jazyce od delegátů s cedulkou s logem DELUXEA
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině po telefonu
  • Telefonní asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Anantara Kihavah *****

Milovníci aktivního trávení dovolené najdou v resortu Anantara Kihavah širokou nabídku sportovních aktivit, díky kterým se nikdy nebudou nudit. Rekreace zahrnuje zápůjčku kajaků, kol, vodního skútru, lehátka zayak a podvodního plavidla seabob, šnorchlování, jízdu na vodních lyžích, windsurfing, kite surfing, paddleboard, badminton, tenis, stolní tenis, volejbal a let padákem.

SPA

Oddejte se relaxaci a mimořádným výhledům na oceán ve speciálních suitách nad vodou určených k rozmanitým procedurám, které se soustřeďují na péči o tělo. Zažijte léčivé vlastnosti domorodých rostlin a ovoce.

Mezi lázeňskými zařízeními najdete šest masážních suit nad vodou, salónek pro manikúru a pedikúru, vnitřní a venkovní sprchy, místnost s párou, relaxační terasu s bazénkem se studenou vodou a speciální postel Shirodhara. Nabídka masáží obsahuje například Slumber Guru Massage, Anantara Signature Massage a Anantara Signature Ritual.

Balance Wellness by Anantara

Wellness centrum Balance Wellness by Anantara je kolébkou holistických zážitků, díky nimž se obnoví vaše vnitřní energie a posílí imunita. Koncept lázní si zakládá na 5000 let staré tradici a vyznává léčivou sílu Ayurveda. Vydejte se na cestu za odpočinkem, speciálně navrženou místním mistrem, jenž vám pomůže probudit a povzbudit vaše smysly.

Fitness centrum

Příznivci aktivního prožití dovolené se mohou těšit na moderně vybavené fitness centrum. Otevřeno je 24 hodin denně a nacházejí se v něm kardio stroje, běhací pásy i činky. K dispozici je také osobní trenér, který pro vás připraví tréninkový plán šitý na míru.

Muay Thai Boxing

Muay Thai je světově známý bojový sport, ve kterém se klade důraz na koordinaci pohybů, hbitost, výdrž a pohyblivost. Dostaňte ze sebe všechen stres skrze rozmanité kopací a úderové techniky a k tomu poznejte historii tohoto sportu.

Děti v hotelu Anantara Kihavah *****

Dětský klub

Kids’s Club je dětský klub pro děti ve věku 4 až 12 let. Nejen dozor, ale i spousty zábavy a her obstarávají kvalifikovaní vedoucí. Kreativita je podporována rozmanitými tématy.

Kurzy mořské biologie

To, že učení může být i zábavné zjistíte ve specializovaných kurzech soustřeďujících se na mořské živočichy z okolního oceánu. Vaše děti si zde užijí spoustu zábavy a naučí se mnoho nových poznatků.

Dětské vybavení

V každém pokoji se nachází následující vybavení: dětské župany, pantofle, záchranné vesty a hračky. O vybavení jako je dětský šampón, mýdlo, pudr, postýlka, sterilizátor, plenky, ubrousky a ohřívač lahví si můžete zažádat.

Dětské menu

Dětské menu je k dispozici v každé restauraci resortu, díky tomu bude mladým hostům dopřána ideální porce odpovídající jejich apetitu.

Babysitting

Aby si páry s dětmi mohli v poklidu užít čas jen pro sebe, tak resort Anantara Kihavah nabízí službu babysitting. O vaše děti se postarají profesionálně vycvičení pracovníci, a díky tomu budete mít jistotu, že je vaše ratolest v bezpečných rukou.

Park s trampolínami

Trampolíny jsou ideální způsob, jak zabavit a důkladně unavit jakékoliv dítě. Naleznete zde i basketbalové koše a svou přesnost hodu tak můžete trénovat společně se skákáním.

Mapa - Anantara Kihavah *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Anantara Kihavah *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Anantara Kihavah *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Anantara Kihavah *****

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.