• Hideaway Beach Resort & Spa


    Hideaway Beach Resort & Spa
  • Hideaway Beach Resort & Spa
    Hideaway Beach Resort & Spa
  • Hideaway Beach Resort & Spa
    Hideaway Beach Resort & Spa
Maledivy, Haa Alifu atoll

Hideaway Beach Resort & Spa ***** Maledivy

Hideaway Beach Resort & Spa je exkluzivní all-suite resort pro ty, kteří požadují skutečný luxus a očekávají jen to nejlepší. Zde zažijete úplné ponoření do pohody a potěšení. Prostor a soukromí je charakteristickým znakem resortu, který má jedny z největších pobřežních vil z Malediv. 

Lokalita: Maledivy, Haa Alifu atollMapa

Resort se nachází na panenském ostrůvku Dhonakulhi a je jedním z mála středisek ležící v Haa-Alifu Atoll. Dhonakulhi má tvar velkého měsíčního srpku, jeho písečné pláže se táhnou více než kilometr po každé straně, až do tyrkysových vod laguny. Ostrov je domovem různých tropických stromů (banánové, kokosové, atd.), stejně jako řady endemických keřů a mangrove.

Resort byl otevřen v roce 2005 a v roce 2014 prošel velmi rozsáhlou rekonstrukcí v hodnotě 50 milionů dolarů. Po kompletní rekonstrukci se můžete těšit na nový design vilek, které se znovu probudí v moderním stylu. Naleznete zde 103 velmi prostorných vil, které kromě 7 Sunset Beach Villa mají svůj vlastní soukromý bazén a Jacuzzi výřivku. Resort nabízí 57 moderních vodních vil stojících na kůlech nad lagunou či 46 plážových vil, které mají nadčasový a zároveň klasický maledivský styl, každá s vlastní pláží a úkrytem mezi svěží tropickou zahradou v naprostém soukromí.

Resort je známý kvůli svému vynikajícímu dvojitému korálovému útesu, který přináší rušný podmořský svět jen pár metrů od jeho břehů. Je to tropický ráj s dlouhou, měkkou a bílou písečnou pláží a teplou, křišťálově jasnou tyrkysovou lagunou.

V Hideaway Beach Resort & Spa je význam slova luxus povznesen na novou úroveň. Svůj podíl na tom mají také služby osobního komorníka, což dává hostům bezkonkurenční slib, že každé jejich přání bude předvídáno a následně vyplněno.

Už v listopadu 2015 mohou nároční cestovatelé ocenit novou tenisovou akademii Nikolaye Davydenka, ruského profesionálního hráče, který dosáhl světového žebříčku. Jeho tým Vám nabídne exkluzivní tréninky pro všechny úrovně, od úplných začátečníků až po profesionály. V listopadu Vás také čeká otevření nového aquaparku se skluzavkami, manšími splávky a vodními trampolínami.

 

Naše doporučení k Hideaway Beach Resort & Spa

 

Ostrov Dhonakulhi je jedním z největších ostrovů na Maledivách. Užijete si tu úžasní soukromí v malebných vilkách, které jsou zarostlé zelení a stěží uvidíte k sousedům.

U každé vilky budete mít k dispozici kola, která slouží k pohybu po ostrově, neboť z jedné strany na druhou je to poměrně daleko.

Jistě si také užijete servis komorníka, který vám splní všechna vaše přání – například vás v golfovém vozítku odveze na večeři nebo vám připraví slavnostní stolování ve vaší vile.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2016, Ing. Jana Höferová (Tóthová), 724 730 012,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Hideaway Beach Resort & Spa

Vily resortu Hideaway symbolizují komfort a luxus, zároveň jsou elegantním úkrytem a plně vybavenou domácností, daleko od vašich domovů.

Hideaway nabízí ubytování, které se schovává pod příkrovem bujné tropické vegetace. Vybírat můžete z osmi kategorií vil, které zabírají plochu od 176 m² až po 1420 m².

Všechny vily jsou klimatizované, vybavené satelitní TV, DVD přehrávačem, IDD telefonem, domácím kinem, zvukovým systémem, trezorem, mini-barem, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Každá vila má navíc sadu kol, díky kterým můžete projezdit celý ostrov. Všechny vily jsou vybaveny zařízením pro lázeňské terapie, které si můžete za poplatek dopřát na základě rezervace. Nechejte se hýčkat týmem specializovaných odborníků z Hideaway.

Služby komorníka

Váš soukromý komorník na Vás bude čekat již při příjezdu a seznámí Vás s vilou a jejím vybavením. Během pobytu si může hrát s Vašimi dětmi, když budete potřebovat pauzu. Přinese Vám lahodnou večeři nebo Vám může ukázat zázraky podmořského života při potápění. Nemusí být jen Vaším komorníkem, ale také partnerem pro aktivity a výlety, pokud si budete přát. Na telefonu budete mít tlačítko, které můžete zmáčknout kdykoliv (24/7), když budete něco potřebovat.

Hideaway Palace, Family 2 Bedroom Villa with Pool, Family Villa with Pool and,Ocean Suite and Ocean Villas jsou poskytovány se službami komorníka bez poplatku navíc. Ostatní kategorie ubytování mohou být poskytnuty s komorníkem za poplatek.

Nabídka pokojů

Beach Reisdence With Plung Pool

Luxusní a elegantní vilky o rozloze 550m2 s privátní pláží kromě ložnice se šatnou prostorný obývací pokoj, menší jídelnu, kde můžete v klidu povečeřet v soukromí své vilky, terasu s houpačkou, venkovní posezení a malý bazén na osvěžení o rozměrech cca 4,15 x 2,85 m.

Deluxe Sunset Beach Villa with Pool

Vilky vystavěné v roce 2015 nabízí kromě ložnice se šatnou, odděleného obývycího pokoje, terasy a koupelny také privátní pláž a bazén o velikosti cca 5,8 x 11 metrů ve vlastní zahradě.

Hideaway Palace (1420 m², 2 paláce)

Oceňované Hideaway Palaces jsou bezkonkurenční kategorií ubytování představující ztělesnění exkluzivity, kultivovanosti a soukromí. Každý tento palác má výměru ohromujících 1420 m² a je situovaný na písečném pobřeží. Hideaway Palace zahrnuje 5 samostatných vil s dřevěnou terasou obklopenou bazénem s nekonečným okrajem. Navíc je zde vytvořen magický dojem, jako by se vily vznášely nad vodní hladinou. Každá vila zahrnuje hlavní ložnici se šatnou, venkovní i vnitřní koupelnu s jacuzzi, dále dvě další ložnice s vnitřními a venkovními koupelnami a šatnami, prostorný vnitřní jídelní pavilon se střešní terasou pro romantické večeře při svíčkách pod hvězdami, venkovní al fresco prostory pro stolování na terase, spíž pro přípravu lehkého občerstvení a drinků od osobního komorníka a maledivský Undholi pavilon pro příjemné letní večery za zvuků mořských vln. Prostorné a komfortně zařízené ubytování je definováno nejvyšší úrovní luxusu a vkusné extravagance. Je to ideální útočiště pro páry či rodiny.

Hideaway Palace (1420 m², 2 paláce) Hideaway Palace (1420 m², 2 paláce)

Two-Bedroom Family Villa with Pool (1200 m², 3 vily)

Two-Bedroom Family Villa with Pool (1200 m², 3 vily)

Rodinné vily se nacházejí u ostrovní laguny a jsou umístěny na pobřeží, přičemž navíc disponují vlastním bazénem s nekonečným okrajem o velikosti 53 m². K dalšímu vybavení patří venkovní terasa s výhledem na pláž a bazén, venkovní posezení, šatna, prostorná koupelna s jedinečným Jacuzzi přizpůsobeným pro dvě osoby v každém pokoji a salonek s toaletou a sprchou.

Family Villa with Pool (705 m², 7 vil)

Family Villa with Pool (705 m², 7 vil)

Exotické rodinné vily jsou situovány na pláži a každá disponuje bazénem s nekonečným okrajem, venkovní terasou s výhledem na bazén a pláž, venkovním posezením a soukromou svěží zahradou. Do vily vstoupíte přes maledivské nádvoří, které vede k obývacímu pokoji s výhledem na oceán. Vila zahrnuje také šatnu, prostornou vnitřní/venkovní koupelnu s jacuzzi pro dvě osoby a salonek se sprchou a toaletou.

Ocean Villa with Pool (300 m², 5 vil)

Nově vybudované vily s jednou ložnicí se rozprostírají nad oceánem a disponují jídelnou a obývacím prostorem, bazénem (22 m²), venkovní terasou, vnitřní koupelnou s TV, šatnou, samostatným jacuzzi, dvěma oddělenými umyvadly, samostatným sprchovým koutem, toaletou a vilovým jídelním koutem s překrásnými výhledy na dramatickou scenérii Indického oceánu. Tato kategorie ubytování nabízí absolutní požitek z exkluzivity a soukromí. Svěřte svůj maledivský osud do rukou osobního komorníka, usaďte se a relaxujte.

Ocean Villa with Pool (300 m², 5 vil) Ocean Villa with Pool (300 m², 5 vil)

Two-Bedroom Ocean Villa With Pool

Two-Bedroom Ocean Villa With Pool

Tyto oceánské suity jsou umístěny na kůlech nad průzračnou vodní hladinou laguny a každá zahrnuje dvě ložnice a dvě koupelny. Je to ráj pro návštěvníky na líbánkách. Užijte si dokonalou pohodu v prostorách s obývacím a jídelním koutem, velkou verandou, bazénem s nekonečným okrajem (25 m²), šatnou, venkovní terasou a prostorem pro stolování na terase s úchvatnými výhledy na oceán. Výhled z vily je jedním z nejvíce romantických a fascinujících na celých Maledivách.

Deluxe Water Villa with Pool (196 m², 50 vil)

Deluxe Water Villa with Pool (196 m², 50 vil)

Na dřevěných kůlech v laguně ostrova Dhonakulhi se nacházejí tyto vily, které nabízejí ložnici s prostorem pro posezení a vnitřní koupelnu se šatnou, samostatným Jacuzzi, toaletním stolkem se dvěma umyvadly, samostatnou sprchou a toaletou. Venkovní prostory se pak mohou pochlubit bazénem s nekonečným okrajem (18 m²) a s posezením a dále terasou s pro poklidné okamžiky s nádherným výhledem na nekonečné modré vody oceánu.

Deluxe Beach Residence With Pool

Deluxe Beach Residence With Pool

Plážové rezidence na pobřeží omývaném vodami Indického oceánu jsou roztroušené podél písčitých břehů Hideaway. Ložnice s francouzskými okny je komfortně vybavena a chlubí se samostatnou šatnou. Venkovní/vnitřní koupelna disponuje samostatným jacuzzi pro dvě osoby, zatímco otevřený zahradní pavilon pro stolování ideálně doplňuje veškeré vybavení vily. Usaďte se do obývacího prostoru a poklidně relaxujte nebo se zchlaďte ve venkovním bazénu. Můžete také vyzkoušet maledivské Undholi pro trochu příjemné zábavy.

Sunset Beach Villa (176/385 m², 14 vil)

Rustikální a zároveň elegantní vily nabízejí idylické prostředí pro klidné útočiště pro dovolenou. Jsou roztroušeny po celém pobřeží, postaveny kolem velké terasy a obklopeny nádhernými zahradami. Salonek a ložnice disponují luxusním vybavením a doplňuje je samostatná šatna a vnitřní/venkovní koupelna s jacuzzi vanou. K dalším přednostem patří týkové podlahy, dřevěná terasa a bílé stěny s rustikálním nádechem. Ve skutečnosti jsou tyto vily inspirovány maledivskou přírodou, což je umocněno odstíny hnědé, béžové a zelené.

Sunset Beach Villa (176/385 m², 14 vil) Sunset Beach Villa (176/385 m², 14 vil)

Pláž a moře

Ostrov Dhonakulhi ze všech stran obklopují nádherné písčité pláže, vyhřáté tropickým sluncem. Jsou dokonalým místem k odpočinku na lehátku pod slunečníkem, i ve stínu palem. Laguna je bohatým zdrojem podmořského života, který vás zcela jistě uchvátí. 

Online cena a slevy Hideaway Beach Resort & Spa *****

Nejnižší cena od 10 402 Kč / osoba, noc, snídaně v Sunset Beach Villa
v termínu od 25.04.2018 do 31.07.2018

Online kalkulace ceny Hideaway Beach Resort & Spa *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Hideaway Beach Resort and Spa

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech:

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Od 01.11.2017: Košík ovoce, lahev šampaňského, romantická 3-chodová večeře během pobytu (nezahrnuje nápoje), speciální výzdoba pokoje a koupelny, dárek od resortu. Pro pobyty od 7 nocí a více. Max. 6 měsíců po svatbě. Nutné prokázat oddací list při příjezdu.

Narozeniny/výročí - malá lahev šampaňského, dort a dárek od resortu. Narozeniny /výročí - nutné se prokázat a datum oslavy musí být během pobytu. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2017 - 24. 12. 2018
- sleva 80% pro nevěstu

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 12 let mají ubytování a stravu zdarma pokud sdílí pokoj se 2 dospělými. Strava pro děti do 12 let zdarma pro výběr z kids menu nebo z bufetu. Pro výběr z menu v ala carte restauracích platí pro děti do 12 let sleva 50%. Sleva se nevztahuje na in villa dining, private dinner, Tepanyaki nebo lobster dinner.

Kapacity: Kapacita Sunset Beach Villy, Deluxe Water Villa with pool, Beach Residence with Pool, Deluxe Beach Residence with pool, Deluxe Sunset Beach Vila w.pool, Ocean Villa with pool, Family Villa with pool je 2 dospělí + 2děti nebo 3 dospělí. Kapacita 2Bedroom Ocean Villa w.pool je 4 dospělí + 2 děti a kapacita 2bedroom Family Villa w.pool je 6 dospělých + 2 děti (do 01.11.2017 pouze 6 dospělých) a kapacita Hideaway palace je max 8 dospělých + 2 děti (do 01.11.2017 pouze 8 dospělých). 

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Polopenze zahrnuje snídani a večeři formou švédských stolů v Matheefaru Restaurant, nebo níže uvedené kredity.

Plná penze zahrnuje navíc obědy za níže uvedený kredit.

Od 01.11.2015:

-  Večeře: Kredit 110 USD/dospělý, 80 USD/ teenager v kterékoli otevřené restauraci či in-villa dining, 2 děti do 11,99 let zdarma. Nezahrnuje nápoje.

- Obědy: Kredit 50 USD/dospělý, 40 USD/ teenager, 40 USD / dítě od 5 do 11,99 let, dítě do 4,99 let zdarma.

Služby zdarma pro všechny hosty:

-          Ovoce a welcome drink při příjezdu

-          Mezinárodní denní tisk

-          Wi-fi připojení

-          Užívání jízdních kol

-          Vybavení ke šnorchlování

-          Dětský klub pro rodiny s dětmi

-          Využívání sportovního komplexu

-          Tenisové kurty

-          Kávovar Nespresso v každé vile

-          Balená voda v každé vile

 

Benefity pro hosty ve Family Villách (od 01.11.2015 také Ocean Suite a Hideaway Palace)

-          Služby komorníka 24 hodin denně

-          VIP koš ovoce při příjezdu

-          Do 31.10.2015 také 1 x za pobyt možnost piknikového obědu

-          Od 01.11.2015 minibar na pokoji nealko)

 

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Naše foto hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Hideaway Beach Resort & Spa

Hideaway vás zve ke stolu, u kterého se střetávají východní vlivy se západními. Hotelové restaurace jsou takovým maledivským tavicím kotlíkem, do kterého vhodíte to nejlepší ze světových kuchyní, a vznikne vám něco speciálního. Kuchaři vybírají jen ty nejlepší ingredience, aby umocnili vaše potěšení z kulinářských zážitků. Vydejte se s Hideaway na smyslové putování po Maledivách.

Matheefaru Restaurant je hlavní hotelová restaurace, která kromě mezinárodní kuchyně servíruje i krásné západy slunce. Otevřena je na snídaně, obědy i večeře. Snídaňový bufet je jedním z největších na Maledivách. Večer tu na vás čekají tematické večeře s živými kulinářskými show.

Výhledy na lagunu a asijskou kuchyni podává restaurace Samsara Asian Restaurant. Stoluje se na otevřené terase a na lístku najdete thajské, čínské a japonské vlivy. Doporučujeme Teppanyaki stolování.

Pátá odpolední odbila, světlo začíná slábnout, nastal čas vychutnat si nápoj políbený posledními slunečními paprsky. Meeru Bar je výjimečným místem s výhledem na oceán, kde se podávají lahodné koktejly, lihoviny, šampaňské, ale i pizzy a pochoutky z grilu. Znalci budou nadšeni největší sbírkou whisky na Maledivách!

Svou návštěvou nezapomeňte poctít Sunrise Pool Café. Nachází se přímo u bazénu a dolaďuje dokonalou tropickou relaxaci, kterou si bez barevných koktejlů ani neumíme představit.

Waves Discotheque je mnohem více, než jen noční klub. Nabízí živou zábavu, posezení u vodních dýmek, tematické večery i oblíbené „ladies nights“. Věřte, že tanec v mořském vánku je nezapomenutelným zážitkem.

Přijeli jste do Hideaway oslavit něco speciálního? Pak byste možná uvítali soukromou večeři na pláži, ve světle svíček a za šepotu oceánu. I to je v Hideaway možné, stačí, abyste si vybrali jak, kde a kdy.

Sport a wellness hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Hideaway je prostorem pro oba typy dovolenkářů – těch, co chtějí mít svatý klid od všeho a od všech, i těch, co přijeli nasávat tropickou atmosféru a vyzkoušet si vše, co pobyt na Maledivách nabízí. Pro druhé zmiňované resort nabízí škálu aktivit tak širokou, že nebudete vědět, co dřív.

Neostýchejte se a skočte do toho rovnýma nohama! Co třeba dobrodružství na vodě? Vybírat můžete z nabídky plaveb na katamaránu, windsurfingu, kite-boardingu, kajakingu, vodního lyžování, rybaření, apod.

Stejné vzrušení můžete zažít i pod vodou. Indický oceán je bohatým zdrojem barevného podmořského života, který čeká na objevování.

Užít si můžete i pozemní sporty, jako je tenis, stolní tenis, jogging, jízda na kolech, atd. Vydat se můžete i do posilovny.

Pokud jste si na Maledivy přijeli především odpočinout a načerpat síly, vydejte se do Hideaway Spa and Beauty Palace. Čeká tu na vás dvanáct soukromých ošetřoven, parní lázeň, manikúra, pedikúra i relaxační zóna. 

Děti v hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Vzali jste na dovolenou i své děti a rádi byste si od nich na chvilku odpočinuli? Nebo jim dopřáli čas s podobně starými dětmi? Svěřte je do péče dětského klubu Tender Hearts Kids Club. Děti si tu užijí zábavný program plný her, kreslení, soutěží a vystoupení.

Klub je otevřen pro děti od tří do dvanácti let. Pro mladší děti je možné za poplatek domluvit hlídání.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Od 01.11.2017: Košík ovoce, lahev šampaňského, romantická 3-chodová večeře během pobytu (nezahrnuje nápoje), speciální výzdoba pokoje a koupelny, dárek od resortu. Pro pobyty od 7 nocí a více. Max. 6 měsíců po svatbě. Nutné prokázat oddací list při příjezdu.

Narozeniny/výročí - malá lahev šampaňského, dort a dárek od resortu. Narozeniny /výročí - nutné se prokázat a datum oslavy musí být během pobytu. 

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2017 - 24. 12. 2018
- sleva 80% pro nevěstu

Doprava do hotelu Hideaway Beach Resort & Spa

Resort Hideaway je situován 290 kilometrů od Malé, hlavního města Malediv od kterého trvá cesta hydroplánem pouze 75 minut letu. Z mezinárodního letiště Ibrahim Nasir jsou hosté dopravováni mezinárodním letem trvajícím 45 minut na místní letiště, odkud cesta pokračuje lodí přímo do hotelového přístavu. Plavba trvá dvacet minut. Hosté mohou využít ještě exkluzivnější dopravu s majitelem místní jachty a dopravit se tak mohou mnohem rychleji.

Let hydroplánem - jak probíhá a jaké zážitky přináší

Let hydroplánem na ostrovní resort na Maledivách je jedinečný zážitek. Hydroplány jsou malá letadla, která přistávají a vzlétají z vodní hladiny a na Maledivách jsou zcela běžným dopravním prostředkem. Létají pouze za denního světla a v nižší výšce než standardní letadla. Můžete si užívat nezapomenutelné výhledy na tyrkysovou vodní hladinu a zelené ostrovy olemované bílými písečnými plážemi nejrůznějších tvarů pod Vámi. Za letu můžete fotit i natáčet.

Nevšední zážitek začíná již na letištním terminálu, kdy u pontonů parkuje několik desítek letadel. Na odlet čekáte v salonku s výhledy na vzlétající i přistávající letadla. Když je Vaše letadlo připraveno ke startu, personál Vás osobně doprovodí a pomůže Vám nastoupit. Nabízí prostor pro max. 15 osob a nutno říci, že prostoru zde není nazbyt.

Po krátké instruktáži již slyšíte startující motory a díky plynulému zrychlení se pomalu začínáte opírat o sedadlo. Při vzletu si můžete prohlédnout přistávací plochu mezinárodního letiště, hlavní město Malé a dále už jen stovky přímo katalogových ostrůvků, nejluxusnějších resortů, plujících jachet i opuštěných tyrkysových lagun.

Po dobu letu můžete také sledovat dění v pilotní kabině, která je oddělená pouze neuzavřenou přepážkou. Posádku tvoří standardně 2 piloti a 1 asistent, který pomáhá při nástupu a po přistání kotví letadlo lanem k pontonu.

Přistání je pohodové, díky odporu vody je krátké a díky způsobu ovládání pozvolné. Po přistání letadlo pomalu doplave k hotelovému molu, kde Vás personál přivítá v ráji, nebo k pontonu, na který si pro Vás přijede člun. Hydroplány mohou létat pouze za denního světla a při běžných vlnách. Cena letenky není levná, ale přináší jeden z nejsilnějších zážitků dovolené na Maledivách.

Mapa - Hideaway Beach Resort & Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hideaway Beach Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2016, Ing. Jana Höferová (Tóthová), 724 730 012,

Recenze hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Hideaway Beach Resort & Spa *****

Pláž
10
Ubytování
9.7
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
3 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
9.7
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
3 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Praha 7 - Holešovice
Datum pobytu:
03. 11. - 19. 11. 2017
Dovolená splnila vše, co jsme od ní s dcerou očekávaly. Klid, pohoda, nádherné prostředí.
Měly jsme zaplacenou plnou penzi. Na obědy se po celé 2 týdny nezměnila nabídka menu - výběr ze 3 jídel, což bylo omezující.
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Mýto Pod Ďumbierom
Datum pobytu:
10. 04. - 19. 04. 2017
Dovolenka bola fakt super,Maldivy su fakt krasne.Hotel perfektny,domkceky boli velke,super snorchlovanie vsade na ostrove.Hotel mal velmi dobru kuchynu no celkovo sme boli velmi spokojni.
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Rodina s dětmi
Mělník
Datum pobytu:
25. 03. - 01. 04. 2017
Hideaway Beach resort je ostrov, kde máte pocit, že patří jen vám. Často jsme byli na pláži sami, stejně tak v bazénu nebo v restauraci. Dokonalé soukromí poskytují i vilky s bazénem, s velkým pozemkem a vlastní pláží. Moře plné ryb. Pokud nemáte plnou penzi nebo alespoň polopenzi, pak počítejte s částkou 10-15 USD jen za lahev vody, koly nebo piva. Pitná voda a káva na pokoji byla zdarma. Mohlo by tu být 20x více lidí a ceny 10x nižší, ale pak byste tu neměli tolik prostoru jen pro sebe.

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Hideaway Beach Resort & Spa

Pro hotel Hideaway Beach Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hideaway Beach Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Hideaway Beach Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.