Velassaru Maldives *****

Důmyslný vynález přírody

Velassaru Maldives
Maledivy, South Male atoll

Velassaru Maldives ***** Maledivy

Jemný písek, který vás zavede až k okraji třpytící se mořské hladiny, minimalistická moderní elegance, soukromý úkryt, kultura, podvodní zkoumání, krok do neznáma. Takové jsou atributy luxusního resortu Velassaru, který se nachází na stejnojmenném ostrově maledivského souostroví.

Řetězec: Universal Hotels, Lokalita: Maledivy, South Male atollMapa

Jedná se vlastně o soukromý korálový ostrov, který se koupe v Indickém oceánu. Nechybí zde ikonické bílé pláže, ani tropická rajská zahrada. Velassaru je důmyslným vynálezem přírody. Resort se vyznačuje tradičními vilkami a bungalovy s doškovými střechami, které se tyčí přímo nad vodou, nebo v měkkém objetí písčité pláže.

Na ostrov Velassaru se dostanete rychlým člunem z letiště v Malé za tři čtvrtě hodiny. 

 

Naše doporučení k Velassaru Maldives

 

Díky tomu, že se ostrov nachází nedaleko letiště Malé, je vhodný pro rodiny s dětmi, kteří nechtějí volit dopravu hydroplánem. Do Malé je také možné kdykoliv vyrazit na výlet.

Velassaru je menší ostrov, hodně zelený, s prostornými vilkami resortu. Vyznačují se moderním designem. Hotel byl v nedávné době rekonstruován.

Pláž je zde poměrně velká. 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2016, Ing. Jana Höferová (Tóthová), 724 730 012,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Velassaru Maldives

Velassaru je světem sám pro sebe. Nabízí ubytování v deseti kategoriích vil a bungalovů, které ctí tradiční maledivskou architekturu, použití přírodních materiálů a jsou dokonale zakomponovány do okolního tropického prostředí.

Všechny vily a bungalovy disponují následujícím vybavením: trezorem, LCD televizí a DVD přehrávačem, mini-barem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, IDD telefonem, připojením k internetu, stanicí pro iPod, fénem, klimatizací, stropními ventilátory a luxusními kosmetickými produkty.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Bungalow

Deluxe Bungalow (70 m²) se nachází jen pár kroků od pobřeží. Jedná se o prostorné mezonetové ubytování s luxusní zahradní koupelnou a osvěžující venkovní sprchou. K relaxaci je určena privátní terasa. Ložnice je propojena s obývací částí.

Deluxe Bungalow Deluxe Bungalow

Beach Villa

Beach Villa (96 m²) disponuje francouzskými dveřmi, ze kterých budete mít výhled na oceán. I zde si užijete venkovní sprchu a vnitřní vanu a sprchu. Navíc budete mít k dispozici chladič na víno, kávovar Nespresso, žehličku a žehlicí prkno.

Beach Villa Beach Villa

Beach Villa with Pool

Beach Villa with Pool

Beach Villa with pool (96 m²) nabízí soukromé nádvoří se zahradní sprchou, bazénem a lehátky. Z této terasy se dostanete přímo na pláž. Vile zaručuje soukromí bujná tropická vegetace, která střeží její hranice.

Water Bungalow with Pool

Water Bungalow with Pool

Water Bungalow with Pool (80 m²) si zamilujete díky privátnímu bazénu, terase s lehátky i pozicí nad mořem. Z bezpečnostních důvodů zde není možné ubytovat děti mladší dvanácti let.

Water Villa

Water Villa (112 m²) je svatyní posazenou téměř na hladině třpytivé laguny. Disponuje luxusní postelí velikosti king, volně stojící vanou s dostatkem prostoru pro dva, krásným výhledem na oceán, vlastní terasou a přístupem do laguny. K rozšířenému vybavení dostanete ještě domácí kino a šnorchlovací vybavení. Z bezpečnostních důvodů zde není možné ubytovat děti mladší dvanácti let.

Water Villa Water Villa

Water Villa with Pool

Water Villa with Pool

Water Villa with pool (112 m²) má svůj vlastní bazén s výhledem na nekonečný oceán. Vnitřní prostory jsou luxusně vybaveny s domácím kinem. Nádherná koupelna představuje volně stojící vanu. Terasa nad vodou umožňuje přímý vstup do laguny. Z bezpečnostních důvodů zde není možné ubytovat děti mladší dvanácti let.

Pool Villa

Pool Villa (175 m²) je doplněna o bazén uprostřed krásně zelených prostor. Poskytuje služby osobního komorníka, vlastní bar a systém domácího kina. Venku si užijete vlastní terasu a zahradu s venkovní sprchou a jídelní částí.

Pool Villa Pool Villa

Water Suite

Water Suite

Water Suite (270 m²) nabízí služby komorníka, terasu vedoucí přímo do laguny, domácí kino, terasu s bazénem, altánek s doškovou střechou, venkovní sprchu, relaxační posezení a další krásné vybavení. Z bezpečnostních důvodů zde není možné ubytovat děti mladší dvanácti let.

Deluxe Villa

Deluxe Villa

Tato luxusní vila umně kombinuje moderní eleganci čistých linií s tradičním stylem maledivských obydlí a poskytuje tak jedinečný komfort a zároveň pocit propojenosti s okolní přírodou, který je umocněn možností relaxovat ve svěží soukromé zahradě. Kromě standardního vybavení se tu nachází i venkovní sprcha, vestavěná ve vnější části do zahrady se otvírající koupelny. Z posezení na terase můžete obdivovat jedinečná panoramata, která Vám nabízí třpytivý oceán.Ve vile Deluxe lze ubytovat maximálně 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti do dvanácti let.

Deluxe Villa with Pool

Deluxe Villa with Pool

Tato luxusní vila (110 m²) poskytuje návštěvníkům naprosté soukromí a maximální komfort. Z moderního, prostorného interiéru vedou francouzská okna na terasu. Na druhé straně vily je patio s širokou zastíněnou terasou a krásným bazénem. Kromě standardního vybavení mohou hosté využívat venkovní sprchu, kávovar Nespresso, chladič na víno či vybavení pro šnorchlování. Kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do dvanácti let.

Pláž a moře

Ostrůvek Velassaru v kruhu objímají pláže pokryté jemným bílým pískem. Palmy se pozvolna houpou v mořském vánku a laguna se třpytí v záři tropického slunce. Dokonalý ráj na zemi.

Online cena a slevy Velassaru Maldives *****

Nejnižší cena od 4 152 Kč / osoba, noc, snídaně v Deluxe Bungalow
v termínu od 01.05.2018 do 24.07.2018

Online kalkulace ceny Velassaru Maldives *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Velassaru Maldives

Využijte nabídku čerpání nocí zdarma, která platí, pokud strávíte celou dobu pobytu v níže uvedených termínech:

16. 04. - 30. 04. 2018 a 01. 05. - 24. 07. 2018 zaplaťte min. 6 nocí a získáte 1 noc navíc zdarma. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby) kumulativně

01. 05. - 24. 07. 2018 zaplaťte min. 5 nocí a získáte 2 noci navíc zdarma. (platí pro běžný zájezd, svatbu, svatební cestu, výročí svatby) kumulativně

Za stravu snídaně ve dnech, kdy je pobyt zdarma, připlatíte 190,- Kč/noc dospělý a 190,- Kč/noc dítě.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Šampaňské Taittinger 375 ml, tapas při západu slunce + 2 skleničky šumivého vína, dárek od resortu a 25 USD kredit do spa. Minimální délka pobytu jsou 4 noci.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer hydroplánem, rychlolodí nebo místní linkou z letiště přímo do hotelu
- Na Maledivách česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- "Průvodce Maledivy" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti za sníženou cenu, musí být ubytováni se dvěma dospělými.

Do 31.10.2017: Kapacita Deluxe Bungalow, Beach Villa a Beach villa with pool je max 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Kapacita Water Bungalow with pool, Water villa, Water Villa with pool a Pool villa je max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě. Kapacita Water Suite je 2 dospělí. 

Od 01.11.2017: Kapacita Deluxe Villa a Deluxe Villa villa with pool a Pool Villa je max 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti (max. 1 přistýlka). Kapacita WAter suite je 2 AD. Ostatní kategorie: 2 AD + 1 CH. K

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Plná penze a polopenze platí pouze v hlavní restauraci.

All Inclusive - Velassaru Indulggence obsahuje:

- obědy v Turquoise, Fen Bar, Chill Bar 

- večeře v: Etesian, Turquoise, Sand, Teppanyaki, Vela (švédské stoly nebo 1 předkrm, 1 hlavní chod, 1 dezert / osobu)

- nápoje: voda, nealko, džusy, místní pivo, výběr vín a alkoholických nápojů.

Neplatí pro in-villa dining, minibar, private dining. 

- vybavení na šnorchlování, 2 hodiny půjčení kajaku / den

 - min. délka pobytu : 3 noci.

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Velassaru Maldives *****

Naše foto hotelu Velassaru Maldives *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Velassaru Maldives

Velassaru zve své hosty do pěti lákavých restaurací a dvou inovativních barů. Užijete si stolování na pláži, za zvuků šumění moře, pod hvězdami, i při světle svíček.

Teppanyaki je úžasná japonská restaurace, nacházející se na konci mola, přímo nad lagunou. Pochutnáte si tu na sushi, sashimi a dalších delikátních pokrmech, oslavujících čerstvé ingredience.

Vela servíruje mezinárodní kuchyni a maledivské místní speciality. Tato restaurace je otevřena na snídaně, obědy i večeře.

Třetí hotelová restaurace se nazývá Etesian. Je cestou do země perfektních kulinářských zážitků, kde se vaří s vášní a vyznává se elegance, současnost a autenticita. Sem si zajděte na delikátní mořské plody.

Restaurace Sand je elegantním pavilonem přímo na pláži. Pochutnáte si tu na asijské a kontinentální kuchyni.

Poslední, pátou, hotelovou restaurací je Turquoise. Ovlivněna asijským gastronomickým uměním, s výhledem na Indický oceán.

Během dne i večer můžete zavítat do dvou barů, které nesou názvy Fen Bar a Chill Bar.

All Inclusive

 

Hotel Velassaru Maldives v balíčku All Inclusive "Indulgence" zahrnuje:

  • Obědy v Turquoise restauraci (mezinárodní kuchyně s "asian influences", servírované formou Á La Carte), v Fen Baru (sendviče a občerstvení), Chill Baru (mezinárodní "tapas"), nebo Pizzerii
  • Večeře v restauracích Turquoise, Etesian (sea food),  Teppanyaki (japonská kuchyně), Vela, Sand
  • Nealkoholické i alkoholické nápoje (voda, džusy, místní točené pivo, výběr vín a likérů)
  • Vybavení na šnorchlování, 2 hodiny půjčení kajaku / den
  • Neplatí pro in-villa dining, minibar, private dining. 
  • Minimální délka pobytu - 3 noci

Balíček platí od 1.11.2017 do 31.10.2018

Sport a wellness hotelu Velassaru Maldives *****

Velassaru láká své cestovatele k vodním sportům, jako je vodní lyžování, windsurfing, parasailing, plavbu na katamaránu, kajaking, knee boarding a wakeboarding.

Zúčastnit se můžete i šnorchlovacích exkurzí.

Pokud toužíte po objevování podvodního světa, zkušení instruktoři vás naučí, jak správně používat potápěčské zařízení a užívat si krásu tichého světa pod mořskou hladinou. Učit se můžou začátečníci i pokročilí potápěči.

Rozjímání, relaxaci a józe se můžete věnovat v hotelových lázních. Užijte si uvolnění těla, mysli i ducha za použití přírodních produktů. Čeká tu na vás deset kabinek, bazén, relaxační místnost a pára.

Děti v hotelu Velassaru Maldives *****

Malí návštěvníci jsou na ostrově Velassaru vítáni. Vezměte jen prosím na vědomí, že ve vilách a bungalovech nad vodou není dovoleno ubytovat děti mladší dvanácti let.

Jinak si tu děti užijí skvělá dobrodružství, mohou se i účastnit potápěčských kurzů, které jsou uzpůsobeny právě jejich potřebám.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Šampaňské Taittinger 375 ml, tapas při západu slunce + 2 skleničky šumivého vína, dárek od resortu a 25 USD kredit do spa. Minimální délka pobytu jsou 4 noci.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 0 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Velassaru Maldives

Na ostrov Velassaru se dostanete rychlým člunem z letiště v Malé za tři čtvrtě hodiny. 

Mapa - Velassaru Maldives

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy do hotelu Velassaru Maldives *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Velassaru Maldives *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2016, Ing. Jana Höferová (Tóthová), 724 730 012,

Recenze hotelu Velassaru Maldives *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Velassaru Maldives *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Maledivy

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Velassaru Maldives

Pro hotel Velassaru Maldives není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Velassaru Maldives.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Velassaru Maldives
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.