Svatební zájezdy připravujeme na míru od roku 1995

Nejžádanější destinace na svatební cestu

Další destinace

Nejžádanější hotely na svatbu v zahraničí a líbánky v exotice

Vyberte si hotel

Exkluzivní propojení manželského slibu a dovolené

V naší nabídce naleznete pouze prvotřídní destinace s luxusními resorty. V mnohých platí výhodná cena pro novomanžele či manžele slavící kulaté výročí. Svatební zájezd je tak ideální volbou pro ty, kteří chtějí zpečetit svou lásku a zároveň si užít jedinečné dovolené na netradičním místě. Neprodáme Vám něco, o čem nejsme 100% přesvědčeni.

Procestovali jsme svět, v hotelech jsme osobně bydleli

Známe důkladně místa v nabízených destinacích a rádi Vám poodhalíme tajné tipy a doporučení. Právě proto si naši klienti užívají ty nejlepší pláže, šnorchlují na těch nejkrásnějších místech a bydlí v těch nejpříhodněji umístěných pokojích. Jsme tu pro to, abychom Vám poradili i v maličkostech, které udělají z Vaší cesty zážitek na celý život.

Vy vybíráte, my zajišťujeme

Každý chceme, aby se svatební den perfektně vydařil do posledního detailu. Neznamená pouhý obřad, nýbrž oficiální zahájení společného života. V našich představách je to idylický slunečný den strávený na pláži lemované palmami a omílané azurovým mořem. Tento sen se dá jednoduše splnit. Vyberete si místo a my vše potřebné vyřídíme za Vás.


Svatba v ráji® foto našich klientů ze svatby v zahraničí

Mohlo by Vás zajímat o svatbě v zahraničí

Termín a příprava svatby

Optimální doba pro objednání zájezdu se svatbou je minimálně půl roku dopředu, abychom zajistili hotel dle přání klienta ve vybraném termínu. Jelikož hotely garantují jednu svatbu denně, počet termínů je omezený. Alespoň 6 týdnů předem je nutné zaslat či předat nám potřebné dokumenty pro svatbu.

Více info

Průběh svatby v zahraničí

Samotný obřad, během kterého si pár stvrdí manželský slib, trvá přibližně půl hodiny a probíhá v odpoledních hodinách na Vámi předem stanoveném místě v komorní sestavě s oddávajícím a svědky. Na vyžádání Vám může asistovat český tlumočník. Poté, co si řeknete své ano a vyměníte prstýnky, následuje série focení.

Více info

Reference klientů DELUXEA

Nejdůležitější je pro nás spokojený klient, který se rád vrací nebo nás dále doporučí. Zájezdy i svatby připravujeme svědomitě, s každým jednáme individuálně a okamžitě reagujeme na všechna přání a požadavky. Zde si můžete přečíst některé z ohlasů novomanželů, kterým jsme pomohli připravit dokonalé okamžiky jejich života.

Více info

Svatební fotograf

Výběr svatebního fotografa je skoro tak zásadní jako výběr správného partnera. Fotografie jsou totiž zhmotněnou vzpomínkou, kterou budete ukazovat svému okolí a jednou i svým ratolestem. Proto by měly být fotografie krásné a plné emocí. Ty do fotky dokáží vtisknout námi doporučovaní fotografové.

Více info

Porovnání destinací

Svatbu Vám zorganizujeme, ať už se rozhodnete pro kteroukoli z destinací, jež je právem označována za ráj na Zemi - zelenou perlu Indického oceánu Mauricius, Maledivy se svým podmořským královstvím, Seychely s pohádkovými plážemi nebo okouzlující Polynésii. Všechny svatby kromě těch uspořádaných na Maledivách jsou legalizovány v České republice.

Více info

Svatební týden v květnu 2018

V květnu 2018 pořádáme Týden svateb v ráji. Na ostrově Maurícius bude zkušená česká svatební fotografka, který mluví i anglicky a zaměstnankyně cestovní kanceláře DELUXEA, která bude dělat tlumočníka u obřadu. Nebudete platit žádný příplatek. Termín svatby si vyberte co nejdříve, aby bylo volno v hotelu i u fotografky (v jeden den zvládne fotit jen jednu svatbu).

Více info


Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.