Mám zájem o letenku

Cenová nabídka na letenky, tak jak ji dostáváme od leteckých společností, je platná 24 hodin. Vzhledem k rychlým změnám cen ropy a na ni závislých palivových příplatků se může měnit i výsledná cena letenek. Vyhrazujeme si právo upravit cenu letenky, pokud rezervaci potvrdíte až po několika dnech.

Výhody letenek od Airticket

  1. Ing. Lenka Javůrková, Mgr. Roman Švec a Pavlína Čuhaničová jsou zkušení letenkáři. Navrhnou vám optimální řešení vaší cesty podle zadaných kritérií, případně nabídnou alternativní spojení.
  2. Díky praxi našeho týmu letenkářů můžeme nabídnout flexibilní servis. Dokážeme pružně reagovat na dodatečné požadavky i případné vzniklé nestandartní situace.
  3. Náš zkušený tým letenkářů vám poskytne odbornou pomoc a radu. Jsme vám k dispozici v době vašeho pobytu v zahraničí na tel. +420724730001, +420724730064 nebo +420724730004.
  4. Na základě dlouhodobých výsledků prodeje vybraných destinací jsme získali lepší ceny letenek, než bývá obvyklé u jiných prodejců. Jako IATA agentura můžeme díky výhodným smlouvám s leteckými společnostmi nabídnout i speciální touroperátorské ceny, pokud si k letence zakoupíte i ubytování již od jedné noci.
  5. Můžete si vybrat cestovní pojištění od ERV Evropská pojišťovna, a. s. (připojištění na storno letenek nebo kompletní cestovní pojištění). Bližší informace naleznete na www.letenky-na-klic.cz/cestovni-pojisteni/.
  6. V případě, že byste si přáli zajistit pobyt ve vybraných destinacích nabízených cestovní kanceláří Deluxea a.s., rádi vám uděláme nabídku i na ubytování a služby pro celý váš pobyt.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.