Beachcomber Seychelles Sainte Anne *****

Klidný resort na ostrově uprostřed národního parku

Beachcomber Seychelles
Beachcomber Seychelles beachcomber DELUXEA
Nejlepší prodejce
v ČR a SR
Mám zájem o hotel
Při objednání minimálně 35 dnů před zahájením pobytu získáte slevu 20% z celé ceny ubytování. Zaplaťte minimálně 13 nocí a získáte 10% slevu.
Seychely, St. Anne, Sainte Anne

Beachcomber Seychelles Sainte Anne ***** Seychely

RESORT Beachcomber Seychelles Sainte Anne JE OD 15.9.2017 v dlouhodobé rekonstrukci.

Řetězec: Beachcomber Hotels, Lokalita: Seychely, St. Anne, Sainte AnneMapa

 

Můžeme Vám nabídnout alternativy ve stejné kvalitě a obsahu služeb. Mezi klienty jsou velmi oblíbené resorty Hilton Seychelles Labriz 5*  nebo Denis Private Island 5* .

 

Resort Beachcomber Seychelles Sainte Anne se nachází na stejnojmenném ostrově, který je ideálním místem pro poklidný pobyt v páru nebo s rodinou. Hotel je populární díky ubytování v prostorných vilkách s terasou, kde si každý najde své soukromí. Kromě resortu je ostrov St. Anne neobydlený a nachází se u něj jeden z největších podmořských parků v Indickém oceánu.

St. Anne leží pouhých pět kilometrů od největšího seychelského ostrova, Mahé. Dostanete se sem velmi snadno. Z letiště se za 15-20 minut přesunete k privátními přístavišti a odtud Vám cesta rychlolodí zabere 10 minut. Již z dálky uvidíte typický zalesněný kopec obklopený bílými plážemi. Během pobytu strávíte spoustu času objevováním místní nezkažené přírody. Budete-li mít štěstí, uvidíte zde i hnízdění mořských želv, které na St. Anne po mnoho let hledají klidné útočiště. Kouzelný je také výhled z pobřeží St. Anne na hlavní ostrov Mahé, kde se každý večer rozsvěcují stovky světýlek. 

 

Naše doporučení k Beachcomber Seychelles Sainte Anne

 

Beachcomber Seychelles Sainte Anne je luxusní resort na privátním ostrově, který potěší především klientelu hledající klid. Jelikož je ostrov krom resortu neobydlený, jsou místní pláže prázdné. Můžete zde v klidu a bezpečí poznávat přírodu ve vnitrozemí i barevný život pod mořem. Hotel je oblíbený i díky ubytování ve vilkách.  

 

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2016, Ing. Klára Borutová, 724 730 006,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Hosté hotelu Beachcomber Seychelles Sainte Anne mohou vybírat z šesti typů vil. Všechny mají otevřenou verandu, vlastní zahradu s venkovní sprchou a prostornou mramorovou koupelnu.

Samozřejmostí je klimatizace, velká manželská postel, mini-bar, trezor, telefon, TV se satelitními kanály, DVD přehrávač a rychlovarná konvice.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Garden Villa (150 m²)

Nachází se přímo uprostřed zahrady. Diskrétní vchod vede na terasu, která je vybavena pohodlným posezením a zve k relaxaci ve stínu altánu. Venkovní sprcha je chráněna kamennou zdí. Ložnice je zařízena v teplých barvách s nádechy červené a oranžové. Dřevěný nábytek dodává interiéru sofistikovanost. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, oddělenou vanou a oddělenou toaletou.

Garden Villa (150 m²) Garden Villa (150 m²)

Tropical Villa (150 m²)

Tropical vily mají útulnou terasu a elegantní altán v privátní zahradě. Ložnice nabízí výhled do zahrady. Hosté si mohou vybrat z vil, které se nacházejí v blízkosti společných prostor hotelu, či vil, které mají na dosah jednu z nejkrásnějších pláží na St. Anne.

Tropical Villa (150 m²) Tropical Villa (150 m²)

Pool Villa (220 m²)

Pool vily disponují výsadou v podobě privátního bazénu. Nacházejí se v srdci tropické zahrady a jsou perfektním romantickým úkrytem. Mají terasu a altán, kde si můžete vychutnat slavnostní večeři při svíčkách. Dveře na konci zahrady vedou přímo na pláž.

Pool Villa (220 m²) Pool Villa (220 m²)

Beach Pool Villa (480 m²)

Pool vily jsou vybaveny terasou s bazénem a mají obývací pokoj oddělený od ložnice. Soukromí zde najdou především rodiny, které ocení vlastní zahradu. Pláž se nachází jen pár kroků od Vaší branky.

Beach Pool Villa (480 m²) Beach Pool Villa (480 m²)

Senior Beach Pool Villa (840 m²)

Jsou ideálním místem pro větší rodiny, jelikož disponují dvěma ložnicemi a odděleným obývacím pokojem, který se otvírá přímo na venkovní terasu. Nechybí zde velká zahrada a samozřejmě také bazén.

Senior Beach Pool Villa (840 m²) Senior Beach Pool Villa (840 m²)

Royal Villa (426 m²)

Skvělým místem nejen pro příslušníky modré krve. Její umístění zaručuje ten nejkrásnější výhled na ostrov a záliv Mahé. Obklopena je tropickou zelení a nabízí dokonalý luxus. Tři ložnice a tři koupelny splní všechny vaše sny, navíc tu budete mít k dispozici plně vybavenou kuchyň a prostorný salonek.

Royal Villa (426 m²) Royal Villa (426 m²)

Pláž a moře

Resort Beachcomber Seychelles Sainte Anne lemují tři nádherné pláže pokryté bílým pískem. Jmenují se Anse Tortue, Anse Royale a nejdelší nese název Grande Anse. V blízkosti se také nachází mořský park, který představuje pestrý podmořský svět a láká ke šnorchlování. Hotelové pláže mají rozdílnou orientaci, a tak je v každé sezoně zajištěno, že alespoň jedno pobřeží bude klidné a bez mořské trávy, která se v některých obdobích roku na Seychelách přirozeně vyskytuje. 

Online cena a slevy Beachcomber Seychelles Sainte Anne *****

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

V termínu 04.01. - 31.10.2016 sleva 60% pro ženu na ubytování a stravu. Platí pro všechny páry, které měly v posledních 2 letech svatbu v jakémkoliv z hotelů Beachcomber (Le Canonnier, Le Mauricia, Le Victoria, Shandrani, Dinarobin, Paradis, Trou Aux Biches, Royal Palm). Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

V termínu 01.06. - 31.07.2016, 04.01. - 31.01.2017 a 01.06. - 30.06.2017 sleva pro svatebčany 30% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Neplatí na kategorie, které jsou počítány za jednotku.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Beachcomber14.470,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika), zajištění apostily na oddací list, transfery na příslušné úřady
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - speciální snídani až do pokoje následující den po svatbě,
  - svatební kytici pro nevěstu,
  - svatební myrtu pro ženicha a
  - svatební dort (pro 10 hostů).
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Beachcomber Glamour29.020,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  Vše, co balíček Beachcomber a dále:
  - jednu láhev šampaňského a kanapky po obřadu,
  - služby kadeřníka a make up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - lázeňskou proceduru včetně luxusní manikúry, pedikúry a masáže pro nevěstu,
  - lázeňskou proceduru včetně zábalu celého těla pro příjemné uvolnění a zvláčnění a masáže pro ženicha,
  - romantickou výzdobu pokoje - vychlazené šampaňské, svíčky, okvětní lístky na posteli a luxusní bublinkovou koupel (dle kategorie pokoje),
  - speciální svatební večeři o čtyřech chodech v soukromí na klidném místě a
  - dárek od hotelu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - květiny: kytici pro družičky, korunku pro nevěstu a květinový oblouk,
  - záznam: fotografie (50 snímků 13x18 cm), možnost zvětšení snímků a svatební videozáznam na DVD
  - kytaristu, trio muzikantů (na hodinu), Sega vystoupení či reprodukovanou hudbu (zdarma),
  - občerstvení a kanapky, speciální večeři, šampaňské a další nápoje,
  - kadeřníka, manikúru, make-up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - žehličku a žehlící prkno (zdarma),
  - extra pokoj v den svatby (zdarma, v závislosti na dostupnosti),
  - plavba při západu slunce a
  - výlet helikoptérou (vyžadována rezervace min. 3 dny předem).
 • Svatební balíčky jsou platné pro období 1.11.2016-31.10.2017.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- "Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa Seychelských ostrovů - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- Informace o Seychelských ostrovech v češtině - 4 strany
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Stravu formou all inclusive od přihlášení v hotelu (check-in) do odhlášení z hotelu (check-out)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma.
Děti ve vlastní Garden a Ocean Vile platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :  
v období 24.12.2016 - 03.01.2017 cenu dospělé osoby sníženou o 25%,
v období 01.05. - 19.12.2016 a 04.01. - 31.10.2017 cenu dospělé osoby sníženou o 50%.
V neuvedeném období platí děti ve vlastním pokoji plnou cenu. Platí pro 2 děti, 3. dítě platí příplatek dle ceníku (v žádném období však není zdarma). 
Kapacita Garden, Tropical, Pool a Plážové Pool vily 2 dospělí a 2 děti do 17 let.
V termínu 01.06. - 30.06.2016, 04.01. - 31.01.2017 a 01.06. - 30.06.2017 děti ubytované společně s rodiči zdarma, platí pouze příplatek za stravu.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

- příplatek za stravování formou plné penze/all inclusive je uveden v ceníku
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Beachcomber Seychelles *****

Naše foto hotelu Beachcomber Seychelles *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Stravování na ostrově St. Anne zajišťuje pět hotelových restaurací a jeden bar. Hotel nabízí buď polopenzi, nebo plnou penzi, případně plnou penzi plus, kde je k jídlu v ceně i 1 nápoj.

Mezinárodní bufety najdete v hlavní restauraci L’Abondance. Stoluje se na otevřené terase pod velkými slunečníky. Restaurace se nachází v těsné blízkosti pláže a bazénu.

Milovníci ryb a plodů moře si zajisté oblíbí restauraci L’Océane. Je situována na pláži, podél kamenité promenády. Otevřena je od června do října a podávají se zde obědy a večeře.

Le Mont Fleuri je tím pravým místem pro večeři v romantickém stylu. Nachází se na terase s překrásným výhledem a večer zde nechybí příjemná živá hudba. 

K večeři se otevírá i restaurace Le Robinson. Stoluje se přímo na pláži, pod palmami, za svitu svíček. Budete si zde připadat jako na luxusní pirátské hostině.

Pátou restaurací je Le Takamaka, plážová restaurace, která je otevřena od října do dubna. Podávají se tu čerstvé saláty, sendviče a panini.

Po celý den (10:00 – 00:00) láká k návštěvě také místní bar Le Sans Souci. V přívětivé atmosféře si tu můžete vychutnat tropické koktejly či místní rum.

Sport a wellness hotelu Beachcomber Seychelles *****

Gurmánské požitky můžete vysportovat v hotelovém sportovním centru, které je vybaveno přístroji Power plate, vybavením na kardio trénink a tvarování těla, můžete si tu zacvičit jógu nebo si zajít do sauny. Centrum je otevřeno od sedmé ranní do sedmé večerní. 

Ostrov je protkaný malými cestičkami, a je tam ideální pro lehčí pěší tursitku. 

Volný čas si můžete zkrátit některým z pozemních sportů, jako je tenis, stolní tenis, plážový volejbal, jízda na kolech, jogging, atd.

Resort se nachází v srdci mořského parku, a tak je oblíbeným místem i pro nadšení vodní sportovce. Nabídka zahrnuje kajaking, potápění, šnorchlování, plavbu v lodích se skleněným dnem, plavbu na šlapadlech a další vodní kratochvíle.

Po dobrodružném dni se vydejte do lázní Spa by Clarins, čeká tu na vás sedm masážních kabin, jedna místnost zasvěcená ajurvédě, dvě sauny, kadeřnictví, salon krásy a pavilon jógy.

Děti v hotelu Beachcomber Seychelles *****

Pro děti od tří do dvanácti let je otevřen klub Bob Marlin. Malí návštěvníci se tu pobaví při nejrůznějších vnitřních i venkovních hrách.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Beachcomber14.465,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika), zajištění apostily na oddací list, transfery na příslušné úřady
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - speciální snídani až do pokoje následující den po svatbě,
  - svatební kytici pro nevěstu,
  - svatební myrtu pro ženicha a
  - svatební dort (pro 10 hostů).
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Beachcomber Glamour29.012,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  Vše, co balíček Beachcomber a dále:
  - jednu láhev šampaňského a kanapky po obřadu,
  - služby kadeřníka a make up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - lázeňskou proceduru včetně luxusní manikúry, pedikúry a masáže pro nevěstu,
  - lázeňskou proceduru včetně zábalu celého těla pro příjemné uvolnění a zvláčnění a masáže pro ženicha,
  - romantickou výzdobu pokoje - vychlazené šampaňské, svíčky, okvětní lístky na posteli a luxusní bublinkovou koupel (dle kategorie pokoje),
  - speciální svatební večeři o čtyřech chodech v soukromí na klidném místě a
  - dárek od hotelu.
 • ZA PŘÍPLATEK SI MŮŽETE OBJEDNAT:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - květiny: kytici pro družičky, korunku pro nevěstu a květinový oblouk,
  - záznam: fotografie (50 snímků 13x18 cm), možnost zvětšení snímků a svatební videozáznam na DVD
  - kytaristu, trio muzikantů (na hodinu), Sega vystoupení či reprodukovanou hudbu (zdarma),
  - občerstvení a kanapky, speciální večeři, šampaňské a další nápoje,
  - kadeřníka, manikúru, make-up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - žehličku a žehlící prkno (zdarma),
  - extra pokoj v den svatby (zdarma, v závislosti na dostupnosti),
  - plavba při západu slunce a
  - výlet helikoptérou (vyžadována rezervace min. 3 dny předem).
 • Svatební balíčky jsou platné pro období 1.11.2016-31.10.2017.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Doprava do hotelu Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé, budete vyzvednuti a převezeni lodí do hotelového resortu na ostrov Sainte Anne. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 10 min.

Mapa - Beachcomber Seychelles Sainte Anne

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Seychely do hotelu Beachcomber Seychelles Sainte Anne *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Beachcomber Seychelles Sainte Anne *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2016, Ing. Klára Borutová, 724 730 006,

Recenze hotelu Beachcomber Seychelles Sainte Anne *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Beachcomber Seychelles *****

Pláž
7.3
Ubytování
9
Strava
9.1
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
6.9
Služby Deluxea
8.1
Průměrné hodnocení
8.3
7 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
7
Průměrné hodnocení
8.8
1 hodnocení
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
5
Služby Deluxea
6
Průměrné hodnocení
7.8
1 hodnocení
Pláž
5
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
7
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
8
Průměrné hodnocení
7.8
1 hodnocení
Pláž
7
Ubytování
9.5
Strava
8.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
6.8
Služby Deluxea
9
Průměrné hodnocení
8.4
4 hodnocení
7.8
Pláž
5
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
7
Cena / Kvalita
8
Personál
8
Mladší dvojice
Datum pobytu:
17. 11. - 27. 11. 2016
výborná strava ochotný personál v restauracích kvalitní ubytování
pláž méně vhodná ke koupání/plavání v době odlivu
8.3
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
6
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Starší dvojice
okr. Teplice
Datum pobytu:
14. 09. - 24. 09. 2015
5.8
Pláž
2
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
1
Personál
6
Starší dvojice
Sobětuchy
Datum pobytu:
27. 04. - 08. 05. 2015
Nádherné komforní ubytování
Pláž neuklizena Moře špinavé, porostlé porosty Cena neodpovídá kvalitě
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Starší dvojice
Svitavy
Datum pobytu:
27. 03. - 08. 04. 2015
Cesta bezchybně proběhla, transfer rovněž. Ostrov úžasný, personál a ubytování rovněž. Pozorností byl dort v den narozenin manželky.
I přes upozornění manažera hotelu se neprováděl úklid mořské trávy naplavené na pláži, pouze den před návštěvou zástupců cestovních kanceláří z jiné země to provedli na malém úseku. Odpovědí by, že by to museli provádět denně ?! V takovém úžasném resortu to bylo nečekané.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Starší dvojice
České Budějovice
Datum pobytu:
23. 10. - 03. 11. 2014
V letošním roce jsme byli na Mauriciu a Seychelách. Pokaždé obrovská spokojenost, jak s cestovní kanceláří, tak i s leteckou společností Emirates. Vynikající i služby ve vybraných destomacích. Mohu CK Deluxea jen doporučit.

Ohlasy klientů DELUXEA

Dovolenka St. Anne - február 2014

Seychely – kombinace ostrovů

Dobrý deň,

ďakujem veľmi pekne za opýtanie. Všetko bolo výborné, zo Seychel sme boli nadšený, krásna destinácia. Ubytovanie, služby, prostredie, more, pláže, príroda všetko na jednotku. Organizácia letisko, transfer všetko fungovalo. Jediný nedostatok tejto dovolenky bol, že bola krátka ešte by som si vedela predstaviť tak + 3 - 4 dni.

Ďakujeme za Vaše služby a určite sme s Vami necestovali poslednýkrát.

S pozdravom

Ing. Jana Ivanková

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Martina Melková
Beachcomber Seychelles Sainte Anne
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.