Svatební dar pro snoubence Petra Nováková a Jiří Světlý

Vzor stránky - každá dvojice má svoji vlastní stránku s přesnými údaji

Drahá Evi,

snoubenci Petra Nováková a Jiří Světlý si Tě dovolují požádat o finanční příspěvek na Svatební cestu do exotiky, kterou plánují uskutečnit od 13.08.2024 do 20.08.2024. Za místo pobytu si vybrali Maurícius a hotel Dinarobin *****.

V cestovní kanceláři máme otevřen Svatební list, kde může každý náš blízký přispět částkou dle svých možností k splnění našeho velkého snu. Na stránce vidíš, kolik nám ještě chybí k naplnění našeho cíle (a nebo, že již máme splněno – v takovém případě extra částku využijeme na exkurze nebo k upgradu do lepší třídy v letadle.

Pokud se rozhodneš přispět nám na naši vysněnou Svatební cestu, prosíme tě, abys zaslala libovolnou částku přes následující zadání. Po přijetí platby ti cestovní kancelář DELUXEA zašle emailem potvrzení o přijaté platbě a „Poukaz na svatební cestu do ráje“, který si vytiskneš a můžeš nám jej předat v den naší svatby i s přáním. My sami vidíme podrobný přehled všech příspěvků na Svatební cestu v klientské zoně cestovní kanceláře.

Svatební cestu nám zajišťuje cestovní kancelář DELUXEA na základě Smlouvy o zájezdu č. 9999999, která spadá pod pojištění proti úpadku.

Cílová částka 999 999 Kč

Do cílové částky chybí 999 999 Kč

Zadat můj příspěvek na svatební cestu
Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.