Emirates Palace Abu Dhabi *****

Abu Dhabí

Palác, kde se budete cítit jako člen královské rodiny

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Emirates Palace Abu Dhabi *****

Hodnocení 8.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Abu Dhabí, Abú Dhabí, Ras Al Akhdar | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Dlouhá písečná pláž Odpočinek Klidnější město Abu Dhabi

Popis hotelu Emirates Palace Abu Dhabi ***** Abu Dhabí

Nasajte palácovou atmosféru a budete se cítit jako jeden z členů královské rodiny. Emirates Palace je úchvatnou stavbou, která od svého vzniku dominuje okolí hlavního města Spojených Arabských Emirátů Abu Dhabi. Patří mezi nejúchvatnější stavby světa a hotel je vhodný jak pro pracovní cestu, tak i pro soukromou dovolenou. Celkově je Abu Dhabi menší, klidnější a méně turistické město než Dubaj, takže pokud hledáte odpočinek v klidnější oblasti s oslnivě bílým pískem, pak jste na správné adrese. Přijeďte si vychutnat pohádkovou atmosféru tohoto mimořádného hotelu, kde na Vás z každého koutku dýchne arabský luxus.

Hotel Emirates Palace patří k předním resortům v lokalitě Abu Dhabi a také k nejlepším hotelům na celém světě. Nabízí arabskou fantazii doplněnou nejenom o 1,3 km dlouhou pláž s jemným bílým pískem. Každému návštěvníkovi se dostane prvotřídních služeb, které převyšují standard pětihvězdičkového luxusu a jsou typické unikátností a maximální flexibilitou.

Emirates Palace se nachází v pohodlné vzdálenosti od hlavních obchodních a diplomatických oblastí Abu Dhabi a pouze 5 minut od nákupního centra Marina a místních zajímavostí.

K dispozici Vám budou nekonečné možnosti pro trávení volného času v podobě více jak kilometr dlouhé písčité pláže, dvou velkorysých bazénů, čtyř osvětlených tenisových kurtů, oblastí pro děti a dvou fitness center. Další skvělou příležitostí jsou vodní sporty včetně plachtění, šnorchlování a windsurfingu. Relaxační okamžiky na Vás čekají v lázních Anantara Spa.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Coral Room (55 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě)

Svěží a upravené zahrady sahají až tam, kam oko dohlédne. Takových výhledů si můžete užívat v jednom ze 166 pokojů Coral...

Pearl Room (55 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě)

V 73 pokojích Pearl najdete prvotřídní vybavení, stejně jako moderní technologie pro naprostý pocit pohody. Budete mít k dispozici překrásné výhledy na bazény a nedotčenou pláž...

Diamond Room (55 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě)

Užívejte si velkolepých výhledů na třpytící se modré vlny Perského zálivu, které omývají bílé pláže. Těchto 63 pokojů Vás uspokojí ve všech směrech...

Khaleej Suite (110 m2, kapacita – 3 dospělé osoby)

Probouzejte se do prostředí jedné z 20 suit s elegantní majestátností, kterou dokresluje nádherné okolí a výhled na moře...

Gastronomie a hotelové restaurace

Arabská kultura po staletí dokazuje svou vynikající pohostinnost a osobní přístup ke službám. Kombinace těchto vlastností je skvělým přínosem pro gastronomii, a proto se můžete těšit na plnohodnotné kulinářské zážitky, o které se postarají prvotřídní hoteloví kuchaři z celého světa.

Ať už hledáte vzrušující noční zážitky, uvolněné společenské prostředí nebo místo pro setkání, najdete v hotelu Emirates Palace to, po čem právě toužíte. Pravidelná hudební vystoupení prémiové koňaky, vzácné doutníky a mnohé další na Vás čeká ve zdejších barech, zatímco restaurace nabízí exkluzivní prostředí ve spojení se světově uznávanou kuchyní.

Bary

Havana Club – Překypuje nabídkou nejvybranějších koňaků, armaňaků a doutníků a určitě uspokojí i ty nejvybíravější znalce doutníků. Zavede Vás do místa, kde se zastavil čas a kde kraluje potěšení. Toto místo naleznete dle aroma vytvářející dekorativní listy doutníků na stěně ve 4. poschodí.

Le Café – Perfektním místem pro setkání, na skleničku aperitivu či pro lehké jídlo. Vyberte si speciality sahající od čokolády až po kvalitní čaje a užívejte si elegantního prostředí. Le Café se specializuje především na uznávané evropské i arabské čaje.

Caviar Bar – Tento bar nabízí prvotřídní menu champagne a výběr kaviárů v prostředí s tradiční živou hudbou. Lehátka, barové stoličky, stolky a příjemná obsluha vytváří opravdu vlídnou atmosféru.

Etoiles – Elegantní salonek, bar a restaurace je skvělým místem pro sofistikovanou večeři s přáteli či obchodními partnery. Užijte si drink před večeří nebo si odpočiňte na krásné venkovní terase. Budete si moci vychutnat omamnou kulinářskou scénu, která připraví to nejlepší ze svého umění. Můžete si vybírat ze speciálního či a la carte menu, pak už jen stačí očekávat vynikající gurmánský zážitek.

Restaurace

Le Vendome – Le Vendome nabízí renomované mezinárodní bufetové menu pro celodenní stravování. Stravte pár okamžiků v tomto elegantním prostředí s vnitřními prostory i venkovní terasou s výhledem na pláž a přístav. Restaurace se nachází na úrovni lobby ve 4. patře.

Mezzaluna – Tato restaurace Vás vezme na prohlídku Itálie s řadou regionálních pokrmů a s mnohými kulinářskými inovacemi. Oceňovaná italská restaurace má skvělou atmosféru a nabízí svým hostům také možnost venkovního stolování na terase. Nachází se v 1. patře s výhledem na pláž a přístav.

Sayad – Sayad znamená v arabštině rybář. Restaurace s mořskými plody byla přebudována na místo s uvolněnou atmosférou a s oblíbenými pokrmy z mořských plodů v moderním pojetí. Nabízí také terasu s výhledem na pláž a přístav pro relaxaci. Nachází se v přízemí.

Mezlai – Má tu čest pozvat Vás do první Emirati restaurace ve Spojených Arabských Emirátech. Mezlai nabízí perfektní kombinaci autentického zážitku s originální kuchyní, která servíruje řadu místních jídel z pečlivě vybraných surovin. Můžete si odpočinout v příjemném prostředí s přátelskými službami. K dispozici je také terasa s krásným výhledem na hotel.

BBQ Al Qasr – Je uvolňující a osvěžující pastvou pro všechny smysly. Restaurace nabízí požitek z grilovaných mas, mořských plodů a jiných specialit na grilu. Nachází se mezi hotelem a pláží a relaxační atmosféru dotváří živá hudba a pokuřování arabské šíši. Restaurace uvítá nejen hosty z hotelu, ale i objednané zákazníky.

Hakkasan – Tato světoznámá michelinská restaurace nabízí unikátní moderní čínské pokrmy. Zdejší prostředí kombinuje honosný design, moderní asijskou atmosféru, ambiciózní kuchyni a kompletní služby. Restaurace má dva vchody, přičemž každý má vlastní parkoviště.

Cascades – Cascades nabízí ležérní atmosféru pro celou rodinu. Užijte si prostory u bazénu západního křídla hotelu, kde budete obklopeni vodním životem. Můžete si pochutnat na mezinárodní kuchyni se speciálním dětským menu.

Las Brisas – Pociťte mořský vánek u bazénu východního křídla hotelu, zatímco si budete vychutnávat čerstvě připravené saláty či grilované pokrmy. Je ideální pro stravování při trávení času na pláži.

Diwan L'Auberge – Poznejte tradiční libanonskou kuchyni s autentickou živou zábavou. Můžete využít venkovní i vnitřní prostory, stejně jako soukromé stravování. Ochutnejte nejsladší z dezertů Mezzah. Nachází se v přízemí.

The Palace Ceremony – Zaručuje jedinečný zážitek ze stolování, který Vám bude doručen do soukromí pokoje či apartmá. Pokrmy mohou být připraveny dle přání zákazníka.

Stolování al fresco – Vychutnejte si kulinářské zážitky pod širým nebem a užijte si neomezeného prostoru. Takových okamžiků se Vám dostane například v restauraci Sayad či BBQ Al Qasr.

Kategorie a vybavení pokojů Emirates Palace Abu Dhabi

Štípněte se, pokud si budete myslet při vybírání pokojů v tomto hotelu, že je vše jako z pohádky, protože to všechno bude realitou. Je na čase se oddat nekompromisnímu požitku a legendární arabské pohostinnosti.

Pokoje

Všechny pokoje jsou k dispozici se stejnou nabídkou služeb a širokou škálou vybavení. Ovšem výhled je to, v čem se tři kategorie pokojů odlišují.

Suity

Se světovým luxusem suit v Emirates Palace Vám bude garantován nezapomenutelný zážitek. Opulentní vybavení, moderní technologie a dech beroucí výhledy na nedotčené pláže Perského zálivu Vám budou k dispozici společně se službami osobního komorníka. Všechny suity jsou vybaveny obývacím prostorem, ložnicí, terasou a exkluzivní koupelnou.

Nabídka pokojů

Coral Room (55 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě)

Svěží a upravené zahrady sahají až tam, kam oko dohlédne. Takových výhledů si můžete užívat v jednom ze 166 pokojů Coral. Luxusní arabské vybavení je v kombinaci s multimediálním systémem skvělou příležitostí k palácovému bydlení na dovolené či pracovním pobytu. Vybavení pokoje: sejf, TV s plochou obrazovkou, několik pokojů s možností propojení, možnost přidání postýlky, balkon, pracovní stůl, zábavní centrum, 24 hodinové služby komorníka, postele o velikosti king nebo twin a koupelna se sprchou, velkou vanou a bidetem.

Pearl Room (55 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě)

V 73 pokojích Pearl najdete prvotřídní vybavení, stejně jako moderní technologie pro naprostý pocit pohody. Budete mít k dispozici překrásné výhledy na bazény a nedotčenou pláž. Vybavení pokoje: sejf, TV s plochou obrazovkou, několik pokojů s možností propojení, možnost přidání postýlky či lůžka navíc, balkon, pracovní stůl, zábavní centrum, 24 hodinové služby komorníka, postele o velikosti king nebo twin a koupelna se sprchou, velkou vanou a bidetem.

Diamond Room (55 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 1 dítě)

Užívejte si velkolepých výhledů na třpytící se modré vlny Perského zálivu, které omývají bílé pláže. Těchto 63 pokojů Vás uspokojí ve všech směrech. Vybavení pokoje: sejf, TV s plochou obrazovkou, několik pokojů s možností propojení, možnost přidání postýlky či lůžka navíc, balkon, pracovní stůl, zábavní centrum, 24 hodinové služby komorníka, postele o velikosti king nebo twin a koupelna se sprchou, velkou vanou a bidetem.

Khaleej Suite (110 m2, kapacita – 3 dospělé osoby)

Probouzejte se do prostředí jedné z 20 suit s elegantní majestátností, kterou dokresluje nádherné okolí a výhled na moře. Vybavení – sejf, TV s plochou obrazovkou, salonek, dámská toaleta, 24 hodinové služby komorníka, balkon, pracovní stůl, oddělený obývací pokoj a ložnice, zábavní centrum, možnost dětské postýlky, postel o velikosti King, koupelna se sprchou, bidetem a jacuzzi.

Khaleej Deluxe Suite (165 m2, kapacita – 3 dospělé osoby)

Celkově 20 suit Khaleej Deluxe poskytuje 180°výhled na tyrkysově modré vody, zatímco si hosté užívají bohatého vybavení a služeb. Vybavení – sejf, TV s plochou obrazovkou, salonek, dámská toaleta, 24 hodinové služby komorníka, balkon, pracovní stůl, oddělený obývací pokoj a ložnice, jídelní kout, zábavní centrum, možnost přidání postýlky či lůžka navíc, postel o velikosti King, koupelna se sprchou, bidetem a jacuzzi.

Royal Khaleej Suite (275 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 2 děti)

Užijte si pobyt v této suitě, kde poznáte cit pro architektonické a designové detaily. Zlaté ozdoby, jemné hedvábí a křišťálové lustry Swarovski jsou přítomny v těchto 4 suitách Royal Khaleej. Vybavení – sejf, TV s plochou obrazovkou, salonek, dámská toaleta, 24 hodinové služby komorníka, balkon, pracovní stůl, oddělený obývací pokoj a ložnice, jídelní kout, zábavní centrum, možnost přidání postýlky či lůžka navíc, postel o velikosti King, koupelna se sprchou, bidetem a jacuzzi.

Palace Pearl Suite (140 m2, kapacita – 2 dospělé osoby a 2 děti)

Tato suita představuje dotyk luxusu, protože je částí tříložnicové palácové suity. Moderní design společně s nejvyšší úrovní technologií a zábavy nenechá žádné přání nesplněné. Vybavení – sejf, TV s plochou obrazovkou, salonek, některé místnosti s propojovacími dveřmi, možnost dětské postýlky, balkon, pracovní stůl, oddělený obývací pokoj a ložnice, zábavní centrum, postel o velikosti King, koupelna se sprchou, prostornou vanou, bidetem a jacuzzi a 24 hodinové služby komorníka.

Two Bedroom Palace Suite (460 m2, kapacita – 4 dospělé osoby a 2 děti)

Váš osobní palácový prostor. Tato suita odráží čistý arabský luxus s dech beroucím výhledem na Perský záliv. Vybavení – sejf, TV s plochou obrazovkou, salonek, některé místnosti s propojovacími dveřmi, 24 hodinové služby komorníka, balkon, pracovní stůl, oddělený obývací pokoj a ložnice, postel o velikosti King, jídelna, zábavní centrum, možnost dětské postýlky a koupelna se sprchou, prostornou vanou, bidetem a jacuzzi.

Palace Suite (680 m2, kapacita – 8 dospělých osob)

Zažijte maximální luxus ve zdejších 48 majestátních suitách Palace, které představují nejvyšší úroveň ubytování s prostornou obývací částí Majlis, třemi královskými ložnicemi, prostornou terasou a elegantní jídelnou se spižírnou. Je to spojení tří suit – Coral (110 m2), Pearl (140 m2) a Diamond (220 m2). Vybavení – sejf, TV s plochou obrazovkou, salonek, některé místnosti s připojovacími dveřmi, 24 hodinové služby komorníka, balkon, pracovní stůl, oddělený obývací pokoj a ložnice, postel o velikosti King, jídelna, zábavní centrum, možnost dětské postýlky a koupelna se sprchou, bidetem, prostornou vanou a jacuzzi.

Online cena a slevy Emirates Palace Abu Dhabi *****

Profi foto hotelu Emirates Palace *****

Gastronomie a hotelové restaurace Emirates Palace Abu Dhabi

Arabská kultura po staletí dokazuje svou vynikající pohostinnost a osobní přístup ke službám. Kombinace těchto vlastností je skvělým přínosem pro gastronomii, a proto se můžete těšit na plnohodnotné kulinářské zážitky, o které se postarají prvotřídní hoteloví kuchaři z celého světa.

Ať už hledáte vzrušující noční zážitky, uvolněné společenské prostředí nebo místo pro setkání, najdete v hotelu Emirates Palace to, po čem právě toužíte. Pravidelná hudební vystoupení prémiové koňaky, vzácné doutníky a mnohé další na Vás čeká ve zdejších barech, zatímco restaurace nabízí exkluzivní prostředí ve spojení se světově uznávanou kuchyní.

Bary

Havana Club – Překypuje nabídkou nejvybranějších koňaků, armaňaků a doutníků a určitě uspokojí i ty nejvybíravější znalce doutníků. Zavede Vás do místa, kde se zastavil čas a kde kraluje potěšení. Toto místo naleznete dle aroma vytvářející dekorativní listy doutníků na stěně ve 4. poschodí.

Le Café – Perfektním místem pro setkání, na skleničku aperitivu či pro lehké jídlo. Vyberte si speciality sahající od čokolády až po kvalitní čaje a užívejte si elegantního prostředí. Le Café se specializuje především na uznávané evropské i arabské čaje.

Caviar Bar – Tento bar nabízí prvotřídní menu champagne a výběr kaviárů v prostředí s tradiční živou hudbou. Lehátka, barové stoličky, stolky a příjemná obsluha vytváří opravdu vlídnou atmosféru.

Etoiles – Elegantní salonek, bar a restaurace je skvělým místem pro sofistikovanou večeři s přáteli či obchodními partnery. Užijte si drink před večeří nebo si odpočiňte na krásné venkovní terase. Budete si moci vychutnat omamnou kulinářskou scénu, která připraví to nejlepší ze svého umění. Můžete si vybírat ze speciálního či a la carte menu, pak už jen stačí očekávat vynikající gurmánský zážitek.

Restaurace

Le Vendome – Le Vendome nabízí renomované mezinárodní bufetové menu pro celodenní stravování. Stravte pár okamžiků v tomto elegantním prostředí s vnitřními prostory i venkovní terasou s výhledem na pláž a přístav. Restaurace se nachází na úrovni lobby ve 4. patře.

Mezzaluna – Tato restaurace Vás vezme na prohlídku Itálie s řadou regionálních pokrmů a s mnohými kulinářskými inovacemi. Oceňovaná italská restaurace má skvělou atmosféru a nabízí svým hostům také možnost venkovního stolování na terase. Nachází se v 1. patře s výhledem na pláž a přístav.

Sayad – Sayad znamená v arabštině rybář. Restaurace s mořskými plody byla přebudována na místo s uvolněnou atmosférou a s oblíbenými pokrmy z mořských plodů v moderním pojetí. Nabízí také terasu s výhledem na pláž a přístav pro relaxaci. Nachází se v přízemí.

Mezlai – Má tu čest pozvat Vás do první Emirati restaurace ve Spojených Arabských Emirátech. Mezlai nabízí perfektní kombinaci autentického zážitku s originální kuchyní, která servíruje řadu místních jídel z pečlivě vybraných surovin. Můžete si odpočinout v příjemném prostředí s přátelskými službami. K dispozici je také terasa s krásným výhledem na hotel.

BBQ Al Qasr – Je uvolňující a osvěžující pastvou pro všechny smysly. Restaurace nabízí požitek z grilovaných mas, mořských plodů a jiných specialit na grilu. Nachází se mezi hotelem a pláží a relaxační atmosféru dotváří živá hudba a pokuřování arabské šíši. Restaurace uvítá nejen hosty z hotelu, ale i objednané zákazníky.

Hakkasan – Tato světoznámá michelinská restaurace nabízí unikátní moderní čínské pokrmy. Zdejší prostředí kombinuje honosný design, moderní asijskou atmosféru, ambiciózní kuchyni a kompletní služby. Restaurace má dva vchody, přičemž každý má vlastní parkoviště.

Cascades – Cascades nabízí ležérní atmosféru pro celou rodinu. Užijte si prostory u bazénu západního křídla hotelu, kde budete obklopeni vodním životem. Můžete si pochutnat na mezinárodní kuchyni se speciálním dětským menu.

Las Brisas – Pociťte mořský vánek u bazénu východního křídla hotelu, zatímco si budete vychutnávat čerstvě připravené saláty či grilované pokrmy. Je ideální pro stravování při trávení času na pláži.

Diwan L'Auberge – Poznejte tradiční libanonskou kuchyni s autentickou živou zábavou. Můžete využít venkovní i vnitřní prostory, stejně jako soukromé stravování. Ochutnejte nejsladší z dezertů Mezzah. Nachází se v přízemí.

The Palace Ceremony – Zaručuje jedinečný zážitek ze stolování, který Vám bude doručen do soukromí pokoje či apartmá. Pokrmy mohou být připraveny dle přání zákazníka.

Stolování al fresco – Vychutnejte si kulinářské zážitky pod širým nebem a užijte si neomezeného prostoru. Takových okamžiků se Vám dostane například v restauraci Sayad či BBQ Al Qasr.

Sport a wellness hotelu Emirates Palace *****

Clubhouse – Sportovní klubovna umístěná po pravé straně fotbalového hřiště je exkluzivním místem v Emirates Palace, které nabízí skvělé zázemí v podobě:

 • Soukromého parkoviště (25 míst),
 • recepce,
 • baru se salonkem a venkovní terasou obklopenou rostlinami,
 • dvou šaten (každá pro 20 osob) s uzamykatelnými skříňkami, sprchami a místnostmi pro odpočinek,
 • šatny pro rozhodčí a funkcionáře,
 • zasedací místnosti s TV, tabulemi a audiovizuálním zařízením a
 • místnosti pro první pomoc.

K dispozici jsou zde také lázeňské prostory s recepcí, jacuzzi, saunou, parní místností a dvěma masážními místnostmi.

Fotbal a rugby – Zdejší prostory lze využít pro tréninkové kempy, zimní soustředění či firemní a přátelská utkání. Jedno exkluzivní hřiště vyhovuje požadavkům FIFA a další dvě jsou ideální pro tréninkové procesy. Soukromí pro všechny hráče i trenéry je zaručeno. Pro večerní utkání či tréninky může být hřiště osvětleno.

Kriket – Prostory pro kriket v resortu Emirates Palace jsou také ideální pro tréninkové kempy, zimní soustředění, školní akademie či firemní turnaje. O týmy bude postaráno s maximální péčí.

Tenis a padel tenis – K dispozici jsou 4 venkovní tenisové kurty s osvětlením a také osvětlený kurt pro padel tenis. Toto zázemí je k dispozici všem hostům na základě aktuální dostupnosti. Pro hráče jsou k dispozici bezplatné ručníky a svěží nápoje. Rakety pro padel tenis je zde možno zapůjčit. Hosté mohou využít tenisový tréninkový program se zkušeným trenérem.

Vodní sporty – Užijte si mnoho zábavy a nových zážitků při plachtění, plavbě katamaránem, wakeboardingu, dále při vodním lyžování, pádlování v kajaku na moři a při hraní plážového volejbalu.

Golf – Vyberte si mezi Abu Dhabi Golf Club (27 jamkové mistrovské hřiště a domov PGA European Tour), Yas Links (první golfové hřiště na Středním východu) nebo Saadiyat Beach Golf Club (první oceánské hřiště navržené Garym Playerem). K dispozici tedy jsou hřiště jako:

 • Abu Dhabi Golf Club – 27 jamek, vzdálenost od hotelu je 26.9 km,
 • Yas Links – 18 jamek, vzdálenost od hotelu je 42.1 km,
 • Saadiyat Beach Golf Club – 18 jamek, vzdálenost od hotelu je 17.4 km a
 • Abu Dhabi City Golf Club – 9 jamek, vzdálenost od hotelu je 9.3 km.

Zdraví a pohyb – Hotel Emirates Palace nabízí také dvě fitness centra, pět stezek pro jogging a skvělé lázně.

 
Lázně Anantara Spa

Vše co si představíte pod pojmem wellness můžete zažít v klidném útočišti v podobě Anantara Spa. Lákají Vás omamné vůně a exotické elixíry, které člověku poskytují pocit relaxace a pomáhají k omlazení a regeneraci? Pak se vydejte na cestu za obnovením rovnováhy mezi tělem a duší v této oáze zdraví, krásy a klidu. Budete moci opustit hranice času a užívat si vícedenní relaxace. Po podstoupení zdejších masáží vykonaných s naprostou péčí může dojít k mnoha prospěšným změnám v těle, duchu i mysli. Oddejte se klidu a bohatým léčebným praktikám pocházejícím od Matky přírody. V těchto lázních si můžete vybrat až z 8 luxusních terapií celého těla.

Exkluzivní terapie využívající oceňovanou produktovou řadu Elimis jsou navrženy tak, aby Vás přivedly do stavu blaženosti a zároveň rozvinuly skrytou krásu a zářivost vaší pokožky pomocí přírodních a esenciálních olejů.

Aromatické koupele a bylinné parní terapie jsou ideální volbou pro dvojice, které sdílejí Spa Suite a poskytují ideální přechod mezi terapiemi a masážemi.

Děti v hotelu Emirates Palace *****

Emirates Palace Kids Club – Dětský klub je bezpečným a veselým místem pro nejmenší. Najdou si zde nové přátele, naučí se různé dovednosti a mohou si hrát po celý den. S takovým přístupem se budete Vy i Vaše děti cítit maximálně uvolněně a bezstarostně. Děti mohou vyzkoušet také řadu vodních sportů, výlety, služby salonu krásy pro princezny a prince, dětské lázně a dětské menu.

Podmínky a možnosti pro děti – Děti do 6 let mohou sdílet pokoj s rodiči zdarma. K dispozici Vám budou postýlky či přistýlky, za které nejsou účtovány příplatky. Využít lze také služeb babysittingu.

Mapa - Emirates Palace Abu Dhabi *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Abu Dhabí do hotelu Emirates Palace Abu Dhabi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Emirates Palace Abu Dhabi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Emirates Palace Abu Dhabi *****

Letová spojení do Abu Dhabí

Kateřina Kavanová
Emirates Palace Abu Dhabi
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.