Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Abu Dhabí

Klidná a luxusní oáza v bájném prostředí

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Lokalita Abu Dhabí, Dubaj, Sheikh Zayed Road/Downtown | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Blízko centra Abu Dhabi Krásná zahrada Luxusní arabský styl

Popis hotelu Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi ***** Abu Dhabí

Okamžité okouzlení se vás zmocní v resortu Shangri-La, Abu Dhabi. Nachází se v blízké vzdálenosti od letiště, golfového hřiště a městského centra, přitom představuje se svými svěžími zahradami vlastní poklidný svět. Jakmile vstoupíte, uchvátí vás nádherné pohled na velkou bílo-zlatou hlavní budovu, která se odráží v hladině bazénu. Vaše smysly budou okouzleny impozantní hotelovou architekturou s arabskou dekorací, teplými barvami a ekologickým nádechem.

Shangri-La Hotel je situován přibližně 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Abu Dhabi, 5 minut od zrekonstruovaného výstaviště Abu Dhabi National Exhibition Centre (ADNEC) a 15 minut od Corniche a městského centra.

Jak budete procházet hotelovým komplexem, bude se zvyšovat také úroveň fascinace. Hotel je propojen vinoucími se vodními cestami s tradičními arabskými loděmi, které jsou známé jako „abras“. Můžete si lehnout a relaxovat, zatímco abra pomalu pluje svěžími zahradami.

Loď vás může zavést až k tradičnímu „souku“, což je arabské tržiště, kde naleznete plno obchůdků se starožitnostmi, obrazy, šperky a s oblečením. Po nákupech je skvělou činností procházka podél soukromé pláže při západu slunce. Výhled na oranžové paprsky dopadající na vodní hladinu a bílou pláž je nezapomenutelný. Hotel nabízí také rozmanitou lázeňskou péči, při které vás ruce kvalifikovaných terapeutů „ukolébají do stavu blaženosti“.

Z vlastního pokoje si můžete užívat výhledy na tradiční arabské domy a minarety. Zkušený personál se postará o vaše potřeby a požadavky díky široké škále poskytovaných služeb a zařízení, které zahrnuje například obchodní centrum, salon krásy, obchod se suvenýry, nákupní centrum, lázně, hlídání dětí, služby komorníka a transfer z letiště.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (45 – 55 m²) jsou navrženy k vytvoření relaxačního prostředí, které je vhodné jak pro obchodní dovolenou, tak i pro volnočasový pobyt...

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms (45 – 55 m²) nabízejí skvělé vybavení a komfort společně s báječnou zahradní terasou, ze které si vychutnáte krásný výhled na svěží zeleň...

Premier Room

Premier Room

Premier Room (67 m²) mají ideální prostory s relaxační atmosférou. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou vás ohromí...

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe (45 – 55 m²) vám nabídne komfort a vybavení, stejné jako v pokoji Deluxe s přídavkem privilegií Horizon Clubu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace v hotelu Shangri-La nabízejí špičkovou mezinárodní kuchyni a představují jedny z nejlepších kulinářských možností v Abu Dhabi. Hýčkejte své chuťové pohárky delikátní čínskou či lahodnou Francouzkou kuchyní. Vynikající pokrmy nabízí také vietnamská restaurace či restaurace se středomořskou kuchyní.

Před a po večeři si můžete užít relaxační chvíle v mnoha barech v hale, u bazénu či u Perského zálivu.

Bord Eau nabízí moderní francouzskou kuchyni v útulném prostředí. Regionální francouzské ingredience jsou dováženy pro zajištění autentického francouzského menu. Do restaurace mohou pouze děti starší 12 let.

Moderní restaurace Hoi An s vietnamskou kuchyní nabízí gurmánské pokrmy v živém a barevném prostředí s nostalgickou atmosférou.

Elegantní středomořská restaurace Pearls & Caviar oplývá ideálním přímořským prostředím a výhledem na velkou mešitu Sheikh Zayed. Vychutnejte si pokrmy z ingrediencí Středního Východu v kombinaci se středomořskými chutěmi. V horním patře se nachází Pearls Bar s prostory pod širým nebem, kde energičtí barmani podávají kvalitní vína, šampaňské a koktejly s tapas.

Shang Palace je restaurace plná čínské kultury. Podává tradiční kantonskou kuchyni a speciality z provincií v moderním a okouzlujícím prostředí.

Užijte si luxusní bufetové snídaně každý den společně s obědy a večeřemi díky restauraci Sofra bld s kuchyněmi z celého světa – asijskou, arabskou, západní, marockou a indickou. Podávají zde také čerstvé mořské plody či různé grilované pokrmy. K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory.

Vydejte se do elegantního prostředí baru Al Hanah Bar, kde můžete zakončit den popíjením drinků a sledováním západu slunce z balkonu. Cigar Lounge je přilehlý k tomuto baru a nabízí špičkové doutníky v uvolněné a intimní atmosféře. Vstup je zde povolen od 21 let.

Relaxujte v salonku Lobby Lounge v hlavní hale s širokou škálou drinků a občerstvení, stejně jako kvalitních čajů, které jsou servírovány v grandiózním prostředí.

V prostředí Pool Bar & Restaurant si v průběhu dne příjemně odpočinete. Užijte si dech beroucí výhledy na bazén s nekonečným okrajem při barbecue grilování.

Kategorie a vybavení pokojů Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi

Luxusní resort, který se nachází na soukromém úseku kilometrové pláže, nastavuje ubytování v Abu Dhabi vysokou laťku. Nabízí 214 pokojů s balkonem či terasou, 6 velkolepých vil se čtyřmi ložnicemi a vlastním bazénem, 161 suit a rezidenční čtvrť.

Pokoje: Deluxe, Executive Garden a Premier

Horizon Club: Horizon Club Deluxe a Horizon Club Premier

Obchodní i volnočasoví cestující mohou využít jedinečné příležitosti s privilegovaným luxusem a osobními službami v Horizon Clubu, který nabízí výhody jako:

 • check-in a check-out na pokoji
 • přístup do salonku v 5. patře
 • bezplatné WiFi a používání notebooků
 • kompletní služby recepce se sekretářskými službami, možnostmi rezervací a domlouvání výletů
 • možnost dvouhodinového využití zasedací místnosti v Horizon Clubu
 • venkovní terasa s posezením
 • snídaně v Sofra bld a čaj v Lobby Lounge
 • a mnohé další
 • Suity: Executive Suite, Garden Suite, Specialty Suite a Presidential Suite

   

  Rezidence: Studio Apartments, One Bedroom, Two Bedroom, Three Bedroom, Four Bedroom

  Shangri-La Residences jsou situovány na 8,5 hektarech hotelového komplexu. Nachází se mezi Souk a Traders Hotelem a jsou propojeny s hotelovými zařízeními pomocí vodních cest s abras (gondolami) a klubovými vozidly. Samostatný check-in se nachází v bloku Al Hur.

  Užijete si arabskou architekturu a moderní dekorace s příjemným pocitem tepla a volnosti. Všechny kategorie rezidencí disponují balkonem nebo terasou a výhledem na moře či bazény. K dispozici jsou kategorie od studia až po čtyřložnicové apartmány.

  Vybavení těchto rezidencí zahrnuje balkon nebo terasu, bezplatný internet, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, monzunovou sprchu a samostatnou toaletu. K dispozici je také soukromé parkování, samostatné lobby, pokojová služba, služby recepce, stanice pro abras pro přístup do celého areálu hotelu, privilegia v restauracích, security služby, snadný přístup k tržišti „souk“ a do fitness centra a bazénů.

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (45 – 55 m²) jsou navrženy k vytvoření relaxačního prostředí, které je vhodné jak pro obchodní dovolenou, tak i pro volnočasový pobyt. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou nabízí také prémiové toaletní potřeby. Výhledy na vodní kanál si užijete ze soukromého balkonu.

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms

Executive Garden Rooms (45 – 55 m²) nabízejí skvělé vybavení a komfort společně s báječnou zahradní terasou, ze které si vychutnáte krásný výhled na svěží zeleň. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou nabízí prémiové toaletní potřeby.

Premier Room

Premier Room

Premier Room (67 m²) mají ideální prostory s relaxační atmosférou. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou vás ohromí. Výhledy na vodní kanál si užijete ze soukromého balkonu.

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe

Horizon Club Deluxe (45 – 55 m²) vám nabídne komfort a vybavení, stejné jako v pokoji Deluxe s přídavkem privilegií Horizon Clubu. Je to ideální volba pro návštěvníky, kteří požadují maximální pozornost a služby. Pokoje jsou umístěny v 5. a 6. patře pro exkluzivní přístup do klubu. Prostorná mramorová a mozaiková koupelna s vanou, sprchovým koutem a samostatnou toaletou nabízí také prémiové toaletní potřeby L'Occitane. K dispozici vám bude navíc vybavení v podobě služeb komorníka, satelitní/kabelová LED TV a dokovací stanice pro iPod.

Horizon Club Premier

Horizon Club Premier (67 m²) představuje ideální komfort a luxusní vybavení, společně s privilegii Horizon Clubu. Tyto největší pokoje se nachází v pátém patře pro vhodnou dostupnost do klubu. K dispozici je koupelna s vanou, sprchovým koutem, samostatnou toaletou a vybavením L'Occitane. Nabízí stejné vybavení jako pokoje Premier plus služby komorníka, denně čínský čaj, satelitní/kabelovou LED TV a dokovací stanici pro iPod.

Executive Suites

Executive Suites

Executive Suites (90 – 110 m²) zaručují úžasný výhled z balkonu na vodní kanál. S luxusním vybavením a privilegii Horizon Clubu jsou tyto suity perfektním místem pro trávení pobytu v hotelu Shangri-La. Prostorná mozaiková a mramorová koupelna nabízí luxusní toaletní potřeby, dešťovou sprchu, dvojité umyvadlo, vanu a samostatnou toaletu. K dispozici vám bude i oddělený obývací prostor a jídelní kout.

Garden Suites

Garden Suites

Garden Suites (110 m²) s terasou jen pár kroků od pláže jsou skvělým místem pro dovolenou u moře. Budete také využívat výhod Horizon Clubu. Prostorná mozaiková a mramorová koupelna nabízí luxusní toaletní potřeby, dešťovou sprchu, dvojité umyvadlo, vanu a samostatnou toaletu. K dispozici vám zde bude i oddělený obývací prostor a jídelní kout. Samozřejmostí jsou služby komorníka.

Specialty Suites

Specialty Suites

Specialty Suites (135 m²) nabízejí pohodlí, kombinaci prostoru a světla a exkluzivní privilegia Horizon Clubu. Součástí prostor je luxusní koupelna, ložnice a obývací pokoj s jídelním koutem. O vaše přání se postará komorník.

Presidential Suites

Presidential Suites

Presidential Suites (400 m²) nabízejí arabský luxus ve spojení s výhodami Horizon Clubu, což vytvoří jedinečný zážitek plný exkluzivity a výhledů na vodní kanál z balkonu. Každá suita je unikátní – jedna se nese v duchu arabské dekorace a další se vyznačuje moderním stylem. Tato dvouložnicová suita nabízí prostorný salonek, jídelnu, pracovnu, balkon a střešní zahradu. Odpočinout si můžete ve velké moderní koupelně s dešťovou sprchou, vanou, jacuzzi a saunou. K dispozici vám bude také komorník.

The Villas

The Villas (600 m²) jsou exkluzivní útočištěm pro nejnáročnější hosty. Se jmény různých oblastí v Abu Dhabi jsou tyto čtyřložnicové vily vybaveny v asijském, arabském a moderním stylu. V každé vile najdete moderní technologie a vysoce kvalifikované komorníky s diskrétním přístupem. Tyto prostory jsou ideální pro práci i volný čas, zkrátka pro užívání si exkluzivity. Každá vila má vlastní bazén, majlis, jídelnu, salonek a garáž. Některé vily mají navíc soukromé kino a pracovnu. V koupelně naleznete velkou vanu, dešťovou sprchu, dvojité umyvadlo, jacuzzi a luxusní potřeby. K dispozici budete mít internet, LCD TV se satelitním/kabelovým vysíláním, DVD přehrávače, noviny a magazíny. Dále můžete využít žehličku a žehlicí prkno, polštářové menu, čištění obuvi a vysoušeč vlasů. Pro práci se hodí také pracovní stůl, kancelářské potřeby, mezinárodní IDD telefon, hlasová pošta a elektronický sejf, zatímco uvítací ovoce, bezplatná voda, zařízení na přípravu čaje a kávy, doplňování ledu a minibar jsou také součástí vybavení či služeb.

Studio Apartments

Studio Apartments

Studio Apartments (46 – 78 m²) nabízí prostředí s příjemnými pastelovými a hnědými tóny. Studio je vhodné jak pro pracovní pobyty, tak i pro volnočasovou dovolenou. Užijte si arabskou architekturu s moderními akcenty.

One-Bedroom Residences

One-Bedroom Residences

One-Bedroom Residences (66 – 102 m²) jsou navrženy pro pracovní i volnočasové hosty. Jsou postaveny v arabské architektuře s moderním nádechem a nabízí příjemný prostor s pocitem svobody.

Two-Bedroom Residences

Two-Bedroom Residences (112 – 123 m²) jsou také navrženy jak pro práci, tak pro volný čas. Uchvátí vás svou arabskou architekturou s moderním designem. V kuchyňském koutu navíc budete mít k dispozici myčku a pračku.

Three-Bedrooms Residences

Three-Bedrooms Residences (176 – 195 m²) mají, na rozdíl od předchozí kategorie, o jednu ložnici navíc.

Four-Bedrooms Residences

Four-Bedrooms Residences (195 – 232 m²) vám nabídnou úžasný prostor se čtyřmi ložnicemi, balkon nebo terasu, kuchyňku s mikrovlnkou, myčkou a pračkou, atd.

Pláž a moře

Hotel Shangri-la´s Vás přenese přímo do pohádek Tisíce a jedné noci. Resort v arabském stylu se odráží v tyrkysových vodách zálivu a pláž pokrytá jemným bílým pískem se vine přímo kolem jeho bran. Představte si takovou scenerii za svitu měsíce. I Vy ji můžete spatřit na vlastní oči.

Online cena a slevy Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Profi foto hotelu Shangri-La's Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi

Restaurace v hotelu Shangri-La nabízejí špičkovou mezinárodní kuchyni a představují jedny z nejlepších kulinářských možností v Abu Dhabi. Hýčkejte své chuťové pohárky delikátní čínskou či lahodnou Francouzkou kuchyní. Vynikající pokrmy nabízí také vietnamská restaurace či restaurace se středomořskou kuchyní.

Před a po večeři si můžete užít relaxační chvíle v mnoha barech v hale, u bazénu či u Perského zálivu.

Bord Eau nabízí moderní francouzskou kuchyni v útulném prostředí. Regionální francouzské ingredience jsou dováženy pro zajištění autentického francouzského menu. Do restaurace mohou pouze děti starší 12 let.

Moderní restaurace Hoi An s vietnamskou kuchyní nabízí gurmánské pokrmy v živém a barevném prostředí s nostalgickou atmosférou.

Elegantní středomořská restaurace Pearls & Caviar oplývá ideálním přímořským prostředím a výhledem na velkou mešitu Sheikh Zayed. Vychutnejte si pokrmy z ingrediencí Středního Východu v kombinaci se středomořskými chutěmi. V horním patře se nachází Pearls Bar s prostory pod širým nebem, kde energičtí barmani podávají kvalitní vína, šampaňské a koktejly s tapas.

Shang Palace je restaurace plná čínské kultury. Podává tradiční kantonskou kuchyni a speciality z provincií v moderním a okouzlujícím prostředí.

Užijte si luxusní bufetové snídaně každý den společně s obědy a večeřemi díky restauraci Sofra bld s kuchyněmi z celého světa – asijskou, arabskou, západní, marockou a indickou. Podávají zde také čerstvé mořské plody či různé grilované pokrmy. K dispozici jsou vnitřní i venkovní prostory.

Vydejte se do elegantního prostředí baru Al Hanah Bar, kde můžete zakončit den popíjením drinků a sledováním západu slunce z balkonu. Cigar Lounge je přilehlý k tomuto baru a nabízí špičkové doutníky v uvolněné a intimní atmosféře. Vstup je zde povolen od 21 let.

Relaxujte v salonku Lobby Lounge v hlavní hale s širokou škálou drinků a občerstvení, stejně jako kvalitních čajů, které jsou servírovány v grandiózním prostředí.

V prostředí Pool Bar & Restaurant si v průběhu dne příjemně odpočinete. Užijte si dech beroucí výhledy na bazén s nekonečným okrajem při barbecue grilování.

Sport a wellness hotelu Shangri-La's Hotel *****

Health Club. Zařízení a vybavení v rámci Health Clubu je navrženo tak, aby bylo zajištěno dokonalé pohodlí všech hostů. Toto centrum zdravého života je snadno dosažitelné klubovým automobilem nebo pěšky při krátké procházce svěžím hotelovým areálem. K vybavení patří bazény (dětský, plavecký a venkovní), dvě posilovny (společná a pouze pro ženy) s prvotřídním zařízením Techno Gym, místnost pro jógu, Juice bar, kadeřnický a kosmetický salon, lázně CHI a butik CHI.

Lázně CHI. Lázně CHI v hotelu Shangri-La čerpají energii z původu legendy Shangri-La a představují místo osobního klidu, okouzlení a pohody. Masáže a terapie jsou založeny na autentických přírodních léčebných metodách, které pocházejí z tradičních praktik mnoha asijských kultur.

Lázně nabízí také výběr procedur, které předvádí arabské tradice v oblasti lázeňství jako hammam, čistící peeling arabskou kávou a tělový zábal z růží a medu. Poddejte se intuitivním dotekům zdejších terapeutů a pocítíte oživení těla a zklidnění smyslů.

Tradiční čínská filozofie „chi“ neboli „Qi“ skýtá univerzální životní sílu, která podporuje pohodu a životní vitalitu. Pro zachování dobrého zdravotního stavu musí „chi“ volně proudit v těle. Tvrdí se, že při zablokování „chi“ tělo ovládne nemoc a jiné neduhy. Pohyb je tedy klíčovým prvkem k uvolnění takových bloků. Masáže, cvičení, strečink, vodní léčba a relaxace s meditací tomu ideálně pomáhají a představují základ filozofie „chi“.

Děti v hotelu Shangri-La's Hotel *****

V resortu Shangri-la je možné domluvit hlídání dětí. K dispozici je také dětský bazén, který je součástí Centra Zdraví.

Mapa - Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Abu Dhabí do hotelu Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Shangri-La's Hotel, Qaryat Al Beri, Abu Dhabi *****

Podobný hotel

Letová spojení do Abu Dhabí

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.