The Cove Eleuthera Resort *****

The Cove

The Cove Eleuthera Resort ***** Bahamy

Hotelový rezort The Cove se nachází na ostrově Eleuthera, který leží východně od hlavního města souostroví Bahamy, Nassau. Nedotčený úzký a dlouhý ostrov představuje ráj na zemi. Nabízí krásné pláže s bílým pískem, skaliska, malebné západy slunce, dechberoucí výhled na tyrkysový oceán a nerušenou přírodu. Od roku 1988 se zde pěstují ananasy a každoročně se ve městě Gregory Town, které leží kousek od hotelu, v červnu koná ananasový festival.

Lokalita: BahamyMapa

Hotelový komplex se nachází na západní straně ostrova u klidných břehů karibského moře a dvou krásných zátok s kouzelnými plážemi obklopenými palmami. V hotelu naleznete 57 ubytovacích kapacit. Každý typ ubytování je navržen v moderním stylu založeném na elegantní bílé barvě podtržené tmavým dřevem.

V rámci hotelového komplexu naleznete také fitness centrum, spa, gurmánskou restauraci se sushi barem, samostatný bar na skalisku a také bazén z efektem nekonečna a výhledem na oceán.

V hotelu si můžete vypůjčit vybavení na šnorchlování, paddleboarding či kajak, ale také kolo a prozkoumat na něm ostrov podle vlastní osy. Můžete si zde zahrát volejbal, ping pong nebo badminton či využít nabídku společenských her a menšího kinosálu.

Vaše přání jsou předem splněna, jelikož hotelový tým vám připraví svatbu vašich snů na pláži. Nejen pro svatby, ale i pro strávení líbánek je hotelový komplex The Cove ideálním místem.

 

 

Lokalita: ostrov Eleuthera, Bahamy

 

Kategorie a vybavení pokojů The Cove Eleuthera Resort

Hotelové pokoje, suity a vily jsou zařízené moderním nábytkem v elegantní bílé barvě kombinované s tmavě hnědou barvou dřeva.

V každém typu ubytování naleznete klimatizaci, kávovar Nespresso, minilednici, dokovací stanici pro iPod, kvalitní povlečení, plochou TV, wi-fi, trezor a luxusní koupelnové doplňky. 

Nabídka pokojů

Ocean front master cove suite

Suity nabízející ložnici s obývacím prostorem leží jen pár kroků od nádherné pláže. V ložnici se nachází velká manželská postel. V prostorné koupelně naleznete dvojité umyvadlo, vanu a venkovní a vnitřní sprchu.

Ocean front cove suite

Tyto prostorné suity jsou situované přímo na pláži a disponují tak nádherným výhledem. V ložnici naleznete velkou manželskou postel a příjemné posezení. V koupelně je sprcha a dvojité umyvadlo.

Garden view arawak studio

Intimní pokoje nabízí karibskou eleganci podpořenou skleněnými posuvnými stěnami. V ložnici se nachází menší manželská postel, v koupelně sprchový kout.

Ocean front two bedroom suite

Dvě ložnice s velkými manželskými postelemi, oddělený obývací pokoj a kouzelná terasa, to jsou hlavní atributy této suity ležící na pláži a v blízkosti restaurace.

Ocean front one bedroom villa

Kousek od pláže stojí tyto jednoložnicové vily nabízející dostatek prostoru a komfortu. V ložnici se nachází velká manželská postel. V prostorné koupelně naleznete dvojité umyvadlo, vanu a venkovní a vnitřní sprchu.

Ocean front three bedroom villa

Tato kouzelná vila nabízí kromě zmíněných tří ložnic (každá disponuje velkou manželskou postelí) také vlastní bazén, plně vybavenou kuchyň, obývací prostor a koupelnu s dvojitým umyvadlem, vanou a venkovní/vnitřní sprchou. U bazénu naleznete lehátka a slunečníky.

Garden view kamalame cottage

V nádherné bujné přírodě se nachází tyto chatky disponující jednou ložnicí s velkou manželskou postelí. V koupelně naleznete sprchu.

Partial ocean view sanctuary one bedroom suite

Tyto suity s jednou ložnicí nabízejí částečný výhled na oceán. Z interiéru pak velkou manželskou postel a dvojité umyvadlo v koupelně.

Partial ocean view sanctuary

Pokoje typu „sanctuary“ naleznete v těsné blízkosti fitness studia a lázní. Do bílé a tmavě hnědé laděná ložnice nabízí velkou manželskou postel. V koupelně naleznete dvojité umyvadlo a sprchu. Některé tyto pokoje nabízejí částečný výhled na oceán.

Garden view bungalow studio

Tyto studia se nachází v krásné přírodě nejdále od pláže, nicméně v blízkosti hotelové recepce a obchodu se suvenýry. V ložnici tohoto elegantního studia naleznete menší manželskou postel. V koupelně pak sprchový kout.

Pláž a moře

K hotelovému komplexu patří dvě nádherné pláže s bílým pískem a přístupem do tyrkysových vod. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky a hotelový personál poskytuje také ručníky a vodu.

Online cena a slevy The Cove Eleuthera Resort *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu The Cove *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Cove Eleuthera Resort

Jídla nabízená v hotelových zařízeních reprezentují zejména karibskou kuchyni založenou na lokálních ingrediencích. Mnoho surovin si hotel sám pěstuje a nezpočet produktů také vyrábí. Z místních zdrojů pak získává např. kvalitní hovězí maso nebo mořské plody.

Freedom restaurant & sushi bar

Elegantní interiéry dýchající uvolněnou atmosférou umocňují jedinečný kulinářský zážitek, který je podtržen okouzlujícím výhledem na oceán.

Gregory Town Grill

Uvolněná atmosféra v tomto otevřeném grilu vám zpříjemní posezení při dobrém jídle inspirovaném americkou či asijskou kuchyní.

The Point Bar

Tento bar se nachází na skalnatém výběžku mezi hotelovými plážemi. Naleznete v něm útočiště při pozorování západu slunce se sklenkou dobrého koktejlu, piva nebo vína v ruce.

Sport a wellness hotelu The Cove *****

K nezapomenutelné karibské dovolené neodmyslitelně patří poznání zdejšího podmořského světa. Kromě šnorchlování je také možné zkusit paddleboarding nebo kajak. Vybavení je k dispozici v hotelu. Vedle těchto aktivit si také můžete vypůjčit např. loďku nebo kolo a prozkoumat ostrov dle svých preferencí.

Tělo můžete potrápit v hotelovém bazénu, fitness centru nebo při volejbale, ping pongu či badmintonu. Hotel nabízí také další společenské hry a menší kinosál.

V rámci hotelových spa si můžete dopřát procedury k relaxaci těla i duše, např. švédské tlakové masáže, reflexní masáž nohou či tradiční thajské masáže. Nechte se tedy rozmazlovat v tomto karibském ráji.

Mapa - The Cove Eleuthera Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Bahamy do hotelu The Cove Eleuthera Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Cove Eleuthera Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Cove Eleuthera Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu The Cove *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Bahamy

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
The Cove Eleuthera Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.