Bahamy

Naše doporučení - Bahamy jsme procestovali

 

Bahamy doporučujeme všem milovníkům krásných pláží!

Bahamy uchvátí zejména milovníky krásných pláží a přírodních scenérií. Harbour Island a Pink Sand Beach, ostrovy Exuma či Eleuthera a bezejmenné stovky tzv. cays a send bars, které se objevují s odlivem a mizí s přílivem, jsou bezesporu překrásnou podívanou a dokonalou scenérii pro dokonalé fotografie. Syté barvy, různé odstíny modře kontrastující s bělostí pláží lemovanými palmami opravdu připomínají kýčové snímky z plakátů. Sami místní často říkají, že koupání na Bahamách je jako kdybyste se ponořili do krásného uměleckého obrazu. Příkladem může být Glass Window Bridge, jenž z jedné strany omývá tmavý, hluboký Atlantický oceán, zatímco z druhé strany průzračné Karibské moře, nebo Dean´s Blue Hole, nejhlubší blue hole na světě, nebo vlastně jen úplně běžná, bezejmenná bahamská pláž. 

bahamy-novy-web-008.jpg 
 
 

 

Bahamy jsme navštívili a rádi Vám poskytneme osobní rady.

Naše cestovní kancelář byla založena roku 1995 a nabízí Vám své bohaté zkušenosti s organizací zájezdů na míru. Zájezd do hotelu Vám připravíme na klíč, odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den, délka vašeho pobytu může být libovolná. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Bahamách. S místní cestovní kanceláří Majestic Holidays s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb máme přímou spolupráci. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Ing. Dominika Huňková
Procestovala jsem svět, poradím Vám. ONLINE dnes

dnes 20.06. od 09:30 do 18:00
 

  

bahamy-novy-web-004.jpg 

Bahamy -  více než jen pláže.

Na Bahamy se můžete vydat ale také za dobrodružstvím, odpočinkem, na romantický pobyt ve dvou, na pohodovou dovolenou s rodinou, divokou party se skupinou přátel nebo za poznáním místní kultury a zvyků. Velmi oblíbené je na Bahamách potápění, rybolov či plachtění. Rodiny ocení různorodou nabídku většícho hotelových komplexů a jejich teenage cluby, dětské kluby, akvaparky či casina. Ty přírodněji ladění naopak ocení klid bahamských vod, bezpečí a výlety do panenské přírody. I romantické páry si přijdou na své - opuštěné pláže pro hodinové procházky, kdy nemusíte potkat živáčka. Pokud Vás zajímají spíše party a nákupy, zavítejte spíše do NAssau a na Paradise Island. 

 

 

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.