Maya Ubud Resort and Spa *****

Bali

Romantické útočiště v bujné balijské přírodě

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Maya Ubud Resort and Spa *****

Lokalita Bali, Ubud | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nezapomenutelné výhledy na údolí Ubud. Romantické útočiště. Nevšední bazény.
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Maya Ubud Resort and Spa ***** Bali

Maya Ubud Resort & Spa je usazen mezi údolím řeky Petanu a zelenajícími se rýžovými poli oblasti Peliatan. Se 108 luxusními pokoji a soukromými vilami s bazénem si tu užijete bezkonkurenční okamžiky v tropickém prostředí, které se nachází přibližně hodinu jízdy od mezinárodního letiště.

Možnosti stolování a stravování zahrnují mezinárodní a regionální kuchyni včetně zdravých lázeňských pokrmů či večeří s kulturními představeními. Dopřejte si celodenní nabídku stravování s asijskými specialitami z Thajska, Japonska, Číny, Indie či Indonésie. K dispozici jsou také příjemné bary a venkovní prostory s autentickou atmosférou.

Lázně Spa at Maya jsou situovány podél řeky a disponují dvojitými i samostatnými soukromými pavilony pro procedury. Užijete si zde revitalizační péči, která osvěží tělo i duši. Navíc můžete relaxovat na překrásné terase na břehu řeky.

K rekreačnímu vybavení resortu patří dva bazény, tenisový kurt, golfové jamkoviště, pavilon pro jógu a posilovna. Můžete se také vydat na túru do okolních vesnic, projít se překrásnou přírodou nebo si užít horskou jízdu na kole. Kyvadlová doprava pak spojuje resort s městem Ubud.

Resort byl navržen oceňovaným architektem Budiman Hendropurnomo, který prostory obdařil kombinací tradičních a moderních rysů v oblasti designu. Nenajdete zde žádné složité balijské obrazy, masky či sochy, ale budete moci obdivovat starodávný koncept propojení krajiny a architektury.

Celkový návrh je inspirován autentickými balijskými tradicemi vesnic nacházejících se od severu až k jihu. Je zde propojeno několik témat jako hory, říše bohů (kaja), okolních moří či oblasti démonů.

Centrální pěší chodník propojuje všechna důležitá místa v resortu od lobby až po lázně. Vily a další kategorie ubytování jsou pak umístěny po jeho stranách a vytváří tak jakousi balijskou vesnici. Koncept resortu Maya Ubud je oslavou balijského dědictví a kultury.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior & Deluxe Room

Superior & Deluxe Rooms (43 m²) jsou natočeny buď k horám, nebo k údolí řeky Petanu. Západní křídlo pak nabízí pohledy na rýžové terasy Peliatanu...

Superior Garden & Deluxe Pool Villas

Superior Garden & Deluxe Pool Villas (50 m²) disponují terasou a zabírají celkovou plochu 150m2. Disponují bazénem o rozměrech 4×2×1,5 m a velkorysou venkovní sprchou...

Duplex Pool Villas

Duplex Pool Villas (230 m²) tyto dvě dvojité vily poskytují hostům výhled na údolí řeky Petanu. Každá se pyšní venkovní jacuzzi a soukromým bazénem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Maya Ubud nabízí mnoho možností k vychutnání si kvalitních pokrmů se sklenkou lahodného drinku. Můžete si vybrat podle své nálady. K dispozici jsou jak bohaté snídaně formou bufetu, tak večeře při svíčkách vhodné ke zvláštním a nezapomenutelným okamžikům.

Maya Sari je speciální restaurací resortu Maya Ubud a nabízí jak vnitřní, tak venkovní stolování na terase s prvotřídními službami. Můžete si zde dopřát delikátní pokrmy od snídaní až po večeře. Luxusní bufet při svítání je obohacen o pozadí mlhavého balijského rána v údolí. Večeře pak evokuje pocit elegance s místním i mezinárodním menu á la carte. K dispozici je také pečlivě vybraný vinný lístek a také mnoho dalších nápojů.

Maya Sari Asiatique je inovativní asijskou restaurací, která nabízí autentický styl teppanyaki. Menu zahrnuje speciální regionální pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozřejmě z Indonésie. Zvolte si svou preferovanou úroveň koření a vychutnejte si jídlo s osvěžujícím nápojem v prostředí, které se otevírá k fontáně a zahradám.

Vydejte se výtahem dolů až na úroveň lázní Spa at Maya a objevte kamenný bazén s nekonečným okrajem ve společnosti River Café. Nachází se nad břehem řeky Petanu a představuje místo pro lehké občerstvení či lahodné obědy. Dostane se vám pozorné péče při vybírání a servírování lahodných pokrmů a salátů. Navíc si zde můžete pochutnat také na nejlepší pizze v Ubud.

Poslední možností k posezení je Bar Bedulu. Pyšní se tradiční doškovou střechou a uvolněnou atmosférou s krásnými výhledy. Kromě drinků si zde můžete dopřát i lehké občerstvení a každý den od čtyř do pěti se zde servíruje odpolední čaj.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Maya Ubud Resort and Spa

Vypravte se do resortu, který nabízí tradiční ubytování obohacené o moderní vybavení. K dispozici budete mít jednotlivé balijské vily a pokoje, které na vás zapůsobí okouzlujícím dojmem. Představte si veškerý komfort, vybavení a vymoženosti, které byste zde jen mohli očekávat.

Návštěvníci se speciálními potřebami mohou být ubytováni poblíž výtahu v patře s lobby. Ubytování ve vilách je také dostupné pro kolečková křesla a disponuje dostatečným prostorem pro manipulaci uvnitř i vně vily. Pro handicapované hosty jsou dostupné také veřejné prostory jako hotelové lobby, Bedulu Bar či restaurace Maya Sari a Asiatique. Hlavní vstup do lobby je vybaven speciální rampou.

V interiérech jsou použity přírodní materiály, které posloužily k vytvoření jedinečně bohatého charakteru. V nábytku jsou zakomponovány také mnohé staré předměty, které dodávají místu tu pravou atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, barevnou satelitní televizí, telefonem s IDD, ledničkou/minibarem, elektronickým sejfem, zařízením na přípravu kávy či čaje, vysoušečem vlasů, soukromým balkonem a WiFi.

Nabídka pokojů

Superior & Deluxe Room

Superior & Deluxe Rooms (43 m²) jsou natočeny buď k horám, nebo k údolí řeky Petanu. Západní křídlo pak nabízí pohledy na rýžové terasy Peliatanu. Můžete zde využívat vstupní halu, balkon a koupelnu s vanou, sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Dále pak máte k dispozici postel velikosti king (2×2 m) nebo dvě oddělená lůžka, (1×2 m). Každý pokoj může ubytovat třetí osobu na přistýlce. Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Superior Garden & Deluxe Pool Villas

Superior Garden & Deluxe Pool Villas (50 m²) disponují terasou a zabírají celkovou plochu 150m2. Disponují bazénem o rozměrech 4×2×1,5 m a velkorysou venkovní sprchou. Užijete si tu postelí s nebesy se síťovými závěsy. Každá vila může ubytovat třetí osobu na přistýlce. Dětská postýlka je k dispozici v případě potřeby.

Duplex Pool Villas

Duplex Pool Villas (230 m²) tyto dvě dvojité vily poskytují hostům výhled na údolí řeky Petanu. Každá se pyšní venkovní jacuzzi a soukromým bazénem. V klidném prostředí se můžete kochat krásou svěžího říčního údolí. Tyto vily zahrnují také speciální výhody při zakoupení balíčku pro dva s pobytem na 4dny/3noci.

Pláž a moře

Resort Maya Ubud nenabízí vlastní pláž. Nachází se v srdci tropických zahrad, nad údolím, které protíná řeka Petanu.

Online cena a slevy Maya Ubud Resort and Spa *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelech jsme bydleli
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Mapa ostrova Bali vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
"Průvodce Bali a Lombok" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA BALI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Maya Ubud *****

Naše foto hotelu Maya Ubud *****

Gastronomie a hotelové restaurace Maya Ubud Resort and Spa

Maya Ubud nabízí mnoho možností k vychutnání si kvalitních pokrmů se sklenkou lahodného drinku. Můžete si vybrat podle své nálady. K dispozici jsou jak bohaté snídaně formou bufetu, tak večeře při svíčkách vhodné ke zvláštním a nezapomenutelným okamžikům.

Maya Sari je speciální restaurací resortu Maya Ubud a nabízí jak vnitřní, tak venkovní stolování na terase s prvotřídními službami. Můžete si zde dopřát delikátní pokrmy od snídaní až po večeře. Luxusní bufet při svítání je obohacen o pozadí mlhavého balijského rána v údolí. Večeře pak evokuje pocit elegance s místním i mezinárodním menu á la carte. K dispozici je také pečlivě vybraný vinný lístek a také mnoho dalších nápojů.

Maya Sari Asiatique je inovativní asijskou restaurací, která nabízí autentický styl teppanyaki. Menu zahrnuje speciální regionální pokrmy z Thajska, Číny, Japonska, Indie a samozřejmě z Indonésie. Zvolte si svou preferovanou úroveň koření a vychutnejte si jídlo s osvěžujícím nápojem v prostředí, které se otevírá k fontáně a zahradám.

Vydejte se výtahem dolů až na úroveň lázní Spa at Maya a objevte kamenný bazén s nekonečným okrajem ve společnosti River Café. Nachází se nad břehem řeky Petanu a představuje místo pro lehké občerstvení či lahodné obědy. Dostane se vám pozorné péče při vybírání a servírování lahodných pokrmů a salátů. Navíc si zde můžete pochutnat také na nejlepší pizze v Ubud.

Poslední možností k posezení je Bar Bedulu. Pyšní se tradiční doškovou střechou a uvolněnou atmosférou s krásnými výhledy. Kromě drinků si zde můžete dopřát i lehké občerstvení a každý den od čtyř do pěti se zde servíruje odpolední čaj.

Sport a wellness hotelu Maya Ubud *****

Maya Ubud Resort vám zaručí, že se během své dovolené nebudete nudit, ani minutku. Nabízí následující aktivity a zařízení:

Fitness centrum. Plně klimatizované prostory fitness centra disponují prvotřídním vybavením ke cvičení, které umožňuje hostům udržovat se v kondici i při dovolené v tropickém ráji. Ve fitness centru vám bude k dispozici také osobní trenér.

Bazény. Dva bazény v lesní zeleni se rozprostírají ve svahu nad říčním údolím. Pro hosty vil Deluxe, Duplex a Presidential pak jsou k dispozici soukromé bazény. Užijte si strávené chvíle v tomto prostředí, které je jakoby zavěšeno mezi nebem a údolím.

Tenis. Zahrajte si tenis pro uvolnění těla a pocit uspokojení a duševní pohody z fyzické námahy. Tenisové zařízení resortu nabízí možnost k procvičení vašeho podání i voleje. K dispozici je tenisový kurt s tvrdým povrchem s osvětlením, rakety a míčky a také partneři pro hru na vyžádání.

Studio jógy. V horní části fitness centra se nachází prostory o velikosti 187 m², které poskytují excelentní podmínky pro jógu v klidné atmosféře s ohromujícími výhledy na hotelové zahrady a přilehlé rýžové terasy.

Další aktivity zahrnují: kurzy vaření, piknik na břehu řeky, procházky přírodou, meditace, výlety do okolních vesnic, jízdu na kole, sjíždění divoké vody, návštěva vodního a safari parku a sloního safari parku i zhlédnutí hry Legenda o balijské bohyni v divadle.

Lázně Spa at Maya. Vyvažování lidských smyslů prostřednictvím holistické harmonie dostává naprosto nový rozměr v lázních Spa at Maya. Od jednoduchých terapií až po ty nejrozsáhlejší smyslné zážitky – o to vše se postarají kvalifikovaní a pečující terapeuti, kteří mají jeden cíl – vytvořit nezapomenutelné zážitky pro hosty. Samotné lázně jsou příslibem něčeho speciálního. Díky výtahu sestoupíte do nižších poloh resortu nad hladinou řeky a ocitnete se v tajemné wellness oblasti plné neutuchající péče. Údolí řeky oplývá naprostým klidem s uklidňujícími zvuky rozlehlé přírodní krajiny.

Z centrálního pavilonu vedou chodníčky skrze svěží zeleň do jednotlivých menších pavilonů s lehátky a dalším vybavením pro relaxaci s vanou, venkovními sprchami a toaletami po procedurách. S výhledem na deštný prales na jedné straně a na vertikální zahrady na straně druhé představují tyto pavilony osobní útočiště, ve kterém si užijete těch nejlepších lázeňských služeb s masážemi a nejrůznějšími relaxačními a léčebnými procedurami.

V lázeňském menu figuruje také péče o obličej či manikúra a pedikúra. K dispozici jsou procedura jako reflexologie, zábaly nohou, tělový peeling a další. Dostane se vám té nejlepší péče od profesionálních terapeutů, kteří využívají jen prvotřídní lázeňské produkty.

Relaxační lázeňský zážitek si můžete užít také v soukromí vlastního pokoje či vily s osobním terapeutem. Tyto zážitky Vás zahalí do pocitu relaxace, revitalizace, obnovy a osvěžení a dopřejí vám si užívat naprostý pocit euforie.

Mapa - Maya Ubud Resort and Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Bali do hotelu Maya Ubud Resort and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maya Ubud Resort and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2018
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová) 724 730 016

Recenze hotelu Maya Ubud Resort and Spa *****

Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Bali, Lombok a Singapore - hotely Maya Ubud, Jeeva Klui a Nusa Dua Beach hotel srpen 2012

Bali , hodnocení ze dne 18. 10. 2012
Dobrý den,
 
asi už to víte, ale Bali je ráj. Tím bych mohla shrnout celou dovolenou, přesto se trochu rozepíšu.
Při odletu z Ruzyně nás nebyli schopni odbavit do Frankfurtu, prý proto, že letenky vydaly Singapore airlines a jejich systém nekomunikuje se systémem Lufthansy, která operuje spoje z/do Prahy. Naštěstí ochotná paní volala do Mnichova a ti naši rezervaci potvrdili a vydali nám "prozatimní letenky" a my odletěli. Stejná situace se opakovala na zpáteční cestě z Frankfurtu do Prahy, protože na Bali nás odbavili pouze do Frankfurtu a pak nás znovu čekalo cca 40 minut vyřizování našeho odbavení opět pomocí telefonátu do Mnichova, což v situaci, kdy předchozí letadlo bylo zrušeno kvůli stávce palubního personálu a o místa v letadle se vedl nemilosrdný boj, bylo docela napínavé.To byl jediný stín na naší dovolené.
Singapur byl zajímavý, Bali úžasné. Měli jsme skvělého průvodce a dostali jsme se s ním na neuvěřitelná místa. Pokud ovlivňujete výši prémií pro průvodce, jednoznačně se za něj přimlouváme. Hotel byl jak vystřižený z romantických telenovel, teploty nepřelezly 25°C, Ubud velmi pohostinný, masáže návykové, ....Paráda.
Na Lombok jsme dorazili v době končícího ramadánu, což nás při pohledu na ty masy malinko znejistilo, nicméně, to je asi ta pravá Indonésie! Museli jsme kvůli tomu přeorganizovat výlet, protože silnice byla opravdu neprůjezdná, ale i tam patří dík našemu průvodci, zavezl nás do vesnic, kam bych se sama rozhodně nevydala, ale odtamtud odjíždí člověk s otevřenou pusou. Opravdu úžasný zážitek. Šnorchlování na Gili Trawangan je jak z filmů National Geographic. Plavala kolem nás metrová želva! Bohužel nám pak ale šnorchlování na hotelové pláži přišlo trochu fádní.
Pokud to celé shrnu, pak jediné, co bych změnila je, že bych zkrátila pobyt na Lomboku ve prospěch Bali.
Moc Vám děkuji za Vaši pomoc, organizace neměla jedinou chybu. Ten popis trablů na letišti berte jen jako doporučení pro Vaše další klienty, aby se nedali a počítali s časovou ztrátou při odbavování.
 
Já se po návratu z této dovolené opravdu víc usmívám.
 
Martina
Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Bali

Bc. Petra Melková
Maya Ubud Resort and Spa
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.