JAO CAMP – PREMIER *****

Botswana

Scenérie, které jinde neuvidíte

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel JAO CAMP – PREMIER *****

Lokalita Botswana | Zobrazit mapu

Popis hotelu JAO CAMP – PREMIER ***** Botswana

Dopřejte si autentické africké zážitky v srdci delty řeky Okavango. Luxusní Jao Camp se nachází
v mokřadové oblasti s lužními lesy a rozsáhlými vodními plochami řeky. Devět prostorných
a exkluzivně navržených stanových suit je zastíněno korunami stromů, nabízí komfortní vybavení
a vnitřní i venkovní sprchy. Ze soukromého přístřešku v každé suitě se hosté mohou kochat kouzelnými výhledy během odpoledního odpočinku.

Kromě hlavního salonku a prostoru pro stolování v kempu najdete dva bazény a také tradiční „bomu“ pro stolování pod hvězdami. Jao Camp disponuje také lázněmi s masážními terapiemi a posilovnou pro aktivní hosty. Kemp dokonale odráží krásu delty a snadno umožňuje vstup do nedotčeného ráje mokřadů.

Jao Camp je ztělesněním luxusu v odlehlém scénickém prostředí africké divočiny, kde se hojně vyskytují rozmanité druhy živočichů v čele s typickými „obyvateli“ mangustami. Šumivé vody, kymácející se rákosy, skákající vodušky a tančící jeřábi – to vše vytváří poetickou kulisu pro váš pobyt v africké divočině.

Kemp a jeho personál se může pochlubit poskytováním více personalizovaných a flexibilních služeb ve srovnání s ostatním kempy v deltě Okavango.

Jao Camp se věnuje udržitelnosti a o ochraně životního prostředí a místních komunit, proto je zahrnut a podporuje několik projektů zaměřených na tyto cíle.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Tents

Standard Tents disponují možností výběru samostatných lůžek či postele o velikosti king. Samostatná lůžka navíc mohou být spojena v manželskou postel. ..

Family Tent

Family Tent je prostornější a poskytuje dostatek místa pro celou rodinu. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

V centrální části resortu najdete dřevěné chodníčky vedoucí ke dvěma bazénům, odkud se po schodišti dostanete k baru se salonkem na jedné straně s prostorem pro stolování na straně druhé. Při pochutnávání si na pečlivě připravených nápojích či lahodném jídle se můžete kochat řemeslným zpracováním prostoru či pohledy na okolní přírodu.

V kempu se vám naskytnou možnosti jak pro stolování s rodinou či přáteli ve větším počtu osob, tak také místa a příležitosti pro kulinářské okamžiky v soukromí a intimní atmosféře. Stejně tak můžete využít stolování ve vnitřních prostorách i venku.

Kemp Jao nabízí rozmanitou mezinárodní kuchyni.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů JAO CAMP – PREMIER

Dřevěný chodník ve výšce asi 3 metry nad zemí spojuje 9 luxusních nadzemních suit, které jsou rozmístěny kolem hlavní budovy kempu. Jsou vystavěny z plátna, dřeva a došek a disponují velmi vkusným a pohodlným vybavením. Každá stanová suita se chlubí terasou s houpací sítí a židlemi. Pokud je venku pěkné počasí, můžete také vyzkoušet spánek ve venkovním přístřešku sala, který je mimo jiné ideálním místem pro odpolední odpočinek.

Každá suita nabízí prostor pro posezení s gaučem a křeslem, dřevěný stůl, pracovní stůl, minibar či zařízení na přípravu kávy a čaje.

Samostatné postele mohou být přeměněny v manželské lůžko. K dispozici máte také sítě proti komárům. Suita dále nabízí komfortní koupelnu s dostatkem soukromí, dvěma umyvadly a k dispozici je také vnitřní i venkovní sprcha.

Nabídka pokojů

Standard Tents

Standard Tents disponují možností výběru samostatných lůžek či postele o velikosti king. Samostatná lůžka navíc mohou být spojena v manželskou postel.

Family Tent

Family Tent je prostornější a poskytuje dostatek místa pro celou rodinu.

Online cena a slevy JAO CAMP – PREMIER *****

Profi foto hotelu JAO CAMP – PREMIER *****

Gastronomie a hotelové restaurace JAO CAMP – PREMIER

V centrální části resortu najdete dřevěné chodníčky vedoucí ke dvěma bazénům, odkud se po schodišti dostanete k baru se salonkem na jedné straně s prostorem pro stolování na straně druhé. Při pochutnávání si na pečlivě připravených nápojích či lahodném jídle se můžete kochat řemeslným zpracováním prostoru či pohledy na okolní přírodu.

V kempu se vám naskytnou možnosti jak pro stolování s rodinou či přáteli ve větším počtu osob, tak také místa a příležitosti pro kulinářské okamžiky v soukromí a intimní atmosféře. Stejně tak můžete využít stolování ve vnitřních prostorách i venku.

Kemp Jao nabízí rozmanitou mezinárodní kuchyni.

Sport a wellness hotelu JAO CAMP – PREMIER *****

Poloha kempu Jao mezi vodními toky a suchými lesy Kalahari naznačuje, že si hosté užijí dostatek aktivit na vodě i na zemi, v závislosti na ročním období.

Plavba loďkou Mokoro - Neexistuje žádný lepší způsob, jak prozkoumat deltu řeky Okavango než pomocí tradiční dlabané kánoe Mokoro. V kempu Jao jich mají několik a také dvě s proskleným dnem pro ještě lepší zážitky.

Výlety lodí – Výlety na palubě osmisedadlového plavidla vám umožní prozkoumávat zdejší vodní cesty a užít si speciální vodní safari.

Safari vyjížďky – Ranní nebo odpolední safari vyjížďky v otevřeném vozidle Land Rover s pohonem 4x4 pro max. 7 osob, přičemž každá osoba má místo „u okna“.

Celodenní safari vyjížďky a piknik – Po 45 minutách plavby lodí z kempu Jao si můžete užít safari s piknikem na ostrově Hunda s bohatou divokou přírodou.

Noční safari – Noční safari umožní spatřit živočichy, které za denního světla lze pozorovat jen stěží.

Pozorovatelna a místo pro přespání – Vyvýšená pozorovatelna se nachází asi 20 minut od kempu a je skvělým místem pro sledování divokých zvířat v jejich přirozeném prostředí. Toto místo může být využito také jako prostor pro nocleh až 4 osob, přičemž je vybaveno i toaletou.

Rybaření – V kempu je možné využít také nabídky rybaření se základním vybavením. Tato aktivita probíhá na bázi „chyť a pusť“ a v závislosti na přírodních podmínkách.

Posilovna – Zdejší posilovna je vybavena eliptickým a veslovacím trenažérem, rotopedy, podložkami pro jógu, míči na cvičení a činkami. To vše s krásnými výhledy na okolní vody.

Lázně Jao Spa – Pod velkolepými ebenovými stromy s výhledem na okolní ramena řeky a mokřady se nachází úchvatné lázně Jao Spa s okouzlujícím prostředím, ve kterém můžete odpočívat a nechat se hýčkat. Užijte si opravdovou relaxaci při některé z mnoha terapií od péče o obličej a manikúry až po sofistikované masáže. Lázně se pyšní používáním vyloženě přírodních přípravků a ekologicky přijatelných produktů.

Zábavní místnost – Tato místnost je vybavena jako salon a jídelna. Je vhodná pro soukromé stolování, dětskou zábavu, sledování dokumentů o divoké přírodě a pro různé přednášky a diskuze.

Mapa - JAO CAMP – PREMIER *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu JAO CAMP – PREMIER *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem JAO CAMP – PREMIER *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu JAO CAMP – PREMIER *****

Letová spojení do Botswany

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.