Ker & Downey Kanana *****

Botswana

Safari kemp s jedinečnými vodními aktivitami

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Ker & Downey Kanana *****

Lokalita Botswana | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Vodní aktivity Možnost spánku pod hvězdami All inclusive program
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Ker & Downey Kanana ***** Botswana

Kanana se nachází na jihozápadně delty Okavango, jako tajný klenot řeky Xudum. Oblast je obehnána palmami, fíky, ebeny a akáty a je domovem širokému spektru rostlin, ptáků a jiných zvířat. Podmínky této oblasti vytváří z okolí perfektní příležitost k objevování rozmanitosti druhů v deltě řeky Okavango.

Oblast mimo kemp se díky každoročním záplavám proměňuje ve skutečný vodní ráj, nabízející hostům to nejlepší z obou světů. V určitém ročním období si vychutnáte dechberoucí podívanou, když získáte šanci pozorovat vodu, jak stoupá, a poté si vyjedete na člunu prozkoumávat deltu řeky. V dalším období vyražte na projížďku a prozkoumávejte okolní přírodu. K dispozici Vám také bude „Sleep Out Deck“, na kterém budete moci strávit noc pod skvostným africkým nebem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování formou All inclusive dle vašeho přání. Bohaté snídaně anglického typu - vejce, toasty, džemy, domácí müsli i jogurt, samozřejmostí je i čerstvé ovoce. Oběd  v buši případně v kempu. Před odpolední aktivitou svačina. Večeře o několika chodech jako tečka za dnem plným krásných zážitků. 

Alko i nealko nápoje zdarma během celého dne.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Ker & Downey Kanana

Hostům je k dispozici sedm prostorných dvoulůžkových stanů a jeden rodinný. U každého se nachází plně vybavená koupelna. Uvnitř budete mít dostatek prostoru a zároveň soukromí, díky komfortní vzdálenosti od hlavního prostoru kempu.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Ker & Downey Kanana *****

Profi foto hotelu Kanana *****

Naše foto hotelu Kanana *****

Gastronomie a hotelové restaurace Ker & Downey Kanana

Stravování formou All inclusive dle vašeho přání. Bohaté snídaně anglického typu - vejce, toasty, džemy, domácí müsli i jogurt, samozřejmostí je i čerstvé ovoce. Oběd  v buši případně v kempu. Před odpolední aktivitou svačina. Večeře o několika chodech jako tečka za dnem plným krásných zážitků. 

Alko i nealko nápoje zdarma během celého dne.

Aktivity

Díky poloze kempu se aktivity v Kanana odvíjí podle ročního období a stoupání a klesání delty Okavango. Ráno a během pozdního odpoledne probíhají game drives v otevřeném safari vozidle. Alternativou je prozkoumávání křišťálově čistých vod a obdivování široké škály ptactva hnízdícího u Kanana, rostlin a plazů, které se v lokalitě nachází. Velmi kladně jsou hodnoceny i pěší tour s průvodcem a nebo rybolov terčovce, africké štiky a sumce ostrozubého.

Mapa - Ker & Downey Kanana *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu Ker & Downey Kanana *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ker & Downey Kanana *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Martina Melková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Martina Melková 724 730 002

Recenze hotelu Ker & Downey Kanana *****

Letová spojení do Botswany

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.