Kings Pool Camp *****

Botswana

Pohodlný kemp uprostřed divočiny

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Kings Pool Camp *****

Lokalita Botswana | Zobrazit mapu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Kings Pool Camp ***** Botswana

Kings Pool Camp pojmenovaný na počest skandinávské královské rodiny poskytuje výhledy na malebné slepé rameno řeky Linyanti ve stejnojmenné přírodní rezervaci na hranici velkolepého národního parku Chobe.

V kempu najdete 9 luxusních stanových suit (včetně jedné rodinné). V tomto ubytování najdete vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt od dostatku prostoru až po bazén či venkovní sprchu.

Prostorná hlavní část kempu zahrnuje salon, prostor pro stolování a pohostinný bar na vyvýšených terasách. V kempu se můžete těšit také na bazén a tradiční „kgotlu“ pro pohodlné stolování pod hvězdami. Budete příjemně udiveni tím, jak je kemp autenticky zasazen do přírodního okolí.

Pokud toužíte po výjimečném safari, vyberte si kemp Kings Pool jako jedinečnou a luxusní základnu pro poznávání africké oblasti s nejvyšší koncentrací slonů. Soukromá přírodní rezervace o 275 000 akrech čítá obrovská stáda slonů. Pozorujte, jak psi hyenovití a leopardi číhají na antilopy nebo se vydejte na palubu lodi Queen Sylvia a užijte si plavbu po řece Linyanti při západu slunce.

Kings Pool Camp je 100% založen na solární energii a poskytuje logistickou podporu pro celou řadu ochranných iniciativ.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Tents

Standard Tents (celkem 8) ubytují dvě osoby na dvou lůžkách nebo na posteli velikosti king. Tyto příbytky s doškovou střechou mají vlastní terasu a bazén. Koupelna je vybavena vanou...

Family Tent

Family Tent (celkem 1) má o jednu ložnici navíc. Disponuje vlastním vstupem a má koupelnu s vanou. Samozřejmostí je venkovní sprcha...

Gastronomie a hotelové restaurace

Jako prémiový kemp se King Pool Camp snaží ohledně jídla vyhovět všem svým hostům. Díky individuálnímu přístupu si na své přijdou i náročnější cestovatelé. Můžete se těšit na rozmanitou mezinárodní kuchyni s možností bufetových obědů či tradičních večeří.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Kings Pool Camp

V kempu Kings Pool najdete 9 luxusních stanových suit včetně jedné rodinné, která disponuje dvěma ložnicemi. Vybavení zahrnuje privátní bazén a terasu, obývací část, venkovní sprchu, trezor
a koupelnu s vanou.

Nabídka pokojů

Standard Tents

Standard Tents (celkem 8) ubytují dvě osoby na dvou lůžkách nebo na posteli velikosti king. Tyto příbytky s doškovou střechou mají vlastní terasu a bazén. Koupelna je vybavena vanou.

Family Tent

Family Tent (celkem 1) má o jednu ložnici navíc. Disponuje vlastním vstupem a má koupelnu s vanou. Samozřejmostí je venkovní sprcha.

Online cena a slevy Kings Pool Camp *****

Profi foto hotelu Kings Pool Camp *****

Naše foto hotelu Kings Pool Camp *****

Gastronomie a hotelové restaurace Kings Pool Camp

Jako prémiový kemp se King Pool Camp snaží ohledně jídla vyhovět všem svým hostům. Díky individuálnímu přístupu si na své přijdou i náročnější cestovatelé. Můžete se těšit na rozmanitou mezinárodní kuchyni s možností bufetových obědů či tradičních večeří.

Sport a wellness hotelu Kings Pool Camp *****

Přírodní rezervace Linyanti Wildlife Reserve oplývá bohatou škálou zvířecích druhů, ale nejvíc známá je pro svou početnou populaci slonů, která zejména v období suchých zimních měsíců může dosáhnout obrovské hustoty. K dalším zvířatům, která jsou zde doma, patří impaly, vodušky, kudu, zebry, žirafy, buvoli či lesoni. Z predátorů pak zde můžete spatřit lvy, leopardy, gepardy, psy hyenovité nebo hyeny skvrnité. Z vzácných druhů lze vyzdvihnout antilopu vranou a antilopu koňskou, které vystupují z lesnatých oblastí v období sucha. Nezapomenutelným zážitkem je taktéž pozorování rozmanitého ptactva.

Díky zdejšímu přirozenému prostředí nabízí Kings Pool Camp velkolepou přírodní podívanou ať už na zemi nebo na vodní hladině. Luxus samotného kempu je završen nezapomenutelnými zážitky včetně pravého safari.

Safari vyjížďky – Ranní a odpolední vyjížďky na safari jsou nabízeny ve vozidlech Land Rover s pohonem 4x4 a s maximální kapacitou 7 osob, přičemž každá osoba má místo „u okna“.

Noční safari – Noční safari vyjížďky Vám nabídnou možnosti spatřit zvířata aktivní v noci, které přes den není možné tak dobře pozorovat.

Pěší safari – Na vyžádání se můžete vydat na vycházky do přírody se zkušeným průvodcem. Provede vás úchvatnými místy nedotčené africké přírody, kde budete moci spatřit to, co nelze při vyjížďce safari vozidlem.

Pozorovatelny – V okolí kempu Kings Pool najdete dvě ukrytá místa, která jsou vhodná pro poklidné pozorování a fotografování zvířat. Jedno takové místo se nachází na západním konci kempu a druhé je originální podzemní pozorovatelnou s vodní hladinou na úrovni očí.

Plavby – Plavby po řece Linyanti a na palubě plavidla Queen Sylvia v koloniálním stylu jsou kouzelným zážitkem. Dopřejte si lahodný nápoj a kochejte se západem slunce, okolní přírodou, zvířaty a ptactvem. Zejména v suchých měsících je řeka magnetem pro pozorování afrických živočichů. Tato aktivita závisí na počasí a podmínkách vodní hladiny.

Rybaření – V kempu je možné využít také nabídky rybaření se základním vybavením. Tato aktivita probíhá na bázi „chyť a pusť“ a v závislosti na přírodních podmínkách.

Pozorování ptactva – Pozorování ptactva je skvělým zážitkem v kempu Kings Pool. Tato oblast je uznána jako „důležitá ptačí oblast“. Budete moci spatřit dravce jako poštolky či sovy a také mnoho vodních ptáků. V létě je pak možné pozorovat hnízdící ledňáčky poblíž kempu.

Masáže – Masážní procedury v soukromí svého stanu jsou k dispozici pro zpestření safari pobytu.

Mapa - Kings Pool Camp *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu Kings Pool Camp *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kings Pool Camp *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Kings Pool Camp *****

Letová spojení do Botswany

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.