Kwetsani Camp ****

Botswana

Objevujte krásu ostrovů lemovaných pobřežními lesy

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Kwetsani Camp ****

Lokalita Botswana | Zobrazit mapu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Kwetsani Camp **** Botswana

Kwetsani Camp se nachází v centru přírodní rezervace Jao Concession, na ostrově pokrytém palmami, mangostanovými stromy a fíkovníky. Okolní záplavové území je domovem mnoha zvířecích druhů, které se nacházejí jen na několika dalších místech Země. Některé z nich mohou být dokonce viděny z pěti „tree-house“ chat, které se stávají domovem pro cestovatele z celého světa, kteří přijdou do Kwetsani Camp.

Pobyt v tomto kempu si užijí všichni milovníci přírody, kteří touží zažít Afriku na vlastní kůži a přitom neztratit nic z komfortního ubytování a moderního vybavení.

Kwetsani Camp díky pouhým pěti chatám poskytuje velké soukromí a klid, který umocňují výhledy na vodní pláně řeky Okavango. Kombinace vody a země vytváří skvělé podmínky pro nejrůznější aktivity a hry. Přístup do divoké přírody na ostrově Hunda navíc přidává další rozměr oblíbeného safari.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Krásná jídelna uprostřed africké přírody se nachází na dřevěné terase pod doškovou střechou a disponuje otevřeným prostorem s úžasnými výhledy.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Kwetsani Camp

Kwetsani Camp tvoří pět „tree-house“ chatek, které jsou krásně zařízené a mají vlastní ložnici a obývací pokoj. Hlavními stavebními a dekoračními materiály jsou dřevo, plátno a sklo. Velké manželské postele se nacházejí pod bělostnými nebesy. Velká francouzská okna se otevírají směrem na dřevěnou terasu, odkud se obyvatelům těchto chat otevře nádherný výhled. Africký design dominuje veškeré výzdobě interiérů. Z ložnice se dostanete do prostorné koupelny s dvojitými umyvadly. Nechybí ani oblíbená venkovní sprcha.

Součástí veřejných prostor je také jídelna, salonek a bar. Ty se nacházejí pod velkou doškovou střechou a slibují úžasné výhledy po okolním území, kde mohou hosté spatřit vodušky, pakoně a další volně žijící zvířata.

Hosté se po dřevěných můstcích dostanou k osvěžujícímu bazénu s lehátky, který je tím pravým místem pro odpolední siestu.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Kwetsani Camp ****

Profi foto hotelu Kwetsani Camp ****

Gastronomie a hotelové restaurace Kwetsani Camp

Krásná jídelna uprostřed africké přírody se nachází na dřevěné terase pod doškovou střechou a disponuje otevřeným prostorem s úžasnými výhledy.

Sport a wellness hotelu Kwetsani Camp ****

Kwetsani Camp nabízí dostatek pozemních i vodních aktivit. V létě je hlavní atrakcí safari, v zimě pak zejména vodní aktivity.

 • Safari se mohou hosté zúčastnit ráno a odpoledne a užít si jej v otevřených vozech Land Rover, přičemž každý vůz má kapacitu pro max. sedm osob. Každý host tak může sedět u „okna“ a užívat si ničím nerušený výhled. V obdobích, kdy voda stoupá, jsou hosté přepravování na lodích.
 • Noční safari je možné díky reflektorům, které umožňují vyhledání zvířat, která ve dne neuvidíte.
 • Mokoro exkurze představují skvělý způsob, jak si prohlédnout divokou zvěř, která žije v deltě řeky. Mokoro jsou tradiční dlabané kánoe, ve kterých se budou hosté přepravovat a pozorovat fascinující vodní ptáky.
 • Plavba je dalším idylickým způsobem, jak nahlédnout do místního vodního života. Je možné zahlédnout hrochy, krokodýly a dokonce i nepolapitelné sitatungy.
 • Pozorování ptáků je ve zdejším kraji velmi přirozené, neboť kombinace vody a půdy je domovem pro mnohé druhy ptactva.

Mapa - Kwetsani Camp ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu Kwetsani Camp ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kwetsani Camp ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Kwetsani Camp ****

Letová spojení do Botswany

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.