Nxai Pan ****

Botswana

Ryzí safari v horké Africe

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Nxai Pan ****

Lokalita Botswana | Zobrazit mapu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Nxai Pan **** Botswana

Kemp Nxai Pan se nachází na západním okraji fosilní pánve, podle které nese své jméno. Po své východní straně má otevřené pastviny a nabízí ubytování až pro 18 hostů, které ubytovává ve stylových doškových chatkách, které jsou speciálně konstruovány tak, aby zajišťovaly příjemné a konstantní teploty po celý rok. Kemp poskytuje celkem 9 pokojů, včetně 1 pro rodiny.

Teplota v této oblasti značně kolísá. Může být pod bodem mrazu, i se vyšplhat nad 45°C. Díky krásnému přírodnímu prostředí mohou hosté pozorovat tep afrického života přímo ze svých obydlí.

Kemp je také dějištěm nejrůznějších aktivit, jako je safari, výlety ke slavným baobabům, pozorování hvězd či procházky přírodou se zkušeným průvodcem.

Ceny v kempu fungují v rámci programu „All inclusive“.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování formou All inclusive se odehrává ve velké nízkopodlažní budově s doškovou střechou, která díky svým otevřeným prostorům poskytuje výhledy do okolí. Součástí jídelny je také salonek, kde mohou hosté relaxovat.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Nxai Pan

Kemp Nxai Pan pojme maximálně 18 hostů, které ubytovává v 9 pokojích. Jeden pokoj z tohoto počtu je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Každý pokoj má svou vlastní koupelnu, součástí je také ložnice, obývací část a dřevěná terasa s posezením. Z terasy mohou hosté pozorovat divoká zvířata, která přicházejí k napajedlu.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Nxai Pan ****

Profi foto hotelu Nxai Pan ****

Naše foto hotelu Nxai Pan ****

Gastronomie a hotelové restaurace Nxai Pan

Stravování formou All inclusive se odehrává ve velké nízkopodlažní budově s doškovou střechou, která díky svým otevřeným prostorům poskytuje výhledy do okolí. Součástí jídelny je také salonek, kde mohou hosté relaxovat.

Sport a wellness hotelu Nxai Pan ****

Součástí kempu je malý bazén obklopený lehátky.

Každý den se mohou hosté kempu zúčastnit safari, které začíná brzkým ranním budíčkem a shromážděním kolem krbu u čaje, kávy, ovesné kaše a čerstvě upečených muffinů. Předčasný odchod z kempu zvyšuje pravděpodobnost neobvyklých setkání a pozorování. Většina savců je totiž nejaktivnější na začátku a na konci dne, kdy jsou teploty nižší.

Ve vozech Toyota sedí maximálně šest osob najednou ve dvou řadách po třech sedadlech. Hosty doprovázejí zkušení průvodci. Projížďku je možné také absolvovat v pozdních odpoledních hodinách, kdy sluneční paprsky ztrácejí svou sílu. Večer jsou pomocí reflektorů odhalovány noční zvířata.

Nxai Pan se nachází uvnitř národních parků, které představují ekologicky citlivé oblasti. Kromě safari jízd zde proto nejsou jiná vozidla povolena.

Kromě safari si mohou hosté užít také procházky přírodou. Ty jsou jedinečným způsobem, jak poznat a ocenit místní životní prostředí. Pěší túra umožňuje poznat zase jinou faunu a flóru, kterou ve vozidle snadno minete. Procházkou vás provede odborný průvodce, který vás nechá nahlédnout do tohoto fascinujícího světa africké přírody.

Skvělým zážitkem jsou také plavby. Loď poklidně brázdí vody a hosté mohou pozorovat velkolepé vodní ptáky nebo koupající se slony. Je možné narazit i na hrocha.

Rybaření je dalším způsobem trávení volného času. Řeka Okavango je vyhledávaným rybářským cílem, stejně jako řeka Kwando. Vzhledem k vládním nařízením není rybaření povoleno v lednu a v únoru.

Mokoro jsou tradičná dlabané kánoe, které plují po deltě řeky Okavango. Kompletní nehybnost časného rána je na vodě úžasným zážitkem.

 

Děti v hotelu Nxai Pan ****

Kemp Nxai Pan organizuje také rodinná safari. Rodině se bude věnovat odborný průvodce, který je vyškolen tak, aby dokázal nadchnout i děti a naučil je milovat africkou divočinu. Rodina má své vlastní vozidlo a průvodce ji doprovází po celou dobu pobytu. Péče o děti je práce na plný úvazek nejen na safari, ale i v táboře, proto si pak díky průvodci mohou rodiče užít zasloužený odpočinek.

V táboře si děti podle věku a svých zájmů mohou vyzkoušet různé aktivity, jako například rybaření, pozorování ptáků, vytváření odlitků, identifikaci rostlin, vyrábění pohlednic z přírodních materiálů, apod.

Mapa - Nxai Pan ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu Nxai Pan ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nxai Pan ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Nxai Pan ****

Letová spojení do Botswany

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.