SAVUTI CAMP ***

Vidět drama z první řady...

SAVUTI CAMP

SAVUTI CAMP *** Botswana

Savuti Camp je půvabným místem s pestrostí volně žijících živočichů a s fascinujícím přírodním prostředím. Tyto charakteristiky jsou navíc doplněny o skvělé jídlo, komfortní ubytování, pozorné služby a přátelský personál.

Lokalita: BotswanaMapa

Nachází se v chráněné oblasti Linyanti podél kanálu Savute, o kterém je známo že mezi lety 1980
a 2008 přestal proudit a vytvořil neobvyklou scenérii travních porostů. Překvapivě kanál znovu oživl
a stal se novým domovem hrochů a dalšího divokého afrického života. Tato změna přinesla novou energii do této oblasti a pozitivní impuls pro život zdejších zvířat.

Tento intimní kemp nabízí celkem 7 velkých stanových suit s dostatkem soukromí, které jsou vyvýšeny nad zemí a z vlastní terasy poskytují výhled na vodní kanál. Můžete se těšit na doškové jídelní prostory s autentickým rozložením, bar, malý bazén a prostornou dřevěnou terasu s ohništěm a kouzelnými výhledy na vodu a divokou zvěř. Najdete zde přední řadu sedadel pro sledování divokého afrického dramatu, které se odehrává přímo před vašima očima.

Hlavní lodge kempu představuje velkou dřevěnou budovu s doškovou střechou a s botswanskou výzdobou. K dispozici je také salon s pohodlnými křesly, gauči a knihovnou.

Oblast Savute se během období sucha pyšní jednou z největších koncentrací slonů v Africe a dvě třetiny kanálu se nacházejí v chráněné přírodní oblasti, což pro hosty skýtá nezapomenutelné zážitky z opravdové divočiny. Savuti Camp se nachází asi 30 kilometrů od Sacuti Marsh a od Národního parku Chobe.

V kempu se můžete těšit také na nabídku nejrůznějších aktivit a možností pro trávení volného času. Vybírat můžete z nejrůznějších forem safari a k dispozici jsou také možnosti rybaření, výletu na lodi či pozorování hvězd.

Savuti Camp se věnuje udržitelnosti a o ochraně životního prostředí a místních komunit, proto je zahrnut a podporuje několik projektů zaměřených na tyto cíle.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů SAVUTI CAMP

Celkově 7 stanových suit v kempu nabízí hostům dostatek osobního prostoru, soukromí a komfort uprostřed africké divočiny. Dřevěné a plátěné suity mají k dispozici velká okna a jsou postaveny na kůlech nad vodním břehem.

V ložnici najdete dvě oddělené postele nebo manželskou postel s nebesy a moskytiérou. K dispozici budete mít také zařízení na přípravu kávy a čaje, stolek a křesla, lampy pro ideální osvětlení a další. Suity nabízejí také stropní ventilátor. Otevřená koupelna pak disponuje sprchovým koutem, dvěma umyvadly a samostatnou toaletou.

Stanové suity mají venkovní krytou terasu s pohodlnými křesly pro poklidné pozorování přírody s vodním kanálem.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy SAVUTI CAMP ***

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu SAVUTI CAMP ***

Gastronomie a hotelové restaurace SAVUTI CAMP

Můžete se těšit na klasickou africkou kuchyni. Den začíná lehkou snídaní, kterou si vychutnáte před výjezdem na safari, v poledne se servíruje chutný oběd nebo „brunch“, poté odpolední čaj a den uzavírá vydatná večeře.

K dispozici je bufetový styl s rozmanitými pokrmy, které jsou pečlivě připraveny zkušeným kuchařským týmem. Kemp nabízí možnosti stolování jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorách.

Sport a wellness hotelu SAVUTI CAMP ***

Přírodní rezervace Linyanti Wildlife Reserve oplývá bohatou škálou zvířecích druhů, ale nejvíc známá je pro svou početnou populaci slonů, která zejména v období suchých zimních měsíců může dosáhnout obrovské hustoty. K dalším zvířatům, která jsou zde doma, patří impaly, vodušky, kudu, zebry, žirafy, buvoli či lesoni. Z predátorů pak zde můžete spatřit lvy, leopardy, gepardy, psy hyenovité nebo hyeny skvrnité. Z vzácných druhů lze vyzdvihnout antilopu vranou a antilopu koňskou, které vystupují z lesnatých oblastí v období sucha. Nezapomenutelným zážitkem je taktéž pozorování rozmanitého ptactva.

Díky zdejšímu přirozenému prostředí s kanálem Savute nabízí Savuti Camp velkolepou přírodní podívanou ať už na zemi nebo na vodní hladině. Luxus samotného kempu je završen nezapomenutelnými zážitky včetně pravého safari.

 • Safari vyjížďky – Ranní a odpolední vyjížďky na safari odhalují bohatou africkou přírodu, kde tu nejlepší podívanou představují sloni a predátoři. Vyjížďky na safari jsou nabízeny ve vozidlech Land Rover s pohonem 4x4 a s maximální kapacitou 7 osob, přičemž každá osoba má místo „u okna“.
 • Noční safari – Noční vyjížďky na safari umožní spatřit noční zvířata, která byste přes den nemohli vidět. Mezi tyto živočichy patří zejména komby, noháči, hyenky hřivnaté, servalové, ženetky a pokud budete mít opravdové štěstí, tak také plaší luskouni.
 • Procházky přírodou – Můžete si vyžádat zkušeného průvodce a v jeho společnosti se vydat na safari vycházku do nedotčené přírody, kde budete moci spatřit to, co nelze při vyjížďce safari vozidlem.
 • Pozorovatelna – Pozorovatelna v Savuti představuje vyvýšenou platformu, která je ideálním místem pro pozorování a fotografování zvířat a ptactva. Na tomto místě je možné také přespat, jelikož je vybaveno postelemi s moskytiérou a toaletou.
 • Výlety lodí – Prozkoumejte okolní vody na palubě lodi při ranním, poledním či odpoledním výletu. Tato aktivita závisí na ročním období a stavu vodní hladiny.
 • Rybolov - V kempu je možné využít také nabídky rybaření se základním vybavením. Tato aktivita probíhá na bázi „chyť a pusť“ a v závislosti na přírodních podmínkách.
 • Pozorování ptactva – Pozorování ptactva je skvělým zážitkem v kempu Kings Pool. Tato oblast je uznána jako „důležitá ptačí oblast“. Budete moci spatřit mnoho zástupců ptačí říše v čele s volavkou rudohrdlou u vody a dropem kori v suchých částech.

Mapa - SAVUTI CAMP ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu SAVUTI CAMP ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem SAVUTI CAMP ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu SAVUTI CAMP ***

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu SAVUTI CAMP ***

Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Botswany

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Martina Melková
SAVUTI CAMP
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.