SAVUTI CAMP ***

Botswana

Vidět drama z první řady...

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel SAVUTI CAMP ***

Lokalita Botswana | Zobrazit mapu

Popis hotelu SAVUTI CAMP *** Botswana

Savuti Camp je půvabným místem s pestrostí volně žijících živočichů a s fascinujícím přírodním prostředím. Tyto charakteristiky jsou navíc doplněny o skvělé jídlo, komfortní ubytování, pozorné služby a přátelský personál.

Nachází se v chráněné oblasti Linyanti podél kanálu Savute, o kterém je známo že mezi lety 1980
a 2008 přestal proudit a vytvořil neobvyklou scenérii travních porostů. Překvapivě kanál znovu oživl
a stal se novým domovem hrochů a dalšího divokého afrického života. Tato změna přinesla novou energii do této oblasti a pozitivní impuls pro život zdejších zvířat.

Tento intimní kemp nabízí celkem 7 velkých stanových suit s dostatkem soukromí, které jsou vyvýšeny nad zemí a z vlastní terasy poskytují výhled na vodní kanál. Můžete se těšit na doškové jídelní prostory s autentickým rozložením, bar, malý bazén a prostornou dřevěnou terasu s ohništěm a kouzelnými výhledy na vodu a divokou zvěř. Najdete zde přední řadu sedadel pro sledování divokého afrického dramatu, které se odehrává přímo před vašima očima.

Hlavní lodge kempu představuje velkou dřevěnou budovu s doškovou střechou a s botswanskou výzdobou. K dispozici je také salon s pohodlnými křesly, gauči a knihovnou.

Oblast Savute se během období sucha pyšní jednou z největších koncentrací slonů v Africe a dvě třetiny kanálu se nacházejí v chráněné přírodní oblasti, což pro hosty skýtá nezapomenutelné zážitky z opravdové divočiny. Savuti Camp se nachází asi 30 kilometrů od Sacuti Marsh a od Národního parku Chobe.

V kempu se můžete těšit také na nabídku nejrůznějších aktivit a možností pro trávení volného času. Vybírat můžete z nejrůznějších forem safari a k dispozici jsou také možnosti rybaření, výletu na lodi či pozorování hvězd.

Savuti Camp se věnuje udržitelnosti a o ochraně životního prostředí a místních komunit, proto je zahrnut a podporuje několik projektů zaměřených na tyto cíle.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Můžete se těšit na klasickou africkou kuchyni. Den začíná lehkou snídaní, kterou si vychutnáte před výjezdem na safari, v poledne se servíruje chutný oběd nebo „brunch“, poté odpolední čaj a den uzavírá vydatná večeře.

K dispozici je bufetový styl s rozmanitými pokrmy, které jsou pečlivě připraveny zkušeným kuchařským týmem. Kemp nabízí možnosti stolování jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorách.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Botswanu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Botswaně je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Botswanu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů SAVUTI CAMP

Celkově 7 stanových suit v kempu nabízí hostům dostatek osobního prostoru, soukromí a komfort uprostřed africké divočiny. Dřevěné a plátěné suity mají k dispozici velká okna a jsou postaveny na kůlech nad vodním břehem.

V ložnici najdete dvě oddělené postele nebo manželskou postel s nebesy a moskytiérou. K dispozici budete mít také zařízení na přípravu kávy a čaje, stolek a křesla, lampy pro ideální osvětlení a další. Suity nabízejí také stropní ventilátor. Otevřená koupelna pak disponuje sprchovým koutem, dvěma umyvadly a samostatnou toaletou.

Stanové suity mají venkovní krytou terasu s pohodlnými křesly pro poklidné pozorování přírody s vodním kanálem.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy SAVUTI CAMP ***

Profi foto hotelu SAVUTI CAMP ***

Gastronomie a hotelové restaurace SAVUTI CAMP

Můžete se těšit na klasickou africkou kuchyni. Den začíná lehkou snídaní, kterou si vychutnáte před výjezdem na safari, v poledne se servíruje chutný oběd nebo „brunch“, poté odpolední čaj a den uzavírá vydatná večeře.

K dispozici je bufetový styl s rozmanitými pokrmy, které jsou pečlivě připraveny zkušeným kuchařským týmem. Kemp nabízí možnosti stolování jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorách.

Sport a wellness hotelu SAVUTI CAMP ***

Přírodní rezervace Linyanti Wildlife Reserve oplývá bohatou škálou zvířecích druhů, ale nejvíc známá je pro svou početnou populaci slonů, která zejména v období suchých zimních měsíců může dosáhnout obrovské hustoty. K dalším zvířatům, která jsou zde doma, patří impaly, vodušky, kudu, zebry, žirafy, buvoli či lesoni. Z predátorů pak zde můžete spatřit lvy, leopardy, gepardy, psy hyenovité nebo hyeny skvrnité. Z vzácných druhů lze vyzdvihnout antilopu vranou a antilopu koňskou, které vystupují z lesnatých oblastí v období sucha. Nezapomenutelným zážitkem je taktéž pozorování rozmanitého ptactva.

Díky zdejšímu přirozenému prostředí s kanálem Savute nabízí Savuti Camp velkolepou přírodní podívanou ať už na zemi nebo na vodní hladině. Luxus samotného kempu je završen nezapomenutelnými zážitky včetně pravého safari.

 • Safari vyjížďky – Ranní a odpolední vyjížďky na safari odhalují bohatou africkou přírodu, kde tu nejlepší podívanou představují sloni a predátoři. Vyjížďky na safari jsou nabízeny ve vozidlech Land Rover s pohonem 4x4 a s maximální kapacitou 7 osob, přičemž každá osoba má místo „u okna“.
 • Noční safari – Noční vyjížďky na safari umožní spatřit noční zvířata, která byste přes den nemohli vidět. Mezi tyto živočichy patří zejména komby, noháči, hyenky hřivnaté, servalové, ženetky a pokud budete mít opravdové štěstí, tak také plaší luskouni.
 • Procházky přírodou – Můžete si vyžádat zkušeného průvodce a v jeho společnosti se vydat na safari vycházku do nedotčené přírody, kde budete moci spatřit to, co nelze při vyjížďce safari vozidlem.
 • Pozorovatelna – Pozorovatelna v Savuti představuje vyvýšenou platformu, která je ideálním místem pro pozorování a fotografování zvířat a ptactva. Na tomto místě je možné také přespat, jelikož je vybaveno postelemi s moskytiérou a toaletou.
 • Výlety lodí – Prozkoumejte okolní vody na palubě lodi při ranním, poledním či odpoledním výletu. Tato aktivita závisí na ročním období a stavu vodní hladiny.
 • Rybolov - V kempu je možné využít také nabídky rybaření se základním vybavením. Tato aktivita probíhá na bázi „chyť a pusť“ a v závislosti na přírodních podmínkách.
 • Pozorování ptactva – Pozorování ptactva je skvělým zážitkem v kempu Kings Pool. Tato oblast je uznána jako „důležitá ptačí oblast“. Budete moci spatřit mnoho zástupců ptačí říše v čele s volavkou rudohrdlou u vody a dropem kori v suchých částech.

Mapa - SAVUTI CAMP ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Botswany do hotelu SAVUTI CAMP ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem SAVUTI CAMP ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu SAVUTI CAMP ***

Letová spojení do Botswany

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.