Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

Chorvatsko

Úžasný butikový hotel v krásném zálivu na chorvatském ostrově

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Boutique Hotel Alhambra Lošinj

Pro hotel Boutique Hotel Alhambra Lošinj není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Boutique Hotel Alhambra Lošinj.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena hotelu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

Lokalita Chorvatsko, Lošinj, Mali Lošinj | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Prostorné suity pro nejnáročnější klienty Možnost výběru pokoje v moderním nebo tradičním stylu Privátní pláž
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Boutique Hotel Alhambra Lošinj ***** Chorvatsko

Objevte butikový luxus nejvíce elegantního hotelu a soukromé vily na ostrově Lošinj. S umístěním v idylickém zálivu Čikat nabízí unikátní podmínky pro dovolenou mezi borovicemi, palmami a křišťálově čistými vodami.

Za průčelím ve stylu Rakouska-Uherska najdete exkluzivní komfort, který se dá očekávat od člena hotelové skupiny Small Luxury Hotels of the World. Navíc hotel vystupuje také společně s dalšími exkluzivními hotely na ostrově pod značkou Lošinj Hotels & Villas, což zaručuje rozmanité možnosti zejména pro volný čas a gurmánské okamžiky. Hotel Alhambra zahrnuje jak vkusnou dekoraci pokojů a suit, tak také výjimečné přírodní vybavení koupelen – prostě vše, co si jen dovedete představit.

V přízemí hotelu se můžete usadit ve stylovém baru s nabídkou koktejlů a poté se vydat za objevováním hotelové restaurace s bohatým vinným sklípkem a menu a la carte, díky kterému je možné servírovat bohaté pokrmy z místních ingrediencí a nejrůznější speciality o vysoké kvalitě.

Můžete se také uložit do lehátka a relaxovat v okolí vyhřívaného vnitřního bazénu s mořskou vodou nebo se vydat dolů k soukromé hotelové pláži. Další alternativou pro trávení volného času jsou lázně Alhambra Spa, kde si dopřejete fyzický i psychický odpočinek při pobytu v saunách, při masážích a celé řadě dalších procedur inspirovaných vůněmi a aromatem ostrova. Pokud si tedy chcete užít luxus bez jakýchkoliv kompromisů, pak je hotel Alhambra tou jedinou reálnou volbou.

Služby a vybavení hotelu:

 • 24hodinová pokojová služba,
 • recepce,
 • vícejazyčný personál,
 • portýři,
 • sommeliéři,
 • možnost masáží a dalších procedur v pokoji,
 • služba rozestýlky,
 • služby prádelny a žehlení,
 • doručení novin na vyžádání,
 • směnárna,
 • výlety a exkurze připravované na míru,
 • transfery na vyžádání,
 • prostory pro meetingy až o 40 osobách,
 • knihovna,
 • obchod se šperky a doplňky,
 • úschovna zavazadel,
 • akceptování hlavních kreditních karet a
 • parkoviště s obsluhou.

Navíc je možné využívat některých služeb sesterského pětihvězdičkového hotelu Bellevue, který je situován v sousedství. Mezi ně patří například lázeňská klinika s luxusními prostory a prvotřídními procedurami či programy, stejně tak jako plně vybavené fitness centrum, butiky a obchody nebo kadeřnictví.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Pokoje Deluxe jsou vybaveny manželskou postelí a disponují balkonem s výhledem na záliv Čikat nebo lesní park...

Čikat Bay Suite

Čikat Bay Suite

Suita Čikat Bay se skládá z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s jídelním stolem, koupelny a balkonu...

Alhambra Suite

Alhambra Suite

Při pobytu v suitě Alhambra zahrnující ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj a koupelnu se budete cítit maximálně pohodlně. Celkově jsou k dispozici 4 suity ve 3 provedeních...

Augusta Suite

Augusta Suite

Suita Augusta nabízí ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s jídelním stolem, koupelnu a terasu/kamennou lodžii nebo balkon...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hosté přijíždějící do Boutique Hotelu Alhambra se mohou těšit na mnoho gurmánských zážitků v hotelové restauraci s příjemnou terasou a menu a la carte, díky kterému je možné servírovat bohaté pokrmy z místních ingrediencí a nejrůznější speciality o vysoké kvalitě. Relaxovat při sklence osvěžujícího koktejlu můžete v salónkovém nebo plážovém baru a vybraná lahodná vína na Vás čekají ve vinárně.

Díky spolupráci pod hotelovou značkou Lošinj Hotels & Villas je možné využívat mnohé další partnerské restaurace v okolí hotelu. Mezi nejbližší patří Laterna Grill s elegantní atmosférou na pobřeží a menu v podobě lahodného barbecue a dále Veli Žal Restaurant se stinnou terasou u tyrkysových vod moře a vynikajícími ostrovními recepty. Navštívit můžete také Diana Restaurant servírující kreativní středomořskou kuchyni a ostrovními specialitami nebo Čikat Restaurant ve stínu borovic. Nabízí se také bary jako Kredo Bar s lahodným občerstvením a osvěžujícími koktejly přímo u moře či Borik jako středomořský bar s lokální kuchyní a unikátní polohou.

Kategorie a vybavení pokojů Boutique Hotel Alhambra Lošinj

V hotelu Boutique Alhambra je připraveno 36 luxusních pokojů a 15 suit s prvotřídním vybavením. Pokoje a suity, stejně jako ostatní hotelové prostory, se vyznačují příjemnými architektonickými a designovými rysy a vysokou mírou adaptibility. O tyto charakteristiky se zasloužil jeden z nejlepších chorvatských designérů Dean Skira. Všechny pokoje jsou nekuřácké a disponují detektory kouře a protipožárním systémem.

Do vybavení pokojů a suit patří:

 • interaktivní satelitní TV s placenými filmy,
 • Wi-Fi,
 • pokojový sejf,
 • minibar,
 • zařízení na přípravu kávy a čaje,
 • luxusní vybavení a komfortní župany i pantofle,
 • osušky ze 100% bavlny,
 • anti-alergenní polštáře,
 • individuální klimatizace a
 • bezbariérový přístup.

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Pokoje Deluxe jsou vybaveny manželskou postelí a disponují balkonem s výhledem na záliv Čikat nebo lesní park. Prosvětlené a prostorné pokoje mají 32 až 52 m2, zatímco balkon se může pochlubit až 24 m2. Do vybavení všech pokojů patří koberec a koupelna s kamennými či kamenitě-mozaikovými interiéry. V koupelně najdete sprchu a vanu (jednoložnicové mají pouze sprchu a dvouložnicové jenom vanu), dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Balkony s kamennou či dřevěnou podlahou se chlubí pohodlným posezením. Dva pokoje jsou adaptovány na bezbariérový přístup.

Čikat Bay Suite

Čikat Bay Suite

Suita Čikat Bay se skládá z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s jídelním stolem, koupelny a balkonu. Chlubí se výhledem na záliv, disponuje velikostí od 56 do 62 m2 a balkon může mít mezi 13 a 38 m2. Podlahy suity jsou kobercové, zatímco v koupelně najdete podlahy z kamene a mozaiky. Dále koupelny nabízejí sprchu a vanu, dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Balkony disponují dřevěnou podlahou, dřevěnými křesly a pohodlným posezením, přičemž tři suity se vyznačují větším balkonem.

Alhambra Suite

Alhambra Suite

Při pobytu v suitě Alhambra zahrnující ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj a koupelnu se budete cítit maximálně pohodlně. Celkově jsou k dispozici 4 suity ve 3 provedeních. Jedna se vyznačuje dvěma patry, výhledem na záliv Čikat a výměrou 65 m2. Dvě další suity poskytují úchvatné výhledy na moře a rozkládají se na 53 m2 s balkonem nebo terasou o 4 m2. Poslední suita této kategorie je situována v horním patře, má 62 m2 exkluzivně dekorovaných prostorů a nabízí unikátní výhledy na záliv Čikat. Všechny tyto suity mají kobercové podlahy. Koupelny se nesou v kamenných prvcích a disponují sprchou, dvěma umyvadly, bidetem a vysoce kvalitními kosmetickými přípravky pro každodenní péči. Vana se nachází v samostatné místnosti s výhledem na moře (vyjma dvoupatrové suity, kde je vana umístěna v koupelně). Balkony představují ideální místo pro posezení.

Augusta Suite

Augusta Suite

Suita Augusta nabízí ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s jídelním stolem, koupelnu a terasu/kamennou lodžii nebo balkon. Všechny ložnice v suitách Augusta disponují kobercem, zatímco obývací pokoje mají parketové podlahy (kromě jedné suity, která má koberec také v obývacím pokoji). Koupelny disponují sprchou, vanou, dvěma umyvadly, bidetem a vysoce kvalitními kosmetickými přípravky pro každodenní péči. Všechny suity Augusta poskytují výhledy na moře a krásný záliv Čikat. Jejich výměra sahá od 50 do 69 m2 a terasa, lodžie nebo balkon v rakousko-uherském stylu má až 11 m2 s kamennými podlahami a příjemným posezením. Dvě suity v přízemí nemají vlastní terasu, ale jejich hosté mohou využívat relaxační prostory o 20 m2 s terasou (10 m2), které jsou situovány poblíž a jsou společné pro celou vilu Augusta.

Luxury Suite

Luxury Suite

Luxusní suity disponují dvěma ložnicemi s manželskou postelí, obývacím pokojem s kobercovou podlahou, dvěma koupelnami a balkonem. V koupelnách najdete sprchu, vanu, dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Světlé a prostorné suity poskytují absolutní komfort v prostorách o 110 m2. Balkon se vyznačuje dřevěnou podlahou a příjemným posezením s dřevěnými křesly a kouzelným výhledem na záliv. Dva samostatné vstupy do suity zaručují kompletní soukromí.

Augusta Grand Suite

Augusta Grand Suite

Bohatě vybavená suita se chlubí dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s jídelním stolem, dvěma koupelnami a třemi balkony. Podlahy jsou pokryty kobercem s tím, že koupelny se nesou v kamenném stylu a nabízejí sprchu, vanu, dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Suita Grann Augusta poskytuje výhledy na moře a nádherný záliv Čikat. Prostorná suita má 90 m2 a balkony s kamennými podlahami a posezení zabírají celkem 15 m2.

Deluxe Room Sea View

Deluxe Room Sea View

Pokoje Deluxe jsou vybaveny manželskou postelí a disponují balkonem s výhledem na záliv Čikat. Prosvětlené a prostorné pokoje mají 32 až 52 m2, zatímco balkon se může pochlubit až 24 m2. Do vybavení všech pokojů patří koberec a koupelna s kamennými či kamenitě-mozaikovými interiéry. V koupelně najdete sprchu a vanu (jednoložnicové mají pouze sprchu a dvouložnicové jenom vanu), dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Balkony s kamennou či dřevěnou podlahou se chlubí pohodlným posezením. Dva pokoje jsou adaptovány na bezbariérový přístup.

Pláž a moře

Boutique Hotel Alhambra se nachází v malebném zálivu Čikat a disponuje soukromou hotelovou pláží s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Online cena a slevy Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

Profi foto hotelu Boutique Hotel Alhambra *****

Naše foto hotelu Boutique Hotel Alhambra *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Boutique Hotel Alhambra Lošinj

Hosté přijíždějící do Boutique Hotelu Alhambra se mohou těšit na mnoho gurmánských zážitků v hotelové restauraci s příjemnou terasou a menu a la carte, díky kterému je možné servírovat bohaté pokrmy z místních ingrediencí a nejrůznější speciality o vysoké kvalitě. Relaxovat při sklence osvěžujícího koktejlu můžete v salónkovém nebo plážovém baru a vybraná lahodná vína na Vás čekají ve vinárně.

Díky spolupráci pod hotelovou značkou Lošinj Hotels & Villas je možné využívat mnohé další partnerské restaurace v okolí hotelu. Mezi nejbližší patří Laterna Grill s elegantní atmosférou na pobřeží a menu v podobě lahodného barbecue a dále Veli Žal Restaurant se stinnou terasou u tyrkysových vod moře a vynikajícími ostrovními recepty. Navštívit můžete také Diana Restaurant servírující kreativní středomořskou kuchyni a ostrovními specialitami nebo Čikat Restaurant ve stínu borovic. Nabízí se také bary jako Kredo Bar s lahodným občerstvením a osvěžujícími koktejly přímo u moře či Borik jako středomořský bar s lokální kuchyní a unikátní polohou.

Sport a wellness hotelu Boutique Hotel Alhambra *****

Lázně

Hostům jsou k dispozici pečlivě připravené lázeňské programy zakořeněné v nadčasových léčivých tradicích bohatých kultur ve světě. Lázně Alhambra Spa pomáhají obnovit rovnováhu a harmonii mezi tělem a myslí v oáze krásy, elegance a klidu.

Opojná aromata nejvíce exotických světových elixírů a olejů jsou využívána v procedurách navržených k poskytování oživení, léčivých účinků a vnitřní i vnější pohody. Ať už si přejete zůstat v klidu a nasávat energii nebo potřebujete zbavit únavy, zdejší procedury Vám pomohou znovu najít rovnováhu těla, duše i mysli.

Rekreační zařízení a služby

Hotel disponuje rozmanitým vybavením a službami, které zpříjemní Vaše rekreační chvilky při luxusní dovolené na ostrově Lošinj. Patří mezi ně:

 • vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou,
 • fitness a jóga,
 • soukromá hotelová pláž (s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami),
 • masáže a kosmetické procedury,
 • finské a středomořské sauny a
 • relaxační prostory s čajovým koutkem.

Doprava do hotelu Boutique Hotel Alhambra Lošinj

Cesta z hranic České republiky na ostrov Mali Lošinj měří asi 700km a v optimálních podmínkách se dá zvládnout za necelých 7 hodin, prvních 5,5 hodiny po dálnici, poté asi 30 minut po místní silnici k trajektu Zagorje (Istrie) nebo Valbiska (Krk). Vyzkoušeli jsme cesty a čas je přibližně stejný. Cesta trajektem trvá asi 40 minut, na lodi je bufet s občerstvením. Z přístavu na Cresu pojedete něco přes 1 hodinu po místní silnici přes ostrov Cres na Mali Lošinj.

Mali Lošinj má také pravidelné lety z Puly (20 minut letu), Splitu (55 minut) a Zagrebu (50 minut) mezi 24.6. až 16.9. Lety operuje L-410 Turbolet s kapacitou 17 míst. Malé letiště je do 10 minut od hotelu, transfer zajistí hotel. Cena letenky činí asi 6.000 Kč/osoba, zpáteční.

Mapa - Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Chorvatska do hotelu Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

Letová spojení do Chorvatska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.