• Boutique Hotel Alhambra


  Stylové prostředí malebného zálivu 
  Hotel i destinaci osobně známe - poradíme Vám. 

  Boutique Hotel Alhambra
 • Boutique Hotel Alhambra

  Dokonalé služby a prvotřídní ubytování 
  Skvělé prostředí pro dovolenou u moře 

  Boutique Hotel Alhambra
Chorvatsko, Mali Lošinj

Boutique Hotel Alhambra Lošinj ***** Chorvatsko

Objevte butikový luxus nejvíce elegantního hotelu a soukromé vily na ostrově Lošinj. S umístěním v idylickém zálivu Čikat nabízí unikátní podmínky pro dovolenou mezi borovicemi, palmami a křišťálově čistými vodami.

Lokalita: Chorvatsko, Mali LošinjMapa

Za průčelím ve stylu Rakouska-Uherska najdete exkluzivní komfort, který se dá očekávat od člena hotelové skupiny Small Luxury Hotels of the World. Navíc hotel vystupuje také společně s dalšími exkluzivními hotely na ostrově pod značkou Lošinj Hotels & Villas, což zaručuje rozmanité možnosti zejména pro volný čas a gurmánské okamžiky. Hotel Alhambra zahrnuje jak vkusnou dekoraci pokojů a suit, tak také výjimečné přírodní vybavení koupelen – prostě vše, co si jen dovedete představit.

V přízemí hotelu se můžete usadit ve stylovém baru s nabídkou koktejlů a poté se vydat za objevováním hotelové restaurace s bohatým vinným sklípkem a menu a la carte, díky kterému je možné servírovat bohaté pokrmy z místních ingrediencí a nejrůznější speciality o vysoké kvalitě.

Můžete se také uložit do lehátka a relaxovat v okolí vyhřívaného vnitřního bazénu s mořskou vodou nebo se vydat dolů k soukromé hotelové pláži. Další alternativou pro trávení volného času jsou lázně Alhambra Spa, kde si dopřejete fyzický i psychický odpočinek při pobytu v saunách, při masážích a celé řadě dalších procedur inspirovaných vůněmi a aromatem ostrova. Pokud si tedy chcete užít luxus bez jakýchkoliv kompromisů, pak je hotel Alhambra tou jedinou reálnou volbou.

Služby a vybavení hotelu:

 • 24hodinová pokojová služba,
 • recepce,
 • vícejazyčný personál,
 • portýři,
 • sommeliéři,
 • možnost masáží a dalších procedur v pokoji,
 • služba rozestýlky,
 • služby prádelny a žehlení,
 • doručení novin na vyžádání,
 • směnárna,
 • výlety a exkurze připravované na míru,
 • transfery na vyžádání,
 • prostory pro meetingy až o 40 osobách,
 • knihovna,
 • obchod se šperky a doplňky,
 • úschovna zavazadel,
 • akceptování hlavních kreditních karet a
 • parkoviště s obsluhou.

Navíc je možné využívat některých služeb sesterského pětihvězdičkového hotelu Bellevue, který je situován v sousedství. Mezi ně patří například lázeňská klinika s luxusními prostory a prvotřídními procedurami či programy, stejně tak jako plně vybavené fitness centrum, butiky a obchody nebo kadeřnictví.

 

Kategorie a vybavení pokojů Boutique Hotel Alhambra Lošinj

V hotelu Boutique Alhambra je připraveno 36 luxusních pokojů a 15 suit s prvotřídním vybavením. Pokoje a suity, stejně jako ostatní hotelové prostory, se vyznačují příjemnými architektonickými a designovými rysy a vysokou mírou adaptibility. O tyto charakteristiky se zasloužil jeden z nejlepších chorvatských designérů Dean Skira. Všechny pokoje jsou nekuřácké a disponují detektory kouře a protipožárním systémem.

Do vybavení pokojů a suit patří:

 • interaktivní satelitní TV s placenými filmy,
 • Wi-Fi,
 • pokojový sejf,
 • minibar,
 • zařízení na přípravu kávy a čaje,
 • luxusní vybavení a komfortní župany i pantofle,
 • osušky ze 100% bavlny,
 • anti-alergenní polštáře,
 • individuální klimatizace a
 • bezbariérový přístup.

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Pokoje Deluxe jsou vybaveny manželskou postelí a disponují balkonem s výhledem na záliv Čikat nebo lesní park. Prosvětlené a prostorné pokoje mají 32 až 52 m2, zatímco balkon se může pochlubit až 24 m2. Do vybavení všech pokojů patří koberec a koupelna s kamennými či kamenitě-mozaikovými interiéry. V koupelně najdete sprchu a vanu (jednoložnicové mají pouze sprchu a dvouložnicové jenom vanu), dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Balkony s kamennou či dřevěnou podlahou se chlubí pohodlným posezením. Dva pokoje jsou adaptovány na bezbariérový přístup.

Čikat Bay Suite

Suita Čikat Bay se skládá z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s jídelním stolem, koupelny a balkonu. Chlubí se výhledem na záliv, disponuje velikostí od 56 do 62 m2 a balkon může mít mezi 13 a 38 m2. Podlahy suity jsou kobercové, zatímco v koupelně najdete podlahy z kamene a mozaiky. Dále koupelny nabízejí sprchu a vanu, dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Balkony disponují dřevěnou podlahou, dřevěnými křesly a pohodlným posezením, přičemž tři suity se vyznačují větším balkonem.

Alhambra Suite

Při pobytu v suitě Alhambra zahrnující ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj a koupelnu se budete cítit maximálně pohodlně. Celkově jsou k dispozici 4 suity ve 3 provedeních. Jedna se vyznačuje dvěma patry, výhledem na záliv Čikat a výměrou 65 m2. Dvě další suity poskytují úchvatné výhledy na moře a rozkládají se na 53 m2 s balkonem nebo terasou o 4 m2. Poslední suita této kategorie je situována v horním patře, má 62 m2 exkluzivně dekorovaných prostorů a nabízí unikátní výhledy na záliv Čikat. Všechny tyto suity mají kobercové podlahy. Koupelny se nesou v kamenných prvcích a disponují sprchou, dvěma umyvadly, bidetem a vysoce kvalitními kosmetickými přípravky pro každodenní péči. Vana se nachází v samostatné místnosti s výhledem na moře (vyjma dvoupatrové suity, kde je vana umístěna v koupelně). Balkony představují ideální místo pro posezení.

Augusta Suite

Suita Augusta nabízí ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s jídelním stolem, koupelnu a terasu/kamennou lodžii nebo balkon. Všechny ložnice v suitách Augusta disponují kobercem, zatímco obývací pokoje mají parketové podlahy (kromě jedné suity, která má koberec také v obývacím pokoji). Koupelny disponují sprchou, vanou, dvěma umyvadly, bidetem a vysoce kvalitními kosmetickými přípravky pro každodenní péči. Všechny suity Augusta poskytují výhledy na moře a krásný záliv Čikat. Jejich výměra sahá od 50 do 69 m2 a terasa, lodžie nebo balkon v rakousko-uherském stylu má až 11 m2 s kamennými podlahami a příjemným posezením. Dvě suity v přízemí nemají vlastní terasu, ale jejich hosté mohou využívat relaxační prostory o 20 m2 s terasou (10 m2), které jsou situovány poblíž a jsou společné pro celou vilu Augusta.

Luxury Suite

Luxusní suity disponují dvěma ložnicemi s manželskou postelí, obývacím pokojem s kobercovou podlahou, dvěma koupelnami a balkonem. V koupelnách najdete sprchu, vanu, dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Světlé a prostorné suity poskytují absolutní komfort v prostorách o 110 m2. Balkon se vyznačuje dřevěnou podlahou a příjemným posezením s dřevěnými křesly a kouzelným výhledem na záliv. Dva samostatné vstupy do suity zaručují kompletní soukromí.

Augusta Grand Suite

Bohatě vybavená suita se chlubí dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s jídelním stolem, dvěma koupelnami a třemi balkony. Podlahy jsou pokryty kobercem s tím, že koupelny se nesou v kamenném stylu a nabízejí sprchu, vanu, dvě umyvadla, bidet a vysoce kvalitní kosmetické přípravky pro každodenní péči. Suita Grann Augusta poskytuje výhledy na moře a nádherný záliv Čikat. Prostorná suita má 90 m2 a balkony s kamennými podlahami a posezení zabírají celkem 15 m2.

Pláž a moře

Boutique Hotel Alhambra se nachází v malebném zálivu Čikat a disponuje soukromou hotelovou pláží s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Online cena a slevy Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

Profi foto hotelu Boutique Hotel Alhambra *****

Naše foto hotelu Boutique Hotel Alhambra *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Boutique Hotel Alhambra Lošinj

Hosté přijíždějící do Boutique Hotelu Alhambra se mohou těšit na mnoho gurmánských zážitků v hotelové restauraci s příjemnou terasou a menu a la carte, díky kterému je možné servírovat bohaté pokrmy z místních ingrediencí a nejrůznější speciality o vysoké kvalitě. Relaxovat při sklence osvěžujícího koktejlu můžete v salónkovém nebo plážovém baru a vybraná lahodná vína na Vás čekají ve vinárně.

Díky spolupráci pod hotelovou značkou Lošinj Hotels & Villas je možné využívat mnohé další partnerské restaurace v okolí hotelu. Mezi nejbližší patří Laterna Grill s elegantní atmosférou na pobřeží a menu v podobě lahodného barbecue a dále Veli Žal Restaurant se stinnou terasou u tyrkysových vod moře a vynikajícími ostrovními recepty. Navštívit můžete také Diana Restaurant servírující kreativní středomořskou kuchyni a ostrovními specialitami nebo Čikat Restaurant ve stínu borovic. Nabízí se také bary jako Kredo Bar s lahodným občerstvením a osvěžujícími koktejly přímo u moře či Borik jako středomořský bar s lokální kuchyní a unikátní polohou.

Sport a wellness hotelu Boutique Hotel Alhambra *****

Lázně

Hostům jsou k dispozici pečlivě připravené lázeňské programy zakořeněné v nadčasových léčivých tradicích bohatých kultur ve světě. Lázně Alhambra Spa pomáhají obnovit rovnováhu a harmonii mezi tělem a myslí v oáze krásy, elegance a klidu.

Opojná aromata nejvíce exotických světových elixírů a olejů jsou využívána v procedurách navržených k poskytování oživení, léčivých účinků a vnitřní i vnější pohody. Ať už si přejete zůstat v klidu a nasávat energii nebo potřebujete zbavit únavy, zdejší procedury Vám pomohou znovu najít rovnováhu těla, duše i mysli.

Rekreační zařízení a služby

Hotel disponuje rozmanitým vybavením a službami, které zpříjemní Vaše rekreační chvilky při luxusní dovolené na ostrově Lošinj. Patří mezi ně:

 • vnitřní vyhřívaný bazén s mořskou vodou,
 • fitness a jóga,
 • soukromá hotelová pláž (s lehátky, slunečníky a plážovými osuškami),
 • masáže a kosmetické procedury,
 • finské a středomořské sauny a
 • relaxační prostory s čajovým koutkem.

Mapa - Boutique Hotel Alhambra Lošinj

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Chorvatska do hotelu Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Boutique Hotel Alhambra Lošinj *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Boutique Hotel Alhambra *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Chorvatska

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Boutique Hotel Alhambra Lošinj
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.