Hotel Aurora ****

Chorvatsko

Hotel s krásnou promenádou s palmami

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Hotel Aurora

Pro hotel Hotel Aurora není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hotel Aurora.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena hotelu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Hotel Aurora ****

Lokalita Chorvatsko, Lošinj, Mali Lošinj | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů V těsné blízkosti pláže Bohaté sportovní vyžití Mnoho míst k poznání
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Hotel Aurora **** Chorvatsko

Hotel Aurora se nachází ve středu sto let starého borovicového lesa a to jen pár kroků od pláže Veli Žal. Přilehlá zátoka společně s hotelem patří mezi prvořadé volby na klasické odpočinkové dovolené, ale i na pracovní události. Kvalitu tohoto hotelu podporuje množství udělených cen a vyznamenání za služby a ubytování.

Dále vás zde čekají bohaté snídaně a večeře formou bufetu, kde vám zkušení šéfkuchaři připraví jídla přímo před vašima očima. Kde chcete stolovat, bude jen na vás, vybrat si můžete mezi klimatizovanou halou a velkou terasou s podmanivými výhledy na zátoku.

Vydejte se na cestu znovuzrození v unikátním wellness centru Aura Botanical Spa Garden. Najdete v něm prostornou konferenční halu pro 350 hostů, vyhřívané kryté a venkovní bazény s mořskou vodou a vířivky. Pro zájemce o holistickou zkušenost se zde nachází různorodé sauny, jako je finská, římská, turecká či bio. Pro příznivce aktivního trávení dovolené hotel obsahuje také fitness centrum a nezapomíná se ani na rodiny s dětmi, které jistě potěší bazénový komplex Aqua Fun.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Suite Sea Side

Suite Sea Side

Suity Sea Side o rozloze 37 m2 se skládají z prostorné ložnice a obývacího pokoje. Jsou ideální pro rodiny, které hledají pohodlné ubytování...

Premium Sea View

Premium Sea View

Pokoje Premium Sea View se pyšní rozlohou 30 m2 a útulným balkónem o velikosti 8 m2. V hlavní ložnici najdete velkou postel ideální pro páry a v koupelně se můžete těšit na vanu...

Premium Park Side

Premium Park Side

Pokoje Premium Park Side se od předešlého ubytování liší pouze výhledem. Ten je směřován na překrásný park plný sto let starých borovicových stromů, jejichž vůně vám bude každý..

Standard Sea Side

Standard Sea Side

Pokoje Standard Plus Sea Side o rozloze 25 m2 se od předešlých liší možností přidat si jednu postel navíc...

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelové restauraci zažijete díky prostorné terase s výhledy na moře a romantickými západy slunce nezapomenutelnou zkušenost. V bufetové nabídce najdete více než 200 vegetariánských produktů, které společně s kuchaři ochotnými připravit jídla bez vybraných alergenů pomohou každému hostovi dát si jídlo, po kterém jejich chuťové buňky touží. Mezi jídly najdete pokrmy připravené z ekologicky pěstovaných plodin a mléčných produktů z místních farem. V průběhu týdne se zde alternují tematické dny, při kterých zakusíte jídla z Dalmácie, Slavonie, Istrie, Baranje nebo Gorski Kotaru.

Využijte program Dine Around, díky kterému budou mít hosté s polopenzí mezi 1. 5. až 30. 9. přístup k ochutnávce kulinářských pokrmů z vybraných restaurací. Informujte se ohledně této nabídky na recepci hotelu, místní zaměstnanci vám velmi rádi pomůžou.

 

Doporučené restaurace poblíž

 

Restaurant and Caffe Bar Veli Žal

Restaurace a bar Veli Žal se nachází na stráni hned vedle moře a včetně dobrých pokrmů nabízí také výhledy na zátoku Lošinj. Jejich menu je plné tradičních jídel připravovaných na otevřeném ohni z dřevěného uhlí. Ke stolování vám také doporučí jedno z 50 vín v nápojovém lístku, do kterého se zařazují jen ty nejlepší hroznové nápoje z celého Chorvatska.

Borik Mediterranean Bar

Bar Borik Mediterranean se nachází na překrásné pláži Borik. Najdete zde moderní a prostornou terasu, z níž se vám budou otevírat výhledy na moře a s tím spojené nezapomenutelné západy slunce. V nabídce najdete zdravou středomořskou kuchyni, mezi kterou zapadají rybí a masové speciality. Nápojový lístek obsahuje červená vína prvotřídní kvality, zatímco v nabídce sladkého vás potěší pečlivě připravované dezerty.

V noci se z baru stává místo pro akce a společenské události. Naservírují vám rozmanité koktejly z ginu, rumu, vodky či whisky a široký výběr sektů a šampaňských.

Lanterna Grill

V restauraci Lanterna Grill zažijete opravdu magickou atmosféru. Nachází se hned vedle majáku na odloučené části ostrova mezi zátokami Sun a Čikat. Toto místo je ideální pro romantické posezení na terase s možností sledovat výhledy na moře a ostrov Susak.

V nabídce najdete barbecue speciality připravované na ohni z dřevěného uhlí, ke kterým vám budou místní muzikanti hrát líbezné melodie na mandolíně.

Kategorie a vybavení pokojů Hotel Aurora

Chcete pokoj či suitu? S výhledem na moře nebo na park? Výběr bude jen na vás, jako host si v hotelu můžete zvolit, které ubytování vám sedí nejlépe.

Před cestou na pláž nemusíte nic řešit, tamní zaměstnanci vám propůjčí ručník i plážovou tašku. Stejná nabídka platí i pro cestu do wellness centra, tam vám ovšem půjčí lázeňský set skládající se z županu a pantofel.

V areálu budete mít také bezplatný přístup na internet a k telefonu, který přijde vhod při potřebě řešit rozmanité pracovní záležitosti. Minibar a pokojová služba jsou zpoplatněny. Na pokojích na vás bude čekat následující vybavení: Wi-Fi, balkón, koupelna se sprchou, klimatizace, satelitní televize, minibar a sejf.

Nabídka pokojů

Suite Sea Side

Suite Sea Side foto

Suity Sea Side o rozloze 37 m2 se skládají z prostorné ložnice a obývacího pokoje. Jsou ideální pro rodiny, které hledají pohodlné ubytování. Můžete se těšit na moderní s důrazem na jednoduchost a stěny namalované jemnými odstíny, které reflektují podstatu ostrovní přírody. Balkón o velikosti 10 m2 je namířen na moře a je z něj cítit vůně borovic. Některé z těchto suit lze propojit s pokojem Standard Plus, čímž získáte ještě více prostoru pro maximální pohodlí.

Premium Sea View

Premium Sea View foto

Pokoje Premium Sea View se pyšní rozlohou 30 m2 a útulným balkónem o velikosti 8 m2. V hlavní ložnici najdete velkou postel ideální pro páry a v koupelně se můžete těšit na vanu. Tyto pokoje se nachází ve vrchních patrech hotelu a jsou díky tomu výjimečné právě poskytovanými výhledy na moře a okolí.

Premium Park Side

Premium Park Side foto

Pokoje Premium Park Side se od předešlého ubytování liší pouze výhledem. Ten je směřován na překrásný park plný sto let starých borovicových stromů, jejichž vůně vám bude každý den ladně pronikat do interiéru.

Standard Sea Side

Standard Sea Side foto

Pokoje Standard Plus Sea Side o rozloze 25 m2 se od předešlých liší možností přidat si jednu postel navíc. Budete tak mít více prostoru na odpočinek i na spaní, což zajisté ocení právě rodiny s dětmi.

Classic

Classic foto

Pokoje Classic o rozloze 20 m2 se od standardních pokojů odlišují výjimečným výhledem na stoletý borovicový les a blízký tenisový kurt, kde můžete zdokonalovat své tenisové schopnosti.

Standard Park Side

Standard Park Side foto

Pokoje Standard Park Side o rozloze 20 m2 obsahují ložnici s dvěma postelemi či jednou francouzskou. Balkón o velikosti 5 m2 vám nabídne výhledy na park a příležitost pocítit tu pravou esenci Chorvatska ve formě borovicové vůně linoucí se ze staletého lesa hned pod vámi.

Room with French Bed Park Side

Room with French Bed Park Side foto

Pokoje Room with French Bed Park Side o rozloze 20 m2 jsou unikátní pro svou francouzskou postel. Výzdoba si zakládá na jemných barvách, které skvěle vystihují duši ostrova.

Room for Disabled Park Side

Room for Disabled Park Side foto

Hotel myslí také na lidi s tělesným handicapem, kteří najdou své útočiště v pokojích Room for Disabled Park Side o rozloze 20 m2. Najdete v nich koupelnu uzpůsobenou speciálním potřebám. Ložnice obsahuje francouzskou postel a výzdoba skrze jemné barvy vystihuje esenci ostrovního života.

Online cena a slevy Hotel Aurora ****

Profi foto hotelu Hotel Aurora ****

Naše foto hotelu Hotel Aurora ****

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel Aurora

V hotelové restauraci zažijete díky prostorné terase s výhledy na moře a romantickými západy slunce nezapomenutelnou zkušenost. V bufetové nabídce najdete více než 200 vegetariánských produktů, které společně s kuchaři ochotnými připravit jídla bez vybraných alergenů pomohou každému hostovi dát si jídlo, po kterém jejich chuťové buňky touží. Mezi jídly najdete pokrmy připravené z ekologicky pěstovaných plodin a mléčných produktů z místních farem. V průběhu týdne se zde alternují tematické dny, při kterých zakusíte jídla z Dalmácie, Slavonie, Istrie, Baranje nebo Gorski Kotaru.

Využijte program Dine Around, díky kterému budou mít hosté s polopenzí mezi 1. 5. až 30. 9. přístup k ochutnávce kulinářských pokrmů z vybraných restaurací. Informujte se ohledně této nabídky na recepci hotelu, místní zaměstnanci vám velmi rádi pomůžou.

 

Doporučené restaurace poblíž

 

Restaurant and Caffe Bar Veli Žal

Restaurace a bar Veli Žal se nachází na stráni hned vedle moře a včetně dobrých pokrmů nabízí také výhledy na zátoku Lošinj. Jejich menu je plné tradičních jídel připravovaných na otevřeném ohni z dřevěného uhlí. Ke stolování vám také doporučí jedno z 50 vín v nápojovém lístku, do kterého se zařazují jen ty nejlepší hroznové nápoje z celého Chorvatska.

Borik Mediterranean Bar

Bar Borik Mediterranean se nachází na překrásné pláži Borik. Najdete zde moderní a prostornou terasu, z níž se vám budou otevírat výhledy na moře a s tím spojené nezapomenutelné západy slunce. V nabídce najdete zdravou středomořskou kuchyni, mezi kterou zapadají rybí a masové speciality. Nápojový lístek obsahuje červená vína prvotřídní kvality, zatímco v nabídce sladkého vás potěší pečlivě připravované dezerty.

V noci se z baru stává místo pro akce a společenské události. Naservírují vám rozmanité koktejly z ginu, rumu, vodky či whisky a široký výběr sektů a šampaňských.

Lanterna Grill

V restauraci Lanterna Grill zažijete opravdu magickou atmosféru. Nachází se hned vedle majáku na odloučené části ostrova mezi zátokami Sun a Čikat. Toto místo je ideální pro romantické posezení na terase s možností sledovat výhledy na moře a ostrov Susak.

V nabídce najdete barbecue speciality připravované na ohni z dřevěného uhlí, ke kterým vám budou místní muzikanti hrát líbezné melodie na mandolíně.

Aktivity

V rámci aktivního trávení dovolené pro vás budou připraveny speciální výlety, aktivity a akce. Jako host si jistě přijdete na své, ať už máte rádi dobrodružství nebo soukromé a romantické dýchánky.

Aromaterapeutická dílna

Pokud jste vždy snily o poznání světa aromaterapií, tak tohle je vaše šance! Vezměte své přátele nebo rodinu a poznejte, co všechno si můžete v rámci aromaterapií užít. Účastníci se seznámí se základy aromaterapie, přírodní kosmetiky a použitím esenciálních a rostlinných olejů v místních lázních Botanical Spa Garden. Přednášky jsou vedeny v angličtině i chorvatštině a vedoucí vám pomohou vlastnoručně vytvořit balzámy, koupelnové pěny a čistící doplňky.

Ostrov Ilovik

Vydejte se na jednodenní výlet na ostrov Ilovik. Je to skvělá příležitost k poznání lodních tras mezi malebným ostrovy Dalmácie a koupání na překrásných písečných plážích. Tato exkurze zahrnuje průvodce, welcome drink a piknik přímo na lodi. V momentě kdy vplujete do světoznámého kanálu Ilovik, vám bude hned jasné, proč je to oblíbené místo všech námořníků. Poznejte známý ostrov květin, vesničku Sveti Petar a historický hrad Fortica.

Okolní ostrovy

Ostrov Lošinj je obklopen množstvím malých ostrůvků, ve kterých jsou schovány méně známé či zcela zahalené zátoky a zálivy. Zamilované páry si užijí soukromí na menších ostrůvcích, zatímco větší ostrovy a jejich obláskové pláže jsou přímo ideální pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.

Apoxyomenosovo Muzeum

Navštívit ostrov Lošinj a opomenout při tom zastávku v muzeu Apoxyomenose by byla velká škoda. Toto muzeum bylo otevřeno v roce 2016 a vystavují se v něm exponáty z celé lidské historie. Mezi hlavní tahouny patří velká bronzová socha nalezená v roce 1996 pod vodní hladinou Lošinjského moře.

Sport a wellness hotelu Hotel Aurora ****

Lázně Aura Botanical Spa Garden

Užijte si pohodlí a odpočinek v místních lázních inspirovaných léčivou silou rostlin a produktů z olivových stromů. Objevte tajemství domácích zkrášlujících krémů, pleťového peelingu a aromatických olejových směsí, jejichž receptury byly dlouhá staletí skrývána před okolním světem. Lázně jsou postaveny na ploše 1500 m2 a najdete v nich pokoje na procedury, saunu, parní místnost, bazény, vířivky a posilovnu. Dále zde najdete venkovní bazén s mořskou vodou, vyhřívaný krytý bazén, devět exkluzivních místností na procedury včetně soukromé vany, pedikúru, manikúru, solární studio, finskou, římskou a bio saunu, tureckou koupel, tepidarium a ledovou fontánu.

Lázeňské procedury

V nabídce lázeňských procedur na vás čeká péče o pleť a tělo, masáže, zkrášlující procedury a rozmanité lázeňské rituály.

Fitness a skupinové lekce

Příznivci skupinových lekcí jistě ocení širokou nabídku aktivit. Můžete si například užít hodiny crossfitu, který se praktikuje na otevřeném prostranství pod korunami borovicových stromů za profesionálního vedení zkušených trenérů. Pokud si chcete zacvičit trochu více aktivně, tak se doporučuje kombinace crossfitu a boxu. Objednat si můžete také osobního fitness trenéra, jenž bude připravený vytvořit speciální plán šitý na míru přesně podle vašich požadavků. Prožijte i unikátní zážitek ve formě melodických misek s partou svých přátel.

Mapa - Hotel Aurora ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Chorvatska do hotelu Hotel Aurora ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Aurora ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Hotel Aurora ****

Letová spojení do Chorvatska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.