Maslina Resort *****

Chorvatsko

Luxusní ubytování na chorvatském ostrově Hvar

Hotel Maslina Resort *****

Lokalita Chorvatsko | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Poklidná lokalita Blízko křišťálově průzračného moře Moderně zařízené pokoje

Popis hotelu Maslina Resort ***** Chorvatsko

Maslina Resort se nachází v okouzlující zátoce Maslinica na ostrově Hvar v Chorvatsku. Nabízí úžasný úkryt obklopený bohatou historií, nedotčenou přírodou a kulturním dědictvím. 

Zařízení hotelu Maslina bylo navrženo s ohledem na zlepšení soukromí hostů. Jen pár kroků od pohodlí vašeho ubytování najdete středomořskou restauraci, bar, organickou plážovou zahradu, plážový bar A•Bay, lázně Pharomatiq, knihovnu, vinařský a kulturní klub, zasedací místnost a vyhrazenou dětskou hernu.

Hvar a okolní souostroví Pakleni leží v severovýchodní části Středozemního moře, jen kousek od většiny evropských kontinentálních měst. Resort Maslina se rozkládá na dvou hektarech svěžího borového lesa s krystalickým Jaderským mořem na dosah ruky. 15minutová procházka podél pobřeží vás zavede do města Stari Grad zapsaného na seznamu UNESCO, které je jedním z nejstarších měst na východním Jadranu.

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Garden Room

Garden Room

Z prostorných pokojů, které zasahují do prostorné terasy si vychutnáte krásný výhled do zahrady obklopené původní vegetací...

Panoramic Room

Panoramic Room

Posaďte se, relaxujte a užívejte si senzační panoramatické výhledy na zátoku Maslinica z prostorné a zářivé terasy...

Garden Suite

Garden Suite

Z prostorné terasy si můžete vychutnat nádherný výhled na moře uprostřed svěží střešní zahrady...

Pool Suite

Pool Suite

Užijte si osvěžující výhled na pobřeží Jaderského moře ze svého soukromého bazénu a pohodlné terasy o ploše 13-24 m² s lehátkem nebo venkovním stolem pro dva...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace

Moderní restaurace inspirovaná středomořskou kuchyní je otevřena na snídaně a večeře a během dne nabízí výběr z menu u bazénu. Denní a la carte menu doplňuje výběr degustačního menu vín a destilátů, stejně jako klasické a originální koktejly a speciální káva k dezertu. Stolovat můžete uvnitř nebo venku, volba je jen na vás. 

Restaurace podporuje filozofii Maslina Resort Mindful Luxury, kulinářské zaměření restaurace nabízí středomořskou stravu zapsanou na seznamu UNESCO, ale dodává jí moderní nádech. Kuchyně v Maslina Resort respektuje místní suroviny a výrobce a uznává sezónnost, přičemž mnoho ingrediencí je sklizeno z vlastní organické zahrady o rozloze 7 000 m².

Bar

V baru si můžete vybrat vína z malých místních vinařství, vyhlášená mezinárodní vína, Champagne Thienot, domácí piva a originální koktejly vytvořené Chrisem Edwardesem. Popíjejte koktejly inspirované prvky ostrova Hvar v elegantním interiéru a klidném venkovním salonku.

A•Bay Beach Bar

Podél pobřežní promenády resortu Maslina se nachází plážový bar A•Bay. Leží na klidné pláži, kde si můžete vychutnat krásný západ slunce. A•Bay bar je situovaný směrem na poloostrov Kabal a je otevřen každý den kromě pondělí od 17:00 do 22:00. Neexistuje lepší místo, kde můžete popíjet originální a ovocné koktejly, šampaňské nebo vychlazenou skleničku růžového a zároveň si po dlouhém plážovém dni pochutnat na středomořských tapas a mořských plodech.

The Club

Vinařský a kulturní klub je otevřen po celý den a je místem, kde vám odborný komorník pomůže vytvořit na ostrově zážitek na míru. Je to také místo pro ty, kteří se chtějí dozvědět o dlouhé historii vinařství na Hvaru. Klub vede zkušený sommelier, který organizuje ochutnávky, kurzy a návštěvy vinařství. Spojte se s místními vinaři a dozvíte se o živé historii vinařství na ostrově Hvar z první ruky.

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Maslina Resort

Všech 53 prostorných pokojů, suite a vil nabízí nádherný výhled na moře, naprosté soukromí a absolutní pohodlí. Každý detail je autentický pro prvky, díky nimž je ostrov Hvar jedinečný, harmonizuje středomořskou jednoduchost a francouzské umělecké styly s přírodními materiály. 

V souladu s filozofií Mindful Luxury je vybavení vytvořeno z organických surovin a místních esenciálních olejů, bez parabenů nebo syntetických plniv, které škodí životnímu prostředí a vašemu zdraví. 

Všechny pokoje nabízejí úchvatný výhled na moře nebo panoramatické výhledy s možností propojení pokojů.

Nabídka pokojů

Garden Room

Garden Room

Z prostorných pokojů, které zasahují do prostorné terasy si vychutnáte krásný výhled do zahrady obklopené původní vegetací. Koupelna má vanu, dvojité kamenné umyvadlo a samostatnou toaletu* (kromě pokojů pro osoby s omezenou pohyblivostí). Velikost tohoto pokoje je 42-45 m² a jeho maximální kapacita jsou 2 dospělí. *Pokoje pro osoby s omezenou pohyblivostí mají plochu 40 m² s 14 m² otevřenou terasou

Panoramic Room

Panoramic Room

Posaďte se, relaxujte a užívejte si senzační panoramatické výhledy na zátoku Maslinica z prostorné a zářivé terasy. Ložnice má postel velikosti King, z panoramatické terasy o ploše 6-10 m² si užijete krásný výhled na moře. Koupelna má vanu, dvojité kamenné umyvadlo a samostatnou toaletu. Velikost tohoto pokoje je 33-37 m² a jeho maximální kapacita jsou 2 dospělí. V těchto pokojích nelze umístit přistýlku.

Garden Suite

Garden Suite

Z prostorné terasy si můžete vychutnat nádherný výhled na moře uprostřed svěží střešní zahrady. Ložnice má postel velikosti King, terasa o ploše 11-18 m² nabízí kouzelný výhled na moře, soukromou zahradu se závěsným křeslem nebo venkovním stolkem pro dva. Koupelna má vanu, otevřený sprchový kout, dvojité kamenné umyvadlo a samostatnou toaletu. Velikost suity je 41-46 m² a její maximální kapacita jsou 2 dospělí. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let.

Pool Suite

Pool Suite

Užijte si osvěžující výhled na pobřeží Jaderského moře ze svého soukromého bazénu a pohodlné terasy o ploše 13-24 m² s lehátkem nebo venkovním stolem pro dva. Ložnice má postel velikosti King, koupelna má vanu, otevřený sprchový kout, dvojité kamenné umyvadlo a samostatnou toaletu. Velikost suity je 43-45 m² a její maximální kapacita jsou 2 dospělí. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let

Bay Suite

Bay Suite

Užijte si výhled na moře z lehátek na terase nebo si odpočiňte v salonku s výhledem do zahrady. Ložnice má postel velikosti King, v koupelně je vana, otevřený sprchový kout, dvojité kamenné umyvadlo a samostatná toaleta. Dále pokoj nabízí salonek, stůl s židlemi a šatní skříň. Velikost pokoje je 52-64 m² a kapacita jsou dva dospělí. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let.

Panoramic Suite

Panoramic Suite

Užijte si absolutní pohodlí v tomto apartmá s otevřeným prostorem, doplněné panoramatickou terasou s výhledem na moře, elegantním salonkem a šatní skříní. Ložnice má postel velikosti King, koupelna má vanu, otevřený sprchový kout, dvojité kamenné umyvadlo a samostatnou toaletu. Velikost toho pokoje je 52-64 m² a kapacita jsou dva dospělí. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let.

Pool Panoramic Suite

Pool Panoramic Suite

Rozlehlé apartmá s výhledem na Jaderské moře ze sluncem zalité lodžie nabízí soukromou zahradu, otevřenou terasu s vyhřívaným ponorným bazénkem a prostorným salonkem. Ložnice má postel velikosti King, koupelna má vanu, otevřený sprchový kout, dvojité kamenné umyvadlo a samostatnou toaletu. Velikost tohoto pokoje je 82 m² a jeho kapacita jsou dva dospělí. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let.

Two Bedroom Family Suite

Two Bedroom Family Suite

Užijte si nádherný výhled na moře z prostorné terasy o rozloze 18 m² se závěsným křeslem a venkovním stolkem pro dva. Každá ložnice má postel velikosti King, koupelna má vanu, sprchový kout, dvojité kamenné umyvadlo a samostatnou toaletu. Plocha této suite je 83 m² a její maximální kapacita jsou 4 dospělí. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let.

Three Bedroom Family Suite

Three Bedroom Family Suite

Dopřejte si kvalitně strávený čas ve svěží zahradě nebo si užívejte výhled na Jadran z terasy o rozloze 12 m² s venkovním stolkem pro čtyři. A to vše v malebném suite vhodném pro každou rodinnou dovolenou. Každá ložnice má postel velikosti King. Dále zde najdete 2 koupelny s vanou, otevřeným sprchovým koutem, dvojitým kamenným umyvadlem a 2 samostatnými toaletami. Plocha této suite je 104 m² a její maximální kapacita je 6 dospělých. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let

Villa Litica

Villa Litica

Ve všech pokojích této vily je terasa s výhledem na moře. Ve vile jsou čtyři ložnice, tři mají postel velikosti King a jedna dvoulůžko, hlavní ložnice má dvě oddělené sprchy. Dále zde najdete kuchyni, velký obývací pokoj a otevřený jídelní prostor, 4 koupelny s vanou, otevřeným sprchovým koutem, dvojitým kamenným umyvadlem a 2 samostatnými toaletami. K vile patří venkovní parkování. Celková plocha vily je 300 m² a její maximální kapacita je 8 dospělých. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let

Villa Borovina

Villa Borovina

Zamilujte si úchvatný výhled na záliv Maslinica, který začíná už od vířivky nádherné terasy vily Borovina. Ve vile jsou čtyři ložnice s postelí velikosti King, kuchyně, velký obývací pokoj a otevřený jídelní prostor, 4 koupelny s vanou, otevřeným sprchovým koutem, dvojitým kamenným umyvadlem a 2 samostatnými toaletami a garáž. Celková plocha vily je 300 m² a její maximální kapacita je 8 dospělých. Za příplatek lze zajistit jednu přistýlku pro děti do 12 let.

Villa Uvala

Villa Uvala

Villa Uvala, je úchvatná vila na pobřeží Jaderského moře, která se může pochlubit vlastní posilovnou, lázněmi a pěti ložnicemi s výhledem na moře, z nichž jedna má soukromý vchod a kancelář. Světlý a minimalistický interiér, dává skutečnou poctu středomořskému životu. Čerpá inspiraci z japonského designu s francouzskými prvky a dotváří tak čistý, pohodlný a jedinečný prostor. Ve vile je pět ložnic, tři mají postel velikosti King a dvě mají dvoulůžko. Dále zde najdete kuchyni, velký obývací pokoj, jídelní kout a krb, terasu s výhledem na moře, 5 koupelen s vanou, otevřeným sprchovým koutem, dvojitým kamenným umyvadlem a 2 samostatnými toaletami, finskou saunu, travertinovou terasu, velký venkovní obývací prostor s jacuzzi, jídelní a obývací část. Celková plocha vily je 500 m² a její maximální kapacita je 10 dospělých. - Za příplatek lze zajistit dvě přistýlky pro děti do 12 let

Pláž a moře

Písečná pláž vám nabízí soukromý prostor na opalování a rekreační aktivity. Maslina Resort se nachází jen kousek pěšky od pláže nebo si tam můžete zajet buginou. Užijte si stín z hustého borového lesa a překrásné výhledy na Jadran po cestě na pláž.

Online cena a slevy Maslina Resort *****

Profi foto hotelu Maslina Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Maslina Resort

Restaurace

Moderní restaurace inspirovaná středomořskou kuchyní je otevřena na snídaně a večeře a během dne nabízí výběr z menu u bazénu. Denní a la carte menu doplňuje výběr degustačního menu vín a destilátů, stejně jako klasické a originální koktejly a speciální káva k dezertu. Stolovat můžete uvnitř nebo venku, volba je jen na vás. 

Restaurace podporuje filozofii Maslina Resort Mindful Luxury, kulinářské zaměření restaurace nabízí středomořskou stravu zapsanou na seznamu UNESCO, ale dodává jí moderní nádech. Kuchyně v Maslina Resort respektuje místní suroviny a výrobce a uznává sezónnost, přičemž mnoho ingrediencí je sklizeno z vlastní organické zahrady o rozloze 7 000 m².

Bar

V baru si můžete vybrat vína z malých místních vinařství, vyhlášená mezinárodní vína, Champagne Thienot, domácí piva a originální koktejly vytvořené Chrisem Edwardesem. Popíjejte koktejly inspirované prvky ostrova Hvar v elegantním interiéru a klidném venkovním salonku.

A•Bay Beach Bar

Podél pobřežní promenády resortu Maslina se nachází plážový bar A•Bay. Leží na klidné pláži, kde si můžete vychutnat krásný západ slunce. A•Bay bar je situovaný směrem na poloostrov Kabal a je otevřen každý den kromě pondělí od 17:00 do 22:00. Neexistuje lepší místo, kde můžete popíjet originální a ovocné koktejly, šampaňské nebo vychlazenou skleničku růžového a zároveň si po dlouhém plážovém dni pochutnat na středomořských tapas a mořských plodech.

The Club

Vinařský a kulturní klub je otevřen po celý den a je místem, kde vám odborný komorník pomůže vytvořit na ostrově zážitek na míru. Je to také místo pro ty, kteří se chtějí dozvědět o dlouhé historii vinařství na Hvaru. Klub vede zkušený sommelier, který organizuje ochutnávky, kurzy a návštěvy vinařství. Spojte se s místními vinaři a dozvíte se o živé historii vinařství na ostrově Hvar z první ruky.

 

 

Aktivity

Vodní aktivity

Ať už jste fanouškem jízdy na kajaku, potápění, raftingu nebo plachtění, Chorvatsko je rájem pro ty, kteří chtějí prozkoumat Jadran. Rychlé výlety lodí na nedaleké ostrovy, šnorchlování, paddleboard, windsurfing a kitesurfing jsou jedny z nejoblíbenějších vodních aktivit na pobřeží Jaderského moře. 

Trekking

Region je ideální pro pěší turistiku, s mnoha turistickými stezkami spojujícími jižní a severní část ostrova přes olivovníky, levandulová pole a vinice. Oblíbeným výstupem je pevnost Hvar ze 16. století, která nabízí nádherný výhled na město a ostrovy Pakleni. 

Kulturní a historická místa

 • Plaň Stari Grad (nejzachovalejší systém starořecké polní architektury ve Středomoří)
 • Stará pastýřská vesnice Humac (kulturní památka plná malebných ruin a malých kamenných domů)
 • Jeskyně Grapčeva (plná stalaktitů a stalagmitů a je domovem nejhistoričtější kresby v Evropě)

 

Sport a wellness hotelu Maslina Resort *****

Wellness

Wellness je jádrem resortu Maslina. Samotný Hvar je útočištěm zdraví a pohody a díky založení Hvarské zdravotnické společnosti je od roku 1868 uznáván jako léčebná destinace v Evropě. Hosté si mohou vychutnat svěží a chutnou středomořskou stravu, mírné klima a slaný mořský vzduch při procházce nebesky vonícími levandulovými poli a drsnými olivovými háji. Hosté si mohou také vybrat z řady rodinných nebo soukromých wellness aktivit a nabízených lázeňských procedur. Hosté mohou v resortu využít široké nabídky aktivit/procedur:

 • Posilovna
 • Kadeřnictví
 • Wellness lázeňská oblast
 • Léčebné místnosti
 • Relaxační zahrada
 • Masáže
 • Reiky
 • Holistická ošetření
 • Hodnocení pohybu a kondice
 • Fitness cvičení
 • Pilates
 • Jóga a meditace

 

 

Děti v hotelu Maslina Resort *****

Pro děti je v hotelu zřízena herna, která nabízí pro ty nejmenší hosty vzdělávací programy o místní kultuře. V tomto vyhrazeném prostoru pro děti najdete vodní hry, lezeckou stěnu a výběr zábavných aktivit na každý den s kvalifikovaným asistentem po ruce.

Mapa - Maslina Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Chorvatska do hotelu Maslina Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maslina Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Maslina Resort *****

Letová spojení do Chorvatska

Ing. Martina Melková
Maslina Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.