Sun Gardens Dubrovnik *****

Chorvatsko

Hotel na fantastickém pobřeží.

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Sun Gardens Dubrovnik

Pro hotel Sun Gardens Dubrovnik není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Sun Gardens Dubrovnik.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena hotelu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Sun Gardens Dubrovnik *****

Hodnocení 8.9 Hodnotí 4 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Chorvatsko, Dalmácie, Dubrovnik | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Teplé moře jižního Chorvatska 3 venkovní a 1 vnitřní bazén Jen 45 minut lodí do Dubrovníku

Popis hotelu Sun Gardens Dubrovnik ***** Chorvatsko

Sun Gardens je prémiový pěti hvězdičkový resort na pobřeží Jaderského moře, najdete v něm jak moderní hotelové pokoje a suity, tak i stylové rezidence postavené v kouzelném chorvatském designu. Hotel je členem skupiny The Leading Hotels of the World, což je seskupení nezávislých luxusních resortů. Zdejší ubytování imituje poklidnou atmosféru tradičních středomořských vesniček, a je tak velmi jednoduché splynout a užívat si příjemnou dovolenou.

 

Hotel se nachází na pobřeží Jaderského moře ve vzdálenosti 11 km od historického města Dubrovník, jež patří do seznamu historických památek UNESCO. Dostanete se do něj například z mezinárodního letiště, které leží 35 km od resortu, a přistávají na něm každodenně letadla ze všech hlavních měst Evropy. Přístupná lokace a exkluzivní vybavení vytváří v tomto místě perfektní zázemí pro skvěle strávenou dovolenou. Dobrodružný hostům a milovníkům výletů se také naskytne výborná příležitost prozkoumat okolní města a přírodní krásy Chorvatska.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Room

Moderní a elegantní ubytování o velikosti 34 m2 s balkónem a výhledem na Jaderské moře. Vybavení zahrnuje luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu čaje a kávy, min..

Club Room

Club Room

Útulné pokoje o rozloze 34 m2 nacházející se ve vrchních patrech hotelu nabízí dech beroucí výhledy na moře a Elafitské ostrovy...

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Elegantní suita od rozloze 68 m2 kombinuje exkluzivní ložnici s půvabným salónkem. Z terasy si pak užijete výhledy na třpytící se Jaderské moře...

Club Suite

Club Suite

Okouzlující suita (68 m2) s prostornou ložnicí a odděleným salonkem. Poskytované výhledy na nekonečné Jaderské moře a přepychové západy slunce vám zůstanou navždy v paměti...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace

Jelikož se v resortu nachází hned několik restaurací a barů, můžete se tak těšit na opravdu rozmanité kulinářské zážitky. Mezi ty zapadají například stolování formou bohatého bufetu, gurmánské snídaně, jídelny boutique, koktejly u bazénu a další bary plné mezinárodních drinků.

ORIGANO

V restauraci Origano naleznete snídaně formou bohatého bufetu zahrnující širokou nabídku sýrů a chlebů, čerstvých džusů, ovoce a sladkého pečiva. Večeře jsou také formou bufetu a poskytují možnost ochutnat jídla z celého světa.

CILANTRO

Kvalitní ingredience a moderní kulinářské techniky dělají z restaurace Cilantro perfektní volbu pro hosty hledající chutná jídla a dech beroucí výhledy na moře.

LA PASTA

Moderní restaurace specializující se na jednoduché italské pokrmy z čerstvých surovin. Inovativní výzdoba a dřevěný nábytek vytváří perfektní prostory pro zážitek, kterým jsou autentické italské těstoviny, pizzy a saláty.

THE MARKET

Pro milovníky plodů moře je zde připravena restaurace The Market. Zažijte tu pravou atmosféru Dalmácie, kterou charakterizuje dobré jídlo s vínem od místních vinařů a výhled na Jaderské moře z velké terasy.

THE BUTCHER

Jak název napovídá, tak v restauraci The Butcher na vás čekají pokrmy z kvalitního masa z celého světa. K vybranému jídlu si můžete objednat víno z rozsáhlého menu.

SUNSET BAR AND GRILL

Lokace a široký jídelní I nápojový lístek dělají z restaurace Sunset Bar and Grill perfektní místo pro pohodlné stolování. Najdete zde grilované speciality, saláty, místní ovoce a různorodé dezerty.

ROOF TOP BREAKFAST

Není nic vice romantické, než snídaně při sledování panoramatických výhledů na Jaderské moře na hotelové střešní terase. Užijete si zde stolování formou Al fresco skládající se z čerstvě vymáčknutých džusů, aromatické kávy, teplých rolek a loupáků, anglické slaniny a vajíček. 

Bary

MAKARSKA LOUNGE BAR

Vychutnejte si krásný výhled na hladinu moře a nedaleké ostrůvky, odpočívejte a vyberte si z menu plného neodolatelných drinků, světoznámých koktejlů, rozlévaného vína, whisky a kávy.

LEMONIA BAR

Bazén Lemonia je podle časopisu Conde Nast Traveller jedním z nejlepších bazénů na celém světě. U stejnojmenného baru se vám dostane skvělá obsluha a pohltí vás přímořská atmosféra. V nabídce najdete osvěžení ve formě sladké svačiny jako je například zmrzlina, smoothie nebo čerstvé ovoce. Dále se zde pořádají večerní akce, při kterých si můžete vychutnat svůj oblíbený koktejl, pivo nebo víno.

MARINA BAR

Bar Marina je přístupný pouze pro dospělé osoby, které si tu mohou odpočinout při pití dobrého vína, šampaňského, koktejlů nebo dobře vychlazeného piva.

BEACH BAR PEBBLES

Plážový bar Beach Bar Pebbles je perfektní místo pro vychutnání si velkého koktejlu nebo čerstvě vymačkaného džusu po dlouhém dni opalování.

SPORTS CENTRE BAR

Pro sportovní fanoušky bude bar Sports Centre Bar rájem na zemi. Čeká tu na ně domácí kino a několik LCD televizí, na kterých se non-stop promítají čtyři sportovní kanály SkySports. Jako doplněk podnik nabízí menu plné rozmanitých, nutričně bohatých nápojů.

 

*Restaurace a bary jsou otevřeny sezónně. Jejich otevírací doba se může měnit.

*Sun Gardens Dubrovnik si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby bez předchozího oznámení.

Kategorie a vybavení pokojů Sun Gardens Dubrovnik

V každém pokoji i suitě vás čeká moderní a stylový design, který jde ruku v ruce s prvotřídním vybavením. Resort nabízí 201 kouzelných suit a pokojů a 207 rezidencí, které jsou perfektní pro rodiny cestující společně. Hosté s exkluzivním členstvím Club service mají přístup do salónku Club lounge. Ten se nachází v šestém patře a poskytuje neuvěřitelné výhledy na okolí. Dále tato služba obsahuje možnost posnídat na vysluněné střešní terase během letních měsíců (formou á la carte), rozmanitou nabídku nápojů, občerstvení a odpolední svačinu s čajem v salónku Club lounge. Stejně tak v rámci této služby na vás po příjezdu na uvítanou čeká víno a jednohubky, Nespresso® kávovar, rozestýlka, polštářové menu a výběr luxusních toaletních potřeb.

 

Resort dále nabízí prostorné rezidence, ve kterých najdou své útočiště rodiny, či parta přátel. Obsahují plně vybavené kuchyně, útulné obývací pokoje a balkóny nebo terasy s výhledy na místní středomořské zahrady i moře. Pro zažití těch nejlepších služeb si můžete objednat klubový balíček Residence, jež zahrnuje možnost posnídat na střešní terase s výhledem na bazén a moře (formou á la carte), uvítací dárkový koš, donášku potravin Rosetta, rozestýlku a rozestýlku pro děti do 6 let.

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Room

Moderní a elegantní ubytování o velikosti 34 m2 s balkónem a výhledem na Jaderské moře. Vybavení zahrnuje luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu čaje a kávy, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály a vysokorychlostní internet.

Club Room

Club Room

Útulné pokoje o rozloze 34 m2 nacházející se ve vrchních patrech hotelu nabízí dech beroucí výhledy na moře a Elafitské ostrovy. Dále se hosté mohou těšit na privátní balkón a přístup do služby Club service. Vybavení zahrnuje check-in šitý na míru, láhev vína a kanapky při příjezdu do hotelu, á la carte snídaně na střešní terase (v letní sezóně, pokud dovolí počasí), odpolední svačinu s čajem, otevřený bar s vybranými lihovinami, luxusní koupelnové přípravky a kávový přístroj značky Nespresso.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Elegantní suita od rozloze 68 m2 kombinuje exkluzivní ložnici s půvabným salónkem. Z terasy si pak užijete výhledy na třpytící se Jaderské moře. Vybavení zahrnuje luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu čaje a kávovar značky Nespresso, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, postel navíc na požádání (za příplatek) a vysokorychlostní internet.

Club Suite

Club Suite

Okouzlující suita (68 m2) s prostornou ložnicí a odděleným salonkem. Poskytované výhledy na nekonečné Jaderské moře a přepychové západy slunce vám zůstanou navždy v paměti. Vybavení v suitě zahrnuje osobní check-in, láhev šampaňského a kanapky při příjezdu, přístup do salónku Club Lounge se speciální terasou nabízející panoramatické výhledy na moře, á la carte snídani na střešní terase (v letní sezóně, pokud dovolí počasí), odpolední svačinu s čajem, otevřený bar s vybranými lihovinami, luxusní koupelnové přípravky a kávovar značky Nespresso.

Executive Suite

Executive Suite

V suitě Executive (102 m2) najdete stylový nábytek, bohatě vybavenou ložnici, elegantní vstupní salónek, překrásnou koupelnu a velkou terasu s výhledy situovanými na Jaderské moře a Elafitské ostrovy. Hosté ubytovaní v této suitě se mohou těšit na speciální check-in, láhev prémiového vína a kanapky při příjezdu, přístup do salónku Club lounge s terasou a výhledy na moře, á la carte snídani na střešní terase (v letní sezóně, pokud dovolí počasí) nebo snídani v pohodlí pokoje na požádání, odpolední svačinu, otevřený bar s vybranými lihovinami, luxusní koupelnové přípravky, kávovar značky Nespresso a vysokorychlostní internet.

Presidental Suite

Presidental Suite

To nejlepší ubytování v resortu hosté najdou v prezidentské suitě o velikosti 136 m2. Nachází se na nejvyšším patře a chlubí se exkluzivní ložnicí, prostornou skříní, elegantním salónkem, luxusními prostory pro pohodlí a stolování společně s dech beroucími výhledy na pobřeží Středomoří. Vybavení zahrnuje speciální check-in, láhev šampaňského značky Moet & Chandon a kanapky při příjezdu, 30 minutovou holistickou masáž pro dvě osoby, přístup do salónku Club lounge s terasou a panoramatickými výhledy na moře, odpolední svačinu s čajem, otevřený bar s vybranými lihovinami, á la carte snídani na střešní terase (v letní sezóně, pokud dovolí počasí), při požádání donášku snídaně na pokoj, vestavěný bar, žehleni až čtyř kusů oblečení najednou a službu vybalení či zabalení kufrů.

One Bedroom Garden view Residence

One Bedroom Garden view Residence

Rezidence s jednou ložnicí o rozloze 45 m2 se chlubí moderním interiérem, ve kterém se budete cítit jako doma. Maximálně se zde mohou ubytovat tři dospělí lidé. Výbava zahrnuje luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, plně vybavený kuchyňský koutek, obývací pokoj s pohovkou, balkón nebo terasu a vysokorychlostní internet.

One Bedroom Sea view Resdence

One Bedroom Sea view Resdence

V útulné rezidenci One Bedroom Sea View o rozloze 56 m2 vás čekají nádherné výhledy na moře společně se stylovým interiérem. Dále se můžete těšit na plně vybavený kuchyňský kout a stolovací prostory. Výbava zahrnuje luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, obývací prostory s pohovkou, balkón nebo terasu a vysokorychlostní Wi-Fi.

Deluxe One Bedroom Sea view Residence

Deluxe One Bedroom Sea view Residence

Rezidence Deluxe One Bedroom Sea View oproti předešlým pokojům navíc nabízejí výhledy na Elafitské ostrovy. Najdete v nich luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostory s pohovkou, soukromou terasu s nábytkem přímo dělaným pro odpočinek a vysokorychlostní internet ve formě Wi-Fi.

Two Bedroom Garden view Residence

Two Bedroom Garden view Residence

Útulná residence Two Bedroom Garden View o velikosti 85 m2 se chlubí dvěma ložnicemi, přičemž každá má svou vlastní koupelnu, zabudovaným kuchyňským koutem a velkou terasou nebo balkónem. Od předešlých pokojů se odlišuje půvabným výhledem na zahrady a možností ubytovat až pět dospělých osob. Vybavení zahrnuje designové koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, obývací pokoj s pohovkou, balkón nebo terasu a vysokorychlostní internet.

Deluxe Two Bedroom Garden view Residence

Deluxe Two Bedroom Garden view Residence

Rezidence Deluxe Two Bedroom Garden View se od předešlého ubytování liší větší rozlohou, a to 90 m2. Zároveň na vás čeká prémiová služba a prvotřídní vybavení. Vybavení zahrnuje luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj s pohovkou, privátní terasu s nábytkem vhodným k odpočinku a vysokorychlostní Wi-Fi.

Two Bedroom Sea view Residence

Two Bedroom Sea view Residence

Rezidence Two Bedroom Sea View se chlubí výhledy na Jaderské moře, dvěma ložnicemi a koupelnami, vestavěným kuchyňským koutem a rozlohou 85 m2. Vybavení zahrnuje luxusní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, obývací pokoj s pohovkou, balkón nebo terasu a vysokorychlostní internet formou Wi-Fi.

Deluxe Two Bedroom Sea view Residence

Deluxe Two Bedroom Sea view Residence

Rezidence Deluxe Two Bedroom Sea View (100 m2) se liší nabízenými službami, prostorným interiérem plným přirozeného světla a dubovými podlahami. Dále zde najdete moderní umění, luxusní nábytek a výhledy směřované na malebné Elafitské souostroví. Vybavení zahrnuje kvalitní koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostory s pohovkou, soukromou terasu s nábytkem přímo stvořeným pro odpočinek a vysokorychlostní internet.

Three Bedroom Sea view Residence

Three Bedroom Sea view Residence

Tři velké ložnice a koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, vstupní salónek a elegantní obývací a stolovací prostory, to vše najdete v rezidenci Three Bedroom Sea View. Výhledy jsou situovány na třpytící se Jaderské moře a panenské Elafitské ostrovy. Rozloha 125 m2 umožňuje ubytování až sedmi osob. Vybavení zahrnuje designové koupelnové přípravky, fén, zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar (na vyžádání), sejf, satelitní a placené televizní kanály, obývací prostor s pohovkou, privátní terasu s nábytkem stvořeným pro odpočinek a vysokorychlostní internet.

Five Bedroom Sea View Villa with Private Pool

Five Bedroom Sea View Villa with Private Pool

Užijte si svobodu, exkluzivitu a pohodlí vily, která leží v pětihvězdičkovém resortu pouze 11 kilometrů od historického centra Dubrovníku. Na celkové ploše 660 m² nabízí dvoupatrová vila obývací pokoj s přístupem na terasu, jídelnu, plně vybavenou kuchyň, 5 ložnic, z nichž 3 mají vlastní koupelnu a zahradu s bazénem a terasou. Vybavení vily zahrnuje koupelnové doplňky, župany a pantofle, trezor, fén na vlasy, satelitní a placené televizní kanály, plně vybavenou kuchyň: zařízení pro přípravu kávy a čaje, minibar, lednice s mrazákem, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, venkovní posezení s lehátky, slunečníky, ručníky, venkovní sprchou; terasu s grilem. Součástí ubytování ve vile jsou i služby jako privátní check-in přímo ve vile, láhev vína a drobné občerstvení na uvítanou, snídaně v resortu, vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, denní donáška toaletního vybavení a ručníků, úklid vily (nutné objednat 24h předem), parkování, přístup na pláž se zajištěnými lehátky i slunečníky, přístup do sportovního centra State of Art, přístup do oceněných lázní, přístup do hotelových restaurací a barů, vstup do dětského klubu, donáška zdarma z obchůdku Rosetta, Concierge servis. Maximální kapacita vily je 10 osob.

Online cena a slevy Sun Gardens Dubrovnik *****

Profi foto hotelu Sun Gardens Dubrovnik *****

Naše foto hotelu Sun Gardens Dubrovnik *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Sun Gardens Dubrovnik

Restaurace

Jelikož se v resortu nachází hned několik restaurací a barů, můžete se tak těšit na opravdu rozmanité kulinářské zážitky. Mezi ty zapadají například stolování formou bohatého bufetu, gurmánské snídaně, jídelny boutique, koktejly u bazénu a další bary plné mezinárodních drinků.

ORIGANO

V restauraci Origano naleznete snídaně formou bohatého bufetu zahrnující širokou nabídku sýrů a chlebů, čerstvých džusů, ovoce a sladkého pečiva. Večeře jsou také formou bufetu a poskytují možnost ochutnat jídla z celého světa.

CILANTRO

Kvalitní ingredience a moderní kulinářské techniky dělají z restaurace Cilantro perfektní volbu pro hosty hledající chutná jídla a dech beroucí výhledy na moře.

LA PASTA

Moderní restaurace specializující se na jednoduché italské pokrmy z čerstvých surovin. Inovativní výzdoba a dřevěný nábytek vytváří perfektní prostory pro zážitek, kterým jsou autentické italské těstoviny, pizzy a saláty.

THE MARKET

Pro milovníky plodů moře je zde připravena restaurace The Market. Zažijte tu pravou atmosféru Dalmácie, kterou charakterizuje dobré jídlo s vínem od místních vinařů a výhled na Jaderské moře z velké terasy.

THE BUTCHER

Jak název napovídá, tak v restauraci The Butcher na vás čekají pokrmy z kvalitního masa z celého světa. K vybranému jídlu si můžete objednat víno z rozsáhlého menu.

SUNSET BAR AND GRILL

Lokace a široký jídelní I nápojový lístek dělají z restaurace Sunset Bar and Grill perfektní místo pro pohodlné stolování. Najdete zde grilované speciality, saláty, místní ovoce a různorodé dezerty.

ROOF TOP BREAKFAST

Není nic vice romantické, než snídaně při sledování panoramatických výhledů na Jaderské moře na hotelové střešní terase. Užijete si zde stolování formou Al fresco skládající se z čerstvě vymáčknutých džusů, aromatické kávy, teplých rolek a loupáků, anglické slaniny a vajíček. 

Bary

MAKARSKA LOUNGE BAR

Vychutnejte si krásný výhled na hladinu moře a nedaleké ostrůvky, odpočívejte a vyberte si z menu plného neodolatelných drinků, světoznámých koktejlů, rozlévaného vína, whisky a kávy.

LEMONIA BAR

Bazén Lemonia je podle časopisu Conde Nast Traveller jedním z nejlepších bazénů na celém světě. U stejnojmenného baru se vám dostane skvělá obsluha a pohltí vás přímořská atmosféra. V nabídce najdete osvěžení ve formě sladké svačiny jako je například zmrzlina, smoothie nebo čerstvé ovoce. Dále se zde pořádají večerní akce, při kterých si můžete vychutnat svůj oblíbený koktejl, pivo nebo víno.

MARINA BAR

Bar Marina je přístupný pouze pro dospělé osoby, které si tu mohou odpočinout při pití dobrého vína, šampaňského, koktejlů nebo dobře vychlazeného piva.

BEACH BAR PEBBLES

Plážový bar Beach Bar Pebbles je perfektní místo pro vychutnání si velkého koktejlu nebo čerstvě vymačkaného džusu po dlouhém dni opalování.

SPORTS CENTRE BAR

Pro sportovní fanoušky bude bar Sports Centre Bar rájem na zemi. Čeká tu na ně domácí kino a několik LCD televizí, na kterých se non-stop promítají čtyři sportovní kanály SkySports. Jako doplněk podnik nabízí menu plné rozmanitých, nutričně bohatých nápojů.

 

*Restaurace a bary jsou otevřeny sezónně. Jejich otevírací doba se může měnit.

*Sun Gardens Dubrovnik si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby bez předchozího oznámení.

Aktivity

POOLS & BEACH

Široká nabídka bazénů zaručí, že se nikdy nebudete nudit. Na výběr je například bazén Sunset, Lemonia nebo Marina. Pro děti se zde nachází bazén určený přímo pro ně. Bazény jsou otevřeny sezónně v závislosti na počasí. Pláž je obklopena přírodními scenériemi, které vyzařují středomořskou atmosféru. Pokud vyžadujete osobní služby a kvalitní vybavení, je pro vás připravena VIP pláž.

MARCO POLO KIDS CLUB

Dětský klub Marco Polo se chlubí kvalitním personálem a programem, při kterém si děti užijí spousty legrace zahrnující mnoho venkovních aktivit. Tato služba je velmi populární a žádaná, proto se doporučuje objednat předem. Dobře fungující zábava je pro hotel důležitá, což je důvod k rozdělení dětí podle věku na jednotlivé skupiny.

Baby Club – od 12 měsíců do 3 let

Mini Club – od 3 do 6 let

Junior Club – od 7 do 10 let

Tween Club – od 11 do 15 let

Zcela nová herna ve sportovním centru nabízí konzole pro PlayStation 5 s 65palcovými herními obrazovkami, herní počítače s kompletním herním vybavením a širokým výběrem her. Vzhledem k tomu, že je počet míst omezen, doporučujeme rezervaci předem, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese kids.club@sungardensdubrovnik.com.

Hlídání dětí v letním období je na vyžádání a za příplatek.

Sun Garden Dubrovnik nabízí dětskou sportovní akademii pro děti ve věku 7-15 let, která je k dispozici každý týden od konce května do konce září a zahrnuje:

Fotbalovou Akademii

Tenisovou Akademii

Squash

Plaveckou Akademii

Fotbalovou Akademii Campioni provozovanou bývalými hráči Premier League (plánováno na týden v květnu, srpnu a říjnu)

Termín otevření se může změnit.

RESORT EXPERIENCES

V resortu Sun Gardens Dubrovník je možné zúčastnit se gurmánských zážitků a dětské sportovní akademie.

Sun Garden Dubrovnik nabízí dětskou sportovní akademii pro děti ve věku 7-15 let, která je k dispozici každý týden od konce května do konce září a zahrnuje fotbalovou, tenisovou, plaveckou akademii, squash a fotbalovou akademii Campioni provozovanou bývalými hráči Premier League.

Každý účastník dostane vak značky Nike, certifikát a medaili.

MEETINGS & EVENTS

V případě potřeby organizovat akce či události, je hotel výborně připraven zvládnout veškeré vaše požadavky. Ať už se jedná o konferenci, automobilovou akci, koktejlovou párty nebo banket, tak budete mít k dispozici prostory o rozloze 1800 m2. Ty zahrnují zasedací a konferenční místnosti, velký multifunkční sál a lázeňské prostory. Po celou dobu konání akce vám bude k dispozici speciální tým, připravený splnit každý požadavek.

THE LIFESTYLE

Životní styl v resortu

Uvnitř samotného resortu se nachází několik obchodů s oblečením, kosmetikou či každodenními potřebami. Zábavu mimo hotel obstarává místní organizace, která pořádá půldenní i celodenní výlety po okolí. Poznejte bohaté kulturní dědictví regionu, sousedících zemí Černá Hora a Bosna a Hercegovina nebo plujte lodí na blízké Elafitské ostrovy.

Sport a wellness hotelu Sun Gardens Dubrovnik *****

Sportovní centrum

Sun Gardens Dubrovník je perfektní destinací pro sportovní nadšence. Hosté mohou využít plně vybavenou posilovnu, fotbalové hřiště, tři tenisové kurty, squashové kurty, hřiště na plážový volejbal a vybavení na volejbal, basketbalové půlhřiště, billiard, badmintonové hřiště a vybavení na badminton, lezeckou zeď, půjčovnu kol a skupinové lekce. Některé služby jsou zpoplatněné.

Welness centrum

Místní lázně si zakládají na holistickém konceptu a produktech se silným propojením s přírodou. V nabídce najdete různé procedury, například péče o obličej a tělo nebo masáže. Dále se zde nachází terapeutická vířivka, lehátka u bazénu pro odpočinek, relaxační zóna s překrásnými výhledy, lagunový bazén o délce 18 metrů, tepidarium, vyhřívací zóna a exkluzivní suity pro párové procedury.

Mapa - Sun Gardens Dubrovnik *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Chorvatska do hotelu Sun Gardens Dubrovnik *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sun Gardens Dubrovnik *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Sun Gardens Dubrovnik *****

Podobný hotel

Letová spojení do Chorvatska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.