Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

Cookovy ostrovy

Jediný privátní ostrov na Cookových ostrovech

Hotel Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

Lokalita Cookovy ostrovy | Zobrazit mapu

Popis hotelu Aitutaki Lagoon Resort & Spa ***** Cookovy ostrovy

Aitutaki Lagoon Resort se rozkládá u jedné z nejkrásnějších lagun světa na jediném soukromém ostrově na Cookových ostrovech. Tento jedinečný resort nabízí jako jediný ubytování v bungalovech umístěných nad vodou, můžete zde zažít jedinečnou Polynéskou kulturu a poznat pravou tichomořskou atmosféru. Užijte si nádherné výhledy na překrásný oceán přímo z vašeho bungalovu. Pokud je vaším snem poznat jižní Pacifik, tento resort je tím pravým místem pro splnění vašich snů. Právě zde zažijete tu pravou romantiku soukromého ostrova. Užívejte si kouzlo doškového bungalovu, pohodu v houpací síti ve stínu palmy a kochejte se překrásně modrou lagunou. V noci si můžete užít tradiční hudbu místních bubeníku a kochat se pohledem na vlnící se tanečnice při svitu měsíce.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beachfront Bungalow

Krásný bungalow přímo na pláži, s výhledem na lagunu Aitutaki. Vybavení: super king size postel, klimatizace, TV, DVD, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, župany, vlastní balkon s lehátky..

Deluxe Beachfront Bungalow

Bungalow umístění přímo na pláži s výhledem na lagunu Aitutaki. Vybavení: king size bed, klimatizace, TV, DVD, trezor, minibar, vybavení na přípravu čaje a kávy, župany, vysoušeč vlas..

Overwater Bungalow

Úchvatné bungalovy umístěné přímo nad vodou. Vybavení: klimatizace, super king size postel, TV, DVD, venkovní sprcha, župany, vysoušeč vlasů, minibar, vybavení pro přípravu kávy a ča..

Gastronomie a hotelové restaurace

Flying Boat Beach Bar & Grill Bounty Restaurant Legends of Polynesia Island Nights Private Candlelit Dining

 

Kategorie a vybavení pokojů Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Premium Beachfront Bungalows 9 úplně nových bungalovů s nádherným výhledem na lagunu Aitutaki. Vybavení: venkovní sprcha, super king size postel, TV, DVD, minibar, vybavením na přípravu přípravu kávy a čaje, župany, soukromá veranda s lehátky

 

Nabídka pokojů

Beachfront Bungalow

Krásný bungalow přímo na pláži, s výhledem na lagunu Aitutaki. Vybavení: super king size postel, klimatizace, TV, DVD, trezor, minibar, vysoušeč vlasů, župany, vlastní balkon s lehátky

Deluxe Beachfront Bungalow

Bungalow umístění přímo na pláži s výhledem na lagunu Aitutaki. Vybavení: king size bed, klimatizace, TV, DVD, trezor, minibar, vybavení na přípravu čaje a kávy, župany, vysoušeč vlasů, soukromá veranda s lehátky.

Overwater Bungalow

Úchvatné bungalovy umístěné přímo nad vodou. Vybavení: klimatizace, super king size postel, TV, DVD, venkovní sprcha, župany, vysoušeč vlasů, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, veranda s lehátky

Online cena a slevy Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

Naše foto hotelu Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Flying Boat Beach Bar & Grill Bounty Restaurant Legends of Polynesia Island Nights Private Candlelit Dining

 

Sport a wellness hotelu Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

Každý den je pro hosty připraven bohatý celodenní animační program, který se mění každý den. Můžete využít i dalších možností sportovního vyžití. Vodní sporty • Kajaky • Kanoe • Šnorchlování • Krmení ryb

Ve sportovním centru je možnost • Kardio trénink • Body building

Další aktivity • Tennis • Kulečník • Stolní tenis • Stolní fotbal • Posilovna • Knihovna

Lázně

Aitutaki spa je ideálním místem pro všechny milovníky relaxace, zdravého životního stylu a lázeňského rozmazlování. Aitutaki spa nabízí širokou škálu terapeutických balíčků, které zahrnují různé kombinace procedur: masáže, uvolňující pleťové procedury, relaxační aromaterapeutickou masáž, různé zábaly, relaxační ošetření obličeje, pedikúru, manikúru a další. Všechny procedury provádí profesionální a vyškolení terapeuti. Fitness centrum nabízí posilovnu a různé speciální kardio přístroje včetně tenisu či jízdy na horském kole.

Mapa - Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Cookovy ostrovy do hotelu Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Aitutaki Lagoon Resort & Spa *****

Letová spojení na Cookovy ostrovy

Ing. Martina Melková
Aitutaki Lagoon Resort & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.