Hyatt Ziva Cap Cana *****

Dominikánská republika

Prvotřídní služby na samotném břehu Karibiku

Hotel Hyatt Ziva Cap Cana *****

Lokalita Dominikánská republika | Zobrazit mapu
Tipy specialistů V těsné blízkosti pláže Výborná gastronomie Pestrá nabídka zábavy

Popis hotelu Hyatt Ziva Cap Cana ***** Dominikánská republika

Dopřejte si dokonalou dovolenou, ať už rodinnou nebo romatnickou, v hotelu Hyatt Cap Cana. Ponořte se do průzračných vod na Juanillo Beach, relaxujte u swim-up baru u hotelového bazénu s nekonečným okrajem a stravujte se ve velkém stylu ve 12 restauracích a barech, které resort nabízí. Objevte okolnímu světu nepřístupnou enklávu Cap Cana a užijte si velká golfová hřiště a rybářské exkurze do hlubokých vod nedaleko.  

Resort se nachází v exkluzivní komunitě Cap Cana, a je vzdálen 15 minut jízdy od Punta Cana International Airport (PUJ), 10 minut od luxusního nákupního střediska a 5 minut od oceňovaného golfového hřiště.  Cap Cana u města Punta Cana je velmi vyhledávanou luxusní destinací na východě ostrova a je proslulá svými bělostnými dlouhými plážemi a palmovými háji.

Během Vašeho pobytu vám bude k dispozici internet zdarma, parkování zdarma, restaurace přímo v hotelu, pokojová služba, posilovna, bazén, spa, businessové služby a prostory k pořádání meetingů apod.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Hyatt Ziva Cap Cana

Hotel vhodný pro rodiny s dětmi a náročné klienty. Oblast Cap Cana patří k velmi vyhledávaným oblastem v Dominikánské republice a je to synonymum pro luxusní dovolenou.

Nabídka pokojů

Junior Suite King

Junior Suite King

Odpočiňte si v 55 m2 velké suitě s vybaveným balkonem a oddělenou sprchou a manželskou postelí velikosti king a válendou velikosti queen...

Junior Suite Double

Junior Suite Double

Vsaďte na 55 m2 velkou suitu s vybaveným balkonem a oddělenou sprchou a dvěma manželskými postelemi velikosti queen a válendou velikosti queen...

Resort View Junior Suite King

Resort View Junior Suite King

Ubytujte se v této suitě o rozloze 55 m2 s výhledem na tropický resort z vybaveného balkonu. Těšit se můžete i na oddělenou sprchu a manželskou postel velikosti king a válendu velikosti qu..

Resort View Junior Suite Double

Resort View Junior Suite Double

Tato suita o rozloze 55 m2 má vybavený balkon, oddělenou sprchu a dvě manželsé postele velikosti queen a válendu velikosti queen...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování v Hyatt Ziva je formou All Inclusive. Vychutnejte si každé sousto v šesti restauracích, od gurmánských bufetů po karibský gril, nebo vyražte s přáteli na drink do šesti barů a salónků. Jídlo a pití jsou zahrnuty v resortním poplatku.

El Mercado

Tato restaurace je ideální pro rodiny. Jedná se o gurmánský bufet představující tradiční karibský trh plný barev a chutí.

Noodle & Thread

Noodle and Thread je italská restaurace. Vychutnejte si pravé italské speciality od místního šéfkuchaře.

Tempest Table 

Tato restaurace vás vezme na cestu do asijské kuchyně. Objevte mongolský gril a teppanyaki stoly. Chutná kombinace asijské kuchyně a designu v této inovativní restauraci, která kloubí tradici s modernou, se vám jistě zalíbí.

Navigator Grill

Dejte si něco dobrého v této karibské restauraci, která se inspirovala majáky a podává čerstvé karibské grilované pokrmy u bazénu.

Coffee Republic

Skočte si na kávu do této moderní kavárny - vlevo najdete kávové speciality a vpravo gurmánské nanuky a zmrzliny.

Prontoz

Potřebujete si rychle doplnit energii po plavání v bazénu nebo v oceánu? Sledujte zářivé barvy a neminete Prontoz, karibské místo na rychlou a chutnou svačinu.

Moments

Zajděte si na živý přenos zápasu do hotelového sportovního baru, který je věnován některým neblaze známým momentům ve sportu. 

Bosque Lounge

Tento sofistikovaný a klidný salonek byl umělecky navržen s přírodními prvky a je ideálním místem pro klubové hosty, kteří si chtějí odpočinout s koktejlem v ruce.

Grog Grotto

Zakuste autentickou chuť Dominikánské republiky v hotelovém rumovém baru.

Twisted Timbers

Tento salonek je perfektní místo k setkání. Uprostřed najdete bar s dřevěnou stříškou, která se kroutí a ohýbá v prostoru jako had.

Spiritz

Dejte si drink vedle bazénu nebo přímo v bazénu v Spiritz swim-up baru a kochejte se výhledy na třpytivé karibské vody z bazénu s nekonečným okrajem.

La Zizi

Máte rádi burgery, nachos a hot dogy? Tak to jste na správném místě, La Zizi je totiž barevný food truck, který se nachází v Canapolis aquaparku a najdete v něm vše výše zmíněné.

Cocoonz

Osvěžte se chladivým drinkem zatímco relaxujete u bazénu nebo v bazénu ve swim-up baru pro klubové hosty.

Premium Private Dining

Obraťte se na pokojovou službu, abyste si naplánovali soukromé gurmánské pokrmy servírované během vaší večeři při svíčkách na pláži nebo v jedné z pobřežních gazebo.  K dispozici za příplatek.

24-Hour Room Service - 24 hodinová pokojová služba

Chcete zůstat uvnitř? Objednejte si předkrmy inspirované šéfkuchařem a jednohubky, ať už jako pozdní snídani nebo půlnoční svačinu.

 

Kategorie a vybavení pokojů Hyatt Ziva Cap Cana

Ubytujte se v jedné z 375 prostorných suit, které jsou umístěny na 16 hektarové ploše na pobřeží. Kochejte se plážemi s bílým pískem a palmami kolébanými větrem z Vašeho soukromého balkonu, nebo vsaďte na suitu Junior Suite Swim Up a skočte do bazénu přímo z vašich vstupních dveří. Naplánujte si nezapomenutelnou rodinnou dovolenou ve velké suitě Master Suite Ocean View, z níž budete mít překrásné výhledy na Atlantický oceán. Každý si najde pokoj, který je pro něj jako stvořen.

Nabídka pokojů

Junior Suite King

Junior Suite King

Odpočiňte si v 55 m2 velké suitě s vybaveným balkonem a oddělenou sprchou a manželskou postelí velikosti king a válendou velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Junior Suite Double

Junior Suite Double

Vsaďte na 55 m2 velkou suitu s vybaveným balkonem a oddělenou sprchou a dvěma manželskými postelemi velikosti queen a válendou velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Resort View Junior Suite King

Resort View Junior Suite King

Ubytujte se v této suitě o rozloze 55 m2 s výhledem na tropický resort z vybaveného balkonu. Těšit se můžete i na oddělenou sprchu a manželskou postel velikosti king a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Resort View Junior Suite Double

Resort View Junior Suite Double

Tato suita o rozloze 55 m2 má vybavený balkon, oddělenou sprchu a dvě manželsé postele velikosti queen a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Ocean View Junior Suite King

Ocean View Junior Suite King

Kochejte se výhledy na oceán přímo z vašeho soukromého balkonu. Tato suita o rozloze 55 m2 má oddělenou sprchu a manželskou postel velikosti king a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Ocean View Junior Suite Double

Ocean View Junior Suite Double

Tato suita o rozloze 55 m2 má taktéž výhledy na oceán, vybavený balkon a oddělenou sprchu. Od předchozí suity se ale liší tím, že má dvě manželské postele velikosti queen a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí, 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Club Ocean View Junior Suite King

Club Ocean View Junior Suite King

Díky této suitě budete mít nárok na exkluzivní klubové stravování. Navíc se budete moci kochat výhledy na oceán přímo z vašeho soukromého balkonu. Tato suita o rozloze 55 m2 má oddělenou sprchu a manželskou postel velikosti king a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí, 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantofli, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní registrace do hotelu dle dostupnosti a soukromý vstup do klubového bazénu.

Club Ocean View Junior Suite Double

Club Ocean View Junior Suite Double

Užijte si dokonalé výhledy na oceán ze soukromého balkonu a klubové výhody. Tato suita o rozloze 55 m2 má oddělenou sprchu a dvě manželské postele velikosti queen a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí, 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní check-in dle dostupnosti a soukromý vstup do klubového bazénu.

Oceanfront Junior Suite King

Oceanfront Junior Suite King

Vybalte si a odpočiňte si v 55 m2 velké suitě, která se nachází přímo na pobřeží a pyšní se vybaveným balkonem a oddělenou sprchou, manželskou postelí velikosti king a válendou velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Oceanfront Junior Suite Double

Oceanfront Junior Suite Double

Dopřejte si prvotřídní dovolenou v 55 m2 velké suitě, která se nachází přímo na pobřeží a pyšní se vybaveným balkonem a oddělenou sprchou, dvěma manželskými postelemi velikosti queen a válendou velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Junior Suite Swim Up King

Junior Suite Swim Up King

Vykročte z této suity a skočte rovnou do polo soukromého bazénu. Tato swim up suita o rozloze 55 m2 má oddělenou sprchu, manželskou postel velikosti king a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Junior Suite Swim Up Double

Junior Suite Swim Up Double

Je vám horko a chcete se osvěžit? Skočte rovnou do polo soukromého bazénu, který se nachází rovnou před touto suitou. Junior Suite Swim Up Double měří 55 m2 a má oddělenou sprchu, dvě manželské postele velikosti queen a válendu velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantofli, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Club Junior Suite Swim Up King

Club Junior Suite Swim Up King

Získejte klubové členství a polo soukromý bazén hned na vašem prahu díky této 55m2 velké suitě s oddělenou sprchu a manželskou postelí o velikosti king a válendu o velikosti queen. Suita je dále vybavena 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní odhlášení z hotelu dle dostupnosti a soukromý vstup do klubového bazénu.

Club Junior Suite Swim Up Double

Club Junior Suite Swim Up Double

Relaxujte v exkluzivním hotelovém klubu nebo polo soukromém bazénu hned na vašem prahu díky této 55m2 velké suitě s oddělenou sprchu a dvěma manželskými postelemi o velikosti queen a válendou o velikosti queen. Suita je dále vybavena postelí, 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní odhlášení z hotelu dle dostupnosti a soukromý vstup do klubového bazénu.

Oceanfront Junior Suite Swim Up KIng

Oceanfront Junior Suite Swim Up KIng

Užijte si dechberoucí výhledy na oceán z této 57 m2 velké swim-up suity s jednou manželskou postelí velikosti king, válendou velikosti queen a přímým vstupem do polo-soukromého bazénu. Samozřejmostí je i terasa. Ubytovat se zde mohou pouze hosté starší 13 let. Suita je dále vybavena postelí, 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Oceanfront Junior Suite Swim Up Double

Oceanfront Junior Suite Swim Up Double

Tato suita (57 m2) se pyšní hlavně dechberoucími výhledy na oceán. Součástí suity jsou dvě manželské postele o velikosti queen, válenda o velikosti queen a přímý vstup do polo-soukromého bazénu. Samozřejmostí je i terasa. Ubytovat se zde mohou pouze hosté starší 13 let. Suita je dále vybavena postelí, 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu.

Ocean View One Bedroom Master Suite

Ocean View One Bedroom Master Suite

Dopřejte si opravdový luxus a komfort v této suitě o rozloze 115 m2. Její součástí je oddělený obývací pokoj, vana s funkcí vířivky, balkon s výhledem na oceán, manželská postel velikosti king a válenda velikosti queen. Suita je dále vybavena 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní odhlášení z hotelu (dle dostupnosti), soukromý vstup do klubového bazénu a služby majordoma.

Ocean View One Bedroom Grand Master Suite

Ocean View One Bedroom Grand Master Suite

Tato luxusní suita (125 m2) disponuje odděleným obývacím pokojem, vanou s funkcí vířivky, balkonem, manželskou postelí king a válendou queen. Suita je dále vybavena 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní odhlášení z hotelu (dle dostupnosti), soukromý vstup do klubového bazénu a služby majordoma.

One Bedroom Master Swim Up Suite

One Bedroom Master Swim Up Suite

Ubytujte se v této prostorné suitě (115 m2), kde na vás čeká polo-soukromý bazén, do kterého se můžete ponořit přímo ze své terasy. Těšit se můžete také na oddělenou ložnici, oddělenou vanou, manželskou postelí velikosti king a válendou velikosti queen. Suita je dále vybavena 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní odhlášení z hotelu (dle dostupnosti), soukromý vstup do klubového bazénu a služby majordoma.

Presidential Suite

Presidential Suite

Vsaďte na největší luxus, jaký Hyatt Ziva nabízí! Prezidentská suita o rozloze 174 m2 umístěná v podkroví nabízí nejlepší výhledy na oceán ze soukromého balkonu, obývací pokoj a jídelnu, vanu s funkcí vířivky, manželskou postel (king) a válendu (queen). Suita je dále vybavena 55 palcovou televizí s plochou obrazovkou, nastavitelným vytápěním a klimatizací, fénem, froté županem a pantoflemi, kávovarem, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem a trezorem o velikosti laptopu. Dále na vás bude čekat soukromá registrace a odhlášení do a z hotelu v exkluzivní zóně VIP, personalizované pokojové služby, nejlepší výhledy v jedinečné hotelové zóně Club Level, lihoviny prémiové kvality, místní a mezinárodní hovory zdarma, 10% sleva na služby spa a salon krásy, exkluzivní salonek Club Level Lounge, exkluzivní snídaně a oběd “a la carte” pro klubové hosty, pozdní odhlášení z hotelu (dle dostupnosti), soukromý vstup do klubového bazénu a služby majordoma.

Pláž a moře

Hyatt Ziva je perfektně umístěn pár metrů od pláže, proto je ideálním místem pro vodní radovánky ve vlnách Atlantského oceánu. Nicméně nezklamou vás ani hotelové bazény - jedná se o luxusní bazény s nekonečným okrajem a swim-up bary, kde ani nemusíte vylézt z vody, abyste se osvěžili chladivým koktejlem. Relaxujte u bazénu s výhledem na oceán nebo si užijte odpolední plavbu na líné řece v hotelovém aquaparku.

 

Online cena a slevy Hyatt Ziva Cap Cana *****

Profi foto hotelu Hyatt Ziva Cap Cana *****

Gastronomie a hotelové restaurace Hyatt Ziva Cap Cana

Stravování v Hyatt Ziva je formou All Inclusive. Vychutnejte si každé sousto v šesti restauracích, od gurmánských bufetů po karibský gril, nebo vyražte s přáteli na drink do šesti barů a salónků. Jídlo a pití jsou zahrnuty v resortním poplatku.

El Mercado

Tato restaurace je ideální pro rodiny. Jedná se o gurmánský bufet představující tradiční karibský trh plný barev a chutí.

Noodle & Thread

Noodle and Thread je italská restaurace. Vychutnejte si pravé italské speciality od místního šéfkuchaře.

Tempest Table 

Tato restaurace vás vezme na cestu do asijské kuchyně. Objevte mongolský gril a teppanyaki stoly. Chutná kombinace asijské kuchyně a designu v této inovativní restauraci, která kloubí tradici s modernou, se vám jistě zalíbí.

Navigator Grill

Dejte si něco dobrého v této karibské restauraci, která se inspirovala majáky a podává čerstvé karibské grilované pokrmy u bazénu.

Coffee Republic

Skočte si na kávu do této moderní kavárny - vlevo najdete kávové speciality a vpravo gurmánské nanuky a zmrzliny.

Prontoz

Potřebujete si rychle doplnit energii po plavání v bazénu nebo v oceánu? Sledujte zářivé barvy a neminete Prontoz, karibské místo na rychlou a chutnou svačinu.

Moments

Zajděte si na živý přenos zápasu do hotelového sportovního baru, který je věnován některým neblaze známým momentům ve sportu. 

Bosque Lounge

Tento sofistikovaný a klidný salonek byl umělecky navržen s přírodními prvky a je ideálním místem pro klubové hosty, kteří si chtějí odpočinout s koktejlem v ruce.

Grog Grotto

Zakuste autentickou chuť Dominikánské republiky v hotelovém rumovém baru.

Twisted Timbers

Tento salonek je perfektní místo k setkání. Uprostřed najdete bar s dřevěnou stříškou, která se kroutí a ohýbá v prostoru jako had.

Spiritz

Dejte si drink vedle bazénu nebo přímo v bazénu v Spiritz swim-up baru a kochejte se výhledy na třpytivé karibské vody z bazénu s nekonečným okrajem.

La Zizi

Máte rádi burgery, nachos a hot dogy? Tak to jste na správném místě, La Zizi je totiž barevný food truck, který se nachází v Canapolis aquaparku a najdete v něm vše výše zmíněné.

Cocoonz

Osvěžte se chladivým drinkem zatímco relaxujete u bazénu nebo v bazénu ve swim-up baru pro klubové hosty.

Premium Private Dining

Obraťte se na pokojovou službu, abyste si naplánovali soukromé gurmánské pokrmy servírované během vaší večeři při svíčkách na pláži nebo v jedné z pobřežních gazebo.  K dispozici za příplatek.

24-Hour Room Service - 24 hodinová pokojová služba

Chcete zůstat uvnitř? Objednejte si předkrmy inspirované šéfkuchařem a jednohubky, ať už jako pozdní snídani nebo půlnoční svačinu.

 

Aktivity

Naplánujte si dny plné šnorchlování v Karibiku, hraní golfu na nedalekém idylickém hřišti Punta Espada a noci můžete strávit na živých představeních nebo ochutnávání rumu. Pokud chcete vyjet na výlet mimo Hyatt Ziva Cap Cana, hotelová personál vám pomůže naplánovat výlety s třetí stranou - např. rybaření v hlubokém moři nebo kladku (zip-line) za příplatek. 

Denní aktivity zahrnuty v ceně:

tématické bazénové nebo plážové party

malování ručně vyrobeného suvenýru 

kurzy tance

kurzy gurmánského vaření

virtuální realita

plavání a vodní sporty: aquapark (líná řeka, grotto kaskáda, vysoké tobogány a vodní děla), AquaStrong, podvodní kolo a nemotorizované vodní sporty

kulturní představení vhodné pro rodiny ve venkovním amfiteátru (hudebníci a tanečníci)

Speciální události

Uspořádejte nezapomenutelné party a velká pracovní jednání a meetingy v 19 prostorách k tomu určených s výhledem na překrásné pláže. Zarezervujte si 1345 m2 hlavní sál a jeho venkovní trávník nebo 16 menších místností k setkání se s vaším týmem. Hyatt Ziva Cap Cana má přes 4 km2 prostoru k využití.

 

Delegát a služby v Dominikánské republice

Na letišti Vás bude očekávat delegát, který Vám předá nejdůležitější informace a doprovodí Vás k Vašemu transferu. Obvykle druhý den po Vašem příjezdu Vás delegát navštíví také na hotelu a poskytne Vám další informace.

Sport a wellness hotelu Hyatt Ziva Cap Cana *****

Během vaší dovolené nesmí chybět ani relaxace v hotelovém spa nebo cvičení v místní posilovně, které vás udrží ve formě. 

 

V posilovně najdete například běžecké pásy a spinning, stroje na cardio a posilování svalů. Mimo to můžete zkusit i Stott Pilates, taneční lekce Zumby nebo jógu na pláži. 

V rámci spa a salonu krásy se můžete těšit na podzemní svatyni s 18 masážními místnostmi, hydroterapií a venkovní oázou s lagunou. Larimar Spa je inspirován cenote - přírodním jeskynním systémem nalezeném v Dominikánské republice - se skalní imitací u vstupu a vodopádem v hydroterapeutickém bazénu. Vstup za poplatek. 

Dalším ideálním místem k naprosté relaxaci jsou cabanas. Můžete si vybrat vlastní soukromou oázu a potopit se do šumivého bazénu nebo relaxovat a užívat si scenérii oceánu z vámi vybrané cabana.

 

Děti v hotelu Hyatt Ziva Cap Cana *****

I o děti je v Hyatt Ziva postaráno. Vaše ratolesti se mohou tešit na hotelový dětský klub KidZ Club, kde mohou najít kamarády a zapojit se do zábavných programů a her pod dohledem zkušených animátorů. Hry zahrnují interaktivní digitální tablety, pavoučí zónu, Euro Bungee a jiné. Děti od 13 do 17 let mohou vyzkoušet nejnovější simulátory virtuální reality, závody Formule 1, a naučit se hrát, mixovat a stříhat jejich oblíbenou hudbu v klubu pro teenagery Teen Club. 

Hotel také nabízí jedinečné vodní dobrodružství v hotelovém aquaparku, kde se vyřádí malí i velcí na spoustě atrakcí, včetně líné řeky, tří velkých tobogánů, grotto kaskády a vodních děl.

 

Doprava do hotelu Hyatt Ziva Cap Cana

Mapa - Hyatt Ziva Cap Cana *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dominikánské republiky do hotelu Hyatt Ziva Cap Cana *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hyatt Ziva Cap Cana *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hyatt Ziva Cap Cana *****

Letová spojení do Dominikánské republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.