Naši specialisté na destinaci Keňa

Dovolená Keňa 2024 - zájezdy na klíč

Keňa, úchvatná země v srdci Afriky, odkud vzešlo safari v divočině. Tato unikátní destinace spojuje kulturní, dobrodružné a přírodní zážitky, které nikde jinde na světe neprožijete. Představte si ten pocit majestátnosti, když plujete v horkovzdušném balonu nad savanou nebo jste svědky Velké migrace vedoucí přes Maasai Mara. Výjimečné chvíle zažijete také při seskoku padákem nad pláží Diani nebo během treku přes Laikipia Wilderness. Keňa se snadno může stát destinací, kde necháte své srdce a budete se sem pro něj rádi vracet. 

galerie

Specialista na Keňu - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt v Keni je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Keňu si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.