Atlantis The Royal Dubai *****

Dubaj

Luxusní hotel nabízející nezapomenutelné zážitky

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Atlantis The Royal Dubai *****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Dechberoucí výhledy Luxusní lázně a fitness centrum 17 prvotřídních restaurací a barů

Popis hotelu Atlantis The Royal Dubai ***** Dubaj

Hotel Atlantis The Royal Dubai se nachází na jednom z půlměsíců, které lemují ikonický Palm Island, a představuje tak mimořádně exkluzivní destinaci s rozsáhlou soukromou pláží. Tato nová dominanta Dubaje posouvá hranice luxusu na nejvyšší možnou úroveň. Impozantní budova se 43 patry byla navržena předními světovými architekty, designery a umělci tak, aby odrážela moderní ráz dubajské metropole i krásu azurových vod Arabského moře. Můžete očekávat nečekané.

Hotel se pyšní kolekcí 795 elegantních pokojů, přepychových apartmá se soukromým bazénem a unikátních střešních apartmá, která nabízí dokonalé pohodlí a opulentní luxus. Nechte se pohltit dechberoucími výhledy a připravte se na transformativní kulinářský zážitek v 17 špičkových restauracích a stylových barech. Nejlepší šéfkuchaři z celého světa – Heston Blumenthal, José Andrés, Nubu Matsuhisa a další kuchařské hvězdy – se sešli na jednom místě, aby vám předvedli své mistrovské umění.

V resortu Atlantis The Royal Dubai se nebudete nudit ani minutu – čekají vás nezapomenutelné zážitky v největším aquaparku na světe, prvotřídních lázních či rozsáhlém mořském světě. Od největšího akvária s medúzami na světě až po unikátní nekonečný bazén v oblacích, tento neobyčejný hotel skýtá překvapení na každém kroku.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Seascape King (55 m2 + 9 m2 balkón)

Seascape King (55 m2 + 9 m2 balkón)

Tento elegantní pokoj se soukromým balkónem nabízí ničím nerušený výhled na třpytící se hladinu Arabského moře...

Palmscape King (55 m2 + 9 m2 balkón)

Palmscape King (55 m2 + 9 m2 balkón)

Vychutnejte si dechberoucí výhled na ikonický Palm Island a dubajské panorama z vlastního balkónu tohoto luxusního pokoje s manželskou postelí, šatnou a koupelnou, která je vybavená velkou..

Seascape Queen (55 m2 + 9 m2 balkón)

Seascape Queen (55 m2 + 9 m2 balkón)

Nechte se okouzlit úchvatným výhledem na nekonečnou hladinu Arabského moře, který si můžete nerušeně užívat z pohodlí soukromého balkónu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Atlantis The Royal Dubai představuje přední dubajskou kulinářskou destinaci s nejlepšími kuchaři z celého světa na jednom místě. Kolekce 17 prvotřídních restaurací a barů – počínaje 8 restauracemi kuchařských hvězd přes koncepty oceněné michelinskou hvězdou až po gastronomické objevy – předčí všechna vaše očekávání. Připravte své smysly na transformativní zážitek v podobě mistrovských výtvorů michelinského šéfkuchaře Hestona Blumenthala, domácí íránské kuchyně slavné Ariany Bundy či božských tapas od Josého Andrése.

Restaurace

Dinner by Heston Blumenthal – Světoznámý michelinský šéfkuchař Heston Blumenthal, jeden z nejprogresivnějších kuchařů naší doby, ve své restauraci kombinuje chuť nostalgie po britské historii s moderním přístupem, který cílí na všechny smysly. Můžete se těšit na osobité pokrmy jako například Meat Fruit (masové ovoce), Tipsy Cake (opilý dort) či zmrzlinu vyrobenou pomocí tekutého dusíku a také na pestrý výběr ze světových vín a koktejlový bar. Tato unikátní restaurace představuje zážitkovou gastronomii ve své nejlepší podobě. Otevírací doba: každý den, večeře.

Nobu by the Beach – Objevte jedinečnou atmosféru této stylové plážové restaurace se soukromým bazénem, kterou dotváří moderní japonská architektura a unikátní poloha na břehu oceánu. Proslulý šéfkuchař Nubu Matsuhisa vytvořil originální menu, v němž se snoubí inovativní japonská kuchyně s peruánským vlivem. Přijďte si vychutnat uvolněný oběd, večeři při západu slunce či netradiční koktejl. Otevírací doba: každý den, oběd a večeře.

Milos – Nechte se na chvíli přenést z Dubaje na řecké ostrovy prostřednictvím autentických středomořských chutí. Čeká na vás výběr z nejčerstvějších úlovků, řeckých divokých ústřic a sašimi či tatarských bifteků připravených z celých ryb. Šéfkuchař Costas Spiliadis se stal ikonou řecké kuchyně a pohostinství a proslul svojí úctou ke kvalitním ingrediencím. Poznejte kouzlo jeho kulinářského umění v jedinečném prostředí této restaurace s úchvatným výhledem na ohnivou fontánu a mořské panorama. Otevírací doba: každý den, oběd a večeře.

La Mar – Slavný šéfkuchař Gastón Acurio, muž, který udělal ze západu Jižní Ameriky přední kulinářskou destinaci, vás zve na cestu do srdce Peru. Jeho pojetí peruánské kuchyně je založené na autentických a rozmanitých chutích. Na zdejším menu najdete například tradiční ceviche z mořských plodů či grilované antichuchos a další typické peruánské recepty, jež se předávají z generace na generaci. Těšit se můžete také na speciální koktejly, které se podávají na terase s nádherným výhledem na Palm Island. Otevírací doba: každý den, večeře.

Jaleo – Nejlépe chutná jídlo, které můžete sdílet se svými přáteli u příjemné konverzace.

José Andrés – jediný šéfkuchař na světě, který získal dvě michelinské hvězdy, čtyři ocenění Bib Gourmand a byl navržen na Nobelovu cenu míru – vyzdvihuje bohatství španělské kuchyně a její regionální rozmanitost. Sestavil proto menu s originálními tapas, poctivými paellami, letní sangrií a výběrem těch nejlepších španělských sýrů, vín a sherry. Na tento zážitek budete ještě dlouho vzpomínat. Otevírací doba: každý den, večeře.

Ariana’s Persian Kitchen – Ponořte se do mystického světa perské kuchyně, kde se snoubí vůně ovoce, oříšků a květin s masem, obilnými zrny a zeleninou. Slavná šéfkuchařka Ariana Bundy ve své restauraci představuje svěží, moderní pojetí iránské kuchyně a perských tradičních pokrmů. Mezi její speciality patří hovězí kebab na kaspický způsob, mořský okoun ovoněný růží a perská zmrzlina v originálním podání. Sofistikované a pestré chutě doplňuje tradiční perský čaj a likéry spolu s inspirativním exotickým interiérem. Otevírací doba: každý den, večeře / sobota a neděle, oběd a večeře.

Little Venice Cake Company – Seznamte se s královnou dortů a průkopnicí ve světě pečení, Mich Turnerovou, jejíž proslulá společnost Little Venice Cake Company vytváří dorty pro celebrity i královské rodiny po celém světě. Její dorty si oblíbila i královna Alžběta II., Pierce Brosnan, Sir Paul McCartney, Emma Thompson, Sharon a Ozzy Osbournovi, Gordon Ramsay či David Beckham, a nyní můžete tento sladký zázrak ochutnat i vy. Otevírací doba: každý den.

Ling Ling – Tato unikátní restaurace a noční klub v jednom se nachází na 23. patře hotelu a nabízí úchvatný panoramatický výhled na Palm Island, Arabské moře a ikonickou siluetu Dubaje z venkovní terasy. Uvnitř najdete také rozsáhlý soukromý salonek a prostor pro pořádání akcí. Kromě specialit inspirovaných panasijskou kuchyní se můžete těšit na večerní zábavu ve znamení neotřelých koktejlů, hudby a tance, která vás provede pozdním večerem až do noci. Otevírací doba: každý den, večeře.

Gastronomy – Stylová restaurace ve stylu bufetu, inspirovaná kouzlem farmářských trhů, nabízí pestrou škálu chutí z různých koutů světa. Zkušení kuchaři každý den obchází tržiště, farmy a přístavy, aby osobně vybrali nejčerstvější ingredience, z nichž vám pak v otevřené kuchyni vykouzlí vynikající pokrmy. Otevírací doba: každý den, snídaně a večeře.

Malibu 90265 – Ať už hledáte něco dobrého k jídlu, pití či uvolněnou zábavu, tato stylová restaurace s barem, inspirovaná atmosférou Ameriky 50. let, je správnou volbou. Přitáhněte si židli k nablýskanému baru a objednejte si z široké nabídky amerických klasik včetně domácích hamburgerů, plněných lívanců, grilovaných steaků, humřích rolek, zmrzlinových koktejlů a pohárů. Hudba z 50., 60. a 70. let, která vyhrává z retro Jukeboxu se sbírkou 45 RPM vinylových desek, vás přenese do minulých dob. Otevírací doba: každý den, oběd a večeře.

The Royal Tearoom – Vychutnejte si poctivý odpolední čaj s tím nejlahodnějším pečivem v luxusní královské čajovně, která nabízí pestrý výběr z čajů, kávy, čajových sendvičů, tradičních dezertů a dalších delikates. Otevírací doba: každý den.

Food Marquet – Tato jedinečná restaurace představuje spojení různých kulinářských světů na jednom místě pod širým nebem. Můžete se těšit na lehké pokrmy ve stylu „street food“, grilované pochoutky, neapolskou a chicagskou pizzu či mexické speciality. Otevírací doba: každý den, oběd.

Bary a kavárny

House of Desserts – Ochutnejte nejlepší zmrzlinu v Dubaji, mistrně připravené dezerty a spoustu dalších sladkých delikates v této osobité kavárně s působivou moderní výzdobou. Otevírací doba: každý den, oběd.

Cloud 22 – Vychutnejte si nebeský koktejl v úchvatném nekonečném bazénu zasazeném v oblacích nebo se uvelebte v soukromém přístřešku a kochejte se dechberoucím výhledem na Palm Island, Arabské moře a ikonickou siluetu Dubaje. Tento exkluzivní bar je určen pro ty, kteří umí ocenit extravagantní luxus. Jakmile se slunce překlopí za obzor, rozezní se hudba, rozzáří se světla a vás pohltí elektrizující atmosféra. Otevírací doba: každý den, oběd.

Resonance by Heston Blumenthal – Sofistikovaný bar, jež nemá nikde na světě obdoby, nabízí hostům harmonickou kombinaci chutí, zvuků a epických výhledů. Jeho autorem je michelinský šéfkuchař Heston Blumenthal, který proslul svou láskou k molekulární kuchyni. Vychutnejte si unikátní koktejl ve společnosti více než čtyř tisíc svůdných medúz, jež ladně krouží v jednom z největších akvárií pro medúzy na světě. Otevírací doba: každý den.

Elements – Nechte se unést velkolepým pohledem na třpytící se hladinu bazénu posetou vodními svíčkami a ohnivou fontánu, zatímco si budete vychutnávat večerní koktejl či drobné občerstvení v tomto v tomto okouzlujícím venkovním salónku. Otevírací doba: každý den.

Royal Club Sea Lounge – Exkluzivní privátní salónek pro členy Royal Club s úchvatným výhledem na hotelové bazény je jako stvořený pro plánování nového dne. Otevírací doba: 7:00–22:00.

Royal Club Sky Lounge – Tento luxusní soukromý salónek pro dospělé se nachází na 22. patře, a nabízí tak dechberoucí výhled na oslnivé dubajské panorama a Arabské moře. Ideální místo na aperitiv při západu slunce. Vyhrazeno členům Royal Club. Otevírací doba: 7:00–22:00.

Beach Bar

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Atlantis The Royal Dubai

Unikátní budova hotelu Atlantis The Royal Dubai se svými 43 patry poskytuje dechberoucí výhledy z každého ze 795 nabízených pokojů. Můžete si vybrat z bohaté nabídky elegantních pokojů, exkluzivních pokojů z kategorie Royal Club, přepychových apartmá, včetně variant se soukromým bazénem, a unikátních střešních apartmá, která nabízí dokonalé pohodlí a opulentní luxus. Můžete se těšit na nadstandardní služby, interiér navržený na míru, soukromý nekonečný bazén, rozlehlou terasu a spoustu dalších detailů, jež z vašeho pobytu udělají jedinečný zážitek, na který budete vzpomínat ještě dlouho po návratu domů. Stylové interiéry vynikají svým moderním designem, v němž se snoubí prvotřídní materiály a neobyčejné textury. Díky důmyslnému architektonickému konceptu nabízí hotel spoustu propojovacích možností včetně vyhrazení celého patra pro větší skupiny, a představuje tak ideální destinaci pro každou příležitost.

Součástí vybavení všech pokojů je: nastavitelné náladové osvětlení, luxusní župany a pantofle, fén a žehlička, chytrá TV značky Samsung, nonstop pokojová služba, příslušenství na přípravu čaje a kávy Nespresso, USB nabíjecí stanice, minibar. Všichni hosté mají také zdarma přístup do dětského klubu Atlantis Explorers Club, každodenní představení Skyblaze Fountain Show, snídaně a polopenzi v restauracích hotelového komplexu Atlantis Dubai, přístup do hotelového fitness centra AWAKEN, aquaparku Aquaventure Waterpark a mořského světa The Lost Chambers Aquarium včetně aktivit s mořskými zvířaty za zvýhodněné ceny.

Pokud se ubytujete v pokoji z kategorie Royal Club nebo v některém apartmá získáte navíc možnost využívat služby komorníka a celodenní přístup do dvou soukromých salónků Royal Club Lounges (jeden rodinný v přízemí a druhý výhradně pro dospělé v 22. patře), kde se přes den podává vybrané občerstvení, odpolední čaj a večerní drinky. Oba salónky jsou otevřené každý den od 7:00 do 22:00.

Střešní apartmá nabízí další prémiové výhody jako například:

  • unikátní kulinářský zážitek v soukromí vlastního pokoje (výběr z pokrmů připravených v hotelových restauracích pod vedením světoznámých šéfkuchařů) a denní vstupenky do AquaXpress,
  • exkluzivní místa v aquaparku, využívání minibaru na pokoji zdarma, služby Maharaba a každodenní snídaně přímo na pokoji (také pro hosty Sky Pool Villas),
  • přeprava na letiště při zpáteční cestě a bezplatný přístup do lázní AWAKEN (pro hosty všech apartmá).

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Seascape King (55 m2 + 9 m2 balkón)

Seascape King (55 m2 + 9 m2 balkón) foto

Tento elegantní pokoj se soukromým balkónem nabízí ničím nerušený výhled na třpytící se hladinu Arabského moře. Součástí interiéru je manželská postel, šatna a koupelna s velkou sprchou a samostatně stojící vanou. K dispozici je také možnost propojení s pokojem Seascape Queen. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Palmscape King (55 m2 + 9 m2 balkón)

Palmscape King (55 m2 + 9 m2 balkón) foto

Vychutnejte si dechberoucí výhled na ikonický Palm Island a dubajské panorama z vlastního balkónu tohoto luxusního pokoje s manželskou postelí, šatnou a koupelnou, která je vybavená velkou sprchou i samostatně stojící vanou. Tato varianta umožňuje propojení s pokojem Palmscape Queen. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Seascape Queen (55 m2 + 9 m2 balkón)

Seascape Queen (55 m2 + 9 m2 balkón) foto

Nechte se okouzlit úchvatným výhledem na nekonečnou hladinu Arabského moře, který si můžete nerušeně užívat z pohodlí soukromého balkónu. Tento stylový pokoj nabízí dvě velká samostatná lůžka, šatnu a koupelnu s velkou sprchou i samostatně stojící vanou. K dispozici je také možnost propojení s pokojem Seascape King. Maximální kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Palmscape Queen (55 m2 + 9 m2 balkón)

Palmscape Queen (55 m2 + 9 m2 balkón) foto

Tento přepychový pokoj se může pochlubit exkluzivním výhledem na ikonický Palm Island. Uvnitř najdete dvě velké pohodlné postele, šatnu a koupelnu vybavenou prostorným sprchovým koutem a samostatně stojící vanou. Tato varianta umožňuje propojení s pokojem Palmscape King. Maximální kapacita: 3 dospělí a 1 dítě nebo 2 dospělí a 2 děti.

Family Room – King to Queen (110 m2 + 2x 9 m2 balkón)

Family Room – King to Queen (110 m2 + 2x 9 m2 balkón) foto

Pokud cestujete s rodinou nebo ve větší skupině, tento pokoj je ideální volbou. Nabízí dvě ložnice s vlastní koupelnou, balkónem a šatnou, které jsou propojené dveřmi, a nabízí tak hostům dostatek prostoru pro společně trávený čas. Maximální kapacita: 5 dospělých a 1 dítě nebo 4 dospělí a 2 děti.

Royal Club King (55 m2 + 9 m2 balkón)

Royal Club King (55 m2 + 9 m2 balkón) foto

Tento exkluzivní pokoj nabízí dechberoucí výhled na Arabské moře a ikonický Palm Island ze soukromého balkónu spolu s prémiovými výhodami v rámci Royal Club. Součástí interiéru je velká manželská postel, šatna a prostorná koupelna se sprchovým koutem a samostatně stojící vanou. Tato varianta umožňuje propojení s pokojem Seascape Queen nebo Palmscape Queen. Maximální kapacita: 2 dospělí a 1 dítě.

Royal Club Queen (55 m2 + 9 m2 balkón

Royal Club Queen (55 m2 + 9 m2 balkón foto

Vychutnejte si ničím nerušený výhled na nekonečnou hladinu Arabského moře a okouzlující Palm Island z vlastního balkónu. Tento pokoj disponuje dvěma velkými samostatnými lůžky, šatnou a koupelnou, která je vybavená sprchou i samostatně stojící vanou. Pokud se zde ubytujete, získáte navíc všechny exkluzivní výhody v rámci Royal Club. K dispozici je také možnost propojení s pokojem Seascape King nebo Palmscape King. Maximální kapacita: 2 dospělí a 1 dítě.

Junior Sky View Suite (78 m2 + 18 m2 terasa)

Junior Sky View Suite (78 m2 + 18 m2 terasa) foto

Toto elegantní apartmá je jako stvořené pro páry – skládá se ze samostatné ložnice s manželskou postelí, šatny a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou. Velkou výhodou je prostorná soukromá terasa s posezením a panoramatickým výhledem na Palm Island a Arabské moře. Luxusní mramorová koupelna je vybavená sprchovým koutem a samostatně stojící vanou. Maximální kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Sky Terrace Suite (109 m2 + 16 m2 terasa)

Sky Terrace Suite (109 m2 + 16 m2 terasa) foto

Nechte se učarovat úchvatným pohledem na východ či západ slunce nad třpytivou hladinou Arabského moře a na neméně působivý Palm Island z pohodlí vlastní rozsáhlé terasy tohoto apartmá. Uvnitř najdete dokonalé zázemí pro společná setkání s rodinou či přáteli včetně oddělené jídelny, kuchyňky, koupelny pro hosty a obývacího pokoje (varianta Sky Terrace Family Suite disponuje navíc rozkládací pohovkou). Hlavní ložnice s manželskou postelí je propojená s šatnou a luxusní koupelnou vybavenou sprchovým koutem a samostatně stojící vanou. K dispozici jsou také služby komorníka 24 hodin denně. Toto apartmá je možné přes chodbu propojit s některým z hotelových pokojů, a získat tak obytný prostor se dvěma nebo třemi ložnicemi. Maximální kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Sky Pool Villa (118 m2 + 168 m2 terasa)

Sky Pool Villa (118 m2 + 168 m2 terasa) foto

Ze soukromého nekonečného bazénu tohoto unikátního apartmá se můžete nerušeně kochat výhledem na klidné moře a ikonický Palm Island. Rozsáhlá terasa je vybavena dvěma opalovacími lehátky, houpacím křeslem a jídelním stolem, jako stvořeným pro večeře s přáteli pod hvězdnou oblohou. Součástí interiéru je ložnice s manželskou postelí, šatnou a velkou koupelnou vybavenou sprchou a samostatně stojící vanou, dále velký obývací pokoj, jídelna, kuchyňka a koupelna pro hosty. K dispozici jsou také služby komorníka 24 hodin denně a možnost propojení dvou apartmá Sky Pool Villa. Maximální kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Skyscape Penthouse (185 m2 + 336 m2 terasa)

Skyscape Penthouse (185 m2 + 336 m2 terasa) foto

Toto dvoupatrové střešní apartmá vám vezme dech svým jedinečným vybavením. Celé druhé patro tvoří rozlehlá terasa s nekonečným bazénem, dvěma lehátky a houpacím křeslem, jídelním stolem pro osm lidí a samozřejmě úchvatnými výhledy na Arabské moře a Palm Island. V prvním patře najdete ložnici s manželskou postelí, šatnou a koupelnou vybavenou sprchou i samostatně stojící vanou a dále samostatný obývací pokoj, jídelnu, kuchyňku a koupelnu pro hosty. Můžete si také pro soukromé účely zabrat celé 34. patro a získat tak dokonalé zázemí pro skupinu vašich přátel nebo rodinu. Maximální kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Horizon Penthouse (261 m2 + 207 m2 terasa)

Horizon Penthouse (261 m2 + 207 m2 terasa) foto

Vyzkoušejte si, jaké to je bydlet na jedné z nejžádanějších adres na světě. Z tohoto luxusního střešního apartmá vyzařuje hollywoodský půvab, který vás okouzlí na první pohled. Ze soukromého nekonečného bazénu se můžete celé hodiny kochat výhledem na měnící se barvy oblohy a mořské hladiny, opalovat se na lehátku nebo usrkávat koktejl připravený v unikátním baru ve stylu art deco. Součástí interiéru je ložnice s manželskou postelí, šatnou a koupelnou vybavenou dešťovou sprchou i samostatně stojící vanou a dále samostatný obývací pokoj, jídelna, kuchyňka a koupelna pro hosty. K dispozici jsou také služby komorníka 24 hodin denně. Pokud plánujete pobyt s větší skupinou přátel, můžete si zarezervovat celé 41. patro pro soukromé účely. Maximální kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Panoramatic Penthouse (520 m2 + 209 m2 terasa)

Panoramatic Penthouse (520 m2 + 209 m2 terasa) foto

Toto exkluzivní střešní apartmá v nejvyšším patře hotelu dává luxusnímu bydlení nový rozměr. Panoramatický výhled na Dubaj a Arabské moře spolu s prostornou terasou vybavenou soukromým nekonečným bazénem předčí všechna vaše očekávání. Uvnitř najdete dvě ložnice s manželskou postelí a vlastní šatnou, tři koupelny s dešťovou sprchou a samostatně stojící vanou, obývací pokoj se studovnou, jídelnu s velkým stolem pro 14 osob, kuchyni a koupelnu pro hosty. Po celý den vám bude k dispozici komorník, který se postará o každý detail a zařídí vám ochutnávku vybraných pokrmů z hotelových restaurací přímo v apartmá. Celé 43. patro je vyhrazené hostům tohoto apartmá a umožňuje propojení s 42. patrem. Maximální kapacita: 4 dospělí a 2 děti.

Royal Mansion (1128 m2 + 476 m2 terasa)

Royal Mansion (1128 m2 + 476 m2 terasa) foto

Objevte nejkrásnější klenot ve sbírce hotelu Atlantis The Royal Dubai v podobě tohoto královského dvoupodlažního apartmá se čtyřmi ložnicemi a soukromým výtahem. Hned při vstupu do majestátního foyer s živými stoletými olivovníky a vysokými stropy vás uchvátí okázalý luxus, který vás bude provázet po celou dobu vašeho pobytu. Velkolepé prostory s prosklenými stěnami a důmyslnými vodními prvky v interiéru jsou jako stvořené pro výjimečné oslavy. Nádherná soukromá terasa s nekonečným bazénem a venkovní kuchyní nabízí dechberoucí výhled na moře a dubajské panorama. Uvnitř apartmá se nachází dvě hlavní ložnice s manželskou postelí, obě vybavené dvěma koupelnami, parní lázní a šatnou, a další dvě ložnice s manželskou postelí, vlastní koupelnou a šatnou. Dále je k dispozici prostorný obývací pokoj, jídelna se stolem pro 12 lidí, kuchyně, studovna, soukromá knihovna s barem a zábavní místnost s 98palcovou LED TV. Každý detail apartmá je navržen tak, abyste se v něm cítili jako v královském paláci – od služeb komorníka přes unikátní produkty od značky Hermès až po luxusní dekorace. Toto apartmá lze propojit s dalšími pokoji v 19. patře). Maximální kapacita: 9 dospělých a 4 děti.

Pláž a moře

Hotely Atlantis The Royal a Atlantis The Palm spojuje krásná soukromá písečná pláž, která se svou délkou 2 kilometry představuje nejdelší souvislý kus pláže v Dubaji, a nabízí tak spoustu prostoru pro dlouhé procházky podél oceánu.

Online cena a slevy Atlantis The Royal Dubai *****

Profi foto hotelu Atlantis The Royal *****

Naše foto hotelu Atlantis The Royal *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Atlantis The Royal Dubai

Hotel Atlantis The Royal Dubai představuje přední dubajskou kulinářskou destinaci s nejlepšími kuchaři z celého světa na jednom místě. Kolekce 17 prvotřídních restaurací a barů – počínaje 8 restauracemi kuchařských hvězd přes koncepty oceněné michelinskou hvězdou až po gastronomické objevy – předčí všechna vaše očekávání. Připravte své smysly na transformativní zážitek v podobě mistrovských výtvorů michelinského šéfkuchaře Hestona Blumenthala, domácí íránské kuchyně slavné Ariany Bundy či božských tapas od Josého Andrése.

Restaurace

Dinner by Heston Blumenthal – Světoznámý michelinský šéfkuchař Heston Blumenthal, jeden z nejprogresivnějších kuchařů naší doby, ve své restauraci kombinuje chuť nostalgie po britské historii s moderním přístupem, který cílí na všechny smysly. Můžete se těšit na osobité pokrmy jako například Meat Fruit (masové ovoce), Tipsy Cake (opilý dort) či zmrzlinu vyrobenou pomocí tekutého dusíku a také na pestrý výběr ze světových vín a koktejlový bar. Tato unikátní restaurace představuje zážitkovou gastronomii ve své nejlepší podobě. Otevírací doba: každý den, večeře.

Nobu by the Beach – Objevte jedinečnou atmosféru této stylové plážové restaurace se soukromým bazénem, kterou dotváří moderní japonská architektura a unikátní poloha na břehu oceánu. Proslulý šéfkuchař Nubu Matsuhisa vytvořil originální menu, v němž se snoubí inovativní japonská kuchyně s peruánským vlivem. Přijďte si vychutnat uvolněný oběd, večeři při západu slunce či netradiční koktejl. Otevírací doba: každý den, oběd a večeře.

Milos – Nechte se na chvíli přenést z Dubaje na řecké ostrovy prostřednictvím autentických středomořských chutí. Čeká na vás výběr z nejčerstvějších úlovků, řeckých divokých ústřic a sašimi či tatarských bifteků připravených z celých ryb. Šéfkuchař Costas Spiliadis se stal ikonou řecké kuchyně a pohostinství a proslul svojí úctou ke kvalitním ingrediencím. Poznejte kouzlo jeho kulinářského umění v jedinečném prostředí této restaurace s úchvatným výhledem na ohnivou fontánu a mořské panorama. Otevírací doba: každý den, oběd a večeře.

La Mar – Slavný šéfkuchař Gastón Acurio, muž, který udělal ze západu Jižní Ameriky přední kulinářskou destinaci, vás zve na cestu do srdce Peru. Jeho pojetí peruánské kuchyně je založené na autentických a rozmanitých chutích. Na zdejším menu najdete například tradiční ceviche z mořských plodů či grilované antichuchos a další typické peruánské recepty, jež se předávají z generace na generaci. Těšit se můžete také na speciální koktejly, které se podávají na terase s nádherným výhledem na Palm Island. Otevírací doba: každý den, večeře.

Jaleo – Nejlépe chutná jídlo, které můžete sdílet se svými přáteli u příjemné konverzace.

José Andrés – jediný šéfkuchař na světě, který získal dvě michelinské hvězdy, čtyři ocenění Bib Gourmand a byl navržen na Nobelovu cenu míru – vyzdvihuje bohatství španělské kuchyně a její regionální rozmanitost. Sestavil proto menu s originálními tapas, poctivými paellami, letní sangrií a výběrem těch nejlepších španělských sýrů, vín a sherry. Na tento zážitek budete ještě dlouho vzpomínat. Otevírací doba: každý den, večeře.

Ariana’s Persian Kitchen – Ponořte se do mystického světa perské kuchyně, kde se snoubí vůně ovoce, oříšků a květin s masem, obilnými zrny a zeleninou. Slavná šéfkuchařka Ariana Bundy ve své restauraci představuje svěží, moderní pojetí iránské kuchyně a perských tradičních pokrmů. Mezi její speciality patří hovězí kebab na kaspický způsob, mořský okoun ovoněný růží a perská zmrzlina v originálním podání. Sofistikované a pestré chutě doplňuje tradiční perský čaj a likéry spolu s inspirativním exotickým interiérem. Otevírací doba: každý den, večeře / sobota a neděle, oběd a večeře.

Little Venice Cake Company – Seznamte se s královnou dortů a průkopnicí ve světě pečení, Mich Turnerovou, jejíž proslulá společnost Little Venice Cake Company vytváří dorty pro celebrity i královské rodiny po celém světě. Její dorty si oblíbila i královna Alžběta II., Pierce Brosnan, Sir Paul McCartney, Emma Thompson, Sharon a Ozzy Osbournovi, Gordon Ramsay či David Beckham, a nyní můžete tento sladký zázrak ochutnat i vy. Otevírací doba: každý den.

Ling Ling – Tato unikátní restaurace a noční klub v jednom se nachází na 23. patře hotelu a nabízí úchvatný panoramatický výhled na Palm Island, Arabské moře a ikonickou siluetu Dubaje z venkovní terasy. Uvnitř najdete také rozsáhlý soukromý salonek a prostor pro pořádání akcí. Kromě specialit inspirovaných panasijskou kuchyní se můžete těšit na večerní zábavu ve znamení neotřelých koktejlů, hudby a tance, která vás provede pozdním večerem až do noci. Otevírací doba: každý den, večeře.

Gastronomy – Stylová restaurace ve stylu bufetu, inspirovaná kouzlem farmářských trhů, nabízí pestrou škálu chutí z různých koutů světa. Zkušení kuchaři každý den obchází tržiště, farmy a přístavy, aby osobně vybrali nejčerstvější ingredience, z nichž vám pak v otevřené kuchyni vykouzlí vynikající pokrmy. Otevírací doba: každý den, snídaně a večeře.

Malibu 90265 – Ať už hledáte něco dobrého k jídlu, pití či uvolněnou zábavu, tato stylová restaurace s barem, inspirovaná atmosférou Ameriky 50. let, je správnou volbou. Přitáhněte si židli k nablýskanému baru a objednejte si z široké nabídky amerických klasik včetně domácích hamburgerů, plněných lívanců, grilovaných steaků, humřích rolek, zmrzlinových koktejlů a pohárů. Hudba z 50., 60. a 70. let, která vyhrává z retro Jukeboxu se sbírkou 45 RPM vinylových desek, vás přenese do minulých dob. Otevírací doba: každý den, oběd a večeře.

The Royal Tearoom – Vychutnejte si poctivý odpolední čaj s tím nejlahodnějším pečivem v luxusní královské čajovně, která nabízí pestrý výběr z čajů, kávy, čajových sendvičů, tradičních dezertů a dalších delikates. Otevírací doba: každý den.

Food Marquet – Tato jedinečná restaurace představuje spojení různých kulinářských světů na jednom místě pod širým nebem. Můžete se těšit na lehké pokrmy ve stylu „street food“, grilované pochoutky, neapolskou a chicagskou pizzu či mexické speciality. Otevírací doba: každý den, oběd.

Bary a kavárny

House of Desserts – Ochutnejte nejlepší zmrzlinu v Dubaji, mistrně připravené dezerty a spoustu dalších sladkých delikates v této osobité kavárně s působivou moderní výzdobou. Otevírací doba: každý den, oběd.

Cloud 22 – Vychutnejte si nebeský koktejl v úchvatném nekonečném bazénu zasazeném v oblacích nebo se uvelebte v soukromém přístřešku a kochejte se dechberoucím výhledem na Palm Island, Arabské moře a ikonickou siluetu Dubaje. Tento exkluzivní bar je určen pro ty, kteří umí ocenit extravagantní luxus. Jakmile se slunce překlopí za obzor, rozezní se hudba, rozzáří se světla a vás pohltí elektrizující atmosféra. Otevírací doba: každý den, oběd.

Resonance by Heston Blumenthal – Sofistikovaný bar, jež nemá nikde na světě obdoby, nabízí hostům harmonickou kombinaci chutí, zvuků a epických výhledů. Jeho autorem je michelinský šéfkuchař Heston Blumenthal, který proslul svou láskou k molekulární kuchyni. Vychutnejte si unikátní koktejl ve společnosti více než čtyř tisíc svůdných medúz, jež ladně krouží v jednom z největších akvárií pro medúzy na světě. Otevírací doba: každý den.

Elements – Nechte se unést velkolepým pohledem na třpytící se hladinu bazénu posetou vodními svíčkami a ohnivou fontánu, zatímco si budete vychutnávat večerní koktejl či drobné občerstvení v tomto v tomto okouzlujícím venkovním salónku. Otevírací doba: každý den.

Royal Club Sea Lounge – Exkluzivní privátní salónek pro členy Royal Club s úchvatným výhledem na hotelové bazény je jako stvořený pro plánování nového dne. Otevírací doba: 7:00–22:00.

Royal Club Sky Lounge – Tento luxusní soukromý salónek pro dospělé se nachází na 22. patře, a nabízí tak dechberoucí výhled na oslnivé dubajské panorama a Arabské moře. Ideální místo na aperitiv při západu slunce. Vyhrazeno členům Royal Club. Otevírací doba: 7:00–22:00.

Beach Bar

Aktivity

Hotel Atlantis The Royal Dubai nabízí následující aktivity:

  • Skyblaze Fountain – dechberoucí představení propojující ohňovou show s tryskající fontánou
  • mořský svět The Lost Chambers Aquarium s více než 65 tisíci mořskými živočichy, které nabízí prohlídky s průvodcem, interaktivní představení, potápění v akváriu, žraločí safari a další vzrušující zážitky
  • setkání, plavání či potápění s delfíny a lachtany v Atlas Village
  • největší aquapark na světě Atlantis Aquaventure se 105 skluzavkami a atrakcemi

Sport a wellness hotelu Atlantis The Royal *****

Hosté hotelu Atlantis The Royal Dubai mají volný vstup do Atlantis Aquaventure, největšího aquaparku na světě se 105 skluzavkami a atrakcemi pro ty, co mají rádi adrenalin, i se soukromými přístřešky pro chvilky klidu. Součástí hotelu jsou také tři venkovní bazény a ikonický nekonečný bazén Cloud 22 s panoramatickým výhledem na siluetu Dubaje a Palm Island. Pokud chcete pracovat na zlepšování své fyzické kondice a duševní pohody, je vám k dispozici moderně vybavené fitness centrum s venkovními i krytými prostory určenými na cvičení i meditaci. Můžete se těšit na soukromé i skupinové lekce, řízenou meditaci s delfíny, cvičení ve vodě i lekce jógy. Fitness centrum AWAKEN je otevřené každý den od 6:00 do 21:00.

Dopřejte svému tělu i duší exkluzivní holistickou péči a nalezněte vytouženou vnitřní harmonii. Luxusní lázně AWAKEN představují oázu inspirovanou přírodními živly o rozloze 5 tisíc metrů čtverečních se 17 místnostmi určenými pro tělové i kosmetické procedury, salónem krásy ALKEMY, špičkovou estetickou klinikou AEON a unikátním komplexem tureckých lázní Hammam Sensorium, který se skládá ze 6 tradičních lázní hammam v moderním provedení. Speciální řada produktů AWAKEN posune váš wellness zážitek na novou úroveň. Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 21:00.

Děti v hotelu Atlantis The Royal *****

V hotelu je k dispozici dětský klub Atlantis Explorers Club pro děti ve věku 4–12 let s každodenním skupinovým programem pod dohledem profesionálů. Děti se můžou těšit na odpolední a večerní aktivity přizpůsobené jejich věku, zájmům a zdatnosti, rozdělené do kategorií Hrajeme si, Tvoříme, Zkoumáme a Poznáváme moře.

Otevírací doba (může dojít ke změně):

  • odpolední aktivity 13:00–17:00
  • večerní aktivity 18:00–22:00

Doprava do hotelu Atlantis The Royal Dubai

Hotel zajišťuje pro některé typy ubytování dopravu na/z letiště v Dubaji.

Mapa - Atlantis The Royal Dubai *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Atlantis The Royal Dubai *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Atlantis The Royal Dubai *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2023
Jana Bernátová
Jana Bernátová 724 730 006

Recenze hotelu Atlantis The Royal Dubai *****

Letová spojení do Dubaje

Ing. Kateřina Mackovičová
Atlantis The Royal Dubai
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.