Burj Al Arab *****

Dubaj

Nejluxusnější hotel světa

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Burj Al Arab

Pro hotel Burj Al Arab není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Burj Al Arab.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena hotelu vč. tax
- /osoba
V ceně povinné místní taxy a poplatky.
Cena bez místních tax
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Burj Al Arab *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Největší možný luxus Nadstandardně velké pokoje Privátní pláž
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Burj Al Arab ***** Dubaj

Stal se symbolem moderní Dubaje. Je nejluxusnější hotelem na světě a posouvá hranice až do míst, která dříve neexistovala. Takový je hotel Burj Al Arab, proslulá plachetnice, která kotví u Dubajských břehů.

Za svou relativně krátkou existenci se Burj Al Arab, nejluxusnější hotel světa, stal legendárním a symbolickým. Jako první 7* hotel byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů, a zároveň je čtvrtým nejvyšším hotelem na světě. Přitahuje mezinárodní pozornost a úctu a bývá jednou z nejfotografovanějších staveb světa.

Navržen do podoby vlající plachty, sahá do výšky 321 metrů a je dominantou dubajského pobřeží. Leží na samostatném, uměle vytvořeném ostrově, 280 metrů od břehu a je jen necelých 20 kilometrů vzdálen od centra Dubaje a půl hodiny jízdy od mezinárodního letiště. V noci je ozářen světelnou choreografií, která připomíná vodu a oheň.

Burj Al Arab je jednoduše individuální, inspirativní a působivý. Tento hotel odráží to nejlepší, co může svět nabídnout. S Rolls Roycem řízeným vlastním šoférem, diskrétním zapsáním přímo na pokoji, soukromou recepcí na každém patře a zástupem nejlépe trénovaných služebných si můžete být během svého pobytu jisti osobními službami nejvyšší kvality. Skutečně královského přivítání se vám dostane, pokud si objednáte odvoz z letiště vozy Rolls Royce Phantom či BMW nebo dokonce let luxusní helikoptérou, která přistává na 28. patře hotelu.

Tento luxusní klenot vám nabídne 202 apartmá, čtyři bazény, lázně, dětský klub, devět restaurací a barů, přístup do vodního parku Wild Wadi a fitness centrum.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe One-Bedroom Suite

Deluxe One-Bedroom Suite (170 m²) nabízí stylové točité schodiště, jež spojuje spodní patro, ve kterém se nachází obývací pokoj a salonek, jídelní stůl pro čtyři osoby, soukromý b..

Panoramic One-Bedroom Suite

Panoramic One-Bedroom Suite (225 m²) obě úrovně mají úchvatné výhledy z prosklených stěn a neobyčejně luxusní prostředí...

Deluxe Two-Bedroom Suite

Deluxe Two-Bedroom Suite (335 m²) je vhodné pro odpočinek, relaxaci i zábavu. Nabízí obývací pokoj s velkým salonem, jídelní stůl pro šest osob, kuchyň, samostatný vchod pro služebné,..

Sky One Bedroom Suite

Sky One-Bedroom Suite (170 m²) jsou umístěny ve vyšších patrech a slibují výhled na moře. Jedinečné vybavení pro rekreaci činí z tohoto apartmá skvělou volbu pro soukromou zábavu i pr..

Gastronomie a hotelové restaurace

V osmi restauracích a barech hotelu Burj Al Arab na vás čeká něco víc, než jen dobré jídlo. Nasajete tu živou atmosféru, užijete si elegantní prostory i ty nejlepší výhledy. Každá restaurace je jedinečná. V kuchyních se připravují pokrmy od Arábie, až po Dálný Východ. Pochutnáte si i na evropské kuchyni. Stolovat tu můžete pod mořskou hladinou i pod hvězdami.

V srdci nejvyššího atria světa lemovaného zlatými sloupy, v barvě černé a rudé, hned vedle tryskající fontány v hale se nachází restaurace Al Iwan, kde si vychutnáte nejvyhlášenější arabskou kuchyni.

Restaurace Al Mahara vám nabídne nejlepší jídla z mořských plodů, virtuální procházka pod hladinou oceánu a jedinečné oválné akvárium, nejhezčí v Dubaji. Zároveň bude hýčkat vaše chuťové buňky nejčerstvějšími a nejlahodnějšími ingrediencemi připravenými šéfkuchaři světové třídy.

V ovzduší propracovanosti dává restaurace Al Muntaha nový rozměr výrazům nejvyšší a největší restaurace ve výšce 200 metrů nad mořem, která nabízí skvělý výhled na Perský záliv, Palm Jumeirah a ostrov World doplněný nepřekonatelnou středomořskou a současnou evropskou kuchyní. Na večeři vás dopraví nejrychlejší výtahy světa, které mají rychlost šest metrů za sekundu.
Café restaurant Bab Al Yam s mezinárodní kuchyní a Perským zálivem v pozadí nabízí odpočinkové posezení u bazénu, neformální, venkovní jídlo s atraktivními výhledy na moře, klidnou atmosféru a krásnou krajinu okolní zelené oázy.

Juna Lounge představuje sofistikovaný prostor s nabídkou jedinečné sametové whisky a výběr prvotřídních kubánských doutníků.

Junsui znamená v japonštině „ryzí“ a přesně taková je nová, autentická, asijská restaurace v nákladných interiérech Burj Al Arab s výhledy na Perský záliv beroucí dech, koktejlovým salonkem, vhodným na drink před jídlem či po jídle, a pochoutkami připravovaným přímo před zraky hostů. Japonskou a čínskou kuchyni doplňují jídla thajská, indonéská a korejská.

Pro Sahn Eddar je typická symfonie klasických zvuků, mramor, mozaiky a měkké světlo pochodní. Naleznete ji na úpatí nejvyššího atria světa, na pozadí ohromné vodní plochy. Hosté si zde mohou vychutnat ranní kávu, oddat se potěšení z tradičního odpoledního čaje nebo se nechat hýčkat okouzlující hudbou se sklenkou nejlepších světových vín.

Skyview Bar se nachází se hned vedle restaurace Al Muntaha . Je to skvělé místo pro odpolední čaj, drink před jídlem i po večeři, servírovaný v atmosféře přepychu a pohodlí a s výhledy na ostrovy Palm, World a pobřeží Jumeirah Beach.

Culinary Flight at Burj Al Arab, neboli to nejlepší z nejlepšího. Jedná se o kulinářský zážitek, díky kterému prozkoumáte mnoho restaurací a barů. Začnete s obědem v Al Mahara, budete pokračovat s Junsui a hlavní chod si užijete v Al Muntaha. Završením bude sladká tečka v restauraci Sahn Edar. Večeři vám pak poskytne Skyview Bar.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Burj Al Arab

Hotel Burj Al Arab tvoří 27 dvojitých pater, která ukrývají luxusní apartmá s jednou i dvěma ložnicemi. Celkem jich tu najdete 202. Pyšní se prosklenými stěnami, které hostům dopřávají výhled na pláž Jumeirah a Perský záliv. Vyznačují se také nejmodernějšími technologiemi a elektronickým systémem, který umožňuje kontrolovat prostředí pokoje pomocí otisku prstu.

Vnitřní vybavení apartmánů zahrnuje jídelní a obývací část, kancelářský prostor s laptopem, přístupem na internet, soukromým faxem, tiskárnou a kopírkou, ovládání osvětlení, závěsů a klimatizace stiskem jediného tlačítka, 42'' plazmová obrazovka, DVD, 93 kabelových programů a 2 hotelové informační stanice, v koupelně najdete potřeby pro muže i ženy značky Hermés, sprchu i vanu se speciálním, dekadentním menu hudby a aromaterapie s koupelovými oleji, které připravuje komorník. Součástí vybavení je i trezor, výběr ze 17 polštářů a dek pro vaše pohodlí, dětské doplňky a privátní bar a mini bar na pokoji.

Nabídka pokojů

Deluxe One-Bedroom Suite

Deluxe One-Bedroom Suite (170 m²) nabízí stylové točité schodiště, jež spojuje spodní patro, ve kterém se nachází obývací pokoj a salonek, jídelní stůl pro čtyři osoby, soukromý barový pult a umývárna pro hosty, s druhým patrem se šatnou, ložnicí s lůžkem king nebo twin a koupelnou s jacuzzi. Je vhodné pro tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do dvanácti let.

Panoramic One-Bedroom Suite

Panoramic One-Bedroom Suite (225 m²) obě úrovně mají úchvatné výhledy z prosklených stěn a neobyčejně luxusní prostředí. V dolní části se nachází obývací pokoj s velkým salonem, jídelním stolem, soukromým barovým pultem, umývárnou pro hosty a šatnou, v horní potom ložnice s lůžkem king, luxusní koupelnou a šatnou. Hodí se pro dva až tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do dvanácti let.

Deluxe Two-Bedroom Suite

Deluxe Two-Bedroom Suite (335 m²) je vhodné pro odpočinek, relaxaci i zábavu. Nabízí obývací pokoj s velkým salonem, jídelní stůl pro šest osob, kuchyň, samostatný vchod pro služebné, malý salonek, umývárnu pro hosty, pracovnu s šachovým stolem, hlavní ložnici s lůžkem king, luxusní koupelnou a šatnou a druhou ložnici s lůžky twin a vlastní koupelnou. Ubytovat se zde může až pět dospělých či čtyři dospělí a dvě děti do 12 let.

Sky One Bedroom Suite

Sky One-Bedroom Suite (170 m²) jsou umístěny ve vyšších patrech a slibují výhled na moře. Jedinečné vybavení pro rekreaci činí z tohoto apartmá skvělou volbu pro soukromou zábavu i pracovní cesty. Tento pokoj ubytuje až tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do 11 let.

Burj Two Bedroom Family Suite

Rodinné dvoupatrové suity Burj Two Bedroom (335 m²) nabízí nádherný výhled na Arabský záliv. Pokoje disponují postelí velikosti King a dvěma jednolůžkovými postelemi a ubytují až 5 dospělých nebo 4 dospělé a 2 děti do 11 let.

Diplomatic Three-Bedroom Suite

Diplomatic Three-Bedroom Suite (670 m²) představuje velmi prostorné tří ložnicové apartmá. Má dostatek místa pro zábavu i bydlení. Spodní úroveň se skládá ze tří obývacích částí, jídelní části se stolem pro osm osob, kuchyně, samostatného vstupu pro personál, studovny s knihovnou, soukromého barového pultu s posezením pro čtyři lidi a ložnice s lůžky twin s luxusní koupelnou. Horní úroveň skrývá dvě hlavní ložnice, každou s lůžky king a přilehlou přepychovou koupelnou. Ubytuje až sedm dospělých nebo šest dospělých a dvě děti do 12 let.

Burj Three Bedroom Family Suite

Třípokojové rodinné suity Burj Three Bedroom Family Suite (670 m²) ubytují až 7 dospělých osob nebo 6 dospělých osob a 2 děti do 11 let. K dispozici jsou dvě postele velikosti King a dvě jednolůžkové postele.

Family Suite

Pláž a moře

Burj Al Arab se nachází na uměle vytvořeném ostrově, s pevninou jej spojuje molo. Je obklopen vodami Perského zálivu a v jeho těsné blízkosti se vine krásná pláž s jemným bílým pískem.

Online cena a slevy Burj Al Arab *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Česky mluvící delegát
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
Průvodce a mapa Dubaje
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V EMIRÁTECH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Burj Al Arab *****

Naše foto hotelu Burj Al Arab *****

Gastronomie a hotelové restaurace Burj Al Arab

V osmi restauracích a barech hotelu Burj Al Arab na vás čeká něco víc, než jen dobré jídlo. Nasajete tu živou atmosféru, užijete si elegantní prostory i ty nejlepší výhledy. Každá restaurace je jedinečná. V kuchyních se připravují pokrmy od Arábie, až po Dálný Východ. Pochutnáte si i na evropské kuchyni. Stolovat tu můžete pod mořskou hladinou i pod hvězdami.

V srdci nejvyššího atria světa lemovaného zlatými sloupy, v barvě černé a rudé, hned vedle tryskající fontány v hale se nachází restaurace Al Iwan, kde si vychutnáte nejvyhlášenější arabskou kuchyni.

Restaurace Al Mahara vám nabídne nejlepší jídla z mořských plodů, virtuální procházka pod hladinou oceánu a jedinečné oválné akvárium, nejhezčí v Dubaji. Zároveň bude hýčkat vaše chuťové buňky nejčerstvějšími a nejlahodnějšími ingrediencemi připravenými šéfkuchaři světové třídy.

V ovzduší propracovanosti dává restaurace Al Muntaha nový rozměr výrazům nejvyšší a největší restaurace ve výšce 200 metrů nad mořem, která nabízí skvělý výhled na Perský záliv, Palm Jumeirah a ostrov World doplněný nepřekonatelnou středomořskou a současnou evropskou kuchyní. Na večeři vás dopraví nejrychlejší výtahy světa, které mají rychlost šest metrů za sekundu.
Café restaurant Bab Al Yam s mezinárodní kuchyní a Perským zálivem v pozadí nabízí odpočinkové posezení u bazénu, neformální, venkovní jídlo s atraktivními výhledy na moře, klidnou atmosféru a krásnou krajinu okolní zelené oázy.

Juna Lounge představuje sofistikovaný prostor s nabídkou jedinečné sametové whisky a výběr prvotřídních kubánských doutníků.

Junsui znamená v japonštině „ryzí“ a přesně taková je nová, autentická, asijská restaurace v nákladných interiérech Burj Al Arab s výhledy na Perský záliv beroucí dech, koktejlovým salonkem, vhodným na drink před jídlem či po jídle, a pochoutkami připravovaným přímo před zraky hostů. Japonskou a čínskou kuchyni doplňují jídla thajská, indonéská a korejská.

Pro Sahn Eddar je typická symfonie klasických zvuků, mramor, mozaiky a měkké světlo pochodní. Naleznete ji na úpatí nejvyššího atria světa, na pozadí ohromné vodní plochy. Hosté si zde mohou vychutnat ranní kávu, oddat se potěšení z tradičního odpoledního čaje nebo se nechat hýčkat okouzlující hudbou se sklenkou nejlepších světových vín.

Skyview Bar se nachází se hned vedle restaurace Al Muntaha . Je to skvělé místo pro odpolední čaj, drink před jídlem i po večeři, servírovaný v atmosféře přepychu a pohodlí a s výhledy na ostrovy Palm, World a pobřeží Jumeirah Beach.

Culinary Flight at Burj Al Arab, neboli to nejlepší z nejlepšího. Jedná se o kulinářský zážitek, díky kterému prozkoumáte mnoho restaurací a barů. Začnete s obědem v Al Mahara, budete pokračovat s Junsui a hlavní chod si užijete v Al Muntaha. Završením bude sladká tečka v restauraci Sahn Edar. Večeři vám pak poskytne Skyview Bar.

Sport a wellness hotelu Burj Al Arab *****

Burj Al Arab leží na bílé, písčité pláži, ohraničené modrými vodami Perského zálivu, tím je předurčen být předním místem vodních sportů a aktivit. Relaxovat v ohromném venkovním bazénu, oddávat se paprskům slunce na pláži, trénovat kondici v prostorném fitcentru s nejnovějším vybavením a osobními trenéry nebo využít neomezený přístup do vodního parku Wild Wadi – to všechno jsou nekonečné možnosti pro váš volný čas.

Wald Wadi Waterpark je jedním z nejúchvatnějších a největších vodních parků na světě. Zaujme, jak malé a dospívající, tak i dospělé. Může se stát nástrojem a místem pro teambuilding. Vodní svět je dosažitelný z Burj Al Arab buď krátkou pěší procházkou, nebo kyvadlovou autobusovou dopravou, která je pro hosty hotelu zdarma.

Z vodních sportů jsou k dispozici venkovní a vnitřní bazény, windsurfing, vodní lyžování, šnorchlování, potápění, plachtění, kajaky, mořské rybaření, pronájem yacht a další možnosti.

Jen několik míst na světě nabízí tak rozmanitá, kvalitní a rozsáhlá golfová hřiště jako Dubaj v Montgomerie Golf Course a Emirates Golf Club, bez ohledu na hráčský handicap.

V osmnáctém poschodí hotelu, v klidné atmosféře doplněné stylovými mozaikami se rozkládají lázně Assawan Spa & Health Club s úchvatnými výhledy na záliv, pokoji na procedury pro redukci váhy, odbourání stresu, relaxaci a další, s vanami na hydroterapii, s orientálními masážemi, se soláriem, saunou, parní lázní a jacuzzi, se dvěma nekonečnými bazény, se squashovými kurty, dvěma plně vybavenými fitness studii a parketem na aerobic.

Objevovat město nekonečných překvapení a jeho okolí můžete na některém ze širokého výběru výletů – navštivte klasické tržiště souk a nakupte si tradiční koření, zlato či suvenýry, projeďte se po majestátních písečných dunách, po luxusní residenční čtvrti či historických památkách a muzeích, vydejte se na pouštní safari, sledujte ptáků nebo si užijte některou z mezinárodních sportovních akcí. Pro milovníky nákupů je nemožné vynechat některé z blízkých obchodních center, vyhlášených po celém světě.

Pro obchodní a oficiální akce jsou k dispozici malé i velké sály, které už byly místem mnoha prestižních, celosvětových galavečeří a ceremoniálů.

Děti v hotelu Burj Al Arab *****

Dětský klub Sindibad se nachází v 18. patře hotelu, přiléhá ke knihovně Diwania a je osazen profesionálními pečovateli. Služby klubu jsou poskytovány dětem od jednoho roku do dvanácti let. Vybavení zahrnuje dětský koutek, měkké hračky, stolní hry, plazmovou televizi, Disney Channel a další dětské kanály, počítačové hry, knížky a tvůrčí činnosti.

K dispozici je také útulná místnost s měkoučkou postelí a dětskou postýlkou, kdyby se některé z dětí cítilo unavené. Děti z klubu mají také přístup ke všem venkovním aktivitám, které poskytuje hotel Jumeirah Beach.

Mapa - Burj Al Arab *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Burj Al Arab *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Burj Al Arab *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Marica Verešová

Recenze hotelu Burj Al Arab *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Dubaje

Kateřina Marečková
Burj Al Arab
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.