Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Dubaj

Luxusní resort s výhledem na Burj Al Arab

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů V blízkosti Burj Al Arab Arabská pohostinnost Přátelský personál
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* ***** Dubaj

Luxusní resort Madinat Jumeriah Al Naseem se rozprostírá na nádherném pobřeží s orientací na impozantní hotel Burj Al Arab. Architekturou a svým okolím, které tvoří exotické zahrady a tyrkysové bazény, navozuje atmosféru pohody v dnešní dynamické Dubaji. Svým hostům poskytuje dostatek soukromí k relaxaci.

Resort je součástí komplexu hotelů Jumeirah. Díky tomu je pláž u skupiny těchto hotelů nejdelší soukromou pláží v Dubaji (délka je 2 km). Hosté mohou navíc využívat i některé nabídky okolních hotelů (např. dětský klub).

I přestože je hotel Al Naseem s 387 pokoji a 43 suitami velmi rozlehlý, nebudete si zde připadat ztraceně. Naopak, snadno se tu budete cítit, jako doma. Pokoje a suity jsou opravdu prostorné, což je umocněno francouzskými okny vedoucími na balkóny či terasy, které se tak stávají venkovní součástí pokoje. Všechny pokoje a suity jsou vybaveny moderním nábytkem, jednoduchými liniemi s arabskými motivy. Světlý interiér je inspirován dunami písku, modrým nebem, mořským vánkem a dubajským dědictvím v podobě potápění se za sběrem perel a beduínskými tradicemi. Každý pokoj a suita disponuje balkónem či terasou s neobyčejným výhledem na Perský záliv, hotelové zahrady a bazény a také na Burj Al Arab. 

K relaxaci mimo pláž či bazény je možné využít fitness centrum Talise s horolezeckou stěnou a lázně Al Qasr Talise Spa s širokou nabídkou procedur k relaxaci těla i duše. Pro aktivnější turisty je v nabídce hotelového komplexu 5 tenisových kurtů. Hosté mohou také bezplatně využít blízký Wild Wadi Waterpark.

Děti si užijí dostatek zábavy v Kids klubu, který se nachází přímo v hotelu, nebo v Sinbad’s Kids klubu, který je k dispozici v nedalekém hotelu Jumeirah Al Qasr.

Hotel disponuje 7 restauracemi a bary s různorodou nabídkou světových kuchyní.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Resort Deluxe

Resort Deluxe

Resort Deluxe (51 m2) představuje harmonický a relaxační prostor s moderním vybavením. Ložnice s manželskou postelí, obývací část a velká otevřená koupelna jsou zařízeny v moderním ..

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe (51 m2) nabízí krásné výhledy přímo na moře. Jedná se o prostorný pokoj s akcenty písečných dun a dubajských perel...

Ocean Club Terrace Room

Ocean Club Terrace Room

Ocean Club Terrace Room (51 m2) disponuje rozsáhlou venkovní terasou s výhledem na moře. Hosté si navíc užijí mnohé benefity navíc, jako je neomezený přístup do Orchid Lounge, zde se pod..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Jumeirah Al Naseem disponuje sedmi restauracemi a bary inspirovanými celým světem, ze kterých si jistě vyberete-od autentické marocké kavárny, přes zážitek z mořských plodů ze Středomoří na pláži až po pochutiny z Polynésie v baru u bazénu.

Rockfish se nachází u bazénu a jedná se o restauraci zaměřenou na středomořskou kuchyni a mořské plody. Podávají se zde obědy a večeře. 

Blind Tiger představuje výjimečné zážitky v exkluzivním prostředí. Podávají se zde nápoje a lehké občerstvení. 

Summersalt Beach Club slibuje jídla inspirovaná světovými kuchyněmi. Díky své poloze v blízkosti pláže s výhledem na Burj Al Arab je zážitek ze stolování v tomto klubu nezapomenutelný. Posedět můžete uvnitř i venku na terase. 

Kayto servíruje obědy a večeře. Koncept této restaurace odkazuje k peruánské gastronomii, kterou ovlivnili japonští imigranti. Nachází se na střeše, a tak si zde užijete překrásné výhledy. 

Al Mandhar Lounge je kavárna inspirovaná marockými tradicemi a francouzskou cukrárenskou tradicí. Nachází se v blízkosti hotelového lobby a nabízí výhled na Perský záliv s dominantou Burj Al Arab. V nabídce vedle chutných dezertů k odpolednímu čaji či kávě naleznete také sendviče či saláty.

The Palmery získala svůj název díky poloze v botanické zahradě, kde se pěstují různé druhy palem. Jídelníček této restaurace je založen na zdravé stravě a čerstvých ingrediencích z celého světa. Jídla jsou nabízená jak formou bufetu, tak servírovaná. Přilehlá terasa nabízí výhled na Burj Al Arab. Restaurace je otevřená po celý den s nabídkou snídaní, obědů i večeří.

Sugarmash servíruje mezinárodní jídla a osvěžující nápoje v prostředí bazénu pro dospělé. Atmosféra baru i jeho nabídka jsou inspirovany karibskými a polynéskými ostrovy.

Kalsa Pool Bar nabízí lákavé a zdravé pochutiny jako např. saláty, sendviče, burgery či pizzu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*

Všechny pokoje a suity jsou vybaveny moderním nábytkem a jednoduchými liniemi s arabskými motivy. Světlý interiér je inspirován písečnými dunami, modrým nebem, mořským vánkem a dubajským dědictvím v podobě potápění se za sběrem perel.

Každý pokoj a suita disponuje balkónem či terasou s neobyčejným výhledem na Perský záliv nebo na hotelové zahrady a bazény a některé dokonce na ikonický Burj Al Arab.

Koupelny zahrnují velký otevřený prostor, který je možné, díky posuvným dveřím, propojit s obývacím prostorem, čímž vznikne jedna velká místnost.

Ve všech suitách i pokojích budete mít k dispozici: HD LCD TV, DVD přehrávač, fén, vybavení k přípravě čaje a kávy, trezor, noviny, minibar a žehlící prkno s žehličkou. Hotel na žádost poskytne dětskou postýlku.

Všechny pokoje a suity jsou díky bezbariérovému přístupu dostupné i invalidním osobám.

V pokojích/suitách i v okolí hotelu lze bezplatně využít wi-fi.

K dalším benefitům tohoto resortu patří:

- přístup do Wild Wadi Waterpark
- přístup na pláž Jumeirah
- přístup k pěti bazénům včetně bazénu výhradně pro dospělé

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Resort Deluxe

Resort Deluxe foto

Resort Deluxe (51 m2) představuje harmonický a relaxační prostor s moderním vybavením. Ložnice s manželskou postelí, obývací část a velká otevřená koupelna jsou zařízeny v moderním arabském duchu. Výhled se otevírá na bazény a do zahrad. Pokoj je vhodný až pro 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe foto

Ocean Deluxe (51 m2) nabízí krásné výhledy přímo na moře. Jedná se o prostorný pokoj s akcenty písečných dun a dubajských perel. Pokoj je vhodný až pro 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Ocean Club Terrace Room

Ocean Club Terrace Room foto

Ocean Club Terrace Room (51 m2) disponuje rozsáhlou venkovní terasou s výhledem na moře. Hosté si navíc užijí mnohé benefity navíc, jako je neomezený přístup do Orchid Lounge, zde se podávají snídaně, odpolední čaj a lehké večerní občerstvení. K dispozici budete mít také přístup do Summersalt Beach Club pro hosty starší 12 let.

Family Superior

Family Superior foto

Family Superior (60 m2) poskytuje dostatek prostoru a pohodlí díky oddělené obývací části. Výhledy se otevírají na bazén a na okolní bohatou zeleň. Pokoj je vhodný až pro 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Pool Terrace

Pool Terrace foto

Pool Terrace Room (50-60 m2) je určen pouze dospělým hostům, neboť disponuje přímým vstupem k bazénu pro dospělé. Součástí pokoje je i soukromá terasa.

Ocean Club Superior Room

Ocean Club Superior Room foto

Ocean Club Superior Room (60 m2) vás potěší krásnými výhledy na moře. Rozlehlý prostor nabízí ložnici s manželskou postelí a oddělený obývací pokoj. Hosté této suity budou mít exkluzivní přístup do salonku The Orchid Lounge, kde se podávají snídaně, odpolední čaj a večerní lehké občerstvení. Pokoj je vhodný až pro 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.

Two Bedroom Deluxe Family Room

Two Bedroom Deluxe Family Room foto

Two Bedroom Deluxe Family Room (102 m2) je ideální pro větší rodiny, kterým nestačí jeden pokoj, ale potřebují dva spojené.

Resort Suite

Resort Suite foto

Resort Suite (135 m2) disponuje dobře vybaveným obývacím pokojem a terasou s výhledy na zahrady resortu. Hosté této suity budou mít exkluzivní přístup do salonku The Orchid Lounge, kde se podávají snídaně, odpolední čaj a večerní lehké občerstvení. Zavítat můžete také do Summersalt Beach Club pro hosty starší 12 let.

Family Suite

Family Suite foto

Family Suite (126 m2) nabízí kromě obývacího pokoje také rozsáhlou venkovní obývací část s krásnými výhledy na moře. Hosté této suity budou mít exkluzivní přístup do salonku The Orchid Lounge, kde se podávají snídaně, odpolední čaj a večerní lehké občerstvení. Suita je vhodná až pro 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby a 2 děti do 16 let.

Ocean Suite

Ocean Suite foto

Ocean Suite (135 m2) zahrnuje ložnici s postelí king, obývací pokoj a velkorysý venkovní prostor s posezením a výhledy na moře nebo resort. Hosté této suity budou mít exkluzivní přístup do salonku The Orchid Lounge, kde se podávají snídaně, odpolední čaj a večerní lehké občerstvení. Dalším benefitem je přístup do Summersalt Beach Club pro hosty starší 12 let. Suita je vhodná pro 3 dospělé osoby nebo pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 16 let.

Gulf Ocean Suite

Gulf Ocean Suite foto

Gulf Ocean Suite (126 m2) se nachází v přízemí, nabízí oddělený obývací pokoj a překrásné výhledy na pláž a moře. K dispozici budete mít privátní terasu s cabanas. Hosté této suity budou mít exkluzivní přístup do salonku The Orchid Lounge, kde se podávají snídaně, odpolední čaj a večerní lehké občerstvení. Zavítat můžete také do Summersalt Beach Club pro hosty starší 12 let.

Burj View Suite

Burj View Suite foto

Burj View Suite (135 m2), jak už název napovídá, nabízí výhled na ikonický hotel Burj Al Arab a to přímo ze soukromé terasy. Hosté této suity budou mít exkluzivní přístup do salonku The Orchid Lounge, kde se podávají snídaně, odpolední čaj a večerní lehké občerstvení. Zavítat můžete také do Summersalt Beach Club pro hosty starší 12 let.

Two Bedroom Presidential Suite

Two Bedroom Presidential Suite foto

Royal Penthouse

Royal Penthouse foto

Two Bedroom Royal Suite

Two Bedroom Royal Suite foto

Pláž a moře

Resort Al Naseem se nachází přímo na pláži Jumeirah Beach, nejnavštěvovanější pláži v Dubaji. Pokrývá ji bílý písek a hostům jsou zde k dispozici slunečníky a lehátka - výhradně pro hotelové hosty. Díky poloze hotelu se přímo z pláže nabízí výhled na ikonickou "plachetnici" Burj Al Arab. Pro vyznavače aktivní dovolené je k dispozici široký výběr vodních aktivit, od wakeboardingu až po jízdu na vodních skútrech. 

Online cena a slevy Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Profi foto hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*

Hotel Jumeirah Al Naseem disponuje sedmi restauracemi a bary inspirovanými celým světem, ze kterých si jistě vyberete-od autentické marocké kavárny, přes zážitek z mořských plodů ze Středomoří na pláži až po pochutiny z Polynésie v baru u bazénu.

Rockfish se nachází u bazénu a jedná se o restauraci zaměřenou na středomořskou kuchyni a mořské plody. Podávají se zde obědy a večeře. 

Blind Tiger představuje výjimečné zážitky v exkluzivním prostředí. Podávají se zde nápoje a lehké občerstvení. 

Summersalt Beach Club slibuje jídla inspirovaná světovými kuchyněmi. Díky své poloze v blízkosti pláže s výhledem na Burj Al Arab je zážitek ze stolování v tomto klubu nezapomenutelný. Posedět můžete uvnitř i venku na terase. 

Kayto servíruje obědy a večeře. Koncept této restaurace odkazuje k peruánské gastronomii, kterou ovlivnili japonští imigranti. Nachází se na střeše, a tak si zde užijete překrásné výhledy. 

Al Mandhar Lounge je kavárna inspirovaná marockými tradicemi a francouzskou cukrárenskou tradicí. Nachází se v blízkosti hotelového lobby a nabízí výhled na Perský záliv s dominantou Burj Al Arab. V nabídce vedle chutných dezertů k odpolednímu čaji či kávě naleznete také sendviče či saláty.

The Palmery získala svůj název díky poloze v botanické zahradě, kde se pěstují různé druhy palem. Jídelníček této restaurace je založen na zdravé stravě a čerstvých ingrediencích z celého světa. Jídla jsou nabízená jak formou bufetu, tak servírovaná. Přilehlá terasa nabízí výhled na Burj Al Arab. Restaurace je otevřená po celý den s nabídkou snídaní, obědů i večeří.

Sugarmash servíruje mezinárodní jídla a osvěžující nápoje v prostředí bazénu pro dospělé. Atmosféra baru i jeho nabídka jsou inspirovany karibskými a polynéskými ostrovy.

Kalsa Pool Bar nabízí lákavé a zdravé pochutiny jako např. saláty, sendviče, burgery či pizzu.

Aktivity

Wild Wadi Waterpark je k dispozici malým i velkým hostům hotelu Al Naseem. Nachází se na Jumeirah Beach Road, mezi hotely Burj Al Arab a Jumeirah Beach Hotel. Jedná se o nejdobrodružnější vodní park v Dubaji s bezpočtem vodních atrakcí jako jsou skluzavky, tobogány, divoké řeky, atd. K dispozici jsou zde i restaurace a obchody. 

Abra Tour nabízejí autentické prohlídky, které vás nechají nahlédnout do arabského světa z lodní paluby.

Privátní jachting vám umožní prozkoumat dubajské břehy z luxusní jachty. Na jachtě se dají uspořádat i oslavy s brunchem nebo večeří.

Exkluzivní prohlídka Burj Al Arab vás pozve přímo do interiérů ikonické "plachetnice" Burj Al Arab.

Dobrodružství na moři zahrnuje vodní sporty, jako je wakeboarding, vodní skútry, windsurfing, jízdu na banánu, atd.

Sport a wellness hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Skutečnou oázou pro regeneraci těla i duše bude jistě návštěva lázní Al Qasr Talise Spa, které jsou k dispozici hostům všech hotelů komplexu Madinat Jumeirah Resort. Veškeré služby poskytované v těchto lázních jsou personifikované a upravené dle přání hosta. V nabídce naleznete např. různorodé masáže, infračervenou saunu, parní lázeň nebo péči o pleť. Masáže si můžete vychutnat také na pláži. Součástí lázní je také bazén a jógové studio, kde si můžete potrápit tělo na skupinových, ale i soukromých lekcích.

V rámci komplexu je také k dispozici 5 tenisových kurtů a fitness centrum Talise s horolezeckou stěnou.

Hoteloví hosté mají bezplatný vstup do blízkého Wild Wadi Waterpark.

Dobrodružství na moři zahrnuje vodní sporty, jako je wakeboarding, vodní skútry, windsurfing, jízdu na banánu, atd.

Hosté resortu mohou využívat celkem 4 bazény: Horizon Pool (Jumeirah Mina A'Salam), Infinity Family Pool (Jumeirah Mina A'Salam), Main Pool (Jumeirah Al Qasr) a Celeste Infinity Pool pouze pro dospělé (Jumeirah Al Qasr). 

 

Děti v hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Malí hoteloví hosté mohou bezplatně využívat Kids klub a zúčastnit se tak her, vnitřních i venkovních aktivit nebo využívat dostupné prolézačky a houpačky.

K dispozici je také Sinbad's Kids klub, který se nachází u bazénu nedalekého hotelu Jumeirah Al Qasr. Tento klub nabízí až 1 000 m2 herní plochy a bazénů a mnoho aktivit, díky nimž se stane dovolená v Dubaji pro vaše nejmenší splněným snem.

Oba kluby jsou otevřené denně po celý den.

Alternativou k dětským klubům je nabídka hlídání dětí prostřednictvím certifikovaných hlídaček.

V blízkosti se nachází Wild Wadi Waterpark, do kterého mají hoteloví hosté vstup zdarma.

Hotel na žádost poskytne dětskou postýlku.

Doprava do hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*

Resort se nachází 28 kilometrů od mezinárodního letiště v Dubaji. 

Mapa - Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2022
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Madinat Jumeirah – Al Naseem 5* *****

Letová spojení do Dubaje

Ing. Kateřina Mackovičová
Madinat Jumeirah – Al Naseem 5*
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.