Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Dubaj

Palácový klenot resortu Madinat Jumeirah

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*

Pro hotel Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena hotelu vč. tax
- /osoba
V ceně povinné místní taxy a poplatky.
Cena bez místních tax
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Hotel ve stylu arabského paláce Romantický areál s vodními cestami U pláže

Popis hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* ***** Dubaj

Al Qasr znamená v překladu „Palác“ a přesně toto slovo vystihuje tento výjimečný hotel, který je korunním klenotem hotelového komplexu Madinat Jumeirah, který sdružuje čtyři resorty. Al Qasr svým stylem připomíná letní rezidenci šejků. Dostupný je po třídě lemované stromy a zdobený krásnými sochami arabských koní. Je holdem starobylému architektonickému stylu majestátní elegance. Grand boutique hotel s 294 pokoji a apartmá s velkými okny skýtajícími nádherné výhledy, s pěti restauracemi se čtyřmi bary a salonky, rozlehlými zahradami a velkými bazény je s celým resortem spojen impozantními vodními cestami.

Madinat Jumeirah znamená v překladu „Město Jumeirah“. Jeden z nejvíce fascinujících resortů na světě s dvoukilometrovou písčitou pláží je tvořen dvěma boutique hotely, letními domy s dvory a vilami, čtyřiceti čtyřmi restauracemi, tradičním trhem souk, lázněmi Talise Spa, konferenčními a banketovými centry, Quay Health clubem a The Firts Group divadlem.

Komplex leží v jedinečné lokalitě podél prestižní pláže Jumeirah, blízko hojně poptávaných residencí, kde šetrné plány města zachovaly exkluzivně pouze nízké stavby. Po silnici je z hotelu snadný přístup ke všem místním zařízením, obchodním oblastem a je zde dobrá obslužnost taxi a hotelových limuzín.

Mezinárodní letiště Dubai je vzdálené 25 minut, blízko je Dubai Media City, Dubai Internet City, The Palm Jumeirah, atrakce pro volný čas i nákupy, Burj Al Arab, vodní park Wild Wadi a Jumeirah Beach Hotel. Nejbližší nákupní centrum je vzdáleno deset minut jízdy autobusem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Arabian Deluxe

Arabian Deluxe

Pokoje Arabian Deluxe nabízí výhledy na impozantní vodní cesty a tropickou nádheru resortu, pohodlnou postel velikosti King nebo dvě jednolůžkové postele...

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe poskytuje výhodu v podobě vlastního balkonu, který se otevírá směrem k magickým vodám oceánu...

Arabian Club Room

Arabian Club Room

Od prostorné šatny a elegantní koupelny až po úchvatný výhled ze soukromého balkónu, pokoj Arabian Club kombinuje složitý design Blízkého východu s moderním komfortem...

Gastronomie a hotelové restaurace

O uspokojení gurmánských choutek se přímo v hotelu stará devět restaurací, barů a klubů.

Arboretum představuje arabskou současnost a nabízí přepychové celodenní stravovaní s mezinárodní a regionální příchutí ve světlém, prostorném a stylovém prostředí. Večeře se podávají také al fresco na terase s výhledem na rušné vodní cesty a na moře.

Procházka po vyzdobeném molu směrem do moře vede do romantické restaurace Pierchic, která servíruje na obědy a večeře nejlepší jídla z mořských plodů s příchutí mírného vánku a klidným výhledem na azurové vody zálivu. Zažijete zde stylový, klidný a jednoduše velkolepý zážitek, protože se jedná o nejvyhlášenější dubajskou kulinářskou destinaci.

Máte rádi západ slunce? Pak máte rádi salonek Koubba ve stylu zbrojnice, kde se servírují delikátní doutníky a likéry. Ponořeni v pohodlné pohovce v teplém osvětlení arabských luceren a nasávající atmosféru s kouzelným koktejlem budete každý okamžik v tomto baru považovat za dokonalý.

Kouzlo paláce si užijete v luxusním posezení v Al Fayrooz, pojmenovaném po tyrkysovém polodrahokamu spojovaném s krásou a hojností. Vyvýšený lobby salon v samém srdci Al Qasru s výhledem na vodní cesty a zahrady podává nápoje, lehké svačiny a také odpolední čaje.

Al Hambra oslavuje bohaté dědictví Granady, jedná se o restauraci v maurském stylu. Menu s kořeny v andaluských prosluněných receptech se skládají z velkého množství jídel od paelly s mořskými plody přes klasické tagine po různé variace tapas. Ať dáváte přednost posezení pod klenutými stropy připomínajícími rané španělské období nebo na venkovní terase, máte jistotu nejlepších jídel a nejkrásnějších výhledů.

Khaymat Al Bahar, to jsou velké stany v beduínském stylu, jež obsluhují pláž a bazén. Občerstvení, stylové lehké obědy a extravagantní večerní grilování charakterizuje neformální, zábavný a vždy živoucí Khaymat Al Bahar. Můžete pozorovat oslnivý západ slunce na horizontu, ukrýt se před sluncem nebo sledovat plážový ruch a při tom se ponořit do světa delikátních menu, voňavých zákusků a šumících nápojů.

Vedle lázní Talise v zahradách u vody podává vegetariánskou kuchyni restaurace Magnolia. Pro ty, kteří mají chuť na zdravá jídla, je připravený bohatý výběr a rozmanité chutě nutričně vyvážených pokrmů připravených z čerstvých a převážně organických přísad. Stejně působivý a zdravý je i nápojový lístek zahrnující širokou paletu ovocných koktejlů, organických vín a minerálních vod.

MJ's Steak House je naopak rájem masožravců, který dodržuje časem prověřené původní recepty všech steak housových delikates. Ukázkové hovězí Wagyu, jemně propracované se sametovou chutí, nebo bostonská polévka ze škeblí, na kterou se sbíhají sliny, stále populární Surf &Turf a mořské plody – to všechno bude dráždit Vaše chuťové buňky na venkovní terase nebo v interiérech s uvolněnou atmosférou.

Pai Thai je dostupná loďkami abras, s výhledem na klidné vodní cesty Madinat. Je oázou thajské a asijské kuchyně. S kulinářskými zážitky na jejích bohatě zdobených terasách je velmi snadné nechat mysl plout po Řece králů.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*

Al Qasr se skládá z celkem 294 pokojů, patnácti kategorií. Všechny pokoje a apartmá jsou zařízeny ve starobylém arabském stylu, který podtrhuje celkový tradiční ráz hotelu. Pokoje jsou vybavené vlastním balkónem s výhledem na resort nebo záliv, king size lůžky, soukromou šatnou, luxusní mramorovou koupelnou s velkou vanou a samostatnou dešťovou sprchou, starožitným nábytkem a salonkem s posezením.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Arabian Deluxe

Arabian Deluxe foto

Pokoje Arabian Deluxe nabízí výhledy na impozantní vodní cesty a tropickou nádheru resortu, pohodlnou postel velikosti King nebo dvě jednolůžkové postele. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 11 let.

Ocean Deluxe

Ocean Deluxe foto

Ocean Deluxe poskytuje výhodu v podobě vlastního balkonu, který se otevírá směrem k magickým vodám oceánu. Ložnice bude zařízena dle Vašeho výběru, buďto postelí velikosti King, a nebo dvěma jednolůžkovými postelemi. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 11 let.

Arabian Club Room

Arabian Club Room foto

Od prostorné šatny a elegantní koupelny až po úchvatný výhled ze soukromého balkónu, pokoj Arabian Club kombinuje složitý design Blízkého východu s moderním komfortem. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 11 let.

Ocean Club Room

Ocean Club Room foto

Pokoj Ocean Club je vybaven soukromým balkónem, ze kterého budete mít výhled na třpytivé vody Arabského zálivu. Zdobené arabeskové interiéry nabízejí pohodlné postele, prostorné šatny a mramorové koupelny. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 11 let.

Lagoon Deluxe

Lagoon Deluxe foto

Pokoj Lagoon Deluxe s tradičním arabeskovým designem s moderními detaily Vám nabídne soukromý balkón s výhledem na lagunu resortu a mramorovou koupelnu s tradiční vanou a sprchovým koutem. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 11 let.

Junior Arabian Suite

Junior Arabian Suite foto

Junior Arabian Suite ubytuje až tři dospělé nebo 2 dospělé a dvě děti do 11 let. Nabízí výhledy na impozantní vodní cesty a tropickou nádheru resortu ze soukromého balkonu. Disponuje mramorovou koupelnou s vanou, sprchovým koutem a koupelnovými doplňky, postelí velikosti King s přikrývkami z husího peří a načechranými polštáři.

Junior Ocean Suite

Junior Ocean Suite foto

Junior Ocean Suite ubytuje až tři dospělé nebo 2 dospělé a dvě děti do 11 let. Nabízí výhled na Arabský záliv. Disponuje mramorovou koupelnou s vanou, sprchovým koutem a koupelnovými doplňky, postelí velikosti King s přikrývkami z husího peří a načechranými polštáři.

One Bedroom Arabian Suite

One Bedroom Arabian Suite foto

One Bedroom Arabian Suite nabízí zařízení ve stylu Blízkého východu. Je ideální pro rodiny s dětmi, které touží po prostoru. Součástí interiéru je obývací prostor a jídelna. Ze soukromého balkonu si užijete výhled na okouzlující zahrady resortu.

One Bedroom Ocean Suite

One Bedroom Ocean Suite foto

Naše prostorné apartmá One Bedroom Ocean Suite má skvostné proporce. Oddělený obývací pokoj, okouzlující ložnice a panoramatická terasa dohromady tvoří dokonalý prostor pro nezapomenutelný pobyt.

Two Bedroom Arabian Family Room

Two Bedroom Arabian Family Room foto

Two Bedroom Arabian Family Room je perfektním řešením pro rodiny. Dva propojené pokoje typu Arabian Deluxe s výhledem na meandrující vodní toky udrží dospělé a děti pohromadě, zároveň ovšem poskytnou dostatek soukromí. Ubytují se zde až 3 dospělé osoby a 3 děti do 11 let.

Presidential Suite

Three Bedroom Royal Suite

Pláž a moře

Podél celého monumentálního komplexu Madinat Jumeirah se táhne slavná dubajská pláž Jumeirah, s jemným bílým pískem a úžasnou délkou, která láká k procházkám. Záliv skýtá skvělé osvěžení, podmořský život tu ale příliš pestrý není.

Online cena a slevy Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Profi foto hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*

O uspokojení gurmánských choutek se přímo v hotelu stará devět restaurací, barů a klubů.

Arboretum představuje arabskou současnost a nabízí přepychové celodenní stravovaní s mezinárodní a regionální příchutí ve světlém, prostorném a stylovém prostředí. Večeře se podávají také al fresco na terase s výhledem na rušné vodní cesty a na moře.

Procházka po vyzdobeném molu směrem do moře vede do romantické restaurace Pierchic, která servíruje na obědy a večeře nejlepší jídla z mořských plodů s příchutí mírného vánku a klidným výhledem na azurové vody zálivu. Zažijete zde stylový, klidný a jednoduše velkolepý zážitek, protože se jedná o nejvyhlášenější dubajskou kulinářskou destinaci.

Máte rádi západ slunce? Pak máte rádi salonek Koubba ve stylu zbrojnice, kde se servírují delikátní doutníky a likéry. Ponořeni v pohodlné pohovce v teplém osvětlení arabských luceren a nasávající atmosféru s kouzelným koktejlem budete každý okamžik v tomto baru považovat za dokonalý.

Kouzlo paláce si užijete v luxusním posezení v Al Fayrooz, pojmenovaném po tyrkysovém polodrahokamu spojovaném s krásou a hojností. Vyvýšený lobby salon v samém srdci Al Qasru s výhledem na vodní cesty a zahrady podává nápoje, lehké svačiny a také odpolední čaje.

Al Hambra oslavuje bohaté dědictví Granady, jedná se o restauraci v maurském stylu. Menu s kořeny v andaluských prosluněných receptech se skládají z velkého množství jídel od paelly s mořskými plody přes klasické tagine po různé variace tapas. Ať dáváte přednost posezení pod klenutými stropy připomínajícími rané španělské období nebo na venkovní terase, máte jistotu nejlepších jídel a nejkrásnějších výhledů.

Khaymat Al Bahar, to jsou velké stany v beduínském stylu, jež obsluhují pláž a bazén. Občerstvení, stylové lehké obědy a extravagantní večerní grilování charakterizuje neformální, zábavný a vždy živoucí Khaymat Al Bahar. Můžete pozorovat oslnivý západ slunce na horizontu, ukrýt se před sluncem nebo sledovat plážový ruch a při tom se ponořit do světa delikátních menu, voňavých zákusků a šumících nápojů.

Vedle lázní Talise v zahradách u vody podává vegetariánskou kuchyni restaurace Magnolia. Pro ty, kteří mají chuť na zdravá jídla, je připravený bohatý výběr a rozmanité chutě nutričně vyvážených pokrmů připravených z čerstvých a převážně organických přísad. Stejně působivý a zdravý je i nápojový lístek zahrnující širokou paletu ovocných koktejlů, organických vín a minerálních vod.

MJ's Steak House je naopak rájem masožravců, který dodržuje časem prověřené původní recepty všech steak housových delikates. Ukázkové hovězí Wagyu, jemně propracované se sametovou chutí, nebo bostonská polévka ze škeblí, na kterou se sbíhají sliny, stále populární Surf &Turf a mořské plody – to všechno bude dráždit Vaše chuťové buňky na venkovní terase nebo v interiérech s uvolněnou atmosférou.

Pai Thai je dostupná loďkami abras, s výhledem na klidné vodní cesty Madinat. Je oázou thajské a asijské kuchyně. S kulinářskými zážitky na jejích bohatě zdobených terasách je velmi snadné nechat mysl plout po Řece králů.

Sport a wellness hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Široká paleta vodních sportů je nabízena na rozlehlé pláži Jumeirah. Obojí, pláž i venkovní bazény hlídají profesionální plavčíci. Bazény zavírají ve 22:00. Mezi vodními aktivitami naleznete windsurfing, plachtění, vodní lyžování, wakeboarding, kajaky, plavby lodí, banana rides a potápění. Vstup do úžasného vodního parku Wild Wadi Waterpark pro hosty hotelu zdarma.

Quay Healthclub nabízí hodiny fitness, které budou vyhovovat všem úrovním pokročilosti, vybaven nemodernější technologií – cardio vaskulární a resistance health. Dále disponuje 25 m vnitřním bazénem s kontrolou teploty, zasazeném do krásně vyzdobeného prostředí a obklopen obrovskými okny s výhledem na okolní kanály.

Talise Spa v Madinat Jumeirah jsou nejuznávanějšími lázněmi v okolí a využívají velké množství propojených zařízení, která vytváří perfektní prostředí klidných a obohacujících zážitků. Budete hýčkáni v jednom z 26 unikátních pokojů navržených jako souostroví, malých soukromých oázách uprostřed tropické krajiny, kde vám procházka zahradami pomůže zklidnit a uvolnit mysl. Krásné venkovní stany přináší procedury v souladu s přírodou. Do vybavení lázní patří deluxe pokoje, soukromá tělocvična s osobním trenérem, jóga studio, teplý a studený bazén, sauna a parní lázně, sprchy, mezinárodní majilis a dva dámské polosoukromé majilis obsluhované ženským personálem a lázeňská restaurace Magnolia. Dopřát si můžete ošetřující procedury, kosmetickou péči, terapie čínské medicíny a je pro vás připravena i konzultace s profesionály, kteří sestaví na míru cvičební program nebo ozdravný program.

Děti v hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Pro nejmenší je připraven Sindibad’s Kids Club s velkým množstvím zábavných programů a zařízení. Otevřeno má každý den od osmé ranní do sedmé večerní. Pro zábavu dětí i dospělých v horkých dnech je lákavý Wild Wadi vodní park obřích rozměrů, který se nachází hned vedle resortu.

Mapa - Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2022
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Madinat Jumeirah – Al Qasr 5* *****

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Ing. Kateřina Mackovičová
Madinat Jumeirah – Al Qasr 5*
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.