Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Dubaj

Klidný odpočinek v luxusních arabských atriových domech

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Hodnocení 9.2 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní domky v tradičním stylu Kousek od pláže Jumeirah Prostorné ubytování pro rodiny

Popis hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* ***** Dubaj

Představte si horkou arabskou noc. Je vřelá, plná života. Chladné měsíční světlo se odráží v Arabském zálivu a vrhá odlesky. Vyjdete na balkon a rozhlédnete se kolem sebe. Vidíte město, které dýchá přepychem. Všechno je možné. Jakoby luxus neměl žádné hranice. Vidíte domy, v jejichž oknech plápolají světla, vodní plochy, které tvoří ulice a palmy, které tančí v jemném nočním vánku. Tohle není sen. Je to realita hotelu Dar Al Masyaf, který je součástí komplexu Madinat Jumeirah.

Dar Al Masyaf se inspiruje tradičním nádvořím altánů staré Arábie. Tvoří jej samostatné dvoupodlažní domy, které jsou přístupné po malebných vodních cestách. Vzhledem se až nápadně podobají klasickým atriovým domům s větrnými věžmi, takové naleznete ve staré části města u Creek. Celý prostor hotelu je navržen tak, aby byl prostorný, světlý a svěží, nachází se v prostředí zelených zahrad a romantických, klidných cest.

Madinat Jumeirah znamená v překladu „Město Jumeirah“. Jeden z nejvíce fascinujících resortů na světě s dvoukilometrovou písčitou pláží je tvořen dvěma boutique hotely, letními domy s dvory a vilami, čtyřiceti čtyřmi restauracemi, tradičním trhem souk, lázněmi Talise Spa, konferenčními a banketovými centry, Quay Health clubem a The Firts Group divadlem.

Komplex leží v jedinečné lokalitě podél prestižní pláže Jumeirah, blízko hojně poptávaných residencí, kde šetrné plány města zachovaly exkluzivně pouze nízké stavby. Po silnici je z hotelu snadný přístup ke všem místním zařízením, obchodním oblastem a je zde dobrá obslužnost taxi a hotelovými limuzínami.

Mezinárodní letiště Dubai je vzdálené 25 minut, blízko je Dubai Media City, Dubai Internet City, The Palm Jumeirah, atrakce pro volný čas i nákupy, Burj Al Arab, vodní park Wild Wadi a Jumeirah Beach Hotel. Nejbližší nákupní centrum je vzdáleno deset minut jízdy autobusem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Arabian Summehouse Deluxe

Arabian Summehouse Deluxe

Arabian Summerhouse (60 m²) je umístěn v nádherném klidném prostředí a disponuje vlastním přístupem na pláž...

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe

..

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe (60 m²) vám poskytne úžasný výhled na svěží zahrady, vodní stezky a tradiční arabské větrné věže...

Gastronomie a hotelové restaurace

Při výběru restaurace máte nekonečné možnosti. Hotelový komplex Madinat Jumeirah nabízí přes 20 restaurací, od italské trattorie přes thajské bistro až po japonskou restauraci.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5*

Dvoupodlažní domky ukrývají celkem 283 luxusních pokojů a suit. Vybírat můžete z devíti kategorií.

Samostatné dvoupodlažní domy s bazény jsou dosažitelné po vodních cestách nebo chodnících přes bohaté zahrady a mají skvělý přístup na pláž. Podle požadavků hostů se dá sestavit ubytování v jednom až třech pokojích, což je ideální pro menší skupiny nebo rodiny. K tomuto ubytování jsou poskytovány služby soukromého komorníka. Před večeří jsou v majilis každého domu podávány drinky zdarma. Uprostřed okouzlujícího zahradního nádvoří vítají bohatě zdobená velká vrata Arabian Summer Houses do prostor honosné kvality, okrových barev a vůní minulosti. V těchto domech naleznete následující kategorie pokojů a suit:

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Arabian Summehouse Deluxe

Arabian Summehouse Deluxe foto

Arabian Summerhouse (60 m²) je umístěn v nádherném klidném prostředí a disponuje vlastním přístupem na pláž. Venkovní prostory si užijete ze svého balkonu a terasy s výhledem do zahrady a na vodní kanály. K dispozici budete mít i velkorysou mramorovou koupelnu. Ložnice nabízí buď postel o velikosti king nebo na požádání dvě oddělená lůžka. O všechna vaše přání se postará váš komorník. V ceně: varná konvice, čaj a káva, denní tisk, sejf, fén, minibar, žehlička a prkno, zdarma vstup do Wild Wadi Water park.

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe foto

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe foto

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe (60 m²) vám poskytne úžasný výhled na svěží zahrady, vodní stezky a tradiční arabské větrné věže. I zde si užijete balkon a terasu, majlis a mramorovou koupelnu. Z pokoje to nemáte daleko na pláž. V ceně: varná konvice, čaj a káva, denní tisk, sejf, fén, minibar, žehlička a prkno, zdarma vstup do Wild Wadi Water park.

Gulf Summerhouse Ocean Deluxe

Gulf Summerhouse Ocean Deluxe foto

Gulf Summerhouse Ocean Deluxe (60 m²) vám nabídne ohromující výhled na oceán z balkonu a prostorné terasy. V ceně: varná konvice, čaj a káva, denní tisk, sejf, fén, minibar, žehlička a prkno, zdarma vstup do Wild Wadi Water park.

Arabian Summerhouse Arabian Suite

Arabian Summerhouse Arabian Suite foto

Arabian Summerhouse Arabian Suite (120 m²) nabízí harmonické rozvržení a styl Středního východu. Teplé odstíny a barevné dlaždice krásně kontrastují se starožitným nábytkem. Odpočiňte si v samostatném obývacím pokoji, poseďte v jídelním koutě nebo v zahradě. Užijte si výhled z vlastní soukromé terasy a relaxujte v mramorové koupelně. V ložnici najdete postel velikosti king. V ceně: transfery z/na letiště, vstup do klubu Club Executive Lounge a Premium Leisure Clubu, na pokoji varná konvice, čaj a káva, denní tisk, sejf, fén, minibar, žehlička a prkno, zdarma vstup do Wild Wadi Water park.

Gulf Summerhouse Arabian Suite

Gulf Summerhouse Arabian Suite foto

Gulf Summerhouse Arabian Suite (120 m²) se prezentuje chladnými modrými odstíny a bílým ložním prádlem. Interiéry zahrnují obývací část, majlis, soukromou spíž, ložnici a dvě terasy. K dispozici budete mít i luxusní koupelnu a šatník. Samozřejmostí jsou služby komorníka. V ceně: transfery z/na letiště, vstup do klubu Club Executive Lounge a Premium Leisure Clubu, na pokoji varná konvice, čaj a káva, denní tisk, sejf, fén, minibar, žehlička a prkno, zdarma vstup do Wild Wadi Water park.

Two Bedroom Gulf Family Room

Gulf Summerhouse Ocean Suite

Gulf Summerhouse Ocean Suite foto

Gulf Summerhouse Ocean Suite (120 m²) vám navíc poskytne výhled na klidné vody oceánu. Nachází se poblíž pláže. Samozřejmostí jsou služby komorníka. V ceně: transfery z/na letiště, vstup do klubu Club Executive Lounge a Premium Leisure Clubu, na pokoji varná konvice, čaj a káva, denní tisk, sejf, fén, minibar, žehlička a prkno, zdarma vstup do Wild Wadi Water park.

Malakiya Two Bedroom Villa

Malakiya Two Bedroom Villa foto

Malakiya Three Bedroom Villa

Malakiya Three Bedroom Villa foto

Royal Malakiya Villa

Royal Malakiya Villa foto

Pláž a moře

Podél celého monumentálního komplexu Madinat Jumeirah se táhne slavná dubajská pláž Jumeirah, s jemným bílým pískem a úžasnou délkou, která láká k procházkám. Jedná se o nejdelší privátní pláž v Dubaji. Záliv skýtá skvělé osvěžení, podmořský život tu ale příliš pestrý není.

 

Online cena a slevy Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Profi foto hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5*

Při výběru restaurace máte nekonečné možnosti. Hotelový komplex Madinat Jumeirah nabízí přes 20 restaurací, od italské trattorie přes thajské bistro až po japonskou restauraci.

All Inclusive

Vybrané kategorie ubytování mají v ceně vstup do Club Executive Lounge / Premier Leisure clubu. Mezi výhody klubu patří:

- snídaně v bufetových restauracích (Hanaaya Arboretum, Khaymat Al Bahar, The Palmery) a v Premier Leisure Clubu

- po celý den čaj, nealko a káva v klubovém salonku

- 15:00 - 16:30 odpolední čaj a malé občerstvení v klubu

- drinky a kapapky v klubu od 18 do 20:00

- exkluzivní vstup do plážového klubu Summersalt

- zdarma letištní transfery

Sport a wellness hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Široká paleta vodních sportů je nabízena na rozlehlé pláži Jumeirah. Obojí, pláž i venkovní bazény hlídají profesionální plavčíci. Bazény zavírají ve 22:00. Mezi vodními aktivitami naleznete windsurfing, plachtění, vodní lyžování, wakeboarding, kajaky, plavby lodí, banana rides a potápění. Vstup do úžasného vodního parku Wild Wadi Waterpark pro hosty hotelu zdarma.

Quay Healthclub nabízí hodiny fitness, které budou vyhovovat všem úrovním pokročilosti, vybaven nejmodernější technologií – cardio vaskulární a resistance health. Dále disponuje 25 m vnitřním bazénem s kontrolou teploty, zasazeném do krásně vyzdobeného prostředí a obklopen obrovskými okny s výhledem na okolní kanály.

Talise Spa v Madinat Jumeirah jsou nejuznávanějšími lázněmi v okolí a využívají velké množství propojených zařízení, která vytváří perfektní prostředí klidných a obohacujících zážitků. Budete hýčkáni v jednom z 26 unikátních pokojů navržených jako souostroví, malých soukromých oázách uprostřed tropické krajiny, kde vám procházka zahradami pomůže zklidnit a uvolnit mysl. Krásné venkovní stany přináší procedury v souladu s přírodou. Do vybavení lázní patří deluxe pokoje, soukromá tělocvična s osobním trenérem, jóga studio, teplý a studený bazén, sauna a parní lázně, sprchy, mezinárodní majilis a dva dámské polosoukromé majilis obsluhované ženským personálem a lázeňská restaurace Magnolia. Dopřát si můžete ošetřující procedury, kosmetickou péči, terapie čínské medicíny a je pro vás připravena i konzultace s profesionály, kteří sestaví na míru cvičební program nebo ozdravný program.

Děti v hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Pro nejmenší je připraven Sindibad’s Kids Club s velkým množstvím zábavných programů a zařízení. Otevřeno má každý den od osmé ranní do sedmé večerní. Pro zábavu dětí i dospělých v horkých dnech je lákavý Wild Wadi vodní park obřích rozměrů, který se nachází hned vedle resortu.

Mapa - Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2022
Kateřina Charlebois
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Kateřina Charlebois
Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5*
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.