Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Dubaj

Klidný odpočinek v luxusních arabských atriových domech

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Hodnocení 9.2 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní domky v tradičním stylu Kousek od pláže Jumeirah Prostorné ubytování pro rodiny

Popis hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* ***** Dubaj

Představte si horkou arabskou noc. Je vřelá, plná života. Chladné měsíční světlo se odráží v Arabském zálivu a vrhá odlesky. Vyjdete na balkon a rozhlédnete se kolem sebe. Vidíte město, které dýchá přepychem. Všechno je možné. Jakoby luxus neměl žádné hranice. Vidíte domy, v jejichž oknech plápolají světla, vodní plochy, které tvoří ulice a palmy, které tančí v jemném nočním vánku. Tohle není sen. Je to realita hotelu Dar Al Masyaf, který je součástí komplexu Madinat Jumeirah.

Dar Al Masyaf se inspiruje tradičním nádvořím altánů staré Arábie. Tvoří jej samostatné dvoupodlažní domy, které jsou přístupné po malebných vodních cestách. Vzhledem se až nápadně podobají klasickým atriovým domům s větrnými věžmi, takové naleznete ve staré části města u Creek. Celý prostor hotelu je navržen tak, aby byl prostorný, světlý a svěží, nachází se v prostředí zelených zahrad a romantických, klidných cest.

Madinat Jumeirah znamená v překladu „Město Jumeirah“. Jeden z nejvíce fascinujících resortů na světě s dvoukilometrovou písčitou pláží je tvořen dvěma boutique hotely, letními domy s dvory a vilami, čtyřiceti čtyřmi restauracemi, tradičním trhem souk, lázněmi Talise Spa, konferenčními a banketovými centry, Quay Health clubem a The Firts Group divadlem.

Komplex leží v jedinečné lokalitě podél prestižní pláže Jumeirah, blízko hojně poptávaných residencí, kde šetrné plány města zachovaly exkluzivně pouze nízké stavby. Po silnici je z hotelu snadný přístup ke všem místním zařízením, obchodním oblastem a je zde dobrá obslužnost taxi a hotelovými limuzínami.

Mezinárodní letiště Dubai je vzdálené 25 minut, blízko je Dubai Media City, Dubai Internet City, The Palm Jumeirah, atrakce pro volný čas i nákupy, Burj Al Arab, vodní park Wild Wadi a Jumeirah Beach Hotel. Nejbližší nákupní centrum je vzdáleno deset minut jízdy autobusem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Arabian Summehouse Deluxe (70 m²)

Arabian Summehouse Deluxe (70 m²)

Je umístěn v nádherném klidném prostředí a disponuje vlastním přístupem na pláž. Venkovní prostory si užijete ze svého balkonu a terasy s výhledem do zahrady a na vodní kanály...

Arabian Summerhouse Superior (60 m2)

Arabian Summerhouse Superior (60 m2)

Nabízí ložnici s manželskou postelí king a mramorovou koupelnu. Z této suity se vám otevřou výhledy do zahrad...

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe (70 m2)

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe (70 m2)

Má ložnici s manželskou postelí king a mramorovou koupelnu. Výhledy se vám otevřou do zahrad. Hosté mají možnost využít privátní check-in, mají exkluzivní přístup do KiDS v JUmeirah ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Při výběru restaurace máte nekonečné možnosti. Hotelový komplex Madinat Jumeirah nabízí přes 20 restaurací, od italské trattorie přes thajské bistro až po japonskou restauraci. V resortu Jumeirah Dar Al Masyaf můžete zavítat do těchto restaurací:

Pierchic

Oceněná italská restaurace se nachází na samém konci mola, daleko od ruchu velkoměsta. Zajít sem můžete na obědy a večeře. Vynikající italské pokrmy jsou servírovány formou menu á la carte. 

Pai Thai

Tato restaurace vzdává hold thajskému gastronomickému dědictví. Podávají se zde obědy a večeře formou menu á la carte. 

French Riviera

V bujných zahradách v blízkosti pobřeží se nachází elegantní restaurace vyznávající středomořskou kuchyni, především francouzskou. Den zde začnete snídaní a podávají se zde i obědy a večeře á la carte.

The Hide

Restaurace s krásnou venkovní terasou je ideálním místem k posezení pro rodiny s dětmi. Zdejší atmosféra je velmi uvolněná. Podávají se tu mezinárodní jídla a to na obědy a večeře. V pátek sem můžete zajít na večerní brunch.

Bar Buci

Idylické místo k posezení s pařížským vintage nádechem, kde se podávají míchané nápoje a lehké občerstvení. 

Arboretum

Sem zajděte na úžasné mezinárodní menu inspirované přírodou. Cenami ověnčená restaurace je "family friendly" a je otevřena na snídaně, brunche a večeře. 

Al Fayrooz Lounge

Zde si vychutnáte odpolední čaj s výhledem na meandrující bazénové laguny. 

Al Nafoorah

V této oceněné restauraci se podává autentická libanonská kuchyně v opulentním prostředí. Otevřeno je na obědy a večeře. 

French Riviera Beach

Stolování na pláži nabízí tato francouzská á la carte restaurace otevřená na snídaně, obědy i večeře.

Atrangi by Ritu Dalmia

Objevte regionální indickou kuchyni s moderním nádechem. I tato restaurace se pyšní oceněním. Každý den se zde podávají obědy a večeře. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5*

Jumeirah Dar Al Masyaf poskytuje ubytování v pokojích, suitách a luxusních vilách. Ubytovací jednotky tvoří arabské letní domy s výhledy na lagunové bazény, do zahrad nebo na záliv.

Standardní vybavení všech pokojů zahrnuje: mramorovou koupelnu, WiFi, TV a luxusní vybavení. Nadstandardní službou je privátní check-in a soukromá pokojová služba. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Arabian Summehouse Deluxe (70 m²)

Arabian Summehouse Deluxe (70 m²) foto

Je umístěn v nádherném klidném prostředí a disponuje vlastním přístupem na pláž. Venkovní prostory si užijete ze svého balkonu a terasy s výhledem do zahrady a na vodní kanály. K dispozici budete mít i velkorysou mramorovou koupelnu. Ložnice nabízí buď postel o velikosti king nebo na požádání dvě oddělená lůžka. O všechna vaše přání se postará váš komorník. Součástí vybavení: varná konvice, čaj a káva, denní tisk, sejf, fén, minibar, žehlička a prkno, zdarma vstup do Wild Wadi Water park.

Arabian Summerhouse Superior (60 m2)

Arabian Summerhouse Superior (60 m2) foto

Nabízí ložnici s manželskou postelí king a mramorovou koupelnu. Z této suity se vám otevřou výhledy do zahrad. Hosté mají možnost využít privátní check-in, mají exkluzivní přístup do KiDS v JUmeirah Al Qasr a exkluzivní přístup k vybraným bazénům.

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe (70 m2)

Arabian Summehouse Lagoon Deluxe (70 m2) foto

Má ložnici s manželskou postelí king a mramorovou koupelnu. Výhledy se vám otevřou do zahrad. Hosté mají možnost využít privátní check-in, mají exkluzivní přístup do KiDS v JUmeirah Al Qasr a exkluzivní přístup k vybraným bazénům.

Arabian Summerhouse Lagoon Superior (70 m2)

Arabian Summerhouse Lagoon Superior (70 m2) foto

Z tohoto ubytování budete mít krásné výhledy na lagunu. Hosté mají možnost využít privátní check-in, mají exkluzivní přístup do KiDS v JUmeirah Al Qasr a exkluzivní přístup k vybraným bazénům.

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe (60 m²)

Gulf Summerhouse Arabian Deluxe (60 m²) foto

Poskytne vám úžasný výhled na svěží zahrady, vodní stezky a tradiční arabské větrné věže. I zde si užijete balkon a terasu, majlis a mramorovou koupelnu. Z pokoje to nemáte daleko na pláž.

Gulf Summerhouse Ocean Deluxe (73 m²)

Gulf Summerhouse Ocean Deluxe (73 m²) foto

Nabídne vám ohromující výhled na oceán z balkonu a prostorné terasy.

Arabian Summerhouse Arabian Suite  (136 m²)

Arabian Summerhouse Arabian Suite (136 m²) foto

Nabízí harmonické rozvržení a styl Středního východu. Teplé odstíny a barevné dlaždice krásně kontrastují se starožitným nábytkem. Odpočiňte si v samostatném obývacím pokoji, poseďte v jídelním koutě nebo v zahradě. Užijte si výhled z vlastní soukromé terasy a relaxujte v mramorové koupelně. V ložnici najdete postel velikosti king. Součástí ubytování je privátní check-in, vstup do vodního parku Wild Wadi a přístup do KiDS v Jumeirah Al Qasr.

Gulf Summerhouse Arabian Suite (130 m²)

Gulf Summerhouse Arabian Suite (130 m²) foto

Součástí této suity je ložnice s manželskou postelí king a mramorová koupelna s vanou. Součástí ubytování je privátní check-in, vstup do vodního parku Wild Wadi a přístup do KiDS v Jumeirah Al Qasr.

Two Bedroom Gulf Family Room (140 m2)

Two Bedroom Gulf Family Room (140 m2) foto

Je ideálním místem pro větší rodiny díky dvěma ložnicím s postelemi velikosti king. Hosté budou mít také k dispozici prostornou mramorovou koupelnu. Výhledy se otevírají do zahrady. Součástí ubytování je privátní check-in, vstup do vodního parku Wild Wadi a přístup do KiDS v Jumeirah Al Qasr.

Gulf Summerhouse Ocean Suite (130 m²)

Gulf Summerhouse Ocean Suite (130 m²) foto

Pyšní se krásnými výhledy na moře. Součástí této suity je ložnice s manželskou postelí king a mramorová koupelna s vanou. Součástí ubytování je privátní check-in, přístup do Palace Lounge, vstup do vodního parku Wild Wadi a přístup do KiDS v Jumeirah Al Qasr.

Arabian Summerhouse Superior Suite (135 m2)

Arabian Summerhouse Superior Suite (135 m2) foto

Prostorná suita zahrnuje ložnici s manželskou postelí king a koupelnu s volně stojící vanou. Součástí je také dámský kosmetický koutek. Obývací pokoj je od ložnice zcela oddělen. Z balkonu s posezením si hosté užijí výhled do zahrad. Hosté této suity budou mít exkluzivní přístup do Palace Lounge a k vybraným bazénům. Výhodou navíc je také transfer z/na letiště a soukromý check-in.

Two Bedroom Malakiya Villa (344 m2)

Two Bedroom Malakiya Villa (344 m2) foto

Krásná vila s privátním bazénem má dvě ložnice, jednu s postelí king, druhou se dvěma postelemi twin. K dispozici budou mít hosté také prostornou mramorovou koupelnu a kosmetický koutek pro dámy. Součástí ubytování jsou transfery na letiště, privátní check-in, soukromá pokojová služba, večerní aperitivy, přístup do Wild Wadi vodního parku, exkluzivní přístup k bazénům a přístup do KiDS v Jumeirah Al Qasr.

Three Bedroom Malakiya Villa (362 m2)

Three Bedroom Malakiya Villa (362 m2) foto

Přepychová vila se třemi ložnicemi má soukromý bazén a vanu jacuzzi. Součástí ubytování jsou transfery na letiště, privátní check-in, soukromá pokojová služba, večerní aperitivy, přístup do Wild Wadi vodního parku, exkluzivní přístup k bazénům a přístup do KiDS v Jumeirah Al Qasr.

Royal Malakiya Villa (474 m2)

Royal Malakiya Villa (474 m2) foto

Nejluxusnější útočiště v resortu nabízí nejen přepychové prostory, ale také nadstandardní vybavení, jako je domácí systém Playstation, kosmetická místnost, soukromý bazén nebo výtah. Součástí ubytování jsou transfery na letiště, privátní check-in, soukromá pokojová služba, večerní aperitivy, přístup do Wild Wadi vodního parku, exkluzivní přístup k bazénům a přístup do KiDS v Jumeirah Al Qasr.

Pláž a moře

Podél celého monumentálního komplexu Madinat Jumeirah se táhne slavná dubajská pláž Jumeirah, s jemným bílým pískem a úžasnou délkou, která láká k procházkám. Jedná se o nejdelší privátní pláž v Dubaji. Záliv skýtá skvělé osvěžení, podmořský život tu ale příliš pestrý není.

 

Online cena a slevy Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Profi foto hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5*

Při výběru restaurace máte nekonečné možnosti. Hotelový komplex Madinat Jumeirah nabízí přes 20 restaurací, od italské trattorie přes thajské bistro až po japonskou restauraci. V resortu Jumeirah Dar Al Masyaf můžete zavítat do těchto restaurací:

Pierchic

Oceněná italská restaurace se nachází na samém konci mola, daleko od ruchu velkoměsta. Zajít sem můžete na obědy a večeře. Vynikající italské pokrmy jsou servírovány formou menu á la carte. 

Pai Thai

Tato restaurace vzdává hold thajskému gastronomickému dědictví. Podávají se zde obědy a večeře formou menu á la carte. 

French Riviera

V bujných zahradách v blízkosti pobřeží se nachází elegantní restaurace vyznávající středomořskou kuchyni, především francouzskou. Den zde začnete snídaní a podávají se zde i obědy a večeře á la carte.

The Hide

Restaurace s krásnou venkovní terasou je ideálním místem k posezení pro rodiny s dětmi. Zdejší atmosféra je velmi uvolněná. Podávají se tu mezinárodní jídla a to na obědy a večeře. V pátek sem můžete zajít na večerní brunch.

Bar Buci

Idylické místo k posezení s pařížským vintage nádechem, kde se podávají míchané nápoje a lehké občerstvení. 

Arboretum

Sem zajděte na úžasné mezinárodní menu inspirované přírodou. Cenami ověnčená restaurace je "family friendly" a je otevřena na snídaně, brunche a večeře. 

Al Fayrooz Lounge

Zde si vychutnáte odpolední čaj s výhledem na meandrující bazénové laguny. 

Al Nafoorah

V této oceněné restauraci se podává autentická libanonská kuchyně v opulentním prostředí. Otevřeno je na obědy a večeře. 

French Riviera Beach

Stolování na pláži nabízí tato francouzská á la carte restaurace otevřená na snídaně, obědy i večeře.

Atrangi by Ritu Dalmia

Objevte regionální indickou kuchyni s moderním nádechem. I tato restaurace se pyšní oceněním. Každý den se zde podávají obědy a večeře. 

All Inclusive

Vybrané kategorie ubytování mají v ceně vstup do Club Executive Lounge / Premier Leisure clubu. Mezi výhody klubu patří:

- snídaně v bufetových restauracích (Hanaaya Arboretum, Khaymat Al Bahar, The Palmery) a v Premier Leisure Clubu

- po celý den čaj, nealko a káva v klubovém salonku

- 15:00 - 16:30 odpolední čaj a malé občerstvení v klubu

- drinky a kapapky v klubu od 18 do 20:00

- exkluzivní vstup do plážového klubu Summersalt

- zdarma letištní transfery

Sport a wellness hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Široká paleta vodních sportů je nabízena na rozlehlé pláži Jumeirah. Obojí, pláž i venkovní bazény hlídají profesionální plavčíci. Bazény zavírají ve 22:00. Mezi vodními aktivitami naleznete windsurfing, plachtění, vodní lyžování, wakeboarding, kajaky, plavby lodí, banana rides a potápění. Vstup do úžasného vodního parku Wild Wadi Waterpark pro hosty hotelu zdarma.

Quay Healthclub nabízí hodiny fitness, které budou vyhovovat všem úrovním pokročilosti, vybaven nejmodernější technologií – cardio vaskulární a resistance health. Dále disponuje 25 m vnitřním bazénem s kontrolou teploty, zasazeném do krásně vyzdobeného prostředí a obklopen obrovskými okny s výhledem na okolní kanály.

Talise Spa v Madinat Jumeirah jsou nejuznávanějšími lázněmi v okolí a využívají velké množství propojených zařízení, která vytváří perfektní prostředí klidných a obohacujících zážitků. Budete hýčkáni v jednom z 26 unikátních pokojů navržených jako souostroví, malých soukromých oázách uprostřed tropické krajiny, kde vám procházka zahradami pomůže zklidnit a uvolnit mysl. Krásné venkovní stany přináší procedury v souladu s přírodou. Do vybavení lázní patří deluxe pokoje, soukromá tělocvična s osobním trenérem, jóga studio, teplý a studený bazén, sauna a parní lázně, sprchy, mezinárodní majilis a dva dámské polosoukromé majilis obsluhované ženským personálem a lázeňská restaurace Magnolia. Dopřát si můžete ošetřující procedury, kosmetickou péči, terapie čínské medicíny a je pro vás připravena i konzultace s profesionály, kteří sestaví na míru cvičební program nebo ozdravný program.

Děti v hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Pro nejmenší je připraven Sindibad’s Kids Club s velkým množstvím zábavných programů a zařízení. Otevřeno má každý den od osmé ranní do sedmé večerní. Pro zábavu dětí i dospělých v horkých dnech je lákavý Wild Wadi vodní park obřích rozměrů, který se nachází hned vedle resortu.

Mapa - Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu Madinat Jumeirah - Dar Al Masyaf 5* *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.