One&Only Royal Mirage *****

Dubaj

Oáza přepychu na Jumeirah Beach

Osobně
jsme
bydleli

Hotel One&Only Royal Mirage *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní hotel se skvělými službami Krásná soukromá pláž v srdci Dubaje Spojení moderního a romantického arabského stylu
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu One&Only Royal Mirage ***** Dubaj

Mezi věčnou pouští a ikonickým pobřeží s výhledem na záliv Palm Island vyrůstá majestátní hotel, odrážející se v průzračných vodách a rýsující se proti čistě modré obloze. Jako připomínka přepychu staré Arábie je One&Only Royal Mirage neobyčejným místem spletitých oblouků, kopulí a věží promíchaných s nádvořími, bohatými zelenými trávníky a neposkvrněnými květinovými lůžky. Je to oáza ušlechtilého komfortu, kde je každé přání doprovázeno úžasným překvapením.

One&Only Royal Mirage vzdává hold arabským architektům a pohostinnosti skutečně královských rozměrů. Je považován za nejmodernější letovisko na Jumeirah Beach. Tvoří jej tři stejně význačné objekty – The Palace, Arabian Court a Residence & Spa, které se nachází uprostřed zahrad na ploše více než 65 akrů se soukromou pláží.

Jednotlivé části resortu: The Palace, Arabian Court a Residence & Spa na sebe navzájem navazují a dohromady tvoří harmonický celek. Všechny části jsou otočeny směrem k moři a nabízejí svou vlastní atmosféru. The Palace znovu rozpaluje vznešenost a důstojnost staré Arábie v její fascinující nádheře. Arabian Court dává novou výmluvnost starobylé a okouzlující civilizaci. Residence&Spa má nepopsatelné a exkluzivní ovzduší velké úcty. Přepychová jídelna a knihovna jsou určeny výhradně hostům Residence & Spa.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Junior Suite (85 m²)

Junior Suite vám nabídne velký prostor a nádherné výhledy do vonících zahrad, bílé stany na terase okolo bazénu a za tím vším záliv Palm Island...

Executive Suites (118 m²)

Executive Suites představuje nejvyšší luxus s neuvěřitelnými výhledy do zahrad, na altány u bazénu a Perský záliv...

Garden Villa (300 m²)

Garden Villa je diskrétně umístěna pouhých 40 kroků od nedotčené pláže a čistých modrých vod Perského zálivu...

Superior Deluxe Rooms (45 m²)

Superior Deluxe Rooms nabízejí balkon s posezením, obývací část, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, vanou a dvojitými umyvadly. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Vydejte se na cestu kulinářských objevů přes eklektický a pulzující Blízký Východ a dál. Barevné indoevropské pokrmy, moderní jídla s asijským nádechem a navrch orientální mezzehs. One&Only Royal Mirage nabízí dlouhou řadu zážitků a zkušeností, od intimních až po živé a neformální v osmi různých restauracích, každé s vlastním jedinečným menu, zajišťující hostům opravdový svátek kulinářských objevů a bohatství.

Majestátní Arabian Court nabízí tři odlišné druhy stravování, první v restauraci Rotisserie, kde se podává výrazná mezinárodní kuchyně.

Dále si můžete zajít do restaurace Nina, která servíruje indoevropské chutě v elegantním prostředí.

Trojici pak uzavírá Eauzone, který se vyznačuje rytmem přílivu a barvami zapadajícího slunce. Nachází se na pláži a disponuje dřevěnou terasou s výhledem na Arabský záliv. Večer se zde servírují moderní jídla s asijskými vlivy. Restaurace je otevřena na obědy a večeře.

Jídlo mezi zdmi Palace přináší ochutnávku mezinárodních kuchyní v následujících restauracích:

Olives je restaurace, kde se vaří středomořská kuchyně, mořské plody, těstovinu a saláty.

Pravé Maroko pak okusíte v restauraci Tagine.

Zavítejte i do Celebrities, nově zrekonstruované restaurace, soukromé jídelny a salonku. Kuchaři se zde inspirují klasickými evropskými pokrmy, které doplňují vína na světové úrovni. Celebrity Lounge se pak může pochlubit elegantním mramorovým barem, lakovanými povrchy a měkkou černou kůží, která láká k posezení. Private Dining Room vévodí velký stůl obklopený zrcadly. Je to ideální místo pro oslavy a speciální příležitosti, kterých se může zúčastnit 10 až 20 hostů.

Čtvrtou restaurací je Beach Bar & Grill, kde si, mimo jiné, pochutnáte na delikátních mořských plodech.

Se západem slunce se můžete vydat do jednoho z pěti barů. Všechny se vyznačují speciální atmosférou a můžete si být jistí, že si zde budete připadat zcela výjimečně.

Kasbar je super-chic místo, které vibruje barvami a životem. Večer zde probíhají živá vystoupení spojující tradici s modernitou. Nachází se v Palace. Otevřen je denně (kromě neděle) od 9:30 do 3:00.

The Rooftop Terrace & Sports Lounge zhmotňuje venkovní prostor hýřící dramatičností. Vnitřní kruhový bar přenáší sportovní přenosy, nálada je velmi uvolněná. Atmosféru dotvářejí vyšívané polštáře a světlo svíček.

The Samovar Lounge je tím pravým místem, kde si vychutnat odpolední čaj či kávu a k tomu si dopřát něco malého k zakousnutí.

The Courtyards vyznává styl „majlis“. Dopřát si tu můžete třeba vodní dýmku.

Pětici barů uzavírá The Jetty Lounge. Jedná se o elegantní plážový bar, kde se osvěžíte chlazeným pivem či vínem a pochutnáte si na lehkém občerstvení.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů One&Only Royal Mirage

Všechny pokoje a suity směřují k moři, nabízí soukromý balkon či terasu a jsou zdobeny ornamentálními oblouky, terakotovým obložením a zakázkovým nábytkem. Ve vybavení nechybí satelitní TV, zahradní nábytek na terase či balkonu, zvukové a datové připojení, osobní trezor a make-up zrcadlo, 2x denně je zajišťován pokojový servis a na uvítanou dostanete nápoje. Suity jsou denně zásobeny čerstvým ovocem.

The Palace nabízí:

 • 147 Superior Deluxe Rooms (Twin a King)
 • 22 Superior Executive Suites
 • 49 Gold Club Superior Rooms
 • 2 Royal Suites

Arabian Court nabízí:

 • 160 Deluxe Rooms (Twin a King)
 • 8 Executive Suites
 • 2 Prince Suites

Residence & Spa nabízí:

 • 28 Prestige Rooms
 • 16 Junior Suites
 • 4 Executive Suites
 • 1 Garden Villa

Nabídka pokojů

Junior Suite (85 m²)

Junior Suite vám nabídne velký prostor a nádherné výhledy do vonících zahrad, bílé stany na terase okolo bazénu a za tím vším záliv Palm Island. Těchto 12 suit s dřevěnou postelí king disponují také majlis posezením. Všechny Junior Suites mají možnost připojení druhé ložnice v Prestige Room a vytváří tak variantu se dvěma ložnicemi a vstupním foyer.

Executive Suites (118 m²)

Executive Suites představuje nejvyšší luxus s neuvěřitelnými výhledy do zahrad, na altány u bazénu a Perský záliv. Tyto suity odrážejí kouzlo pouště, jsou bohatě zařízeny a rozděleny na vstupní foyer, jídelnu, samostatnou toaletu pro hosty a tradiční posezení majlis pro sedm lidí. Samostatná ložnice nabízí king lůžka, pohledy do zahrad a na moře. Spojením s pokojem Prestige vznikne možnost dvou ložnic s hlavním vstupním foyer. Elegantní a vzdušné koupelny ve všech pokojích dopřávají hostům osvěžující světlo, břidlicové podlahy, pevnou i ruční sprchu s mramorovou lavicí, samostatnou toaletu a bidet a vanu.

Garden Villa (300 m²)

Garden Villa je diskrétně umístěna pouhých 40 kroků od nedotčené pláže a čistých modrých vod Perského zálivu. Tvoří ji dvě ložnice, má soukromou příjezdovou cestu až ke vchodu, vyhrazené parkoviště a vlastní bazén s nastavitelnou teplotou vody. Prostorné a nádherné ložnice (70 a 100 m²) s king lůžky směřují k moři. Pokoje jsou odděleny arabeskovým salonem a jídelním posezením, nechybí ani kuchyňský kout ideální pro soukromé večeře či shromáždění.

Superior Deluxe Rooms (45 m²)

Superior Deluxe Rooms nabízejí balkon s posezením, obývací část, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, vanou a dvojitými umyvadly.

Superior Executive Suites (100 m²)

Superior Executive Suites vás ohromí velkým obývacím pokojem, majestátní ložnicí, dvěma koupelnami (jedna je pro hosty), balkonem a jídelnou. Navíc tu budete mít kávovar Espresso a LCD televizi.

Superior Gold Club Room (45 m²)

Superior Gold Club Room čelí zálivu a zahradám. Výhled si užijete z vlastního balkonu či patia. Tyto pokoje jsou stejné jako Deluxe Rooms, jen nabízejí privátní vchod. Hosté mají také přístup do Gold Club private lounge ve 3. patře. Součástí tohoto přístupu jsou snídaně, odpolední čaj, koktejlová hodinka, chlazené nápoje, apod.

Superior Gold Club Suite (100 m²)

Superior Gold Club Suite mají taktéž privátní vchod a výhody v přístupu do klubového salonku.

Royal Suite (325 m²)

Royal Suite disponuje dvěma elegantními ložnicemi a luxusními koupelnami. Užijete si tu prostorný obývací pokoj a jídelnu vedoucí na velký balkon, ze kterého se vám naskytne výhled na Palm Island Bay.

Deluxe Rooms (50 m²)

Deluxe Rooms se skládají z balkonu, obývacího prostoru, ložnice a koupelny s vanou a sprchovým koutem. Interiéry jsou vyzdobeny v orientálním stylu.

Executive Suites (125 m²)

Executive Suites nabízí ukázku arabské propracovanosti ve vstupním foyer, jídelnu, samotné toalety pro hosty a prostorný balkon či patio. Samostatná ložnice je zařízena king lůžkem zvýrazněným ozdobnými nebesy. Luxusní koupelna má stejné vybavení jako u předchozích pokojů. Umístění Executive Suites nabízí možnost spojení s Deluxe Room a vytváří tak variantu se dvěma ložnicemi a vstupním foyer.

Prince Suites (145 m²)

Prince Suites zaručují největší pohodlí v Arabian Court s působivě zařízenou terasou s posezením ve stylu majlis. Každý detail odráží kouzlo Arábie ve vstupním foyer, jídelně, samostatné toaletě pro hosty stejně jako v druhém majlis posezení. Samostatné ložnici vévodí manželská postel velikosti king.

Pláž a moře

Pláž Jumeirah Beach je ikonou Dubaje. Pokrývá ji jemný bílý písek a vine se po celé délce pobřeží. Písek prohřátý od arabského slunce smývají vody Perského zálivu.

Online cena a slevy One&Only Royal Mirage *****

Profi foto hotelu One&Only Royal Mirage *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only Royal Mirage

Vydejte se na cestu kulinářských objevů přes eklektický a pulzující Blízký Východ a dál. Barevné indoevropské pokrmy, moderní jídla s asijským nádechem a navrch orientální mezzehs. One&Only Royal Mirage nabízí dlouhou řadu zážitků a zkušeností, od intimních až po živé a neformální v osmi různých restauracích, každé s vlastním jedinečným menu, zajišťující hostům opravdový svátek kulinářských objevů a bohatství.

Majestátní Arabian Court nabízí tři odlišné druhy stravování, první v restauraci Rotisserie, kde se podává výrazná mezinárodní kuchyně.

Dále si můžete zajít do restaurace Nina, která servíruje indoevropské chutě v elegantním prostředí.

Trojici pak uzavírá Eauzone, který se vyznačuje rytmem přílivu a barvami zapadajícího slunce. Nachází se na pláži a disponuje dřevěnou terasou s výhledem na Arabský záliv. Večer se zde servírují moderní jídla s asijskými vlivy. Restaurace je otevřena na obědy a večeře.

Jídlo mezi zdmi Palace přináší ochutnávku mezinárodních kuchyní v následujících restauracích:

Olives je restaurace, kde se vaří středomořská kuchyně, mořské plody, těstovinu a saláty.

Pravé Maroko pak okusíte v restauraci Tagine.

Zavítejte i do Celebrities, nově zrekonstruované restaurace, soukromé jídelny a salonku. Kuchaři se zde inspirují klasickými evropskými pokrmy, které doplňují vína na světové úrovni. Celebrity Lounge se pak může pochlubit elegantním mramorovým barem, lakovanými povrchy a měkkou černou kůží, která láká k posezení. Private Dining Room vévodí velký stůl obklopený zrcadly. Je to ideální místo pro oslavy a speciální příležitosti, kterých se může zúčastnit 10 až 20 hostů.

Čtvrtou restaurací je Beach Bar & Grill, kde si, mimo jiné, pochutnáte na delikátních mořských plodech.

Se západem slunce se můžete vydat do jednoho z pěti barů. Všechny se vyznačují speciální atmosférou a můžete si být jistí, že si zde budete připadat zcela výjimečně.

Kasbar je super-chic místo, které vibruje barvami a životem. Večer zde probíhají živá vystoupení spojující tradici s modernitou. Nachází se v Palace. Otevřen je denně (kromě neděle) od 9:30 do 3:00.

The Rooftop Terrace & Sports Lounge zhmotňuje venkovní prostor hýřící dramatičností. Vnitřní kruhový bar přenáší sportovní přenosy, nálada je velmi uvolněná. Atmosféru dotvářejí vyšívané polštáře a světlo svíček.

The Samovar Lounge je tím pravým místem, kde si vychutnat odpolední čaj či kávu a k tomu si dopřát něco malého k zakousnutí.

The Courtyards vyznává styl „majlis“. Dopřát si tu můžete třeba vodní dýmku.

Pětici barů uzavírá The Jetty Lounge. Jedná se o elegantní plážový bar, kde se osvěžíte chlazeným pivem či vínem a pochutnáte si na lehkém občerstvení.

Sport a wellness hotelu One&Only Royal Mirage *****

Tady, na starobylých březích, mají hosté dostatek možností vyplnit dny obohacujícími objevy – světová třída golfu na prestižních PGA hřištích, surfování na písečných dunách, hrátky nad i pod vodou, bazény, vonící zahrady, to jsou jen některé z mnoha aktivit, které se hostům nabízejí. Sportovním nadšencům jsou k dispozici tenisové kurty, pétanque, volejbal, basketbal, plachtění, kajaky, vodní lyže, rybaření a mnohé další možnosti.

Pro milovníky poznávání jsou připraveny různé exkurze a výlety. Oddejte se nákupům ve světově proslulých a důmyslných centrech, například v blízkém Mall of the Emirates.

Health & Beauty Institute nabízí oázu odpočinku a pohody. Umístěny v jeho kopuli, s vyřezávanými oblouky a složitou konstrukcí jsou One&Only Spa, tradiční orientální Hammam, Bastien Gonzalez pedikúra centrum, Zouari kadeřnický salon a nejmodernější fitness centrum. Lázně ve dvanácti místnostech nabízí péči nejlépe vyškolených specialistů.

Děti v hotelu One&Only Royal Mirage *****

Pro malé hosty je připraven dětský klub KidsOnly. Program tohoto klubu je speciálně navržen pro děti ve věku od čtyř do jedenácti let. Klub je bezplatný a nabízí zábavné aktivity každý den od 10:00 do 12:30 a od 14:30 do 17:00 a nakonec i od 18:00 až do 22:00.

Děti si tu užijí malování hennou, naučí se orientální tance, zúčastní se večerního arabského kempování, apod. Děti mladší čtyř let musí doprovázet rodič.

Doprava do hotelu One&Only Royal Mirage

K resortu přijíždějí vozidla z letišť v Dubaji a v Abu Dhabi. Cesta z letiště v Dubaji do hotelu zabere 30 – 40 minut, cesta z Abu Dhabi pak trvá 55 – 70 minut jízdy.

Mapa - One&Only Royal Mirage *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu One&Only Royal Mirage *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only Royal Mirage *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu One&Only Royal Mirage *****

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.