One&Only The Palm *****

Dubaj

Spojení luxusu a arabské kultury

Osobně
jsme
navštívili

Hotel One&Only The Palm *****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 6 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Palm Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Hotel vhodný pro páry i rodiny Klidné prostředí na Palmě Luxusní privátní spa
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu One&Only The Palm ***** Dubaj

Ve zlatých píscích arabské pouště, kde rostou hyacinty a akácie se nachází Dubaj jako živá a přívětivá metropole. Na ostrově Palm Island s krásnými výhledy na panorama Dubaje je One&Only The Palm elegantní enklávou v luxusních zahradách s kaskádovými fontánami.

Relaxujte v uklidňujícím prostředí a nechejte se obklopit autentickou atmosférou. Budete se moci procházet malebnými chodníčky mezi fontánami a mihotajícími se bazénky. Využít můžete velké denní válendy pro relaxaci pod slunečními paprsky.

Je to místo kde se snoubí luxus, arabská tradice a služby nejvyšší úrovně. Nechejte se hýčkat v dokonalých lázních, užijte si opalování a gastronomické počiny těch nejlepších šéfkuchařů. K dispozici je také soukromý přístav s barem, kde ochutnáte vybrané koktejly od nejlepších barmanů nebo vybrané láhve šampaňského.

Poloha

Resort je situován na nejintimnější dubajské enklávě v záviděníhodné lokalitě soukromého poloostrova Palm Island. Hotel je obklopen klidnou pláží o 450 metrech a poskytuje unikátní výhled na panorama „Nové Dubaje“. Díky upraveným zahradám, fontánám a bazénům podél kouzelného pobřeží si hosté mohou užít opravdovou krásu resortu.

Užitečné informace:

 • Resort se nachází v časovém pásmu, kde je o 3 hodiny více než v České republice.
 • Oficiálním jazykem je arabština, nicméně angličtina je hojně používaná a v hotelu s ní nebudete mít žádný problém.
 • Elektrické napětí v resortu je 220 V a k dispozici jsou adaptéry k zapůjčení (konvertory hotel neposkytuje).
 • Budete moci využívat pevný i bezdrátový internet (1Mbps bezplatného WiFi až pro 3 zařízení).
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Palm Manor Premiere Room (65 m2)

Palm Manor Premiere Room (65 m2)

V rámci hlavní části Manor House se nachází tyto pokoje s nádherným obývacím prostorem a moderním designem s jemným nádechem Arábie...

Palm Manor Executive Suite (130 m2)

Palm Manor Executive Suite (130 m2)

V Manor House se nachází také tato luxusní suita zahrnující velkou ložnici a samostatný obývací a jídelní prostor, vše v moderním designu s nádechem Arábie...

Manor Grand Palm Suite (250 m2)

Manor Grand Palm Suite (250 m2)

Přepychová suita jako střešní apartmán nabízí úchvatné obývací prostory s bezkonkurenčními výhledy na resort. Je navržena v moderním designu s nádechem Arábie...

Palm Beach Premiere Room (65 m2)

Palm Beach Premiere Room (65 m2)

Jen pár kroků od pláže jsou situovány tyto pokoje s krásným výhledem na moře a elegantním designem s vlastním balkonem nebo zahradní terasou na pobřeží...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace nabízejí celou řadu pokrmů v duchu místní i mezinárodní kuchyně, stejně jako rozmanité prostory pro stolování. K dispozici jsou 3 prvotřídní restaurace, které představují dokonalost samotnou a kombinují chutě Středního východu, Asie a středomoří. Navíc resort nabízí také prvotřídní bar a elegantní salonek pro trávení volných chvílí.

Zest

Elegantní nádech okouzlujícího arabského designu prostupuje touto celodenně otevřenou hotelovou restaurací, která nabízí spojení kulinářských vlivů Středního východu, Asie a západu. Pochutnejte si na lahodné snídani, obědu či večeři v příjemné atmosféře. Velkorysé prostory interiéru i kryté zahradní terase dělají z této restaurace ideální místo pro stolování s rodinou a přáteli. Díky velkým oknům se Vám otevřou výhledy na majestátní bazén a maursky inspirované zahrady.

101 Dining Lounge and Bar

Tento moderní nadvodní salonek poskytuje úchvatné výhledy na panorama „Nové Dubaje“ a podává pokrmy ve středomořském stylu. Je situovaný v soukromém hotelovém přístavišti a hosté zde mohou zažít alfresco stolování s lehkými středomořskými pokrmy od tapas a salátů až po čerstvé mořské plody. Většina večerů je pak oživena hudbou hotelového DJe, jazzové skupiny či latinsko-americké kapely.

STAY by Yannick Alléno

Na večeři se můžete vydat do restaurace STAY, která poskytuje unikátní kulinářský zážitek v komfortním a stylovém prostředí. Speciální pokrmy jsou připraveny tradičními způsoby a dostávají současnou podobu, aby překvapily jakéhokoliv gurmána. Restaurace disponuje několika odlišnými uspořádáními zahrnujícími sdílení stolu s ostatními hosty či soukromé stolování. Výjimečně stylové prostředí vytváří ideální podmínky pro klidné a pohodové chvíle strávené u večeře.

101 Bar

Dubajský skvost v podobě baru a salonku je situován v soukromém hotelovém přístavišti. Díky své výhodné pozici poskytuje výhledy na panorama Nové Dubaje a atmosféru dotváří hotelový DJ v exotických večerních a nočních hodinách.

Lounge

Poblíž hotelového lobby si můžete dopřát pochoutky, cukroví, odpolední čaj a další občerstvení v příjemné atmosféře salonku. Některé večery jsou tyto prostory vyplněny živou klavírní hudbou.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů One&Only The Palm

Uprostřed zahrad s tropickými květy Vás přivítá One&Only The Palm v klidném prostředí s exkluzivním stylem v celé řadě komfortního ubytování v podobě pokojů, suit a vil. Ubytování je rozdělené do tří hlavních částí:

Manor House - V srdci resortu se nachází Manor House, nabízející pokoje Premiere, Executive Suites a Grand Palm Suites. Rozkládá se na třech podlažích a je inspirován andaluskou a maurskou kulturou. Pokoje a suity mají výhled na bazén, nebo venkovní krásné terasy a zahrady.

Palm Beach Mansions – Klidné a odloučené útočiště s naprostou blízkostí pláže představuje tato část hotelu. Palm Beach Mansions zahrnuje devět pokojů Premiere, Junior Suites a Executive Suites, přičemž většina poskytuje výhledy na moře a některé se pyšní vlastním bazénem.

Private Beachfront Villas – Bydlení na pláží je tím nejlepším, čeho se Vám může dostat. V naprostém klidu a pohodlí si užijete prostorného ubytování s výjimečnými standardy soukromí a personalizovaných služeb.

Nabídka pokojů

Palm Manor Premiere Room (65 m2)

Palm Manor Premiere Room (65 m2)

V rámci hlavní části Manor House se nachází tyto pokoje s nádherným obývacím prostorem a moderním designem s jemným nádechem Arábie. Všech 32 pokojů této kategorie zahrnuje vlastní balkon nebo zahradní terasu. Do vybavení patří příjemné interiérové posezení a pracovní prostor, honosná mramorová vana, samostatný sprchový kout, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Palm Manor Executive Suite (130 m2)

Palm Manor Executive Suite (130 m2)

V Manor House se nachází také tato luxusní suita zahrnující velkou ložnici a samostatný obývací a jídelní prostor, vše v moderním designu s nádechem Arábie. Venkovní balkon nebo terasa nabízí další prostory pro stolování a lehátka zvou k relaxaci, zatímco velkolepé služby jsou poskytovány oddaným personálem. Palm Manor Executive Suite je možné propojit také s pokoji Palm Manor Premiere Room a vytvořit tak dvouložnicovou suitu. Do vybavení patří pohodlné interiérové posezení a pracovní prostor, honosná mramorová vana, samostatný sprchový kout, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Manor Grand Palm Suite (250 m2)

Manor Grand Palm Suite (250 m2)

Přepychová suita jako střešní apartmán nabízí úchvatné obývací prostory s bezkonkurenčními výhledy na resort. Je navržena v moderním designu s nádechem Arábie. Jednoložnicová suita zahrnuje vstupní foyer s velkým otevřeným salonkem, jídelní kout a prostor pro práci. Velká terasa pak disponuje posezením ve stylu majlis, prostor pro stolování a pro opalování. Můžete se těšit také na pozorné služby od vlastního komorníka. Manor Grand Palm Suite je možné propojit s Palm Manor Premiere Room a vytvořit tak dvouložnicovou suitu. Do vybavení dále patří vlastní terasa pro slunění, honosná mramorová vana, samostatný sprchový kout, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Palm Beach Premiere Room (65 m2)

Palm Beach Premiere Room (65 m2)

Jen pár kroků od pláže jsou situovány tyto pokoje s krásným výhledem na moře a elegantním designem s vlastním balkonem nebo zahradní terasou na pobřeží. Pokoje nabízejí postel o velikosti king nebo 2 manželské postele, příjemné interiérové prostory pro posezení, venkovní posezení a luxusní koupelnu. Dále do vybavení patří pracovní stůl, honosná mramorová vana, samostatný sprchový kout, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Palm Beach Junior Suite (100 m2)

Palm Beach Junior Suite (100 m2)

Jen pár kroků od pláže můžete být ubytovaní v prostorných suitách v arabském stylu a s luxusními prostory s vlastním balkonem nebo zahradní terasou na pobřeží a s elegantním nábytkem. Do vybavení a služeb dále patří osobní služby oddaného personálu, příjemné interiérové prostory pro posezení a pracovní stůl, honosná mramorová vana, samostatná dešťová sprcha, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Palm Beach Junior Suite with Pool (100 m2 + bazén o 20 m2)

Palm Beach Junior Suite with Pool (100 m2 + bazén o 20 m2)

Jako součást Palm Beach Mansions se těchto 7 suit chlubí vlastním bazénem a zahradní terasou na pobřeží. Interiéry se nesou v maurském a andaluském designu s moderním nábytkem a prvotřídními technologiemi. K dispozici jsou hostům také osobní služby oddaného personálu. Do vybavení dále patří vnitřní prostory pro posezení s pracovním stolem, honosná mramorová vana, samostatná dešťová sprcha, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Palm Beach Executive Suite (130 m2)

Palm Beach Executive Suite (130 m2)

V Palm Beach Mansions najdete také suity Executive s velkým obytným prostorem, autentickou maurskou a andaluskou architekturou, moderními interiéry a prvotřídními technologiemi. Těšit se můžete také na vynikající služby osobního personálu. Jen pár kroků od pláže poskytuje salonek a jídelní prostor, zatímco velká ložnice zahrnuje vlastní balkon nebo zahradní terasu na pobřeží. Dále do vybavení patří pohodlné interiérové posezení s pracovním stolem, honosná mramorová vana, samostatná dešťová sprcha, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Palm Beach Executive Suite with Pool (130 m2 – bazén o 20 m2)

Palm Beach Executive Suite with Pool (130 m2 – bazén o 20 m2)

Dvě suity tohoto typu jsou navrženy v maurském a andaluském stylu s moderními interiéry a prvotřídními technologiemi. Těšit se můžete také na vynikající služby osobního personálu. Jen pár kroků od pláže poskytuje salonek, jídelní prostor potěšující komfort, velkou ložnici a zahradní terasu obklopující bazén. Dále do vybavení patří elegantní venkovní posezení, vnitřní prostory pro posezení s pracovním stolem, honosná mramorová vana, samostatná dešťová sprcha, zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Beachfront Villa (325 m2 + bazén o 30 m2)

Beachfront Villa (325 m2 + bazén o 30 m2)

Abyste si užili dovolenou u moře s veškerým komfortem, výjimečným soukromím a personalizovanými službami, máte možnost si vybrat právě tuto dvou-ložnicovou vilu. Celkem 4 samostatné vily se nesou v andaluském a maurském stylu s moderními a současnými interiéry, které zahrnují velkolepé vstupní foyer, otevřený obývací prostor s barem a jídelnou spojenou s kuchyní. Dvě hlavní ložnice s postelemi o velikosti king pak zahrnují šatny a koupelny. Horní patro se pyšní zařízenými balkony. Každá vila nabízí velké kryté venkovní prostory pro posezení a stolování a také svěží zahrady s vlastním bazénem s individuálním ovládání teploty. Kulinářské zážitky pak mohou být ještě lepší díky speciálnímu altánku ve stylu majlis. Dvě vily poskytují přístup automobilem s vlastním parkovištěm pro naprosté soukromí. Těšit se můžete také na vynikající služby osobního personálu. Dále do vybavení patří zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Palm Beach Villa - Two Bedroom

Palm Beach Villa - Two Bedroom

Abyste si užili dovolenou u moře s veškerým komfortem, výjimečným soukromím a personalizovanými službami, máte možnost si vybrat právě tuto dvou-ložnicovou vilu. Celkem 4 samostatné vily se nesou v andaluském a maurském stylu s moderními a současnými interiéry, které zahrnují velkolepé vstupní foyer, otevřený obývací prostor s barem a jídelnou spojenou s kuchyní. Dvě hlavní ložnice s postelemi o velikosti king pak zahrnují šatny a koupelny. Horní patro se pyšní zařízenými balkony. Každá vila nabízí velké kryté venkovní prostory pro posezení a stolování a také svěží zahrady s vlastním bazénem s individuálním ovládání teploty. Kulinářské zážitky pak mohou být ještě lepší díky speciálnímu altánku ve stylu majlis. Dvě vily poskytují přístup automobilem s vlastním parkovištěm pro naprosté soukromí. Těšit se můžete také na vynikající služby osobního personálu. Dále do vybavení patří zábavní systém s interaktivním media-balíčkem, TV s plochou obrazovkou a DVD/CD přehrávač.

Pláž a moře

Díky své jedinečné a záviděníhodné poloze na poloostrově umístěném v jednom z nejvelkolepějších prostředí na světě si budete moci užívat komfortu soukromé pláže o 450 metrech. Klidné pobřeží zve hosty k relaxaci ve vodě nebo k polehávání na pohodlných denních válendách, stejně jako k vodním sportům.

Online cena a slevy One&Only The Palm *****

Profi foto hotelu One&Only The Palm *****

Naše foto hotelu One&Only The Palm *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only The Palm

Restaurace nabízejí celou řadu pokrmů v duchu místní i mezinárodní kuchyně, stejně jako rozmanité prostory pro stolování. K dispozici jsou 3 prvotřídní restaurace, které představují dokonalost samotnou a kombinují chutě Středního východu, Asie a středomoří. Navíc resort nabízí také prvotřídní bar a elegantní salonek pro trávení volných chvílí.

Zest

Elegantní nádech okouzlujícího arabského designu prostupuje touto celodenně otevřenou hotelovou restaurací, která nabízí spojení kulinářských vlivů Středního východu, Asie a západu. Pochutnejte si na lahodné snídani, obědu či večeři v příjemné atmosféře. Velkorysé prostory interiéru i kryté zahradní terase dělají z této restaurace ideální místo pro stolování s rodinou a přáteli. Díky velkým oknům se Vám otevřou výhledy na majestátní bazén a maursky inspirované zahrady.

101 Dining Lounge and Bar

Tento moderní nadvodní salonek poskytuje úchvatné výhledy na panorama „Nové Dubaje“ a podává pokrmy ve středomořském stylu. Je situovaný v soukromém hotelovém přístavišti a hosté zde mohou zažít alfresco stolování s lehkými středomořskými pokrmy od tapas a salátů až po čerstvé mořské plody. Většina večerů je pak oživena hudbou hotelového DJe, jazzové skupiny či latinsko-americké kapely.

STAY by Yannick Alléno

Na večeři se můžete vydat do restaurace STAY, která poskytuje unikátní kulinářský zážitek v komfortním a stylovém prostředí. Speciální pokrmy jsou připraveny tradičními způsoby a dostávají současnou podobu, aby překvapily jakéhokoliv gurmána. Restaurace disponuje několika odlišnými uspořádáními zahrnujícími sdílení stolu s ostatními hosty či soukromé stolování. Výjimečně stylové prostředí vytváří ideální podmínky pro klidné a pohodové chvíle strávené u večeře.

101 Bar

Dubajský skvost v podobě baru a salonku je situován v soukromém hotelovém přístavišti. Díky své výhodné pozici poskytuje výhledy na panorama Nové Dubaje a atmosféru dotváří hotelový DJ v exotických večerních a nočních hodinách.

Lounge

Poblíž hotelového lobby si můžete dopřát pochoutky, cukroví, odpolední čaj a další občerstvení v příjemné atmosféře salonku. Některé večery jsou tyto prostory vyplněny živou klavírní hudbou.

Golf v hotelu One&Only The Palm

Dubaj byla Mezinárodní asociací golfových cestovních kanceláří (IAGTO) nominována na cenu „uznávané golfové destinace“ a nyní je nejrychleji rostoucím místem v golfovém světě, přičemž hostí také prestižní PGA Dubai Desert Classic. K dispozici je ve městě více golfových klubů:

 • Emirates Golf Club (18 jamek, par 72, umístěn mezi 100 nejlepšími hřišti mimo USA),
 • Montgomerie Dubai (18 jamek, jedno z největších samostatných hřišť na světě),
 • Dubai Creek golf & Yacht Club (18 jamek, par 71, situováno v centru města),
 • Desert Course („pouštní hřiště“)
 • The Els Club,
 • Al Badia (18 jamek, par 72) a
 • Jumeirah Golf Estates (jedno z nejžádanějších hřišť, hostí Dubai World Championship).

Sport a wellness hotelu One&Only The Palm *****

Lázně

Už od svého vzniku v roce 1828 Guerlain započal svou inspiraci v přírodě a jejích mnoha zázracích, aby vytvořil excelentní lázeňské prvky v podobě péče o pleť, make-upu a různých vůní. Právě tyto produkty jsou používány také zde v hotelových lázních. Hosté se mohou těšit na personalizované lázeňské procedury v příjemném prostředí, kde se vše nese v duchu dokonalosti.

Lázně zahrnují 9 skvěle vybavených lázeňských suit s vlastními venkovními zahradami a exkluzivními relaxačními prostory. Celkem 2400 m2 lázní One&Only Private Spa nabízí komplexní menu s procedurami.

Páry mohou využít i speciální lázeňskou suitu s prvotřídním vybavením v podobě místnosti pro procedury pro dva, parní místnosti, sprchy, dvou samostatných lázeňských van, dvou lázeňských lůžek a soukromého salonku. K dispozici je také VIP vchod, lobby a zahradní terasa.

K základním prvkům filosofie lázní patří koncept uvolnění, obnovy a povznesení. To jsou tři pilíře procedur v lázních One&Only Private Spa. Každá terapie je navržena tak, aby bylo o tělo pečlivě postaráno a uvedeno do harmonie v časech změn, tlaku a stresu.

Lázně nabízejí své speciální procedury jak pro jednotlivce, tak také pro páry v různých časových intervalech. Dále je pro hosty k dispozici holistický tělový rituál, body scrub, tělové masáže (uvolňující, obnovující a povznášející), péči o pleť v rozmanitých procedurách (hydratační, regenerační, olejová,…), tělové procedury (čakry, péče před či po porodu, horké kameny, …), masáže (sportovní, shiatsu, thajská, masáž chodidel, …), procedury a masáže pro muže a další terapie.

K dispozici jsou také pečlivě připravené denní lázeňské programy s holistickými účinky, stejně jako energický fitness program, očišťující terapie a další procedury rozložené do více dní.

Pedi:Mani:Cure Studio by Bastien Gonzalez -  Díky svému ozdravnému přístupu k péči o chodidla, ruce a nehty světově uznávaný podiatr Bastien Gonzalez osobně vybírá a trénuje svůj tým profesionálů, kteří se zde starají o pedikúru a manikúru poskytovanou hostům. K dispozici je několik důkladně propracovaných procedur.

Zouhare Hair Salon – Profesionální stylisti poskytují speciální péči o vlasy pro každého hosta. Až zde skončíte, bude z Vašich vlasů umělecké dílo. K dispozici jsou hairstyling, barvení vlasů, prodloužení vlasů a brazilský keratin.

Fitness a wellness

Kombinace oddaného fitness týmu a prvotřídního tréninkového prostředí dělá z One&Only The Palm opravdu unikátní místo pro fitness a wellness vyžití. Můžete využít nabídky osobního tréninku, zjistit svůj zdravotní a fyzický stav, vyzkoušet program Kinesis nebo se zúčastnit asistovaného strečinku.

Bazény

Relaxujte přes den na prostorných denních válendách v klidu a soukromí altánku u úžasného bazénu o 850 m2. U lázní a fitness centra můžete trávit chvíle v bazénu určeném pouze pro dospělé.

Rybolov

Množství tuňáků, plachetníků, makrel a dalších ryb se nachází v okolních vodách a Vy se tak můžete vydat na rybářskou výpravu. Zažijete opravdu autentické dobrodružství.

Vodní sporty

V teplých vodách Perského zálivu můžete vyzkoušet plachtění, plavbu v kajaku či na palubě katamaránu, zažít windsurfing nebo se vydat na vodní lyže.

Výlety a exkurze

Písečné lyžování – V červených dunách Marghamu je možné zažít dobrodružství kombinující dávné pouštní tradice s vzrušujícím objevováním nových zákoutí z velbloudího karavanu, který Vás zavede až k místu pro písečné lyžování.

Velbloudí karavan – Opusťte městské prostředí Dubaje a vydejte se na velbloudech do fascinující pouště až do zahradního města Al Ain s archeologickými vykopávkami a úžasnými scenériemi.

Noční pouštní safari – Pod noční oblohou s miliony hvězd se Vám nabídne možnost strávit luxusní noční kempový pobyt v poušti za Dubají.

Plavba typickým člunem s večeří – Čeká na Vás okouzlující večerní plavba na palubě tradiční dřevěné loďky, kdy si vychutnáte večeři a pokocháte se nádhernými výhledy na město.

Dostihy – Dubajská vášeň pro koňské závody je legendární a večer strávený na dostihové dráze Nad Al Sheba je nezapomenutelný. Je to domov dubajského světového poháru – nejbohatšího dostihu na světě.

Návštěva Dubaje – Fascinující město v pohybu, kde se zvedají mrakodrapy a kde najdete nespočet člověkem vytvořených divů, ale také tradiční trhy. Narazit můžete také na beduínské tradice. Za návštěvu stojí mnoho míst jako Dubajské muzeum, historická čtvrť Al Fahidi, dům šejka Saeeda Al Maktouma, mešita Jumeira a mnohé další.

Nákupy - Dubaj je také rájem pro milovníky nákupů a nabízí vše od nejnovější módy v moderních nákupních centrech až po tradiční výrobky na lokálních trzích.

Děti v hotelu One&Only The Palm *****

Skvělý program pro děti KidsOnly je pro malé hosty bezplatný, zahrnuje plnohodnotný dohled a věkově odpovídající aktivity. Díky KidsOnly děti mohou využívat TV místnost, hrát hry, číst knihy a vyzkoušet si různé umění či řemesla.

Denní programy s dohledem jsou určené specificky pro děti ve věku od 4 do 5 let, od 6 do 8 let a od 9 do 11 let. Aktivity mohou zahrnovat jízdu na velbloudovi, malování hennou, břišní tance, stavění soch z písku, večerní arabské kempování a další. Děti se navíc mohou naučit základní arabské fráze během užívání si interaktivní zábavy.

Sportovní lekce – S odbornými instrukcemi se děti mohou naučit lyžovat na vodě (od 8 let), plavat (od 4 let) nebo hrát tenis (od 7 let).

Rodinné stolování – Restaurace ZEST je ideálním místem pro rodinné stolování, zejména díky svým vnitřním i venkovním prostorům a nabídkou dětských pokrmů.

Babysitting – Využít lze také nabídku babysittingu se speciálně vyškoleným personálem. Služba je k dispozici za poplatek a je nutné ji rezervovat minimálně 48 hodin předem.

Mapa - One&Only The Palm *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu One&Only The Palm *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only The Palm *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu One&Only The Palm *****

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.