Palazzo Versace Dubai *****

Dubaj

Připomíná italské paláce z 16. století

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Palazzo Versace Dubai *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Bur Dubai | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vhodný hotel pro rodiny i podnikatele Luxus prvotřídní kvality Skvělá gastronomie - až 8 restaurací a barů

Popis hotelu Palazzo Versace Dubai ***** Dubaj

Hotel Palazzo Versace Dubai je neoklasicistní mistrovské dílo s jemnými stopami arabské architektury. Nachází se v samém srdci Culture Village podél břehů historické zátoky Dubai Creek. Leží méně než 15 minut od dubajského mezinárodního letiště a je 8 minut od nejvyššího mrakodrapu světa Burj Khalifa a obchodního centra Downtown Dubai.

Procházka po veřejných prostorech pětihvězdičkového hotelu Palazzo Versace odhaluje několik exkluzivních detailů – například díky pozoruhodnému vchodu, vysokým stropům, stylovému italskému nábytku a upraveným zahradám s jezírkem, je hotel skutečným symbolem životního stylu Versace.

Odpočiňte si v pohodlí jednoho z 215 honosných pokojů a suit či 169 rezidencí, z nichž je každý prostor luxusně vybaven výjimečnými prvky. Pokocháte se úžasnými výhledy na tři venkovní lagunové bazény, zdobené mozaikovými dlaždicemi, které jsou obklopeny svěžími palmami a květinami.

Palazzo Versace Dubai Vás zve do osmi mimořádných restaurací a barů, které Vás potěší nejen delikátními pokrmy, ale i krásným prostředím, terasami pod širým nebem a nádhernými výhledy.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms (50 m²)

Deluxe Rooms (50 m²)

Prostorné, bohatě vybavené a elegantní pokoje s vlastním balkonem či terasou v krásném italském zpracování...

Premier Rooms (52 m²)

Premier Rooms (52 m²)

Prostorné, bohatě vybavené a elegantní pokoje s vlastním balkonem či terasou v krásném italském zpracování...

Executive Suites (95 m²)

Executive Suites (95 m²)

Pohodlné a elegantní suity s vlastním balkonem či terasou jsou ideální pro businessmany na služební cestě...

Grand Executive Suites (120 m²)

Grand Executive Suites (120 m²)

Útulné, elegantní a prostorné suity s krásným výhledem na zátoku Dubai Creek nebo Culture Village. Hosté ocení unikátní obývací a pracovní prostory...

Gastronomie a hotelové restaurace

Prozkoumejte všech osm gastronomicky kontrastních restaurací a barů, které zdobí tento luxusní hotel a vychutnejte si stolování pod širým nebem s překrásným výhledem na okolní zátoku Dubai Creek. Hotel Palazzo Versace Dubai se soustředí na organizované stolování, kde je každá restaurace poctou značce Versace.

Amalfi

Kuchaři v tomto klidném baru u západního bazénu Portofino ve tvaru laguny používají tradiční, rustikální techniku vaření k přípravě klasických středomořských pokrmů, včetně zdravých salátů a křupavé italské pizzy, kterou si vychutnáte přímo na lehátku. Bar Amalfi s kapacitou do 100 osob má otevřeno denně od 11:00 do 18:00 hod. Děti všech věkových kategorií zde mají přístup.

Enigma

Avantgardní restaurace s nejlepšími kuchaři na světě vytváří v každém návštěvníkovi vášeň pro gastronomii a dobrodružství. Restaurace Enigma se nachází v přízemí západního křídla resortu. Usadit se zde můžete k obědu a večeři. Zažijte unikátní kulinářské zážitky a skutečný význam tzv. „pomíjivého stolování“ neboli záhadného stravování. Čtyři nevyřčené tajemství, k nimž dochází v průběhu jednoho roku podle střídání ročního období. Nikdy nevíte jakou delikatesu ochutnáte. Prozradit Vám to může jedině hostující šéfkuchař oceněný michelinskou hvězdou (v každém ročním období je pozván jiný šéfkuchař). Restaurace Enigma s kapacitou do 96 osob (60 uvnitř; 36 venku) má otevřeno 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 19:00 do 22:30 hod a vyžaduje elegantní anebo tradiční místní oděv. Je nutná rezervace Vašeho stolu. Děti do 12 let zde nemají přístup.

Gazebo

Altán pod širým nebem s uvolněnou atmosférou a útulným posezením zdobeným mozaikou. Čajovna Gazebo se nachází v přízemí východního křídla resortu s výhledem na bazén Ischia. Vyberte si mezi večeří podávanou formou bufetu anebo formou menu a la carte mezze. Ochutnejte výběr z marockých, tureckých a libanonských mezze předkrmů spolu s různými příchutěmi vodní dýmky od těch klasických až po speciální směsi hotelu Palazzo Versace. Shisha salonek Gazebo má otevřeno denně od 15:00 do 2:00 (v pátek už od 13:30 hod) a vyžaduje elegantní anebo tradiční místní oděv.

Giardino

Chtěli byste si ještě pospat a zároveň stihnout snídani? Přízemní restaurace Giardino u východního bazénu představuje rozmanitý mix tradičních a oblíbených pozdních snídaní arabské, čínské, indické a italské kuchyně. Příjemnou atmosféru dodávají exotické mozaikové vzory, které zdobí stěny i sloupy restaurace. Každý pátek se koná ochutnávkový večer mezinárodních i místních pokrmů s doprovodem místního DJ. Restaurace Giardino s kapacitou do 328 osob (222 uvnitř; 106 venku) má otevřeno denně od 6:30 do 10:30 pro snídaně (pro obědy a večeře zatím uzavřeno). Dress code může být neformální. Rezervace Vašeho stolu je doporučena. Děti všech věkových kategorií zde mají přístup.

La Vita

Elegantní a živý nekuřácký bar, který je ideálním místem pro relaxaci po náročném pracovním dni. Nabízí inovativní koktejly, místní piva a pečlivě vybrané „butikové“ vína. Bar se nachází v přízemí východního křídla resortu. Bar La Vita s kapacitou do 96 osob (60 uvnitř; 36 venku) má otevřeno denně od 17:00 do 2:00 hod. Kouření je povoleno na venkovní terase s výhledem na zátoku Dubai Creek.

Mosaico

Okázalé prostředí restaurace Mosaico sídlí ve vstupní hale v samém srdci hotelu. S okny od podlahy až ke stropu nabízí skvělý výhled na hlavní bazén a Dubai Creek. Impozantní celodenní menu obsahuje rozsáhlý výběr pokrmů. Restaurace Mosaico s kapacitou do 140 osob (96 uvnitř; 44 venku) má otevřeno denně od 8:00 do 11:30 pro snídaně a od 12:00 do 23:00 hod pro obědy/večeře a vyžaduje elegantní anebo tradiční místní oděv. Děti všech věkových kategorií zde mají přístup.

Q's Bar

Zcela nový a intimní klub s večeří, kde najdete nejlepší živou hudbu v okolí Dubaje se nachází v západním křídle hotelu. Stále se měnící harmonogram uvádí hvězdy příští generace. Je to také první bar americké hudební legendy Quincyho Jonese. Klub je ideálním místem pro vychutnání lahodné večeře s širokým výběrem kvalitních a vzácných nápojů. Program v režii samotného Quincyho Jonese je vyvrcholením večera. Q's Bar s kapacitou do 140 osob (100 uvnitř; 40 venku) má otevřeno denně od 18:00 do 2:00 hod. Dress code musí být formálně okouzlující. Přístup do klubu je od 21 let.

Vanitas

Vanitas je luxusní italská restaurace s důrazem na klasické italské jídlo nacházející se v přízemí východního křídla resortu. Kuchaři vytváří ty nejlepší pokrmy s bylinkami z čerstvé hotelové zahrádky a místních vyhlášených trhů. Půvabné a elegantní interiéry s výhledem na lesknoucí se hladinu zátoky Dubai Creek, působí jako perfektní místo pro intimní romantické večery. Restaurace Vanitas s kapacitou do 106 osob (70 uvnitř; 36 venku) má otevřeno denně od 12:30 do 15:00 pro obědy a od 19:00 do 23:00 hod pro večeře. Rezervace Vašeho stolu je doporučena. Děti do 5 let zde nemají přístup.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Palazzo Versace Dubai

Hotel má 150 luxusních pokojů a 65 královských suit ponořených v klasickém italském designu, odrážejících skutečnou podstatu značky Versace. Zde „luxus“ spočívá v materiálu – parketové podlahy ve všech místnostech, unikátně navržený nábytek Versace, nádherně pestrobarevné hedvábné plátna a krémové dřevěné obložení boiseries. Spousta denního světla osvětluje hotelové pokoje a apartmány, které jsou vyzdobeny Versace Home Collection, vyznačující se povznášejícími barvami tyrkysové, lososové, béžové a zlaté. Z vašeho vlastního balkonu nebo terasy si vychutnejte uklidňující výhled na zátoku Dubai Creek či na oblast Culture Village. V koupelně s dešťovou sprchou a vanou najdete překrásné mozaiky a obklady carrarského mramoru, které vytváří rovnováhu všech detailů v jednoduchosti.

Mezi standardní vybavení pokoje patří: koupelna s velkou vanou a odděleným sprchovým koutem, vlastní balkon či terasa s výhledem na Dubai Creek anebo Culture Village, nejmodernější 55' HD LED TV (v rezidencích je navíc DVD přehrávač), příslušenství na přípravu čaje a kávy, psací stůl, bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu a napájecí adaptér pro smartphony.

Executive Lounge Privileges: salonek navržený pro nejnáročnější hosty v duchu prestižní značky Versace. Je to klidné místo pro podnikání i zábavu. Určené pouze pro hosty ubytované v suitách (hosté kategorií Deluxe Room, Premier Room a Executive Suite zde nemají přístup). Kochejte se těmito jedinečnými službami:

  • Studená snídaně formou bufetu
  • Místní a mezinárodní denní tisk
  • Odpolední čajový dýchánek s občerstvením
  • Služby komorníka 24 hod denně
  • Výběr ze značkových alkoholických nápojů
  • Výběr z nealkoholických nápojů a exotických čajů/káv po celý den k dispozici
  • Bezplatné místní hovory na pevnou linku
  • Bezplatné žehlení 2 kusů oblečení na pokoj
  • Bezplatné využití všech zařízení business centra

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms (50 m²)

Deluxe Rooms (50 m²) foto

Prostorné, bohatě vybavené a elegantní pokoje s vlastním balkonem či terasou v krásném italském zpracování. Ložnice s postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka o velikosti queen jsou k dispozici na požádání) dostává luxus a komfort na jinou úroveň spolu s exkluzivní výzdobou, která utváří ten nejlepší dojem značky Versace. Hosté si mohou vybrat mezi variantou pokoje s výhledem na Culture Village (celkem 36) anebo o něco prostornější pokoje s výhledem na zátoku Dubai Creek (celkem 20).

Premier Rooms (52 m²)

Premier Rooms (52 m²) foto

Prostorné, bohatě vybavené a elegantní pokoje s vlastním balkonem či terasou v krásném italském zpracování. Ložnice s postelí o velikosti king (2 oddělitelná lůžka o velikosti queen jsou k dispozici na požádání) dostává luxus a komfort na jinou úroveň spolu s exkluzivní výzdobou, která utváří ten nejlepší dojem značky Versace. Hosté si mohou vybrat mezi variantou pokoje s výhledem na Culture Village (celkem 56) anebo o něco prostornější pokoje s výhledem na zátoku Dubai Creek (celkem 38).

Executive Suites (95 m²)

Executive Suites (95 m²) foto

Pohodlné a elegantní suity s vlastním balkonem či terasou jsou ideální pro businessmany na služební cestě. S výhledem na Culture Village tyto apartmány nabízejí dostatek soukromí s prostorným obývacím a jídelním koutem, za kterým se nachází ložnice s postelí o velikosti king. Suita dále disponuje unikátně navrženou šatnou a exkluzivní samostatnou pracovnou/studovnou, která je dobře vybavená a zajistí udržení dokonalé rovnováhy mezi prací a volným časem.

Grand Executive Suites (120 m²)

Grand Executive Suites (120 m²) foto

Útulné, elegantní a prostorné suity s krásným výhledem na zátoku Dubai Creek nebo Culture Village. Hosté ocení unikátní obývací a pracovní prostory. Ložnice disponuje postelí o velikosti super king s povlečením značky Versace. Suita dále zahrnuje unikátně navrženou šatnu a toaletní stolek v hollywoodském stylu. Hosté této suity mají k dispozici volný vstup do salonu Executive Lounge Privileges, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu.

Grand Suites (130 m²)

Grand Suites (130 m²) foto

Suity s pečlivě promyšleným designem a elegantním interiérem s jemným nádechem. Hosté jsou přivítáni prostorným obývacím pokojem, který zahrnuje jídelní kout a je zcela oddělen od ložnice s absolutním soukromím. Ložnice disponuje postelí o velikosti super king s povlečením značky Versace. Suita dále zahrnuje unikátně navrženou šatnu a toaletní stolek v hollywoodském stylu. Tyto apartmány mají spoustu slunečního světla s možností výběru mezi balkonem, terasou a okny od podlahy až ke stropu s výhledem buď na zátoku Dubai Creek (celkem 26) anebo Culture Village (celkem 8). Hosté této suity mají k dispozici volný vstup do salonu Executive Lounge Privileges, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu.

Signature Suites (214 m²)

Signature Suites (214 m²) foto

Bezvadně zařízené apartmány s velkými okny, které umožňují dostatek světla a zahrnují ohromující výhled na panorama Dubaje či Culture Village. Tyto ohromné klasické suity jsou mistrovským dílem výzdoby a prostoru. Obývací pokoj je ideálním útočištěm pro rodiny s dětmi anebo pro pracovní porady. V ložnici hosté mohou relaxovat na posteli o velikosti king s povlečením značky Versace nebo si splnit povinnosti na komfortním dřevěném psacím stole. Ti, kteří obdivují design, ocení složité detaily a zpracování každého prvku tohoto apartmánu. Hosté této suity mají k dispozici volný vstup do salonu Executive Lounge Privileges, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu.

Imperial Suites (1200 m²)

Imperial Suites (1200 m²) foto

Toto ultra-luxusní a módní apartmá je pravým důkazem dokonalé velkoleposti a bohatství značky Versace určené pro ty hosty, kteří hledají to nejlepší, co život nabízí. Imperial Suite se dvěma patry je majestátní v oblasti formy i obsahu. Nachází se v nejvyšším patře hotelu se 180° výhledem na zátoku Dubai Creek a Culture Village. Každý detail v prostorných ložnicích a obývacích částí bere inspiraci z italských prvků rokoka a barokního umění. Hosté této suity mají k dispozici volný vstup do salonu Executive Lounge Privileges, kde mohou využívat bezkonkurenční služby a jeho výhody po celou dobu pobytu.

One Bedroom Residence (128 m²)

One Bedroom Residence (128 m²)

Rezidence s jednou ložnicí s postelí o velikosti king se nachází v nejvyšším patře. Prostorná ložnice je vybavena šatnou a luxusní koupelnou s jacuzzi vířivkou, sprchovým koutem a toaletou (včetně ručníků Versace). Obývací pokoj s jídelnou je propojený s kuchyní, která je plně vybavená spotřebiči Miele, včetně trouby s plynovým vařičem, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Jídelní stůl disponuje 6 místy k sezení se značkovým nádobím a skleničkami Versace. K dispozici je také místnost s pračkou, sušičkou a žehlícím prknem. Samozřejmostí je široký a rozlehlý balkon s panoramatickým výhledem na Dubaj.

Two Bedroom Residence (159 - 198 m²)

Two Bedroom Residence (159 - 198 m²)

Rezidence se dvěma ložnicemi se nachází na západním a východním křídle hotelu ve 2. až 8. patře. Perfektní ubytování při cestování s rodinou anebo přáteli. Prostorné ložnice jsou vybaveny šatnou a luxusní koupelnou s jacuzzi vířivkou, sprchovým koutem a toaletou (včetně ručníků Versace). Obývací pokoj s jídelnou je propojený s kuchyní, která je plně vybavená spotřebiči Miele, včetně trouby s plynovým vařičem, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Jídelní stůl disponuje 10 místy k sezení se značkovým nádobím a skleničkami Versace. K dispozici je také místnost s pračkou, sušičkou a žehlícím prknem. Jídelní prostory se otevírají do širokého balkonu s panoramatickým výhledem na zátoku Dubai Creek, některý ze 3 bazénů i komplex Cultural Village.

Three Bedroom Residence (222 - 358 m²)

Three Bedroom Residence (222 - 358 m²)

Rezidence se třemi ložnicemi nabízí krásné prostory, nacházející se buď v západním či východním křídle v 1. až 7. patře. Zahrnuje tři prostorné ložnice (v jedné je postel o velikosti king, ve druhé je postel o velikosti queen a ve třetí jsou oddělená lůžka) vybavené šatnou a luxusní koupelnou s jacuzzi vířivkou, sprchovým koutem a toaletou (včetně ručníků Versace). Všechny ložnice mají svůj vlastní balkon a 55' HD LED TV. Obývací pokoj se samostatnými toaletami je propojený s kuchyní, která je plně vybavená spotřebiči Miele, včetně trouby s plynovým vařičem, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Jídelní stůl disponuje 8/10 místy k sezení se značkovým nádobím a skleničkami Versace. K dispozici je také místnost s pračkou, sušičkou a žehlícím prknem. Rozsáhlý balkon ve společné místnosti disponuje panoramatickým výhledem na zátoku Dubai Creek, některý ze 3 bazénů i komplex Cultural Village. Některé rezidence nabízejí jedinečné prostory jako je pokoj pro komorníka a pracovna/studovna s dalším jídelním koutem.

Three Bedroom Penthouse (364 m²)

Three Bedroom Penthouse (364 m²)

Rezidence se třemi ložnicemi nabízí unikátní prostory, nacházející se až v 7. patře. Užijte si bohatství této podkrovní rezidence, která nabízí nejvyšší luxus rozložený ve 2 patrech. Rozsáhlá střešní terasa a bazén poskytuje naprosté soukromí a nabízí nádherný panoramatický výhled na Dubaj. Zahrnuje tři prostorné ložnice (v jedné je postel o velikosti king, ve druhé je postel o velikosti queen a ve třetí jsou oddělená lůžka) vybavené šatnou a luxusní koupelnou s jacuzzi vířivkou, sprchovým koutem a toaletou (včetně ručníků Versace). Všechny ložnice mají svůj vlastní balkon a 55' HD LED TV. Obývací pokoj se samostatnými toaletami je propojený s kuchyní, která je plně vybavená spotřebiči Miele, včetně trouby s plynovým vařičem, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Jídelní stůl disponuje 10 místy k sezení se značkovým nádobím a skleničkami Versace. K dispozici je také místnost s pračkou, sušičkou a žehlícím prknem.

Four Bedroom Residence (475 - 500 m²)

Four Bedroom Residence (475 - 500 m²)

Rezidence se čtyřmi ložnicemi nabízí překrásné prostory, nacházející se na opačném konci budovy. Perfektní ubytování při cestování s větší rodinou anebo skupinou přátel. Zahrnuje čtyři prostorné ložnice (dvě obsahují postel o velikosti king, ve třetí je postel o velikosti queen a ve čtvrté jsou oddělená lůžka) vybavené šatnou a luxusní koupelnou s jacuzzi vířivkou, sprchovým koutem a toaletou (včetně ručníků Versace). Všechny ložnice mají svůj vlastní balkon a 55' HD LED TV. Obývací pokoj se samostatnými toaletami je propojený s kuchyní, která je plně vybavená spotřebiči Miele, včetně trouby s plynovým vařičem, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Jídelní stůl disponuje 8/10 místy k sezení se značkovým nádobím a skleničkami Versace. K dispozici je také místnost s pračkou, sušičkou a žehlícím prknem. Rozsáhlý balkon ve společné místnosti disponuje panoramatickým výhledem na zátoku Dubai Creek, lze si vybrat pokoj i s jiným výhledem.

Six Bedroom Residence (1322 m²)

Six Bedroom Residence (1322 m²)

Královská dvoupatrová rezidence s šesti ložnicemi nabízí ty nejlepší prostory, které hotel Palazzo Versace poskytuje. Rozsáhlá terasa, vlastní zahrady a bazén disponuje naprostým soukromím a nabízí nezapomenutelný panoramatický výhled na Dubaj. Zahrnuje šest prostorných ložnic (2x s postelí o velikosti king, 2x s postelí o velikosti queen a 2x s oddělenými lůžky) vybavených šatnou a luxusní koupelnou s jacuzzi vířivkou, sprchovým koutem a toaletou (včetně ručníků Versace). Všechny ložnice mají svůj vlastní balkon a 55' HD LED TV. Obývací pokoje se samostatnými toaletami jsou propojené s kuchyní, která je plně vybavená spotřebiči Miele, včetně trouby s plynovým vařičem, mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. Jídelní stůl disponuje 10 místy k sezení se značkovým nádobím a skleničkami Versace. K dispozici je také místnost s pračkou, sušičkou a žehlícím prknem a několik dalších rodinných místností. Tato stylová rezidence se může pochlubit masivním mramorovým schodištěm, které doplňuje luxusní vybavení a designové perly tohoto přepychového ubytování.

Online cena a slevy Palazzo Versace Dubai *****

Profi foto hotelu Palazzo Versace Dubai *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Palazzo Versace Dubai

Prozkoumejte všech osm gastronomicky kontrastních restaurací a barů, které zdobí tento luxusní hotel a vychutnejte si stolování pod širým nebem s překrásným výhledem na okolní zátoku Dubai Creek. Hotel Palazzo Versace Dubai se soustředí na organizované stolování, kde je každá restaurace poctou značce Versace.

Amalfi

Kuchaři v tomto klidném baru u západního bazénu Portofino ve tvaru laguny používají tradiční, rustikální techniku vaření k přípravě klasických středomořských pokrmů, včetně zdravých salátů a křupavé italské pizzy, kterou si vychutnáte přímo na lehátku. Bar Amalfi s kapacitou do 100 osob má otevřeno denně od 11:00 do 18:00 hod. Děti všech věkových kategorií zde mají přístup.

Enigma

Avantgardní restaurace s nejlepšími kuchaři na světě vytváří v každém návštěvníkovi vášeň pro gastronomii a dobrodružství. Restaurace Enigma se nachází v přízemí západního křídla resortu. Usadit se zde můžete k obědu a večeři. Zažijte unikátní kulinářské zážitky a skutečný význam tzv. „pomíjivého stolování“ neboli záhadného stravování. Čtyři nevyřčené tajemství, k nimž dochází v průběhu jednoho roku podle střídání ročního období. Nikdy nevíte jakou delikatesu ochutnáte. Prozradit Vám to může jedině hostující šéfkuchař oceněný michelinskou hvězdou (v každém ročním období je pozván jiný šéfkuchař). Restaurace Enigma s kapacitou do 96 osob (60 uvnitř; 36 venku) má otevřeno 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 19:00 do 22:30 hod a vyžaduje elegantní anebo tradiční místní oděv. Je nutná rezervace Vašeho stolu. Děti do 12 let zde nemají přístup.

Gazebo

Altán pod širým nebem s uvolněnou atmosférou a útulným posezením zdobeným mozaikou. Čajovna Gazebo se nachází v přízemí východního křídla resortu s výhledem na bazén Ischia. Vyberte si mezi večeří podávanou formou bufetu anebo formou menu a la carte mezze. Ochutnejte výběr z marockých, tureckých a libanonských mezze předkrmů spolu s různými příchutěmi vodní dýmky od těch klasických až po speciální směsi hotelu Palazzo Versace. Shisha salonek Gazebo má otevřeno denně od 15:00 do 2:00 (v pátek už od 13:30 hod) a vyžaduje elegantní anebo tradiční místní oděv.

Giardino

Chtěli byste si ještě pospat a zároveň stihnout snídani? Přízemní restaurace Giardino u východního bazénu představuje rozmanitý mix tradičních a oblíbených pozdních snídaní arabské, čínské, indické a italské kuchyně. Příjemnou atmosféru dodávají exotické mozaikové vzory, které zdobí stěny i sloupy restaurace. Každý pátek se koná ochutnávkový večer mezinárodních i místních pokrmů s doprovodem místního DJ. Restaurace Giardino s kapacitou do 328 osob (222 uvnitř; 106 venku) má otevřeno denně od 6:30 do 10:30 pro snídaně (pro obědy a večeře zatím uzavřeno). Dress code může být neformální. Rezervace Vašeho stolu je doporučena. Děti všech věkových kategorií zde mají přístup.

La Vita

Elegantní a živý nekuřácký bar, který je ideálním místem pro relaxaci po náročném pracovním dni. Nabízí inovativní koktejly, místní piva a pečlivě vybrané „butikové“ vína. Bar se nachází v přízemí východního křídla resortu. Bar La Vita s kapacitou do 96 osob (60 uvnitř; 36 venku) má otevřeno denně od 17:00 do 2:00 hod. Kouření je povoleno na venkovní terase s výhledem na zátoku Dubai Creek.

Mosaico

Okázalé prostředí restaurace Mosaico sídlí ve vstupní hale v samém srdci hotelu. S okny od podlahy až ke stropu nabízí skvělý výhled na hlavní bazén a Dubai Creek. Impozantní celodenní menu obsahuje rozsáhlý výběr pokrmů. Restaurace Mosaico s kapacitou do 140 osob (96 uvnitř; 44 venku) má otevřeno denně od 8:00 do 11:30 pro snídaně a od 12:00 do 23:00 hod pro obědy/večeře a vyžaduje elegantní anebo tradiční místní oděv. Děti všech věkových kategorií zde mají přístup.

Q's Bar

Zcela nový a intimní klub s večeří, kde najdete nejlepší živou hudbu v okolí Dubaje se nachází v západním křídle hotelu. Stále se měnící harmonogram uvádí hvězdy příští generace. Je to také první bar americké hudební legendy Quincyho Jonese. Klub je ideálním místem pro vychutnání lahodné večeře s širokým výběrem kvalitních a vzácných nápojů. Program v režii samotného Quincyho Jonese je vyvrcholením večera. Q's Bar s kapacitou do 140 osob (100 uvnitř; 40 venku) má otevřeno denně od 18:00 do 2:00 hod. Dress code musí být formálně okouzlující. Přístup do klubu je od 21 let.

Vanitas

Vanitas je luxusní italská restaurace s důrazem na klasické italské jídlo nacházející se v přízemí východního křídla resortu. Kuchaři vytváří ty nejlepší pokrmy s bylinkami z čerstvé hotelové zahrádky a místních vyhlášených trhů. Půvabné a elegantní interiéry s výhledem na lesknoucí se hladinu zátoky Dubai Creek, působí jako perfektní místo pro intimní romantické večery. Restaurace Vanitas s kapacitou do 106 osob (70 uvnitř; 36 venku) má otevřeno denně od 12:30 do 15:00 pro obědy a od 19:00 do 23:00 hod pro večeře. Rezervace Vašeho stolu je doporučena. Děti do 5 let zde nemají přístup.

Mapa - Palazzo Versace Dubai *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Palazzo Versace Dubai *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Palazzo Versace Dubai *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Palazzo Versace Dubai *****

Letová spojení do Dubaje

Ing. Pavlína Zbořilová
Palazzo Versace Dubai
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.